PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دوربین عکاسی هندی کم سونی DCR-DVD708E در حد آک

sub_zero_m
2014/06/11, 16:56
با سلام خدمت دوستان

قصد فروش دوربین هندی کم سونی ام رو دارم که حدود 1 ماه باهاش کار کردیم. هیچ مشکلی نداره، اصل ژاپن هم هست و خط و خش و این حرفا هم اصلا نداره. مدلش هم که DCR-DVD708E هست. گارانتی هم داشته ولی در حال حاضر دیگه تموم شده.
قیمتی که براش در نظر گرفتم 390 تومن هستش و اگه خریدار واقعی باشید تخفیف عالی هم میدم.
اگه سوالی هم بود همینجا یا پ.خ بدید تا پاسخ تون رو بدم.
من تهران هستم و می تونم برای معامله به صورت حضوری هم اینکار رو بکنم.
اگه خواستید مشخصات دوربین و صفحه آن در سایت سونی را ببینید می تونید به این لینک ها مراجعه کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

sub_zero_m
2014/06/12, 12:38
قیمت جدید 360 تومان

Reza Eshraghi
2014/06/12, 12:57
سلام محمد جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
طبق قانون شماره 2 بخش بازارچه :

2- نام کاربری، نام انجمن سخت افزار و تاریخ روز را در یک برگه سفید به صورت دست نوشته بنویسید و در کنار محصول قرار دهید. در تمامی تصاویر باید این برگه در کنار محصول قرار داشته باشد.

لطفاً تا امشب عکستون رو ویرایش کنید .

Reza Eshraghi
2014/07/05, 15:10
به دلیل عدم تکمیل تاپیک در زمان مقرر تاپیک بسته میشه .
اگر تاپیک فروش دیگه ای در آینده بزنند و از همون ابتدا قوانین به طور دقیق داخلش رعایت نشده باشه و تکمیل نباشه تاپیک بدون تذکر حذف و از فعالیت در بخش بازارچه محروم خواهند شد .