PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال درباره ی خرید کنسول داشتم

mamad79
2014/06/10, 20:51
من میخواستم یه دستگاه xbox 360 slim بخرم به نظرتون منطقی هست یا دیگه بازی براش زیاد نمیاد

aryaiee
2014/06/10, 21:05
من میخواستم یه دستگاه xbox 360 slim بخرم به نظرتون منطقی هست یا دیگه بازی براش زیاد نمیاد

دوست عزیز تاپیک رو باید در محل مناسب میزدید.مدیران رسیدگی میفرمایند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 7

برای XBOX360 هنوز هم بازی میاد اما این مسئله احتمالا زیاد طول نمیکشه!به چند علت:اول اینکه با توجه به سخت افزار این کنسول با بازی های جدید و پیشرفت سعودی و سریع ساخت بازی ها.دوم اینکه اگر قرار باشه هر بازی تولید میشه یک نسخه هم واسه 360 بیاد که دیگه کسی پول نمیده XBOX1 بخره!و اینکه در اخر عرض کنم بنده به تجربه کم خودم و نظراتی که شنیدم XBOX اسلیم رو زیاد تایید نمیکنند

mamad79
2014/06/10, 21:38
دوست عزیز تاپیک رو باید در محل مناسب میزدید.مدیران رسیدگی میفرمایند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 7

برای XBOX360 هنوز هم بازی میاد اما این مسئله احتمالا زیاد طول نمیکشه!به چند علت:اول اینکه با توجه به سخت افزار این کنسول با بازی های جدید و پیشرفت سعودی و سیع ساخت بازی ها.دوم اینکه اگر قرار باشه هر بازی تولید میشه یک نسخه هم واسه 360 بیاد که دیگه پول نمیده XBOX1 بخره!و اینکه در اخر عرض کنم بنده به تجربه کم خودم و نظراتی که شنیدم XBOX اسلیم رو زیاد تایید نمیکنند
خیلی ممنون از راهنماییتون

in-fo
2014/12/16, 22:47
جناب aryaiee معلوم نشد ps4 و xbox one چه موقع کپی خور میشن ؟

SAMAN
2014/12/16, 22:55
جناب aryaiee معلوم نشد ps4 و xbox one چه موقع کپی خور میشن ؟

به نظر نمیاد به این زودی ها باشه ......... چون سونی و ماکروسافت روی این قضیه خیلی کار کردند .........

درامد خوبیه هر بازی 60 دلار ! نیست ؟

in-fo
2014/12/16, 23:35
به نظر نمیاد به این زودی ها باشه ......... چون سونی و ماکروسافت روی این قضیه خیلی کار کردند .........

درامد خوبیه هر بازی 60 دلار ! نیست ؟
برای خارجی ها که هیچ فرقی نداره درآمد نجومی ای که اونا دارن اگه هر بازی رو 1000 دلار هم بفروشن مشکلی ندارن ولی توی ایران واقعا با این اوضاع بازی 20 تومن هم بشه توانایی خریدنش رو نداریم خدا کنه سال 2015 همراه با خیر و برکتش خبر های خوش هم بیاره ! یا حداقلش عید خودمون اینجور شه