PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا سرعت پایینه پس ؟!

Rtam
2014/06/07, 10:54
سلام من اینترنتم 128 کیلوبیت پارس آنلاینه.
شب که میشه سرعت دانلودم روی بعضی از سایت ها کم تر از نصف میشه در حالی که صبح با سرعت بالا دانلود میکنم.:((
مثلا صبح 450 و شب 100 مثل سایت پی سی دانلود !:-?
باز هم تاکید میکنم بعضی سایت ها رو شب ها هم با سرعت معمولی (450) دانلود میکنم!:-?
آیا راهی وجود داره که سرعت دانلودم رو این سایت ها به حالت عادی برسه؟;;)

Reza Eshraghi
2014/06/07, 11:04
شب که میشه سرعت دانلودم روی بعضی از سایت ها کم تر از نصف میشه در حالی که صبح با سرعت بالا دانلود میکنم.:((
باز هم تاکید میکنم بعضی سایت ها رو شب ها هم با سرعت معمولی (450) دانلود میکنم!:-?

سلام !
لطف کنید به بخشی که داخلش تاپیک زدید دقت کنید و توضیح بدید که سؤّال شما چه ارتباطی به بخش کامپیوتر آکادمیک داره ؟!!

Castiel
2014/06/07, 12:45
تاپیک به بخش صحیح منتقل گردید + ثبت اخطار تخلف.

FAZEL77
2014/06/07, 14:01
دوست عزیز اولا شما به اسم 128 خریدی ولی سرعتت بالاتره و اینترنت شما 128 نیست و توی تنظیمات مودم اگه برید احتمالا خط شما روی 4مگابیت بسته شده که سرعت تا 400 میاد در ساعات غیر رایگان
مثل سرویس من که به اسم 512 هست ولی روی 9 مگابیت بسته شده

مساله بعدی اینه که در طول روز بیشتر مواقع از تمام سرعت دانلدتون میتونید بهره ببرید ولی شب ها با توجه به رایگان شدن دانلود و شلوغ شدن گاهی اوقات سرعت شما میاد پایین و بسته به سروری که ازش دانلود میکنین سرعت دانلود متغیره و نمیشه کاریش کرد مشکل از خود isp هست در 80% مواقع و گاهی هم تنظیمات IDM

اما شما این راه رو هم امتحان کن بعضی وقت ها جواب داده واسه من.. مثلا اگه سرعت دانلود فایلی 150 کیلوبایت در ثانیه هست شما 2 یا 3 فایل رو همزمان بزار رو دانلود و احتمال داره هر 3 فایل با سرعت 150 کیلوبایت در ثانیه دانلود بشن و این هم همیشه و برای هر سایتی جواب نمیده ولی من تست کردم و خیلی وقت ها از این راه دانلودم رو بیشتر کردم

arashlinux
2014/06/07, 16:14

دانلود اينترنت ١٢٨ كيلوبيت ١٦ هست پس سرعت شما خيلى بيشتر از اين سرعت اسمى هست كه به شما فروختن
يك دليل ديگه اين ميتونه باشه كه اون موقع سرور p30download شلوغ باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rtam
2014/06/07, 17:57
سلام با تشکر...
ببخشید اون موقع این بخش سایت رو پیدا نکردم!
با تشکر از همه ی دوستان که من رو در یافتن پاسخ این سوال کمک کردند...:-*

Rtam
2014/06/07, 18:00
دوست عزیز اولا شما به اسم 128 خریدی ولی سرعتت بالاتره و اینترنت شما 128 نیست و توی تنظیمات مودم اگه برید احتمالا خط شما روی 4مگابیت بسته شده که سرعت تا 400 میاد در ساعات غیر رایگان
مثل سرویس من که به اسم 512 هست ولی روی 9 مگابیت بسته شده

مساله بعدی اینه که در طول روز بیشتر مواقع از تمام سرعت دانلدتون میتونید بهره ببرید ولی شب ها با توجه به رایگان شدن دانلود و شلوغ شدن گاهی اوقات سرعت شما میاد پایین و بسته به سروری که ازش دانلود میکنین سرعت دانلود متغیره و نمیشه کاریش کرد مشکل از خود isp هست در 80% مواقع و گاهی هم تنظیمات IDM

اما شما این راه رو هم امتحان کن بعضی وقت ها جواب داده واسه من.. مثلا اگه سرعت دانلود فایلی 150 کیلوبایت در ثانیه هست شما 2 یا 3 فایل رو همزمان بزار رو دانلود و احتمال داره هر 3 فایل با سرعت 150 کیلوبایت در ثانیه دانلود بشن و این هم همیشه و برای هر سایتی جواب نمیده ولی من تست کردم و خیلی وقت ها از این راه دانلودم رو بیشتر کردم

میشه بگید شما چه جوری 9 مگ دانلود میکنید ؟
در ضمن اون بخشی که گفتید سرعت رو نگاه میکنید تو کدوم قسمت تنظیمات مودم هستش ؟
منظورتون همون Data Rate هستش ؟

FAZEL77
2014/06/07, 18:44
میشه بگید شما چه جوری 9مگ دانلود میکنید ؟
در ضمن اون بخشی که گفتید سرعت رو نگاه میکنید تو کدوم قسمت تنظیمات مودم هستش ؟
منظورتون همون Data Rate هستش ؟
من کی گفتم 9 مگ دانلود مبکنم؟!!!!!!!

گفتم خط من ماکسیموم روی 9 مگابیت بسته شده که در حالت خیلی رویایی حدود 1 مگابایت در ثانیه سرعت دانلود میرسه و در حالت معمولی دور و بر 950 کیلوبایت در ثانیه هست

برای هر مودم فرق میکنه من نمیدونم مودم شما چیه ولی یه نمونه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
لاین اول میزان نویز خطه برای دانلود و آپلود و شب ها به دلیل شرجی واسه من همین حدود 9 یا 8 هستش و اگه بیاد روی 6 دیگه خلاص لاین میپره
لاین سوم:ماکسیموم سرعت دانلود و آپلود شماست که از isp واست بستن، بسته به پولی که میدی و نویز خطی که داری
لاین بعدی هم ماکسیموم سرعتیه که خط شما با توجه به نویز خطی که دارین ساپورت میکنه