PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه لپ تاپ LENOVO G510

reza25265
2014/06/07, 09:15
با گارانتی گرین قیمت: 1.810.000 LENOVO G510 Core i5 4DDR3 500 2GB ATI

با گارانتی سازگار قیمت: 1.730.000 LENOVO G510 Core i5 4DDR3 500 1GB Geforce 720

شماره تماس: 02144222162
0937303290 عسکری پور

Reza Eshraghi
2014/06/07, 09:23
سلام .
1. عکس از خود محصول قرار دهید . عکس اینترنتی پذیرفته نیست
2. قوانین مربوط به عکس رو رعایت کنید .

قوانین 1 تا 3 بخش بازارچه :
1- برای فروش محصولات باید از کالای خود حداقل سه عکس از زوایای مختلف قرار دهید.

2- نام کاربری، نام انجمن سخت افزار و تاریخ روز را در یک برگه سفید به صورت دست نوشته بنویسید و در کنار محصول قرار دهید. در تمامی تصاویر باید این برگه در کنار محصول قرار داشته باشد.

3- از قرار دادن عکس های اینترنتی محصولات خودداری کنید. هیچ بهانه ای برای نداشتن دوربین و ... پذیرفته نمی شود.

3. مدت گارانتی رو اعلام کنید .
4. شرایط ارسال محضصول هم همینطور .

تا ساعت 12 ظهر فرصت دارید تاپیک خودتون رو تکمیل کنید . این آخرین تذکر به شماست . در تاپیک های آینده در صورتی که همون ابتدا قوانین فروش به طور دقیق و کامل رعایت نشه تاپیک بدون تذکر قبلی بسته خواهد شد و از فعالیت در بازارچه محروم می شوید .

reza25265
2014/06/07, 09:34
سلام .
1. عکس از خود محصول قرار دهید . عکس اینترنتی پذیرفته نیست
2. قوانین مربوط به عکس رو رعایت کنید .

قوانین 1 تا 3 بخش بازارچه :
1- برای فروش محصولات باید از کالای خود حداقل سه عکس از زوایای مختلف قرار دهید.

2- نام کاربری، نام انجمن سخت افزار و تاریخ روز را در یک برگه سفید به صورت دست نوشته بنویسید و در کنار محصول قرار دهید. در تمامی تصاویر باید این برگه در کنار محصول قرار داشته باشد.

3- از قرار دادن عکس های اینترنتی محصولات خودداری کنید. هیچ بهانه ای برای نداشتن دوربین و ... پذیرفته نمی شود.

3. مدت گارانتی رو اعلام کنید .
4. شرایط ارسال محضصول هم همینطور .

تا ساعت 12 ظهر فرصت دارید تاپیک خودتون رو تکمیل کنید . این آخرین تذکر به شماست . در تاپیک های آینده در صورتی که همون ابتدا قوانین فروش به طور دقیق و کامل رعایت نشه تاپیک بدون تذکر قبلی بسته خواهد شد و از فعالیت در بازارچه محروم می شوید .

دوست عزیز وقتی جنس من آکبند هست تو جعبه هست برچسب گارانتی خورده من باز کنم عکس بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Reza Eshraghi
2014/06/07, 09:44
دوست عزیز وقتی جنس من آکبند هست تو جعبه هست برچسب گارانتی خورده من باز کنم عکس بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

از جعبه پلمب شده طوری که مدل لپ تاب درج شده روی جعبه مشخص باشه واضح که می تونید عکس بگیرید حداقل ! از همون قسمت پلمب که میشه عکس گرفت !
همون طور که گفته شد هیچ توجیهی برای گذاشتن عکس های دیگه به بهانه نداشتن دوربین یا پلمب بودن و آکبند بودن و ... پذیرفته نیست .

reza25265
2014/06/07, 11:59
از جعبه پلمب شده طوری که مدل لپ تاب درج شده روی جعبه مشخص باشه واضح که می تونید عکس بگیرید حداقل ! از همون قسمت پلمب که میشه عکس گرفت !
همون طور که گفته شد هیچ توجیهی برای گذاشتن عکس های دیگه به بهانه نداشتن دوربین یا پلمب بودن و آکبند بودن و ... پذیرفته نیست .

آقای اشراقی اوکی هست دیگه؟ از پست های بعدی ایشالا رو نظم تر میشه