PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید mp3 player

moli_ahmad
2014/06/04, 12:07
سلام دوستان من قصد خرید یه mp3 player رو دارم که موقع دویدن و ورزش بتونم ازش استفاده کنم چه مدلی رو پیشنهاد میکنید .فکر کنم ترجیحا اگه بدون سیم باشه بهتر باشه.تشکر

aryaiee
2014/06/04, 12:40
سلام دوستان من قصد خرید یه mp3 player رو دارم که موقع دویدن و ورزش بتونم ازش استفاده کنم چه مدلی رو پیشنهاد میکنید .فکر کنم ترجیحا اگه بدون سیم باشه بهتر باشه.تشکر

در چه رنج قیمتی دوست عزیز؟

moli_ahmad
2014/06/04, 13:24
200 تومن دیگه نهایتا

Dan
2014/06/04, 14:52

200 تومن دیگه نهایتا
متاسفانه از برند های برتر موردی با ظرفیت بالا موجود نیست.
اگر نداشتن صفحه نمایش و حجم 2 گیگ براتون محدودیت ایجاد نمیکنه Apple iPod Shuffle نسل 4 رو پیشنهاد میدم. مدل 2 گیگ حدود 200 تومن. کیفیت پخش بالایی داره و کیفیت ساخت عالی و وزن بی نظیر 12.5 گرم. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای ورزش.

اگر iPod براتون مناسب نیست به ترتیب دو گزینه زیر رو پیشنهاد میدم:

Sony NWZ-B173 با ظرفیت 4 گیگ و قیمت 230 تومن

Sony NWZ-B172 با ظرفیت 2 گیگ و قیمت 170 تومن

Yaser_Aramesh
2014/06/04, 15:28
میعاد جان استاد هستند و نیازی به تایید بنده نیست اما جهت اطمینان مشاوره گیرنده میگم NWZ-B1173 انتخاب بسیار خوبی هست و پیشنهاد میکنم .

moli_ahmad
2014/06/08, 23:51
خب دوستان این پلیر با توجه با اینکه سیم داره باید چجوری موقع دویدن استفاده کرد یعنی همینجوری اویزون باشه از گوش که میافته نمیشه

Dan
2014/06/09, 00:40
خب دوستان این پلیر با توجه با اینکه سیم داره باید چجوری موقع دویدن استفاده کرد یعنی همینجوری اویزون باشه از گوش که میافته نمیشه
باید از هدفون های ورزشی Neckband یا Earhook استفاده کنید. در مورد پلیر هم بخاطر همین قضیه پیشنهاد اولم iPod Shuffle بود. Shuffle پشتش گیره داره و به لبه های لباس (برای مثال یقه) وصل میشه و بخاطر وزن کمی که داره احساس ناراحتی بوجود نمیاره.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

aryaiee
2014/06/09, 08:15
آقا میعاد درست میگن.اون هایی که بیسیم و مستقیم توی گوش وا میسه اکثرا ارگونومیک نیستن و اذیت میشید موقع دویدن!اینها رو میتونید با هدفون خوب و هدفون تو گوشی خودش استفاده کنید راحت و سبک هم هستند

moli_ahmad
2014/06/20, 14:20
دوستان من این ایپد شافل رو تست کردم راستش خوشم نیومد از صداش گفتنبخوام برم هدفون هم عوض کنم باز هزینه اضافیه اخرش هم چیز درست و حسابی ندارم حالا تصمیم گرفتم یک mp3 player بلوتوث بگیرم و هدست های اسپرت بلوتوث پلیر رو که کریتیو میگیرم حالا دنبال هدست بلوتوث هستم که علاوه بر اینکه صدای مناسب داشته باشه فشار هم نیاره این مدل به نظرتون چطوره کلا چه برندی رو پیشنهاد میدین و نظرتون در مورد موتورلاچیه؟
Motorola S11 Hd Bluetooth Stereo Headset

Dan
2014/06/20, 17:29
دوستان من این ایپد شافل رو تست کردم راستش خوشم نیومد از صداش گفتنبخوام برم هدفون هم عوض کنم باز هزینه اضافیه اخرش هم چیز درست و حسابی ندارم حالا تصمیم گرفتم یک mp3 player بلوتوث بگیرم و هدست های اسپرت بلوتوث پلیر رو که کریتیو میگیرم حالا دنبال هدست بلوتوث هستم که علاوه بر اینکه صدای مناسب داشته باشه فشار هم نیاره این مدل به نظرتون چطوره کلا چه برندی رو پیشنهاد میدین و نظرتون در مورد موتورلاچیه؟
Motorola S11 Hd Bluetooth Stereo Headset
راستش این مدل هدفون های بی سیم نسبت به کارایی قیمت بالایی دارن و نسبت به پولی که پرداخت میکنید شاید راضیتون نکنه. به هر حال با این وضعیتی که توی بازار هیچی موجود نیست S11 انتخاب بدی نیست.

آیپاد کیفیت صدای مناسبی داره بخاطر همین پیشنهاد میکنم مدل های دیگه ای هم که انتخاب میکنید حتما تست کنید تا خدای نکرده بعد از خرید پشیمون نشید.