PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم 2.5 میلیونی

ac3_1376
2014/06/03, 21:44
سلام به همه دوستان .
حقیقتش من شهرستانم ولی میخوام که از شیراز سیستم بخرم ( البته نمیشه گفت سیستم کامل ) . اگه کسی جایی رو در شیراز سراغ داره حتما بگه !!!

خب . بودجه 2.5 میلیون کلا من رم و گرافیک و سی پی یو و پاور و صد البته مادر بورد رو میخوام عوض کنم . بقیه چیز ها رو دارم
البته گرافیکم میخوام قوی باشه در حد 800.000 تومن . حالا اگه یه سیستم خوب بگید ممنون میشم .

SAMAN
2014/06/03, 22:02
سلام به همه دوستان .
حقیقتش من شهرستانم ولی میخوام که از شیراز سیستم بخرم ( البته نمیشه گفت سیستم کامل ) . اگه کسی جایی رو در شیراز سراغ داره حتما بگه !!!

خب . بودجه 2.5 میلیون کلا من رم و گرافیک و سی پی یو و پاور و صد البته مادر بورد رو میخوام عوض کنم . بقیه چیز ها رو دارم
البته گرافیکم میخوام قوی باشه در حد 800.000 تومن . حالا اگه یه سیستم خوب بگید ممنون میشم .

سلام دوست عزیز !!!! ورود شما رو به انجمن سخت افزار تبریک میگم ............. @};-

کاربورتون رو از سیستم بگید و لیست قطعاتی که دارین + مدت زمان کارکردشون رو هم بگید !!!!

Reza Eshraghi
2014/06/03, 22:15
سلام به همه دوستان .

سلام محمد جان ! مجدداً بهتون خوش آمد میگم ورودتون رو به فروم سخت افزار ! @};-
هم استانی هم که هستیم ! البته باعث افتخاره به هم استانی های عزیز مشاوره دادن ! :x@};-
همشهری نیستیم احیاناً ؟!! :D
همون طور که سامان جان گفتن قطعاتی که دارید و میخواین روی سیستم جدید از همون ها استفاده کنید به همراه مدلشون رو نام ببرید ! ( البته منظور قطعات اصلی سیستم هست !

ac3_1376
2014/06/03, 23:15
ممنون از شما دوستان !!!
بله هم شهری نیستیم !!!;)

همون طور که گفتم تقریبا میخوام کل سیستم عوض بشه غیر از هارد و dvd rom و...
سیستمم خیلی قدیمیه مثلا گرافیک gt 9600 و رم 2 گیگ و cpu dual 2.6 . اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .
برا بازی میخوام . زیاد هم انتظارم روی فریم های خیلی بالا نیست . بازی ها رو اگه بتونم روی high اجرا کنم خوبه
ممنون

SAMAN
2014/06/03, 23:21
همون طور که گفتم تقریبا میخوام کل سیستم عوض بشه غیر از هارد و dvd rom و...
نمیشه هارد و کیس حتما باید عوض بشه چون هارد وقتی دوسال بیشتر کار کنه سرعت ش به شدت پایین میاد !!! دی وی دی رایتر هم که قیمتی نداره و تازه اونم لنزی ضعیف میشه !!!!!

برا بازی میخوام . زیاد هم انتظارم روی فریم های خیلی بالا نیست . بازی ها رو اگه بتونم روی high اجرا کنم خوبه
عزیز بعد از high فقط اولترا میمونه دیگه !!!!!
ممنون

وایسا الان یشنهاد میدم !!!!

سایز مانیتورت رو بگو ..........

ac3_1376
2014/06/03, 23:31
یه مانیتور دارم 1440 در 900 است که فقط کابل vga داره
یه مانیتور دیگه دارم که 1920 در 1080 است که vga و dvi داره
آخه بعضی کارت های گرافیک vga نمیخورن

SAMAN
2014/06/03, 23:35
یه مانیتور دارم 1440 در 900 است که فقط کابل vga داره
یه مانیتور دیگه دارم که 1920 در 1080 است که vga و dvi داره
آخه بعضی کارت های گرافیک vga نمیخورن

امکان افزایش بوجه نداری ؟؟؟؟ تا 3 تومن ؟؟؟؟

دوست دارم cpu ت i5 باشه که با این بوجه نمیشه !!!!!

ac3_1376
2014/06/03, 23:38
امکان افزایش بوجه نداری ؟؟؟؟ تا 3 تومن ؟؟؟؟

دوست دارم cpu ت i5 باشه که با این بوجه نمیشه !!!!!

دیگه نهایتش 2.600 . حالا بیخیال شما پیشنهادتون رو بدید

SAMAN
2014/06/03, 23:56
بفرما !!!!

27398

SAMAN
2014/06/03, 23:58
ولی بعدا برای این سیستم ssd واجبه + اگر واسه ی گیگم میخواین این سیستم رو به نظرم افزایش بوجه بدین خیلی بهتره !!!!!

ac3_1376
2014/06/04, 00:09
احسنت .
فقط اینکه من دیگه کیس نمیخوام خودم دارم !!! میشه جای کارت گرافیک r9 270 گذاشت ؟؟؟
دیگه این که این cpu ها چند هسته ای هستند؟؟؟

ولی ای آقا ما باهمین gt 9600 اساسین 4 رو روی تقریبا high بازی کردیم

SAMAN
2014/06/04, 00:40
احسنت .......... احسنت به شما !!!!!

فقط اینکه من دیگه کیس نمیخوام خودم دارم !!! عزیز نمیشه سیستم رو وصله پینه کرد که !!!!! اون کیس کولینگ ش مشکل داره + قدیمیه .............. این کار درست نیست !!!!

میشه جای کارت گرافیک r9 270 گذاشت ؟؟؟ من بودم انویدا تهیه میکردم !!!!

دیگه این که این cpu ها چند هسته ای هستند؟؟؟ 4 هسته ی واقعی .....

ولی ای آقا ما باهمین gt 9600 اساسین 4 رو روی تقریبا high بازی کردیم

اوکی !!!!!

Mostafa98
2014/06/04, 07:10
برای خرید اول به کامپیوتر فافا برید قیمتش مناسبه قطعاتمی که میخوای داره
اونایی که نداشت برو پاساژ ملاصدرا بازم نبود برو کنار اون جا پی سی سنتر.فک کنم مادربرد و پاور فافا گیرت نیاد.

Reza Eshraghi
2014/06/04, 08:43
سیستم سامان جان خوبه فقط می تونید به جای کارت گرافیک پیشنهادی ، R9 270X قرار بدید به قیمت حدودی 780 .
البته در کل باید ببینید شیراز چه قطعاتی موجوده ؟!

ac3_1376
2014/06/04, 14:15
از همه شما ممنون!!!
فقط میخواستم بدونم گرافیک amd خوب هست ؟؟؟ اخه قابلیت physcs رو نداره گفتم شاید از لحاظ کیفیت خوب نباشه
اگه یه تاپیک هم بهم معرفی کنید که در مورد قطعات توضیح داده باشم ممنون میشم . میخوام در شیراز سرم کلاه نره
مصطفی جان حالا اشکال نداره اگه پاوری هم معادل این پاور احتمالی دوستان بود مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

ممنون و سپاس فراوان

SAMAN
2014/06/04, 15:54
از همه شما ممنون!!! خواهش عزیز !!!!

فقط میخواستم بدونم گرافیک amd خوب هست ؟؟؟ اخه قابلیت physcs رو نداره گفتم شاید از لحاظ کیفیت خوب نباشه ......
مگه میشه شرکت به اون عظمت چیز بد تولید کنه ؟؟؟؟؟ ولی من به شخصه با انویدا راحت ترم از همه ی لحاظ .......

میخوام در شیراز سرم کلاه نره ........
با اقای اشراقی هماهنگ کنید ببینید اگه میتونن اگه همراه شما بیان عالی دیگه !!!!

مصطفی جان حالا اشکال نداره اگه پاوری هم معادل این پاور احتمالی دوستان بود مشکلی پیش میاد؟؟؟؟
از برند های معروف و اصلی اگه باشه مشکلی نداره مثل هانت کی و یا انتک ویا کورسیر ویا انرمکس به علاوه بر اینکه شما باید حواس ت باشه که گواهی 80 پلاس داشته باشه .............. بهتر اینه که همونی رو که گفتم تهیه کنی !!!!

ممنون و سپاس فراوان

خواهش !!!

ac3_1376
2014/06/04, 16:15
بسیار ممنونم
ببخشید این قضیه دایرکست 11.2 چیه ؟؟؟
راستی اگه یه تاپیک بهم معرفی کنید که درباره برند های مختلف قطعات کامپیوتری و قدرت هاشون بحث کرده باشه ، ممنون میشم

SAMAN
2014/06/04, 16:23
بسیار ممنونم
ببخشید این قضیه دایرکست 11.2 چیه ؟؟؟
راستی اگه یه تاپیک بهم معرفی کنید که درباره برند های مختلف قطعات کامپیوتری و قدرت هاشون بحث کرده باشه ، ممنون میشم

خیلی توفیقی با دایرکت ایکس 11 نداره ............... مهم نیست !!!!

Mostafa98
2014/06/04, 16:35
الان دیدم پاورو داره شما میتونی از سایتشم چک کنی.fafait.ir

ac3_1376
2014/06/04, 19:36
الان دیدم پاورو داره شما میتونی از سایتشم چک کنی.fafait.ir

دمتوون گرم . احتمالا این فروشگاه در شیراز معروفه ؟؟؟ نه ؟؟؟
اگه زحمتی نیست براتون میشه اسم فروشگاه های معروف کامپیوتری شیراز رو همراه با آدرسشون بذارید . خیلی ممنون میشم

Reza Eshraghi
2014/06/04, 20:39
دمتوون گرم . احتمالا این فروشگاه در شیراز معروفه ؟؟؟ نه ؟؟؟
اگه زحمتی نیست براتون میشه اسم فروشگاه های معروف کامپیوتری شیراز رو همراه با آدرسشون بذارید . خیلی ممنون میشم

جناب استارتر و هم استانی های عزیز و کلیه کاربران گرامی ! فکر می کنم خداوند پی ام را آفریده که آدرس و شماره تلفن و نام و لینک فروشگاه ها رو که در صحن تاپیک نباید گفته اونجا اعلام کرد .

ac3_1376
2014/06/04, 23:48
ببخشید الان من میتونم به جای r9 270 یه gtx 760 بذارم ؟؟؟ قیمتش چند هست؟؟؟
این گرافیکای نسل حاضر کابل vga دارند ؟؟؟
ممنون

Reza Eshraghi
2014/06/05, 08:36
ببخشید الان من میتونم به جای r9 270 یه gtx 760 بذارم ؟؟؟ قیمتش چند هست؟؟؟
این گرافیکای نسل حاضر کابل vga دارند ؟؟؟
ممنون

اکثراً پورت خروجی VGA دیگه ندارن کارت گرافیک های امروزی ! مانیتورتون قدیمی هست ؟!

ac3_1376
2014/06/05, 12:36
اکثراً پورت خروجی VGA دیگه ندارن کارت گرافیک های امروزی ! مانیتورتون قدیمی هست ؟!

خیر !!! آخه دو تا مانیتور داشتم گفتم از کدام استفاده کنم
ببخشید من اگه بخوام افزایش بودجه بدم و یه cpu cori i7 3770 بگیرم باید قطعات دیگه هم عوض بشه ؟؟؟
ممنون

mostafa392
2014/06/05, 13:43
ببخشید من اگه بخوام افزایش بودجه بدم و یه cpu cori i7 3770 بگیرم باید قطعات دیگه هم عوض بشه ؟؟؟
ممنون

خیر اکثر کارت های جدید خروجی vga ندارن ولی شما می تونید از تبدیل dvi به vga استفاده کنید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
پیشنهاد می کنم از اون مانیتورتون با رزولوشن 1440 در 900 استفاده کنید که با این کارت های رده ارزون و متوسط بهتر فریم بگیرید. (البته نظر شخصیمه)
از cpu 3770 هم نمی تونید رو این مین استفاده کنید جون سوکتش متفاوته. نکته دیگه اگه می خوایید افزایش بودجه بدید بهتره به سراغ ssd و مرحله بعد گرافیک بهتر برید.

ac3_1376
2014/06/05, 18:31
دوستان اگه میشه یه تغییراتی در این سیستم ایجاد کنید تا من بتونم یه core i7 3770 بردارم . ممنون

Reza Eshraghi
2014/06/05, 18:40
ممنون
عزیز !
نسل قذیم Ivy-Bridge دیگه تا چند وقت دیگه توقف تولید میشه و ارزش خرید خودش رو از دست میده و سوکتشون هم منسوخ میشه .
در ضمن همه دنبال رفتن به سمت نسل جدید هستن شما عقب گرد می کنی ؟!

ac3_1376
2014/06/05, 18:45
عزیز !
نسل قذیم Ivy-Bridge دیگه تا چند وقت دیگه توقف تولید میشه و ارزش خرید خودش رو از دست میده و سوکتشون هم منسوخ میشه .
در ضمن همه دنبال رفتن به سمت نسل جدید هستن شما عقب گرد می کنی ؟!

ببخشید متوجه نشدم !!! آخه من سر رشته ای در این چیزا ندارم
یعنی شما میگید core i7 3770 از core i5 4440 ضعیف تره ؟؟؟
میشه کمی توضیح دهید
ممنون میشم . آخه دیگه وقتی برا خریدن نمونده

Reza Eshraghi
2014/06/05, 19:43
میشه کمی توضیح دهید

شما کلمه ضعیف یا قوی در پست قبلی من دیدید ؟!
بحث من منسوخ شدن نسل Ivy- Bridge در آینده نزدیک و منسوخ شدن پلتفرم سوکت 1155 بود .

faramarz_mit
2014/06/05, 20:57
میشه کمی توضیح دهید
core i7 3770 از core i5 4440 قويتره دوست من
ولي دوستان هم گفتن كه نسل Ivy- Bridge در آینده نزدیک منسوخ ميشه ولي اين دليل نميشه كه شما اين پردازنده قوي نخرين مثلا سي پي يو 4930 هم Ivy- Bridge هست ولي كسي نميگه نخر چون داره منسوخ ميشه

SAMAN
2014/06/05, 21:09
دوست عزیز بوجه ی شما برای خرید i7 بسیار کمه !!!! شما همین cpu یی که من واست نوشتم مطمئنا تمام نیاز هات رو براورده میکنه !!!

واسه ی cpu قوی تر باید حتما افزایش بوجه داشته باشی !!!!

ac3_1376
2014/06/05, 21:21
دوست عزیز بوجه ی شما برای خرید i7 بسیار کمه !!!! شما همین cpu یی که من واست نوشتم مطمئنا تمام نیاز هات رو براورده میکنه !!!

واسه ی cpu قوی تر باید حتما افزایش بوجه داشته باشی !!!!

خب میخوام افزایش بدم دیگه !!! شما بگید برای یه core i7 3770 چه چیزایی رو باید تغییر بدم و جایگزین کنم ؟؟؟

Reza Eshraghi
2014/06/05, 21:25
core i7 3770 از core i5 4440 قويتره دوست من
ولي دوستان هم گفتن كه نسل Ivy- Bridge در آینده نزدیک منسوخ ميشه ولي اين دليل نميشه كه شما اين پردازنده قوي نخرين مثلا سي پي يو 4930 هم Ivy- Bridge هست ولي كسي نميگه نخر چون داره منسوخ ميشه

در کل حرف شما ممکنه درست باشه ولی مثالی که زدی اصلاً مصداق خوبی نیست .
اولاً 4930K یک سی پی یو سری Extreme هست که نمیشه با سی پی یوهای معمولی مقایسه کرد
دوماً نسل بعد از 4930K که Haswell-E هست داره همراهش نسل DDR4 میاد و در مرحله اول داره عرضه میشه قبل از اومدن DDR4 همراه پردازنده های خونگی و برای سیستم های خونگی تا نسل Skylake باید صبر کرد
پس کشیدن بحث 4930k و نسل بعدش به این تاپیک به عنوان یک مثال اصلاً کار منطقی ای نیست . .

faramarz_mit
2014/06/05, 21:30
خب میخوام افزایش بدم دیگه !!! شما بگید برای یه core i7 3770 چه چیزایی رو باید تغییر بدم و جایگزین کنم ؟؟؟

براي بازي i5 كافيه
براي i7 بايد 600-700 بيشتر هزينه كنيد ولي نيازي نيس

SAMAN
2014/06/05, 21:43

شما بگو چقدر میخوای افزایش بوجه داشته باشه من اون مقدار افزایش رو توی جایی که به صلاح شماست در نظر بگیرم !!!!!

ac3_1376
2014/06/05, 23:32
شما بگو چقدر میخوای افزایش بوجه داشته باشه من اون مقدار افزایش رو توی جایی که به صلاح شماست در نظر بگیرم !!!!!

ممنونم . به هر حال ببخشید که خستتون کردم.
من اولا کیس و هارد رو دارم پس بیخیال این دو تا میشیم . ثانیا تا 3 تومن شاید افزایش بودجه دادم . ثالثا میخوام یا cpu ام رو core i5 4670 کنم یا گرافیک رو 280 ؟؟؟ به نظر شما کدام بهتره و تاثیر گذار تره .
ممنون

Reza Eshraghi
2014/06/05, 23:51
ممنونم . به هر حال ببخشید که خستتون کردم.
من اولا کیس و هارد رو دارم پس بیخیال این دو تا میشیم . ثانیا تا 3 تومن شاید افزایش بودجه دادم . ثالثا میخوام یا cpu ام رو core i5 4670 کنم یا گرافیک رو 280 ؟؟؟ به نظر شما کدام بهتره و تاثیر گذار تره .
ممنون

فردا انشاء الله ادامه میدیم مشاوره رو . شبتون خوش .
باید مدل کیس و هاردتون مشخص باشه .
اگه از این کیس های متفرقه و غیر استاندارد و بی نام و نشان داشته باشید توصیه نمیشه کیس رو نگیرید .
هارد هم اگه وسترن گرین باشه مثلاً اون هم توصیه نمیشه .
پس باید مدل کیس و هاردی که دارید مشخص باشه حتماً

ac3_1376
2014/06/06, 12:03
کیس ام رو مارکش zero one هست ولی مدلشو دیگه نمیدونم . هارد رو هم نمیدونم چی هست . فوقش همون مغازه ای کع مخی خوام خرید کنم میگن که کیس یا هارد رو عوض کنم یا نه .
من فقط درباره گرافیک و cpu شک دارم

SAMAN
2014/06/06, 20:55
کیس ام رو مارکش zero one هست ولی مدلشو دیگه نمیدونم . هارد رو هم نمیدونم چی هست . فوقش همون مغازه ای کع مخی خوام خرید کنم میگن که کیس یا هارد رو عوض کنم یا نه .
من فقط درباره گرافیک و cpu شک دارم

با توجه به مدل کیس شما و هارد تون که مطمئنا بی کیفیت هستش عاجزانه تقاضا میکنم لیست من رو خراب نکنید !!!!

لیست جدید تا دقایقی دیگر ..............

ac3_1376
2014/06/06, 21:05
با توجه به مدل کیس شما و هارد تون که مطمئنا بی کیفیت هستش عاجزانه تقاضا میکنم لیست من رو خراب نکنید !!!!

لیست جدید تا دقایقی دیگر ..............

انصافا یه رحمی کنین دیگه !!! یعنی کیس هم تاثیر داره ؟؟؟ پس حداقل یه کیس ارزون پیشنهاد بدین
ممنون

SAMAN
2014/06/06, 21:27
اینجا از شما قول میگیرم که هر گونه تغییری تو لیست رو باهاش مخالفت کنید و یا حداقل اینجا بیان ش کنید قبل از خرید !!!!

از پذیرفتن سخنان مذخرف فروشندگان لطفا هذر کنید !!!!

27437

Reza Eshraghi
2014/06/06, 21:27
انصافا یه رحمی کنین دیگه !!! یعنی کیس هم تاثیر داره ؟؟؟ پس حداقل یه کیس ارزون پیشنهاد بدین
ممنون

مشاوره ما و سایر دوستان و اساتید اینجا برای شما تأثیرگزار هست یا میخواین تشریف ببرید مثل استارتر تاپیک زیر پولتون رو دو دستی بدید به فروشندگان عزیز تا براتون هرچی خواستند ببرند و بدوزند و آخرش هم بهتون بگن این سیستم هم مثل همون لیسته و از اون لیست هم بهتره ؟! بعد بهتون مادربرد سری 6 پیشنهاد بدند از چیپست H61 و گرافیک GT630 و ... !!
قبل از پیشنهاد آقا سامان تکلیف این قضیه رو مشخص کنید لطفاً !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

SAMAN
2014/06/06, 21:30
ممنون

معلومه که تاثیر داه !!!! توی کولینگ + توی کابل بندی + تویی هزار تا چیز دیگه !!!!

ac3_1376
2014/06/06, 22:25
ممنون این سیستم خوبیه . فقط من شاید gtx 760 رو گیر نیارم .
چند تا سوال هم دارم . 1 . این پاور چند وات است ؟؟؟ قبلی چی ؟؟؟
راستی میشه به سیستم قبلی دست نزد و cpu اش رو 4670 کرد ؟؟؟
ممنون

SAMAN
2014/06/06, 22:35
1)ممنون این سیستم خوبیه . فقط من شاید gtx 760 رو گیر نیارم .
چند تا سوال هم دارم . 2) . این پاور چند وات است ؟؟؟3) قبلی چی ؟؟؟
4)راستی میشه به سیستم قبلی دست نزد و cpu اش رو 4670 کرد ؟؟؟
ممنون

1) گیر میاری عزیز ........... گیر میاری .........
2) 650 وات واقعی با کلاس جهانی ........
3) قبلی رو بیخیال این بهتره .......... گرین پول کم نمیگیره نسبت به باقی برند ها ولی کیفیت ش مطئنا به اونا نمیرسه !!!!
4) برادر نمیدونم با چه زبونی باید بگم واسه ی بازی گرافیک مهمه نه سی پی یو !!!! این هم در بین i5 ها قولیه واسه خودش !!!!

ac3_1376
2014/06/06, 22:53
واقعا ببخشید این همه سوال میپرسم آخه یکم وسواس دارم
1. gtx 760 قدرت بیشتری و نسبت 270x میخواد که پاور رو عوض کردید ؟؟؟ هر دو 650 وات بود ؟؟؟
2. استرسم برا cpu این هست که داخل بعضی سایت ها که میرفتم و مشکلات بعضی بازی ها رو به سی پی یو مربوط میکردند . مثلا سیستم پیشنهادی که خود یوبیسافت برا watch dogs اعلام کرده core i 7 3770 هست ولی گرافیک 560 ti . به خاطر همیننه که cpu ام رو دوست دارم بالا ببرم.
3. راستی یه مدل r9 270x هست که آخرش پسوند toxic داره . میخواستم بدونم میتونم اینو بردارم ولی پاورو عوض نکنم ؟؟؟ اگه بخوام cpu رو هم عوض کنم باید پاور عوض شه ؟؟؟

ممنون . به خدا شرمنده .

Reza Eshraghi
2014/06/06, 23:28
واقعا ببخشید این همه سوال میپرسم آخه یکم وسواس دارم
1. gtx 760 قدرت بیشتری و نسبت 270x میخواد که پاور رو عوض کردید ؟؟؟ هر دو 650 وات بود ؟؟؟
2. استرسم برا cpu این هست که داخل بعضی سایت ها که میرفتم و مشکلات بعضی بازی ها رو به سی پی یو مربوط میکردند . مثلا سیستم پیشنهادی که خود یوبیسافت برا watch dogs اعلام کرده core i 7 3770 هست ولی گرافیک 560 ti . به خاطر همیننه که cpu ام رو دوست دارم بالا ببرم.
3. راستی یه مدل r9 270x هست که آخرش پسوند toxic داره . میخواستم بدونم میتونم اینو بردارم ولی پاورو عوض نکنم ؟؟؟ اگه بخوام cpu رو هم عوض کنم باید پاور عوض شه ؟؟؟

ممنون . به خدا شرمنده .

من سؤالم از شما اینه که شما قراره با سیستمی که می خرید تا زمانی که سیستمتون عمر مفید داره میخواین فقط و فقط یک بازی خاص رو انجام بدید ؟!

بازی های مختلف براساس موتورهاشون و عوامل دیگه نیازهای سخت افزاری متفاوتی دارند . یکی پردازنده قوی میخواد گرافیک ضعیف تر یکی دیگه گرافیک کُش هست یکی کلاً سیستم غول میخواد و ....
در مورد 3770 و شرایطش قبلاً توضیح دادم الآن هم میگم اگه میخواین سی پی یوتون قویتر باشه و i7 ببندید بودجش رو باید داشته باشید و حداقل واسه سی پی یو 4770 معمولی 990 تومن خرج کنید . اگه دارید بسم الله اگه ندارید در مورد i7 بستن دیگه اصرار نکنید .
منتظر جوابتون به پست قبلی خودم هستم .
میتونم با حدود 95% موجودی فروشگاهی که دوستان معرفی کردند بهتون قطعات معتبر و خوب پیشنهاد بدم اگه قطعاًقصد خرید از همونجا رو توی شیراز داشته باشید .

ac3_1376
2014/06/06, 23:36
من سؤالم از شما اینه که شما قراره با سیستمی که می خرید تا زمانی که سیستمتون عمر مفید داره میخواین فقط و فقط یک بازی خاص رو انجام بدید ؟!

بازی های مختلف براساس موتورهاشون و عوامل دیگه نیازهای سخت افزاری متفاوتی دارند . یکی پردازنده قوی میخواد گرافیک ضعیف تر یکی دیگه گرافیک کُش هست یکی کلاً سیستم غول میخواد و ....
در مورد 3770 و شرایطش قبلاً توضیح دادم الآن هم میگم اگه میخواین سی پی یوتون قویتر باشه و i7 ببندید بودجش رو باید داشته باشید و حداقل واسه سی پی یو 4770 معمولی 990 تومن خرج کنید . اگه دارید بسم الله اگه ندارید در مورد i7 بستن دیگه اصرار نکنید .
منتظر جوابتون به پست قبلی خودم هستم .
میتونم با حدود 95% موجودی فروشگاهی که دوستان معرفی کردند بهتون قطعات معتبر و خوب پیشنهاد بدم اگه قطعاًقصد خرید از همونجا رو توی شیراز داشته باشید .

بله . به احتمال زیاد از همون جا میگیرم .
من که core i7 نخواستم من فقط میگم میشه پاور رو عوض نکرد و به جای cpu core i 5 4440 یه 4670 رو گذاشت ؟؟؟ و به جای r9 270x یه r9 270x toxic oc گذاشت ؟؟؟ همین فقط میخواستم بدونم نظرتون چیه

با تشکر فراوان

Reza Eshraghi
2014/06/06, 23:43
بله . به احتمال زیاد از همون جا میگیرم .
من که core i7 نخواستم من فقط میگم میشه پاور رو عوض نکرد و به جای cpu core i 5 4440 یه 4670 رو گذاشت ؟؟؟ و به جای r9 270x یه r9 270x toxic oc گذاشت ؟؟؟ همین فقط میخواستم بدونم نظرتون چیه

با تشکر فراوان

فرق سری های گرافیک های سافایر در سری کولینگ مورد استفاده هست .
4670 هم میتونید بزارید نیاز خاصی هم به تغییر قطعه دیگه ای وجود نداره به خاطر گذاشتن 4670 تا جایی که بررسی کردم . صبح بهتون لیست رو خواهم داد .
در مورد پاور هم خودمون بررسی می کنیم که تغییر کنه یا نکنه !

SAMAN
2014/06/07, 21:01
فرق سری های گرافیک های سافایر در سری کولینگ مورد استفاده هست .
4670 هم میتونید بزارید نیاز خاصی هم به تغییر قطعه دیگه ای وجود نداره به خاطر گذاشتن 4670 تا جایی که بررسی کردم . صبح بهتون لیست رو خواهم داد .
در مورد پاور هم خودمون بررسی می کنیم که تغییر کنه یا نکنه !

عزیز چون من دیدم اقای اشراقی لیست ندادن میگم ...... ببین من خودم با پاور های گرین اخیرا مشکل داشتم و یه قضیه این رو پیش اورد که طولانیه و باعث شرمساری من شده !!!!

یه نظرم اگه همین پاور و سی پی یو ور تهیه کنین به نفع شماست ......... همین !!!!
اگه میخواین سیستم بهتر بشه فقط تنها راه ش افزایش بوجه است !!!! همین و بس !!!

ac3_1376
2014/06/07, 21:50
عزیز چون من دیدم اقای اشراقی لیست ندادن میگم ...... ببین من خودم با پاور های گرین اخیرا مشکل داشتم و یه قضیه این رو پیش اورد که طولانیه و باعث شرمساری من شده !!!!

یه نظرم اگه همین پاور و سی پی یو ور تهیه کنین به نفع شماست ......... همین !!!!
اگه میخواین سیستم بهتر بشه فقط تنها راه ش افزایش بوجه است !!!! همین و بس !!!

ممنون از شما
آخه از اون جایی که من میخوام سیستم بگیرم این پاور شما رو نداره و خریدن قظعه از فروشگاه های مختلف به نظرم به صلاح نیست . من هم که سیستم رو برای مدت زیادی نمیخوام . کلا این سیستم من یعنی r9 270x ( یه جا oc و 4 گیگشو پیدا کردم ) و core i5 4670 چند وات میخواد ؟؟؟ نظر آقای اشراقی چیه ؟؟؟
نه من همین سیستمی که گفتید قبولش دارم اگه هم خواستم افزایش بودجه بدم باهاتون در میان میذارم !!!
با تشکر فراوان

SAMAN
2014/06/07, 22:12
شما میتونید پاور رو به قیمتی مناسب تر از بیرون از فروشگاه سخت افزار تهیه کنید ......... بعد مصرف بین 2 تا cpu اونقدی نیست که تعویض پاور نیاز باشه من پاور رو قوی تر از نیاز تون گفتم چون پاور به مرور زمان به ضعیف میشه !!!!

ac3_1376
2014/06/07, 22:21
ممنون . راستی چند تا سوال هم داشتم
1. کارت گرافیک r9 270x 4gig که اشکال نداره که بخرم قیمتش فقط 40 تومن تفاوت داره .
2. اگه من یه وقت جو گیر شدم و خواستم r9 280 بخرم ، اون موقع دیگه حتما باید پاورو عوض کنم ؟؟؟
( آخه این پاوز بد جوری رو مخمه . از طرفی من زیاد گیم بازی نمیکنم فوقش تا 1 سال ، 1 سال و نیم . راستی نمیشه یه پاور croseir vs650 خرید که قدرتش 650 وات هست ؟؟؟
27457نظرتون درباره این کیس چه طوره ؟؟؟ raidmax blade . قیمتش هم 140 تومنه

با تشکر

SAMAN
2014/06/07, 22:48
ممنون . راستی چند تا سوال هم داشتم
1. کارت گرافیک r9 270x 4gig که اشکال نداره که بخرم قیمتش فقط 40 تومن تفاوت داره .
2. اگه من یه وقت جو گیر شدم و خواستم r9 280 بخرم ، اون موقع دیگه حتما باید پاورو عوض کنم ؟؟؟
( آخه این پاوز بد جوری رو مخمه . از طرفی من زیاد گیم بازی نمیکنم فوقش تا 1 سال ، 1 سال و نیم . راستی نمیشه یه پاور croseir vs650 خرید که قدرتش 650 وات هست ؟؟؟
27457نظرتون درباره این کیس چه طوره ؟؟؟ raidmax blade . قیمتش هم 140 تومنه

با تشکر

پاسخ ها :
1) هر کدوم صلاح میدونی رو بخر .........
2745827459

2) شما برای هر نوع گرافیک نیمه حرفه هم حداقل به 600 وات پاور واقعی نیاز دارین !!!!! اون پاور ی که من گفتم استاندار 80 پلاس برنز داره که به احتمال زیاد اون مدل کورس ایر نداره (سایت ش درست باز نشد !!!! ولی فکر کنم نداره)
دیگه تصمیم ش با شماست ............

3) کیس مشکلی نداره ولی گرین رو خودم چندتایی کار کردم بد نیست ........... توی این رنج اگه ترمال تیک گیر بیاری خوبه ..........

ولی عزیز اینطوری نمیشه شما خیلی سخت حرفایی من رو باور میکنی .............. نفع شما نفع منه !!!

ac3_1376
2014/06/07, 23:01
نه !!!!!!!!!! من غلط بکنم حرفای شما رو باور نکنم !!! من کلا همین طوریم:D
من فقط میگم چون من برای مدت زیادی نمیخوام بازی کنم گفتم بلکه همین GREEN کفایت میکنه . ( آخه من تعریف اینو خیلی جاها شنیدم )
بله این مدل کراس ایر 650 داخل سایت فروشگاهی که میخوام ازش خرید بکنم زده و قیمتش هم 200 تومن هست

از همه شما هم ممنون که هم کمکم کردید و هم اطلاعاتمو در این زمینه بالا بردید .
انشا... همین سیستمی که گفتید رو میخرم:)

Reza Eshraghi
2014/06/07, 23:38
برادر !
سه راه شما داری ! یا من براساس موجودی کلی و بازار تهران کلاً بهت پیشنهاد بدم بعد فقط و فقط بخوای از شیراز بگیری و بری اون قطعات گیرت نیاد و دوباره گیج بشی که وای چی شد چیکار کنم یا کلاً براساس موجودی اون فروشگاه یا پیشنهاد ترکیبی !
مزیت پیشنهاد ترکیبی این هست گزینه های بیشتری در اختیار ما هست و اگه شما عجله شدیدی برای خرید نداشته باشید قطعاتی که الآن شیراز موجود نیست ممکنه ظرف مدت کوتاهی موجود بشه یا اگه قطعه ای مدل مورد تأیید با قیمت مناسب اونجا نباشه ما بهت پیشنهاد میدیم که از تهران بگیری !
خلاصه تصمیم با شماست .

ac3_1376
2014/06/07, 23:47
برادر !
سه راه شما داری ! یا من براساس موجودی کلی و بازار تهران کلاً بهت پیشنهاد بدم بعد فقط و فقط بخوای از شیراز بگیری و بری اون قطعات گیرت نیاد و دوباره گیج بشی که وای چی شد چیکار کنم یا کلاً براساس موجودی اون فروشگاه یا پیشنهاد ترکیبی !
مزیت پیشنهاد ترکیبی این هست گزینه های بیشتری در اختیار ما هست و اگه شما عجله شدیدی برای خرید نداشته باشید قطعاتی که الآن شیراز موجود نیست ممکنه ظرف مدت کوتاهی موجود بشه یا اگه قطعه ای مدل مورد تأیید با قیمت مناسب اونجا نباشه ما بهت پیشنهاد میدیم که از تهران بگیری !
خلاصه تصمیم با شماست .
خیر !! مشکلی نیست . فقط نظر شما در مورد سیستم پیشنهادی آقا سامان چیه ؟؟؟ به نظر من که خیلی خوبه !!! قظعه هاش هم در دسترس هست !!! شما تائید میکنید ؟؟؟

Reza Eshraghi
2014/06/08, 00:48
خیر !! مشکلی نیست . فقط نظر شما در مورد سیستم پیشنهادی آقا سامان چیه ؟؟؟ به نظر من که خیلی خوبه !!! قظعه هاش هم در دسترس هست !!! شما تائید میکنید ؟؟؟

سیستم پیشنهادی من :
توضیح اینکه قطعاتی که با رنگ بنفش مشخص کردم مطابق موجودی فروشگاه موردنظر در شیراز هست و بقیه قطعاتی که در اون فروشگاه مدنظرم نبود رو کلی از موجودی تهران پیشنهاد دادم ! همون پیشنهاد ترکیبی در واقع !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ac3_1376
2014/06/08, 13:09
سیستم پیشنهادی من :
توضیح اینکه قطعاتی که با رنگ بنفش مشخص کردم مطابق موجودی فروشگاه موردنظر در شیراز هست و بقیه قطعاتی که در اون فروشگاه مدنظرم نبود رو کلی از موجودی تهران پیشنهاد دادم ! همون پیشنهاد ترکیبی در واقع !

ممنون . سیستم عالیه هست قظعات اصلی هم در فروشگاه هست !!! پاور 700 وات یه کم زیاد نیست؟؟؟
نمیتونم همون مادربوردی که آقا سامان پیشنهاد داده بودند رو استفاده کنم؟؟؟

ac3_1376
2014/06/08, 19:58
نظرتون در مورد این سیستم چیه ؟؟؟
mainboard asus h87
core i5 4670
hyperx blu 1600MHz 8gig
power croseir vs650
vga r9 280x
بقیه قطعات هم همون قبلیا

ac3_1376
2014/06/09, 22:07
کسی به من جواب نمیده ؟؟؟ اگه یه 500 تومن روی سیستم آقای اشراقی گذاشت میشه یه r9 280x خرید ؟؟؟

Shahin007
2014/06/09, 22:14
ماشالا شما اینقدر یک تاپیک مشاوره ساده رو که با 4 تا پاسخ باید تموم میشد رو کش دادی و طولش دادی
که دیگه حال و حوصله ی دوستان سر رفت و میلی به جواب دادن ندارن...7 صفحه مشاوره؟:|

خسته نباشید عرض میکنم به اساتید مشاوره دهنده واقعا.:)

Reza Eshraghi
2014/06/09, 22:17
کسی به من جواب نمیده ؟؟؟ اگه یه 500 تومن روی سیستم آقای اشراقی گذاشت میشه یه r9 280x خرید ؟؟؟

از اون طرف که شما برفرض گرافیک R9 280X جایگزین کنی باید پاورت رو هم قویتر بگیری عزیز و حداقل یک پاور 750 و ترجیحاً 850 وات در نظر بگیری .
مشاوره لازم به به شما داده شده . دیگه وقت خریدتون هست و سؤالی نیست که مبهم باقی مونده باشه .
بعد از خرید سیستم عکس سیستم رو در تاپیک عکس سیستم و قطعات شما (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قرار بدید
مبارکتون باشه .
تاپیک بسته شد .