PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سخت افزار، اولین و تنها حامی رسانه ای رسمی نمایشگاه کامپیوتکس 2014 از ایران: منتظر گزارش ویژه و اختصاصی ما باشید

Castiel
2014/06/01, 09:07
مجموعه سخت افزار تا کنون در نمایشگاه های جهانی متعددی حضور داشته و همواره سعی کرده تا به بهترین شکل ممکن به تهیه گزارش پوشش دهی از نمایشگاه بپردازد. نمایشگاه کامپیوتکس نیز یکی از همین نمایشگاه های معتبر است که هر ساله در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می شود. سخت افزار در چند سال اخیر همواره در این نمایشگاه حضور داشته، اما امسال اوضاع کمی متفاوت است. امسال تیم سخت افزار به عنوان اولین و تنها حامی رسانه ای رسمی ایرانی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و قرار است به شکلی ویژه به تهیه گزارش و پوشش دهی آن بپردازد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

برای ما اهمیت این مسئله تا بدانجاست که نام، نشان و لینک سایت سخت افزار در سایت رسمی کامپیوتکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ) قرار گرفته تا دیگر هجای هیچ گونه شک و تردیدی بر این مسئله باقی نگذارد. همین مسئله نیز باعث شد تا با تیمی منسجم تر در این نمایشگاه حضور داشته باشیم و علاوه بر پوشش دهی کنفرانس های مختلف، سری به غرفه شرکت های بزرگ زده و ببینیم هر یک چه چیزی برای عرضه دارند.با ما همراه باشید تا گشتی در این نمایشگاه هیجان انگیز داشته باشیم و ببینیم در دنیای کامپیوتر چه چیزی در جریان است. توصیه می کنیم علاوه بر سایت سخت افزار، حساب اینستاگرام سخت افزار و همچنین فیس بوک و گوگل پلاس سخت افزار را نیز دم دست داشته باشید تا هیچ بخشی از نمایشگاه را از دست ندهید.

Reza Eshraghi
2014/06/01, 09:48
تبریک تبریک تبریک ..... =D>=D>=D>
افتخاری که فقط در شأن و لیاقت مجموعه خوب و وزین سخت افزار است و بس ! :x:x:x@};-@};-
منتظر ترکاندن پوشش اخبار نمایشگاه هستیم ! @};- 8->

Shahin007
2014/06/01, 09:55
واقعا به خودم افتخار میکنم که عضو کوچیکی از سایت و فروم سخت افزار هستم.:-bd
خبر خیلی خیلی خوبی بود.
به امید موفقیت های هر چه بیشتر.
بی صبرانه منتظر اخبار نمایشگاه هستم.
@};-

FAZEL77
2014/06/01, 10:16
آقا عالی بود...چیزی فرارتر از عالی .... کاش موقع امتحانات نبود ما هم یه سری میرفتیم نمایشگاه عکس بگیریم ... عاشق اینجور نمایشگاه ها هستم

aryaiee
2014/06/01, 10:49
همیشه تک بودین توی همه چیز.با یه مقایسه سر انگشتی از کیفیت اخبار تا تخصصی بودن فروم با بقیه سایت ها کاملا مشهوده sakhtafzarmag تکه.خسته نباشید ممنون

Yaser_Aramesh
2014/06/01, 12:52
تبریک میگم به همه ی عزیزان و به خصوص مسئولین و زحمت کشان مجموعه سخت افزار =D> >:D< @};-

انشاالله که مجموعه بتونه افتخارات بیشتر و بزرگتری در آینده کسب بکنه :-bd

arashlinux
2014/06/01, 18:39
تبريك

Sent from my iPhone using Tapatalk

meelad
2014/06/01, 19:00
مجله سخت افزار و دیگر هیچ!!
>:D

vo.morteza
2014/06/01, 20:23
منم به نوبه ی خودم خدمت مدیران و کاربران عزیز تبریک عرض میکنم.:-bd
به امید افتخارات بزرگتر:-bd

ARMIN
2014/06/01, 21:32
به به. تبریک میگم به همه ی دوستان.

آقای پناهی بی زحمت دیدن غرفه ی OCZ / توشیبا فراموش نشود، دلواپس محصولات جدیدشون هستیم. :P

SAMAN
2014/06/01, 21:48
تــــــــــبریک !!!!! فوق الــــــعاده بــــــود این خبر !!!!!

Yaser_Aramesh
2014/06/02, 00:40
دوستان لطفا" این مطلب رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید تا افراد دیگه هم مطلع بشن و اخبار رو دنبال کنن.شاید عضو ثابت وبسایت یا فروم بشن و در جمع ما موندگار بشن.

با تشکر @};-