PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه لپ تاپ DELL Inspiron 6400

hamedmst
2014/05/31, 13:33
CPU core 2 due
Ram 2
VGA 64 MB
Monitor 15.6 inch
Hard 120 GB
دارای بلوتوث و وایرلس

قیمت : 500 هزار تومان

همراه لپ تاپ کیف ارجینال و یک عدد موس و چند وسیله کاربردی دیگر هدیه داده میشود.

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09198522452

- کار با این لپ تاپ بسیار ساده و آسان است که به دلیل قرار گرفتن دکمه های مدیا در جلوی دستگاه است. و همچنین اسپیکرهای بسیار قوی که به جرات میتوان گفت در بین سایر لپ تاپ های به روز و قدیمی، بهترین است.من با این لپ تاپ احتیاج به هیچ اسپیکری نداشتم و میشد به صورت جمعی فیلمی را بدون اسپیکر از فاصله 5 متری تماشا کرد و صدا را به وضوح شنید. پس برای کسانی که علاقه به فیلم و موسقی دارند به شدت مناسب استکارت گرافیکی این دستگاه بالا نیست. اما به دلیل استفاده از مارک های مرغوب و عالی بازار امریکا در مادربورد و سی پی یو و همچنین کارت گرافیکی، میتوان کارهای گرافیکی سبک را به خوبی انجام داد. من گرافیستم و سالها با همین لپ تاپ کار کردم و مشکل چندانی نداشتم.این لپ تاپ همچنین دارای مودم داخلی و پورت های usb فراوان است که دیگر نیاز به هاب را برطرف میکند. تعداد پورت های usb به تنهایی 4 عدد می باشد که تمامی آن ها مستقیما به مادر بورد متصل می باشند.صاحب نظران به خوبی می دانند که دو نوع اتصال برای usb به مادربورد وجود دارد. این نوع مستقیم است که سرعت تبادل اطلاعات را بسیار زیاد میکندنکته ی دیگر که برتری این لپ تاپ محسوب می شود مرغوبیت چیپ های به کار رفته است که باعث میشود دستگاه دیر داغ شده و دیرتر احتیاج به ری استارت داشته باشد. من حدودا 12 ساعت متمادی سنگینترین کارها را با این لپ تاپ انجام دادم و مشکلی پیش نمیامد.موردی دیگر برای این لپ تاپ زاویه صفحه نمایش است که تا 180 درجه باز میشود و همه اطلاع دارند که لپ تاپ های جدید فاقد این امکان هستنددر کل من از این لپ تاپ واقعا راضی بودم و تنها دلیل فروشم احتیاج مالی ست

Castiel
2014/06/01, 21:55
به دلیل عدم رعایت قوانین بازارچه، تاپیک بسته می شود. در صورتی که کاربر استارتر قصد ویرایش و اعمال قوانین را داشته باشند، درخواست باز شدن تاپیک را به صورت پیام خصوصی ارسال کنند.