PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا لطفا لطفا كمك كنين ويروسي شدم

Arad
2014/05/30, 00:58
سلام،امروز صبح از يه سايت خواستم دسكتاپ لاكر دانلود كنم،بعد از اين كه دانلودم تمام شد
برنامه رو باز كردم بدبختي هام شروع شد،اول گوگل كروم كه باز بود اررور داد و بسته شد و بعد هم هرچي برنامه باز بود پاك شد،مانند نوت پت و... با برنامه Advance system care شروع كردم به full scan و حدود 1800 تا ارور داد و فيكس كرد ولي هيچ تغييري نكرد و هر چند بار يك بار چند تا از برنامه هاي ديگرم پاك شد. بالاخره از سايت هاي مختلف كمك گرفتم و ديدم جايي نوشته بودkasper skyرو نصب كنم و اسكن كنم درست ميشه، كسپر رو كه نصب كردم ديدم windows installer براي نصبش كار نميكنه،و لبتاپ رو خاموش كردم الان هم ديگه روشن نميشه و اين اررور رو ميده: Interactive logon proccess has faild
please consulet the event log for more details
اكي رو كه ميزنم باز همين اررور رو ميده.
لب تاپمdell و ويندوز ٧,و ٣٢بيت ميباشد لطفا كمك كنيد تا خدا به شما كمك كنه!
فقط ١٠٠گيگ اطلاعات دارم نميخوام پاك بشه

ARMIN
2014/05/30, 01:22
دوست خوبم،

با استفاده از Windows Live سیستم رو بالا بیارین اطلاعاتتون رو که لازم دارین روی هارد اکسترنال یا در صورت وجود درایو دیگر در هارد لپ تاپ، انتقال بدین و سپس مجدد پارتیشن ویندوز رو فرمت کامل و ویندوز نصب کنید.

Arad
2014/05/30, 15:13
مرسي از كمك تون،ولي تا لب تاب روشن ميشه ارور ميده و نميذاره وارد windows live و safe mode بشم :(

Reza Eshraghi
2014/05/30, 15:28
مرسي از كمك تون،ولي تا لب تاب روشن ميشه ارور ميده و نميذاره وارد windows live و safe mode بشم :(

سلام آراد جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
یه سری دیسک های بوتیبل هست مثل Hiren که در کنارشون ویندوز Mini XP هم هست که بوتیبل هست با اون امتحان کنید ببینید دسترسی دارید ؟!
اگه نتونید باید با دیسک ابونتو از طریق قسمت تستش که بوتیبل میاد بالا و نیاز به نصب نداره تست کنید .

aryaiee
2014/05/30, 15:30

با اجازه آقا ارمین و آقا رضا
واسه همین چیزاس وجود آنتی ویروس های خوب رو به صورت حتمی توصیه میکنند وخصوصا واسه لپ تاپ ها که دست و بال ادم بسته است.آرم ابتدای بوت میاد؟که فرموده آقا آرمین و آقا رضا رو انجام بدین.یک راه سریع به نظر بنده اینه که هارد رو در بیارید و به سیستم دیگه وصل کنید.احتمالا امکانات مربوط رو ندارید پس یک مرکز خدمات این کار رو براتون میکنه.

IMAN4K
2014/05/30, 15:46
دوست عزیز از Kaspersky Rescue Disk استفاده کردید؟
اگر به سیستم دیگری دسترسی دارید این دیسک نجات را دانلود کرده از طریق فلش(بوتیبل) و یا دی وی دی سیستم رو بوت کنید بقیه مراحل اسکن کاملا گرافیکی انجام میشود.

Arad
2014/05/31, 11:23
ممنونم واقعا از پيشنهادات و كمكه تان، حالت بوت و mini winows xp رو بالا نمياره،سي دي ويندوز هم كه ميزنم هيچ اتفاقي نمي افتد

Amin224
2014/05/31, 12:56
با این تفاسیر بی دردسر ترین و مطمئن ترین راه حل اینکه هارد لپ تاپ خارج کنید و به سیستم دیگری جهت پاکسازی و پاک کردن داریور ویندوز اقدام کنید .

Arad
2014/06/01, 03:07
الان لبتاپ رو دادم بيرون و هاردشو جدا كرد و اطلاعاتش رو save كرد،با سيستمه ديگه يي پاك سازي كرد و مججد ويندوز نصب كرد و ميگفت به ويروسي به نام سليتي دچار شده بودم،الان هم رفتم كسپر اسكاي ١ سال گرفتم :-)
خيلي ممنونم از پيشنهادات و راه كار هايي كه اراعه داديد

aryaiee
2014/06/01, 07:17
الان لبتاپ رو دادم بيرون و هاردشو جدا كرد و اطلاعاتش رو save كرد،با سيستمه ديگه يي پاك سازي كرد و مججد ويندوز نصب كرد و ميگفت به ويروسي به نام سليتي دچار شده بودم،الان هم رفتم كسپر اسكاي ١ سال گرفتم :-)
خيلي ممنونم از پيشنهادات و راه كار هايي كه اراعه داديد
بسیار کار خوبی کردین.بهترین راه حل بود اما متاسفانه همه کاربران توستر این کار رو ندارن و باید داد بیرون.خوشحالم دوست من

Arad
2014/06/01, 14:53
مرسي منم خوشحالم :)