PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید کیس کامل

m2sh
2014/05/28, 12:57
سلام خدمت همه دوستان یه کیس میخوام برای بازی کلا تا 1.5 میخوام بهترین انتخابی باشه

ممنونم :ax:

SAMAN
2014/05/28, 13:09
سلام خدمت همه دوستان یه کیس میخوام برای بازی کلا تا 1.5 میخوام بهترین انتخابی باشه

ممنونم :ax:

بوجه تون واسه ی این کار خیلی کمه عزیز حداقل کیس گیمینگ واسه اجرای بازی های امروزی که بالانس باشه 2250 میشه !!!

m2sh
2014/05/28, 13:11
بوجه تون واسه ی این کار خیلی کمه عزیز حداقل کیس گیمینگ واسه اجرای بازی های امروزی که بالانس باشه 2250 میشه !!!

سامان جان کیس گیمینگ نمیخوام برای بچه هاس ولی میخوام بهترین تو این قیمت باشه و برای بازی هم میخوام :دی

ممنونم

SAMAN
2014/05/28, 13:15
سامان جان کیس گیمینگ نمیخوام برای بچه هاس ولی میخوام بهترین تو این قیمت باشه و برای بازی هم میخوام :دی

ممنونم

اخه عزیز بازی بازی دیگه فرقی نداره ......... بذار فکر کنم ببینم چه میشه کرد !!!

پیشنهاد : خرید یک دستگاه ps3 !!!!

m2sh
2014/05/28, 13:20
اخه عزیز بازی بازی دیگه فرقی نداره ......... بذار فکر کنم ببینم چه میشه کرد !!!

پیشنهاد : خرید یک دستگاه ps3 !!!!

درسته سامان جان

ولی خوب کیس رو برای گروه سنی پایین میخوام بازی گرافیکی اونجوری نمیکنن در حدی که بتونه بازی عادی رو اجرا کنه یه کیس عادی ولی خوب برای بازی :))))

راستش خودم فکر پلی ps3 بودم ولی اونجوری دیگه خیلی بازی میشه نمیشه کاریش کرد pc باشه بهتره

ممنونم

Reza Eshraghi
2014/05/28, 13:33
مهران جان تو این بودجه نمیشه گرافیک پیشنهاد داد چون حداقل 550 تومن برای گرافیک باید خرج کنی و همه قطعات دیگه باید نهایت جمعشون بشه 1 میلیون !
پس تنها راه پیشنهاد سیستم APU های AMD هست یا خرید سیستم اینتل بدون گرافیک و بعداً گرافیک رو اضافه کردن ! Overall Performance ای که از دومی یعنی سیستم اینتلی که بهش بعداً گرافیک اضافه بشه می گیره بهتره و هم مصرفشون کمتره . در مقایسه دو سی پی یو هم قیمت از اینتل و AMD سری APU برتری مطلق APU فقط توی گرافیک مجتمع بهتر هست وگرنه کارایی کلی اینتل بیشتر هست با مصرف کمتر !
سیستم APU خیلی عالی و اصولی بخوای ببندی با یه مادربرد مناسب از یه سیستم اینتل بدون گرافیک به جرأت میتونم بگم گرون تر در میاد !

m2sh
2014/05/28, 15:11
مهران جان تو این بودجه نمیشه گرافیک پیشنهاد داد چون حداقل 550 تومن برای گرافیک باید خرج کنی و همه قطعات دیگه باید نهایت جمعشون بشه 1 میلیون !
پس تنها راه پیشنهاد سیستم APU های AMD هست یا خرید سیستم اینتل بدون گرافیک و بعداً گرافیک رو اضافه کردن ! Overall Performance ای که از دومی یعنی سیستم اینتلی که بهش بعداً گرافیک اضافه بشه می گیره بهتره و هم مصرفشون کمتره . در مقایسه دو سی پی یو هم قیمت از اینتل و AMD سری APU برتری مطلق APU فقط توی گرافیک مجتمع بهتر هست وگرنه کارایی کلی اینتل بیشتر هست با مصرف کمتر !
سیستم APU خیلی عالی و اصولی بخوای ببندی با یه مادربرد مناسب از یه سیستم اینتل بدون گرافیک به جرأت میتونم بگم گرون تر در میاد !

ممنونم رضا جان ولی apu یعنی چی ؟

شما چی رو پیشنهاد میدید intel یا amd ؟ و هرکدوم رو میشه سیستم کاملش رو بگید ؟

ممنونم

SAMAN
2014/05/28, 15:40
ممنونم رضا جان ولی apu یعنی چی ؟

شما چی رو پیشنهاد میدید intel یا amd ؟ و هرکدوم رو میشه سیستم کاملش رو بگید ؟

ممنونم

ببین عزیز من با 1.5 نتونستم چیزی پیدا کنم مگر اینکه فعلا کارت گرافیک نخری و بعدا اضافه کنی !!!! چون حداقل کارت مناسب بازی 600 هزار تومن قیمت داره و با ضعیف تر از اون نمیشه بازی کرد !!!!

apu پردازنده ی گرافیکی cpu های amd است !!!!

Reza Eshraghi
2014/05/28, 15:47
در تکمیل صحبت سامان جان باید عرض کنم که APU اسمی هست که AMD برای پردازنده های خودش که دارای گرافیک مجتمع هستن انتخاب کرده . که تا الآن چندین نسل ازش وارد بازار شده !

m2sh
2014/05/28, 17:37
ممنونم خوب پس اگه میشه یه سیستم با گرافیک مجتمع پیشنهاد بدید

ممنونم

SAMAN
2014/05/28, 17:58
ممنونم خوب پس اگه میشه یه سیستم با گرافیک مجتمع پیشنهاد بدید

ممنونم

تقریبا نمیشه باهاش بازی کرد ها مشکلی نیست ؟؟؟؟؟ میشه بعدا گرافیک اضافه کنین !!!!

SAMAN
2014/05/28, 18:15
این هم پیشنهاد من : بعدا میتونین یه کارت گرافیک خوب که تا حدودای 250 وات مصرف برق داره به سیستم اضافه کنین !!!!

27290

الان نمیشه باهاش بازی کرد ها !!!! حتی در سطح پایین !!!

m2sh
2014/05/28, 22:03
تقریبا نمیشه باهاش بازی کرد ها مشکلی نیست ؟؟؟؟؟ میشه بعدا گرافیک اضافه کنین !!!!

این هم پیشنهاد من : بعدا میتونین یه کارت گرافیک خوب که تا حدودای 250 وات مصرف برق داره به سیستم اضافه کنین !!!!

27290

الان نمیشه باهاش بازی کرد ها !!!! حتی در سطح پایین !!!

ممنونم سامان جون مرسی

فقطط یه چیز با اضافه کردن بودجه تا 1800 اتفاقی میوفته ؟

ممنونم

پ.ن : سامان جان کیس رو هم حذف کن داداش

Reza Eshraghi
2014/05/28, 22:10
ممنونم سامان جون مرسی

فقطط یه چیز با اضافه کردن بودجه تا 1800 اتفاقی میوفته ؟

ممنونم

پ.ن : سامان جان کیس رو هم حذف کن داداش
خودتون کیس دارید ؟! چه مدلی هست ؟! از این کیس های متفرقه و بی نام و نشان هست ؟!
اتفاق خاصی نمیفته باز هم با این بودجه ! فکر همون 2250 باشید اگه میخواین یه گرافیک ارزش خرید دار حداقلی هم داشته باشید .
با این بودجه لیست بهتون پیشنهاد بدم ؟!

m2sh
2014/05/28, 22:36
خودتون کیس دارید ؟! چه مدلی هست ؟! از این کیس های متفرقه و بی نام و نشان هست ؟!
اتفاق خاصی نمیفته باز هم با این بودجه ! فکر همون 2250 باشید اگه میخواین یه گرافیک ارزش خرید دار حداقلی هم داشته باشید .
با این بودجه لیست بهتون پیشنهاد بدم ؟!

اره رضا جان ازین کیس بینامو نشوناس :دی ولی خوب میتونم کیس با نام خیلی ارزون گیر بیارم :دی

رضا جان اگه زحمتی نیس بله مشاوره بده :)

ممنونم

Reza Eshraghi
2014/05/28, 22:51
اره رضا جان ازین کیس بینامو نشوناس :دی ولی خوب میتونم کیس با نام خیلی ارزون گیر بیارم :دی

رضا جان اگه زحمتی نیس بله مشاوره بده :)

ممنونم

لیست پیشنهادی خدمت آقا مهران گل :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)