PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم

m343
2014/05/28, 11:16
درود دوستان عزیز
بعد از دردسری که توش افتادیم برا خرید سیستم برا دوستمون باز به قول خودش یک سیستم دیگه میخواد برا بجه های کوچکش :-!

کل بودجه برای کیس تنهایی نهایتا 750 ت که برا همین کمی گیج شدیم چی انتخاب کنیم !!
کاربرد هم کمی بازی با رزولشن عادی و Full HD نیست.

SAMAN
2014/05/28, 11:47
درود دوستان عزیز
بعد از دردسری که توش افتادیم برا خرید سیستم برا دوستمون باز به قول خودش یک سیستم دیگه میخواد برا بجه های کوچکش :-!

کل بودجه برای کیس تنهایی نهایتا 750 ت که برا همین کمی گیج شدیم چی انتخاب کنیم !!
کاربرد هم کمی بازی با رزولشن عادی و Full HD نیست.

کلا با این بوجه کیس واسه ی کارهای روز مره هم نمیشه بست چه برسه بازی !!!! اصلا شما بگو بدون رزولوشن !!!!! نمیشه !!!! نمیشه !!!!! حداقل کیس گیمینگ 2 ملیون تومان وجه رایج مملکت !!!!

پیشنهاد : خرید یک فروند ps3 دست دو !!!!

m343
2014/05/28, 11:50
کلا با این بوجه کیس واسه ی کارهای روز مره هم نمیشه بست چه برسه بازی !!!! اصلا شما بگو بدون رزولوشن !!!!! نمیشه !!!! نمیشه !!!!! حداقل کیس گیمینگ 2 ملیون تومان وجه رایج مملکت !!!!

پیشنهاد : خرید یک فروند ps3 دست دو !!!!

گیمینگ که درسته نمیشه
کاربرد رو فقط جهت قانون انجمن عرض کردم
منم رو همون روزمره دارم حساب میکنم خودش هم میدونه که امکانش نیست ولی اصرار بر خرید داره

Shahin007
2014/05/28, 11:53
کلا با این بوجه کیس واسه ی کارهای روز مره هم نمیشه بست!!!

کی میگه نمیشه آقا؟

با این بودجه یک سیستم خوب برای کارهای روزمره و بازی هایی در حد pes و fifa میشه با apu های amd بست.

دوست عزیز تنها گزینتون استفاده از apu های amd هستش.

SAMAN
2014/05/28, 12:00
کی میگه نمیشه آقا؟

با این بودجه یک سیستم خوب برای کارهای روزمره و بازی هایی در حد pes و fifa میشه با apu های amd بست.

دوست عزیز تنها گزینتون استفاده از apu های amd هستش.

استاد شاهین من تسلیم !!!! اقا من تجربه ی کمی توی amd دارم لطفا شما زحمت ش رو بکش !!!!

ARMIN
2014/05/28, 12:03
سيستم با 700 تومن (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سيستم رو آقا رضا اينجا پيشنهاد دادند فقط هارد نداره كه بايد هارد رو يه كاريش بكنيد.

Reza Eshraghi
2014/05/28, 13:05
در آینده نزدیک با مشورت با تیم مدیریت و در صورت توافق ، سیستم های زیر 1 میلیون رو برای برخی کاربردها به ویژه بازی شرمندشون خواهیم شد !
شاهین جان برای پیشنهاد با پلتفرم APU یک سری محدودیت هایی داری ! سیستم ایده آل ایده آل با APU که اینجا نمیشه بست با این بودجه ولی این رو همیشه یادت باشه پیشنهاد رم دو کاناله الزامی هست و فوق العاده دو کاناله بودن در سیستم های مبتنی بر APU تأثیر داره ! اگه هرجا تأثیرش خیلی نباشه اینجا فوق العاده تأثیر داره . چون برای رندرهای گرافیکی پردازنده گرافیکی مجتمع مستقیماً داره از رم سیستم استفاده می کنه !
پس مطلقاً هیچ جا تو هیچ تاپیکی سیستم پلتفرم APU با رم تک کانال رو از هیچ کس نخواهم پذیرفت !

m343
2014/05/28, 22:33
جناب اشراقی عزیز پس کلا قید خرید با این بودجه رو بزنه ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

smrbh
2014/05/29, 13:27
سلام

حداقل سیستمی که به نظرم میتونه خریداری کنه . سیستم با مشخصات پایین تر از اینم میشه پیشنهاد داد ولی به نظرم ارزش استفاده نداره @};-

خدمت شما :

قیمت ها حدودی می باشد .

M.B : Elite A55F2-M4 - 150
CPU : A4-4000 - 150
Ram :2x2GB - Apacer - 140
VGA : 7480
H.D.D : 500GB Seagate - 163
Power : 380 Gigabyte - 120
Case : Perfect - 55
O.D.D : Samsung - 55
--------------------------------
833

با این سیستم کارایی رو که در پست اول بهش اشاره کردید رو میتونید انجام بدید و حتی PES 2014 رو هم میتونید بازی کنید @};-