PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم تا سه میلیون ششصد

Reza.Rahimi
2014/05/26, 16:09
سلام دوستان من باز هم مزاحمتون شدم

از عنوان تاپیک معلومه یک سیستم میخوام برای گیم ، کیس + مانیتور. در نظر داشتم که با این بودجه کارت گرافیک و مادربرد را از سری گیمینگ msi خرید کنم آیا این امکان داره و همچنین میخواستم که هارد هم دو ترابایت باشه اگه مقدور نیست با این بودجه ، همون 1 ترا برمیدارم.بنظر شما با این بودجه میشه یک مانیتور فول اچ دی ارزان قیمت برداشت ؟ اگه با این بودجه نمیشه، یه مانیتور فول اچ دی معرفی کنید تا من دست دومش رو بخرم.

ممنون که جواب دادید.

Shahin007
2014/05/26, 16:34
سلام دوست عزیز...

بودجتون به اون کارت گرافیک ها و مادربرد نمیرسه.
ولی هارد رو 2 ترا توی لیست گذاشتم.
مانیتور هم بازم بودجتون نمیرسه.

سیستم پیشنهادی من:

27246

Reza Eshraghi
2014/05/26, 17:08
سلام همنام گرامی ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
اگه بخواین سیستم بهتری بتونید ببندید بهترین راهکار این هست که بودجه مانیتور رو جدا کنید و به مانیتور بودجه بیشتری اختصاص بدید !

Reza.Rahimi
2014/05/26, 17:11
سلام همنام گرامی ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
اگه بخواین سیستم بهتری بتونید ببندید بهترین راهکار این هست که بودجه مانیتور رو جدا کنید و به مانیتور بودجه بیشتری اختصاص بدید !

بنظر شما میشه با 500 تومن یه مانیتور فول اچ دی دست دوم خرید ؟

میشه شما هم سیستمی که مدنظر خودتون هست رو پیشنهاد بدید ؟

Reza Eshraghi
2014/05/26, 17:22
بنظر شما میشه با 500 تومن یه مانیتور فول اچ دی دست دوم خرید ؟

میشه شما هم سیستمی که مدنظر خودتون هست رو پیشنهاد بدید ؟

با این بودجه فعلی که مانیتور هم شاملش هست چیز خیلی خاص تری نمیشه پیشنهاد داد ولی بررسی می کنم من هم پیشنهادم رو میدم . شاهین جان هم یه تغییر کوچولو توی سیستمشون خواهند داد !
در مورد مانیتور دست دوم هم بستگی به مدل و کارکرد و گارانتی داره ! ولی ما روی جنس دست دوم حساب باز نمی کنیم . واسه همین میگم حتی اگه میخواین دست دوم همن بخرید مانیتور رو ، بودجه مانیتور رو جدا کنید تا هم سیستم بهتری بتونید ببندید هم توی اما و اگر نباشید در مورد مانیتور !

Reza.Rahimi
2014/05/26, 17:38
دوستان الان ارزون ترین مانیتور Full hD چند هست ؟ میخوام ببینم باز هم میتونم پول جمع کنم ؟

Mostafa98
2014/05/26, 17:47
xv***on 21.5"
550
اینو ولش کن

aoc 21.5
590

Reza Eshraghi
2014/05/26, 18:01
دوستان الان ارزون ترین مانیتور Full hD چند هست ؟ میخوام ببینم باز هم میتونم پول جمع کنم ؟

آخرین مدلی که سراغ داشتم ارزونترین مدل بدون گارانتی حدود 450 بود ! حتی ورودی HDMI هم نداشت !
مانیتور به درد بخور و خوب بخواین همگی اکثراً بالای 700 تا 800-900 و 1 میلیون و به بالا هستن !
فقط یه مدل ایسوس هست زیر 700 قیمتشه ! حدود 670 تومن !

Reza.Rahimi
2014/05/26, 18:47
خوب دوستان تا اینجا به این نتیجه رسیدم که یه 700 تومن برای مانیتور کنار بزارم اگر امکان داره یک کیس برای گیم معرفی کنید.
البته این رو هم بگم قرار نیست من همه بازی ها رو روی فول اچ دی بازی کنم فقط میخوام بعضی از بازی های قدیمی مثل Assassin's creed که اطمینان دارم میتونم روی فول اج دی بازی کنم ، روی این رزولیشن بازی کنم.

از آقا رضای گل و همچنین سروش عزیز بایت راهنمایی که کردن تشکر میکنم. @};-

ویرایش : اگه من قرار باشه از سری R9 ای ام دی کارت بردارم شما کدوم رو پیشنهاد میدید :

Sapphire Dual-X R9 270X 4GB OC with BoostSapphire VAPOR-X R9 270X 2GB OC with Boost

MSI Radeon R9 270X Gaming OC Twin Frozr IV 4GB

نظر خودم روی مدل ام اس آی هست ولی باز هم هر چی اساتید بگن.

یک سوال دیگه ایا میتونم با این بودجه GTX 760 بردارم ؟

ممنون

Reza Eshraghi
2014/05/26, 23:13
خوب دوستان تا اینجا به این نتیجه رسیدم که یه 700 تومن برای مانیتور کنار بزارم اگر امکان داره یک کیس برای گیم معرفی کنید.
البته این رو هم بگم قرار نیست من همه بازی ها رو روی فول اچ دی بازی کنم فقط میخوام بعضی از بازی های قدیمی مثل Assassin's creed که اطمینان دارم میتونم روی فول اج دی بازی کنم ، روی این رزولیشن بازی کنم.

از آقا رضای گل و همچنین سروش عزیز بایت راهنمایی که کردن تشکر میکنم. @};-

اول من جواب به این پستتون بدم که بدون پاسخ نمونه بیشتر از این که بخوایم شرمنده بشیم :

سلام دوستان من بازهم مزاحمتون شدم

ببینید من اگر R9 280X بخرم خوب مطمئنا که منتل داره ، حالا ما فرض میگیریم که مثلا سال بعد میخواد DirectX12 بیاد ، آیا این کارت از DirectX12 پشتیبانی خواهد کرد ؟ چون مطمئنا قدرت DirectX12 از منتل بالاتره

ممنون @};-

برای ساپورت DX12 توسط کارت ها باید تغییراتی در معماریشون صورت بگیره و هیچ یک از کارتهای کنونی قابلیت پشتیبانی از DX12 رو ندارند !

مورد بعد اینکه تا الآن 90% پست هاتون رفته به انتظار تأیید که تأیید کردم ! با قندشکن مگه وارد فروم میشین ؟!

خب برای کیس کامل با کمی افزایش بودجه سیستم زیر رو بهتون معرفی می کنم تا حدود 3600 بدون مانیتور :

در مورد مانیتور هم میتونید اگه پیدا کردید با این قیمت مدل ایسوس VS228H بگیرید حدود 700 تومن اگه گرونتر نشده باشه !
درضمن کسی به نام آقا سروش اینجا راهنمایی نکردن تو این تاپیک ! بنده و شاهین جان و مصطفی جان بودیم و راهنمایی کردیم !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ویرایش : مدل سی پی یو در لیست 4670 معمولی نوشته شده بود که پسوند K بهش اضافه شد !
با عرض پوزش بابت اشتباه رخ داده !

Reza.Rahimi
2014/05/26, 23:22
اول من جواب به این پستتون بدم که بدون پاسخ نمونه بیشتر از این که بخوایم شرمنده بشیم :

برای ساپورت DX12 توسط کارت ها باید تغییراتی در معماریشون صورت بگیره و هیچ یک از کارتهای کنونی قابلیت پشتیبانی از DX12 رو ندارند !

مورد بعد اینکه تا الآن 90% پست هاتون رفته به انتظار تأیید که تأیید کردم ! با قندشکن مگه وارد فروم میشین ؟!

خب برای کیس کامل با کمی افزایش بودجه سیستم زیر رو بهتون معرفی می کنم تا حدود 3600 بدون مانیتور :

در مورد مانیتور هم میتونید اگه پیدا کردید با این قیمت مدل ایسوس VS228H بگیرید حدود 700 تومن اگه گرونتر نشده باشه !
درضمن کسی به نام آقا سروش اینجا راهنمایی نکردن تو این تاپیک ! بنده و شاهین جان و مصطفی جان بودیم و راهنمایی کردیم !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

عه ببخشید من اسم آقا شاهین رو ، سروش دیدم نمیدونم چرا ؟ از ایشون عذر میخوام.

از شما اقا رضا هم از صمیم قلب تشکر میکنم ، خیلی ممنون که وقتتون رو پای من گذاشتیدو پس من همین سیستم رو خرید میکنم و نتیجه رو توی همین پست اعلام میکنم.

Reza Eshraghi
2014/05/26, 23:29
عه ببخشید من اسم آقا شاهین رو ، سروش دیدم نمیدونم چرا ؟ از ایشون عذر میخوام.

از شما اقا رضا هم از صمیم قلب تشکر میکنم ، خیلی ممنون که وقتتون رو پای من گذاشتیدو پس من همین سیستم رو خرید میکنم و نتیجه رو توی همین پست اعلام میکنم.

خواهش می کنم ! وظیفه بود !
لیست رو یک ویرایش کردم ببینید مجدداً !
امیدواریم که فریب برخی فروشندگان سودجو رو نخورید !
پیشاپیش مبارک باشه !
بعد از خرید و اسمبل عکس سیستم رو در تاپیک عکس سیستم و قطعات شما (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قرار بدید تا مستفیض بشیم ! @};-