PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانیتور 4K مجهز به فناوری G-Sync

h.davoudi
2014/05/26, 08:28
مانیتورهای جدید گیمینگ ایسر با فناوری G-Sync تصویری بی‌نقص‌تر از هر مانیتور دیگری در هنگام بازی به شما نمایش خواهند داد.

27238
ایسر از مانیتورهای جدید XB280HK رونمایی کرد. این مدل در واقع نخستین مانیتور 4K مجهز به تکنولوژی انویدیا G-Sync دنیا می‌باشد که قرار است به‌زودی فروش خود را در اقصی نقاط جهان آغاز کند.

27235
سخت‌افزار G-Sync در داخل این مانیتورها قرار داده شده که می‌تواند به شکل فوق‌العاده و اتوماتیک میزان رفرش ریت مانیتور را با پردازنده‌های گرافیکی کارت گرافیک‌های انویدیا GTX سینک کند. وجود این فناوری بدین معنی است که دیگر پارگی و لکنت تصویر در این مانیتورها وجود نخواهد داشت و به قول معاون شرکت انویدیا «وقتی که گیمرها با مانیتورهای مجهز به این فناوری روبرو شوند، دیگر بازگشتی در کار نخواهد بود!»

27237
G-Sync در اکتبر سال گذشته از سوی انویدیا معرفی شد و حالا ایسر دست به تولید نخستین مانیتور 4K مجهز به این فناوری زده است.

27232
اما دیگر جزئیات این مانیتور نیز بسیار قابل توجه است. صفحه‌نمایش آن LED با اندازه‌ای 28 اینچ می‌باشد که رزولوشنی 3840x2160 پیکسلی را در خدمت گیمر قرار می‌دهد. همچنین زاویه دید فوق‌العاده 170 درجه با پورت ورودی DisplayPort 1.2 و چهار پورت USB 3.0 از دیگر ویژگی‌های وسوسه‌کننده XB280HK می‌باشد.

27233
این مانیتور همچنین مجهز به فناوری Low Dimming شرکت ایسر نیز می‌باشد که کاربران می‌توانند میزان روشنایی مانیتور را به خوبی در محیط‌های کم‌نور کنترل کند.
27236
XB280HK یکی از مدل‌های سری گسترده و گیمینگ XB0 است که توسط ایسر در بازار به فروش می‌رسند. هنوز قیمت این مانیتور از سوی ایسر اعلام نشده، اما طبیعتا با فناوری جدید و 4K بودن مانیتور قیمت پایینی از آن انتظار نداشته باشید.

27234

منبع : Acer

aryaiee
2014/05/26, 08:37
البته من قبلا شنیده بودم که asus قراره اولین رو بزنه.ولی خوبه acer پیش دستی کرده.ممنون بسیار عالی

VSH-Katana
2014/05/26, 09:29
البته من قبلا شنیده بودم که asus قراره اولین رو بزنه.ولی خوبه acer پیش دستی کرده.ممنون بسیار عالی
ایسوس اولین روزد ولی 4k نبود این اولین از نوع 4k هست