PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم کامل جهت گیم بودجه 3 الی 3.5 تمایل به amd

arzfrd
2014/05/21, 17:06
سلام دوستان من تازه وارد این سایت شدم و برای همین تاپیک عضو شدم.
میخوام یک سیستم واسه گیم جمع کنم بودجم هم بین 3 تا 3.5 هست.سیستم قدیمیم دیگه بیش از این ارتقائ داده نمیشه و باید کلا سیستم جدید بگیرم.هدفم هم یه سیستمیه که اجالتا جواب بده بعد ارتقاء بدمش.(واسه همین اگر پایه ی خوبی داشته باشه بهتره)
ممنون میشم راهنماییم کنید.خیلی وقت هم هست به دلیل مشغله دنبال قیمت ها و سخت افزار نبودم.درضمن به amd و ati تمایل بیشتری دارم ممنونم میشم از اونا باشه.
با سپاس

Reza Eshraghi
2014/05/21, 17:31
سلام دوستان من تازه وارد این سایت شدم و برای همین تاپیک عضو شدم.
میخوام یک سیستم واسه گیم جمع کنم بودجم هم بین 3 تا 3.5 هست.سیستم قدیمیم دیگه بیش از این ارتقائ داده نمیشه و باید کلا سیستم جدید بگیرم.هدفم هم یه سیستمیه که اجالتا جواب بده بعد ارتقاء بدمش.(واسه همین اگر پایه ی خوبی داشته باشه بهتره)
ممنون میشم راهنماییم کنید.خیلی وقت هم هست به دلیل مشغله دنبال قیمت ها و سخت افزار نبودم.درضمن به amd و ati تمایل بیشتری دارم ممنونم میشم از اونا باشه.
با سپاس

سلام علی جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
در مورد پلتفرم سیستم که AMD باشه بهتون توصیه نمی کنم چون با وجود پردازنده های سری Haswell و Haswell Refresh که در آینده میان و مقایسه قیمتهاشون با CPU های موجود AMD در بازار و توان مصرفی بالای مدل های AMD و Overall Performance بیشتر یک سی پی یو اینتل در مقایسه با مدل هم قیمت خودش از AMD بهتون توصیه نمی کنم پلتفرم سیستم رو AMD انتخاب کنید چون بودجتون هم به نسبت مناسبه !
گرافیک رو می تونید از AMD انتخاب کنید و اتفاقاً نسبت به قیمتشون گزینه های خوبی هستند و کارایی خوبی میدن در کل
سعی می کنم تا دقایقی دیگه بهتون پیشنهاد بدم
فقط شما فقط کیس لازم دارید ؟! مانیتور و بقیه لوازم جانبی رو نمیخواین ؟!

arzfrd
2014/05/21, 17:39
سلام علی جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
در مورد پلتفرم سیستم که AMD باشه بهتون توصیه نمی کنم چون با وجود پردازنده های سری Haswell و Haswell Refresh که در آینده میان و مقایسه قیمتهاشون با CPU های موجود AMD در بازار و توان مصرفی بالای مدل های AMD و Overall Performance بیشتر یک سی پی یو اینتل در مقایسه با مدل هم قیمت خودش از AMD بهتون توصیه نمی کنم پلتفرم سیستم رو AMD انتخاب کنید چون بودجتون هم به نسبت مناسبه !
گرافیک رو می تونید از AMD انتخاب کنید و اتفاقاً نسبت به قیمتشون گزینه های خوبی هستند و کارایی خوبی میدن در کل
سعی می کنم تا دقایقی دیگه بهتون پیشنهاد بدم
فقط شما فقط کیس لازم دارید ؟! مانیتور و بقیه لوازم جانبی رو نمیخواین ؟!

ممنون از شما
حقیقتش من بر این اصرار دارم که گرافیکم amd باشه...گفتم شاید گرافیک amd با سی پی یو amd بهتر مچ باشن :دی وگرنه که خودم همیشه پردازندم اینتل بوده.پس اگر مشکلی نداره که صددرصد سی پی یو رو اینتل بگید.ممنون از شما
در مورد مانیتور هم اولویت با کیس هست یعنی این بودجه رو فقط واسه کیس گفتم.اما شما اگر میتونید مانیتور هم معرفی کنید شاید بتونم واسه اونم یه پولی جور کنم.ممنون

Reza Eshraghi
2014/05/21, 17:48
ممنون از شما
حقیقتش من بر این اصرار دارم که گرافیکم amd باشه...گفتم شاید گرافیک amd با سی پی یو amd بهتر مچ باشن :دی وگرنه که خودم همیشه پردازندم اینتل بوده.پس اگر مشکلی نداره که صددرصد سی پی یو رو اینتل بگید.ممنون از شما
در مورد مانیتور هم اولویت با کیس هست یعنی این بودجه رو فقط واسه کیس گفتم.اما شما اگر میتونید مانیتور هم معرفی کنید شاید بتونم واسه اونم یه پولی جور کنم.ممنون

تا دقایقی دیگه بهتون پیشنهاد میدم !
هیچ ربطی به هم ندارند برادر ! این حرف ها رو برخی فروشندگان عزیز و بزرگوار ( !! ) دوستدار جیب مشتری بنده خدا میزنن !
البته بعضی حالت های خاص داریم ( هیبرید کراس گرافیک با گرافیک مجتمع APU )
در کل نگاه به کارایی کنید نه به برند . دید تعصبی نداشته باشید .

arzfrd
2014/05/21, 17:57
عجب...که اینطور ممنون از شما.البته گرافیک های amd رو به خاطر کارایی خوب نسبت به قیمت دوست دارم.
منتظر هستم.

Reza Eshraghi
2014/05/21, 18:48
عجب...که اینطور ممنون از شما.البته گرافیک های amd رو به خاطر کارایی خوب نسبت به قیمت دوست دارم.
منتظر هستم.

انتظارتون از اجرای گیم در چه حدیه ؟!
ارتقاء در آینده رو چقدر میخواین مانور بدین روش ؟!

arzfrd
2014/05/21, 19:32
والا میخوام بتونم باهاش چندماه بدون مشکل بازی کنم.اطلاعات گیمری خیلی خوبه میشه تا یک سال با این قیمت به خوبی و به راحتی و با بهترین کیفیت بازی کرد چون هنوز تو حد بازی های بین نسلی هستیم.اما خب بعد از مدتی به خاطر بحث بازی های مخصوص نسل بعد باید سیستم کمی ارتقاء پیداکنه که خب فکر میکنم این ارتقاء حول گرافیک و رم باشه بهتره.حالا نمیدونم فعلا برای این مدت پیش رو یک سیستم خوب با این بودجه میخوام.ممنون.

Reza Eshraghi
2014/05/21, 22:25
سیستم پیشنهادی من به شما اینه :
مادربرد رو براتون بهتر در نظر گرفتم که پایه و ارتقاء پذیری سیستم رو تعیین می کنه و CPU مناسبی هم در نظر گرفته شده . بعداً و سال دیگه می تونید گرافیک بهتری رو جایگزین کنید .
سعی کنید اگه پولی دستتون اومد حتماً یه کولر و SSD برای سیستم بگیرید .
دیگه با این مادربرد و CPU و رم که پیشنهاد شد و با توجه به بودجتون و با توجه به اینکه گفتید در آینده ارتقاء میدید امکان پیشنهاد گرافیک بهتری نبود .
بعداً اگه خواستید رم رو 16 گیگ کنید می تونید رم فعلی رو بفروشید و دو تا رم 8 گیگ جایگزین کنید .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

arzfrd
2014/05/21, 22:52
آقا ممنون از شما.لطف کردید.ببینم اگر تونستم بودجه ی بیشتری هم جور کنم شاید گرافیک رو یک لول بالاتر بردم ولی سیستم پیشنهادیتون با همین اطلاعات نه چندان زیادی که دارم عالیه!گرافیک هم مناسبه و فعلا به خوبی جواب میده.اگر سوالی به ذهنم رسید مزاحم میشم باز :دی
فقط یک سوال از کجا تهیه کنم قطعات رو که با همین قیمت ها و منصفانه و مورد اطمینان باشه؟

arzfrd
2014/05/23, 09:59
آقا این سوال آخری ما رو هم جواب بدید ممنون میشم :دی

old gamer
2014/05/23, 12:55
آقا این سوال آخری ما رو هم جواب بدید ممنون میشم :دی
کدوم شهر تشریف دارید؟

arzfrd
2014/05/23, 15:11
کدوم شهر تشریف دارید؟

تهران هستم عزیز.مثل شما تهرانپارس :دی
جایی هست که بتونم دقیقا این لیست رو با همین قیمت و گارانتی تهیه کنم؟!
راستی میخوام کیس و مانیتور فعلیم رو هم کامل بفروشم...کجا اقدام کنم؟
Reza Eshraghi
2014/05/23, 15:48
تهران هستم عزیز.مثل شما تهرانپارس :دی
جایی هست که بتونم دقیقا این لیست رو با همین قیمت و گارانتی تهیه کنم؟!
راستی میخوام کیس و مانیتور فعلیم رو هم کامل بفروشم...کجا اقدام کنم؟
واسه فروش قطعات با رعایت قوانین کامل بازارچه در بخش بازارچه قسمت خرید و فروش قطعات کامپیوتر می تونید اقدام کنید . البته قبلش می تونید درخواست قیمت گذاری کنید و تاپیک قیمت گذاری بزنید که قیمت غیر واقعی تو تاپیک فروش نگذارید که کسی میل به خرید نشون نده !

قوانین بخش بازارچه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
قیمت گذاری و اطلاع از قیمت قطعات (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در مورد رم ممکنه موجودی اون رم کم شده باشه و لازم بشه مدل دیگه ای رو خریداری کنید . یعنی کلاً موجودی رم های 8 گیگ دوکاناله به ویژه فرکانس بالاها کم شده ! احتمالاً لازم بشه فرکانس 1600 خریداری کنید .
من توی لیست فرکانس 2400 نوشتم چون اگه گیرتون بیاد خوبه . ولی واقعیت اینه کمبود شدید موجودی رم تو بازار حاکمه ! تنوع خیلی کم شده

arzfrd
2014/05/23, 17:43
واسه فروش قطعات با رعایت قوانین کامل بازارچه در بخش بازارچه قسمت خرید و فروش قطعات کامپیوتر می تونید اقدام کنید . البته قبلش می تونید درخواست قیمت گذاری کنید و تاپیک قیمت گذاری بزنید که قیمت غیر واقعی تو تاپیک فروش نگذارید که کسی میل به خرید نشون نده !

قوانین بخش بازارچه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
قیمت گذاری و اطلاع از قیمت قطعات (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در مورد رم ممکنه موجودی اون رم کم شده باشه و لازم بشه مدل دیگه ای رو خریداری کنید . یعنی کلاً موجودی رم های 8 گیگ دوکاناله به ویژه فرکانس بالاها کم شده ! احتمالاً لازم بشه فرکانس 1600 خریداری کنید .
من توی لیست فرکانس 2400 نوشتم چون اگه گیرتون بیاد خوبه . ولی واقعیت اینه کمبود شدید موجودی رم تو بازار حاکمه ! تنوع خیلی کم شده

ممنون از شما
فقط در مورد این محل خرید مطمئن واسه قطعات پیشنهادیتون هم هم یک راهنمایی بکنید ممنون میشم.میخوام فردا یاس فردا اقدام کنم.

arzfrd
2014/05/24, 12:35
سلام دوباره خدمت آقا رضای اشراقی عیزیز.
آقا این بودجه ی ما افزایش یافت یک تومن رفت بالا.شما تا سقف 4.5 در نظر بگیر یک لیست جدید و محکم بده قربون دستت.اون بحث بعدا ارتقاء دادن هم باقیه.

Reza Eshraghi
2014/05/24, 12:38
سلام دوباره خدمت آقا رضای اشراقی عیزیز.
آقا این بودجه ی ما افزایش یافت یک تومن رفت بالا.شما تا سقف 4.5 در نظر بگیر یک لیست جدید و محکم بده قربون دستت.اون بحث بعدا ارتقاء دادن هم باقیه.

سلام .
چشم . تا چند ساعت دیگه بهتون لیست جدید میدم . الآن خیلی خسته شدم و داد و بیداد کمرم هم در اومده . یه کم میرم استراحت می کنم . تا اون موقع اگه اساتید عزیز پیشنهادی داشتن بهتون میدن و وقتی اومدم بررسی می کنم اگه پیشنهادی بود و تأیید می کنم یا گه پیشنهادی نبود خودم لیست میدم بهتون !

SAMAN
2014/05/24, 12:43
سلام .
چشم . تا چند ساعت دیگه بهتون لیست جدید میدم . الآن خیلی خسته شدم و داد و بیداد کمرم هم در اومده . یه کم میرم استراحت می کنم . تا اون موقع اگه اساتید عزیز پیشنهادی داشتن بهتون میدن و وقتی اومدم بررسی می کنم اگه پیشنهادی بود و تأیید می کنم یا گه پیشنهادی نبود خودم لیست میدم بهتون !

با اجازه ی استاد الان پیشنهاد میدم ..........

arzfrd
2014/05/24, 12:46
ممنون از هر دوی شما عزیزان

SAMAN
2014/05/24, 13:17
بفرما :

27221

kenzo
2014/05/24, 13:18
با اجازه از اساتید محترم
دوست عزیز با بودجه ای که اضافه شد حتماً 1 درایو ssd بخر و ویندوز روش نصب کن و از سرعت واقعی سیستم لذت ببر همچنین می تونی گرافیک رو به r9 280 تغییر بدی
در مورد خرید هم می تونی به خیابان ولی عصر - مرکز کامپیوتر ایران مراجعه کنی

arzfrd
2014/05/24, 14:17
ممنون از دوستان عزیز بابت راهنمایی ها.منتظر پاسخ آقا رضا هم هستم.
فقط یک مسئله ای....اگر بشه گرافیک معرفی کنید که ati باشه بهتره...چرا که تا جایی که من میدونم بر اساس اتفاقات اخیر صنعت گیم و پشتیبانی کامل amd از کنسول های نسل جدید،تمایل بازی سازا به پشتیبانی گرافیک های ati بیشتره.هرچند شاید هم من اشتباه بکنم...به هر حال شما استادترید!
یک سوال دیگه هم داشتم اینه که با این بودجه نمیشه سی پی یو core i7 گرفت؟!
دیگه میخوام اقدامات رو شروع کنم.

kenzo
2014/05/24, 15:33
ممنون از دوستان عزیز بابت راهنمایی ها.منتظر پاسخ آقا رضا هم هستم.
فقط یک مسئله ای....اگر بشه گرافیک معرفی کنید که ati باشه بهتره...چرا که تا جایی که من میدونم بر اساس اتفاقات اخیر صنعت گیم و پشتیبانی کامل amd از کنسول های نسل جدید،تمایل بازی سازا به پشتیبانی گرافیک های ati بیشتره.هرچند شاید هم من اشتباه بکنم...به هر حال شما استادترید!
یک سوال دیگه هم داشتم اینه که با این بودجه نمیشه سی پی یو core i7 گرفت؟!
دیگه میخوام اقدامات رو شروع کنم.

عزیز دل من خب گرافیکی که گفتم amd هستش دیگه ! نکنه اصلاً نگاه نکردی راهنماییت کردم !

arzfrd
2014/05/24, 17:44
عزیز دل من خب گرافیکی که گفتم amd هستش دیگه ! نکنه اصلاً نگاه نکردی راهنماییت کردم !

اصلا حواسم به کامنت شما نبود شرمنده! :دی منظورم کامنت قبل از شما بود.

Reza Eshraghi
2014/05/25, 00:11
خب مدت ها بود که مولتی - سیستم ( مولتی کانفیگ ) به کسی پیشنهاد نداده بودم ! گفتم یادی از دوران جوانی کنم و تلافی تأخیرم رو در بیارم و با کلی کلنجار رفتن با خودم 4 سیستم شد خروجی نهایی . که البته در صورتی که عجله داشته باشید برای خرید با عوض کردن مادربرد سه تا از سیستم ها ، 3 تا سیستم دیگه تولید میشه !! پس درواقع 7 تا سیستم پیشنهاد شده به شما !
دلیل اینکه میگم اگه عجله دارید برای خرید باید مادربرد سه تا سیستم رو عوض کنید به خاطر این هست که توی سه تا از سیستم ها مادربرد جدید سری Z97 گذاشتم که هنوز به بازار توزیع نشده و قیمت نخورده . من یه قیمت تقریبی براش در نظر گرفتم با توجه به در نظر گرفتن عوامل مختلف که فکر می کنم قیمت ورود اولیه این مادربرد با قیمتی که در نظر گرفتم اختلاف چندانی نداشته باشه و قیمت منطقی هست .
مادربرد جایگزین که توی بازار موجوده و قیمتش همینه و دقیق هست از نسل قبل مادربرد گیمینگ گیگابایت G1.Sniper Z87 هست با قیمت حدودی 800 تومن که اگه یکی از اون سه سیستم رو پسندیدید و عجله داشتید واسه خرید می تونید با چشم بسته فقط مادربردی که گفتم رو جایگزین کنید و تشریف ببرید برای خرید .
توی سه سیستم کارت گرافیک قویتر پیشنهاد شده و توی یک سیستم پردازنده i7 4770K و به خاطر اینکه بودجه جور دربیاد گرافیک رو همون گرافیک سیستم پیشنهادی با بودجه قبلیتون گذاشتم .
در 4 سیستم پیشنهادی توی یک سیستم SSD هست . دو سیستم واترکولر و یک سیستم نه واترکولر داره نه SSD که بعداً می تونید بهش اضافه کنید به عنوان ارتقاء اولیه !
توی سه سیستم هم کیس خوشنام و با کیفیت خوب و مناسب سیستم های گیمینگ رده میانی یعنی X7 Cougar V2 پیشنهاد شده و یک سیستم هم کیس X1 !
خلاصه برای سیستم ها رقیب می طلبیم ! :D
خلاصه هرکدوم با شرایط شما فکر می کنید جورتر هست می تونید انتخاب کنید !
امیدوارم انتخاب خوب و آسونی داشته باشید ! ;):D

سیستم شماره 1 :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سیستم شماره 2 :

سیستم شماره 3 :

سیستم شماره 4 :

arzfrd
2014/05/25, 02:25
WOW!
آقا رضا سنگ تموم گذاشتید انصافا!دستتون درد نکنه!