PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در هارد اکسترنال

kenzo
2014/05/21, 12:26
سلام من یه هارد اکسترنال 500 مارک silicon power دارم که یه مدته بعضی از اطلاعات روش خونده نمی شه خیلی هم کند شده گارانتی هم نداره کلی اطلاعات با ارزش هم روش دارم حالا چه خاکی تو سرم بریزم ! راهنمایی کنید دوستان عکس تستش هم می زارم، داخلش یه وسترن دیجیتال آبیه
2719127192

kenzo
2014/05/21, 13:17
پ ه چرا هیشکی نیست !

AliYar
2014/05/21, 13:46
سلام من یه هارد اکسترنال 500 مارک silicon power دارم که یه مدته بعضی از اطلاعات روش خونده نمی شه خیلی هم کند شده گارانتی هم نداره کلی اطلاعات با ارزش هم روش دارم حالا چه خاکی تو سرم بریزم ! راهنمایی کنید دوستان عکس تستش هم می زارم، داخلش یه وسترن دیجیتال آبیه
2719127192

آقا ببین اگر می تونی اطلاعات قسمت هایی که خونده نمی شه رو یه جوری recover کنی یا بدی بیرون برات این کارو بکنن، چون فکر کنم هارد متاسفانه چیزی از عمرش باقی نمونده.

aryaiee
2014/05/21, 14:29
دوست من چیزی که من دیدم فکر کنم بد سکتور بدی داره البته یکی از عکس ها واسه من باز نشد هر چی وایسادم.بد سکتور یکی از مشکلاتی که پدیدار میکنه همینه.به نظرم سعی کن حتی با سرعت پایین یک بک آپ بگیر و بعد یک فرمت سطح پایین انجام بده امیدورام مشکلت حل بشه.این نظر بنده بود حالا تا اساتید هم نظر بدهند

Reza Eshraghi
2014/05/22, 07:37
مهرداد جان من این تست رو قبول ندارم ! ( هرچند مشکل رو نشون داده ) چون موقع تست تیک گزینه Quick Scan زده شده بوده و چند تا خونه آخر هم وضعیتش نامعلومه و نه سبز شده نه قرمز !
شما یه تست دیگه می گیری تیک Quick Scan هم غیر فعال باشه + یه شات از صفحه اول نرم افزار HD Sentinel Pro در حالی که هارد از سمت چپ در حال انتخاب باشه می گیری !
اما در هر صورت باید از اطلاعاتت بک آپ بگیری اگه سرعت خیلی کند باشه و حجم اطلاعات هم زیاد چاره ای نداری جز اینکه هارد رو از باکس دربیاری به صورت اینترنال وصل کنی به سیستم
تست ها رو حتماً بزاری ! زیرش در نریا !
تاپیک هم به زودی ادغام میشه .

لینک دانلود نرم افزار :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

kenzo
2014/05/22, 09:26
مهرداد جان من این تست رو قبول ندارم ! ( هرچند مشکل رو نشون داده ) چون موقع تست تیک گزینه Quick Scan زده شده بوده و چند تا خونه آخر هم وضعیتش نامعلومه و نه سبز شده نه قرمز !
شما یه تست دیگه می گیری تیک Quick Scan هم غیر فعال باشه + یه شات از صفحه اول نرم افزار HD Sentinel Pro در حالی که هارد از سمت چپ در حال انتخاب باشه می گیری !
اما در هر صورت باید از اطلاعاتت بک آپ بگیری اگه سرعت خیلی کند باشه و حجم اطلاعات هم زیاد چاره ای نداری جز اینکه هارد رو از باکس دربیاری به صورت اینترنال وصل کنی به سیستم
تست ها رو حتماً بزاری ! زیرش در نریا !
تاپیک هم به زودی ادغام میشه .

لینک دانلود نرم افزار :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

چشم الان نصب می کنم میزارم زیر بار تست
کجا دربرم تازه اومدم :D انقدری این هارد برام مهم هست که دنبال ردیف شدنش باشم 90 درصدش پره از بازی موزیک فیلم

2720627207

ARMIN
2014/05/22, 10:39
چشم الان نصب می کنم میزارم زیر بار تست
کجا دربرم تازه اومدم :D انقدری این هارد برام مهم هست که دنبال ردیف شدنش باشم 90 درصدش پره از بازی موزیک فیلم

2720627207

برادر گزارش HS sentinel‌ بخونيد مشخصه، بالاي 370 تا بد سكتور داريد، هر آن هارد ديسك شما ممكنه از كار بيفته، هر آنچيزى كه در هارد داريد كه ميتونيد در جاي ديگري كپي كنيد، كپي كنيد و براى بقيه اى فايل ها فاتحه بفرستيد.

kenzo
2014/05/22, 11:15
ممنون از همه دوستان عزیز

فقط یه دعایی می کنم همه آمین بگین (( خداوندا مقدر فرما ssd های با ظرفیت بالا بسازن بریزن تو بازار از شر هرچی هارد دیسک خلاص بشیم الهی آمین ))