PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم کامل مید رنج

dj-big
2014/05/14, 08:45
سلام دوستان من اول قصد داشتم یک " ای مک " اخرین ورژن بخرم بعد دیدم با این بودجه چه سیستمی می شه بست یک مقدار تو فروم گشتم و راهنمایی ها را خوندم و تصمیم گرفتم یک سیستم اسمبل کنم خودم
من خیلی تجربه تو سخت افزار های جدید ندارم اما یک تحقیق کوچیکی که کردم یک همچین سیستمی را انتخاب کردم

ASUS H87-Pro - 480T
ASUS GTX 650 Ti Boost - 650T
Intel Core i5-4670 - 780T or Intel Core i7-4770 1T
Green X-3 Gaming - 200T
THERMALRIGHT AXP (Fan) 140RT - 200T
WD Caviar Black 2 TB - 560T
2 x Ram KingStone DDR3 4Gig 1600mhz - 2x120T
Green GP430A-EU -430W - 140T

که البته قیمتش حدودی هست حالا از دوستان می خوام یک مشاوره به من بدن که این مجموعه ای که انتخاب کردم خوب هست یا نه ؟ کاربردی هم که دارم می خوام فیلم ها با کیفیت های فول اچ دی را ساپورت کنه و به همچنین داشتن پورت hdmi برام مهم بود و سعی کردم مادربرد نسبتا جدیدی انتخاب کنم نسبت به سوکتش که بعدا هم قابلیت ارتقا داشته باشه به راحتی همچینن هر از گاهی بازی می کنم گیمر حرفه ای نیستم اما در این حد که بازی cod , gta که می اد بتونم بازی کنم ( حالا لزوما نه روی اخرین حد گرافیک ) کارای دیگه هم برنامه نویسی و کارای معمولی + ویندوز 8.1 می خوام بریزم و کلا می خوام یک سیستمی باشه که راحت باشه کند اصلا نباشه .

همچینن تو چند مورد همینجوری انتخاب کردم مثلا کیس و فن روی سی پی یو را همینجوری انتخاب کردم من چون تقریبا صبح تا شب سیستم روشن هست نمی خوام خیلی صدای فن زیاد باشه همچنین نمی خوام زیاد داغ کنه اینکه روی این دو مورد بیشتر منو راهنمایی کنید کیس هم نمی خوام خیلی بزرگ باشه سری های بالای x3 خیلی بزرگ بود .

پاور هم با سیستم محاسبه خود سایت گرین محاسبه کردم باز اگه می دونید کم بیشتر بگیرم

دوستان هر نظری دارید ممنون می شم بدید حتی اگه فکر می کنید سیستم دیگه ای با کاربرد های من هست که بهتره یا ارزونتر هست بگین .

پ.ن : همچنین من 6-7 سال پیش که سیستم می بستم همیشه مارک اسوز بهتر گاگابایت بود و اکثرا می گفتم اگه سیستم می خوای که چندین سال برات کار کنه حداقل مادربورد اسوز بگیر نظر شما چیه ؟
رم هم از کوچیکی عاشق برند kingstone بودم هنوزم رم های جدیدش خوبه ؟ تقلبی نیست ؟ مارک بهتر هم هست ؟

Reza Eshraghi
2014/05/14, 09:06
سلام دوستان من اول قصد داشتم یک " ای مک " اخرین ورژن بخرم بعد دیدم با این بودجه چه سیستمی می شه بست یک مقدار تو فروم گشتم و راهنمایی ها را خوندم و تصمیم گرفتم یک سیستم اسمبل کنم خودم
من خیلی تجربه تو سخت افزار های جدید ندارم اما یک تحقیق کوچیکی که کردم یک همچین سیستمی را انتخاب کردم

ASUS H87-Pro - 480T
ASUS GTX 650 Ti Boost - 650T
Intel Core i5-4670 - 780T or Intel Core i7-4770 1T
Green X-3 Gaming - 200T
THERMALRIGHT AXP (Fan) 140RT - 200T
WD Caviar Black 2 TB - 560T
2 x Ram KingStone DDR3 4Gig 1600mhz - 2x120T
Green GP430A-EU -430W - 140T

که البته قیمتش حدودی هست حالا از دوستان می خوام یک مشاوره به من بدن که این مجموعه ای که انتخاب کردم خوب هست یا نه ؟ کاربردی هم که دارم می خوام فیلم ها با کیفیت های فول اچ دی را ساپورت کنه و به همچنین داشتن پورت hdmi برام مهم بود و سعی کردم مادربرد نسبتا جدیدی انتخاب کنم نسبت به سوکتش که بعدا هم قابلیت ارتقا داشته باشه به راحتی همچینن هر از گاهی بازی می کنم گیمر حرفه ای نیستم اما در این حد که بازی cod , gta که می اد بتونم بازی کنم ( حالا لزوما نه روی اخرین حد گرافیک ) کارای دیگه هم برنامه نویسی و کارای معمولی + ویندوز 8.1 می خوام بریزم و کلا می خوام یک سیستمی باشه که راحت باشه کند اصلا نباشه .

همچینن تو چند مورد همینجوری انتخاب کردم مثلا کیس و فن روی سی پی یو را همینجوری انتخاب کردم من چون تقریبا صبح تا شب سیستم روشن هست نمی خوام خیلی صدای فن زیاد باشه همچنین نمی خوام زیاد داغ کنه اینکه روی این دو مورد بیشتر منو راهنمایی کنید کیس هم نمی خوام خیلی بزرگ باشه سری های بالای x3 خیلی بزرگ بود .

پاور هم با سیستم محاسبه خود سایت گرین محاسبه کردم باز اگه می دونید کم بیشتر بگیرم

دوستان هر نظری دارید ممنون می شم بدید حتی اگه فکر می کنید سیستم دیگه ای با کاربرد های من هست که بهتره یا ارزونتر هست بگین .

پ.ن : همچنین من 6-7 سال پیش که سیستم می بستم همیشه مارک اسوز بهتر گاگابایت بود و اکثرا می گفتم اگه سیستم می خوای که چندین سال برات کار کنه حداقل مادربورد اسوز بگیر نظر شما چیه ؟
رم هم از کوچیکی عاشق برند kingstone بودم هنوزم رم های جدیدش خوبه ؟ تقلبی نیست ؟ مارک بهتر هم هست ؟

سلام امیر جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
برادر بودجه کلتون رو هم بگید و اعلام کنید که مانیتور و سایر لوازم جانبی لازم ندارید ؟!

dj-big
2014/05/14, 09:46
سلام امیر جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
برادر بودجه کلتون رو هم بگید و اعلام کنید که مانیتور و سایر لوازم جانبی لازم ندارید ؟!

سلام کاکو . نه بیشتر مشاوره برای کیس می خوام مانیتور و کییبورد و موس را انتخاب کردنش خیلی مشکل نیست مانیتور در حد 20-21 اینچ و احتمالا ال جی خواهد بود
بودجه برای کیس کامل هم ماکزیمم 3.5

Reza Eshraghi
2014/05/14, 16:06
کارت 650Ti Boost دیگه موجود نیست تو بازار مگه اینکه ته انباری باشه
کولر 140RT نویزش بالاست در مقایسه با هم رده هاش .
من دیروز سیستمی با همین رنج بودجه به دوست عزیزی پیشنهاد دادم که به شما هم پیشنهاد میدم . چون با شرایط شما هم منطبقه .
لینک هم از همون تاپیک میزارم که توضیحاتم رو ببینید :
SSD به اون سیستم اضافه کنید در آینده بسیار عالی تر خواهد شد .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

dj-big
2014/05/14, 17:28
کارت 650Ti Boost دیگه موجود نیست تو بازار مگه اینکه ته انباری باشه
کولر 140RT نویزش بالاست در مقایسه با هم رده هاش .
من دیروز سیستمی با همین رنج بودجه به دوست عزیزی پیشنهاد دادم که به شما هم پیشنهاد میدم . چون با شرایط شما هم منطبقه .
لینک هم از همون تاپیک میزارم که توضیحاتم رو ببینید :
SSD به اون سیستم اضافه کنید در آینده بسیار عالی تر خواهد شد .

ممنون دوست عزیز از نظرتون فقط چند تا سوال پیش امده برای من
اول اینکه من اون تاپیک بررسی مادربرد هاتون را خوندم و همونجور که از قدیم هم اینجوری بود بهم ثابت شد گیگابایت در حد اسوس نیست اما رقابت ASR با اسوس خیلی برام جالب بود حالا سوالم اینه ASUS Z87 PRO حدودا چه قدر اختلاف قیمت داره با ا.س.راک اگه اختلاف کمی داشته باشن بنظرتون اسوس بهتر نیست (کلا برندش یک بزرگی خاصی داره اسوس )
---------------------------------------------
هارد به نظرتون وسترن بهتره یا سیگیت ؟ ( قیمتشون تقریبا یکی هست )
--------------------------------------------
در مورد گرافیک نظرتون را جع به GTX-750TIOC 2GD5 ایسوس چیه ؟ مال گیگابایت نزدیک 710 تومان هست ایسوس را قیمت ندارم
------------------------------------------
و اینکه مادربوردی که شما پیشنهاد دادین Extreme 4 بود اما تو اون مقایسه Extreme 6 بود فرقشون چیه فرق خاصی دارن ؟

Reza Eshraghi
2014/05/14, 18:31
ممنون دوست عزیز از نظرتون فقط چند تا سوال پیش امده برای من
اول اینکه من اون تاپیک بررسی مادربرد هاتون را خوندم و همونجور که از قدیم هم اینجوری بود بهم ثابت شد گیگابایت در حد اسوس نیست اما رقابت ASR با اسوس خیلی برام جالب بود حالا سوالم اینه ASUS Z87 PRO حدودا چه قدر اختلاف قیمت داره با ا.س.راک اگه اختلاف کمی داشته باشن بنظرتون اسوس بهتر نیست (کلا برندش یک بزرگی خاصی داره اسوس )
---------------------------------------------
هارد به نظرتون وسترن بهتره یا سیگیت ؟ ( قیمتشون تقریبا یکی هست )
--------------------------------------------
در مورد گرافیک نظرتون را جع به GTX-750TIOC 2GD5 ایسوس چیه ؟ مال گیگابایت نزدیک 710 تومان هست ایسوس را قیمت ندارم
------------------------------------------
و اینکه مادربوردی که شما پیشنهاد دادین Extreme 4 بود اما تو اون مقایسه Extreme 6 بود فرقشون چیه فرق خاصی دارن ؟

Extreme 4 در رنج قیمتی خودش smart buy تامز هاردوار بوده :
فرق Extreme 6 و Extreme 4 رو توی سایت ازراک محبت کنید مقایسه کنید .
750Ti کلاً کارایی گیمینگش چندان جالب نبوده ضمن اینکه از SLI هم پشتیبانی نمی کنه !