PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برگرداندن ویندوز به حالت اولیه با سی دی های ریکاوری

bahar92
2014/05/13, 21:41
میخوام ویندوزمو برگردونم به حالت اوریجینال
هر چی تو نت سرچ کردم آموزش درست و درمونی برای اینکار پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید

meelad
2014/05/13, 21:47
تا جایی که من میدونم ویندوز های 8 و 8.1 به صورت پیشفرض دارای این قابلیت هستند.

Reza Eshraghi
2014/05/13, 21:47
میخوام ویندوزمو برگردونم به حالت اوریجینال
هر چی تو نت سرچ کردم آموزش درست و درمونی برای اینکار پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید

سلام ! ویندوزتون چیه ؟!
واسه لپ تاب هست دیگه ؟!

bahar92
2014/05/13, 22:22
win8 بله لپتاپ

Reza Eshraghi
2014/05/14, 07:15
همونطور که میلاد جان گفتند در ویندوزهای 8 و 8.1 قابلیتی به نام Refresh PC وجود داره که اگه ویندوز مشکلی به هم بزنه بدون نیاز به نصب مجدد و فرمت ویندوز رو می کنه عین زمانی که تازه نصب شده و این وسط فقط نرم افزارهای نصب شده پاک میشن .
لطفاً توضیح بدید هدف شما از برگردوندن ریکاوری همینه ؟!

bahar92
2014/05/14, 09:52
یعنی با این امکان دیگه نیازی به سی دی های ریکاوری نیست؟
بله هدفم همینه سیستم مورد نظر سرعتش خیلی کم شده میخوام به حالت اولیه برگردونده بشه
لطفا بگید از چه مسیری باید این عملیات رو انجام بدم و حدودا چه مدت زمان طول میکشه

Yaser_Aramesh
2014/05/14, 10:46
یعنی با این امکان دیگه نیازی به سی دی های ریکاوری نیست؟
بله هدفم همینه سیستم مورد نظر سرعتش خیلی کم شده میخوام به حالت اولیه برگردونده بشه
لطفا بگید از چه مسیری باید این عملیات رو انجام بدم و حدودا چه مدت زمان طول میکشه

خیر , نیازی به دیسک نیست .

مسیر : Charm Bar (نواری که در سمت راست صفحه نمایان میشه ) , گزینه ی Change PC Settings , قسمت General و بعد گزینه ی Get Started در قسمت Refresh your PC withpput affecting your files .

زمان حدودیش رو نمیدونم اما اگر لپتاپتون ضعیف نباشه حدس میزنم بیشتر از نیم ساعت طول نکشه .

انشااله اگر عملیات موفقیت آمیز بود مشخصات لپتاپ و مدت زمان انجان عملیات رو اینجا ذکر کنید . متشکرم .

موفق باشید @};-