PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روز ولادت حضرت علی (ع) بر تمام پدران زحمت کش و دوست داشتنی مبارک

ATA
2014/05/13, 02:49
با عرض سلام و درود و احترام خدمت تمام دوستان و عزیزان مدیران و همکاران و تمام زحمت کشان سایت بزرگ سخت افزار

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ای تو کعبه را نگین، یا امیر المؤمنین
ای تو خلقت را پدر، وی خلائق را امین
کن نظر از روی لطف، به تمام پدران
روز سیزده رجب، ای امیر مؤمنان

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

پدر جان ، با یك دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می گیرم و پیشانی بر خاك می گذارم و خداوند را شكر می كنم كه فرزند
انسان بزرگ و وارسته ای چون شما هستم. پدر جان عاشقانه دوستت دارم و دستانت را میبوسم.

moslem9694
2014/05/13, 07:14
من هم به نوبه خودم این روز عزیز رو به همه پدران عزیز انجمن:-"تبریک میگم انشالله دعا میکنم یک کادوی خوب از طرف عیال محترم هدیه بگیرید=))

Yaser_Aramesh
2014/05/13, 09:03
ولادت مولی الموحودین و روز پدر را بر همه ی شیعیان و پدران تبریک عرض میکنم @};-

Reza Eshraghi
2014/05/13, 09:13
من هم به نوبه خودم میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) رو به همه شیعیان و روز پدر رو به همه پدران عزیز و دلسوز تبریک میگم ! @};-

در ضمن :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 0&viewfull=1#post122340

ATA
2014/05/13, 14:07
من هم به نوبه خودم میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) رو به همه شیعیان و روز پدر رو به همه پدران عزیز و دلسوز تبریک میگم ! @};-

در ضمن :

درود
جناب اشراقی عزیز ضمن تبریک این روز فرخنده و میمون خدمت پدر بزرگوارتون , پسندیده تر و با احترام تر هست که برای مناسبتهای مهمی همچون روز مادر
و روز پدر تایپیک جداگانه زده شود تا من و دوستان بهتر بتونیم ابراز علاقه و حرف دلمونو با یه سخن یا شعر بزنیم / این طور نیست ؟ ایا این دو فرشته ارزشش رو ندارن که یه تایپیک جداگانه براشون زده بشه ؟
به هر حال ما مطیع قانون هستیم و میتونید تایپیک رو پاک کنید .

soorush
2014/05/13, 14:46
پدر بشنو این حرف فرزند خویش / عزیزو گرامی و دلبند خویش
تویی مایه ی بود و پیدایشم / کنا رت به ناز و به آسایشم
پدر تکیه گاه وجود منی /تو سرمایه ی هست و بود منی
پدر عزیزم روزت مبارک

ARMIN
2014/05/13, 19:11
ممنون عطا جان،

بنده هم روز پدر رو به همه ی مادران سرپرست خانواده که برای بچه هاشون هم پدر بودند و هم مادر تبریک میگم. @};-@};-

ARMIN
2014/05/13, 19:14

در ضمن :

ماشالا به مرد خستگی ناپذیر انجمن. من مطمئنم جناب اشراقی تو خواب هم، بسته به موضوع رویایی که داره میبینه، اون وسط لینک انجمن مربوطه رو براش ارسال میکنه. واقعا" کارت درسته.