PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد هواوی G700 چیه؟

javidy1992
2014/05/04, 18:22
سلام بر دوستان عزیز
من میخام این گوشی رو بخرم به نظرتون این بهتره یا یه گوشیه دیگه که شما معرفی میکنید؟
فقط در همین حدود هزینه میخام کنم
و خواهشن کارشناسی بگید که این بهتره یا یکی دیگه(صرف نظر از برند)
با تشکر

ARMIN
2014/05/04, 18:43
دوست خوبم، ظاهرا" گوشی خوبیه، من چند روز پیش همین سوال رو از مدیر کل انجمن پرسیدم و ایشون هم بر کیفیت و برتری این گوشی در این رنج قیمت صحه گذاشتند و پیشنهاد دادند.

javidy1992
2014/05/04, 22:56
ممنون از راهنمایی
راستی بدون گارانتیش در بازار حدودا چنده؟

Dan
2014/05/04, 23:14
ممنون از راهنمایی
راستی بدون گارانتیش در بازار حدودا چنده؟
اگر فقط اندروید رو در نظر دارید بنده هم G700 رو توصیه میکنم.

قیمت بدون گارانتی حدود 800 و با گارانتی حدود 850 هزار تومان هست.

Arthur
2014/05/05, 13:49
البته اگر بزرگی صفحه نمایش براتون ملاک نباشه Xperia SP برتری هایی نسبت به این مدل داره.
مثل :
سخت افزار قوی تر
پشتیبانی نرم افزاری بهتر
دوربین بهتر
کیفیت بدنه بهتر

javidy1992
2014/05/05, 19:28
البته اگر بزرگی صفحه نمایش براتون ملاک نباشه Xperia SP برتری هایی نسبت به این مدل داره.
مثل :
سخت افزار قوی تر
پشتیبانی نرم افزاری بهتر
دوربین بهتر
کیفیت بدنه بهتر
از یکی از دوستان شنیدم که این گوشی از sp روون تره!!!!و فقط در دوربین و بدنه کم میاره
از این موضوع مطمئنید؟

Arthur
2014/05/05, 19:40
از یکی از دوستان شنیدم که این گوشی از sp روون تره!!!!و فقط در دوربین و بدنه کم میاره
از این موضوع مطمئنید؟

101% مطمئن هستم که اس پی از جی700 قوی تره.(اما روونی برمیگرده به UI و از اون اطلاع ندارم)

javidy1992
2014/05/22, 09:37
با سلام مجدد خدمت اساتید محترم
خیلی ممنون به دوستم گفتم این گوشی رو خرید و خیلی راضی بود----دستتون درد نکنه
الان من هم میخام یه دونه از همین بخرم و دو تا سوال دارم----از یکی میخام بخرم که رفیقم میگفت یه بار دست دو رو جای نو بهش داده!!!!!!!
بسته بندی پولوم این گوشی چه شکلیه(اگه عکسش رو دارین ممنون میشم بفرستین)
آیا روشی در هنگام خرید وجود داره بفهمی چند وقت کارکرد داشته؟یا نو هست؟
ممنون از همتون

Dan
2014/05/22, 11:16
با سلام مجدد خدمت اساتید محترم
خیلی ممنون به دوستم گفتم این گوشی رو خرید و خیلی راضی بود----دستتون درد نکنه
الان من هم میخام یه دونه از همین بخرم و دو تا سوال دارم----از یکی میخام بخرم که رفیقم میگفت یه بار دست دو رو جای نو بهش داده!!!!!!!
بسته بندی پولوم این گوشی چه شکلیه(اگه عکسش رو دارین ممنون میشم بفرستین)
آیا روشی در هنگام خرید وجود داره بفهمی چند وقت کارکرد داشته؟یا نو هست؟
ممنون از همتون
گارانتی مایکروتل روی در جعبه هولوگرام شرکت رو میچسبونه که به راحتی قابل تشخیص هست. فروشنده باید جلوی خودتون برچسب رو باز کنه.
اینطوری نو بودن گوشی معلومه. ساعت کارکرد توی گوشی های مختلف کد هایی دارن اما این زمان به راحتی قابل ریست کردن هست. تشخیص گوشی کارکرده از روی ظاهرش کار سختی نیست.

Shahin007
2014/05/22, 11:23
تشخیص گوشی نو با گارانتی راحته به خاطر اون هولوگرام...همون طور که میعاد جان توضیح دادند.
ولی اگه بخواین بدون گارانتی بگیرید...به جز ظاهر گوشی هیچ جوری نمیشه تشخیص داد که نو هست یا کار کرده
چون یه برچسب به عنوان پلمپ استفاده شده روی درب گوشی بعد توی خود کارتن دو سه تا از اون برچسب هست!
یعنی خود هواوی گذاشته...خیلی راحت میتونن چند بار اون به اصطلاح پلمپ رو باز کنن و هر کاری دوست داشتن با لوازم داخل کارتن انجام بدن
و بعد از اون برچسب ها بزنن روی درب کارتن گوشی.
پس اگه خواستین بدون گارانتی بخرید حتما از یه جای مطمئن خرید کنید.

javidy1992
2014/05/22, 16:23
ممنون راهنمایی های جامع و شاملی بود
من میخام بدون گارانتیشو بگیرم-----و در این صورت از لحاظ ظاهری و کد های دستوری نمیشه اطمینان از نو بودن پیدا کرد
و فکر کنم فقط خود تکنسین های هواوی و افراد زبده بتونن این امر رو شناسایی کنن:-j