PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار کابل فلت | Flat Cable

Arthur
2014/05/03, 21:41
با سلام خدمت دوستان عزیز.
یکی از کابل های فلت پرینتر بنده خراب شده و من نمیتونم پیداش کنم.
مدل پرینتر : Samsung SCX 3201G
نام کابل : Black LSU Flat Cable
یه کابل بود که سه تا سر داشت.دو تا در یک طرف و یکی در یک طرف دیگه...دوتا از سر هاش خورده بود به یک چیز مشکی قوطی مانند و یک سر دیگه اش به برد.
اول دوستم که تعمیرکار موبایل هست خیلی حرفه ایی برام لحیم کرد ولی باز هم کار نکرد!
تمام عکس هاشون رو پیوست کردم.
از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی یا کاری بکنه برای تهیه این کابل خیلی ازش ممنون میشم.بدون این کابل پرینتر کار نمیکنه.
یا اگه کسی از دوستان پیشنهادی چیزی داره برای حل مشکل خواهش میکنم دریغ نکنه.
اینم یه عکس از کابل :فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اینم یه عکس از قطعه ایی که بهش وصل بود.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دانلود کل عکس ها در یک فایل زیپ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Arthur
2014/05/03, 23:53
UP.....

meelad
2014/05/04, 07:41
یک روش بی مهابانه! (البته فکر نکنم بی مهابانه تر از روش لحیم کردن باشه!)
یک کابل فلت مشابه (از لحاظ 1 به 2 بودن) که شاید هم سیم های بیشتری داره پیدا کنید و سعی کنید که کابل جدید رو از لحاظ تعداد سیمها مثل کابل اصلی کنین!

Arthur
2014/05/04, 13:48
یک روش بی مهابانه! (البته فکر نکنم بی مهابانه تر از روش لحیم کردن باشه!)
یک کابل فلت مشابه (از لحاظ 1 به 2 بودن) که شاید هم سیم های بیشتری داره پیدا کنید و سعی کنید که کابل جدید رو از لحاظ تعداد سیمها مثل کابل اصلی کنین!

اتفاقا تو ذهنم هست....مهم این ه که اونم پیدا نمیشه!!!!!!!!

Arthur
2014/05/05, 17:51
Any Solutions?

Arthur
2014/05/06, 23:16
HELPPPPPPPPPPPPPPPPP PLZZZZZZZZZZZZZZZ

AJOR
2014/05/09, 00:29
مهدی جان، من شبیه این کابل رو تو CD درایو دیدم! شاید بتونی با اون خودت درست کنی!(شاید!)

Arthur
2014/05/09, 21:54
مهدی جان، من شبیه این کابل رو تو CD درایو دیدم! شاید بتونی با اون خودت درست کنی!(شاید!)

احتمالا باید همین کارو بکنم و یه کابل براش بسازم.
ولی فکر کنم حتی مقاومت سیم هم تاثیر داشته باشه....چون که با لحیم جواب نداد!

Arthur
2014/05/10, 18:47
یعنی یک نفر تعمیرکار پرینتر نیست؟!یا آشنا نداره واسه از این کابل ها جور کنه؟!
ثواب داره ها.....

aryaiee
2014/06/24, 13:32
سلام
مهدی این مشکلت پا برجاست هنوز؟

Arthur
2014/06/24, 14:06
سلام
مهدی این مشکلت پا برجاست هنوز؟

سلام.
بله.
ولی در روز های آتی قصد سفر به پاساژ امجد و تهیه این کابل رو دارم.

aryaiee
2014/06/24, 14:45
سلام.
بله.
ولی در روز های آتی قصد سفر به پاساژ امجد و تهیه این کابل رو دارم.

ا به سلامتی
آخه امروز تعمیرکار پرینترمون برگشت گفتم اگه خواستی نشون بدم BN رو واسمون پیدا کنه سفارش بزارم واسط

Arthur
2014/06/24, 15:49
ا به سلامتی
آخه امروز تعمیرکار پرینترمون برگشت گفتم اگه خواستی نشون بدم BN رو واسمون پیدا کنه سفارش بزارم واسط

الان دقیقا متوجه نشدم چی گفتی؟ :D

aryaiee
2014/06/24, 20:07
الان دقیقا متوجه نشدم چی گفتی؟ :D

ببین اونجا هرکسی یه کاری میکنه.بعد هر قطعه یک کد bn داره واسه سفارش قطعه که توی یه نرم افزار آنلاین میزارم و بعد مشخص میشه موجود هست یا نه و قیمتش چنده.حالا تعمیر کار پرینترمون نبود مرخصی بود حالا اومد برادر گفتم اگه گیری نشون بدم که داری میری بخری :D

Arthur
2014/06/24, 21:26
ببین اونجا هرکسی یه کاری میکنه.بعد هر قطعه یک کد bn داره واسه سفارش قطعه که توی یه نرم افزار آنلاین میزارم و بعد مشخص میشه موجود هست یا نه و قیمتش چنده.حالا تعمیر کار پرینترمون نبود مرخصی بود حالا اومد برادر گفتم اگه گیری نشون بدم که داری میری بخری :D

نه نشون بده ببین قیمتش چنده.
دمت گرم

Arthur
2014/07/06, 20:30
از پاساژ امجد کابل 16 پین رو خریدم.
و اومدم خونه برش زدم.ولی بازم کار نکرد.از شانس بدم نمونه خرایش رو هم انداختم دور.
حالا حتما باید خودش رو پیدا کنم!

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!
کسی میدونه مرکز تعمیرکار های پرینتر کجاست؟یعنی کجا انقدر بزرگه که ممکن چنین کابلی رو داشته باشه؟

Dan
2014/07/06, 22:21
از پاساژ امجد کابل 16 پین رو خریدم.
و اومدم خونه برش زدم.ولی بازم کار نکرد.از شانس بدم نمونه خرایش رو هم انداختم دور.
حالا حتما باید خودش رو پیدا کنم!

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!
کسی میدونه مرکز تعمیرکار های پرینتر کجاست؟یعنی کجا انقدر بزرگه که ممکن چنین کابلی رو داشته باشه؟
برو میدون فردوسی-خیابون ایرانشهر. تعمیرکار پرینتر زیاد هست.

aryaiee
2014/07/08, 10:32
بیا مهدی جان پیدا کردم واسط.این تکنسین پرینتر ما که مشکل داره بنده خدا چند وقته.خودم در آوردم واسط.بقیه مکاتبات پ.خ (%) ;;)

27990

Arthur
2014/07/08, 10:40
Kidding MEE??
60 تومن؟!!!
:D
واقعا دستم بشکنه که زدم پاره کردم اون کابل رو!

aryaiee
2014/07/08, 10:52
Kidding MEE??
60 تومن؟!!!
:D
واقعا دستم بشکنه که زدم پاره کردم اون کابل رو!
تازه بدون پول پسته برادر!:| دور از جون

Arthur
2014/07/08, 10:55
تازه بدون پول پسته برادر!:| دور از جون

یعنی فیوزینگ رو میسوزوندم ارزون تر بود :|

aryaiee
2014/07/08, 11:00
بله مهدی جان.گاهی وقتها به دوستان میگیم فلان چیز قطعاتش نیست یا گرونه...واسه همچین روزایی هستش.تازه پول پست اینا هم...نه داداش موتور هم میخواستی بخری دیگه قیمت خود پرینتر بود! @-)