PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در رم 4 گیگ بر روی مادربرد GA-P41T-D3

mojtaba472
2014/04/24, 16:05
سلام دوستان
من یک مادربرد GIGABYTE - Motherboard GA-P41T-D3 جدیدن گرفتم یک رم 2 گیگ kingmax از یکی از دوستانم گرفتم و به راحتی سیستم بالا میاد و جواب میده.
بعد رفتم یک رم 4 گیگ a.ram گرفتم وقتی بر روی مادربرد قرار میدم شروع میکنه به زدن بوق ممتد در صورتی که رم رو هم بردم بیرون تست کردم و کاملا درست است. به نظر شما باید چه کاری را انجام بدم؟
تصاویر رم 2 گیگ و 4 گیگ در پیوست ببخشید حجمش یکم زیاده .....
منتظر راهنمایی شما دوستان هستم.

Reza Eshraghi
2014/04/24, 16:20
سلام دوستان
من یک مادربرد GIGABYTE - Motherboard GA-P41T-D3 جدیدن گرفتم یک رم 2 گیگ kingmax از یکی از دوستانم گرفتم و به راحتی سیستم بالا میاد و جواب میده.
بعد رفتم یک رم 4 گیگ a.ram گرفتم وقتی بر روی مادربرد قرار میدم شروع میکنه به زدن بوق ممتد در صورتی که رم رو هم بردم بیرون تست کردم و کاملا درست است. به نظر شما باید چه کاری را انجام بدم؟
تصاویر رم 2 گیگ و 4 گیگ در پیوست ببخشید حجمش یکم زیاده .....
منتظر راهنمایی شما دوستان هستم.

سلام آقا مجتبی عزیز ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
تاپیک به بخش مناسب منتقل شد ! در انتخاب محل صحیح جهت ایجاد تاپیک بیشتر دقت کنید !

Reza Eshraghi
2014/04/24, 22:46
مشکل شما مادربردتون هست ! نترسید ! مادربردتون خراب نیست ! مشکل این هست که مادربرد شما طبق گفته سایت گیگابایت جمعاً بیشتر از 4GB رم روی دو اسلات ساپورت نمی کنه جمعاً ! در حالی که شما 6GB گذاشتید روی سیستمتون !
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ضمناً موقع ارتقاء سیستمتون هم فرارسیده ! ;)

mojtaba472
2014/04/25, 18:50
سلام
دوست من مشکل این است که وقتی رم 2 گیگ بر میدارم و رم 4 گیگ تنها روی سیستم قرار میدم وقتی سیستم روشن میشه شروع میکنه به بوق ممتد زدن ...
باید چیکار کنم؟

Reza Eshraghi
2014/04/25, 19:24
سلام
دوست من مشکل این است که وقتی رم 2 گیگ بر میدارم و رم 4 گیگ تنها روی سیستم قرار میدم وقتی سیستم روشن میشه شروع میکنه به بوق ممتد زدن ...
باید چیکار کنم؟

حواسم به این قضیه نبود یه لحظه ! مادربرد شما جمعاً روی جفت اسلات ها تا 4 گیگ رم ساپورت می کنه ! پس اگه روی یه اسلات هم یه دونه رم 4 گیگ بزارید باز هم جواب نمیده ! یعنی هر اسلات 2 گیگ و نهایتاً 4 گیگ ساپورت می کنه !

mojtaba472
2014/04/25, 19:47
مرسی ممنون که لطف کردین جواب دادین فردا تست میکنم و بهتون خبر میدم.