PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش گوشی سونی مدل SL با کارکرد فقط در حد روز مرد

vampirekain
2014/04/23, 12:09
بنام خدا
گوشی با قیمت مفت فروخته شد
ختم تاپیک
با سلام
همونطور که از عنوان تاپیک پیداس یک عدد گوشی سونی مدل SL برای فروش دارم.. گوشی بسیار تمیز(نو دیگه) با تمام لوازم هستش، قصد هم از فروش اینکه نا سلامتی بردم واسه داداشم برای روز مرد ولی اون اسب پیشکش و دندوناش و شمرد گفت با این حال نمیکنم، گوشی فقط یبار شارژ شده با تمام لوازمش + باید بگم که شارژ گوشی رو همون موقع با شارژ گوشی سونی Z1 عوض کردم جون فروشنده دوستم بود... روی گوشی هم یه صفحه ضد خش 30 تومنی هم گذاشتم.
در مورد توضیحاتش که باید بگم که:
دوربینش 12 مگا پیکسل (3000*4000 :+ فیلمبرداری با کیفیت 1080p + تثبیت کننده و ...)
حافظه گوشی 32 گیگ هستش که فک نکنم دیگه چیزی کم و کسر بزاره
کیفت صفحه نمایش LED
درضمن به نسخه اندروید 4.1.2 ارتقا یافته
درمورد کارای هم باید بگم که بازی های HD رو هم که دیگه میدونید ساپورت میکنه + یک عدد خروجی Mini HDMI برای اتصال به تلویزیون یا مانیتوره که سمت راست گوشی تعبیه شده.
بقیه توضیحات هم که اگه سرچ کنید متوجه میشین
لینک کلیپ تستش رو هم میزام برای شما تا دانلود کنید. (حجم کم 40 مگ)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
برای قیمت هم 720 پایه
فروش فوری 760
درضمن باید یاد آور بشم بخاطر یبار شارژ کردن انتظار نداشته باشید از قیمت گوشی 200 تومن یا بیشتر کم کنم چون همین الانش هم حدود 100 خورده ای کم کردم.
اگر سوالی بود همین ورا میتونین پیدام کنین، دیگه سلامتی
26672 26673 26674 26675 26676

vampirekain
2014/04/24, 13:12
uppppp

vampirekain
2014/05/17, 07:03
uppppppp