PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در جی 2

reza.riahi
2014/04/20, 21:25
سلام خسته نباشید آقا یه سوال داشتم میخواستم ببینم مشکل از چیه
من زمانی که جی 2 را خریدم تمام انیمیشن هاشو خاموش کردم و پنچمارک کفتم با برنامه an tu tu
روز اول 34 اندی چند روز بعدش گفتم امتیاز 35900 گرفت الان وقتی به اندرویید 4.4.2 ارتقادادم پنچ مارک در حالتی که هیچ برناه ای باز نیست با برنامه 360 هم تمام کش و حافظه رم را پاکسازی کردم بعد پنچ مارک گرفتم ولی امتیازی که بهم داد 28000 بود میخواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه
ممنون میشم منو راهنماییی کنید با تشکر

reza.riahi
2014/04/20, 21:27
توی سری اول و دوم حتی از نوت 3 هم توی پنچ مارک پیشی گرفت الان خیلی رتبه اش اومده پایین فکر نکنم به خاطر اندروید 4.4.2 باشه آخه گفتند 20 درصد کارایش بهتر میشه نسبت به 4.2.2

Dan
2014/04/20, 22:04
سلام خسته نباشید آقا یه سوال داشتم میخواستم ببینم مشکل از چیه
من زمانی که جی 2 را خریدم تمام انیمیشن هاشو خاموش کردم و پنچمارک کفتم با برنامه an tu tu
روز اول 34 اندی چند روز بعدش گفتم امتیاز 35900 گرفت الان وقتی به اندرویید 4.4.2 ارتقادادم پنچ مارک در حالتی که هیچ برناه ای باز نیست با برنامه 360 هم تمام کش و حافظه رم را پاکسازی کردم بعد پنچ مارک گرفتم ولی امتیازی که بهم داد 28000 بود میخواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه
ممنون میشم منو راهنماییی کنید با تشکر
بله پایین بودن امتیاز بخاطر آپدیت به کیت کت هست. امتیاز بنچمارک ها توی نسخه های مختلف اندروید ممکنه متغیر باشه. G2 بعد از آپدیت امتیازاتش کاهش پیدا میکنه و برای همه همینطور هست. بنچمارک ها هیچ ربطی به کارکرد گوشی ندارن و شما کاهش سرعت رو توی کارکرد گوشی احساس نمیکنید.

reza.riahi
2014/04/20, 22:10
ممنون بابت راهنماییتون خیالم راحت شد گفتم شاید برای گوشی مشکلی به وجود امده یه سوال دیگه من تا حالا اندرویید نداشتم به خاطر همین در این زمینه اطلاعاتم کافی نیست چرا وقتی هیچ برنامه باز نیست ۵۵ تا ۶۰ درصد حافظه رم اشغاله این طبیعیه یا نه با برنامه امنیتی ۳۶۰ سکیوریتی در حالتی که اصلا از گوشی کار نمیکشم از ۲گیگ رم همش ۱۱۰۰ الی ۱۲۰۰ رم اشغاله

reza.riahi
2014/04/20, 22:11
سلام دوست عزیز

چه تعداد نرم افزار و بازی روی گوشی نصب کردید؟ بازی ها روی مموری نصب شده یا روی حافظه داخلی گوشی؟
گوشی من مموری نداره و ۳۲ گیک حافظه داخلی داره و روی هم شاید ۱۰ ال ۱۲ تا برنامه روش نصب کردم

Dan
2014/04/20, 22:24
ممنون بابت راهنماییتون خیالم راحت شد گفتم شاید برای گوشی مشکلی به وجود امده یه سوال دیگه من تا حالا اندرویید نداشتم به خاطر همین در این زمینه اطلاعاتم کافی نیست چرا وقتی هیچ برنامه باز نیست ۵۵ تا ۶۰ درصد حافظه رم اشغاله این طبیعیه یا نه با برنامه امنیتی ۳۶۰ سکیوریتی در حالتی که اصلا از گوشی کار نمیکشم از ۲گیگ رم همش ۱۱۰۰ الی ۱۲۰۰ رم اشغاله
بله طبیعیه.

reza.riahi
2014/04/20, 23:48
ممنون تاپیک باز باشه اگه سوالی داشتم توی همین تاپیک بگم دیگه تاپیک جدید باز نکنم
ممنون شب خوش

iranmanoto
2014/04/21, 10:27
شما میتونید با نصب کاستوم رام مقدار بیشتری از رم رو آزاد کنید!!
مثلا در نوت 3 با فلش زدن کاستوم رام 2700 تا رم خالی میده این در حالیه که در حالت عادی چیزی حدود 1200-1500 تا خالی میده!
البته برای نصب کاستوم رام و... گوشیتون نیاز به روت شدن داره که اگر گوشیتون گارانتی داره - باعث باطل شدن گارانتی میشه!!!!