PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نصب فن سی پی یو

blue sky
2014/04/17, 19:00
با سلام . یک سوال از دوستان و اساتید محترم . من چند روز قبل یک فن سی پی یو Deepcool Frostwin V2 گرفتم. در دفترچه راهنمای این کولر بطور دقیق مشخص نکرده است که جهت فن ها در داخل کیس رو به کدام سمت باشد بالا پایین راست یا چپ؟ چون ظاهرا همه این حالات امکان پذیر است و به همین علت من در نصب آن به مشکل برخورد کرده ام و نمی دانم بهترین وضعیت کدام است. مادربرد من
ASUS Z77 Sabertooth و کیس گرین ایکس 3 است.

AbouzaR
2014/04/17, 19:22
با سلام . یک سوال از دوستان و اساتید محترم . من چند روز قبل یک فن سی پی یو Deepcool Frostwin V2 گرفتم. در دفترچه راهنمای این کولر بطور دقیق مشخص نکرده است که جهت فن ها در داخل کیس رو به کدام سمت باشد بالا پایین راست یا چپ؟ چون ظاهرا همه این حالات امکان پذیر است و به همین علت من در نصب آن به مشکل برخورد کرده ام و نمی دانم بهترین وضعیت کدام است. مادربرد من
ASUS Z77 Sabertooth و کیس گرین ایکس 3 است.
با سلام خدمت شما دوست عزیز.
اول از همه باید خاظر نشان کنم که باید حداقل در "سوالات و مشکلات سخت افزاری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)" تاپیک ایجاد میکردید نه در این قسمت.
کولر باید به صورت افقی نصب بشه یعنی هوای گرم از هیت سینک رو به طرف پشت کیس بدمه تا از پشت کیس خارج بشه.
26607

Reza Eshraghi
2014/04/17, 20:03
تاپیک منتقل و اخطار ثبت شد ! امیدوارم دومین اخطار شما ، آخرین اخطار باشه و بیشتر دقت کنید در انتخاب محل صحیح جهت ایجاد تاپیک !

blue sky
2014/04/18, 11:52
ببخشید من زیاد وقت نمی کنم سایت بیام با قسمتهای مختلف اون خیلی آشنا نیستم. ممنون از یادآوری تان.

Reza Eshraghi
2014/05/12, 17:54
سلام و درود
آیا وقتی یه سی پی یو نو میخریم باید به اون خمیر سیلیکون بزنیم و بعد هت سینک رو نصب کنیم؟

در تاپیک دیگران درخواست اهنمایی نکنید .
سؤالتون رو توی تاپیک پرسش و پاسخ عمومی / سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) می تونید بپرسید .