PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شارژ اولیه گوشی موبایل (g2)

reza.riahi
2014/04/14, 17:55
اقا شرمنده دوباره تاپیک زدم و مزاحمتون شدم من گوشی دست دومی که خریده بودم را فروختم و همین الان یه دونه نو خریدم گوشی را که روشن کردم دیدم توی تنظیمات زده 3 ساعت نیم تا تخلیه شارژ میخواستم ببینم باید این شارژ را خالی کنم یعنی گوشی خاموش بشه بعد بزنم توی شارژ یا نه همین الان بزنم الان 85 درصد شارژ داره ممنون میشم منو راهنمایی کنید
(زمان شارژ اولیه دقیقا چقدره یعنی چقدر برای دفعه اول بزارم توی شارژ بمونه )
با تشکر

Dan
2014/04/14, 18:18
اقا شرمنده دوباره تاپیک زدم و مزاحمتون شدم من گوشی دست دومی که خریده بودم را فروختم و همین الان یه دونه نو خریدم گوشی را که روشن کردم دیدم توی تنظیمات زده 3 ساعت نیم تا تخلیه شارژ میخواستم ببینم باید این شارژ را خالی کنم یعنی گوشی خاموش بشه بعد بزنم توی شارژ یا نه همین الان بزنم الان 85 درصد شارژ داره ممنون میشم منو راهنمایی کنید
(زمان شارژ اولیه دقیقا چقدره یعنی چقدر برای دفعه اول بزارم توی شارژ بمونه )
با تشکر
بهتر بود توی همون تاپیک بحث رو ادامه میدادید. عده زیادی از کارشناس ها نظرشون اینه که باتری های جدید دیگه به این قضیه احتیاجی ندارن و شارژ اول با بقیه دفعات هیچ تفاوتی نداره و خوب نیست که گوشی مدت زیادی توی برق بمونه.
اگر بخواهید اینکار رو انجام بدید باتری رو به سطح 10 درصد برسونید و بعد از اون 8 ساعت توی شارژ بمونه.

reza.riahi
2014/04/14, 18:22
یکی از بچه ها میگفت از گوشی کار بکش تا باتریش خالی بشه و گوشی خاموش بشه بعد بزن توی شارژ تا 100 درصد بعد یک ساعت الی دو ساعت بزار توی همون وضعیت بمونه اینجوری بهتره یا تا 10 درصد که رسید بزارم توی شارژ

Dan
2014/04/14, 18:30
یکی از بچه ها میگفت از گوشی کار بکش تا باتریش خالی بشه و گوشی خاموش بشه بعد بزن توی شارژ تا 100 درصد بعد یک ساعت الی دو ساعت بزار توی همون وضعیت بمونه اینجوری بهتره یا تا 10 درصد که رسید بزارم توی شارژ
بنده چون شخصا جز دسته اول هستم بین 10 درصد و صفر درصد شارژ تفاوتی نمیبینم.

reza.riahi
2014/04/14, 19:40
ممنون بابت راهنماییتون
یه سوال داشتم مگه نگفتند جی 2 با کیفیت 4k فیلمرداری میکنه ولی من توی تنظیمات فیلم چیزی ندیدم حداکثر 1080 60 فریم میتونه فیلم بگیره

iranmanoto
2014/04/14, 19:49
ممنون بابت راهنماییتون
یه سوال داشتم مگه نگفتند جی 2 با کیفیت 4k فیلمرداری میکنه ولی من توی تنظیمات فیلم چیزی ندیدم حداکثر 1080 60 فریم میتونه فیلم بگیره
سلام دوست عزیز
گوشیتون مبارکه! انشاا... رامش برات بچرخه
در مورد باطری باید بگم من اطلاعات تخصصی ندارم ولی از وقتی گوشی خریدم (هر گوشیی) با روش 2 شارژ کردم یعنی: اول اون قدر از گوشیت کار بکش که خاموش شه! بعد بزن تو شارژ تا شارژش پر شه! پر که شد از شارژ بکش اگه بیشتر هم موند زیاد ایراد نداره ولی سعی کن همیشه وقتی باتریت کامل شارژ شد شارژ کردن رو متوقف کنی!
در مورد فیلم برداری 4k باید بگم که g2 این امکان رو نداره! not3 n9005 امکان فیلم برداری به صورت 4k رو داره + فیلم برداری به صورت آهسته 120 فرم در ثانیه و... ولی تو قسمت عکاسی g2 یکم بهتر عمل میکنه!

Dan
2014/04/14, 20:05
ممنون بابت راهنماییتون
خیر در زمان معرفی گوشی اعلام شده بود حداکثر از 1080p و با سرعت 60 فریم پشتیبانی میکنه. قبل از عرضه کیت کت برای G2 شایعه شد که بعد از آپدیت پشتیبانی از 4K به گوشی اضافه میشه که اتفاق نیفتاد.
بعد از اون هم یکی کاربر های فروم XDA با دستکاری سیستم عامل تونست فیلمبرداری 4K و 120 فریم بر ثانیه رو به گوشی اضافه کنه که روش انجامش هم توی اینترنت پخش شده اما به هر حال این دستکاری ها مشکلات خاص خودش رو داره.

reza.riahi
2014/04/15, 06:59
ممنون بابات راهنماییتون تاپیک بسته بشه