PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش N8 سالم خط و خش دار

Yaser_Aramesh
2014/04/14, 11:46
سلام بر همه ی دوستان.

خب بعد از دو سال و نیم استفاده از N8 عزیزم حالا قصد فروشش رو دارم و دلیل فروش هم اگر خدا قسمت کنه خرید Lumia 525 هست.

تصاویر به زودی اضافه میشه.

خب توضیحات : کمی خط و خش و زدگی داره , بالای گوشی بغل قسمت جک 3.5 میلی متری هدفون بدنه کمی شکستگی داره اما در عملکرد هیچ تاثیری نداره , درب پورت HDMI ترک برداشته اما هیچ مشکلی در عملکردش به وجود نیاورده و به حالت طبیعی خودش باز و بسته میشه . در کل زدگی ها زیاد تو چشم نیستن .

هیچ مشکلی نداره . تعمیر نشده و فقط باطریش تعویض شده . شارژ باطری در صورت شارژ کامل شدن و استفاده ی روزمره (کمی موسیقی , تماس , SMS و کمی بازی ) دو روز باقی میمونه .

قابلیت ها : فناوری USB OTG ذاتی بدون نیاز به منبع برق خارجی . پشتیبانی از تمام کیبردها ,ماوس های USB (ماوس بی سیم مدل A4Tech G10-810FL کار کرد اما مدل Soyntec R520 کار نکرد ) و فلش درایو (تا 32GB تست شده که حجم کاملش رو شناسایی میکنه ) , خروجی HDMI با استفاده از رابط Mini HDMI به Full HDMI همراه محصول .

جعبه و اقلام همراه : جعبه موجوده و تمام متعلقات (کابل USB , شارژر , هندزفری , رابط USB OTG و HDMI ) فابریک , سالم و تمیز هستن (از هندزفری زیاد استفاده نشده چون بیشتر از هدفون استفاده می کردم . از رابط HDMI بیشتر از 10-12 بار اسفاده نشده , از رابط USB OTG هم به دفعات انگشت شمار استفاده شده اما از کابل HDMI زیاد استفاده شده (برای اتصال لپتاپ به تلوزیون) .

درباره ی فرم ویر : در حال حاظر Belle Refresh رو گوشی هست که یه مشکل داره و اون هم این هست که هر از چند گاهی وقتی بخوای تماس بگیری not allowed میده . من هر کدوم از فرم ویر های موجود در اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رو که خریدار بخواد رو یک یا دو روزه میریزم رو گوشی و تست میکنم (بدون هزینه ) .

یک DVD پر از برنامه , بازی , تم , والپیپر , آموزش و همچنین آخرین نسخه نرم افزار Nokia PC Suit و Phoneix (برای نصب فرم ویر یا کارهای تخصصی دیگر بر روی گوشی ) هم رایگان تقدیم میشه (فردا رایت میشه).

قیمت پایه همراه با نصب فرم ویر دلخواه , کابل HDMI یک و نیم متری نویزگیر دار و دی وی دی : 420 هزار تومن . (قیمت به 320 هزار تومان کاهش یافت )

قیمت فروش فوری به همراه متعلقات ذکر شده : 440 هزار تومان . (قیمت به 330 هزار تومان کاهش یافت )

## مهلت تست : 24 ساعت ##

*** ارسال با پست پیشتاز یا تیپاکس , هزینه ی ارسال با بنده ***

پایین پایه هم میشه پیشنهاد داد تا یه آماری دستم بیاد که چند خریدارین .

در لیون کامپیوتر , پرشین تولز و Mobile.ir هم به فروش گذاشته شده .

به خریدار واقعی تخفیف خوبی داده میشه.به دوستانم تخفیف خیلی خوب هم میدم (البته قابلشون رو نداره اما خب برای خرید Lumia 525 پول میخوام دیگه ! ) :)

Yaser_Aramesh
2014/04/16, 20:23
چند عکس از زوایای دیگر , هندزفری و کیف چرمی اضافه شد . فراموش کرده بودم عکسشون رو بزارم و ذکر کنم که کیف چرمش هرچند چیز ناقابلیه اما تقدیم خریدار محترم میشه.

Yaser_Aramesh
2014/04/17, 21:38
تاپیک عزیز , بیا بالا .

Yaser_Aramesh
2014/04/18, 01:33
در Mobile.ir هم آگهی زده شده .

قیمت به 400 هزار تومن کاهش یافت . به خریدار واقعی تخفیف خوب میدم و به دوستانم تخفیف خیلی خوب هم میدم .

Yaser_Aramesh
2014/04/18, 22:20
تاپیک جان بیا بالا عزیز

Yaser_Aramesh
2014/04/19, 14:01
UP کارتون خیلی خوبیه . اگر تماشاش نکردید حتما" این کار رو بکنید .

Yaser_Aramesh
2014/04/19, 22:26
قیمت ها به 360 هزار و 370 هزار کاهش پیدا کردن . برای خریدار واقعی جای تخفیف هم هست.

برای برخی از دوستان هم میشه اول ارسال بعد واریز داشت که البته باید بررسی بشه.

ارسال با پست پیشتاز یا تیپاکس , هزینه ی ارسال با بنده . مهلت تست : 24 ساعت .

Yaser_Aramesh
2014/04/21, 12:52
******* آپ ********

Yaser_Aramesh
2014/04/25, 17:19
قیمت از 360 هزار به 320 هزار کاهش پیدا کرد (بدون کابل HDMI ) .

اول واریز بعد ارسال , هزینه ی ارسال با بنده .

مهلت تست : 24 ساعت .

Yaser_Aramesh
2014/04/25, 18:44
دوستان نقشه ی شهرهای بزرگ ایران هم توش ریختم (تهران , شیراز , اصفهان , مشهد و .... ) و تو برنامه های Maps و Drive قابل استفاده ان با GPS به صورت Offline .

یادش بخیر تو مشهد گم شده بودم با GPS حرم رو پیدا کردم و بعد هم راه محل اتراق رو ! (اگر اتراق غلطه بگین ! شک دارم ! )

تو تهران هم دو سه بار به لطف همین GPS و نقشه ها موزه و پارک پیدا کردم واسه رفتن که البته تنها دو بار موزه قسمت شد بریم .دوستان قیمت به نظرم خیلی مناسب شده . اگر N8 میخواین , بخرین .

من خودم فقط به علت نداشتن پول واسه خرید Lumia 525 دارم میفروشم وگرنه عمرا" نمی فروختم چون واقعا" واسم کاربردی هست و حال میده بهم !

Yaser_Aramesh
2014/04/29, 10:11
آپ برای N8 عزیز .

Yaser_Aramesh
2014/05/07, 14:58
به فروش رسید . ختم تاپیک .

Reza Eshraghi
2014/05/07, 17:28
به سلامتی یاسر جان ! :)
ایشالله گوشی دلخواهتو بتونی بخری !