PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 90درصد کاربران در مورد ctrl + f چیزی نمی‌دانند

*hit m@n*
2011/12/05, 23:08
در بررسی که به تازگی توسط گوگل انجام‌شده است، مشخص شد که 9 نفر از 10 کاربر کامپیوتر مطلبی درباره قابیلت " ctrl + f " نمی‌دانند.
کلید میانبر " ctrl + f " قابلیتی است برای انجام بهتر و با کیفیت یک جستجو. در این قابلیت برای پیداکردن پاسخ به جای اسکرول‌کردن خط به خط در مانند یک سایت 100 صفحه‌ای، کافی است از' ctrl + f 'برای پیدا کردن آن پاسخ استفاده کرد
گوگل اقدام به انجام یک نظرسنجی در این مورد کرد، و دریافت که حدود 90 درصد از کاربران تا به حال هیچ مطلبی در این باره نشنیده‌اند.

آیا شما می دانستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*hit m@n*
2011/12/05, 23:10
امتحان کنین ببینین عجب چیزیه!!!!!!!

Castiel
2011/12/05, 23:10
فکر کنم این چیز عجیب و جدیدی نیست که نمی دانستند!
این قابلیت در نرم افزارهای آفیس هم وجود دارد.

*hit m@n*
2011/12/05, 23:12
فکر کنم این چیز عجیب و جدیدی نیست که نمی دانستند!
این قابلیت در نرم افزارهای آفیس هم وجود دارد.

آقا حسام وجود این قابلیت در مرورگر را می دانستید ؟؟؟؟

majid4310
2011/12/05, 23:32
چیز جدیدی نیست خیلی وقته استفاده میکنم

Arsn
2011/12/05, 23:32
دست به نقد چندتا از اونایی که کمتر به ذهن آشناست را بگم

alt + جهت نما به سمت چپ ............................................. عمل back رو انجام میده
alt + مکان نما به سمت راست .......................................... عمل forward رو انجام میده
ctrl + shift + n .................................................. .............. فولدر جدید
f2 .................................................. ............................... عمل rename
ctrl+ b .................................................. ......................... بوکمارک میکنه
alt + D .................................................. ....................... یا دکمه f6 آدرس بار رو میاره
alt+ r .................................................. .........................پنجره run
alt + windows +enter............................................ .......... برنامه windows media center
window+ D .................................................. .................عمل show desktop
alt + space .................................................. ................. امتحان کن
windows + E .................................................. ...............صفحه explorer رو باز میکنه
windows + u .................................................. .............. صفحه utility center
windows+ tab .................................................. .............. مشابه alt + tab ولی به صورت 3D
windows +1 .................................................. .............. هر عددی وارد بشه برنامه های Quick lunch شما راه باز میکنه
windows + p .................................................. .............. سوییچ بین مانیتور ها
Ctrl+shift + esc .................................................. ...... تسک منیجر
alt + shift + num lock ............................................... ظاهر شدن موس مجازی
alt + عدد های ماشین حسابی کیبورد .......................... به صورت ترکیبی symbol به شما میده ♪ مثلا این alt +269 f,n

Castiel
2011/12/06, 00:06
آقا حسام وجود این قابلیت در مرورگر را می دانستید ؟؟؟؟

بله جواد جان
اما در کل کلیدهای ترکیبی Ctrl+c و Ctrl+v با توجه به فعالیت کاری من بیشتر استفاده میشود.

*hit m@n*
2011/12/06, 00:07
بله جواد جان
اما در کل کلیدهای ترکیبی Ctrl+c و Ctrl+v با توجه به فعالیت کاری من بیشتر استفاده میشود. پست من واسه چی پاک شد ؟

Castiel
2011/12/06, 00:24
پست من واسه چی پاک شد ؟

پست شما به دلیل به دلیل عدم وجود بار علمی و فنی و همچنین ادامه دادن به درگیری حذف شد
پست arsn هم ویرایش شد.

+Aren
2011/12/06, 07:27
منم می دونستم!
احتمالا از ایرانیا آمار نگرفتن که آمارشون شده 90%! :دی

rajah
2011/12/06, 12:44
بنظر بنده هم چیز جدید و عجیبی نیست و هر کاربر نیمه حرفه ای هم این رو می دونه

Nahvizade
2011/12/06, 19:21
دست به نقد چندتا از اونایی که کمتر به ذهن آشناست را بگم

alt + جهت نما به سمت چپ ............................................. عمل back رو انجام میده
alt + مکان نما به سمت راست .......................................... عمل forward رو انجام میده
ctrl + shift + n .................................................. .............. فولدر جدید
f2 .................................................. ............................... عمل rename
ctrl+ b .................................................. ......................... بوکمارک میکنه
alt + D .................................................. ....................... یا دکمه f6 آدرس بار رو میاره
alt+ r .................................................. .........................پنجره run
alt + windows +enter............................................ .......... برنامه windows media center
window+ D .................................................. .................عمل show desktop
alt + space .................................................. ................. امتحان کن
windows + E .................................................. ...............صفحه explorer رو باز میکنه
windows + u .................................................. .............. صفحه utility center
windows+ tab .................................................. .............. مشابه alt + tab ولی به صورت 3D
windows +1 .................................................. .............. هر عددی وارد بشه برنامه های Quick lunch شما راه باز میکنه
windows + p .................................................. .............. سوییچ بین مانیتور ها
Ctrl+shift + esc .................................................. ...... تسک منیجر
alt + shift + num lock ............................................... ظاهر شدن موس مجازی
alt + عدد های ماشین حسابی کیبورد .......................... به صورت ترکیبی symbol به شما میده ♪ مثلا این alt +269 f,n

سلام دوست عزيز

براي من ctrl + shift + n كار نمي كنه!
ميشه راهنمايي كنين؟ (خيلي احتياجش دارم)

با آرزوي بهترين ها...

Arsn
2011/12/06, 21:41
سلام دوست عزيز

براي من ctrl + shift + n كار نمي كنه!
ميشه راهنمايي كنين؟ (خيلي احتياجش دارم)

با آرزوي بهترين ها...

قربان شما از ویندوز 7 استفاده نمیکنید ؟ متاسفانه این قابلیت فقط در 7 وجود داره !

سعی میکنم یه ماکرو برای دوستان ویندوز Xp تهیه کنم تا اونها هم بی نصیب نمونند !

darkknight
2011/12/07, 00:40
مرسی عالی بود

Nahvizade
2011/12/07, 16:52
قربان شما از ویندوز 7 استفاده نمیکنید ؟ متاسفانه این قابلیت فقط در 7 وجود داره !

سعی میکنم یه ماکرو برای دوستان ویندوز Xp تهیه کنم تا اونها هم بی نصیب نمونند !

متاسفانه ویندوز XP استفاده می کنم. :-s
متشکرم، منتظر شما هستیم... >:D

Yaser_Aramesh
2011/12/07, 17:09
والا من میدونستم ctrl + f تو ویندوز و آفیس کار میکنه اما تو مرورگر نمیدونستم.واقعا به دردم میخوره.ممنون از جواد عزیز