PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس سیستم و قطعات شما

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

SAMAN
2015/02/24, 21:06
شاهین جان یه تابی به اون کابل های ساتا هم بدی بهتر میشه .........

بپیچ شون دور پیچ گوشتی .......

AliYar
2015/02/25, 01:31
امروز بعد از مدت ها فرصتی شد یه دستی به روی سیستم بکشم و یه بادی هم بگیرم بهش...

بچّم تر و تمیز شد ...

مدیونید اگه فکر کنید با این باد گرفتم بهش: :D

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

@};-@};-@};-

شاهین جان یه بارکی sandblast ش می کردی خـُـب! قشنگ رنگ و روی قطعات همه می رفت یه جلای خاصی پیدا می کرد :D

Aliover
2015/02/26, 01:06
CPU : I73770K - Ram : 8 GB geil - Board : Asus P8H77ZV LE - VGA : Asus Nvidia Geforce 650 1 GB DRR 5 - HDD 1TB - SSD 128 GB - Power 650 Green - Fan : Assassin CPU Cooler - Case : Assassin Xigmatek

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سیستم به نظر آشناست :-?
به به چه سیستم زیبایی مبارکتون باشه
ولی اگر یادتون باشه دقیقا کولرتون رو خود من بستم براتون ضمن اینکه کیس رو هم خود من براتون انتخاب کردم موننتاژش هم کار دوستم بود.
ضمن اینکه بهتره سیم های مربوط به اتصالات پورت های USB و Power کمی بهتر پوشش داده بشه
فعلا آشنایی نمیدم.:D

iSteve
2015/03/07, 18:43
واتر کولر جدید :D

37140

عکس های بیشتر و با کیفیت تر رو تو تاپیک اختصاصی قطعات خودم میذارم.
البته به اسمبل زیاد دقت نکنید چون اصلا وقت نداشتم که تر و تمیز بشه. شیلنگ هم به شدت کم داشتم برای همین اسمبل واتر یه کم فشرده شده.
@};-

AmirZ
2015/03/08, 20:54
واتر کولر جدید :D

37140

عکس های بیشتر و با کیفیت تر رو تو تاپیک اختصاصی قطعات خودم میذارم.
البته به اسمبل زیاد دقت نکنید چون اصلا وقت نداشتم که تر و تمیز بشه. شیلنگ هم به شدت کم داشتم برای همین اسمبل واتر یه کم فشرده شده.
@};-
فرض كن يكي از شلنگ ها جدا بشه يا نشتي پيدا كنه
كارت گرافيكت رسما به فنا ميره

iSteve
2015/03/08, 21:25
فرض كن يكي از شلنگ ها جدا بشه يا نشتي پيدا كنه
كارت گرافيكت رسما به فنا ميره
کلا واترکولر ریسک خودشو داره دوست عزیزم. مثل هر کار دیگه ای... همین الان که همه ی ما پای سیستم نشستیم احتمال داره هر لحظه خدایی نکرده سیستممون به مشکل جدی بخوره.
نمیشه گفت چون ممکنه نشتی پیدا کنه پس به درد نمیخوره، اگه بخوایم فکرمونو با این چیزا مشغول کنیم هیچ وقت لذت داشتن یه وسیله ی جالب رو احساس نمیکنیم. مطمئنا کسی که داره واترکولر میبنده قبلش تست کرده و همه چیزو محکم بسته تا از عدم نشتی اطمینان داشته باشه.
منم چند دقیقه بیرون از کیس تست نشتی گرفتم، روی سیستم هم گذاشتم و چند دقیقه در حالی که سیستم خاموش بود و واترکولر روشن بود تست گرفتم. از محکم بودن شیلنگ ها هم کاملا مطمئن شدم بعدش سیستمو روشن کردم. ضمن اینکه اینقدر با زحمت شیلنگ ها وارد فیتینگ ها میشه که حتی اگه بست هم نبندیم میشه گفت احتمال جدا شدن و نشتی دادن تقریبا صفره! چه برسه به اینکه بست هم ببندیم.

در مجموع نکات منفی واتر کولر open loop یکی سخت بودن نصبش هست و دیگری ریسک این کار (البته اگه با احتیاط کار کنیم احتمال بروز مشکل نزدیک به صفر میشه).
اما مزایای این کار، اول خنک تر بودن و پایدارتر بودن قطعات اصلی سیستمه که شرایط رو برای یک اورکلاک خوب فراهم میکنه و دوم سر و صدای کمتر و در نهایت زیبایی بیشتره. اما به نظرم نکات مثبت واترکولر اینقدری اهمیت داره که کاملا ارزششو داشته باشه.
@};-

MoHamMAD_jOon
2015/03/11, 16:08
37217

ARMIN
2015/03/11, 16:24
مبارکه! @};-

Reza Eshraghi
2015/03/11, 19:24
37217

مبارکه محمد جان @};-
بابا فرار که نمی کنند ! یکی رو می گرفتی مطمئن میشدین که راضی هستید بعد میرفتی 4 تای دیگه هم میخریدی ! X_X

MoHamMAD_jOon
2015/03/11, 20:02
مبارکه محمد جان @};-
بابا فرار که نمی کنند ! یکی رو می گرفتی مطمئن میشدین که راضی هستید بعد میرفتی 4 تای دیگه هم میخریدی ! X_X

دیگه جو گیر شدم گفتم بزار یه گونی بخریم =]

MoHamMAD_jOon
2015/03/12, 20:26
3723537243

Shahin007
2015/03/12, 22:23
3723537243

دوست عزیز مبارک باشه. لطفا در تاپیک خرید و فروش کاربران به همراه قیمت خریدتون رو اعلام کنید. :)

captain1374
2015/03/14, 13:20
37299373003730137302

Aliover
2015/03/22, 23:16
گفتیم برا مسابقه G.Skill آماده بشیم. :D
گل سر سبدشون همون 4670K هستش که جزو 10 4670 برتر جهان هستش>:)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

magiteq
2015/03/22, 23:33
گفتیم برا مسابقه G.Skill آماده بشیم. :D
گل سر سبدشون همون 4670K هستش که جزو 10 4670 برتر جهان هستش>:)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

شما چرا از siliconlottery سفارش نمیدین؟

Aliover
2015/03/22, 23:48
شما چرا از siliconlottery سفارش نمیدین؟

سلام
چیچی چی چی؟
دو هفته دیگه به اخر مسابقه نمونده تا ما بخوایم سفارش بدیم بیادش مسابقه تمام شده :D

magiteq
2015/03/22, 23:59
سلام
چیچی چی چی؟
دو هفته دیگه به اخر مسابقه نمونده تا ما بخوایم سفارش بدیم بیادش مسابقه تمام شده :D

4790K تا 5GHZ تضمینی با کولر H105 پاس کرده میده 670 دلار

Aliover
2015/03/23, 00:19
4790K تا 5GHZ تظمینی با کولر H105 پاس کرده میده 670 دلار

عطا جان بحث هاسول رفرش ها کلا فرق داره
4770 ها رو میشد با یک تست روی 4500 فهمید اون پردازنده چند چنده
ولی هاسول رفرش دقیقا مثل تخم مرغ شانسی هستش
دوستانی مثل بهزاد تک یا خود فرجام رضایی عزیز تو این مدت برای هاسول رفرش هرچه در توان داشتن سی پی یو هند پیک کردن ولی به جایی نرسیدن
چرا؟
سی پی یو بوده 4500 رو با زیر 1.1 ولت تست میگرفته ولی زیر نیتروژن تهش شده 5.6 !!!
این مورد در خصوصا 4690K شدت بیشتری به خودش میگیره !
تو این مدل خود ما بالای 10 ها عدد 4790 تست زدیم سی پی یو یی بوده رو ایر 4500 روبا 1.16 تست زده یا حتی 5 نتونسته تست بزنه
ولی زیر نیتروژن مایع تونسته 5.9 تست سنگین Cinebench 11.5 یا رو فرکانس 5.7 XTU بگیره !!
برای همین همه پردازنده ها رو باید هم رو ایر و هم زیر نیتروژن مایع تست زد.
قبلا پردازنده ها هر چی رو ایر روی یک بازه فرکانسی و ولتاژی مشخص هر چی تست میزدن میشد تقریبا فهمید زیر نیتروژن چی میزنه
ولی الان به لطف خمیر آشغال اینتل و کیفیت ساخت فاجعه بار این امکان پذیر نیست.

این سایت بیشتر به درد ایر میخوره هرچند قیمتاش خیلی بالاست !
الان به این قیمت میشه 4770K هند پیک 6.2GHz خرید :D

SAMAN
2015/03/31, 16:27
من و لپ تاپ Hp از سری محترم پاویلیون مدل dv7 !

دما رو از 75 درجه زیر لود رسوندم به 50 !

با خمیر cf3 !

37928

rmansh
2015/04/19, 11:04
38273382743827538276

اینم از سیستم ما... مرسی از آقای اشراقی و بقیه دوستان واسه مشاوره قطعات :shame:

SAMAN
2015/04/19, 22:16
اینم از سیستم ما... مرسی از آقای اشراقی و بقیه دوستان واسه مشاوره قطعات :shame:

اقا مبارکه فقط یه نکته :

سیم کشیت اصلا خوب نیست ...... حیفه .....

امیدوارم سیستم برای کار کنه عالی .......

rmansh
2015/04/20, 05:18
اقا مبارکه فقط یه نکته :

سیم کشیت اصلا خوب نیست ...... حیفه .....

امیدوارم سیستم برای کار کنه عالی .......
مرسی عزیز.... اگه منظورت اون عکسیه که کیس بازه اون مال قبل عمله :D بعدش همه سیمارو جمع کردم.

SAMAN
2015/04/20, 06:40
مرسی عزیز.... اگه منظورت اون عکسیه که کیس بازه اون مال قبل عمله :D بعدش همه سیمارو جمع کردم.

پس تو زاویه ی بعد از جمع شدن سیم ها هم عکس بذار ...... بیزحمت ......

rmansh
2015/04/30, 04:57
3855138552

در طرح ها و رنگ های مختلف :wink:

AJOR
2015/05/02, 00:48
پد جدید :
38577
جدید کنار قدیمی :
38578

old gamer
2015/05/03, 01:19
900 تومن پول کیس دادی؟؟؟؟ oh my goooddddd 8-x

Aliover
2015/05/03, 15:53
به نظر من خرید 960 یک اشتباه هست.
به نسبت پولی که میپردازید و فاصله قیمتی کمی که کارت 970 زوتک داره فکر میکنم خریدش اشتباه هست
کارایی این کارت حتی از 7970 GHz هم کمتره.
اون هم خرید نسخه G1
این بررسی این کارت :

به هر حال مبارک باشه ایشالا به خوبی و خوشی ازش استفاده کنید:) @};-

FAZEL77
2015/05/03, 21:32
386553865638657

عکس سیستم و قطعات من

lophalab
2015/05/06, 22:33
سلام
این از عکس سیم کشی بنده که امروز بعد از 4 ساعت فکر تونستم بدون عیب (از نظر خودم) ردیفش کنم
در ضمن خرید فن به پیشنهاد آقا رضا اشراقی (دست گلش درد نکنه)
با نظر لطفتون بنده رو حمایت کنید (آقا کارم چطوره؟؟؟)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.۲۰۱۵۰۵۰۶_۲۲۱۰۴۸ .jpg
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.۲۰۱۵۰۵۰۶_۲۲۱۱۰۳. jpg

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.۲۰۱۵۰۵۰۶_۲۲۱۱۲۹ .jpg

SAMAN
2015/05/06, 22:43
عالی ...... %%-

Reza Eshraghi
2015/05/07, 09:50
سلام
این از عکس سیم کشی بنده که امروز بعد از 4 ساعت فکر تونستم بدون عیب (از نظر خودم) ردیفش کنم
در ضمن خرید فن به پیشنهاد آقا رضا اشراقی (دست گلش درد نکنه)
با نظر لطفتون بنده رو حمایت کنید (آقا کارم چطوره؟؟؟)

روح ا... جان .
بالآخره خریدی کولر رو و مبارکت باشه عزیز @};-
اسمبل هم عالی کردی منتها فن نوکتوا رو باید به سمت مخالف می بستی عزیز . الآن هوای گرم دفع شده از سی پی یو داره هدایت میشه به سمت جلوی کیس و از جلو هم هوای خنک ورودی توسط فن ها داره میاد داخل و اینجاست که این دو تا با هم دعواشون میشه ! :D:icon_ (51):

lophalab
2015/05/07, 13:38
روح ا... جان .
بالآخره خریدی کولر رو و مبارکت باشه عزیز @};-
اسمبل هم عالی کردی منتها فن نوکتوا رو باید به سمت مخالف می بستی عزیز . الآن هوای گرم دفع شده از سی پی یو داره هدایت میشه به سمت جلوی کیس و از جلو هم هوای خنک ورودی توسط فن ها داره میاد داخل و اینجاست که این دو تا با هم دعواشون میشه ! :D:icon_ (51):

نه آقا رضا وقتی دستمو جلوی فن می گیرم دستم رو می کشه
دستمو پشت رادیاتور که میزارم هوا میده بیرون (یعنی دستم باد می خوره)+ فن کیسم هوای گرم کولر cpu رو میده بیرون :D

kenzo
2015/05/07, 17:24
ایراد بنی اسرائیلی بخوام بگیرم باید بگم که رخ پاورت خوشگل نیس ! :P
باقیش خوبه همه کابل ها رو مخفی کردی

Aliover
2015/05/11, 16:10
خوب بعد از اون 7970 لایتنینگ که یوزر اکتای بهم انداخت، رفتم پی خرید یکی دیگه که به زحمت اینو گیر آوردم.
البته ناگفته نماند که کارت دوم رو هم پیدا کردم فقط فروشنده یکم بد قلقی میکنه.اگی OK بده دومین کارت 7970 لایتنینگ هم میخرم.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این کارت بر خلاف کارت 7970 لایتنینگ قبلی به هیچ وجه ماین شده نبود و از همه مهم تر نسخه بوست نیست!
ولی با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه جنوب گرد و خاک زیاد داشت که منم کارت رو به کل بازش کردم از نو اسمبل کردم و تمیزش کردم.
کولر کارت رو شستمش و فن های کارت رو هم حسابی تمیزش کردم که عین روز اولش شدفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این کارت واقعا کارت قدرتمندی هست(نسبت به همرده های خودش)
قابلیت اورکلاکینگ بسیار بالا.
خنک کننده بسیار قوی(دمای ماگزیموم 59 درجه !)
مدار تغذیه 17 فازی در مقابل مدار تغذیه 7 فازی سایر برند ها
موقع دانلود شبانه فن های کارت خاموش میشه که از این نظر خیلی خوبه.
به جرات میگم بهترین کارت گرافیکی هست که تا به این لحظه داشتم.
خیلی دوسش میداریم فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

captain1374
2015/05/13, 22:00
دکستاپ جدید ما

39076

volfsboy
2015/05/23, 06:28
اینم کیس بنده

کلیپی از کیس در آپارات

Reza Eshraghi
2015/05/23, 21:45
به این میگن اسمبل اولیه جهت تست :D
اصلاً این بی نظمی جزء کلاس کاری اسمبل اولیه یک برد غول هست! :D:D =))>:)
هرکسی اعصاب یا قلب سالم نداره نبینه مسئولیت تلفات احتمالی برعهده نمی گیریم :D:ar!

39637

AliYar
2015/05/23, 22:01
به این میگن اسمبل اولیه جهت تست :D
اصلاً این بی نظمی جزء کلاس کاری اسمبل اولیه یک برد غول هست! :D:D =))>:)
هرکسی اعصاب یا قلب سالم نداره نبینه مسئولیت تلفات احتمالی برعهده نمی گیریم :D:ar!

39637

رضا جان لرزش اون درایونوری هارد هارو کله پا نکنه!

Asus.Fonepad
2015/05/23, 22:08
خوبیش اینه که سیستم هوا میخوره نفس میکشه:>
البته ما دعا میکنیم تا اطلاع ثانویه حتی عطسه هم نکنید چون ظاهرا برج ایفل سیستمت طراحی منار جنبون خودمون را داره!!!^:)^

Reza Eshraghi
2015/05/23, 22:10
رضا جان لرزش اون درایونوری هارد هارو کله پا نکنه!

علیرضا جان . هارد وسطی دکوریه و به سیستم وصل نیست! :D
اولی خودش رو فدای اون بالایی می کنه ! :D

AliYar
2015/05/23, 22:15
علیرضا جان . هارد وسطی دکوریه و به سیستم وصل نیست! :D
اولی خودش رو فدای اون بالایی می کنه ! :D

توی عکس هم مشخصه کابلی بهش وصل نیست ولی بالاخره اگر بیافته ممکنه مرخص بشه دیگه. (مگر اینکه همین حالاشم خراب باشه) :دی

تجربه شخصی دارم که گفتم. یعنی در واقع دیدم کسی یک هارد درایو نو رو همینجوری نابود کرد و آه از نهاد ما بلند شد!

Reza Eshraghi
2015/05/23, 22:43
اینم یک طرح دیگه که به قول معروف نوبرشو آورده !
به طورجدی تأکید می کنم ازسلامت قلب خودتون کاملاً مطمئن باشید موقع دیدن این عکس ! :ar!:D

به نظرتون شرایط رئیس بعد از دیدن این عکس چطوریه ؟ :D X_X>:)

39639

آب قند رو آماده کنید ! فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
به نظر شما با وجود این عکس دیگه لزومی به وجود LED روی خود مادربرد احساس میشه ؟!!! :Pفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Dan
2015/05/24, 07:45
به طورجدی تأکید می کنم ازسلامت قلب خودتون کاملاً مطمئن باشید موقع دیدن این عکس ! :ar!:D

39639

آب قند رو آماده کنید ! فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
به نظر شما با وجود این عکس دیگه لزومی به وجود LED روی خود مادربرد احساس میشه ؟!!! :Pفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ترکیب SOC Force و فن اینتل از همه جذاب تره. :D

Aliover
2015/05/24, 10:16

39639

آب قند رو آماده کنید ! :D>:)
به نظر شما با وجود این عکس دیگه لزومی به وجود LED روی خود مادربرد احساس میشه ؟!!! :P:D>:)

رضا جان برادر شما هنوز اسمبل نکردی داخل کیس؟
من همون بار اول انداختمش داخل کیس. اونم ظرف سه ساعت اسمبل تمام شد.:-"
اگر به PCB قسمت کارت صوتی دقت کنی جای ال ای دی هست که گیگا گفته بیخیال بابا اورکلاکر جماعت LED کارت صوتی رو میخواد چی کار !
اگر بتونی از پشت برد خودت ال ای دی کار بذاری خیلی خوب میشه.
یه تیکه دیگه از این دیپ کول ها رو بگیری رو بذاری پشت برد و تا اون نوار کارت صوتی روشن بشه.

در مورد ال ای دی رنگ های قرمز و نارنجی بیشتر به برد میادش.:P

راستی یه نکته جالب دیگه که فعلا روی هیچ بردی نیست
روی برد یه دگمه رعد و برق هست.اگر اونو روشن کنی همیشه فنای کیس + چراغ های کیس روشن میمونه..
یعنی سیستم رو هم خاموش کنی اونا روشن میمونن.

نکته بعدی اینکه سعی کن برای اورکلاک از کلید MemOK! استفاده نکنی.
بخش رم رو دفالت میکنه ولی بعدا دیگه هیچ پروفایل رمی ست نمیشه.!
این باگ در ورژن های F6 بود.نمیدونم الان هم هست یا نه.
به طوری که یک بار منو کل روز درگیر این موضوع کرد. اخرش هم نفهمیدم چه طوری درست شد.

Reza Eshraghi
2015/05/24, 12:24
ترکیب SOC Force و فن اینتل از همه جذاب تره. :D
میعاد جان
اصلاً اوج حقارت SOC Force در طول تاریخ هست این صحنه :D
میدونم که با زبون بی زبونی داره فحشم میده ! :(:P=)) =))

رضا جان برادر شما هنوز اسمبل نکردی داخل کیس؟
من همون بار اول انداختمش داخل کیس. اونم ظرف سه ساعت اسمبل تمام شد.:-"
اگر به PCB قسمت کارت صوتی دقت کنی جای ال ای دی هست که گیگا گفته بیخیال بابا اورکلاکر جماعت LED کارت صوتی رو میخواد چی کار !
اگر بتونی از پشت برد خودت ال ای دی کار بذاری خیلی خوب میشه.
یه تیکه دیگه از این دیپ کول ها رو بگیری رو بذاری پشت برد و تا اون نوار کارت صوتی روشن بشه.

در مورد ال ای دی رنگ های قرمز و نارنجی بیشتر به برد میادش.:P

راستی یه نکته جالب دیگه که فعلا روی هیچ بردی نیست
روی برد یه دگمه رعد و برق هست.اگر اونو روشن کنی همیشه فنای کیس + چراغ های کیس روشن میمونه..
یعنی سیستم رو هم خاموش کنی اونا روشن میمونن.

نکته بعدی اینکه سعی کن برای اورکلاک از کلید MemOK! استفاده نکنی.
بخش رم رو دفالت میکنه ولی بعدا دیگه هیچ پروفایل رمی ست نمیشه.!
این باگ در ورژن های F6 بود.نمیدونم الان هم هست یا نه.
به طوری که یک بار منو کل روز درگیر این موضوع کرد. اخرش هم نفهمیدم چه طوری دست شد.

علی جون خیلی گرفتارم :( متأسفانه وگرنه اسمبلش که چیزخاصی نیست
در مورد بایوس ورژن بایوس من هم F6 هست . هنوز با Mem OK سر وکارم نخورده ببینم باگ داره یا نه !

Asus.Fonepad
2015/05/25, 10:55
اینم عکس سیستم من:
39714397153971639717397183971939720397213972239723 397243972539726397273972839729397303973139732

ARMIN
2015/05/25, 11:38
آرش جان سيستمت خيلي خوشكل و تميز اسمبل شده. فقط يك گرافيك ميخواد تا كامل بشه، اونم ايشالا امسال ميگيرى :)

دلم براي LED‌هام تنگ شده، دوزشون داشتم :14:

cisco
2015/05/25, 11:56

39639

آب قند رو آماده کنید ! :D>:)
به نظر شما با وجود این عکس دیگه لزومی به وجود LED روی خود مادربرد احساس میشه ؟!!! :P:D>:)

مدل این مادربرد چیه ؟

Aliover
2015/05/25, 15:55
مدل این مادربرد چیه ؟

سلطان ماکس فرکانس رم جهان :دی جناب GA-Z97X-SOC Force>:/

cisco
2015/05/25, 20:07
سلطان ماکس فرکانس رم جهان :دی جناب GA-Z97X-SOC Force>:/

با z97 pro یا vii hero تو یک لول هستند دیگه ؟

Shahin007
2015/05/25, 20:18
با z97 pro یا vii hero تو یک لول هستند دیگه ؟

دوست عزیز اینجا نه تاپیک مشاوره هستش و نه چت باکس ...

سوالی دارید در تاپیک مربوطه عنوان کنید . :)

3hooman
2015/05/25, 20:28
اینجا چرا اینقدر اسپم هست؟ لطفا جز عکس حذف کنید.

aryaiee
2015/05/25, 21:27

چشم منتظر امر شما بودیم.
-------------------------------------
دوستان عزیزم اکثرا همتون قدیمی هستید و قوانین رو بهتر از من میدونید.لطفا مباحث اینچنینی رو به پروفایل ها و شبکه های اجتماعی ببرید که ما هم بتونیم پاسخگوی دوستان و کاربران دیگر باشیم و از تعدد اسپم جلوگیری بشه.با تشکر از همه :x
-----------------------------------------------------
برای اینکه این پست بنده اسپم نباشه هم یک معرفی خرید امروز دارم که البته ارزش ریالی بالایی نداره.
یک عدد مانیتور crt سامسونگ برای کارهای تعمیراتی و کیسم.مانیتور قبلی بازنشسته شد چون تار شده بود و لامپش ضعیف شده بود.این مانیتور برای دفتر خودمون بود و مدت ها در انبار دفتر بود.جالبه بدونید وقتی در منوی مخفیش رفتم فقط 26 ساعت کارکرده چون برای تست بوده و فورا با یک مانیتور lcd عوض شده.
و همچنین یک عدد کیبرد people pc که مدت ها دنبالش بودم بلاخره پیدا کردم چون عاشق این کیبرد هستم و کلی باهاش خاطره داشتم که به لطف یکی از دوستان بلاخره یکی دست دومش رو پیدا کردم.این کیبرد واقعا بی نظیره به نظرم مخصوصا کلیدهای استخونیش.
مانیتور رو 50 برداشتم و کیبرد هم 50.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ARMIN
2015/05/25, 23:07

سلام دوست خوبم

یک مقدار بحث آزاد در این تاپیک مجازه، چون دوستان علاقه دارند نسبت به اسمبل ها نظر بدهند یا راهنمایی کنند و یا تشویق کنند، اظهار نظر تا حدودی آزاده. در اغلب فروم های خارجی هم به همین شکله.

ضمن اینکه دوستانی که به صورت دائم عکس قطعات می گذارند هر کدام تاپیک های مستقل عکس سیستم خودشان را دارند که می توانید در همین انجمن برای دیدن از عکس ها به آن تاپیک ها مراجعه کنید.

Reza Eshraghi
2015/05/28, 14:02
وقتی سلطان ماکس فرکانس رم جهان ! :D درون کیس آرام میگیرد ! =))
اسمبل از این وایرلس تر داریم عایا ؟! :D
از دست من که بر نمیومد بیشتر از این . به بزرگی خودتون کمبود خلاقیت عقاب رو عوف (ورژن جدید عفو) ! :D کنید X_X^:)^

39970

اولین مکالمه فرضی من و رئیس بعد از دیدن این پست و عکس:
رئیس : رضا ؟
عقاب :جانم رئیس
رئیس : تو روحت :-w من اگه نتونستم شنبه برم سر کار خسارتمو ازت میگیرم ! :D
عقاب : باشه رئیس خسارت رو میدم ولی دیگه هیچ قطعه ای نمیخرم ! =))=))

خارج ازشوخی این رو به عنوان دست گرمی! :D داشته باشید عکسهای بیشتری خواهم گرفت و در تاپیک اختصاصی خودم که اون زمان از ترس آبرو ! :D مخفیش کردم میزارم b-):D

SAMAN
2015/05/28, 21:42
از دست من که بر نمیومد بیشتر از این . به بزرگی خودتون کمبود خلاقیت عقاب رو عوف (ورژن جدید عفو) ! :D کنید X_X^:)^

خارج ازشوخی این رو به عنوان دست گرمی! :D داشته باشید عکسهای بیشتری خواهم گرفت و در تاپیک اختصاصی خودم که اون زمان از ترس آبرو ! :D مخفیش کردم میزارم b-):D

کج چرا انداختی عزیز ؟

خدا رو شکر قضیه ی دوربین حل شده ......

به سلامتی استفاده کنی ........

invoker
2015/05/29, 00:15

39970

چقد سیستمت خوشکلش کردی :D
دلم رو برد :x:D

فقط اینکه سیستمت کارت گرافیک نداره داش ؟

Reza Eshraghi
2015/05/29, 00:31
چقد سیستمت خوشکلش کردی :D
دلم رو برد :x:D

فقط اینکه سیستمت کارت گرافیک نداره داش ؟
ممنون
توی عکس شما گرافیک میبینی ؟

invoker
2015/05/29, 00:57
ممنون
توی عکس شما گرافیک میبینی ؟

نه ... :)
یه کارت 970 کم داره فقط در کل خیلی عالیه ... امیدوارم به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی ....

Reza Eshraghi
2015/06/03, 00:31
به جز محمد آقا درویش خوب بقیه بگن ببینم این کابل برق ساتا و دیتای ساتا توی این اسمبل از کجا سر در آوردن اینجا ؟
ازکجا رد شدن ؟ ازکجا اومدن داخل ؟ :D:ar!
کیس: Xigmatek ASSASSIN SidePanel
قسمت دوم سؤال که خیلی ضایع هست

40114

Armadilo
2015/06/05, 01:19
بدون شرح!

10785
10786
10787

داداش کاری نکن از سیستم 12 سال پیشم عکس بزارم شرط میبندم قدیمی ترین سیسمو من دارم که طرف اومد گفت هزارتومنم الان نمی ارزه لامصب ویندوز هفتو نمیکشید :D

Lycas
2015/06/07, 01:57
داداش کاری نکن از سیستم 12 سال پیشم عکس بزارم شرط میبندم قدیمی ترین سیسمو من دارم که طرف اومد گفت هزارتومنم الان نمی ارزه لامصب ویندوز هفتو نمیکشید :D

ویندوز 7 ؟؟؟؟
کامپیوتر داییم ویندوز 7 نصب میکنی صفحه آبی میده ...

Robbery
2015/06/12, 20:59
مانیتور گیمینگ من VG 278 HE که تازه گرفتمش

40403

40402

iSteve
2015/06/16, 20:30
وقتی نیتروژن اضافه بیاد... :)

406754067840679

1394/03/26
17:30PM
@};-

Reza Eshraghi
2015/06/16, 20:40
وقتی نیتروژن اضافه بیاد... :)

406754067840679

1394/04/26
17:30PM
@};-

چه خوشگله ناصر جان .:x
DFI خوشگله داره حال می کنه ! :D
پ.ن: خرداد ماه سوم سال هست !;):D

Devileytion
2015/07/11, 06:36
خب دوستان اینم عکس از تست بنچمون که گوشه استودیو افتاده و البته تایتان ایکس.
بررسی تایتان ایکس هم تو این لینک (به قول بعضی سایتا به زبان فارسی!) میتونید ببینید.

in-fo
2015/07/12, 21:16

39970

ایول انصافا خیلی حال کاردم رضا جان اصلا فکرش رو نمیکردم از اون اسمبل به این اسمبل برسه :) ، فقط من دوبار سرم گیج رفت |: یک بارش به خاطر زاویه عکس بود یک بار دیگه هم به خاطر اسمبل زیبا بود
:D

AmirMahmood
2015/07/29, 17:15
همین جوری عقاب جون =)) \:D/

Reza Eshraghi
2015/07/29, 17:31
همین جوری عقاب جون =)) \:D/

به به ! به به ! :x:x
امیرمحمود جان نمیخره نمیخره یهویی 500 گیگ میخره !
براذر ما رو هم دریاب ! مدیر کل هم همینطور ! :P
ولی انصافاً یه اخطار خوشگل لازم داری ها ! =)) امیرمحمود جان و سریEVO ؟! :P:D
حالا من ضامن میشم به شرطی که فردا صبح خروسخون ریویو این نازنین رو فروم باشه ! :x:x
مبارکت باشه سید جان . انشاء الله بازگشت پرشکوهی به دوران ریویوهای نابت داشته باشی مجدداً @};-

AmirMahmood
2015/07/29, 17:37
به به ! به به ! :x:x
امیرمحمود جان نمیخره نمیخره یهویی 500 گیگ میخره !
براذر ما رو هم دریاب ! مدیر کل هم همینطور ! :P
ولی انصافاً یه اخطار خوشگل لازم داری ها ! =)) امیرمحمود جان و سریEVO ؟! :P:D
حالا من ضامن میشم به شرطی که فردا صبح خروسخون ریویو این نازنین رو فروم باشه ! :x:x
مبارکت باشه سید جان . انشاء الله بازگشت پرشکوهی به دوران ریویوهای نابت داشته باشی مجدداً @};-
هه هه ووو؟#@$
ریویووووو ؟؟ ریویییوو دیگه چیه ؟؟ یعنی به این میگن ریووویو جواب میده ؟

Aliover
2015/07/29, 19:19
SSD جدیدم که شایدم بفروشمش یا نگر دارم

اینم شات از کیس :

Reza Eshraghi
2015/08/05, 20:53
دیروز سیستم یکی از آشنایان نزدیک به دستم رسید و مشکلی داشت که براش رفع کنم
مدت ها منتظر بودم تا چنین موقعیتی فراهم بشه تا دستی به روی اسمبلش بکشم و یک خونه تکونی انجام بدم !
سیستم از سوکت 775 بود و میشه حدس زد اسمبل اولیه باید چطوری باشه !

قبل از مرتب کردن کابل ها :

42603
بعد از خونه تکونی عقابی !
42604

ALEX_HOT
2015/08/05, 21:25
مدت ها منتظر بودم تا چنین موقعیتی فراهم بشه تا دستی به روی اسمبلش بکشم و یک خونه تکونی انجام بدم !
...
...

این تاپیک رو خیلی دوست دارم
کارت حرف نداره استاد
------
یه سوال ؟!:D
اون تاریخ رو چرا سان.سور کردی عایا ؟!

AliYar
2015/08/05, 22:29
این تاپیک رو خیلی دوست دارم
کارت حرف نداره استاد
------
یه سوال ؟!:D
اون تاریخ رو چرا سان.سور کردی عایا ؟!

مغناطیس اون پیچ گوشتی اونقدر هم قوی نیست. کیس در حالت خوابیده هست.

SAMAN
2015/08/05, 22:35

رضا نظم ت رو دوست دارم عین خودمی .....

با این دوربین هات کچل کردی ما رو !

ARMIN
2015/08/06, 18:32

بسیار حرفه ای.

رضا جان، معمولا" پس از انجام هر نوع عملیات بر روی این کیس های باستانی، دست و بال زحمی و گاهی خونین هم باقی میمونه که ای کاش آن را هم در عکس سومی می آوردی درس عبرتی شود.

:)

dota.viperx
2015/08/15, 19:17
سلام
عکس کیسی که یک ماه پیش اسمبل کردم :)
از یک ماه پیش تا الان تو بازیا غوطه ور بودم وقت نشد عکس بزارم :D
مدل کیس raidmax seiran ii black
42836فک کنم مدیریت کابل کشی خوبی انجام دادم :-bd بار اولمه کیس می اسمبلم :D

42837

ARMIN
2015/08/15, 19:31
کیس بسیار تمیز و مرتبیه، دوسش داریم.

MoJtAbA
2015/08/15, 21:07
42839

Reza Eshraghi
2015/08/15, 23:38
سلام
فک کنم مدیریت کابل کشی خوبی انجام دادم :-bd بار اولمه کیس می اسمبلم :D

مبارکه
اون پیچی که توی عکس افتاده اون پایین کنار پایه عقب مال کجاست ؟! :D

dota.viperx
2015/08/16, 07:52
مبارکه
اون پیچی که توی عکس افتاده اون پایین کنار پایه عقب مال کجاست ؟! :D
مرسی :x
عجب چشم های عقابی و تیزبینی داری شما @-) :D
والا اون پیچا برای پنل جلوی فن های کیس هست ...واسه این که راحت به فن های جلوی کیس و فیلترش دسترسی داشته باشم یه حرکتی تو این قسمت زدم که موفقیت امیز بود
فک کنم باید توضیح و عکسشو تو تاپیک مودینگ قرار بدم :-bd

Reza Eshraghi
2015/08/16, 08:26
مرسی :x
عجب چشم های عقابی و تیزبینی داری شما @-) :D
والا اون پیچا برای پنل جلوی فن های کیس هست ...واسه این که راحت به فن های جلوی کیس و فیلترش دسترسی داشته باشم یه حرکتی تو این قسمت زدم که موفقیت امیز بود
فک کنم باید توضیح و عکسشو تو تاپیک مودینگ قرار بدم :-bd

اینجا توضیح بدید :

ATER
2015/09/05, 15:19
امروز داشتم سیستم رو تمیز میکردم بعد از تموم شدن گفتم 2 تا عکس هم بگیرم.
شرمنده دوربین با کیفیت ندارم برای همین هم تا حالا عکسی نگذاشته بودم.
دلیل شلوغی کیس این هست که خودم اسمبل کردم.

ARMIN
2015/09/05, 16:56
آتر جان، بسیار عالی. اون پاور سیستمت خیلی خوبه ها. از بهترین پاور های دنیاست.

ATER
2015/09/05, 17:07
آتر جان، بسیار عالی. اون پاور سیستمت خیلی خوبه ها. از بهترین پاور های دنیاست.
آرمین جان شما لطف دارید.
برای سیستم خیلی تحقیق کردم و نظر بقیه رو جویا شدم تا یه چیز درست حسابی از آب در بیاد.
تنها بدی پاور گارنتی فقط یک ساله هست.

کیس X8 هم با این که خیلی جا دار هست و هم واتر کولر 280 و 240 پشتیبانی میکنه ولی کیفیت ساختش خیلی پایین هست ، بیشترش از پلاستیک ، فن ها داغون ، جای هارد ها به شدت بی کیفیت.
چند وقتی میشه به فکر یه کیس جدید هستم.
البته قبل از همه اون ها یه SSD.

old gamer
2015/09/06, 00:09
سلام
42836فک کنم مدیریت کابل کشی خوبی انجام دادم :-bd بار اولمه کیس می اسمبلم :D

42837
انتخاب قطعات خیلی خوب و هوشمندانه هست. تبریک میگم با دلی شاد باهاش چند سال بازی کنی \m/

mustang GT
2015/11/09, 07:34
سلام به همه بچه های خوب و گل سخت افزار
بعداز مدت ها تونستم بیام .حسابی دلم برای انجمن تنگ شده بود.خانمم رو چند روزی فرستادم سفر پیش خونوادش منم گفتم در غیابش شیطونی کنم و یه حالی به کیس بدم!!!!
چند وقت پیش ها توی انجمن همسایه عکسی مبنی بر ترک خوردن شلنگ های واترکول کورسیر دیدم که یک سال کار کرده بود و داغون شده بود.
منم ترسیدم و بهمین خاطر واترکول رو ریختم بیرون تا هم یه چک بشه و هم خمیر سیلیکون رو عوض کنم.واترکول من یکسالی هست که کار میکنه و از برند خوشنام انرمکس هست.
ازش خیلی راضی هستم.فن های خیلی خوبی همراش هست که میشه پره هاشو دراورد و جدا تمیز کرد و خیلی بیصدا هستن.
یه سری از عکس ها گم شد ولی اونایی رو که موندن میذارم.
در ضمن فن کنترل رو به سختی نصب کردم و ازش خیلی راضیم.دوربین G3 هست.
اگه یکم خاک هست توی عکسا ببخشید.قبل تمیز کردن عکس گرفتم.عکس های بعدش رو پیدا نکردم!!!!
443484435044349443524435344351

Devileytion
2015/11/16, 20:06
منو مانیتور 4K (یو اچ دی نیست!) همین الان یهیوی!

mustang GT
2015/11/17, 12:55
اقا ایمان این مانیتور همونی هست که توی امضا زدین؟؟؟
چرا اینجوریه؟؟قابلیت چرخش داره؟؟؟

Devileytion
2015/11/17, 13:07
اقا ایمان این مانیتور همونی هست که توی امضا زدین؟؟؟
چرا اینجوریه؟؟قابلیت چرخش داره؟؟؟
خیر قربان. اونی که تو امضا هست 1440×2560 هست. این ال جی 31 اینچ 2160×4096 هست.
البته درست میفرمایین جفتشون قابلیت چرخش دارن ولی خب قاعدتا 4K فضای بیشتری میده که خب تو همین فضای بیشتر هم کلکسیون بازی ها نمی گنجه!
حال پیدا کنم این ال جی هرو بندازم به جون راج سویفت. نبرد رنگ و سرعت!
اینم عکس یه مقدار نزدیک تر. ببخشید دیگه شب بود یکم عکس تاریک افتاده.

mustang GT
2015/11/21, 15:10
یک سیستم غول @-) و خسته|-). . . . .
4445544456

ghaffari
2015/11/25, 09:53
سلام چندتا عکس از کیس جدید دوستم میزارم که خودم اسمبلش کردم:)
دوتا عکس اولی عکس های کیس قبلیشه با قطعات:
vga his 5770
power green 535b
mb msi h97 gaming3
cpu i5 4460
ram 2*8 avexire

4تا عکس بعدی هم عکس کیس جدیدش با قطعات زیر:
case green x3 viper
vga msi gtx 970 gaming 4g
power green 650a-uk gold
mb msi h97 gaming3
cpu i5 4460
ram 2*8 avexire

دوستم وقتی کیسشو دید انقدر خوشحال شده بود که گفت یه شام تپل مهموم من فلان رستوران :icon_(11):
منم که شکمو :31:، قیافم اینجوری شد =P~ :D

invoker
2015/11/25, 11:22
سلام چندتا عکس از کیس جدید دوستم میزارم که خودم اسمبلش کردم:)
دوتا عکس اولی عکس های کیس قبلیشه با قطعات:
vga his 5770
power green 535b
mb msi h97 gaming3
cpu i5 4460
ram 2*8 avexire

4تا عکس بعدی هم عکس کیس جدیدش با قطعات زیر:
case green x3 viper
vga msi gtx 970 gaming 4g
power green 650a-uk gold
mb msi h97 gaming3
cpu i5 4460
ram 2*8 avexire

دوستم وقتی کیسشو دید انقدر خوشحال شده بود که گفت یه شام تپل مهموم من فلان رستوران :icon_(11):
منم که شکمو :31:، قیافم اینجوری شد =P~ :D

منم بیام ؟ [-O<

قول میدم یجا ساکت بشینم فقط نگاه کنم :(

جدا از شوخی قشنگ شده ;)

ghaffari
2015/11/25, 12:10
منم بیام ؟ [-O<

قول میدم یجا ساکت بشینم فقط نگاه کنم :(

جدا از شوخی قشنگ شده ;)
جاتو خالی میکنم :icon_ (7)::-bd

:D

ALEX_HOT
2015/12/04, 17:16
من و کیبوردم همین الان یهویی

44731

ALEX_HOT
2016/01/09, 19:38
سلام دوستان
اینم یه عکس کلی از سیستم فقیرانه ما

Mohammad Ali X
2016/01/09, 20:07
سلام دوستان

از نظر بنده ارزش این سیستم از صد تا سیستم high - end با سه - چهار تا مانیتور بالاتره . @};-@};-

invoker
2016/01/09, 20:59
سلام دوستان

یه چای داغ با یه ....

چه خوب میچسبه واسه دوتا این سیستم :emoji_smiley-03::emoji_smiley-111:

me.mr
2016/01/10, 09:36
سلام دوستان

خیلی شیکه فقط شما کیس رو روی زمین میزارید زود گرد و غبار نمیگیره داخل کیس؟

ALEX_HOT
2016/01/10, 10:36
خیلی شیکه فقط شما کیس رو روی زمین میزارید زود گرد و غبار نمیگیره داخل کیس؟

نظر لطفتونه دوست عزیز. ما که اندک سلیقه ای هم نداریم
والا گرد و غبار که میگیره ولی بنده هم با دستگاه دمنده بعضی از روزهای تعطیل، یه حال اساسی بهش میدم

mustang GT
2016/01/29, 10:31
سلام به همه دوستان
نزدیک عید هست و خونه تکونی ها شروع شده
منم تصمیم گرفتم یه حال اساسی به سیستم نه چندان بروزی که دارم بدم که البته خیلی دوسش میدارم!!!:emoji_smiley-39:
بعد از کلی تحقیق و جست و جو کیسی رو که با خواسته من یکی بود پیدا کردم.که البته به نسبت قیمت و کارایی خیلی خوبه و به نظر من که از قیافه x3 viper خوشم نمیاد خیلی بهتره
قیمتش در خارج از ایران که امازون زده 99 دلار و من با قیمت 330 تومن تهیه کردم.البته توی فروشگاه سخت افزار هم موجود هست که خیلی دلم میخواست از همین جا خرید کنم ولی به دلیل دور بودن مسیر هزینه پیک خیلی بیشتر میشد و امکان تحویل حضوری هم نبود. به همین دلیل دیروز از پاشاژ ایران تهیه کردم. Aerocool Aero-1000 . . . . .
اندازش از x3 viper دو سه سانت کوچکتره
در قسمت جلو و سقف میشه رادیاتورهای 240 و 280 میلی متری نصب کرد.
قسمت اصلی جلوی کیس بصورت فشاری باز و بسته میشه که پشت اون هم یه شیلتر بزرگ جاسازی شده همچنین یه شیلتر زیر فن پاور و یه شیلتر اهنربایی هم رو سقف کیس قرار داره
3تا فن مشکی بدون led داره که هم مولکس و هم 3پین میشه استفاده کرد که نویز مناسبی هم دارن ولی اگه با نمونه enermax tb silence led عوض بشن فوق العاده بی صدا و قشنگ تر میشه که در برنامم هست
فضای پشت کیس برای مدیریت کابل خیلی خوبه و جا زیاد داره.
یه قسمت اضافه هم داره برای هاردهای بیشتر که قابلیت جداسازی داره و با جدا کردن اون فضای توی کیس خیلی بیشتر میشه. . . . .
توی ظاهر کیس پلاستیک خشک زیاد بکار رفته ولی حس بدی نداره.
چیزی که جالبه این بود که دی وی دی درایو رو نتونستم توی جای اول کیس بذارم چون شلنگ های واترکول بهش فشار وارد میکرد!!!!واسه همین مجبور شدم پایین تر ببندمش!!!!
البته با یه فن کنترلر خوب ظاهر کیس بهتر میشه چون کاور پنل جای درایوها زیاد جالب نیست. . . . . .
تنها بدی که نسبت به مدل پایین تر یعنی Aero-800 داره اینه که کاور کناری مدل 800 قسمت شیشه ای بزرگتری داره هم چنین مدل در مدل 800 پاور مخفی شده و توی دید نیست.
راستی واترکول هم چون اکبندش رو پیدا نکردن توی بازار و این مدل رو خیلی دوست داشم یه نمونه کم کاکرد و تمیز دست دو گرفتم. . . . .
نوار led هم لازم داره و اینکه قسمت شیشه ای کاور کناری هم باید بزرگترش کنم. . . . .
خیلی حرف زدم سرتون رو درد اوردم. . .. .
بنظرتون چطور شده؟؟؟
45531455364554245541455404553845539455374553545534 4553345532

ARMIN
2016/01/29, 11:23
کامیار جان

خیلی خوب و خوشکل شده مبارکه.

Optimus Prime
2016/02/09, 12:55
با سلام

با اجازه منم عکس سیستم میزارم اینجا.

باشد که خوشتون بیاد.

jansiz hayat
2016/02/09, 14:14
با سلام

باشد که خوشتون بیاد.

:emoji_smiley-47::emoji_smiley-15::emoji_smiley-50::emoji_smiley-50:

برادر، نمیگفتین این سیستم شماست فکر میکردم فروشگاه زدین...:emoji_smiley-01:

Hoplite
2016/02/09, 14:39
با سلام

باشد که خوشتون بیاد.

بسیار عالی. نمره 21 :)>-=D>
آقا درست میبینم ؟ عکس اول داخل قفسه اون نسخه Collector Edition بازی Total War Rome II هستش ؟ به به و دیگر هیچ... :D:-bd

cloner94
2016/02/16, 18:40
سلام ما هم بعد از مشاوره سیستم جدید رو خریدیم

این عکس های سیستم قبلیم

45732

45733

45734

کارت گرافیکو داشته باشین!!!
nvidia 7300

45735

اینم سیستم جدید:emoji_smiley-03:

45736 45737 45738 45739 45740 45741 45742

مشخصات

MB : gigabyte h170d3hp
CPU : Core I5 6600
SSD : Samsung evo 128 GB
Cpu Cooler : Green Glacier
PSu : Green 600
HDD : Toshiba 1tb
Ram : 2*4 Gskill 2133MHZ

mohsen70
2016/02/16, 19:11
با سلام

باشد که خوشتون بیاد.

سیستم شاخیه میشه کاربرد ۲ مانیتور رو مشخص کنید در ضمن کیفیت تلویزیون باید 4K باشه درسته ؟

invoker
2016/02/16, 19:24
سلام ما هم بعد از مشاوره سیستم جدید رو خریدیم

این عکس های سیستم قبلیم

45732

45733

45734

کارت گرافیکو داشته باشین!!!
nvidia 7300

45735

اینم سیستم جدید:emoji_smiley-03:

45736 45737 45738 45739 45740 45741 45742

مشخصات

MB : gigabyte h170d3hp
CPU : Core I5 6600
SSD : Samsung evo 128 GB
Cpu Cooler : Green Glacier
PSu : Green 600
HDD : Toshiba 1tb
Ram : 2*4 Gskill 2133MHZ

یه پیشنهاد :emoji_smiley-05:

سیستم نفتی رو بذار دم دست ...

چهارشنبه سوری نزدیکه :emoji_smiley-14::emoji_smiley-03::emoji_smiley-111:

ولی عجب جهشی ... :emoji_smiley-122:

cloner94
2016/02/16, 19:27
یه پیشنهاد :emoji_smiley-05:

سیستم نفتی رو بذار دم دست ...

چهارشنبه سوری نزدیکه :emoji_smiley-14::emoji_smiley-03::emoji_smiley-111:

ولی عجب جهشی ... :emoji_smiley-122:
خخخ اره دم دست هستش:emoji_smiley-03:

Optimus Prime
2016/02/17, 00:06
سیستم شاخیه میشه کاربرد ۲ مانیتور رو مشخص کنید در ضمن کیفیت تلویزیون باید 4K باشه درسته ؟

قربون شما عزیز

لطف دارین

تلویزیون 4k هست. بله

2 تا سیستم دارم که به تلویزیون وصل هستن.

یکی گیم و اونیکی روزمره

مونیتور دوم هم برای سیستم دانلودم هستش.

البته من به اشتباه فکر میکردم میتونم مونیتور 1080 رو با تلویزیون 4k کلون کنم ولی نشد.

برای همین کلون شدن مونیتور فوق عریض گرفته بودم.

vahid666
2016/02/17, 22:20
اینم سیستم من
اسمبل خودم کردم
45748~
مانیتور هم تو راه

SAMAN
2016/02/19, 07:32
اینم سیستم من
اسمبل خودم کردم
~
مانیتور هم تو راه

عزیز دل برادر انشالله بهترین بازدهی رو برات داشته باشه و مبارک ت باشه .....

ولی حیفه نیست سیم ها رو منظم تر نکردی ؟

vahid666
2016/02/19, 16:15
عزیز دل برادر انشالله بهترین بازدهی رو برات داشته باشه و مبارک ت باشه .....

ولی حیفه نیست سیم ها رو منظم تر نکردی ؟

اولین تجربه اسمبلیم بود ایشالا دوباره بازش می کنم منظمش می کنم

AminOC
2016/02/20, 09:43
اینم سیستم حقیرانه بنده که خیلی هم دوسش دارم
اسمبل سیستم رو هم خودم انجام دادم امیدوارم خوشتون بیاد
45754
ببخشید دیگه عکس با موبایل گرفته شده

SAMAN
2016/02/20, 10:14
اینم سیستم حقیرانه بنده که خیلی هم دوسش دارم
اسمبل سیستم رو هم خودم انجام دادم امیدوارم خوشتون بیاد
45754
ببخشید دیگه عکس با موبایل گرفته شده

بی نقص و زیبا ......

بهترین استفاده ها رو ازش بکنید .....

AminOC
2016/02/20, 10:21
بی نقص و زیبا ......

بهترین استفاده ها رو ازش بکنید .....

نظر لطفتونه البته من حالا حالاها باید جلوی اساتید درس پس بدم .

kamyar
2016/02/25, 20:42
سلام دوستان خب بعد از چند سال(حدود 3.5-4 سال-scout بود عکس ها در صفحات قبل هست) بلاخره قاب کیس خریدم و سیستم تقریبا درحدی مرتب شده که بتونم عکس بزارم
زیاد به رنگ فن ها توجه نکنید بودجه به اتمام رسیده هرچی فن از قبل مونده بود استفاده کردم

کیس Aerocool Aero 800 هست اختلاف قیمتش با 1000 بسیار ناچیز بود ولی به دلیل بزرگ تر بودن پنل کنارش این رو ترجیح دادم از مزایا و معایبش پایین تر خواهم گفت

یکی از مشکلات بسیار بزرگش کوچک بودن جای پاورش هست که باعث شد پاور به سختی جا بره و تقریبا جایی برای مرتب کردن کابل ها باقی نذاشته

کیفیت بدنه به هیچ وجه و اصلا و ابدا به پای کولرمستر نمیرسه ولی از کورسیر spec ها بهتر نباشه بدتر هم نیست
پنل کنار دودی هست و حتی با LED هم داخل کیس به زیبایی SCOUT مشخص نیست
بالای کیس رادیاتور 240 و جلوی کیس 280 قابل نصب هست
سوالی بود درخدمتم
عکس های بیشتری قرار خواهم داد(پس از کامل شدن فن ها و LED)

Lycas
2016/03/31, 09:03
سلام دوستان خب بعد از چند سال(حدود 3.5-4 سال-scout بود عکس ها در صفحات قبل هست) بلاخره قاب کیس خریدم و سیستم تقریبا درحدی مرتب شده که بتونم عکس بزارم
زیاد به رنگ فن ها توجه نکنید بودجه به اتمام رسیده هرچی فن از قبل مونده بود استفاده کردم

کیس Aerocool Aero 800 هست اختلاف قیمتش با 1000 بسیار ناچیز بود ولی به دلیل بزرگ تر بودن پنل کنارش این رو ترجیح دادم از مزایا و معایبش پایین تر خواهم گفت

یکی از مشکلات بسیار بزرگش کوچک بودن جای پاورش هست که باعث شد پاور به سختی جا بره و تقریبا جایی برای مرتب کردن کابل ها باقی نذاشته

کیفیت بدنه به هیچ وجه و اصلا و ابدا به پای کولرمستر نمیرسه ولی از کورسیر spec ها بهتر نباشه بدتر هم نیست
پنل کنار دودی هست و حتی با LED هم داخل کیس به زیبایی SCOUT مشخص نیست
بالای کیس رادیاتور 240 و جلوی کیس 280 قابل نصب هست
سوالی بود درخدمتم
عکس های بیشتری قرار خواهم داد(پس از کامل شدن فن ها و LED)

داداش دمای هاردها تو این کیس خیلی بالا نمیره ؟ میشه یه شات ز دمای قطعات بزاری لطفا ؟

Parham
2016/04/05, 07:54
این هم تصاویر کیس Corsair Carbide Air 240 بنده قبل و بعد از اسمبل:

فضای داخل کیس :

سمت دیگر کیس که محل قرارگیری دیوایس های ۳.۵ اینچی، پاور و دیوایس های ۲.۵ اینچی است:

فضای بالای کیس پس از برداشتن پنل به جهت دسترسی به محفظه دیوایس های ۲.۵ اینچی :

نمی پشت کیس که در سمت چپ بالا دسترسی به محفظه دیوایس های ۳.۵ اینچ قرار دارد :

نمای فعلی کیس پس از اسمبل سیستم :

Sent from my iPhone using Tapatalk

AliM
2016/04/24, 21:27
اینم عکس سیستم من که تازه خریدم . :D

AliM
2016/04/28, 16:13
اینم عکس سیستم بنده که حدود یک هفته هست خریداری کردم.

46819
مشخصات سیستم :

cpu : corei7 6700
MB: asus150-pro
Ram: gskill ripjaws 4 16 gb 2133 mhz
ssd : samsung 120gb
HDD:western digital blue 1 TB
monitor : samsung S24D595 plus pls
PSU: enermax revolution xt 630w
cpucooler : enermax-ets - t40f-tb
case : xigmatek mach III

کارت گرافیک نگرفتم چون بودجه اجازه نداد

زحمتشو آقای جمشیدی کشیدن . دستشون درد نکنه.

mohammad95
2016/08/26, 16:59
سلام دوستان
تصاور سیستمی که دیروز گرفتم رو براتون میزارم :
مشخصات سیستم
cpu : 6600k
ram : G.SKILL Ripjaws V Series 2800
motherboard : Gigabyte GA-Z170-Gaming K3
gpu : gigabyte 1070 windforce 2x
psu : cooler master v750 gold
ssd m.2: PLEXTOR PX-128M7VG
case : KENDOMEN DEEPCOOL
cooler: enermax liqmax ii 240
monitor: asus vx238h
hard : 1tb blue

در رابطه با کارت گرافیک چون هنوز هیچ سایتی من ندیدم نقدی براش نوشته باشه من چند خط در بارش مینویسم دوستانی که قصد خرید دارن باهاش اشنا بشن،
gigabyte 1070 windforce 2x جزو کارت های خوش قیمت و دارای گارانتی خوبی هستش که تو بازار پیدا میشه کارت های موجود در بازار سری 1070 مدل های msi 1070 gaming x هستش که گارانتی شرکتی هست حدود 1920 ، گارانتی ماتریکس هنوز نیومده من از نمایندگیش پرسیدم گفتن حدود دو فته دیگه میادش و مدل رده متوسط evga evga 1070 sc هست که توسط شرکت همراه پشتیبان گارانتی شده و حدود 1980 هست قیمتش و در بحت کلاک خیلی شبیه مدل giga هست ولی حدود 150 تومن گران تر هست ،
من کارت gigabyte 1070 windforce 2x در یک روزی که دستم بود با بازی های مختلف تست کردم در بازی Gta v با بیشترین تنظیمات ممکن ماکسیمم فریم رو میده،
بازی black ops 3 هم با حد اکثر تنظیمات هیچ مشکلی نداشت بازی doom رو هم هنوز نصب نکردم اگر دوستان دوست داشتن تاپیک جدا میزنم نتایج رو میزارم .
در رابطه با دما هم با نرم افزار Aid 64 نگاه کردم بیشترین دما بعد از یک ساعت بازی project cars حدود 60 درجه بود بیشتر نشد بیشتر اکثر مواقع هم فن ها خاموش هستن در حالت بیکاری،
تست time Spy هم امتیاز 5896 رو کارت توانست بدست بیاره
ممنون از دوستان بابت مشاوره

mahdi11
2016/09/20, 20:19
سلام به همه ی دوستان منم به لطف خدا سیستممو همین چند روز پیش بستم این تاپیک مشاورش فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ممنون از همه ی دوستانی که کمک کردن دمشون گرم اینم مشخصات سیستم با قیمتی که خرید کردم
cpu 6800k box 1500
mb asus strix x99 1180
ram 16gb 3000 gskill 4*4 385
gpu evga 1070 ftw 2100
hdd 2tb blue wd 255
ssd 250 samsung 345
dvd asus zendrive 130
psu evga 650watt gq 385
z4 astiak 200
fan 120s enermax 280
اسمبل رایگان انجام شد و خمیر سی پی یو از خود واتر کولر بود
4691946920469214692246923

ARMIN
2016/09/20, 20:30
عکس مهدی جان؟

Parham
2016/12/26, 21:36
خوب این هم سیستم بنده با کمی تغییرات

کیس را از Corsair Carbide White به رنگ مشکی تغییر دادم. کارت گرافیک SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 480 8GB جایگزین کارت قبلی شد و فن های Thermaltake - Riing 12 هم بر روی کیس قرار گرفت :

ARMIN
2017/02/07, 23:12
47378

Ali.King
2017/02/12, 21:25
آرمین جان از green glacier evo 240 استفاده میکنی؟؟ راضی هستی ؟منم قصد خریدشو دارم اگه ممکنه ی بررسی بذار

ARMIN
2017/02/19, 22:20
آرمین جان از green glacier evo 240 استفاده میکنی؟؟ راضی هستی ؟منم قصد خریدشو دارم اگه ممکنه ی بررسی بذار

آره دادا، به نسبت قیمتش کولر خوبیه، بی صداست، کیفیت خوبی داره.

toptime
2018/09/02, 11:54
48919
48920

:emoji_smiley-106::emoji_smiley-51:

SAMAN
2018/09/02, 12:08
:emoji_smiley-106::emoji_smiley-51:

چه قرمز ..... :emoji_smiley-51:

drjackool
2018/09/02, 18:28
48921

48922
case: Corsair Crystal 570X
fan: 6xCorsair 120 LL series+Commander Pro
kbd: Corsair K70 RGB Rapidfire
mouse: Corsair Scimitar
mpad: Corsair MM800 Polaris
cpu: i7-8700K
mobo: ROG Maximus X Hero WiFi AC
mem: GSkill TraidentZ RGB 3200MHz 2x8GB
vga: Gigabyte GTX970-4GB
monitor: Asus PG279Q
psu: Corsair HX850i
cooler: CoolerMaster ML240L
ssd: Samsung NVMe 960 EVO-250GB
hdd: WD Black 1TB+WD Blue500G

toptime
2018/09/04, 10:11
48923
48924
48925

این سیستم رو برای یکی از دوستان بستیم
قطعات رو حدس بزنید :emoji_smiley-03:

هزینه خوف ناک

Meysam_M69
2018/11/26, 09:58
سیستم داخل امضا

49047 49048 49049

ARMIN
2018/11/26, 13:41
سیستم داخل امضا

این سیستمو یه حرفه ای بسته، عالیه این قطعات بسیار مچ و حرفه ای.

Meysam_M69
2018/11/26, 16:28
این سیستمو یه حرفه ای بسته، عالیه این قطعات بسیار مچ و حرفه ای.
ممنون ارمین جان
سیستمم سال 93 با مشاوره شما دوستان عزیز گرفتم
به مرور زمان 2 الی 3 قطعه دیگر بهش اضافه کردم
اسمبلش خودم انجام دادم.

_abbas_glv
2019/07/13, 06:00
سیستم داخل امضا

49047 49048 49049

انشالله خدا یه کیس که پاورش پایین باشه نصیب ما هم بکنه!

darvishkhoob
2020/03/19, 15:51
خرید یک عدد کارت گرافیک
Asus GTX 1660 Ti OC Dual 6GB
با راهنمایی دوستان

ARMIN
2021/08/21, 22:17
50530

MEHRIAN
2022/01/18, 19:38
هاای
50671