PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس سیستم و قطعات شما

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

Reza Eshraghi
2014/04/14, 10:54
سیستم جدید ما هم جمع شد و اینم عکس هاش:

26518265192652026521

مشخصات:

AMD apu 5800k balck edition
ESC A55F2-M4
Corsair 2GB XMS3 1600MHZ
SEAGATE 120 GIG

فکر کنم اسمبل رو با توجه به مبتدی بودنم بد انجام ندادم...دوستان هم نظرشونو بگن خوشحال میشم.@};-

به نظر من نسبت به مدل کیس که یه مدل معمولی هست اسمبل خیلی هم خوب انجام شده و توی کابل کشی شلوغ کاری نشده ! یه فن کیس اون پشت کم داره شاهین جون ! @};-
خیلی مبارکه ! :x:x=D>=D>@};-@};-
من هم از ناصر جون خودم تشکر می کنم بابت زحمتی که کشیدن ! :x@};-

Shahin007
2014/04/14, 11:17
شاهين جان، مبارك باشه، بله خيلى هم بد نيست. البته 80 درصد زيبايي اسمبل به خود كيس و مدلش بر ميگرده كه چه امكاناتي رو در اختيار بگذاره. از نظر من كه فعلا" قشنگ كار كردى.

ممنونم آرمین عزیز...به قشنگی کارهای شما که نزدیک هم نمیشه.
کیس معمولی و پاور خراب میکنه کارو.
ممنون از نظرتون@};-

به نظر من نسبت به مدل کیس که یه مدل معمولی هست اسمبل خیلی هم خوب انجام شده و توی کابل کشی شلوغ کاری نشده ! یه فن کیس اون پشت کم داره شاهین جون ! @};-

خیلی مبارکه ! :x:x=D>=D>@};-@};-

من هم از ناصر جون خودم تشکر می کنم بابت زحمتی که کشیدن ! :x@};-

ممنونم رضای عزیز...فن led دار 8 سانتی خوب پیدا نکردم که ببندم اونجا.البته خیلی دنبالش نگشتم.ولی در اولین فرصت یه فن هم اونجا نصب میکنم.فروشنده میگفت فن 12 سانتی هم اونجا جا میشه:D
@};-

iSteve
2014/04/14, 14:51
سیستم جدید ما هم جمع شد و اینم عکس هاش:
مشخصات:
AMD apu 5400k balck edition
ESC A55F2-M4
Corsair 2GB XMS3 1600MHZ
SEAGATE 120 GIG
فکر کنم اسمبل رو با توجه به مبتدی بودنم بد انجام ندادم...دوستان هم نظرشونو بگن خوشحال میشم.@};-
به به... مبارک باشه شاهین جان@};-
ولی قطعاتت اصلا خوب نیست، به هیچ دردی نمیخوره :))
شوخی میکنم، بسیار عالی هستن.
پاورو انشاالله در آینده با یک پاور آکبند و با کیفیت عوض کن.
اسمبل هم خیلی عالیه، ولی اگه خواستی بهتر بشه اون کابل 4پین مدار تغذیه ی مادربرد رو که کنار cpu میخوره، فشارش بده بالای مادربرد و بکنش پشت. طوری که بیوفته پشت مادربرد و قسمت کمی ازش دیده شه.
سیم 4پین فن Cpu رو بپیچون دور همون کابل 4پین مدار تغذیه.
حتی میتونی مادربرد رو باز کنی و اول سیم ها رو از پشتش رد کنی و بعدش مادربردو پیچ کنی.

میتونی بدنه ی پاورت رو رنگ کنی و یا مثل من با چسب برق کابل ها و پاورو مشکی کنی:P...
@};-@};-@};-

Roz6710
2014/04/16, 19:57
بهزاد جان ، من یه چیز میگم ناراحت نشی . سیستم قدرت مندی بستی ولی اسمارتیسش کردی . مخصوصا که میخوای در کیسو ماد بزنی و همیشه چشت میفته توش .
یه مورد رو مثال میزنم ، کابل ساتا . اولا که مادربردت 4 تا کابل ساتا مشکی در دو نوع صاف و 90درجه داره ، بهتره به جای اون کابل قرمز بی کیفیت درایو نوریت از مشکیش استفاده کنی . دوما فرفری کردن کابل ساتا مال زمانی بود که کیس ها اصلا چیزی به نام پنل پشت سینی مادربرد نداشتن و باعث بهم ریختن کابل کشی میشد ، اما شما که کیس به این خوبی با این همه فضای کابل کشی داره بهتر بود کابل هارو صاف و از پشت رد میکردی که دیده نشن و اگرم بشن زیبا باشن .
خیلی ممنون بابت نکته ای که یادآوری کردی دوست خوبم رفتم و انجامش دادم =;با سپاس از توجه شما دوستان:D

Castiel
2014/04/21, 14:00
خب دوستان عزیز این هم سیستم با کمی تغییر و تحول!

26615266162661726618

Nima.Salarian
2014/04/21, 16:08

26615266162661726618
مدیر با این پرواز میکنند؟

old gamer
2014/04/21, 16:19

اوستا نگفتی چی خریدی بستی. مخصوصا اون گرافیک خوشمله عروسک ؟؟

Castiel
2014/04/21, 17:49
مدیر با این پرواز میکنند؟

نیما جان باهاش تونل حفر می کنم بریم زیر زمین، شاید چاه نفت پیدا کنیم.

اوستا نگفتی چی خریدی بستی. مخصوصا اون گرافیک خوشمله عروسک ؟؟

امین جان کارت گرافیک Sapphire R9 270X Dual-X 2GB هست.
سی پی یو هم Core i5-3570 هست.

Yaser_Aramesh
2014/04/21, 20:07

آقا حسام ایول داری . آقا چند تا عکس هم تو تاریکی بگیر بزار کمی مستفیض بشیم چون به نظرم نور سفید اون فن Enermax Cluster چشم و روح رو بنوازه !

بعد هم یه سوال . الان چه کیس های Open Frame ای در بازار موجود هست و اگر قیمت هاشون رو هم داری بدی ممنون میشم .

Castiel
2014/04/21, 21:08
چشم یاسر جان
به امید خدا فردا شب عکسها را در تاریکی می گیرم.

در حال حاضر فقط کیس OC station گرین موجود است که البته کمیاب هم شده.

IMAN4K
2014/04/22, 06:10

26615266162661726618
استاد شالیکاریان ان شالله در آینده یک مین بهتر خریداری کنید دیگر تکمیل است.

Castiel
2014/04/22, 10:45
ایمان جان امیدوارم قیمت ها منطقی تنظیم بشوند تا همه کاربران بتوانند قطعات مورد نیاز را خریداری کنند.

vo.morteza
2014/04/22, 11:55
یک عدد کول دیسک Patriot RAGE 32GB به قیمت 108000 هزار تومان خریداری شد.
26624266252662626627

ARMIN
2014/05/01, 23:20
تصاویر سیستم تاپیک سیستم 700 تومنی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اینم آخر عاقبت تهیه کیس متفرقه:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2014/05/01, 23:25
تصاویر سیستم تاپیک سیستم 700 تومنی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

خدا صبر جزیل و ثواب عظیم بده !
حالا خوبه بلایی سر مادربرد نیومد !
مبارکش باشه ولی داداش حقشه 50 تومن از دوستت هزینه اسمبل بگیری که یاد بگیره با بودجه درست و حسابی قصد خرید سیستم به سرش بزنه و در مورد خرید سیستم با بودجه مناسب به خودش اجازه بده حتی در موردش فکر کنه !!

SAMAN
2014/05/01, 23:41

اقا مبارکه به شدت !!! امیدوارم کار کنه با قدرت !!!!
اقا مشخصات نهایی و قیمت نهایی رو بیزحمت قرار بده !!!!!!

ARMIN
2014/05/01, 23:52
اقا مبارکه به شدت !!! امیدوارم کار کنه با قدرت !!!!
اقا مشخصات نهایی و قیمت نهایی رو بیزحمت قرار بده !!!!!!

سامان جان، در تاپیک توضیح دادم. همون لیست آقا رضا رو تهیه کردم، فقط رم 2 شد و کیس متفرقه.

ARMIN
2014/05/01, 23:57

SAMAN
2014/05/02, 00:01
سامان جان، در تاپیک توضیح دادم. همون لیست آقا رضا رو تهیه کردم، فقط رم 2 شد و کیس متفرقه.

قیمت هاش چطور شد اقا ارمین ؟؟؟

SAMAN
2014/05/02, 00:02

چه میکنه این اینتل با ماسه !!!! و چه میکنه این دوربین شما !!!!

Reza Eshraghi
2014/05/02, 00:15
یعنی خداوکیلی این کیس یه ویژگی داره که من تو COSMOS II هم ندیدم !!!!
من یادم نمیاد کیسی دیده باشم که اولاً جای فن پشت کیس که معمولاً زیر جایگاه پاور هست جای دو فن تعبیه شده باشه و دوم نوع طراحی اون مستطیلی باشه !
و اون بالا توی سقف جایی برای خروج هوای گرم در نظر گرفته نشده باشه !
جایگاه خروجی پورت های گرافیک هم نتونسته به خاطر جایگاه نامناسب و طراحی مزخرف سینی مادربرد با محل اسلات گرافیک هم راستا باشه ! یعنی عملاً نصب گرافیک روی این مادربرد توی این کیس غیر ممکنه !

Amin224
2014/05/02, 00:23

درایو بدون پک هست !؟
تو کیسها متفرقه که تا حدودی سرشون به تنشون میارزه برند veira و Accec هست .
در هر حال مبارکشون باشه .

SAMAN
2014/05/02, 00:26
یعنی خداوکیلی این کیس یه ویژگی داره که من تو COSMOS II هم ندیدم !!!!
من یادم نمیاد کیسی دیده باشم که اولاً جای فن پشت کیس که معمولاً زیر جایگاه پاور هست جای دو فن تعبیه شده باشه و دوم نوع طراحی اون مستطیلی باشه !
و اون بالا توی سقف جایی برای خروج هوای گرم در نظر گرفته نشده باشه !
جایگاه خروجی پورت های گرافیک هم نتونسته به خاطر جایگاه نامناسب و طراحی مزخرف سینی مادربرد با محل اسلات گرافیک هم راستا باشه ! یعنی عملاً نصب گرافیک روی این مادربرد توی این کیس غیر ممکنه !

طراحیش نمونه ی یه طراحیه ایرانی یه !!! بدون اینکه فکر کنن محصول نهایی قراره چکار کنه محصول تولید کردن !!!! ولی خودمونیم ها اینقدرا هم بد نیست که !!!! من یه سری کیس دیدم از اونا بگم مطمعن ام تا صبح نمیخوابین !!!!

atisoc0936
2014/05/02, 10:11

رنگ جیگریش منو کشته :-bd

soorush
2014/05/03, 20:42
آقا اینم عکس موس zalman zm-gm1 که از همین سخت افزار خودمون گرفتم و شدیدا راضیم این عکسو خودم گرفتم از موس , قراره sniper elite 3 رو با این بزنیم تو رگ:D تا چند روز دیگه هم عکس سیستمم رو میزارم یه تغییرات اساسی توش دادم کلا دوباره اسمبل کردم.

26811

aryaiee
2014/05/12, 12:14
26980این هم سیتم یکی از دوستامه زیره تختم هستش منتظریم آقا پول cpu رو بدن که جمع کنیم!!حالا کی بشه من خواب بد ببینم اینا بترکه خدا میدونه!البته اتاقم که آشفته بازاریه ار لپ تاپ و قطعه و...

SAMAN
2014/05/12, 15:51
اقا اگه زیر تخت شما جا نداره به من بذارم زیر تخت ام ........... مال من جا داره !!!!!!! قول میدم استفاده نکنم !!!!!!!!!

old gamer
2014/05/12, 16:03
26980این هم سیتم یکی از دوستامه زیره تختم هستش منتظریم آقا پول cpu رو بدن که جمع کنیم!!حالا کی بشه من خواب بد ببینم اینا بترکه خدا میدونه!البته اتاقم که آشفته بازاریه ار لپ تاپ و قطعه و...

آقا اون کابلای ساتای اصلی مادر بورد رو بذار سرجاش شیطونی نکن ;)

aryaiee
2014/05/12, 17:01
آقا اون کابلای ساتای اصلی مادر بورد رو بذار سرجاش شیطونی نکن ;)

والا داداش به خدا توی جعبه اشه من بی تقصیرم ما به همون کابل چینی های آبکی قانعه ایم!(خوبه شما تیزیها)حالا اگر خواستید از دل جیگر لپ تاپها میتونم بزارم!;;)

saeed0c
2014/05/20, 21:31
دو برگ از دفتر 20 برگی سیستم های من

2717727178

jason123
2014/05/20, 22:30
دوست عزیز بسیار خوشحال میشیم که بقیه برگ های دفتر شما رو مشاهده کنیم

saeed0c
2014/05/21, 03:36
دوست عزیز بسیار خوشحال میشیم که بقیه برگ های دفتر شما رو مشاهده کنیم

حتما به زودی...

Ali_persinagulf
2014/05/23, 00:15
اینم سیستم اسمبل شده ی اینجانب ...

برا انتخاب قطعات تو تنگنا قرار داشتم ... برا همین ها هم مدت زیادی صبر کردم . تو اصفهان تعداد کمی از مغازه ها تو این سطح کار میکنن میخواستم CPU , RAM را بهتر این بردارم اما نبود به خصوص رم که اصلا انگار غیب شده بود و همین طور SSD که فقط دو مدل SP900 , SX900 وجود داشت که من SX900 را برداشتم ... اگه میخواستم منتظر اون قطعات بمونم باید خیلی صبر میکردم ... اینترنتی هم پدرم راضی نبود گفت این همه پول میخوای بدی اینترنتی نگیر دیگه من هم حوصله ی صبر کردن برا 2 یا 3 هفته ی دیگه را نداشتم . برا همین هم دیگه خریدم و ایشالاه اگه شد بعدا Cpu cooler / ram / cpu را ارتقا میدم ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

atisoc0936
2014/05/23, 10:25
اینم سیستم اسمبل شده ی اینجانب ...

برا انتخاب قطعات تو تنگنا قرار داشتم ... برا همین ها هم مدت زیادی صبر کردم . تو اصفهان تعداد کمی از مغازه ها تو این سطح کار میکنن میخواستم CPU , RAM را بهتر این بردارم اما نبود به خصوص رم که اصلا انگار غیب شده بود و همین طور SSD که فقط دو مدل SP900 , SX900 وجود داشت که من SX900 را برداشتم ... اگه میخواستم منتظر اون قطعات بمونم باید خیلی صبر میکردم ... اینترنتی هم پدرم راضی نبود گفت این همه پول میخوای بدی اینترنتی نگیر دیگه من هم حوصله ی صبر کردن برا 2 یا 3 هفته ی دیگه را نداشتم . برا همین هم دیگه خریدم و ایشالاه اگه شد بعدا Cpu cooler / ram / cpu را ارتقا میدم ...

چیزی دیده نمیشه عزیز

Reza Eshraghi
2014/05/23, 10:43
چیزی دیده نمیشه عزیز

مهدی جان احتمالاً خیلی ذوق زده بودن سیستم اسمبل نشده هنوز ، پست رزرو کردن که کسی جا نگیره ! ;)

ABS92
2014/05/24, 13:32
درود
بابا دم همگیتون گرم.آدم میاد اینجا چشاش 6تا میشه.سیستمای خوفی دارید همگی.مبارکتون باشه ان شاالله

این هم سیستم سر و ساده ی من که با اینکه اصلا شاخ نیست ولی خیلی راضیم ازش.چه میشه کرد قناعت در حد المپیکه دیگه:دی

سعی کردم که باوجود معمولی بودن کیس سیم کشی رو از پشت انجام بدم که واقعا هم به نظر خودم خوب دراومده با این کیس 40 تومنی

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مشخصاتش هم اینه :
AMD Phenom II X4 B55 3.3GHz
MSI 970A-G43
Corsair XMS3 2*4GB 1600
Sapphire HD 7850 Dual-X 2GB GDDR5
HDD WD 500GB Green
Green 600A-EU
Case : Next

Castiel
2014/05/24, 14:37
درود
بابا دم همگیتون گرم.آدم میاد اینجا چشاش 6تا میشه.سیستمای خوفی دارید همگی.مبارکتون باشه ان شاالله

این هم سیستم سر و ساده ی من که با اینکه اصلا شاخ نیست ولی خیلی راضیم ازش.چه میشه کرد قناعت در حد المپیکه دیگه:دی

سعی کردم که باوجود معمولی بودن کیس سیم کشی رو از پشت انجام بدم که واقعا هم به نظر خودم خوب دراومده با این کیس 40 تومنی

مشخصاتش هم اینه :
MSI 970A-G43
Corsair XMS3 2*4GB 1600
HDD WD 500GB Green
Green 600A-EU

بخاطر حوصله و سلیقه ای که به خرج دادید، خسته نباشید میگم دوست عزیز، واقعا عالی اسمبل شده. به خصوص در عکس یکی به آخر به شخصه چند دقیقه ای محو تماشا بودم.

mustang GT
2014/05/24, 16:24
اندکی صبر. . . .
سحر نزدیک است. . . .
بازم بزودی عکسای سیستم جدیدم رو میذارم!!
البته بازم بدون گراف!!!!~X(:-

ABS92
2014/05/24, 20:25
بخاطر حوصله و سلیقه ای که به خرج دادید، خسته نباشید میگم دوست عزیز، واقعا عالی اسمبل شده. به خصوص در عکس یکی به آخر به شخصه چند دقیقه ای محو تماشا بودم.

سلامت باشید مدیر جان
اختیار دارید.من جای شاگرد شمام.خوشحالم که خوشتون اومده.
توی این کار نیستم(منظورم فروش و اسمبل) ولی واقعا علاقه دارم به این کار و همیشه سیستم هایی که به دوستانم پیشنهاد میدم رو همیشه در ذهن طوری تجسم میکنم که بهترین شکل ظاهری در کنار کارایی رو داشته باشن.

همونطور که مشاهده کردید من به سلامت سیستم با خنک نگه داشتنش خیلی توجه داشتم با نصب فن ها و جمع کردن کابل ها که خیلی خیلی تاثیر داره در دمای کیس.
باز هم از شما بابت نظر لطفتون ممنونم.

Ali_persinagulf
2014/05/24, 21:21
دیگه بیشتر نمیشد به ما بخندین ...
همینه دیگه بست را بدی دوست احمقت بزنه همین میشه ... (بدم میگه یگ عکسی برات گذاشتم )

mostafa392
2014/05/24, 21:50
درود

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مشخصاتش هم اینه :
MSI 970A-G43
Corsair XMS3 2*4GB 1600
HDD WD 500GB Green
Green 600A-EU

ساده و بسیار زیبا . اصلا همیشه زیبایی تو سادگیه.
فقط ای کاش یه خلاقیت و ابتکاری هم برای اون سیمه که از وسط رد شده ، انجام می دادید. یکم شبیه این زنجیر هایی که تو پارکا می کشن تا از ورود افراد به چمن ممانعت به عمل بیاره شده. :D

aryaiee
2014/05/24, 21:57
همینه دیگه بست را بدی دوست احمقت بزنه همین میشه ... (بدم میگه یگ عکسی برات گذاشتم )

دوست عزیز این عکس 3m کاش ریسایز میکردین!!!!تکست هم هرچی خوندم نتونستم یک جمله ازش بکشم بیرون؟!

ABS92
2014/05/24, 22:56
ساده و بسیار زیبا . اصلا همیشه زیبایی تو سادگیه.
فقط ای کاش یه خلاقیت و ابتکاری هم برای اون سیمه که از وسط رد شده ، انجام می دادید. یکم شبیه این زنجیر هایی که تو پارکا می کشن تا از ورود افراد به چمن ممانعت به عمل بیاره شده. :D

ممنون بابت نظرتون
آره واقعا همینطوره این کابل برق فن ها.تا الان که چیزی به ذهنم نرسیده.آخی یه فن هم روی درکیس هست که اجبارا یک مولکس که توی تصویر میبینید آزاده مال اونه.
مثال جالبی زدید.کلی خندیدم خداییش.اما این فن هایی که با مولکس باید تغذیه بشن همیشه مشکل سازن.دیگه چه میشه کرد.سیستم فقیرانس :دی

old gamer
2014/05/24, 23:49
درود

مشخصاتش هم اینه :
MSI 970A-G43
Corsair XMS3 2*4GB 1600
HDD WD 500GB Green
Green 600A-EU

اسمبل عالی. خستگی آدم رو در میکنین شما :-bd

old gamer
2014/05/24, 23:53

مبارکه سیستمتون حالا مگه چی شده؟

ABS92
2014/05/24, 23:59
اسمبل عالی. خستگی آدم رو در میکنین شما :-bd

خیلی ممنون از شما.نظر لطفتونه.

Ali_persinagulf
2014/05/25, 19:12
دوست عزیز این عکس 3m کاش ریسایز میکردین!!!!تکست هم هرچی خوندم نتونستم یک جمله ازش بکشم بیرون؟!

بفرما . ( فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. )
( فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. )
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
اونم اشتباه تایپی بوده بجا پست نوشتم بست ...

Ali_persinagulf
2014/05/25, 19:14
مبارکه سیستمتون حالا مگه چی شده؟

ممنون چیز خاصی نیست ... یه دوست دیوانه ای بود که دیگه زدیم تو سرش ...

mustang GT
2014/05/28, 05:07
:P

اقا امین تایتان کجاست!!!؟؟

mostafa392
2014/05/28, 08:16
یا خود خدا ^:)^
راستی امین جان مینت فروش نرفت ؟؟؟

SAMAN
2014/05/28, 09:19
استاد امین من هم یه دونه دارم 760 بدم بیاد با پیک ؟؟؟؟؟

m343
2014/05/28, 10:58
27280
27281
ببخشید دیگه اسمبلش عجله ای بود و زیاد وقت نداشتم
Core i3-4130
Asus H81 (msi nabud :-!)
Ram 4 hyper
Corsair vs 450
Case x1

mustang GT
2014/05/29, 21:37
سرانجام دست کردم توی جیب مبارک و سیستم جدید رو گرفتم!!
مین که فوق العادس!!هنوز دو سه ماه از گارانتیش مونده.cpu هم که همه میشناسن!!
دیگه اومدم توی جمع i7ها!!8->
کولرم که دیگه نیازی به تعریف نداره.همه میشناسنش.بایوس مین بورد رو اپدیت کردم و نسل سوم i7 رو ساپورت میکنه!!!
جون من نگین گرافیک چیه که روم نمیشه بگم!!!برای اونم در حال برنامه ریزی هستم!!!
داشت یادم میرفت.مانیتورم هم عوض کردم.فقط خوراک فیلم نگاه کردنه با رزولوشن HD!!!
27309273082731027312273132731427315

old gamer
2014/05/30, 13:08
کولرم که دیگه نیازی به تعریف نداره.همه میشناسنش.بایوس مین بورد رو اپدیت کردم و نسل سوم i7 رو ساپورت میکنه!!!

خیلی مبارکه . هرچند از گیگابایت دل خوشی ندارم ولی این مینبوردش واقعا از اون مین های خوشگله. امیدوارم با لذت و بدون دردسر استفاده کنید @};-

mustang GT
2014/05/30, 19:47
مرسی داداش گلم
هر چند به پای اونZ87OC خوشگله شما نمیرسه. . . .

AliYar
2014/05/30, 23:31

آقا مبارک باشه، به سلامتی

EHSAN BAHAVAR
2014/06/05, 22:48
سلام خدمت شما دوستان
اولین عکس یکی از بهترین قطعاتمو میزارم بقیشم انشالله بزودی :D

Aliover
2014/06/06, 11:18
عکس قطعاتی که خیلی دوستشون میداریمممم:D
رم های فوق العاده Corsair Dominator GT 2000Cl8 با چیپ فوق العاده الپیدا هدپیک شده ، تایم 7 رو فرکانس 2445MHz

بهترین , قوی ترین بورد AMD با مدار تغذیه 8+2+2 فاز
ASUS CROSSHAIR-V-FORMULA-Z

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سلام خدمت شما دوستان
اولین عکس یکی از بهترین قطعاتمو میزارم بقیشم انشالله بزودی :D

بازم که تو گرافیک خریدی.
مبارکه ایشالا آخرین گرافیک دیگه نه؟:D

old gamer
2014/06/06, 12:31
عکس قطعاتی که خیلی دوستشون میداریمممم:D
رم های فوق العاده Corsair Dominator GT 2000Cl8 با چیپ فوق العاده الپیدا هدپیک شده ، تایم 7 رو فرکانس 2445MHz

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این زیباترین مینبوردی بود که داشتم. رمها هم خیلی بهش میاد. خیلی مبارکه

Aliover
2014/06/06, 16:08
این زیباترین مینبوردی بود که داشتم. رمها هم خیلی بهش میاد. خیلی مبارکه
اره خیلی زیباست.
واقعا با آدم حرف میزنه
میگه منوببر زیر نیتروژن :دی
رم ها که آره ، از لحاظ رنگ بندی با بورد ست شده خیلی زیبا شدن
البته هنوز کیس خوبی ندارم تا عکس هم ازشون بگیرم.
هر چند قابل شما رو نداره آقا امین
چاکرتیمممم :دی

EHSAN BAHAVAR
2014/06/06, 16:29
دیگه اخریش بود :D
قابل نداره

mm65
2014/06/10, 11:59
با سلام و احترام@};-

27481

27482

27483

ARMIN
2014/06/10, 12:18
دوست خوبم مودينگ درب كيس عالى شده!

چه فنهاى‌خوشكلى... بعد فقط كولينگ اين كيس به چه حسابيه، يه كم توضيح ميدى هوا از كجا مياد به كجا ميره، پشت اون فنها چيه؟

mm65
2014/06/10, 14:10
درود آرمین جان. فقط این ترکیب رنگ سبز و قرمز نمای کلی کیس رو شبیه مزرعه کاشت گوجه فرنگی کرده:))

یک عکس بدون کارت گرافیک قرار میدم که وضعیت فن ها بهتر مشخص بشه:
27488

وضعیت فن های شماره 5 و 6 که مشحصه.با چند تا واشر که بین پیچ و پایه های کیس قرار دادم فاصله کف کیس از سطح میز کامپیوتر افزایش پیدا کرد.بنابر این فن شماره 5 رو در حالت مکنده در کف کیس قرار دادم.

خودت کیس تروپر داری میدونی دو تا پایه فلزی نبشی مانند داره که من نمیدونم دقیقاً برای چه کاری در بسته بندی کیس قرار گرفته بود! من هر دوی این دو رو که چند تا هم سوراخ داشتند برای پیچ کردن فن های شماره 1 و 2 به محفظه های نگهداری هارد استفاده کردم! فن شماره 1 به اندازه شعاع خودش از فن شماره 3 بالاتر قرار گرفته! برای اینکه هوای بیشتری رو فارغ از جریان هوای پشت فن شماره 3 وارد کیس بکنه. همین وضعیت بین فن های شماره 4 و 2 هم وجود داره

فن شماره 1 و 6 با دور کمتری نسبت به فن های واترکولر کار میکنند تا در عملکرد فن های واترکولر و جریان هوای لازم برای اونها خللی وارد نشه.

فن های شماره 3 و 4 هم نسبت به فن های 1 و 2 دور بسیار کمتری دارند. که البته فقط فن شماره 3 وظیفه خنک کردن هارد های درون محفظه خودش رو به عهده داره. چون توری درب کیس بهش اجازه میده مقداری هوا رو از بیرون کیس وارد کنه. اما فن 4 فقط برای تزئین بکار میره!!! نه هاردی داخل محفظه اون هست و نه شیشه یک تیکه که مقابل اون قرار گرفته اجازه میده هوایی رو داخل کیس کنه.

Roz6710
2014/06/13, 13:42

:109:

آقا آرمین عزیز میشه راجع به عکس یکم توضیح بدی ما که کف*** بر شدییییم

ARMIN
2014/06/13, 13:49
آقا آرمین عزیز میشه راجع به عکس یکم توضیح بدی ما که کف*** بر شدییییم

بهزاد جان، دو فروند SSD هستند، که دیشب از راه رسیده و به جمع سیستم پیوستند. فعلا" در حال تست RAID 0 هستم.

SAMAN
2014/06/13, 17:01
بهزاد جان، دو فروند SSD هستند، که دیشب از راه رسیده و به جمع سیستم پیوستند. فعلا" در حال تست RAID 0 هستم.

ما رو هم جهنم میبری ؟؟؟؟ برادر اونحا بهشته که !!!!

AliYar
2014/06/13, 20:58

:109:

سلام،

آقا ورود ظفرمند شما رو به عرصه جهنم تبریک و تهنیت عرض می کنم :D

Dan
2014/06/13, 22:01
ما رو هم جهنم میبری ؟؟؟؟ برادر اونحا بهشته که !!!!

سلام،

آقا ورود ظفرمند شما رو به عرصه جهنم تبریک و تهنیت عرض می کنم :D

دوستان تا جایی که اطلاع دارم اون کلمه HELLO هست ، نه HELL . در واقع اون اسمایل به جای O استفاده شده. :)

AliYar
2014/06/14, 12:25
دوستان تا جایی که اطلاع دارم اون کلمه HELLO هست ، نه HELL . در واقع اون اسمایل به جای O استفاده شده. :)

آقا متن حسابه. من اسمایلی و اموتیکون حالیم نیست :D

Reza Eshraghi
2014/06/14, 14:16
دوستان لطفاً رعایت کنید اینجا احیاناً چت روم نیست !

AliYar
2014/06/14, 16:31
سلام بر دوستان عزیز،

با تاخیر این هم عکس های اون SSD که عرض کردم خریدم. مشخصات هم که مشخصه دیگه Samsung 840 Pro 256GB.

27538

27539

ببخشید کیفیت عکس های جالب نیست با دوربین گوشی گرفتم که زیاد خوب نیست.

EHSAN BAHAVAR
2014/06/14, 23:35
اینم چند قطعه دیگه و یه بار دیگه 780 تی ای :D

27550 27551

و پرده برداری از پاور 1200 کورسیر AX :

27552

old gamer
2014/06/15, 00:12
به به . به به

mustang GT
2014/06/15, 18:05
خب دوستان
چیزهایی پیدا کردم در حده عتیقه!!!جد جد جد I7ها!!!
یکیشون ماله سال 92-93هست اگه دقت کنید معلومه!!!فک کنم تکنولوژی ساختشون 1000نانومتری باشه!!!
2756127565275642756227563
اینم بدون شرح. . . . .2756627567

Dan
2014/06/15, 18:15
خب دوستان
چیزهایی پیدا کردم در حده عتیقه!!!جد جد جد I7ها!!!
یکیشون ماله سال 92-93هست اگه دقت کنید معلومه!!!فک کنم تکنولوژی ساختشون 1000نانومتری باشه!!!
2756127565275642756227563
اینم بدون شرح. . . . .2756627567
کامیار جان یه تاپیک برای قطعات قدیمی داریم:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%87

میتونی عکس ها رو اونجا بذاری که یه آپ هم حساب بشه. شاید دوستان جدید هم قطعات قدیمی داشته باشن.

mustang GT
2014/06/15, 18:41
اقا عذر میخوام.اینو نمیدونستم!!!:-??

مدیرای عزیز اگه صلاح میبینن جابجا کنن بی زحمت. . . .

EHSAN BAHAVAR
2014/06/16, 02:25
سلام
اینم سی پی یو ( 4930k ) من که یه سی پی یوی لو ولتاژ و خنک هست که تو آخرین بار تونستم 4500 رو با ولتاژ 1.15 استیبل کنم و تمام تست ها رو هم پاس کرد .

27573

m343
2014/06/23, 01:55
بعد از مدتها انتظار بنده
Core i5 4670k
Asus Maximus VII HERO Z97
Ram 2×4
Corsair h110
Corsair ax760i
Corsair Gs Force
Corsair obsidan 750D

فقط گرافیک مونده که چون وقت گیم ندارم فعلا صبر میکنم برای بعد

mustang GT
2014/06/23, 08:28
اخ اخ . . . .
سیستم مایه داری. . . . .8-|

old gamer
2014/06/23, 12:20
بعد از مدتها انتظار بنده
Core i5 4670k
Asus Maximus VII HERO Z97
Ram 2×4
Corsair h110
Corsair ax760i
Corsair Gs Force
Corsair obsidan 750D

فقط گرافیک مونده که چون وقت گیم ندارم فعلا صبر میکنم برای بعد

عجب سیستم زیبایی روحم تازه شد. فقط یه 780 ایسوس مونده تا عروس زیبا تکمیل بشه. ماشالا

kenzo
2014/06/23, 12:28
مبارک باشه شما که پول داری بعداً یه mars 2 بنداز خوشگلی سیستمت و تکمیل کن

Reza Eshraghi
2014/06/23, 13:15
مبارکه نیما جان . به قول امین جون یک 780 ایسوس یا حتی من میگم 780Ti ایسوس بندازی کنارش تا پای هم پیرشن و خوشبخت بشن و شما هم لذت ببری . فقط هم با توجه به تم قرمز سیستمت گرافیک ایسوس مچ میشه از نظر تم و هماهنگی رنگی .
چیزی زیر این دو تا بگیری میدم آرمین جان بنت کنه ها ! :D

m343
2014/06/23, 13:43
;):):):):)
اخ اخ . . . .
سیستم مایه داری. . . . .8-|
قابل شما رو نداره گرامی

عجب سیستم زیبایی روحم تازه شد. فقط یه 780 ایسوس مونده تا عروس زیبا تکمیل بشه. ماشالا
قابل شما رو نداره دوست گلم
توصیه شما رو مد نظرم هست فقط دلم نمیاد 780 بندازم
یحتمل Ti باشه بهتر نیست؟

مبارک باشه شما که پول داری بعداً یه mars 2 بنداز خوشگلی سیستمت و تکمیل کن
پول؟ نه نداریم که دی
مارس ری ویو هاشو خوندم به اندازه خوشگلیش بازدهی و ارزش خرید نداشت وگرنه کسی منکر خوشگلیش نیست

مبارکه نیما جان . به قول امین جون یک 780 ایسوس یا حتی من میگم 780Ti ایسوس بندازی کنارش تا پای هم پیرشن و خوشبخت بشن و شما هم لذت ببری . فقط هم با توجه به تم قرمز سیستمت گرافیک ایسوس مچ میشه از نظر تم و هماهنگی رنگی .
چیزی زیر این دو تا بگیری میدم آرمین جان بنت کنه ها ! :D
ممنونم رضا جان
گرونه خوب رضا جان
باور میکنی همین سیستم چیززیادی برام آب نخورده چون اگر یادت باشه حدود 6 ماهه دارم تیکه تیکه و به اندازه توانم خرید میکنم ولی دیگه گلچین کرد که این همه شما کمک کردین این مشاوره ها دود نشه و در کل از شما و دوستان عزیز تشکر میکنم که کمک میکنید

یه گله ای هم که دارم اینه که آدمو وادار به خرید میکنید:D

با توجه به اینکه 4670 از 4770 گرمتره ولی باز هم رو 4.2 دما در لود بیشتر از 75 نمیشه دم h110گرم :D

EHSAN BAHAVAR
2014/06/23, 14:41
به به به مبارکه عالی بود انشالله بسلامتی باشه عکب مادربردی یه گرافیک هم بندازین روش دیگه اینجوری که نمیشه :D

AliYar
2014/06/23, 14:59
;):):):):)
قابل شما رو نداره گرامی

قابل شما رو نداره دوست گلم
توصیه شما رو مد نظرم هست فقط دلم نمیاد 780 بندازم
یحتمل Ti باشه بهتر نیست؟

پول؟ نه نداریم که دی
مارس ری ویو هاشو خوندم به اندازه خوشگلیش بازدهی و ارزش خرید نداشت وگرنه کسی منکر خوشگلیش نیست

ممنونم رضا جان
گرونه خوب رضا جان
باور میکنی همین سیستم چیززیادی برام آب نخورده چون اگر یادت باشه حدود 6 ماهه دارم تیکه تیکه و به اندازه توانم خرید میکنم ولی دیگه گلچین کرد که این همه شما کمک کردین این مشاوره ها دود نشه و در کل از شما و دوستان عزیز تشکر میکنم که کمک میکنید

یه گله ای هم که دارم اینه که آدمو وادار به خرید میکنید:D

با توجه به اینکه 4670 از 4770 گرمتره ولی باز هم رو 4.2 دما در لود بیشتر از 75 نمیشه دم h110گرم :D

آقا مبارک باشه به سلامتی و خوشی استفاده کنی، فقط یه کنجکاوی (فضولی) کنم الان تو BIOS ه سیستم یا سیستم عامل که Q code رو زده A0؟ تو سیستم عامل AE و AA دیدم ولی A0 نه :)

Reza Eshraghi
2014/06/23, 15:01
آقا مبارک باشه به سلامتی و خوشی استفاده کنی، فقط یه کنجکاوی (فضولی) کنم الان تو BIOS ه سیستم یا سیستم عامل که Q code رو زده A0؟ تو سیستم عامل AE و AA دیدم ولی A0 نه :)

علی جان ! عکس ها رو در نقل قول حذف کنید لطفاً !

AliYar
2014/06/23, 15:14
علی جان ! عکس ها رو در نقل قول حذف کنید لطفاً !

بله حتما. حذف نشده بود؟ فکر کنم رایت کلیک + t زدم و کیبرد فارسی بود عمل نکرد. دست شما درد نکنه :)

m343
2014/06/23, 15:26
به به به مبارکه عالی بود انشالله بسلامتی باشه عکب مادربردی یه گرافیک هم بندازین روش دیگه اینجوری که نمیشه :D
چشم گرامی
انشالله یدونه 780

کد رو تو عکس زیاد واضح نشده و دقت نکرده بودم الان دارم میبینم کدش 80 هست .

AliYar
2014/06/23, 15:38
چشم گرامی
انشالله یدونه 780

کد رو تو عکس زیاد واضح نشده و دقت نکرده بودم الان دارم میبینم کدش 80 هست .

اون که توی عکسه نمی تونه 80 باشه به نظر بنده A0 ه. این کد 80 هم حکایتیه برای خودش. توی manual مادربرد من که نیست، حال مال شما جدیدتر هست رجوع کنید شاید باشه. من 2 بار این رو توی سیستم دیدم و خیلی گشتم، کلا دو روایت در موردش در اینترنت پیدا کردم.

mustang GT
2014/06/23, 19:01
به به. . . .:x
3تا فن XSPC نو!!!!گرفتم به سیستم حال بدم.
نامردا خیلی بی صدان.در حد کوگار!!!!باد دهی در حد TY143!!!!
27684
یک متر هم LED ابی گرفتم.میخوام کولاک کنم!!!27685

leonard
2014/06/23, 19:50
اینم تصاویر سیستم ما
27691276922769327694

Devileytion
2014/06/23, 21:09
اینم تصاویر سیستم ما
27692

عزیز ، جان من اون تبدیلی PCI-E رو زود تر بکن ! چرا زدی اونارو آخه ؟

leonard
2014/06/24, 07:59
عزیز ، جان من اون تبدیلی PCI-E رو زود تر بکن ! چرا زدی اونارو آخه ؟
دوست من کابل PCI-E پشت کیس طوری بود که نمیرسید یعنی با چندتا کابل دیگه بسته شدن بهم نمیخواستم بازشون کنم حالا اگه مشکل داره بازشون میکنم
چه تاثیری داره؟

Devileytion
2014/06/24, 10:24
دوست من کابل PCI-E پشت کیس طوری بود که نمیرسید یعنی با چندتا کابل دیگه بسته شدن بهم نمیخواستم بازشون کنم حالا اگه مشکل داره بازشون میکنم
چه تاثیری داره؟

کارت شما کارت غیر رفرنس و پرمصرفی هست و نیاز داره برقی که بهش میرسه ، برق مستقیم باشه . درسته که از اون 8 تا پین فقط سه تاش 12 ولت هست و بقیه زمین ولی مهمه که مستقیم از پاور تغزیه بشه . روش شدن و تصویر دادن یه کارت گرافیک دلیل بر این نیست که داره درست کار میکنه . خودم قدیما یه GTX 9800 رو با یه 6 پین روشن کردم دادم مشتری رفت (دوتا 6 پین میخواست) .
شما راه های زیادی داری که به اون دوتا PCI-E خود پاور دست نزینی . یکیش اینه که از تو جعبه دوتا کابل PCE-E دیگه ورداری و اون دوتایی که الان هست رو به حال خودش رها کنی یا پشت کیس مخفیشون کنی .

ARMIN
2014/06/24, 10:46
کارت شما کارت غیر رفرنس و پرمصرفی هست و نیاز داره برقی که بهش میرسه ، برق مستقیم باشه . درسته که از اون 8 تا پین فقط سه تاش 12 ولت هست و بقیه زمین ولی مهمه که مستقیم از پاور تغزیه بشه . روش شدن و تصویر دادن یه کارت گرافیک دلیل بر این نیست که داره درست کار میکنه . خودم قدیما یه GTX 9800 رو با یه 6 پین روشن کردم دادم مشتری رفت (دوتا 6 پین میخواست) .
شما راه های زیادی داری که به اون دوتا PCI-E خود پاور دست نزینی . یکیش اینه که از تو جعبه دوتا کابل PCE-E دیگه ورداری و اون دوتایی که الان هست رو به حال خودش رها کنی یا پشت کیس مخفیشون کنی .

در ادامه ي صحبت دوست خوبم، به نظر غير قابل باور مياد كابل هاي PCI-E پاور نرسند. شايد شما به اشتباه مديريت كابل كشى كردين چون منطقى نيست يك پاور High End كابل هاى PCIE اون كوتاه باشند.

يك مشكلى هست در اين اسمبل كه چنين اتفاقى افتاده.

leonard
2014/06/24, 11:33
ببخشید منظورتون از دوتا PCI-E مگه همون دوتا که تو جعبه کارت گرافیک هستن نیست؟!
من همون دوتا را به کانکتورهای PCI-E پاور وصل کردم
حالا اگه کانکتورهای خود پاور را آزاد کنم و مستقیم به کارت بزنم اوکی میشه؟ اگر اوکی هست در اولین فرصت اینکار رو میکنم.

old gamer
2014/06/24, 12:14
ببخشید منظورتون از دوتا PCI-E مگه همون دوتا که تو جعبه کارت گرافیک هستن نیست؟!
من همون دوتا را به کانکتورهای PCI-E پاور وصل کردم
حالا اگه کانکتورهای خود پاور را آزاد کنم و مستقیم به کارت بزنم اوکی میشه؟ اگر اوکی هست در اولین فرصت اینکار رو میکنم.
بله حتما سعی کنید اون دوتا کابل رابط رو حذف کنید و کابل پاور رو مستقیم به کارت لایتنینگ عزیز وصل کنید

leonard
2014/06/24, 15:30
ممنون از راهنمائیتون
2771827719

AliYar
2014/06/24, 15:47
ممنون از راهنمائیتون

آقا به سلامتی و خوشی استفاده کنی :)

m343
2014/06/25, 13:40
دوستان نظرتون در مورد پشت کیس چیه ؟

aryaiee
2014/06/25, 14:41

زیباست!کار خودتونه اون آرم asus درسته؟

AJOR
2014/06/26, 00:34

خیلی زیبا شده=D>
من این کارو با رنگ اسپری ارزان قیمت رو کیسم انجام دادم ، ولی مضخرف شد مجبور شدم با هزار بدبختی پاکش کنم!

AliYar
2014/06/26, 21:42

aryaiee جان با اجازه می خوام برات ملا لغتی بازی در بیارم. جسارتا آرم/لوگوی خود ایسوس نیست. لوگوی سری/لاین ِ Republic of Gamers ه :)

AliYar
2014/06/26, 21:42

آقا خیلی خوب شده، دست مریزاد

m343
2014/06/26, 21:49
بله گرامی لوگوی شرکت راگ هست

خیلی زیبا شده=D>
من این کارو با رنگ اسپری ارزان قیمت رو کیسم انجام دادم ، ولی مضخرف شد مجبور شدم با هزار بدبختی پاکش کنم!
با اسپری خیلی زحمته و پاک نمیشه دوست عزیز
طرحش خامشو بده با لیزر براتون برش میدن

mustang GT
2014/06/28, 21:40
اینم اولین محافظی که در طول دوران کامپیوتر داشتنم خریدم!!!
امیدوارم حالا حالاها از کار نیوفته و موجب سلامتی سیستم بشه!!!الهی امین. . . . .
حتما بگیرید چیزه خوبیه. . . .\m/
27800

kenzo
2014/06/29, 06:14
اینم اولین محافظی که در طول دوران کامپیوتر داشتنم خریدم!!!
امیدوارم حالا حالاها از کار نیوفته و موجب سلامتی سیستم بشه!!!الهی امین. . . . .
حتما بگیرید چیزه خوبیه. . . .\m/
27800

مارکش چیه برادر چرا انقدر ساده است !؟ از اینا نخریده باشی که فقط حکم تایمر و داره !

mustang GT
2014/06/29, 07:07
مارکش چیه برادر چرا انقدر ساده است !؟ از اینا نخریده باشی که فقط حکم تایمر و داره !
والا اسمش پارت الکتریک هست.
مینیموم ولتاژ180هست که پایین تر برسه قطع میکنه و حداکثر 240ولت رو اجازه عبور میده.
تایمر هم برای مواقعی که جریان بالا پایین میشه تا 1دقیقه وصل نمیشه برای اینکه جریان ثابت بشه.
مخصوص کامپیوتر و لوازم صوتی بود.قیمتش هم 28تومن گرفتم با کارت ضمانت دوساله.دیگه بعتر از این نبود!!!:-?

aryaiee
2014/06/29, 07:34
والا اسمش پارت الکتریک هست.
مینیموم ولتاژ180هست که پایین تر برسه قطع میکنه و حداکثر 240ولت رو اجازه عبور میده.
تایمر هم برای مواقعی که جریان بالا پایین میشه تا 1دقیقه وصل نمیشه برای اینکه جریان ثابت بشه.
مخصوص کامپیوتر و لوازم صوتی بود.قیمتش هم 28تومن گرفتم با کارت ضمانت دوساله.دیگه بعتر از این نبود!!!:-?

البته دوست گرامی
این محافظ ها با رله کار میکنند و کمتر پیش میاد با ic کنترل بشوند.سرعت واکنش رله به شدت پایین هستش و به قوله kenzo فقط حکم تایمر داره.انفجار پاور آقا آرمین رو که دیدید!از محافظ های دیجیتال استفاده بفرمایید مثل میکرو

mustang GT
2014/06/29, 19:32
البته دوست گرامی
این محافظ ها با رله کار میکنند و کمتر پیش میاد با ic کنترل بشوند.سرعت واکنش رله به شدت پایین هستش و به قوله kenzo فقط حکم تایمر داره.انفجار پاور آقا آرمین رو که دیدید!از محافظ های دیجیتال استفاده بفرمایید مثل میکرو
ای بابا. . . .
بذارین دلم خوش باشه!!!:-s
از اون خوبا ادم بخواد بگیره باید بری بازار که از سمت ما یه نصف روز طول میکشه!!!

SAMAN
2014/06/29, 21:03
ای بابا. . . .
بذارین دلم خوش باشه!!!:-s
از اون خوبا ادم بخواد بگیره باید بری بازار که از سمت ما یه نصف روز طول میکشه!!!

اینترنتی خرید کن عزیز ............

mustang GT
2014/07/02, 21:55
پروژه سیستم ما هم به پایان رسید!!!
چون تموم شد دیگه تاپیک جدا نزدم!!!:P
احتمالا بعداز ماه رمضان نامزدی در پیش دارم در نتیجه گفتم زودتر یه گرافیک خوب بگیرم!!!دیگه میدونید که ادم مزدوج میشه اختیارش دست خودش نیست دیگه!!!
گراف تمیزی هست.تا 7ماه دیگه هم گارانتی داره.از بچه های با سابقه خریدم.امیدوارم با سیستمم بپای هم پیر بشن!!!
عکس های نصب هم جدا میذارم که یه دور دیگه تاپیک بیاد بالا!!
278802788127882

old gamer
2014/07/02, 23:51
پروژه سیستم ما هم به پایان رسید!!!
چون تموم شد دیگه تاپیک جدا نزدم!!!:P
احتمالا بعداز ماه رمضان نامزدی در پیش دارم در نتیجه گفتم زودتر یه گرافیک خوب بگیرم!!!دیگه میدونید که ادم مزدوج میشه اختیارش دست خودش نیست دیگه!!!
گراف تمیزی هست.تا 7ماه دیگه هم گارانتی داره.از بچه های با سابقه خریدم.امیدوارم با سیستمم بپای هم پیر بشن!!!
عکس های نصب هم جدا میذارم که یه دور دیگه تاپیک بیاد بالا!!

درود بر تو که سیستمت مهمتر از ازدواجه برات :D

mustang GT
2014/07/03, 05:30
درود بر تو که سیستمت مهمتر از ازدواجه برات :D
مسخره نکن!!!
بسرت میاد!!!:))
قطعا جامعه سیستم داران هم با من هم عقیده هستن!!!!:-bd

mustang GT
2014/07/03, 20:51
سلام دوباره به همگی
ظاهرا هیچ کی عکس گذار نیست!!!:-q
بالاخره یه شب جمعه اومد و منم بیکار بودم تا پروژه سیستم رو کامل کنم.مخصوصا با led هایی که زدم خودم کلی ذوق مرگ شدم!!!خیلی قشنگ شده.براش کلید هم گذاشتم که راحت خاموش روشن بشه.
گرافیک جدید هم نصب شد!!!قشنگ شده؟
2789027891278922789327894

aryaiee
2014/07/07, 21:43
اساتید و دوستان محترم و دوست داشتنی
بنده حقیر هم قطعات تکمیلی اون سیستم دوستمون رو خریدیم.به علت اینکه بنده این روزها سرم شلوغه تا پایین هفته اسمبل میکنم و عکس رو میگذارم.اما حالا...
یک عدد کیس x4 که طی مشاوره با اساتید فروم خریداری شد به مبلغ 307000 تومان.با تشکر از آقای رضا اشراقی که x4 رو پیشنهاد دادند و خریداری شد.و یک کولر که خیلی گشتم از بین مدل های معرفی شده آقا آرمین گل باشه و DEEP COOL رو فراموش کردم.و تنها مدلی رو که پیدا کردم نزدیک به پیشنهاد ایشون باشه مدل:MACHO HR-2 بود که به مبلغ 142000 تومان خریداری شد.
27984279872798527986

Reza Eshraghi
2014/07/07, 21:46
اساتید و دوستان محترم و دوست داشتنی
بنده حقیر هم قطعات تکمیلی اون سیستم دوستمون رو خریدیم.به علت اینکه بنده این روزها سرم شلوغه تا پایین هفته اسمبل میکنم و عکس رو میگذارم.اما حالا...
یک عدد کیس x4 که طی مشاوره با اساتید فروم خریداری شد به مبلغ 307000 تومان.با تشکر از آقای رضا اشراقی که x4 رو پیشنهاد دادند و خریداری شد.و یک کولر که خیلی گشتم از بین مدل های معرفی شده آقا آرمین گل باشه و DEEP COOL رو فراموش کردم.و تنها مدلی رو که پیدا کردم نزدیک به پیشنهاد ایشون باشه مدل:MACHO HR-2 بود که به مبلغ 142000 تومان خریداری شد.

مبارکشون باشه امیرحسین جان . منتظرم ببینم چه می کنی با اسمبل سیستما ! ;;):-bd @};-

aryaiee
2014/07/07, 21:48
مبارکشون باشه امیرحسین جان . منتظرم ببینم چه می کنی با اسمبل سیستم ! ;;):-bd @};-
چشم استاد انشالا تا اخر هفته اسمبل میکنم.عکسم میگذارم :">

ALEX_HOT
2014/07/11, 12:41
با سلام
اینم تعدادی عکس از سیستم کلفتبار ما امیدوارم خوشتون بیاد(ببخشید اگه کیفیت تصاویر کمه)
2805628057280582805928060

ALEX_HOT
2014/07/11, 17:57
با سلام
بله کاملا حق با شماست دوست عزیز
اما بنده این دوتا فن رو از سیستم قبلیم جدا کردم گذاشتم رو کارت
در اولین فرصت دو تا فن در خور شخصیت این کارت براش میخرم .
با تشکر

ARMIN
2014/07/11, 18:27
با سلام
بله کاملا حق با شماست دوست عزیز
اما بنده این دوتا فن رو از سیستم قبلیم جدا کردم گذاشتم رو کارت
در اولین فرصت دو تا فن در خور شخصیت این کارت براش میخرم .
با تشکر

اون پست شما در مورد تغییرات فن گرافیک مربوط به این تاپیک میشد که منتقل کردم:
تغییرات خلاقانه در کیس و قطعات کامپیوتر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ALEX_HOT
2014/07/11, 18:29
خیلی ببخشید
ممنون که انتقال دادید^:)^

GNBBAKER
2014/07/18, 11:17
امروز تصمیم گرفتم چند تا عکس از مراحل کار ورژن 2 کیس nuke بر روی وب قرار بدم عکس ها مربوط به کارت GTX690 است که رنگ امیزی شده تو روزای اتی در تاپیک جداگانه ای عکس های کامل از مراحل کار کیس NUKE V2.0 قرار خواهد گرفت.

28208282092821028211282122821328214282152821628217 282182821928220282212822228224

ARMIN
2014/07/18, 12:46
امروز تصمیم گرفتم چند تا عکس از مراحل کار ورژن 2 کیس nuke بر روی وب قرار بدم عکس ها مربوط به کارت GTX690 است که رنگ امیزی شده تو روزای اتی در تاپیک جداگانه ای عکس های کامل از مراحل کار کیس NUKE V2.0 قرار خواهد گرفت.

دوست خوبم، در همین بخش یک تاپیک مجزا بزنید تا دوستان در طول پروژه به صورت اختصاصی بتونن پیگیر باشند.

Mostafa98
2014/07/18, 21:50
اینم سیستم من خودم اسمبل کردم اولین بارم بود
مشخصات در پروفایلم هست
حدود 3 ساعت طول کشید(پیچ ها عوضی شده بود.)
سیم پاورم که وضعیتش مشخصهX_X
دیگه سلامتی
2824428245

aryaiee
2014/07/18, 21:58
مشخصات در پروفایلم هست
دیگه سلامتی

مبارکه برادر فقط با بست های زیپ سیمهارو مرتب کن.البته بیشتر واسه زیبایی میگم.من خودم یکی اسمبل کردم هنوز سیم هاشو حوصله ام نگرفته مرتب کنم فعلا عکس نگذاشتم :D

SAMAN
2014/07/18, 22:31
مشخصات در پروفایلم هست
دیگه سلامتی

عزیز سیم ها رو میتونی از پشت سینی بیاری ....... من خودم x1 دارم ....... یخ خورده سخته ولی میشه .......
برو صفحه ی 76 همین تاپیک ببین من چطور این کار رو کردم ..........
کلا مبارک ت باشه .......... ازش با خوشی استفاده کنی .........

Reza Eshraghi
2014/07/18, 23:36
مشخصات در پروفایلم هست
دیگه سلامتی
2824428245

مبارکت باشه مصطفی جان ولی بی تعارف اسمبل افتضاحه ! توی کیس X1 با وجود فضای پشت کیس باز هم خیلی بهتر از اینها میشه اسمبل و مدیریت کابل کرد .

Mostafa98
2014/07/19, 03:13
خواهش می‌کنم.
راستش این جریانات رو یه ذره دیر فهمیدم.
حالا بعد درستش میکنم.

ARMIN
2014/07/19, 11:24
خواهش می‌کنم.
راستش این جریانات رو یه ذره دیر فهمیدم.
حالا بعد درستش میکنم.

سیستم خوبی بستی مصطفی جان،

اگر دوست داشتی یک تاپیک مجزا بزن برای خودت.

slayer2
2014/07/28, 23:41
اینم عکس های سیستم من که گرافیک و پاور و رم هاش به تازگی تهیه شده و با کمک و راهنمایی دوستان همین فروم بوده
Gigabyte 780TD3L
Phenom ii x4 955 @4GHz
2 * 4 1600 GEIL
R9 270 MSI
Green 700 Hp
zalman cnps 9500 A
Green X3 Gaming28485284862848728488

vahid23
2014/07/29, 11:04
این هم از سیستم من.مادربرد و CPU رو ارتقا دادم.مشخصاتش توی پروفایلم هست:

Reza Eshraghi
2014/07/29, 13:25
باسلام.این هم عکسهای سیستم من .که مدیریت ودوستان کمک کردند تا توانستم این قطعات را تهیه کنم .در ضمن از دوستان انتظار دارم که در صورتی این سیستم باز مشکلی دارد ویا اگر کمبودی دارد بیان کنند تا بتوانم تهیه نمایم

آقا سهراب عزیز سلام . به شدت مبارکتون باشه . و با قدرت براتون کار کنه . @};-
فقط به نظرم یه خرده از نظر مدیریت کابل کشی با توجه به اینکه کیستون میشه گفت یکی از چمدون های ( ! ) شرکت گربن هست چندان جالب نیست .

kenzo
2014/08/02, 09:46
یه 280 واسه رفیقمون گرفتم (استوک ) یه تست با سیستم خودمون هم زدیم دی خداییش حدود 4 تا 7770 هست

این هم یه قیاس از نسل ها دی خخخخخخخخخخخ

من خودم xfx دارم از نظر اندازه مثل اینه اما سافایر یه چیز دیگه است

castlevania
2014/08/10, 14:08
اینم دواکین ما:
29058 29059
:x

Aliover
2014/08/10, 22:50
خوب عکس سیستم جدید مافقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
که بعد از 4 سال تبدیل به سیستمی با کانفیگ مناسب و متناسب با دیگر قطعات شد.
به خاطر کیفیت پایین عکس ها هم بسیار بسیار عذر میخوام.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

البته اسمبل چند تا ایراد داره.
فن پایین کیس دیگه جا نداره که به سوکت کنترلر کیس وصل بشه باید براش تیدیل پیدا کنم.
کابل 8 پین تغدیه پردازنده بسیار کوتاه هستش و نمیشه از پشت اوردش باید براش تبدیل پیدا کنم.
به دلیل کوچک بودن بورد در سایز مینی ATX کابل کشی زیاد به چشم میخوره که باید روی پنهان کردن کابل ها دقت زیادی به خرج بدم.
نور پردازی کیس فعلا مونده که به نظر یه نوار LED قرمز رنگ متناسب با قطعات باید تهیه بشه.

king-baxx
2014/08/10, 23:02
سلام دوستان

- ز گه واره تا گور دانش بجو ای دانشجو :D
-
امروز گفتم از کیسم براتون یه عکس بگیرم بذارم سایت
یکم شلوغه مثل اتاقم - دیگه درک کنید - اتاق دانشجویی و سیستمو شلوق پلوغو . . :D

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
29098

29099 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Arthur
2014/08/11, 12:28
خوب پس از مدت ها اینم عکس هایی از سیستم من که تغییرات بسیار خلاقانه (نه بابا :D ) توش انجام دادم.
2908929090290912909229093

third person
2014/08/11, 13:32
خوب پس از مدت ها اینم عکس هایی از سیستم من که تغییرات بسیار خلاقانه (نه بابا :D ) توش انجام دادم.

استفاده بهینه از اون آکسفورد هم جزء تغییرات خلاقانه است ؟!! ;)
در ضمن بد نیست فکری به حال اون فن جلوی کیس کنید . موقع خاموشی سیستم گرد و خاک به راحتی وارد کیس میشه .

Arthur
2014/08/11, 13:36
استفاده بهینه از اون آکسفورد هم جزء تغییرات خلاقانه است ؟!! ;)
در ضمن بد نیست فکری به حال اون فن جلوی کیس کنید . موقع خاموشی سیستم گرد و خاک به راحتی وارد کیس میشه .

والا جلوی کیس بسته بود.تو این تابستون زیاد کرم میشد این بلا رو سرش آوردم.
کاریش نمیتونم بکنم که :D

SAMAN
2014/08/11, 15:04
سلام دوستان

-

اقا نورپردازیت تو حلقم ! چیه ؟ چه رنگ جیگری داره ........... دلم خواست !

third person
2014/08/12, 00:14
والا جلوی کیس بسته بود.تو این تابستون زیاد کرم میشد این بلا رو سرش آوردم.
کاریش نمیتونم بکنم که :D

می تونی از فیلتر فن استفاده کنی ، البته اگر در بازار ما موجود باشه !!

SAMAN
2014/08/12, 00:17
می تونی از فیلتر فن استفاده کنی ، البته اگر در بازار ما موجود باشه !!

موجوده ........... گرین داره .........

Roz6710
2014/08/12, 21:18
سلام دوستان
-

داداش چه کیس قشنگی دست و پا کردی دل ما که سوخت8->داستان این نوار ال ای دی ها چیه از کجا میشه تهیه کرد چجوری میشه تو کیس وصلش کرد یعنی داستان برقش به سیستم چجوریاس؟

aryaiee
2014/08/12, 21:21
با اجازه اساتید و مدیریت محترم
دوستان گلم به علت اینکه اینترنت خیلی از دوستان حجمی هستش،لطفا در نقل قولها عکس هارو مجدد تکرار نفرمایید.با تشکر @};-

Shahin007
2014/08/12, 21:28
پست هایی که در نقل قول عکس هم داشتند ویرایش و پاک شدند.

مِن بعد خود دوستان مراعات این قضیه رو بکنند و در نقل قول عکس نیارن دیگه :)

Mostafa98
2014/08/12, 21:29
نقل قول کردن عکس ها از حجم کم نمی‌کنه چون یه بار عکی به کش رفته بحث شلوغ شدن و طولانی شدن صفحه هست.

king-baxx
2014/08/18, 22:05
داداش چه کیس قشنگی دست و پا کردی دل ما که سوخت8->داستان این نوار ال ای دی ها چیه از کجا میشه تهیه کرد چجوری میشه تو کیس وصلش کرد یعنی داستان برقش به سیستم چجوریاس؟

جواب سوالتون رو تو این تاپیک گذاشتم -

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. =143834#post143834

SAMAN
2014/08/28, 23:13
سیستمی که من رو راضی نکرد ولی من براش سنگ تموم گذاشتم ............. ولی اگه کابل های جلوی کیس بلند تر بود میشه بهتر اسمبل کرد !

2990429905299062990729908299092991029911

انصافا فن های هایپر هم کیفیت خوبی داشت ........

SAMAN
2014/08/31, 19:37
من با 3 تا کامپیوترام ! درسته به اندازه ی یدونه ی شما نمیارزه ولی بازم خدا رو شکر ............

29974

NAVID OC
2014/08/31, 20:32
خداییش خیلی فضای رمانتیکیه سامان خان!
نه ... خوشم اومد... پسر منظم و با سلیقه ای هستی!

SAMAN
2014/08/31, 21:10
خداییش خیلی فضای رمانتیکیه سامان خان!
نه ... خوشم اومد... پسر منظم و با سلیقه ای هستی!

مخلصیم ........... لطف داری ........... ولی کلا منظم ام ! تازه جزوات دانشگاه رو ندیدی !

M.GH
2014/08/31, 21:28
برای اینکه فضا عوض بشه کیس منو هم ببینید و بخندید...:D
10 سال بیشتر نیست که دارمش...همین فعلا کارم راه میندازه(:|
کولینگ داشته باشید:-B
agp256+ ddr400+amd athlon64
سال 90 خواستم کامپیوتر نو بگیرم یه های اند درمیومد2 تومان رفتم لب تاپ گرفتم
حالا سال 93 حساب کردم باید 6 تومان بدم یه کامپیوتر درست درمون بگیرم!!!!!
با این وضع خدا به همه صبر بده آمین!!!
299762997729978

SAMAN
2014/08/31, 22:05
برای اینکه فضا عوض بشه کیس منو هم ببینید و بخندید...:D
10 سال بیشتر نیست که دارمش...همین فعلا کارم راه میندازه(:|
کولینگ داشته باشید:-B
agp256+ ddr400+amd athlon64
سال 90 خواستم کامپیوتر نو بگیرم یه های اند درمیومد2 تومان رفتم لب تاپ گرفتم
حالا سال 93 حساب کردم باید 6 تومان بدم یه کامپیوتر درست درمون بگیرم!!!!!
با این وضع خدا به همه صبر بده آمین!!!

سیم بندی ت تو حلقم ............. :((
عزیز یه گرد کنی هم کیس خوشحال میشه هم ما ......... @};-

Mostafa98
2014/08/31, 22:52
کیس در هم داره؟
فقط خواستم مطمئن شم .به هر حال اینم یه جور خلاقیت هست. :D

M.GH
2014/09/01, 16:18
سیم بندی ت تو حلقم ............. :((
عزیز یه گرد کنی هم کیس خوشحال میشه هم ما ......... @};-
این دیگه آب از سرش گذشته باید بره موزه ولی اینو تازه گردگیریش کرده بودم ماهی یکبار با جاروبرقی گردگیریش میکنم.باورنداری اینا رو ببین:-"
مادربورد msi کار تو شرایط سخت که میگن همینه :Dاستاندارد نظامي MILITARY CLASS IV داره:^o
29987299882998929990

M.GH
2014/09/01, 16:21
کیس در هم داره؟
فقط خواستم مطمئن شم .به هر حال اینم یه جور خلاقیت هست. :D
بله در داره منتها بعضی وقتها برش میدارم برای خنک کنندگی بیشتر:D

SAMAN
2014/09/01, 19:00
بله در داره منتها بعضی وقتها برش میدارم برای خنک کنندگی بیشتر:D

اشتباه نکن عزیز اون طوری بد تره ...........

M.GH
2014/09/01, 19:08
اگه منظورت از بدتره گرد خاک بیشتره که بله کاملا درست میگی 1 ماه نشده به این روز میوفته
29997
هی با جاروبرقی باید تمیز کنم

SAMAN
2014/09/01, 19:20
اگه منظورت از بدتره گرد خاک بیشتره که بله کاملا درست میگی 1 ماه نشده به این روز میوفته
29997
هی با جاروبرقی باید تمیز کنم

از لحاظ خنک بودن گفتم ........... اگر کیس شما استاندارد می بود در بسته خنک تر بود .......

ABS92
2014/09/01, 19:54
درود به همه ی دوستان

این هم سیستم کوچولوی دوست داشتنی من.درسته که قطعات شاخ و خیلی خفنی نداره ولی همین که با کمی صرف وقت همین سیستم ساده رو به این شکل تونستم اسمبل کنم خودش دنیاییه برای من.
امیدوارم که شما هم خوشتون بیاد.بخاطر کیفیت پایین عکس ها هم پیشاپیش عذرخواهی میکنم.
تمام نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما رو به گوش جانم پذیرا هستم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

mustang GT
2014/09/03, 14:51
این هم عکس سیستمی که توی شرکت برای یوزرهای اداری اسمبل میکنیم.
asus P8B75-V
intel G2030
2Gb Kingston 1600
500Gb Western
Green 380 HE
Case Green Pars or MD121
300813008430086300853008330082
البته برای سیستم هایی گه کار سنگین انجام میدن مثل واحد الکترونیک روی همین مین بورد 3770k همراه 8گیگ رم و گرافیک 630یا640 بهمراه 480wگرین بسته میشه.

SAMAN
2014/09/03, 14:58
این هم عکس سیستمی که توی شرکت برای یوزرهای اداری اسمبل میکنیم.
asus P8B75-V
intel G2030
2Gb Kingston 1600
500Gb Western
Green 380 HE
Case Green Pars or MD121

2 گیگ رم کمه واسشون گناه دارن ! یه 4 بندازین دیگه .........

SAMAN
2014/09/03, 15:00
البته برای سیستم هایی گه کار سنگین انجام میدن مثل واحد الکترونیک روی همین مین بورد 3770k همراه 8گیگ رم و گرافیک 630یا640 بهمراه 480wگرین بسته میشه.

عزیز دل واسه 3770 ضریب باز اصلا مین برد خوبی نمیبندین .......... دیگه h بردارین ........... یا i5 بردارین ..........

نخرین خواهشا این کارت گرافیک های ناکارآمد رو ............... کارت رو از سری جدید amd بردارین بهتره ......

mustang GT
2014/09/03, 15:54
2 گیگ رم کمه واسشون گناه دارن ! یه 4 بندازین دیگه .........
باور کن 2گیگ هم از سرشون زیادیه!!!کار خاصی ندارن.همش افیس یا شبکه!!!همین. . . .

عزیز دل واسه 3770 ضریب باز اصلا مین برد خوبی نمیبندین .......... دیگه h بردارین ........... یا i5 بردارین ..........
نخرین خواهشا این کارت گرافیک های ناکارآمد رو ............... کارت رو از سری جدید amd بردارین بهتره ......
میدونم که مین زیاد خوبی واسه 3770 نیست فقط کار راه اندازه!!!
این مین رو انتخاب کردیم که هم روی سیستم های اداری و سیستم های سنگین ببندیم.گرافیک هم که اصلا حرفشو نزن که دلم خونه!!!فقط به 2گیگ بودنش توجه میکنن!!!
اگه 210 مدل 4گیگ داشت اونو میخریدن!!!خرید این ها دست من نیست!!!
سعی میکنیم با این قطعات داغون یه چیزه کارامد تحویل بدیم.هیچ کی هم قدر نمیدونه. . . . .

vahid23
2014/09/04, 09:44
سلام.اینم از کیس جدید که پری روز دستم رسید.

اینم عکس یادگاری با کیس قبلیم.

M.Ahmadi
2014/09/04, 12:10
حیف این سیستم همش 8گیگ رم 1600 داشته باشه در اولین فرصت عوض کن کن شده مثل لاستیک پیکان رو benz

kenzo
2014/09/04, 12:24
سلام.اینم از کیس جدید که پری روز دستم رسید.

اینم کس یادگاری با کیس قبلیم.

مدل کیس جدیدت چیه برادر چقدر جا داره !

m343
2014/09/04, 12:33

یحتمل Corsair 750D

vahid23
2014/09/04, 13:00
تو فکرش هستم که رمها،واتر کولر و کارت گرافیکو ارتقا بدم.همشو یکی یکی انجام میدم.

vahid23
2014/09/04, 13:02

CORSAIR OBSIDIAN 750D

M.Ahmadi
2014/09/04, 13:17
واتر بزار اخربه نظرم بین رم گرافیکم فک کنم رم بهتره چون تا اون موقع سری 8 هم میاد برا گرافیک وکمی به تعادل قیمت میرسه

IMAN4K
2014/09/22, 12:02
اینم یه تغییر کوچیک!
3071730718

طرح اصلی این بود که سفارش دادم با لیزر برش دادن.در ابعاد a4 تقریبا بین 20 تا 25 تومن هزینه داره.
30719

EHSAN BAHAVAR
2014/09/26, 15:35
یک عدد مانیتور ASUS PB298QE جایگزین مانیتور VG248QE شد . :36::36::36::36::36:

31069

Arthur
2014/10/08, 23:22
نمای داخل کیس پس از ارتقا :
32116
نمای بیرونی پس از برش و عوض کردن جای پنل و اضافه کردن فن.اون سفید ها فیلتر هود هستند :D
32117

Devileytion
2014/10/26, 18:49
دوستان ؛ منو سیستمم یه روز خوب .

SAMAN
2014/10/26, 18:59

چلتره برادر .....

تو خود سایت اپ کن ......

عجب سیستمی ......

GNBBAKER
2014/10/26, 19:58
ایمان خیلی پلیدی پسر هنگیدم مانیتور و کی گرفتی خدا رو شکر که قرص زیر زبونی کنارم بود@-)

Devileytion
2014/10/30, 13:22
دوستان اینم از عکس های تکمیلی . انشالله تاپیک یوسف جان که به اتمام برسه ، میریم سر نقد پروژه Snow Shade .

soorush
2014/10/31, 11:59
دوستان اینم از عکس های تکمیلی . انشالله تاپیک یوسف جان که به اتمام برسه ، میریم سر نقد پروژه Snow Shade .

بسیار زیبا و حرفه ای --- لذتشو ببری ایمان جان :-*

ARMIN
2014/10/31, 16:58

Reza Eshraghi
2014/10/31, 17:11
داداش تناسب رنگی داخل کیس و انتخاب اون رم ایدیتا و پست بدون شرحت از عرض تو بصل النخاعم ! :D:D
سی پی یوش چیه این نارنجی خوشگل ؟ :x
کمتر از 4160 باشه ها اینجوری میشم : :ar!

SAMAN
2014/10/31, 20:46
چه نارنجی ...... :-*

MR.POORSUNI
2014/11/01, 01:12

سان ستی شده واسه خودش ! لایک است :-bd
جز اون فن و هیتسینگ اینتل ;))

mustang GT
2014/11/01, 16:29
اینم کیس جدید گرین بنام اورامان!!!!فک نکنید واسه خودم خریدم.نمونه اسمبلی هست که با قطعات داغون توی شرکت انجام میدیم!!!بماند که چه کانفیگی داره.فک کنم از مین بورد متوجه بشید!!!هر چند با این سیستم ها هدف فقط اتصال به اینترنت هست نه چیز دیگه ای
شرکتمون ابتکار به خرج داد و از کیس ها خریدن!!!
کیفیتش تعریفی نداره. . . . .از نظر چفت و بست!!!!مثلا جاهایی که پرچ شده خیلی داغون و ناشیانه انجام شده.
پنل جلوش فقط از دور قشنگه!!!بهش که دست میزنی به عمق فاجعه از نظر کیفیت پی میبری!!!!
فقط بدرد مین های مینی میخوره و بس!!!!برای یه کیس 70تومنی که مدیریت کابل داره و همینطور یک پورت usb3 از این بیشتر نباید انتظار داشت. . . .
331683317033169

Shahin007
2014/11/01, 16:56
اینم کیس جدید گرین بنام اورامان!

هر چیه خوبه اون پنجره رو گذاشته که کابل هارو از اونجا بکشی ...
البته اگه از سازندش علتش رو بپرسی میگه اینجوری ارزون تر براش تموم میشده ...
چون یه کیس با کابل منیجمنت واقعی این شکلی نمیشه که نصف از پشت رو کلا پوشش نده!

اسمبل خوب بود دوست عزیز ... :)

aliebrahimi04
2014/11/01, 17:54
خیلی لذت بردم.
میشه بفرمایید مدل مانیتورتون چیه؟
قیمت؟ازش راضی هستین؟فقط برای بازی استفاده میکنید؟

Devileytion
2014/11/01, 18:51
همین الان ویرایش کردم ... تو امضام هست .
4 چوق بدون عینکاش . مانیتور خوبیه ولی بدون اشکال نیست . بله بازی بیشتر کمی هم رندر ، مکث البته .

in-fo
2014/11/05, 04:27
خب چند تا عکس جدید هم از سیستم خودم قرار بدم

آقا یه سوال من سیستم کاربران اینجارو میبینم شاخ در میارم ! الان مثلا این خودش اینشکلیه ؟ یا واقعا کیسش اینجوریه ؟ آخه همه جای این که بازه هرچی خاک هست میره توش !

SAMAN
2014/11/05, 10:02
آقا یه سوال من سیستم کاربران اینجارو میبینم شاخ در میارم ! الان مثلا این خودش اینشکلیه ؟ یا واقعا کیسش اینجوریه ؟ آخه همه جای این که بازه هرچی خاک هست میره توش !

خودش این شکلیه عزیز دل .....

in-fo
2014/11/05, 16:10
خودش این شکلیه عزیز دل .....

خاک نمیره توش ؟

in-fo
2014/11/05, 16:16
همین الان ویرایش کردم ... تو امضام هست .
ولی بدون اشکال نیست . بله بازی بیشتر کمی هم رندر ، مکث البته .
این سمت چپیه کنار کیبورد چیه ؟ هرچی فکر میکنم نمیتونم بفهمم ! الان که سیستم کاربران رو میبینم مغزم یکم هنگ میکنه ماشالله چه سیستم های تر و تمیز و خوشگلی دارید حلالتون باشه امیدوارم ازش استفاده درست رو کنید چون بعضیا واقعا لوازم جانبی زیاد گرفتن ( دیگه نمیدونم وقت میکنن با اونا بازی کنن یا نه ) حالا من این سیستم جدید رو که گرفتم یکم از طرح های کاربران استفاده میکنم داخل کیس رو خوشگل میکنم :D

SAMAN
2014/11/05, 21:02
خاک نمیره توش ؟

عوض ش قطعات ت معلومه .....

GNBBAKER
2014/11/05, 23:18

دوست عزیز کیس مورد نظر همون کیسه haf-x هستتش که بعد از ماد شدن به snow shade تغییر نام پیدا کرد درش باز نیست روی درش پنجره نصب شده همه جاشم فیلتر گرد و غباره فکر نکنم تو ایران یه کیسی مثل ss ضد گرد و غبار باشه جالب اینه که برای خروجی های مادربورد هم کاور گذاشته شده تا غبار داخل اونا هم نفوذ نکنه

اون کیبورد کوچیکه هم کیبورد ماکرو هستش که می تونی تو هر کلیدش سه تا کلیدو برنامه ریزی کنی بهترین کیبورد برای بازی های RTS همینه من خودم COMPANY OF HEROES 2 رو باش انلاین میزنم

اساتید موقع پاسخ به سوالات دوستان لطفا به کیس ها دقت کنید کیس های ماد شده رو با کیس های استوک اشتباه نگیرید. @};-

SAMAN
2014/11/05, 23:46
دوست عزیز کیس مورد نظر همون کیسه haf-x هستتش که بعد از ماد شدن به snow shade تغییر نام پیدا کرد درش باز نیست روی درش پنجره نصب شده همه جاشم فیلتر گرد و غباره فکر نکنم تو ایران یه کیسی مثل ss ضد گرد و غبار باشه جالب اینه که برای خروجی های مادربورد هم کاور گذاشته شده تا غبار داخل اونا هم نفوذ نکنه

اون کیبورد کوچیکه هم کیبورد ماکرو هستش که می تونی تو هر کلیدش سه تا کلیدو برنامه ریزی کنی بهترین کیبورد برای بازی های RTS همینه من خودم COMPANY OF HEROES 2 رو باش انلاین میزنم

اساتید موقع پاسخ به سوالات دوستان لطفا به کیس ها دقت کنید کیس های ماد شده رو با کیس های استوک اشتباه نگیرید. @};-

عزیز دل ایشون در مورد کیس اقای شالیکاران پرسیدن ......

GNBBAKER
2014/11/06, 00:08
مغذرت سامان جان زیر پست SS بود از کیبوردم پرسیده بودن فکر کردم اونه.:x

SAMAN
2014/11/06, 00:11
مغذرت سامان جان زیر پست SS بود از کیبوردم پرسیده بودن فکر کردم اونه.:x

قربانت .... پیش میاد .... ایشون در مورد نوع کیس جنای شالیکاران پرسیده بودند که سری اورکلاک گرین هست .......

کیس شما گرد و غبار جرات نمیکنه سمت ش بیاد عزیز دل .......

in-fo
2014/11/06, 01:02

عجیبه مثل اینکه اشتباه پاسخ دادید D: ! قیمتش چنده ؟ همین که همه جاش بازه باید برم از نزدیک ببینم

SAMAN
2014/11/06, 01:38
عجیبه مثل اینکه اشتباه پاسخ دادید D: ! قیمتش چنده ؟ همین که همه جاش بازه باید برم از نزدیک ببینم

اقا اونی که شما دیدی کیس مدل اورکلاک گرین هست ........ اینی که دوستمون گفت فرق داره و خیلی گرونه ......

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.کیس-کامپیوتر-گرین-مدل-OC-Station

iSteve
2014/11/06, 01:46
قربانت .... پیش میاد .... ایشون در مورد نوع کیس جنای شالیکاران پرسیده بودند که سری اورکلاک گرین هست .......

کیس شما گرد و غبار جرات نمیکنه سمت ش بیاد عزیز دل .......
اون کیس آقا حسام، گرین سری اورکلاک نیست.
شرکت گرین، اصلا سری اورکلاک تولید نمیکنه. فقط یک مدل کیس داره که برای اورکلاک طراحی شده و اسمش oc station هست.

اون کیس آقا حسام برند و مدلش اینه:
Antec Skeleton (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
این کیس تو بازار موجود نیست.

@};-

aryaiee
2014/11/06, 05:56
دوستان عزیز این تاپیک چت باکس که نیست!لطفا ادامه این صحبت ها در پروفایل یا چت باکس. :|

EHSAN BAHAVAR
2014/11/06, 17:12
اینم سیستم ما . ( در آینده دو تا گرافیک 970 روش سوار میشه )

33416 33415

SAMAN
2014/11/06, 17:15
عجب سیستمی احسان جان ...... کار کنه با قدرت .....

MoHamMAD_jOon
2014/11/13, 23:32
33626336273362833629336303363133632

aryaiee
2014/11/14, 06:39

به به مبارک باشه برادر @};-

arashlinux
2014/11/14, 06:58
مبارکه

Hoplite
2014/11/14, 10:53
اینم سیستم ما . ( در آینده دو تا گرافیک 970 روش سوار میشه )

33416 33415

به به به داش احسااااان گل. منور کردی چشمان مارو داداش :D:-bd

Tiik_Taak24
2014/11/14, 13:18
مبارکت باشه اقا محمد
فقط یه چیزی در مورد رنگ مشکی ( کنتراست )
این تو عکس رنگ مشکیش اینطوری ـه O.O انگار روشته

EHSAN BAHAVAR
2014/11/14, 14:44
به به به داش احسااااان گل. منور کردی چشمان مارو داداش :D:-bd

قابلتو نداشت . همش فروش رفت داداش گلم . ممنون:(

Hoplite
2014/11/14, 19:19
قابلتو نداشت . همش فروش رفت داداش گلم . ممنون:(

غمت نباشه داداش. ایشالا بهترش میاد:-bd\:D/;)

mustang GT
2014/11/17, 07:23
عضو جدید سیستم من. . . .
سرانجام اومدیم به جمع واترکول داران!!!!
33749337503375133752
اگه کیفیت عکسا بده ببخشید. . . .

EHSAN BAHAVAR
2014/12/01, 20:23
این هم از سیلور ارو ما
هرچند هنوز اون آرچون هم هست
:>

مهدی جان مبارکت بلاشه واقعا جزو یکی از بهترین و برترین کولرها بحساب میاد . انشالله فنش برات بچرخه .

خرید تمام دوستان مبارک باشه و رضا خان ؛ هم یه خرید کردن که منتظر عکساشیم :D

worldblue
2014/12/12, 10:59
اینم چند تا عکس از مانیتور که همین الان رسید با کیس :

1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) - 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) - 3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) - 4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) - 5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) - 6 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

aram176
2014/12/19, 11:57
347753477634777

Hoplite
2014/12/19, 15:00
347753477634777

موس سمت چپ ؟؟؟ really ??
راحته ؟ :D

vahid23
2014/12/23, 18:06
سلام.اینم از این:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

چطوره؟

SAMAN
2014/12/23, 18:13
سلام.اینم از این:

چطوره؟

نوار های led دیپ کول با کنترلر ؟

vahid23
2014/12/24, 12:31
بله درسته

lophalab
2014/12/31, 22:45
بابت کیفیت بد عکس ها واقعا پوزش می طلبم

Reza Eshraghi
2014/12/31, 23:11
روح اله جان فکر یک اسمبل مجدد تر و تمیز و حرفه ای باشید چون واقعاً اسمبل فجیعی انجام شده !!

lophalab
2015/01/01, 00:03
روح اله جان فکر یک اسمبل مجدد تر و تمیز و حرفه ای باشید چون واقعاً اسمبل فجیعی انجام شده !!

:D:D
الان که خیلی خوب شدها
روز اول میخواستی ببینی خودم توش گم میشدم از بس که کابل داشت
یه مشکل دیگه هم اینه که کابل های پاور زیاد و کوچک هستند.
بازم اگه پیشنهادی و راهنمایی من میشنوم

Reza Eshraghi
2015/01/01, 22:16
کلا یارگیریت خوبه آورین آورین

امین جان شما که وسط بازار هستی ،
برادر بهینه شده سیلور اررو هم اومده . حتی تو سایت گرین هم خبرش هست ! Silver Arrow IB-E اسمش هست . توی بازار ندیدیش شما ؟! ما که ندیدیمش ! شاید ما چشم بصیرت نداشتیم ! :-??

AJOR
2015/01/03, 12:03
35232 35233
گفتم قبل نابودکردنشون یکی دوتا عکس یادگاری بزارم!

Hoplite
2015/01/04, 11:11
سلام.
نصب Deep Cool RGB LED روی کیس X9 با تشکر از احسان بهاور عزیز @};-

35269 35270 35271
35272 35273 35274
35275

Aliover
2015/01/05, 16:25
سلام.
نصب Deep Cool RGB LED روی کیس X9 با تشکر از احسان بهاور عزیز @};-

35269 35270 35271
35272 35273 35274
35275

کیس زیبایی دارید
منم یکی از اینLED ها سفارش دادم.
فقط یک نکته
فکر میکنم فن رادیاتور واتر کولر رو برعکس بستید.
چون با زاویه فن ی که من دیدم الان باید باد رو بده داخل.
درصوتی که باید باد به سمت رادیاتور بره نه این که مکش بشه.

با نمایی بهتر (بهمراه کیفیت بهتر)

مهدی جان مبارکه
فکر میکنم اینمادربرد رو با X58 اشتباه گرفتی
(رما الان دارن رو Single کار میکنن) = پروفمنس فاجعه بار رم !

Hoplite
2015/01/05, 18:09
کیس زیبایی دارید
منم یکی از اینLED ها سفارش دادم.
فقط یک نکته
فکر میکنم فن رادیاتور واتر کولر رو برعکس بستید.
چون با زاویه فن ی که من دیدم الان باید باد رو بده داخل.
درصوتی که باید باد به سمت رادیاتور بره نه این که مکش بشه.

سلام.
چشماتون زیبا میبینه لطف دارید.
در مورد فن رادیاتور طبق دفترچه عمل کردم که نوشته بود بهتره طوری ببندید که هوا رو به داخل بکشه ( As an Intake ).
بله الان هوا رو از دریچه ی بالای کیس به داخل میکشه و در مسیرش رادیاتور رو هم خنک میکنه. ولی اگه هوای داخل رو ببره بیرون هوای داخل گرم تره و طبق گفته ی دفترچه هم اگه درست انجام داده باشم فکر کنم این حالت بهتر باشه چون هوای بیرون خنک تره.
حالا دیگه نمیدونم تا چه حد درست انجام دادم :D

Aliover
2015/01/05, 18:51
یکی از رم ها مشکل داره و مدام نمیشه رو سیستم باشه (درحالی که از همه بهتر اور میشه)
رم ها رو دوال میشناسه
تست زدم 8->

جالبه دوال میشناسه!
تست کن ببین در این حالت پروفمنس رم چقدره
اگر در ظاهر دوال باشه و در عمل سینگل ، باید حدودا 16000 Read-Write-Copy بت بده.

سلام.
چشماتون زیبا میبینه لطف دارید.
در مورد فن رادیاتور طبق دفترچه عمل کردم که نوشته بود بهتره طوری ببندید که هوا رو به داخل بکشه ( As an Intake ).
بله الان هوا رو از دریچه ی بالای کیس به داخل میکشه و در مسیرش رادیاتور رو هم خنک میکنه. ولی اگه هوای داخل رو ببره بیرون هوای داخل گرم تره و طبق گفته ی دفترچه هم اگه درست انجام داده باشم فکر کنم این حالت بهتر باشه چون هوای بیرون خنک تره.
حالا دیگه نمیدونم تا چه حد درست انجام دادم :D
خواهش میکنم کیستون زیباست:)
عزیز دل اینطوری تحویه کیس بهم میریزه
فکر نکنم دفترچه همچنین توصیه ای بکنه :D
منظورش این بوده که هوا به داخل رادیاتور کشیده بشه یا اینکه بهتر بگم پمپاژ بشه.
هوای گرم همیشه به سمت بالا خواهد رفت و هوای سرد همیشه در پایین میماند.
اگر فن از بالای کیس هوا به داخل بده برای رادیاتور خوبه ولی نه اینکه مکش کنه !
1-در مکش هوا به خوبی از لایه های رادیاتور رد نمیشه
2-در این حالت موقع لود پردازنده هوای گرم که از رادیاتور به دست اومده به داخل کیس وارد میشه و باعث افزایش دمای کیس میشه.
3-هوای گرم داخل کیس هم میخواد بره بالا از بالا هم هوای گرم به داخل میادش ، در این بین هوای گرم سرگردان کجا خواهد رفت؟ :D

Hoplite
2015/01/05, 20:03
جالبه دوال میشناسه!
تست کن ببین در این حالت پروفمنس رم چقدره
اگر در ظاهر دوال باشه و در عمل سینگل ، باید حدودا 16000 Read-Write-Copy بت بده.

خواهش میکنم کیستون زیباست:)
عزیز دل اینطوری تحویه کیس بهم میریزه
فکر نکنم دفترچه همچنین توصیه ای بکنه :D
منظورش این بوده که هوا به داخل رادیاتور کشیده بشه یا اینکه بهتر بگم پمپاژ بشه.
هوای گرم همیشه به سمت بالا خواهد رفت و هوای سرد همیشه در پایین میماند.
اگر فن از بالای کیس هوا به داخل بده برای رادیاتور خوبه ولی نه اینکه مکش کنه !
1-در مکش هوا به خوبی از لایه های رادیاتور رد نمیشه
2-در این حالت موقع لود پردازنده هوای گرم که از رادیاتور به دست اومده به داخل کیس وارد میشه و باعث افزایش دمای کیس میشه.
3-هوای گرم داخل کیس هم میخواد بره بالا از بالا هم هوای گرم به داخل میادش ، در این بین هوای گرم سرگردان کجا خواهد رفت؟ :D

والا چیزی که من از دفترچه متوجه شدم این بود. به عکس دفترچه نگاه کنید و لطفا راهنمایی کنید کدوم حالت بهتره چون من زیاد سر رشته ندارم.

35347

aryaiee
2015/01/05, 20:19
دوستان من عزیزان اینجا محل چت و یا عیب یابی نیست.با تشکر از همه

darvishkhoob
2015/01/08, 20:08
سلام دو ستان منم دو تا عکس ناقابل میزارم :-j

دیگ کم و زیادی بود ببخشین نیمی از قطعات از قبل بسته شد بود دیگ ما بقیرو خودم زدم سر هم واردم نبودم دیگ این شد :D

354653546835466

چند تا عکس دیگه

35656 35657 3565835659 35655

Aliover
2015/01/08, 20:19
خوب سیستم بعد از خرید مادربرد جدید و LED RGB از دیپ کول
سیستم قبل از LED :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

DEEPCOOL LED :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سیستم بعد از نورپردازی در طرح ها و طعم های متفاوت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

35469

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ganboo
2015/01/08, 20:40
35470354713547235473354743547635470

kenzo
2015/01/09, 10:09
سلام داش علی مبارک باشه کراسشیر فروختی ؟

Aliover
2015/01/09, 13:04
سلام داش علی مبارک باشه کراسشیر فروختی ؟

عکس قطعاتی که خیلی دوستشون میداریمممم
:D

رم های فوق العاده
Corsair Dominator GT 2000Cl8 با چیپ فوق العاده الپیدا هدپیک شده ، تایم 7 رو فرکانس 2445MHz
و نیز تایمینگ 8-11-6-30-2T برای فرکانس 2600 مگاهرتز
چیپ رم ها از نوع MGH E hyper هستش
35513

35514355153551635517
Crosshair V Formula Z رو اره شهریور ماه بود فروختمش ولی بد جور پشیمونم.
واقعا حیف اون بورد نبود که پردازندش تهش 8350 باشه ؟؟؟
البته دست ادم ناآشنا هم نرفت به دوستم دادمش . به یکی که بتونه قدرش رو بدونه و بتونه ازش استفاده کنه
بهترین مین بوردی بود که تو عمرم داشتم از کسی که اونو داشته باشه هم بپرسی همین جواب رو بت میده عالی بود.
ایسوس هرچه داشت روی اون بورد استفاده کرده بود.
هرچند به زودی یکی دیگه از اون بورد رو میخرم حتی شده برای آرشیو کردنش :D

اینم چند تا عکس که استفاده بورد دقیقا همین هستش :

35518355193552035521

که در آخر باعث این رکورد شد ::P
جالبه مادربرد msi-990FX-GD80 با همین ولتآژ به زور 7.9 ولید گرفته شده بود ولی با بورد ایسوس به راحتی 8GHz رد شد.
مورد دیگه اینکه بعد این تست متاستفانه همون پردازنده روی بورد چیپ 970 تست شد که اون بورد گند زد به پردازنده و بعد اون ماجرا به هیچ وجه زیر نیتروژن بیش از 6.8 بالاتر نرفت.پردازنده ای که امید داشتیم در صورت تکرار تست ف حداقل 8.2GHz بزنه.:((

mustang GT
2015/01/14, 06:27
سلام
اینم عضو جدید سیستم من. . . . .
مشاوره کردیم کیس بگیرم ssd گرفتم.اگه واسه ssd مشاوره میگرفتم خدا میدونه بجاش چی میگرفتم!!!
بررسی های این ssd رو نگاه کردم سرعتش بد نبود.حالا باید تست کرد.البته یه چیز دیگه هم گرفتم که نصبش تغییرات میخواد ولی شدنی هست.
اونم نصب میکنم بعد از کل کیس یه عکس دسته جمعی میندازم. . . .
3570535706

meelad
2015/01/14, 13:08
عکس قطعاتی که خیلی دوستشون میداریمممم
:D

بهترین , قوی ترین بورد AM3552035521

خمیر بازی چسبوندی به مادر برد؟ :D
از شوخی گذشته، این خمیر چیه؟

Aliover
2015/01/14, 15:11
خمیر بازی چسبوندی به مادر برد؟ :D
از شوخی گذشته، این خمیر چیه؟

دقیقا خمیر بازی هستش :D
خمیر بازی بهترین عایق برای نفوذ آب هستش.
ولی موقع کندنش خیلی سخته راحت چند ساعت وقت ادم رو میگیره.
چند ساعت برای عایق کاری چند ساعت هم برای کندنش
مخصوصا دور و بر ماسفت ها و خازن های مدار تغذیه ، کندنش خیلی سخت میشه

AliYar
2015/01/14, 15:18
دقیقا خمیر بازیی هستش :D
خمیر بازی بهترین عایق برای نفوذ آب هستش.
ولی موقع کندنش خیلی سخته راحت چند ساعت وقت ادم رو میگیره.
چند ساعت برای عایق کاری چند ساعت هم برای کندنش
مخصوصا دور و بر ماسفت ها و خازن های مدار تغذیه ، کندش خیلی سخت میشه

درود علی جان :)

آقا یه سوال این خمیرها درسته که خیلی نرم/شل نیستن ولی زیر چیپ هایی که با سطح PCB کمی فاصله دارن نفوذ نمی کنه؟ چون اون اگر اون زیر بره که فکر نکنم بشه راحت پاکش کرد، درسته؟ چون فاصله خیلی کمه در حد چند دهم میلی متره.

Aliover
2015/01/14, 15:34
درود علی جان :)

آقا یه سوال این خمیرها درسته که خیلی نرم/شل نیستن ولی زیر چیپ هایی که با سطح PCB کمی فاصله دارن نفوذ نمی کنه؟ چون اون اگر اون زیر بره که فکر نکنم بشه راحت پاکش کرد، درسته؟ چون فاصله خیلی کمه در حد چند دهم میلی متره.

زیر چیپ اگر منظورت چیپست جنوبی هستش که میره مخصوصا چیپ جنوبی ولی ما اینقدر هم بهش خمیر نمیزنیم تا زیر چیپ بره.
ولی زیر سایرین نه نمیره.
اکثرا زیر پایه های IC ها میره یا مثلا پایه MosFet ها
اول یک خمیر رو گرد میکنیم به طوری که مثلا به اندازه یک پاک کن باشه.
بعدش میچسبونیم به جاهای خمیری و خمیر ها رو با این روش بلند میکنیم.
وقتی بورد خوب تمیز شد با یک سوزن خیلی ریز میشه باقی خمیر که لابه لای اینجور جاها هستش رو بیرون کشید
بازم بمونه دیگه چاره ای نیست باید تست گرفت(تست نگیرم می میرم) :P
ولی جدای اون بحث
بعد از یه مدت که کار عایق کاری انجام بشه و اینکه بدونی زیر نیتروژن کجای بورد بیشتر آب جمع میشه یا جمع نمیشه و اینکه کجا رو باید عایق کنی و نکنی میتونی به یک الگو درست از عایق کاری برسی
برای یک تست ساده پردازنده اون هم تست پردازنده AMD اینقدر هم خمیر لازم نیست.
چون همه پردازنده های AMD کلد باگ ندارن و به راحتی میتونن تا دمای -240 درجه رو تحمل کنن پس اطراف بورد یخ میزنه و آب دادنی هم در کار نیست !
در حالی که برای پردازنده های اینتل تودمای 110- تا 120- تست گرفته میشه که خیلی زود باید سیستم رو باز و بسته کرد و خشکش کرد چون دما پایینه
ما تو تست 8350 چون بورد رو نمیشناختیم و اینکه پردازنده باید به مدت طولانی(حدودا یک روز تمامو تست میگرفت) اینقدر خمیر زدیم.
معمولا روی ماسفت ها و IC هارو خمیر نمیزنن بهتره به حال خودش رها بشه و فقط پایه هاش تا حدودی گرفته بشه.
خازن ها هم چنین اکثرا باید دور و بر خازن ها آزاد باشن چون اگر دور و بر خازن گرفته بشه خازن یخ میزنه ولی ازاد باشه یخ نمیزنه !
البته استسناها هم هستش بوردی مثل Z97 OC Formula رو باید خازن هاش رو بگیری و الا زیر نیتروژن چرت میزنه :D
پ.ن:
مدیران عزیز از اینکه بحث داره از عکس به نحوه عایق کاری پیش میره عذر میخوام :D

AliYar
2015/01/14, 15:43
زیر چیپ اگر منظورت چیپست جنوبی هستش که میره مخصوصا چیپ جنوبی ولی ما اینقدر هم بهش خمیر نمیزنیم تا زیر چیپ بره.
ولی زیر سایرین نه نمیره.
اکثرا زیر پایه های IC ها میره یا مثلا پایه MosFet ها
اول یک خمیر رو گرد میکنیم به طوری که مثلا به اندازه یک پاک کنن باشه.
بعدش میچسبونیم به جاهای خمیری و خمیر ها رو با این روش بلند میکنیم.
وقتی بورد خوب تمیز شد با یک سوزن خیلی ریز میشه باقی خمیر که لابه لای اینجور جاها هستش رو بیرون کشید
بازم بمونه دیگه چاره ای نیست باید تست گرفت(تست نگیرم می میرم) :P
ولی جدای اون بحث
بعد از یه مدت که کار عایق کاری انجام بشه و اینکه بدونی زیر نیتروژن کجای بورد بیشتر آب جمع میشه یا جمع نمیشه و اینکه کجا رو باید عایق کنی و نکنی میتونی به یک الگو درست از عایق کاری برسی
برای یک تست ساده پردازنده اون هم تست پردازنده AMD اینقدر هم خمیر لازم نیست.
چون همه پردازنده های AMD کلد باگ ندارن و به راحتی میتونن تا دمای -240 درجه رو تحمل کنن پس اراف بورد یخ میزنه و آب دادنی هم در کار نیست !
در حالی که برای پردزانده های اینتل تودمای 110- تا 120- تست گرفته میشه که خیلی زود باید سیستم رو باز و بسته کرد و خشکش کرد چون دما پایینه
ما تو تست 8350 چون بورد رو نمیشناختیم و اینکه پردازنده باید به مدت طولانی(حدودا یک روز تمامو تست میگرفت) اینقدر خمیر زدیم.
معمولا رویماسفت ها و IC هارو خمیر نمیزنن بهتره به حال خودش رها بشه و فقط پایه هاش تا حدودی گرفته بشه.
خازن ها هم چنین اکثرا باید دور و بر خازن ها آزاد باشن چون اگر دور و بر خازن گرفته بشه خازن یخ میزنه ولی ازاد باشه یخ نمیزنه !
البته استسناها هم هستش بوردی مثل Z97 OC Formula رو باید خازن هاش رو بگیری و الا زیر نیتروژن چرت میزنه :D
پ.ن:
مدیران عزیز از اینکه بحث داره از عکس به نحوه عایق کاری پیش میره عذر میخوام :D

آقا خیلی ممنون بابت توضحیات کامل و دقیق. خانواده ای رو از نگرانی رهانیدی :دی

واقعا سرگرمی جالبیه و مطمئنا آدمو گرفتار خودش می کنه شاید برای همین تا حالا جرات نکردم جدی بهش فکر کنم و به قول معروف دست به آچار بشم. چون کلا در اینجور موارد آدم بدپیله ای هم هستم و اگر تصمیم بگیرم کاری رو بکنم باید تا ته خط برم برای همین ترجیح میدم بعضی کارارو اصلا شروع نکنم!

در مورد اینکه کجاها باید چقدر خمیر زده بشه هم که شما استادی قطعا همون طور که گفتی بعد از یه مدت آزمون و خطا آدم دستش میاد که کجاها رو باید چطوری عایق بندی کرد. زیر چیپ منظورم هم جنوبی بود هم بقیه چیپ های ریز و درشت دیگه، چون وقتی رطوبت محیطی سرد میشه و تعریق و آب/قطره راه می افته ممکنه هر جایی بره دیگه، که البته شما گفتی دیگه دستتون اومده کجا ها رو پوشش بدین. ولی دست مریزاد اون فرکانس هم که دیگه خودش گویاس.

بازم ممنون بابت وقت و اطلاعات :)

ALEX_HOT
2015/01/21, 20:15
امروز رفتیم تو کار نظافت سیستم
اینم چند تا عکس از درون و بیرون سیستم که گرد و خاک گرفته بود (برا کیفیت کم عکس ها عذر خواهی میکنم )
35925359323592635927
اینم عکس پس از تمیز کاری ، نور پردازی و ...
359283593435950
ویرایش :
البته خدمتتون عرض کنم که اون کابل تغذیه CPU رو هم انداختم پشت کیس
و اما وسیله اصلی که در امر نظافت بنده رو یاری رسانی کرد
35936

imanprjr
2015/02/05, 20:40
سلام دوستان .

چند روز پیش هدیه انجمن سخت افزار به دست بنده رسید .

ضمن تشکر از مجموعه سخت افزار عزیز و تشکر از زحمات تک تک مسئولین و دوستان شرکت کننده در مسابقه فروم

ممنون .

3639136392

magiteq
2015/02/07, 23:54
خرید یک برد 970 G1 GAMING به قیمت 1690

تست FURMARK با تایم 15 دقیقه و دما پس از استرس 76 درجه

تست UNIGINE HEAVEN 4 در بالاترین تنظیمات

تست TESSMARK

در کل کارتی با نویز بسیار کم و خنک و قابلیت اور بالا هست
سوالی دارید در خدمتیم

old gamer
2015/02/08, 10:48
بسیار مبارک باشه براتون . این اولین سری هست که از کارت های گیگابایت خوشم اومده. کولر معرکه ای داره. دست طراحاش درد نکنه

magiteq
2015/02/08, 11:07
بسیار مبارک باشه براتون . این اولین سری هست که از کارت های گیگابایت خوشم اومده. کولر معرکه ای داره. دست طراحاش درد نکنه
GIGA تازه یادش افتاده در این نسل باید برای کارت یک BACKPLATE هم در نظر گرفت
در نسل قبل فکر میکنم فقط رو 780GHZ بود که خب این هم قدرتمندترین مدل 780 بود که فقط یکسری شرکا عرضه کردن
ASUS رو اکثر بردهاش بود

meelad
2015/02/22, 07:06
افتخارات سیستمم :D
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
ROG رو عشقه! :x
این برچسب ها از خود اون قطعه بیشتر ازش دارن!! :ar!

old gamer
2015/02/22, 09:50
ROG رو عشقه! :x
این برچسب ها از خود اون قطعه بیشتر ازش دارن!! :ar!
قطعه رو بیخیال هرکدومش یادآور چندصد هزارتومن ضرر مالیه اینا

captain1374
2015/02/22, 12:34
CPU : I73770K - Ram : 8 GB geil - Board : Asus P8H77ZV LE - VGA : Asus Nvidia Geforce 650 1 GB DRR 5 - HDD 1TB - SSD 128 GB - Power 650 Green - Fan : Assassin CPU Cooler - Case : Assassin Xigmatek

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Shahin007
2015/02/24, 18:15
امروز بعد از مدت ها فرصتی شد یه دستی به روی سیستم بکشم و یه بادی هم بگیرم بهش...

بچّم تر و تمیز شد ...

مدیونید اگه فکر کنید با این باد گرفتم بهش: :D

@};-@};-@};-