PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس سیستم و قطعات شما

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

Hessam
2013/09/08, 09:29
بسیار عالی. مبارک باشه. :)

GNBBAKER
2013/09/15, 08:23
سیستم خنک کننده جدید فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

EHSAN BAHAVAR
2013/09/15, 10:55
سیستم خنک کننده جدید فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ببخشید این سیمهای همرنگ رو از کجا گرفتین؟؟؟؟؟

GNBBAKER
2013/09/15, 11:19
سیمها رو خودم مودینگ کردم جای خواصی نمیفروشن

GNBBAKER
2013/09/15, 11:26
کیس قدیمی فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

HaM3D
2013/09/18, 12:56
اینم عشق عمو ولی یکم قدیمی شده :دی

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

rasaam
2013/09/18, 13:29
آقا اینم عکس از کیس من فقط خدائیش ندید بگیرید انگار که ندیدید عکس منم شطرنجی کنید توروخدا آبرو دارم:))

old gamer
2013/09/18, 13:45
خدا عمرت بده امين جان، از شما بهتر چه كسى؟ خيالم راحت شد.

راستى توى عكس به نظرم اومد زر ورق (كاغذ نايلون) روى چيپ ست مادربرد رو بر نداشتى ها؟! برش دار بنده خدا نفس بكشه. :)
آقا برش داشتم داره نفس میکشه
آرمین خان این دوستمون rasaam میتونه با این پاور 6770 رو استفاده کنه؟؟؟

rasaam
2013/09/18, 13:54
سلام چرا آرمین خان؟؟؟؟؟؟؟یعنی مشکل داره؟ببرم پسش بدم؟چی باید بگیرم پس؟آخه فروشنده گفت با این سیستم حتی سری 7000 هم جواب میده که:((

old gamer
2013/09/18, 13:58
سلام چرا آرمین خان؟؟؟؟؟؟؟یعنی مشکل داره؟ببرم پسش بدم؟چی باید بگیرم پس؟آخه فروشنده گفت با این سیستم حتی سری 7000 هم جواب میده که:((

:)) عجب فروشنده پخمه ای بوده :)) دوستان شرمنده دارم میخندم ولی تو دلم میخوام خرخره اون فروشنده این پاور رو بجوم به همین برکت قسم

ARMIN
2013/09/18, 16:08

برو پسش بده. اصلا" خوب نیست.

حداقل باید POWER GREEN GP530A-EU (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو تهیه کنید.

Reza Eshraghi
2013/09/18, 18:25
آقا اینم عکس از کیس من فقط خدائیش ندید بگیرید انگار که ندیدید عکس منم شطرنجی کنید توروخدا آبرو دارم:))

علی جان ! به جان هرکی دوست داری موقع آپلود عکس به فروم بینوا و بقیه کاربران هم فکر و رحم کن !! عکس به اون بزرگی که شما گذاشتی لود فروم رو میبره بالا و بلای جون پهنای باند و البته موس میشه !!
موقع آپلود عکس ها توی فروم از آپلودسنترهای دیگه لینک حالت Preview رو توی فروم قرار بدید ! وقتی فکر می کنم می بینم فروم های دیگه حق دارند روی این قضیه حساسیت نشون میدن مدیراشون !

rasaam
2013/09/18, 18:53
علی جان ! به جان هرکی دوست داری موقع آپلود عکس به فروم بینوا و بقیه کاربران هم فکر و رحم کن !! عکس به اون بزرگی که شما گذاشتی لود فروم رو میبره بالا و بلای جون پهنای باند و البته موس میشه !!
موقع آپلود عکس ها توی فروم از آپلودسنترهای دیگه لینک حالت Preview رو توی فروم قرار بدید ! وقتی فکر می کنم می بینم فروم های دیگه حق دارند روی این قضیه حساسیت نشون میدن مدیراشون !

واقعا عذر میخوام اصن هیچی ندارم بگم آقا شرمنده:">

moonstar
2013/09/19, 11:16
اینم سیستم من. ببخشید دیگه عکسا خوب نشد. دوربین رو هم گذاشیتم رو 1 مگاپیکسل !!!
به نظر خودم یه خنک کننده کم داره :D
چیزایی هم که خودم دلم میخواست ولی نشد اینه که دوست داشتم دو تا هارد 1 ترا رو راید کنم ولی بودجه نداشتم :D
و دی وی دی رم هم پلکستور باشه که هر جا گشتم نداشتن ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

پردازنده: intel core i5-4670k

مادربورد: asus z87m-plus LGA 1150

هارد: seagate barracuda 2TB SATA3

گرافيک: gigabyte GTX 760oc WF 3x 2GB- DDR5

کيس: greein X7 version2

پاور: green GP 650 B-oc

درايور: asus 24X DVD-RW internal drive

اس اس دي : corsiar force GS 128 GB SATA3 SSD

رم: Gskill RipjawsX 8GB 4GBx2 2400MHz DDR3

old gamer
2013/09/20, 14:10
به به . بببه به به این میگن سیستم گیمینگ کلاسیک. آدم حرف گوش کن به شما میگن. تورو خدا هارمونی سیستمو میبینی؟ فقط یه کولی خوشگل میخواد بعدشم بری تو بازی ببینی چی میگه اون گرافیک عزیز

Shahin007
2013/09/20, 16:47
پردازنده: intel core i5-4670k
مادربورد: asus z87m-plus LGA 1150
هارد: seagate barracuda 2TB SATA3
گرافيک: gigabyte GTX 760oc WF 3x 2GB- DDR5
کيس: greein X7 version2
پاور: green GP 650 B-oc
درايور: asus 24X DVD-RW internal drive
اس اس دي : corsiar force GS 128 GB SATA3 SSD
رم: Gskill RipjawsX 8GB 4GBx2 2400MHz DDR3

علی جان مبارک باشه..نظر منم اینه که شدیدا به یک کولر خوب و قشنگ نیاز دارید...
کولر استوک از ریخت و قیافه میندازه کیس رو...
فقط اگه خواستی ایرکولر بگیری لطفا دنبال ایرکولرهای غول آسا نرو که به نظر من از کولر استوک هم زشت تر هستند:D

به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی:)

moonstar
2013/09/20, 21:21
به به . بببه به به این میگن سیستم گیمینگ کلاسیک. آدم حرف گوش کن به شما میگن. تورو خدا هارمونی سیستمو میبینی؟ فقط یه کولی خوشگل میخواد بعدشم بری تو بازی ببینی چی میگه اون گرافیک عزیز
فدای تو داداشه گلم. مرسی. چیزه قابل داری نیست :)
اره خدایی. با کمک شما دوستای گل سیستمو بستم و حسابی راضیم. :X
کولرم حتما واسش میگیرم.

moonstar
2013/09/20, 21:26
علی جان مبارک باشه..نظر منم اینه که شدیدا به یک کولر خوب و قشنگ نیاز دارید...
کولر استوک از ریخت و قیافه میندازه کیس رو...
فقط اگه خواستی ایرکولر بگیری لطفا دنبال ایرکولرهای غول آسا نرو که به نظر من از کولر استوک هم زشت تر هستند:D

مرسی عزیز :) ممنونم. قابل تو رو نداره :)
اره تو فکرش هستم. میگیرم ایشالا. چشم حتما.
ممنونم داداش :)

Hessam
2013/09/20, 21:35

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

old gamer
2013/09/20, 22:20
حسام جان چون ایشون یه کاربر خونگی هست و بزرگترین کاری که باسیستمش انجام میده بازی هست من بهش گفتم 4770 رو لازم نیست بگیره و بهتره مابقی رو روی ssd و چیزای دیگه صرف کنه تا سیستم هماهنگ بشه. شما عزیز دل میدونی که ایشون بیشتر از شما نمیتونه از سیستم کار بکشه و اونو تو فشار قرار بده. پس این سیستمی که ایشون خریده از نظر پرفورمنس چقدر از سیستمی که شما دنبال خریدنشی پایینتره؟؟؟؟ آیا تو بازی کم میاره براشون؟
جایی تو سیستم نا هماهنگی دیده میشه؟
بهتره تاپیک ایشون رو سرلوحه قرار بدید میدونید چرا؟؟؟ چون ایشون با 3 تا پیشنهاد و بدون سوال و پرسش اضافی رفت و سیستم رو خرید. ببینید کیا هستن که میان 6 یا 7 صفحه در تاپیک راهنمایی میگیرن و بدون خرید سیستم با فروم وداع میکنن !!!!!

NVIDIA Love
2013/09/21, 02:32
مبارک باشه عالی هست این سیستم !!!!!!!!
دوست عزیز دو تا پیشنهاد دارم برای شما .
اولا کولر مایع بگیر واقعا زیبایی سیستم رو خیلی بالا میبره ! البته اگر بودجه اجازه داد اگر هم نداد کولر های زیاد گنده نگیر چون هم نویز زیادی دارن هم زشت هستند
دوما فن هایی ک گرفتی واقعا عالی هستن واقعا کولینگ مناسبی ارایه میدن ! پیشنهاد من اینه ک برای زیبایی بیشتر فن هارو (فقط فن) رو با اسپری رنگ کنید هر رنگی ک دوست داری ! پیشنهاد بنده رنگ آبی هست با توجه به رنگ رمهای شما واقعا زیبا میشه !

من خودم باتوجه به رنگ مادربورد (Sniper 5) و نوشته سبز کنار کارت رفرنس رنگ سبر فسفری رو برای فن ها انتخواب کردم واقعا زیباست ( الان دارم نگاش میکنم (»: )
متاسفانه به خاطر اینترنتم نمیتونم فایل های بیشتر از 20 کیلوبایت آپلود کنم اگر خدا بخواد زمستون ک نقل مکان میکنم عکس میگرم میزارم براتون حالش رو ببرید و بسابید به الک ... بله

moonstar
2013/09/21, 16:47
مبارک باشه عالی هست این سیستم !!!!!!!!
دوست عزیز دو تا پیشنهاد دارم برای شما .
اولا کولر مایع بگیر واقعا زیبایی سیستم رو خیلی بالا میبره ! البته اگر بودجه اجازه داد اگر هم نداد کولر های زیاد گنده نگیر چون هم نویز زیادی دارن هم زشت هستند
دوما فن هایی ک گرفتی واقعا عالی هستن واقعا کولینگ مناسبی ارایه میدن ! پیشنهاد من اینه ک برای زیبایی بیشتر فن هارو (فقط فن) رو با اسپری رنگ کنید هر رنگی ک دوست داری ! پیشنهاد بنده رنگ آبی هست با توجه به رنگ رمهای شما واقعا زیبا میشه !

من خودم باتوجه به رنگ مادربورد (Sniper 5) و نوشته سبز کنار کارت رفرنس رنگ سبر فسفری رو برای فن ها انتخواب کردم واقعا زیباست ( الان دارم نگاش میکنم (»: )
متاسفانه به خاطر اینترنتم نمیتونم فایل های بیشتر از 20 کیلوبایت آپلود کنم اگر خدا بخواد زمستون ک نقل مکان میکنم عکس میگرم میزارم براتون حالش رو ببرید و بسابید به الک ... بله
ممنونم داداش. قابل تو رو نداره. باشه. کولر رو حتما میزارم واسش :)

اره پیشنهاد خوبیه. حتما روش فکر میکنم داداشه گلم.
بازم ممنون که وقت گذاشتی :)

vo.morteza
2013/09/21, 20:34
اینم چند تا عکس از سیستم من.
کولر _گرافیک -و یه هارد کم داره.
ببخشید که عکسا جالب نشده خودم دوربین ندارم این عکسا هم با عجله گرفتم.
اگه عیب و ایرادی داره بگید.این اولین اسمبل خودم هست.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

پردازنده:
Core i7-4770K

مادربورد:
ASUS Maximus VI Extreme

SSD:
ADATA XPG SX900 128GB
کيس:
Cooler Master HAF 932

پاور:
Coolermaster Silent Pro Hybrid 850W

درايور:
Plextor PX-L890SA
رم:
Geil EVO Corsa 2400MHz 16GB 8GBx2 DDR3

sima_f
2013/09/21, 20:38
چقدر اون نمایشگر روی کیس جالبه8-> .مبارک باشه

ARMIN
2013/09/21, 20:38
اون پاورت عشقه منه مرتضی جان. بسیار مبارکه. عالیست.

Shahin007
2013/09/21, 20:48

خیلی دقت کردم و فهمیدم کولر و کارت گرافیک و هارد نداری!:D
خیلی مبارک باشه مرتضی جان...برای اولین تجربه ی اسمبلت هم میشه گفت عالیه...
با این که تا حدود زیادی میشه مشخصات سیستم رو حدس زد ولی بازم بنویسی ضرر نداره...

Reza Eshraghi
2013/09/21, 20:52

مرتضی جان مبارکه عزیز ! =D>
منتها دوستان این نکته ای رو که قبلاً هم گفتم رعایت کنند که :
به جان هرکی دوست دارین موقع آپلود عکس به فروم بینوا و بقیه کاربران هم فکر و رحم کنید !! عکس به اون بزرگی که دوستان قرار میدن به ویژه توی این تاپیک لود فروم رو میبره بالا و بلای جون پهنای باند و البته موس میشه !!

Reza Eshraghi
2013/09/21, 21:16

آقا مرتضی من هرچند توی پی ام ازتون به خاطر اون قضیه عذرخواهی کردم اما اینجا هم ازتون عذر میخوام و تشکر می کنم که اون نکته رو رعایت کردید ! :">@};-

vo.morteza
2013/09/21, 21:29
آقا مرتضی من هرچند توی پی ام ازتون به خاطر اون قضیه عذرخواهی کردم اما اینجا هم ازتون عذر میخوام و تشکر می کنم که اون نکته رو رعایت کردید ! :">@};-

خواهش میکنم آقا رضا
پیش میاد دیگه.منم اشتباه کردم.

vo.morteza
2013/09/21, 21:33
خیلی دقت کردم و فهمیدم کولر و کارت گرافیک و هارد نداری!:D
خیلی مبارک باشه مرتضی جان...برای اولین تجربه ی اسمبلت هم میشه گفت عالیه...
با این که تا حدود زیادی میشه مشخصات سیستم رو حدس زد ولی بازم بنویسی ضرر نداره...
ممنون شاهین جان
مشخصات سیستم به پست اضافه شد.

vo.morteza
2013/09/21, 21:34
اون پاورت عشقه منه مرتضی جان. بسیار مبارکه. عالیست.
مرسی آرمین جان
قابل شما رو نداره عزیز.

NVIDIA Love
2013/09/22, 02:35
مبارک باشه پرفکت !
فقط ی کارت GTX 760 Dirct CU II کم داره !!!
کولر مایع هم حتما بگیر !

فقط ی لطفی کن ی عکس از کیس با در بسته از بقل بگیر چون قصد خرید این کیس رو دارم !

old gamer
2013/09/23, 13:05
مبارک باشد آقا مرتضی تایتان ببندی روش داداش

vo.morteza
2013/09/26, 23:02
فقط ی لطفی کن ی عکس از کیس با در بسته از بقل بگیر چون قصد خرید این کیس رو دارم ![/QUOTE]

اینم چندتا عکس از پنل بغل کیس و مانیتور ببخشید دیر شد.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. href=&quot;فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. target=&quot;_blank&quot;>***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]</a>)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. href=&quot;فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. target=&quot;_blank&quot;>***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]</a>)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

EHSAN BAHAVAR
2013/09/27, 08:05
فقط ی لطفی کن ی عکس از کیس با در بسته از بقل بگیر چون قصد خرید این کیس رو دارم !

اینم چندتا عکس از پنل بغل کیس و مانیتور ببخشید دیر شد.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. href=&quot;***91;url]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/url] target=&quot;_blank&quot;>***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]</a>)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. href=&quot;***91;url]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/url] target=&quot;_blank&quot;>***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]</a>)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. href=&quot;***91;url]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/url] target=&quot;_blank&quot;>***91;IMG]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***91;/IMG]</a>)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)[/QUOTE]

مبارک باشه دوست گلم واقعا دیگه عالیه ایول

مانیتور رو از ایران تهیه کردین یا خارج ؟

vo.morteza
2013/09/27, 08:36
ممنون عزیز
نه فعلا تو بازار نیست ازخارج سفارش دادم. گروه ایران دلیور

NVIDIA Love
2013/09/27, 08:40
یک پیشنهاد برادارنه برای شما !
کیس رو بزارید جایی ک دور و رش باز باشه مثلا رو میز
من قبلا روی زمین بود خیلی پاورش داغ میکرد و کولر مایع یه خورده زور الکی میزد اما وقتی گذاشتمش روی میز اصلا دما ک هیچ صداشم در نمیاد
او مانیتور چند اینچه ؟ چند گرفتی شما ؟ من که خیلی گشتم اسوس پیدا نکردم !

Hessam
2013/09/27, 08:47
او مانیتور چند اینچه ؟ چند گرفتی شما ؟ من که خیلی گشتم اسوس پیدا نکردم !

به جرات میشه گفت یکی از بهترین مانیتورهای جهان هست! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

نزدیک به 2 میلیون تومن! البته 1 و نیم میلیون برای این مانیتور منطقی بود!
اما 2 میلیون خیلی خوب نبود قیمتش! با د*ل*ر 7000 تومن محاسبه شد به نوعی!!!

EHSAN BAHAVAR
2013/09/27, 08:50
به جرات میشه گفت یکی از بهترین مانیتورهای جهان هست! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

نزدیک به 2 میلیون تومن! البته 1 و نیم میلیون برای این مانیتور منطقی بود!
اما 2 میلیون خیلی خوب نبود قیمتش! با د*ل*ر 7000 تومن محاسبه شد به نوعی!!!

اره دیگه بهترین که بهترینه :">

خب اقا حسام این مانیتور یکم سنگینه بالا شده قیمتش یکمی ولی بازم کسانی که محدودیت مالی ندارن براشون عالیه

بازم تبریک میگم به دوستمون من عاشق این مانیتورم :(

iSteve
2013/09/29, 20:57
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

یادش بخیر روزی که با فروم آشنا شدم سیستم پایین رو داشتم، اولین روزهایی که تو فروم اومدم با همین سیستم بودم اما الان از اون سیستم فقط بدنه ی کیس و هارد و DVDرایتر و همینطور دو تا از فن هاش برام مونده!

sh_2500K
2013/09/29, 23:50
سلام دوستان اینم باز کیسه شلوغه من بعد از اضافه کردن گرافیک و هارد.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

EHSAN BAHAVAR
2013/10/07, 14:50
خریداری رم g.skill :>:D<

jason123
2013/10/07, 15:08

یادش بخیر روزی که با فروم آشنا شدم سیستم پایین رو داشتم، اولین روزهایی که تو فروم اومدم با همین سیستم بودم اما الان از اون سیستم فقط بدنه ی کیس و هارد و DVDرایتر و همینطور دو تا از فن هاش برام مونده!

دوست عزیز منم به همین روش(سیستم قدیمی شما) 2 تا فن گذاشتم تو کیس

یه سوال اون خنک کننده دیپ کول رو روی چه سوکتی استفاده کردی

old gamer
2013/10/07, 17:53

سوکت اون مینبورد dfi آقا ناصر 775 هستش

jason123
2013/10/07, 22:49
سوکت اون مینبورد dfi آقا ناصر 775 هستش

مین من هم سوکتش 775 هستش ولی هر کاری کردم اون خنک کننده دیپ کول روش نصب نشد گفتم شاید برای یه سوکت دیگه باشه.

ولی رو جعبش نوشته و تو سایت سازنده هم نوشته مخصوص سوکت 775 . از وقتی که نصب نشده به شدت از دیپ کول متنفر شدم. و با خودم عهد بستم هیچ محصولی از تولیدات این شرکت نخرم.

armannn
2013/10/11, 00:50
اینم سیستم ما فقط لطفا ظاهرش رو نادیده بگیرید X_X...

X79-DELUXE
Intel Core i7 4930K
Corsair Vengeance Pro 32 GB @ 1866
HD 7990
Samsung 840 Pro Series 2 x 256GB Raid 0
Seagate SSHD 2 TB
EVGA Supernova 1300G2 1300W
Cooler Master Storm Trooper
LG WH14NS40 14X Blu-Ray Writer

LG 27EA83 2560x1440 WQHD Monitor

(لطفا" عكس هاى حجيم رو به صورت Thumbnail در انجمن قرار بديد)

Mojtaba-n
2013/11/03, 10:57
اینم سیستم ما فقط لطفا ظاهرش رو نادیده بگیرید X_X...

X79-DELUXE
Intel Core i7 4930K
Corsair Vengeance Pro 32 GB @ 1866
HD 7990
Samsung 840 Pro Series 2 x 256GB Raid 0
Seagate SSHD 2 TB
EVGA Supernova 1300G2 1300W
Cooler Master Storm Trooper
LG WH14NS40 14X Blu-Ray Writer

LG 27EA83 2560x1440 WQHD Monitor

مبارک باشه.
کلا چه قدر خرج کردی؟
کیستو چند گرفتی؟

scott
2013/11/03, 13:54
دوست عزیز لطفا عکس هارو اینطوری نذار!
پی سی ما اینقدر کشش نداره هنگ میکنه موقع باز شدن.
صفحه خیلی دیر لود میشه!
همچنین دوستانی که نقل فول میدن.

EHSAN BAHAVAR
2013/11/07, 22:08
(((( لینکا حذف شد به دلیل اینکه حجم کاربرا رو قورت داد ))))

یا علی

ramin9500
2013/11/08, 08:03
این هم سیستم من

Shahin007
2013/11/08, 12:25
درود

:::::احتمالا فروش بره تا فردا پس فردا :::::

اینم عکس از گرافیک ما : @};-:((

دوست عزیز لطفا حجم و سایز عکساتونو کم کنید خیلی سنگین هستند و ترافیکمونو قورت داد.با تشکر.

Hessam
2013/11/09, 18:08
عکس های سیستم جناب دهقانی اضافه گردید./
مبارکشون باشه. مشخصات سیستمی که براشون بسته شد:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 2&viewfull=1#post110622

Garrett
2013/11/18, 18:00

کولر ایشون دیپ کول نیست، روش نوشته coolermaster!
مدلش باید coolermaster Hyper212 باشه.

jason123
2013/11/18, 23:56
کولر ایشون دیپ کول نیست، روش نوشته coolermaster!
مدلش باید coolermaster Hyper212 باشه.

دوست عزیز منظور من عکس سیستم پایینی بود

مطلب رو دوباره نقل قول کردم ببینید

7777
2013/11/22, 14:54
خب سیستم جدید تکمیل شد. عکسهاشو میذارم.

تورو خدا به محل جایگیری اسلات گرافیک 16x نگاه کنید !!!! من الان چجوری روی این گرافیک بذارم؟؟؟
در ضمن حسام جمشیدی اون سیستمی که بستی گرافیک رو روی اسلات 4x گذاشتی نوکرتم
اسلات بعدی 4x هست و سومی 8x و چهارمی هم 4x
حسام جمشیدی شانس اوردی الان گرافیک ندارم وگرنه هرچی فحشه نثار گیگابایت میکردم. جا قحطیه آخه ؟؟؟
لامصب موقعی که بورد رو طراحی میکردن خواب بودن

از حق نگذریم مینبوردش بسیار حرفه ای و پر از امکاناته و بعد از نصب ویندوز بلافاصله و به راحتی 4770 رو روی فرکانس 4.5 ثابت کردم. در مورد رم هم با ولتاژ بالاتر و تایمینگ کمتر نسبت به سیستم AMD استیبل شد.

اما این اسلات گرافیک رو کجای دلم بذارم؟؟؟؟

این مین بورد توی جعبش فقط 4 تا کابل ساتا داشت و یه سیدی درایور و یه هولدر برای استفاده از 4 کارت.
نه پل کراسفایر نه SLI نه هیچ چیز دیگه. برای گیگابایت متاسفم با این محصولاتش
برعکس مینبوردهای راگ ایسوس که وسایل همراهش واقعا هیجان انگیزه

خیلی خوبه که دوستان سیستم های high end خریداری می کنند و ما رو هم از تجربشون بهره مند می کنند. به نظر من گیگا عالیه فقط قیمتاش خیلی نجومیه یعنی از نظر performance/price زیاد جالب نیست ولی در کل خیلی مبارکه

Hessam
2013/11/22, 14:59
تورو خدا به محل جایگیری اسلات گرافیک 16x نگاه کنید !!!! من الان چجوری روی این گرافیک بذارم؟؟؟
در ضمن حسام جمشیدی اون سیستمی که بستی گرافیک رو روی اسلات 4x گذاشتی نوکرتم
اسلات بعدی 4x هست و سومی 8x و چهارمی هم 4x
حسام جمشیدی شانس اوردی الان گرافیک ندارم وگرنه هرچی فحشه نثار گیگابایت میکردم. جا قحطیه آخه ؟؟؟
لامصب موقعی که بورد رو طراحی میکردن خواب بودن

اما این اسلات گرافیک رو کجای دلم بذارم؟؟؟؟

دست شما درد نکنه دیگه...؟! :|

آقا به شرافت ما توهین شد!! اطلاعات ما رفت زیر سوال! من اعتراض دارم!!

دست شما درد نکنه واقعاً! این مفاهیم بیس و اولیه ی اسمبل رو ندونیم، باید بریم لب گور و رئیس منو اخراج کنه! :D

دِ آخه باهووووش! :D کارت رو رو اسلات اول بذارم، واتر کولینک نازنین کرسیر رو کجای قلبم جا بدم؟!! نه اول تو جایگاه واترکولینگ رو به من نیشان بده اول! :D :D

تفاوت اون دو اسلات کاملاً نامحسوس هست! باورت نمیشه، زنگ بزن آواژنگ بپرس! تو تست 3DMARK سیستم امتیاز 7000 رو گرفته!!
به علاوه قراره سیستم در آینده بر روی مادربردش SLI کارت گرافیک صورت بگیره که خواه ناخواه این عدم بهره وری از بین میره!

اگرچه بهره وری کاهش نامحسوسی پیدا می کنه در حالت تک کارت! اما راه چاره ای نبود!

یا باید کیس ایکس 9 بر می داشت خریدار...! یا باید واترکولینگ رو رسماً بی خیال می شد!!
کاری که ایشون قراره انجام بده، واترکولینگ براش ضروری بود!

باید کیس ایکس 9 می خرید که علاوه بر اندازه ی بزرگتر، رو دست خریدار بیش از پیش خرج بر می داشت و 150 دیگه باید پرداخت می کرد! چه بسا اینکه اون عدم بهره وری به اندازه ی 150 هزار تومن ارزش نداره اصلاً!

Reza Eshraghi
2013/11/22, 15:08
این مین بورد توی جعبش فقط 4 تا کابل ساتا داشت و یه سیدی درایور و یه هولدر برای استفاده از 4 کارت.
نه پل کراسفایر نه SLI نه هیچ چیز دیگه. برای گیگابایت متاسفم با این محصولاتش
برعکس مینبوردهای راگ ایسوس که وسایل همراهش واقعا هیجان انگیزه

امین جان بدون شرح شما رو به مطالعه لینک زیر دعوت می کنم !

Hessam
2013/11/22, 15:09
راستی بچه ها!! یه چیزی بگم! باورتون نمیشه!!!!!
یکی از کاربرا تو یکی از انجمن ها یه تاپیک زد با عنوان "خرید سیستم با بودجه ی نامحدود"!!! من که یقین داشتم سر کاریه و یارو حرف از 20-30 میلیون سیستم میزد، با کلی بد و بیراه، تهمت مزاحمت و سرکار گذاشتن مردم، بهش یه سیستم 20 میلیونی معرفی کردم!!!
گفتم آقا خجالت بکش...! چرا مردم رو سر کار میذارین؟! امثال شما کف فروم ها ریخته و ما به صورت ماهانه دست کم یک مورد از این دست تاپیک های نامربوط و دروغین داریم که واقعاً سر کاربران رو کلاه میذارن و وقتشون رو بی خود و بی جهت می گیرن با وعده ی های پوچ و تو خالی که در واقع خودشون رو گول میزنن!!

باورتون نمیشه!!! رفت 17 میلیون سیستم خرید واقعاً!!!!!!!! عکس هاش هم گذاشت تا بهم ثابت کنه سرکاری نبوده!!!! میذارم ببینید!!!!

خدا شاهده هنوز تا آمپاسم...!!!! شُـــــــــــــــــــــــ ک!!!!

قراره یک عدد GTX 780 Ti دیگه هم بخره و SLI کنه فردا...!!!!!

مدل دقیق قطعات + قیمت های حدودی:

Nima.Salarian
2013/11/22, 15:13
اینا مرفعین بی دردن حسام جان
اینا کسایی هستن که یارانه نمیگیرن

Reza Eshraghi
2013/11/22, 15:14
یکی از کاربرا تو یکی از انجمن ها یه تاپیک زد سیستم با بودجه ی نامحدود!!! من که یقین داشتم سر کاریه و یارو حرف از 20-30 میلیون سیستم میزد، با کلی بد و بیراه بهش یه سیستم 20 میلیون معرفی کردم!!!!!!

خدا شاهده رفت 20 میلیون سیستم خرید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عکس هاش هم گذاشت! میذارم ببینید!!!!

خدا شاهده هنوز تا آمپاسم...!!!!!!! شُکککککککککککک!!!!!

جاااااان ؟!!!! :-o:-o:-o:-o:-o
این یه درس عبرت برای همه ماست که تا کلمه بودجه نامحدود از کسی شنیدیم نندازیمش زیر سیل خفت و برچسب سرکار گذاشتن !!!

Hessam
2013/11/22, 15:15
جاااااان ؟!!!! :-o:-o:-o:-o:-o
این یه درس عبرت برای همه ماست که تا کلمه بودجه نامحدود از کسی شنیدیم نندازیمش زیر سیل خفت و برچسب سرکار گذاشتن !!!

:-o:-o:-o:-o:-o :-o:-o:-o:-o:-o :-o:-o:-o:-o:-o

اصلاً هنوزم باورم نمیشههههههههههههه...!!!!!!!

old gamer
2013/11/22, 15:30
دست شما درد نکنه دیگه...؟! :|

آقا به شرافت ما توهین شد!! اطلاعات ما رفت زیر سوال! من اعتراض دارم!!

دست شما درد نکنه واقعاً! این مفاهیم بیس و اولیه ی اسمبل رو ندونیم، باید بریم لب گور و رئیس منو اخراج کنه! :D

دِ آخه باهووووش! :D کارت رو رو اسلات اول بذارم، واتر کولینک نازنین کرسیر رو کجای قلبم جا بدم؟!! نه اول تو جایگاه واترکولینگ رو به من نیشان بده اول! :D :D

تفاوت اون دو اسلات کاملاً نامحسوس هست! باورت نمیشه، زنگ بزن آواژنگ بپرس! تو تست 3DMARK سیستم امتیاز 7000 رو گرفته!!
به علاوه قراره سیستم در آینده بر روی مادربردش SLI کارت گرافیک صورت بگیره که خواه ناخواه این عدم بهره وری از بین میره!

اگرچه بهره وری کاهش نامحسوسی پیدا می کنه در حالت تک کارت! اما راه چاره ای نبود!

یا باید کیس ایکس 9 بر می داشت خریدار...! یا باید واترکولینگ رو رسماً بی خیال می شد!!
کاری که ایشون قراره انجام بده، واترکولینگ براش ضروری بود!

باید کیس ایکس 9 می خرید که علاوه بر اندازه ی بزرگتر، رو دست خریدار بیش از پیش خرج بر می داشت و 150 دیگه باید پرداخت می کرد! چه بسا اینکه اون عدم بهره وری به اندازه ی 150 هزار تومن ارزش نداره اصلاً!
حسام جون الان اسلات 4x با اسلات 16x تفاوتش نامحسوسه؟ خب رو 8 ایکس میذاشتی. اون اسلات 4x از اولش من شمردم کلا 10 تا پین برای اتصال به گرافیک داشت. یعنی بقیه پینها در 16x بیخودیه؟ والا بیشتر که من پلتفرم عوض کردم خدا شاهده به خاطر همین pcie3 16x بود. وقتی بخوام گرافیک بخرم یا باید یه واترکولینگم بخرم که به گرافیک گیر نکنه یا باید مینبوردم رو هم عوض کنم. حالا اگر به خوایم رو اسلات 8x هم بذاریم باز اون PCI های مشکی عهد بوق که نمیدونم برای چی روی این مین 2 تاشو گذاشتن؟؟؟ به زیر هیت سینک گرافیک ممکنه گیر کنه

hamidparniyan
2013/11/22, 15:32
باید دید هدف ازاین همه سیستم چیه!
امیدوارم به هدرنره و ازش استفاده بشه

Hessam
2013/11/22, 15:34
باید دید هدف ازاین همه سیستم چیه!
امیدوارم به هدرنره و ازش استفاده بشه

خداشاهده کاربری طرف جز برنامه نویسی هیچی نیست!!! گیم هم به صورت سالانه اون هم یکبار تفریحی میزنه!!!
یعنی یه 760 هم براش زیادیه!!!
اما میخواد 780 تی آی رو اس ال آی کنه!!!!!!

old gamer
2013/11/22, 15:36
اسلات PCIE 4X بجز قسمت اول که تامین برق هست در قسمت دوم در هر طرف دارای 21 پین برای اتصال هست
اسلات PCIE 8X در هر طرف دارای 38 پین و PCIE 16X دارای 71 پین در هر لبه. ( جهت اطلاعات عمومی دوستان)

hamidparniyan
2013/11/22, 15:53
عجب!!!
نمیشه راجب آدم ها قضاوت کرد ولی میشه حدس زد یا چشم و هم چشمی هست یا اینکه پول زیاد هست و نمیدونه چطوری خرجش کنه!

بگذریم
کاش براش رم platinium corsair میذاشتی که حداقل به ابهت سیستم بخوره!
درهرحال خسته نباشی حسام جان

Hessam
2013/11/22, 15:57
عجب!!!
نمیشه راجب آدم ها قضاوت کرد ولی میشه حدس زد یا چشم و هم چشمی هست یا اینکه پول زیاد هست و نمیدونه چطوری خرجش کنه!

بگذریم
کاش براش رم platinium corsair میذاشتی که حداقل به ابهت سیستم بخوره!
درهرحال خسته نباشی حسام جان

ایشون از من نخرید! از جای دیگه خریدن!
رم هم بهتر از اون کرسیر ونجنس پیدا نکردن در بازار!

امین داری درست میگی. حرفت رو تایید می کنم! حقیقتش بچه های فنی اون سیستم رو اسمبل کردن! من که تهران نیستم!
حتماً باهاشون صحبت می کنم و در جریان میذارم ببینم چی میگن!
اما مقصود من این بود که واترکولینک باعث شد که نتونن رو اسلات 16x کارت رو سوار کنن و به قول کاربرا گلوگاه ایجاد می کرد! :))

من تا الان تصور می کردم اون 8x هست!!! نگو که 4x بود!!!!

old gamer
2013/11/22, 16:21
حسام جون برای منم همینطوره خب . برای منم با اینکه رو استیشن هستم باز به سینک کولر گیر میکنه. کولرو بچرخونم به رم گیر میکنه. سیستم بدون کارت روشن میشه اما بدون رم که روشنم نمیشه. به نظر من طراحی اسلات های این مین بسیار افتضاحه ولی قدرت اورکلاک خارق العاده ای داره. هم برای رم هم CPU

starsaf
2013/11/22, 17:33
یکی از کاربرا تو یکی از انجمن ها یه تاپیک زد سیستم با بودجه ی نامحدود!!! من که یقین داشتم سر کاریه و یارو حرف از 20-30 میلیون سیستم میزد، با کلی بد و بیراه بهش یه سیستم 20 میلیون معرفی کردم!!!!!!

خدا شاهده رفت 20 میلیون سیستم خرید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عکس هاش هم گذاشت! میذارم ببینید!!!!

خدا شاهده هنوز تا آمپاسم...!!!!!!! شُکککککککککککک!!!!!

قراره یک عدد GTX 780 Ti دیگه هم بخره و SLI کنه فردا!!!!!!!!!!!!

فقط مانیتورشه که گرونه و طرفای 5 تومن در میاد

و گرنه بدون ماینتور نزدیک 15 تومت در میاد

داداش سیستمش رو برام بفرست .

Hessam
2013/11/22, 18:11
فقط مانیتورشه که گرونه و طرفای 5 تومن در میاد

و گرنه بدون ماینتور نزدیک 15 تومت در میاد

داداش سیستمش رو برام بفرست .

5 میلیون قیمت مانیتورش هست...؟!!!!

سیستم چی رو بفرستم؟!

EHSAN BAHAVAR
2013/11/22, 18:20
دوستان سلام و درود

مبارکشون باشه این دوست گلمون این سیستمشون ولی تو انتخابشون یکم عجله کردن

در انتخاب رم ایشون میتونستن رم های جی اسکیل تریدینت بردارن

در گرافیک میتونستن دو تا 780 لایتینگ از خارج تهیه کنن و یا اگر اون مشکل بود دو تا ایسوس یا گیگابایتشو برمیداشتن . ( 780 ti اصلا به صرفه نیست اگر غیر رفرنس بود عالی بود با اون قیمت ولی 3 میلیون رفرنس خوب نیست )

همین دو مورد بود.

اروزی موفقیت میکنم ببخشین دخالت کردم معذرت

فقط حیف نیست چنین سیستمی اونجوری اسمبلی؟؟؟؟؟:-?

بابا یکم حوصله به خرج بدین ماشالله کیستون که عالیه راحت میشه اسمبل زیبایی کرد :)

Mr.Kourosh
2013/11/22, 18:26
5 میلیون قیمت مانیتورش هست...؟!!!!

سیستم چی رو بفرستم؟!

حسام جان فکر کنم منظور ایشون مشخصات کامل سیستم هست !
بهتره مشخصات سیستمو در همین تاپیک بزاری .

Hessam
2013/11/22, 18:34
دوستان سلام و درود

مبارکشون باشه این دوست گلمون این سیستمشون ولی تو انتخابشون یکم عجله کردن

در انتخاب رم ایشون میتونستن رم های جی اسکیل تریدینت بردارن

در گرافیک میتونستن دو تا 780 لایتینگ از خارج تهیه کنن و یا اگر اون مشکل بود دو تا ایسوس یا گیگابایتشو برمیداشتن . ( 780 ti اصلا به صرفه نیست اگر غیر رفرنس بود عالی بود با اون قیمت ولی 3 میلیون رفرنس خوب نیست )

همین دو مورد بود.

اروزی موفقیت میکنم ببخشین دخالت کردم معذرت

فقط حیف نیست چنین سیستمی اونجوری اسمبلی؟؟؟؟؟:-?

بابا یکم حوصله به خرج بدین ماشالله کیستون که عالیه راحت میشه اسمبل زیبایی کرد :)

جالبه بدونید ایشون از کارت های غیررفرنس تنفر شدیدی داشتن و بارها و بارها اعلام کردن بیشتر از قدرت، ظاهر براشون اهمیت ویژه داره!!!

اما پولدارترین و ظاهربین ترین شخصی بود که در تمام عمرم دیدم!
خییییییییییلی ظاهر واسشون مهم بوده!!! قرار بود بعضی از قطعات از خارج وارد کنن که نمی دونم چی شد و سریع خرید و منصرف شدن ظاهراً...!!
رم های جی اسکیل هم ایشون از ظاهر هیچکدوم خوشش نیومد!!!!!!! فقط ظاهر ونجنس رو پسندید!!!

780 تی آی هم خریدن که اس ال ای کنن فردا!!

Hessam
2013/11/22, 19:07
حسام جان فکر کنم منظور ایشون مشخصات کامل سیستم هست !
بهتره مشخصات سیستمو در همین تاپیک بزاری .

اضافه گردید./

Castiel
2013/11/22, 19:15
حیف از این قطعات به این شکل با بی حوصلگی هر چه تمام تر اسمبل شدند، حیف ...

Hessam
2013/11/22, 20:16
تمامی انتقادهای دوستان رو به کاربر خریدار انتقال دادم...
کلی هم خودم اضافه کردم و یه چیزایی هم گذاشتم روش...
گوش نکرد، خودش ضرر می کنه و به ما هیچگونه ارتباطی نداره! اما قطعاً امیدوارم ایشون چوب گوش ندادن به حرف حرفه ای ها رو بخورن!

همین یک مقدار سیستم هم که خوب شده، به هزار بدبختی راضیش به این سیستم کردم...!
هر چند رم، کارت گرافیک و بلوری رایتر رو به سلیقه ی خودشون تغییر دادن!! (صرف اینکه از ظاهر جی اسکیل و کارت های گرافیک غیررفرنس با سه عدد فن خوششون نمی اومد!!!!!!!!!)

ممنون از همتون.

starsaf
2013/11/22, 20:26
نچ نچ نچ ، خدایا آخه کسی میاد 4770k رو با 780ti sli بذاره ؟؟

برای این سیستم باید 4970x یا 4930k رو بذاری !

منظورم همون مشخصاتش بود یادم رفت بنویسم !!!!

Hessam
2013/11/22, 20:34
نچ نچ نچ ، خدایا آخه کسی میاد 4770k رو با 780ti sli بذاره ؟؟

برای این سیستم باید 4970x یا 4930k رو بذاری !

منظورم همون مشخصاتش بود یادم رفت بنویسم !!!!

بله. چه اشکالی داره؟!
البته ایشون می گفتن تا 30 میلیون هم می تونن هزینه کنن! من گفتم همون اول که 2011 بخره!
اما چون قدیمی بود و مادربرد جدیدی هم براش نبود، ایشون قبول نکردن!

از طرفی می گفتن رم های 64 گیگ و 32 گیگ نیاز ندارن و همچنین نیاز ندارن اصراف کنن و منابع هرز داشته باشن!
اما گویا فقط بر سر رم چنین عقیده ای داشتن! چون چنین سیستمی با کاربری صرفاً برنامه نویسیشون کاملاً متناقض و نامناسب بود و 90% سیستم جز منابع هرز و هزینه ی اضافی، چیز دیگری نبود! ایشون با 1 و نیم میلیون کارشون راه می افتاد و اصلاً نیازی به این همه هزینه نبود!!!

واقعاً دست من نبود! گوش نمی دادن اصلاً!
اما در کل سوکت 1150 مشکلی نداره از این بابت که می فرمایید.

اما دوستان خواهش می کنم کمی درک کنید شرایط رو...
تمامی انتقادهای دوستان کاملاً بدیهی و واضح بود و قبل از خرید، تمامی این نکات رو به خریدار متذکر شدم! وقتی زیر بار نمی رفتن، نمی تونستم خودم رو خسته و تیکه تیکه کنم! چیکار باید می کردم که نکردم؟!!
دل ما برای پول ایشون سوخت! اما ایشون ذره ای ارزش برای پولشون قائل نبودن و فقط و فقط ظاهربین بودن و ظاهر قطعه رو باید می پسندیدن!!
می گفت قطعات آشغال باشه! اما ظاهر زیبایی داشته باشن!!!
در کل آدم عجیبی بودن!

starsaf
2013/11/22, 20:37
میگن که اگه اور نشه برای برای 780 sli گلوگاه درست میکنه

ARMIN
2013/11/22, 21:09
دوستان به حسامِ من گیر ندین، هر کم و کسری داره هیچ ارتباطی به آقا حسام و یا پیشنهاد احتمالی آقا حسام نداره. ایشون در حد لازم هشدار ها رو به طرف داده و یحتمل طرف اونطور که باید حرف منطق گوش کن نبوده.

Reza Eshraghi
2013/11/22, 22:36
در کل همه اینها نشون میده که فرد نرمالی نبودن ایشون و هیچ گونه تقصیری متوجه داداش من آقا حسام نیست ! :x:x:x
نکته مهم دیگه هم اینه که این مشاوره توی فروم ما انجام نشده ! پس بحث در این مورد چندان جایز نیست !
دوستان عزیز اجازه بدید بحث های متفرقه همینجا تموم بشه و تاپیک از هدف اصلیش دور نشه !
با تشکر از همکاری همه دوستان خوب خودم !

old gamer
2013/11/22, 23:29
در کل همه اینها نشون میده که فرد نرمالی نبودن ایشون و هیچ گونه تقصیری متوجه داداش من آقا حسام نیست ! :x:x:x
نکته مهم دیگه هم اینه که این مشاوره توی فروم ما انجام نشده ! پس بحث در این مورد چندان جایز نیست !
دوستان عزیز اجازه بدید بحث های متفرقه همینجا تموم بشه و تاپیک از هدف اصلیش دور نشه !
با تشکر از همکاری همه دوستان خوب خودم !
بله آقا رضا جون از هرچه بگذریم سخن دوست خوش تر است. حالا سیستم من خوب بید؟؟؟؟

Castiel
2013/11/22, 23:59
تمامی انتقادهای دوستان رو به کاربر خریدار انتقال دادم...
کلی هم خودم اضافه کردم و یه چیزایی هم گذاشتم روش...
گوش نکرد، خودش ضرر می کنه و به ما هیچگونه ارتباطی نداره! اما قطعاً امیدوارم ایشون چوب گوش ندادن به حرف حرفه ای ها رو بخورن!

همین یک مقدار سیستم هم که خوب شده، به هزار بدبختی راضیش به این سیستم کردم...!
هر چند رم، کارت گرافیک و بلوری رایتر رو به سلیقه ی خودشون تغییر دادن!! (صرف اینکه از ظاهر جی اسکیل و کارت های گرافیک غیررفرنس با سه عدد فن خوششون نمی اومد!!!!!!!!!)

ممنون از همتون.

حسام جان کسی که خواب باشه میشه بیدارش کرد، ولی کسی که خودشو به خواب زده ...

Reza Eshraghi
2013/11/23, 08:15
بله آقا رضا جون از هرچه بگذریم سخن دوست خوش تر است. حالا سیستم من خوب بید؟؟؟؟

عالیه امین جون ! به جان خودم اگه رکورد جهانی 4770K با ایرکولر رو نشکنی برات تخلف ثبت می کنم !!!! :D:D

حسام جان کسی که خواب باشه میشه بیدارش کرد، ولی کسی که خودشو به خواب زده ...

آقا مدیر گل ! اگه بیارنش پیش من کاری می کنم که دیگه هرگز خوابش نبره !!!! :D:D

Lycas
2013/11/23, 08:46
به نظر من سیستم ایشون مشکلی نداره و خیلی هم عالی هست اما توی بعضی انتخواب هاش مثلا مین خرج اضافه گذاشته رو دست خودش قطعات ایشون واقعا عالی هستن !
توی فروم همسایه (همسایه خیلی دور) یکی بود یک سیستم داشت به طور خلاصه بیان میکنم :
CPU : 4970X
VGA : 690 SLI 2 Way
RAM : A-DATA XPG GAMING 2 - 32GB
حدودا بیست ملیون جم کرده بود !
به هر حال مبارکشون باشه.
ولی سیستم خودم یک چیز دیگه است (:
راستی 780 Ti کی وارد شده قیمتش چنده ؟

mjf
2013/11/23, 13:32
به نظر من سیستم ایشون مشکلی نداره و خیلی هم عالی هست اما توی بعضی انتخواب هاش مثلا مین خرج اضافه گذاشته رو دست خودش قطعات ایشون واقعا عالی هستن !
توی فروم همسایه (همسایه خیلی دور) یکی بود یک سیستم داشت به طور خلاصه بیان میکنم :
CPU : 4970X
VGA : 690 SLI 2 Way
RAM : A-DATA XPG GAMING 2 - 32GB
حدودا بیست ملیون جم کرده بود !
به هر حال مبارکشون باشه.
ولی سیستم خودم یک چیز دیگه است (:
راستی 780 Ti کی وارد شده قیمتش چنده ؟
سلام
دوست عزیز ظاهرا هنوز 4970x برای فروش
عرضه نشده است

old gamer
2013/11/23, 22:19
عالیه امین جون ! به جان خودم اگه رکورد جهانی 4770K با ایرکولر رو نشکنی برات تخلف ثبت می کنم !!!! :D:D
بله چشم. من برم یه 5 گیگاهرتز بزنم بیام پش :D

momo000000
2013/12/05, 02:27
با سلام
دوستان من تا صفحه 65 رفتم ولی هیچ سیستمی ندیدم که 17 تومن باشه همش بحث و جدل بود تقریباً

JerJis
2013/12/05, 04:27
با سلام
دوستان من تا صفحه 65 رفتم ولی هیچ سیستمی ندیدم که 17 تومن باشه همش بحث و جدل بود تقریباً

صفحه 65 هستش . ولی عکسها نمیدونم چرا لود نمیشه.

vo.morteza
2013/12/09, 00:03
فنهای ENERMAX CLUSTER 1200RPM PWM WHITE LED (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مبارک باشه آرمین جان
قیمت؟

fable
2013/12/09, 09:38
24254242552425624257242582425924260
24261

ARMIN
2013/12/09, 09:57
مبارك باشه عزيز دل.

Castiel
2013/12/09, 11:02
مرتضى جان، راستش فنها رو من نخريدم و مال من نيست، ولى حدس ميزنم قيمتش بايد دونه اى 52 الى 54 تومن باشه. :)

آرمین جان قیمت فن های کلاستر 43/000 تومان است.

Mojtaba-n
2013/12/09, 11:41
24261
مشخصات و قیمت قطعات میشه ذکر کنید.

fable
2013/12/09, 11:52
قمیت رو اساتید بگن بهتره منم می‌خوام بدونم به صورت خصوصی پیام دادم ولی‌ سیو نمیشن نمیدونم چرا~X(
case green x 9
ssd corsair force gs sata 3 240 gb
ram g.skill trident x ddr3-2400 pc3 19200 819mb x 4
moder board big bang xpower 2
cpu intel core i7 -4960x LGA2011
pw green 1600 watt overclock edition
vga x 3 asus geforce gtx 780 directCU 2 oc x3
cpu coler corsair h100i crosairlink
mouse logitech g600
KEY BOARD LOGITEXH G110

ARMIN
2013/12/09, 12:10
آرمین جان قیمت فن های کلاستر 43/000 تومان است.

ممنون حسام جان :)

old gamer
2013/12/09, 12:14
قمیت رو اساتید بگن بهتره منم می‌خوام بدونم به صورت خصوصی پیام دادم ولی‌ سیو نمیشن نمیدونم چرا~X(
case green x 9
mouse logitech g600
KEY BOARD LOGITEXH G110

دوست عزیز این سیستم رو برای چه منظوری تهیه کردید؟؟؟ واقعا مبارک باشه

AmirMahmood
2013/12/09, 12:25
24261

یه 2 تا چیز هست که تو این سیستم بسیاز زیبا برای من قابل درک نیست
1- چرا x9 ??
2- مگه برای 3-sli نباید یه پل دیگه از اولی به سومی کشیده بشه ؟

fable
2013/12/09, 13:11
در مورد س ل‌ای من چیزی نمیدونم دوستم زحمات تهیه و کنفیگ و راه اندازی رو کشیدن
کیس هم به نظر شما کدوم مدل خوب بود؟ همینو به زور پیدا کردیم گزینهٔ بدیمون هم هاف ایکس بود البته سرو صدای کیس خیلی زیاد نمیدونم چرا و خیلی سنگین شده البته یه مشکل اساسی‌ هم داریم که پیگیری می‌کنیم اونم مربوط به اسپیکرام هستش البته اسپیکرام قدمین و به هیج وجه الان با اسپیکرم و هدست اینا نتونستیم صدا بگیریم البته برای اینکه ببینیم مشکل از مادر بورد و کارت صداش نیست بهtv وصل کردیم تو تویمون صدا میده ولی‌ بقیه نه البته یه sound audiocontroller گرفتم ولی‌ همه گفتن این به درد من نمی‌خوره و ... هست داریم پیگیری می‌کنیم.
خسته شدم
.البته یه اور کلاکر حرفه‌ای هم سراگششو گرفتیم تا یه بار اون بایوس و کانفیگ اینارو خودش بزنه تا فکرمون آسوده شه و ببینیم مشکله صدا چیه؟

Lycas
2013/12/09, 17:11
مبارکتون باشه. سیستم عالی هست.
چند تا نکته هست که دوست دارم بگم.
1 - کیس انتخابی خیلی کیس مناسبی نیست (با توجه قطعات) و کلاس قطعات شما رو پایین میاره (:
2 - پاور رو نباید از مارک گرین میگرفتید برای همچین سیستمی ! همینجور شما حدودای 18 - 20 ملیون خرج کردید حیفه که پاور گرین بستید
3 - بهتر بود گرافیک رو GIGABYTE می بستید گویا در نسل جدید کارایی Dierct CU II خیلی مناسب نیست !
4 - مانیتور ؟؟؟
5 - چرا اینقدر شلوغه کیس ؟ متاسفانه مثل اینکه خوب اسمبل نشد !×9999999999

fable
2013/12/09, 18:21
یه دوست دیگه هم گفت جریان این کیسو ولی‌ من پرسیدم چه کیسی خوب بود جواب .... به نظر شما کدوم کیسی خوب بود؟

مانیتور ل‌ج ایپس ۲۲۶lg ips 226 دارم که ۲ سال پیش گرفتمش ( الان هم چون بودجم کم اومد و با این وجود .. و عدم نظارت ... و هرکی‌ هرکی‌ بودن بازار کامپیوتر و بخصوص مانیتور نمی‌شه مانیتور خوب گرفت ( البته دور از حضور شما و سایت سخت افزار )چون قیمت یه مانیتور خوب تو ایران ۵ میلیون به بالاست که اصلا به نظر من نمیصرفه در حالی‌ که مانیتور‌های خوبی مثل ..بنق و ایزو هستن . در کول باید یه خورده تحقیق کنم دوستام خرید یه tv رو به نسبت مانیتور ارزون تر .بهتر . و عاقلانه تر میدونن ولی‌ باید تحقیق کنم ببینم آیا tv به درد گمینگ می‌خوره یا نه چون برای بازی و
response time 1ms
va
refresh rate +140

مهم هستند
شما قیمت بهترین مانیتور‌های موجود در کشور رو با اینا مقایسه کنید
خیلی جالبه وقتی‌ دنبال مانیتور‌های بنق تو داخل کشور گشتم دیدیم نسلش منقرض شده و اکثرا مانیتور‌های ال‌سی‌دی رو پیدا کردم البته یکی‌ از دوستم میگفت بنق داره مدل‌های جدید رو وارد می‌کنه انشالله که اینطور باشه

AmirMahmood
2013/12/09, 18:38
به نظرم کیسو از کولر مستر ور میداشتین بهتر بود مثل hafx یا cosmos II (اگر پیدا شه ) اگر هم اینا نبودند فعلا یسیستم رو باز میبستین تا اینا موجود شن و بعد بگیرین
بقیه چیزا خوبه
پاور های گیرین هم پاور های بدی نیستن و نسبتا خوبن
اون پاور های خوب خوب واقعا کم وارد ایران میشه و تک و توک بشه پیداشون کرد

ARMIN
2013/12/09, 18:58
دوستان ممنون میشم بحث های فنی در چت روم ادامه پیدا کنه. مرسی.

fable
2013/12/10, 19:08
دوستان یه سوال ضروری داشتم .کانفیگ و بایوس زدن به این سیستم چقدر طول میکشه لطفا زود جواب بدید ممنون
case green x 9

Castiel
2013/12/10, 19:30
دوستان یه سوال ضروری داشتم .کانفیگ و بایوس زدن به این سیستم چقدر طول میکشه لطفا زود جواب بدید ممنون
case green x 9

سوالتان را باید در یک تاپیک جداگانه می پرسیدید ولی به هر حال منظور شما اسمبل کردن سیستم است؟

Reza Eshraghi
2013/12/10, 19:32
case green x 9

به پست آقا آرمین توجه کنید ! این تاپیک جای بحث فنی و تخصصی نیست برادر!

دوستان ممنون میشم بحث های فنی در چت روم ادامه پیدا کنه. مرسی.

Reza Eshraghi
2013/12/10, 19:46
بچه ها - یکمم کمک من میکردید - به خدا زمین به آسمون نمی یومد :(

به نظر شما اینجا جای طرح این پست هست ؟!!!
کمی به عنوان تاپیک نگاه کرده اید ؟!!
در صورت اینکه دلیل قانع کننده ای برای این پست خود نداشته باشید اخطار دریافت می کنید !

scott
2013/12/12, 21:06
اینم سیستم طراحی شده توسط خودم :D

old gamer
2013/12/14, 14:21
اینم سیستم طراحی شده توسط خودم :D
رضا جون خیلی مبارکه گرافیکت چیه؟ 780 بستی؟ رفرنسه یا ویندفورس؟ مشخصاتش رو هم مینوشتی

scott
2013/12/14, 17:16
رضا جون خیلی مبارکه گرافیکت چیه؟ 780 بستی؟ رفرنسه یا ویندفورس؟ مشخصاتش رو هم مینوشتی

ممنون.خواهش میکنم امین جان.
قابل شمارو نداره!
راستش هنوز تکمیل نشده سیستم اصلی!!

MB:Gigabyte z87 HD3
CPU:Intel Core I5 4670
Ram:Corsair Vengeance 4*4GB خیلی شبیهش شده دقت کن :))
Cooler:Enermax ELC120aio
VGA:Asus GTX660 oc 2GB البته اینو الکی کشیدم و بیشتر به 780 میخوره!
HDD:WD green 1TB
PSU:Green 650-oc
Case: x7
به سمت مودینگم رفتم و روی پاورو جاهای دیگرو با فیبر کربن پوشوندم وتعداد فن هارو به 10 تا رسوندم!چون من رو کولینگ خیلی حساسم!

old gamer
2013/12/15, 22:26
امین میگم بیام یه دست فیفا بزنیم بعد بریم بتل شبکه بزنیم
عالیه وحید جون فقط باید بصبری من گرافیک بخرم

Amir99
2013/12/21, 20:09
این هم از سیستم جدید ما که با هزار بدبختی و صرف 4 ساعت زمان و به قیمت از دست رفتن دو دستم اسمبل شد.

متأسفانه کیس Green Hunter فاقد سیستم مدیریت کابل کشی است و از طرفی هم فضای پشت سینی مادربرد هم بسیار اندک است، ولی با چند ترفند و صرف وقت و حوصله زیاد توانستم به خوبی از پس پنهان کردن کابل های قطور بربیایم.

System information

MB: Asus Maximus VI Hero
CPU: Intel Haswell 4670K + Thermalright CF III thermal paste
Memory: Corsair 2 × Dual Channel 4GB = 8 GB
VGA: Sapphire AMD Radeon 6870
H.D.D: WD Caviar Black 1TB 7200 RPM
CPU Cooler: Zalman CNPS 10X Performa
PSU: Green GP 685B
Case: Green Hunter B/R

DANTE12
2013/12/21, 22:57
دستت طلا!
معلومه که واسش زحمت کشدی.
(اولیه خوشگلتره)

.:majid:.
2014/01/05, 15:29
آقا این نورهایی که اطراف کیس بستی LED هستن یا ...؟؟؟؟؟

Castiel
2014/01/05, 16:41
آرمین جان در کل چقدر هزینه شد عزیز؟

ARMIN
2014/01/05, 19:29
آرمین جان در کل چقدر هزینه شد عزیز؟

حسام جان، اون بلاک اتصال 25 تومن برام آب خورد. البته گمونم دو سه جا دیگه میرفتم ارزونتر از این میتونستم پیدا کنم. ولی نه حالش رو داشتم و نه وقتش رو و نه جای دیگه رو. ;)

soheil74
2014/01/06, 21:54
انواع نقشه ها، از هر نوعش که بگی، به محض رسیدن روزهای تعطیل همه به مغز آدم هجوم میارن و یه دفعه میبینی آچار تو دستته و دنیا رو به هم ریختی.
نصب مانیتور به دیوار برای افزایش فضای میز کامپیوتر:

آرمین جان از این پایه ها برای تمام مانیتور ها هست؟

ARMIN
2014/01/06, 23:08
آرمین جان از این پایه ها برای تمام مانیتور ها هست؟

بله، اکثرا" به صورت استاندارد به هم میخورن.

soheil74
2014/01/07, 17:55
بله، اکثرا" به صورت استاندارد به هم میخورن.
مانیتور هم باید حتما قابلیت اتصال به دیوار رو داشته باشه؟یا باید تبدیل یا چیز دیگه ای وصل بشه؟

ARMIN
2014/01/07, 20:30
مانیتور هم باید حتما قابلیت اتصال به دیوار رو داشته باشه؟یا باید تبدیل یا چیز دیگه ای وصل بشه؟

اکثر مانیتور ها این قابلیت رو دارن. کافیه پشتشون رو نگاه کنی ببین جای 4 تا پیچ هست یا نه.

Shahin007
2014/01/09, 19:03
امروز فرصت پیش اومد تا یه دستی به روی سیستم بکشم و تمیزش کنم که
اتفاقات جالب و صحنه های خنده داری پیش اومد...

اول اینکه کیس رو داشتم میبردم سر تراز که خاک گیریش کنم از دستم افتاد و بعد از
چند حرکت آکروباتیک در زمین و هوا،خورد زمین و جلو پنجرش اومد پایین و این شکلی شد:

خیلی خوشگل بود خوشگل تر هم شد...

بعدش هم که کل سیستم رو مرتب کردم و از این حرفا،نمای کلیش این شکلی شد:

ظاهرا تمیز و مرتب به نظر میرسه...به عکسای بعدی دقت کنید.
اینم زیر میز که کابلی دیده نمیشه به جز اون کابل سه راهی:

حتما فکر میکنید چقدر کابل کشی خوب انجام شده و مدیریت کابل خوب بوده...
حالا از این نما ها نگاه کنید:

امیدوارم مفهوم cable management براتون جا افتاده باشه.:P
دوستان عزیز بابت پر حرفیم ازتون عذر میخوام...
هدف از این پست عوض شدن حال و هوای همگی بود و بس.@};-

iSteve
2014/01/09, 19:44
امروز فرصت پیش اومد تا یه دستی به روی سیستم بکشم و تمیزش کنم که
اتفاقات جالب و صحنه های خنده داری پیش اومد...

اول اینکه کیس رو داشتم میبردم سر تراز که خاک گیریش کنم از دستم افتاد و بعد از
چند حرکت آکروباتیک در زمین و هوا،خورد زمین و جلو پنجرش اومد پایین و این شکلی شد:

خیلی خوشگل بود خوشگل تر هم شد...

چه فرصت خوبی پیش اومد واست!!! از فضای باز جلوی کیست استفاده کن:D
24868
عکس بالا واسه چندماه پیشه، الان به جای اون فن 8mm آبی، یه فن 12mm گذاشتم مثل تصویر پایین:
24869
البته همینم برای چندماه پیش هست.
کیس همیشه همینطور خوابیده اس! به خاطر ترس از شکستن مادربرد بر اثر فشار وارده از وزن کولر و پاور!:))(شوخی میکنم)
اگه کیسو راستش کنم سیستم منفجر میشه به دلایل خاص!!!

بعدش هم که کل سیستم رو مرتب کردم و از این حرفا،نمای کلیش این شکلی شد:

به به! اون مودم چه حالی میکنه!
اون خوشگل سفید رو فراموش کن دیگه شاهین جان:(

ظاهرا تمیز و مرتب به نظر میرسه...به عکسای بعدی دقت کنید.
اینم زیر میز که کابلی دیده نمیشه به جز اون کابل سه راهی:
حتما فکر میکنید چقدر کابل کشی خوب انجام شده و مدیریت کابل خوب بوده...
حالا از این نما ها نگاه کنید:

امیدوارم مفهوم cable management براتون جا افتاده باشه.:P
دوستان عزیز بابت پر حرفیم ازتون عذر میخوام...
هدف از این پست عوض شدن حال و هوای همگی بود و بس.@};-

کارت عالی بود شاهین جون@};-

old gamer
2014/01/11, 12:27
ناصر خان ایشالا یه استیشن بخری داداش ♥

mustang GT
2014/01/19, 08:36
واقعا چه کیسایی ادم میبینه اینجا!!!:-o
دلم کباب شد الان که سیستم ندارم!=((
فقط کیسو نمیخواستم عوض کنم که اونم با عکسایی که اینجا دیدم صدرصد عوض میکنم و عکسم میذارم.
حالا کی خدا داند!!!!:-??

EHSAN BAHAVAR
2014/01/19, 13:20
درود بر دوستان گل
خرید رمها دومیناتور 2400 و تا الان راحت 2800 رو اوکی کردم CL11 با ولتاژ 1.650 انشالله میریم برا اور بیشتر :

moli_ahmad
2014/01/19, 14:00
سلام دوست عزیز من خواستم تو پ خ جواب بدم ظاهرا صندوق دریافتتون پر هست
این 280 چه مدل و برندی هست؟ چون 2روز پیش چک کردم از بدبختی ما برد هیچکدوم از سافایر ها رفرنس نیست و فقط میمونه msi و his که اقا ناصر گل هم در حال پیگیری هستن انشا الله که پیدا میشه

EHSAN BAHAVAR
2014/01/19, 14:06
سلام دوست عزیز من خواستم تو پ خ جواب بدم ظاهرا صندوق دریافتتون پر هست
این 280 چه مدل و برندی هست؟ چون 2روز پیش چک کردم از بدبختی ما برد هیچکدوم از سافایر ها رفرنس نیست و فقط میمونه msi و his که اقا ناصر گل هم در حال پیگیری هستن انشا الله که پیدا میشه
پ.خ شد .
اینجا فقط محل قرار دادن عکسه لطفا در پیام خصوصی از این به بعد در ارتباط باشین
خالی کردم

Yaser_Aramesh
2014/01/19, 20:21
25038 25039 25037

خب جا داره همینجا برای خودم تاسف بخورم !

mustang GT
2014/01/19, 21:01
اقای مدیر یه خونه تکونی لازم داری برادر!!!
مدیر انجمن و این سیستم؟!!!:-?

Yaser_Aramesh
2014/01/19, 22:05
اقای مدیر یه خونه تکونی لازم داری برادر!!!
مدیر انجمن و این سیستم؟!!!:-?

در آینده ای نه چندان دور ورق بر خواهد گشت !

ARMIN
2014/01/19, 22:34
25037

خب جا داره همینجا برای خودم تاسف بخورم !

چه فن رمانتیکی داری :x

moli_ahmad
2014/01/20, 08:01
چه فن رمانتیکی داری :x
دقیقا نظر منم همینه خیلی رنگ قشنگی میده به کیس حالا حساب کن چند تا از این فن باشه تو کیس

Reza Eshraghi
2014/01/20, 15:22
دوستان من هرچی گشتم تاپیکی که مربوط به کیس باشه پیدا نکردم!!
امیدوارم اینجا جاش باشه مطرح کنم.
میخوام کیس X1 گرین رو بگیرم.جدید اومده و از همه مهمتر به بودجم میخوره!!
الان یه مگنوم دارم اونو بذارم کنار X1 بگیرم.خصوصاتش رو خوندم خیلی چیز خوبی بود.
خواستم نظر اساتید رو بدونم.بیشتر از این بودجه ندارم هزینه کنم./:)

کامیار جان تاپیک مشاوره لوازم جانبی برای شما ایجاد شده تا برای خرید کیس هم اونجا بتونید مشاوره بگیرید برادر ! @};-
پستت رو حذف کن لطفاً بعد از اینکه حذف کردی و سؤالت رو توی تاپیک لوازم جانبی پرسیدی من هم این پست رو حذف می کنم !
پس لطفاً به هیچ وجه به این پست جواب نده ! @};-

mustang GT
2014/01/21, 21:07
سلام به همه.
بالاخره امروز به عهد خودم وفا کردم و به ندای دلم گوش دادم!!\:D/
کیس گرینX1 رو گرفتم.گفتم عکسشو برای عزیزان بذارم ببینید چطوریه.خودم که خیلی خوشم اومد.به نسبت قیمت عالیه.حتی پایین تر از اون قیمتی که مد نظرم بود شد.یه چیز جالب تو عکس معلومه.طراحی تایوان ساخت چین!!:-o
250672506825069250702507125072

ARMIN
2014/01/22, 17:08
طراحی تایوان ساخت چین!!:-o

مطمئنا" که انتظار نداشتین ساخت ایران باشه!

mustang GT
2014/01/23, 07:13
مطمئنا" که انتظار نداشتین ساخت ایران باشه!
نه اقا ارمین.ولی دیگه انقد تابلو انتظار نداشتم که اسم دوتا کشور روش باشه بعد گرین ادعای ایرانی بودن میکنه!!:-?
فقط به یه مشکلی بر خوردم.کابلی که 8پین هست برای cpuرو هر کار کردم نرسید!!
طول کابل نزدیک به 55سانت بود ولی از پشت نرسید!!

blackdeath
2014/01/26, 21:26
2517025171251722517325174

Mehran coyote
2014/01/26, 22:10
اقا مبارکه
ولی خیلی بد اسمبل کردی
حیفه یه ساعت بیشتر وقت بزارید و سیستم رو مرتب تر اسمبل کنید تا کیس زیبایی بشه @};-

mustang GT
2014/01/27, 06:13
2517025171251722517325174
برادر تا اونجایی که میدونم فک کنم پاور رو سروته بستی!!!;)
فنش باید روبه پایین باشه.
بعدش کیس با طراحی معکوس خریدی و کلی جا واسه رد کردن کابل ها داره اونوقت اینجوری کابل هارو رد کردی؟!!!#-o
من بخاطر همین موضوع کیس نو خریدمو پاور عوض کردم!!!8->

ARMIN
2014/01/27, 08:11
برادر تا اونجایی که میدونم فک کنم پاور رو سروته بستی!!!;)
فنش باید روبه پایین باشه.

میشه اینطوری هم بست لزوما" سرو ته بستن پاور بد نیست، هر دو روش بستن برخی مزایا داره و برخی معایب.

mustang GT
2014/01/27, 19:56
سلام به دوستای گل
دیروز رفتم پاور گرفتم.هر چی گشتم دست دو چیزی که باب میلم باشه پیدا نکردم.مجبور شدم از جیب مبارک هزینه کنم.امیدوارم ارزشش رو داشته باشه.600وات از سری HP گرین که جدیدترین سری هست.جالبه کیس و پاورم جدیدترین های بازارن!!!امیدوار شدم!!
قیمت پایین تر از اون چیزی شد که مد نظرم بود.فوق العاده کم صداس.خروجی 12 ولت تک ریل 48امپر داره و 80 پلاس برونز داره.
یه سری استاندارد دیگه هم هست که نسبت به پاور قبلیم بیشتر داره و اینکه ورژن جدیدتری هست و رنگش به کیسم میخوره!!!:-bdعکسایی که از مین بوردم هم گرفتم میذارم.حس میکنم یه رابطه عاطفی بین من و این مین بورد ایجاد شده.عاشقشم!:x:x
ببینید مدیریت کابلم خوبه؟دوست دارم نظرتون رو بدونم.

251762517725178
25179251802518125182

iSteve
2014/01/27, 21:56
سلام به دوستای گل
دیروز رفتم پاور گرفتم.هر چی گشتم دست دو چیزی که باب میلم باشه پیدا نکردم.مجبور شدم از جیب مبارک هزینه کنم.امیدوارم ارزشش رو داشته باشه.600وات از سری HP گرین که جدیدترین سری هست.جالبه کیس و پاورم جدیدترین های بازارن!!!امیدوار شدم!!
قیمت پایین تر از اون چیزی شد که مد نظرم بود.فوق العاده کم صداس.خروجی 12 ولت تک ریل 48امپر داره و 80 پلاس برونز داره.
یه سری استاندارد دیگه هم هست که نسبت به پاور قبلیم بیشتر داره و اینکه ورژن جدیدتری هست و رنگش به کیسم میخوره!!!:-bdعکسایی که از مین بوردم هم گرفتم میذارم.حس میکنم یه رابطه عاطفی بین من و این مین بورد ایجاد شده.عاشقشم!:x:x

عجب مین معرکه ای داری کامیار:x کلا بین تمام دوست داران 775 با ماردبرد و cpuهای low voltageشون رابطه ی عمیق احساسی برقراره.
قیمت نزدی! قیمتشو بگو... یکی از دوستام تو یک فروم دیگه خریده بود میخوام ببینم تو چند خریدی.
اگه قصد داری باهاش رکورد بزنی و اورکلاک کنی بهم پ.خ بده(چون در این صورت باهات کار دارم)@};-

Lycas
2014/01/27, 21:58
سلام به دوستای گل

251762517725178
25179251802518125182

سلام
مبارک باشه@};- فنش برات بچرخه (: چند گرفتید پاور رو ؟
در موردمدیریت کابل فکر میکنم دوستان هم با من هم عقیده باشند که حد متوسط یک خورده به بالا هست ! میتونید خیلی بهتر این کار رو انجام بدید ! لازم نیست که کابل هایی که قایم شدند (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اینقدر منظم باشند (:

mustang GT
2014/01/28, 05:20
عجب مین معرکه ای داری کامیار:x کلا بین تمام دوست داران 775 با ماردبرد و cpuهای low voltageشون رابطه ی عمیق احساسی برقراره.
قیمت نزدی! قیمتشو بگو... یکی از دوستام تو یک فروم دیگه خریده بود میخوام ببینم تو چند خریدی.
اگه قصد داری باهاش رکورد بزنی و اورکلاک کنی بهم پ.خ بده(چون در این صورت باهات کار دارم)@};-
قابل شمارو نداره استاد.
زیر سایه شما و دوستان شاید یه رکوردی زدیم در حد جهانی!!b-)
والا 238 تموم شد.اگه ادرس هم خواستی بهم بگو.کیس هم از همون جا تهیه کردم.
من که وقت نمیکنم برم قیمت بگیرم.حدود قیمت هارو توی لیون درمیارم.رفتم اونجا دیدم پایین تر میده!!\:D/

سلام
مبارک باشه@};- فنش برات بچرخه (: چند گرفتید پاور رو ؟
در موردمدیریت کابل فکر میکنم دوستان هم با من هم عقیده باشند که حد متوسط یک خورده به بالا هست ! میتونید خیلی بهتر این کار رو انجام بدید ! لازم نیست که کابل هایی که قایم شدند (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اینقدر منظم باشند (:
مرسی برادر.4770 بگیری.
دست خودم نیست.دوست دارم وقتی اینجوری منظم هستن.
البته هنوز کار داره.بودجه برسه فن هارو بگیرم بعد. . .

vestlaif
2014/01/29, 16:21
سلام به همگی دوستان ...
بالاخره طلسم شکسته شد و سیستم خریداری شد . از همیجا از تمام دوستانی که منو راهنمایی کردن ممنونم مخصوصا آقا حسام که یه مو فکر کنم از دست من توی سرش نمونده ... ممنون از همگی . این هم خرید امروز من البته از شرکت لیون بود که یکم از اسمبل ناراضی بودم که خودم سیم هارو جمع و جور کردم ... موفق باشید

مشخصات سیستم ::
CPU intel 4670K
Motherboard GIGABYTE UZ87X-UD4H
VGA GIGABYTE GTX 770 2G
HDD 1TB SEAGATE
RAM DDR3 KINGSTON HyperX Beast 2400
DVD Asus
CPU COOLER ARCHON
POWER 850w green
Case Green x7
+ fan green 12LED
Monitor : Asus VX238H

اینم نمای پشت و جلوی کامپیوتر (البته منظور از پشت ، پشت فردی هست که پای سیستم نشسته )

نظرتون چیه دوستان ؟؟؟؟؟

SAMAN
2014/01/29, 16:42
اقا این هم سیستم من که مدیریت کابل کشی ش حدودا 4 ساعتی وقت برد !!! نمیدونم چطور شده لطفا نظر بدید !!!
25219252202522125222252232522425225252272522825229 25230

mustang GT
2014/01/29, 19:25
به نظرم به نسبت اینکه پاورتون ماژولار نیست اما خوبه.
البته اساتید با بیان جلو.
ولی خوشحالم که کیس جدید گرین استقبال خوبی ازش شده.

mustang GT
2014/01/29, 19:29
سلام به همگی دوستان ...
بالاخره طلسم شکسته شد و سیستم خریداری شد . از همیجا از تمام دوستانی که منو راهنمایی کردن ممنونم مخصوصا آقا حسام که یه مو فکر کنم از دست من توی سرش نمونده ... ممنون از همگی . این هم خرید امروز من البته از شرکت لیون بود که یکم از اسمبل ناراضی بودم که خودم سیم هارو جمع و جور کردم ... موفق باشید

CPU intel 4670K
VGA GIGABYTE GTX 770 2G
HDD 1TB SEAGATE
DVD Asus
CPU COOLER ARCHON
POWER 850w green
Case Green x7
+ fan green 12LED

اقا مبارکه.چه سیستم توپی.

old gamer
2014/01/29, 20:08
آقا سامان سیستم جمع و جور و قشنگی شده بسیار مبارکه اگر وقت کردی مشخصاتش رو هم بنویس

ARMIN
2014/01/29, 20:32
سلام به همگی دوستان ...

CPU intel 4670K
VGA GIGABYTE GTX 770 2G
HDD 1TB SEAGATE
DVD Asus
CPU COOLER ARCHON
POWER 850w green
Case Green x7
+ fan green 12LED

اینم نمای پشت و جلوی کامپیوتر (البته منظور از پشت ، پشت فردی هست که پای سیستم نشسته )
نظرتون چیه دوستان ؟؟؟؟؟

علی جان فوق العاده است.

مبارک باشه. سیستم واقعا" عالیه دارید.

با اجازه اتون اون عکسی رو که از کارت گرافیک گرفتین رو Save کردم. ;)

ARMIN
2014/01/29, 21:12
سامان جان،

مدیریتت کاملا" حرفه ای بوده. ای ول داری.@};-

vestlaif
2014/01/29, 21:14
علی جان فوق العاده است.

مبارک باشه. سیستم واقعا" عالیه دارید.

با اجازه اتون اون عکسی رو که از کارت گرافیک گرفتین رو Save کردم. ;)

اختیار داری آرمین جان چوب کاری میفرمایی ! این حرفا چیه داداش اصلا کل سیستم ماله خودت قابلتو نداره !(حالا من یه چیز گفتم جو زده نشی بگی بفرست دم خونمون . تعارفه (شوخی کردیما به دل نگیر ))
خودمم واقعا حال کردم با سیستم خودم . الان دیگه تمام بازی ها مثل rivals رو روی حال اولترا بازی میکنم مثل هولوووو ... جای همگی خالی میکنم یه دست جاتون بازی میکنم ...
موفق باشید !

Reza Eshraghi
2014/01/29, 21:22
اختیار داری آرمین جان چوب کاری میفرمایی ! این حرفا چیه داداش اصلا کل سیستم ماله خودت قابلتو نداره !(حالا من یه چیز گفتم جو زده نشی بگی بفرست دم خونمون . تعارفه (شوخی کردیما به دل نگیر ))
خودمم واقعا حال کردم با سیستم خودم . الان دیگه تمام بازی ها مثل rivals رو روی حال اولترا بازی میکنم مثل هولوووو ... جای همگی خالی میکنم یه دست جاتون بازی میکنم ...
موفق باشید !

خیلی خیلی مبارکت باشه علی جان ! ممنونیم که درخواست کوچک ما رو پذیرفتی و عکس سیستم خوشگلتو اینجا برامون گذاشتی ! :x@};-
طبق قوانین بخش مشاوره عزیزانی که عکس سیستم بعد از خرید و دریافت مشاوره قرار میدن ما همیشه در خدمتشون هستیم و همه جوره می تونند از مشاوره های فروم ما بهره مند بشن ! @};-

SAMAN
2014/01/29, 21:45
آقا سامان سیستم جمع و جور و قشنگی شده بسیار مبارکه اگر وقت کردی مشخصاتش رو هم بنویس

ممنون Old Gamer عزیز ..... مشخصات :
CPU: Intel Core i3 - 3220
RAM: crucial ballistix 8 GB - (4*2)
VGA: Asus 760 GTX OC
MAIN: ASUS-P8Z77 VLX2 -1155
Power SUPPLY:Green 600 w - Active PFC
CACE: Green X1
HDD : Toshiba 500GB - 32MB Buffer
SSD : Plextor M5S 256 GB
MONITOR : Samsung S23A360H plus
Speaker : Microlab M200
Mouse+Keyboard : Rapoo 8200 Wirless
Cpu Cooler : Deep cool - Tiger Shark

SAMAN
2014/01/29, 21:49
سامان جان،

مدیریتت کاملا" حرفه ای بوده. ای ول داری.@};-

@};-@};-@};-
اقا ارمین عزیز ممنون ..... باید از اون اساتیدی تشکر کرد که تو درس مدار فرمان تو دانشگاه ما رو اسفالت کردن !!! استاد وزن ش بالغ بر 100 کیلو بود دیونه اویزون میشد به تابلو !!! میگفت مدار نباید تغییر وضیت بده !!!

iSteve
2014/01/29, 22:07
نکته ی بسیار مهم در این سیستم:
:xcrucial ballistix:x
مدیریت کابلت عالی بود سامان جان.
فقط اگه بتونی اون کابل های نقره ای پاور که جلوی کارت گرافیک تا زدی رو یه جوری به کف کیس نزدیک کنی یا بچسبونی عالی میشه.

SAMAN
2014/01/29, 22:48
نکته ی بسیار مهم در این سیستم:
:xcrucial ballistix:x
مدیریت کابلت عالی بود سامان جان.
فقط اگه بتونی اون کابل های نقره ای پاور که جلوی کارت گرافیک تا زدی رو یه جوری به کف کیس نزدیک کنی یا بچسبونی عالی میشه.

لطف دارین دوست عزیز :D :D :D ........... رم میخواین رفقا اوردن به تعداد فراوان !!!! باید واسه کابل VGA یه فکری بکنم !!!

SAMAN
2014/01/29, 22:50

یادم رفت ............. مشخصات کامل رم :
clack 9 ............ speed 2000

SAMAN
2014/01/29, 22:51
دوستان گرامی انشالله اگه بشه واسه گرافیک یه فکری میکنم و عکسای با کیفیت تر هم میذارم ............. به زودی !!!!!!!!!!!

iSteve
2014/01/30, 17:17
:D این طرح حدود 5هزار تومن هزینه داشت!

25234252352523625237
البته خیلی ابتدایی ساخته شده و به درد LN2 نمیخوره، احتمال داره برای Dice هم مناسب نباشه.
از جعبه ی آلومینیومی مدادرنگی ساخته شده. برای تست و اورکلاک با آب و یخ درستش کردم(برای امتحان):D
کار خطرناکیه، زمانی که داشتم آب و یخ داخلش میریختم و زمانی که آب رو خالی میکردم دستام میلرزید!!! چون اگه میریخت روی یک قطعه .....! اون زمان داشتم با خودم فکر میکردم وجود ایرکولرها یک نعمت بزرگه!!!
متاسفانه کارایی خوبی نگرفتم، در ابتدا دمای لود100% روی حدود 32درجه بود ولی کم کم بعد از زیاد کردن قابل توجه ولتاژ، دمای لود رسید به 56درجه.
علت دمای زیاد این بود که اطراف سوکت cpu دستمال کاغذی گذاشته بودم تا اگه عرق کرد ماردبرد خیس نشه، ولی همون دستمال کاغذی ها باعث میشد که کف کانتینر دست سازم(یا بهتره بگیم شبه کانتینر!) به خوبی به cpu محکم نشه.
وقتی سیستمو خاموش کردم و شبه کانتینرو باز کردم دیدم دستمال کاغذی ها و سوکت خیس خیس بود!!! خدا رحم کردX_Xاونجا فهمیدم مادربردهای DFI ضدآب هستن:))

این هم اعضای جدیدی که به داخل کشوی میزم اضافه شدن! :
25238
اون کاکتوس رو دو روز پیش برای روی میز خریدمش. به زودی تصویری از کلکسیون دیسک های باب اسفنجیمو میذارم:)@};-

m343
2014/01/30, 19:02
کسی چپ به دخترم نگاه کنه با من طرفه( فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. )

شرمنده شدم از بس بزرگواران کیسهای تمیزی دارن و مدیریت منیجرعالی !!

حیف که نمیشه واترکولینگ Corsair H100 نصب کنی البته امتحان نکردم اما یکی از دوستان گفت نمیشه
از این رو سنگی خورد به سرما که بدو توهم میتونی فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. اما از شانس بد ما پاور ترمالتک کابلهاش کوتاه بود و هیچ مدیریتی نمیشد رو کابل ها انجام داد البته کمی هم تقصیر دخترمه (کیس فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. )

دوربین عالی نداشتیم بنابراین طبق معمول اس 4

عکس زمان حموم بردنشه (چشا درویش دی)

این هم دختر من

SAMAN
2014/01/30, 22:26
این همون کارگاهی بود که دید ادم رو نصبت به مدیریت کابل بندی کیس باز میکنه !!!

25246

gonzoo
2014/02/03, 10:47
اینم کیس پرنده کوچک بنده:
1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
6 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
=====================
دوتا عکس اخر مربوط به اوایل بود که میخواستم اسمبل کنم.
دیروز قرار بود عکس ها قرار بدم اما صبر کردم رم های جدیدم برسه که متاسفانه نرسید.
این تجربه اولم برای اسمبل بود. اگر داغونه ببخشید دیگه.
دوربین مناسب در دسترس نبود برای تهیه عکس. بابت کیفیت پایین عکس ها معذرت میخوام
@};-@};-

meelad
2014/02/03, 11:27
اینم کیس پرنده کوچک بنده:
1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
6 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
=====================
دوتا عکس اخر مربوط به اوایل بود که میخواستم اسمبل کنم.
دیروز قرار بود عکس ها قرار بدم اما صبر کردم رم های جدیدم برسه که متاسفانه نرسید.
این تجربه اولم برای اسمبل بود. اگر داغونه ببخشید دیگه.
دوربین مناسب در دسترس نبود برای تهیه عکس. بابت کیفیت پایین عکس ها معذرت میخوام
@};-@};-

ممنون از عکس ها؛
ولی گاهی وقتا عکس خوب بندازین بد هم نیست! ;) فقط عکس 3 و 1 خوب شدن!

یا در فوکوس مشکل دارین یا اینکه لنز گوشیتون کثیف بوده یا اینکه دستتون لرزیده! :|

درسته که گلکسی اس دوربینش بهترین نیست اما بین 5 مگاپیکسلی ها جزو بهترین هاست!

m343
2014/02/05, 10:39
یکی از دوستان عاشق دخترم شده :-Lو گفتن عکسای بیشتری ازش بذارم دی

mustang GT
2014/02/05, 16:12
این صفحه شد فقط عکس دختر شما!!!
بده؟؟!!!شوهر میکنه میره!!!;))
یکم حجمشون رو کم میکردی ضرر نداشت بخدا.
خودمونیم ولی اون فن های سفید خیلی باحاله و جای هاردت که محشره!!!

Reza Eshraghi
2014/02/05, 16:15
یکی از دوستان عاشق دخترم شده :-Lو گفتن عکسای بیشتری ازش بذارم دی

آقا نیما سریع پستت رو ویرایش کن و عکس ها رو به صورت بندانگشتی بزار برادر !!! کسانی که ترافیک حجمی دارند یا پهنای باند کمی دارند چه گناهی دارند آخه ؟!!

m343
2014/02/05, 16:25
این صفحه شد فقط عکس دختر شما!!!
بده؟؟!!!شوهر میکنه میره!!!;))
یکم حجمشون رو کم میکردی ضرر نداشت بخدا.
خودمونیم ولی اون فن های سفید خیلی باحاله و جای هاردت که محشره!!!
این باید تو خونه پیربشه دی
بله فن ها عالی هستن اما نویزش به نظر من زیاده من فقط LED رو روشن میکنم فن رو دور بسیار کمه

آقا نیما سریع پستت رو ویرایش کن و عکس ها رو به صورت بندانگشتی بزار برادر !!! کسانی که ترافیک حجمی دارند یا پهنای باند کمی دارند چه گناهی دارند آخه ؟!!

درود گرامی
من با PearlMountain Image Resizer Pro حجمش رو کم کردم اگر زیاد بگردم دنبال لینکش
پ.ن:اینروزا دیگه 600 کیلوبایت چیزی نیست دی

Reza Eshraghi
2014/02/05, 16:29
درود گرامی
من با PearlMountain Image Resizer Pro حجمش رو کم کردم اگر زیاد بگردم دنبال لینکش
پ.ن:اینروزا دیگه 600 کیلوبایت چیزی نیست دی

بحث حجمش نیست نیما جان ! سایز بزرگش تاپیک رو برده زیر لود سنگین 5 دقیقه طول می کشه تا تاپیک باز بشه !

m343
2014/02/05, 16:30
بحث حجمش نیست نیما جان ! سایز بزرگش تاپیک رو برده زیر لود سنگین 5 دقیقه طول می کشه تا تاپیک باز بشه !

بله چشم ویرایش شد
مدیونید اگه بخندید:D
اینم پسرمه فقط آور
celeron 352
Ram 1Gig ddr2
VGA: Darepit D
کیس اختراع شده توسط خودمه و دارم پتنتش رو ثبت میکنم
روی هم رفته 55 ت خریدم که + کیس میشه 57.500 تومن

Reza Eshraghi
2014/02/09, 09:51
NOCTUA NH-U9B SE2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

داداش راستش وقتی خودم هم کف این کولر رو دیدم از اینکه اینقدر صاف و صیقلی بود تعجب کردم !! خود شرکت نوکتوا زحمت لپ کردن کولر روکشیده بود !! ;)
خدایی خیلی ممنونت هستم که این شاهکار رو بهم معرفی کردی ! :x@};-

m343
2014/02/09, 21:51
NOCTUA NH-U9B SE2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

درود گرامی
با چه دوربینی عکس گرفته شده ؟

leonard
2014/02/09, 22:59
درود گرامی
sony DSC HX9V

ARMIN
2014/02/09, 22:59
درود گرامی

Sony (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)DSC-HX9V (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

داداش راستش وقتی خودم هم کف این کولر رو دیدم از اینکه اینقدر صاف و صیقلی بود تعجب کردم !! خود شرکت نوکتوا زحمت لپ کردن کولر روکشیده بود !! ;)
خدایی خیلی ممنونت هستم که این شاهکار رو بهم معرفی کردی ! :x@};-

رضا جان من کاری نکردم، شما خودت پسندیدی. این عکس ها رو 15 دقیقه قبل از ارسال گرفتم، کولر رو بررسی ظاهری کردم که اگر یک وقت خدای ناکرده مشکلی داشته باشه پیش از ارسال به عقیق برگردونم.

pooya.king
2014/02/10, 17:02
سلام دوستان
بالاخره سیستم خریدم
با تشکر از همه دوستان در تاپیک پایین :)
کمک،درباره خرید سیستم ،جهت کارهای گرافیکی با بودجه ماکزیمم هفت میلیون! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%B1%D9%87-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%8C%D8%AC%D9%87%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D9%85%D8%A7%DA%A9%D8%B2%DB%8C%D9%85%D9%85-%D9%87%D9%81%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86!)

تشکر ویژه از دوست خوبم
:x:x:xReza Y (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.):x:x:x
آخر این قطعاتو بستم
Intel® Core i7-4770K
Asus z87 -Plus
ThermalRight Silver Arrow SB-E Extreme
Geil Evo Potenza 16GB 8GBx2 2133Mhz
ASUS GTX 780 OC DCII 3GB
Pioneer DVD-RW
ssd corsiar 120GB
Hdd western Digital 2TB
power:raidMax 1000watt
case: DeepCool
با تشکر از همه دوستان :x

mustang GT
2014/02/10, 18:17
مبارکه برادر
سیستم حرف نداره.همونی که من میخواستم بگیرمو قسمت نشد!
ایشا.. فن هاش بچرخه برات\:D/

pooya.king
2014/02/10, 19:00
مبارکه برادر
سیستم حرف نداره.همونی که من میخواستم بگیرمو قسمت نشد!
ایشا.. فن هاش بچرخه برات\:D/

مرسی
ایشالا بهترش بگیری

SAMAN
2014/02/10, 19:43
سلام دوستان
بالاخره سیستم خریدم
کمک،درباره خرید سیستم ،جهت کارهای گرافیکی با بودجه ماکزیمم هفت میلیون! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%B1%D9%87-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%8C%D8%AC%D9%87%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D9%85%D8%A7%DA%A9%D8%B2%DB%8C%D9%85%D9%85-%D9%87%D9%81%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86!)

تشکر ویژه از دوست خوبم
آخر این قطعاتو بستم
Intel® Core i7-4770K
Asus z87 -Plus
ASUS GTX 780 OC DCII 3GB
Pioneer DVD-RW
ssd corsiar 120GB
Hdd western Digital 2TB

دادش اول از همه مبارک باشه و امیدوارم واست کار کنه در حد المپیک ..... ببخشید ها !!! حیف نیست این سیستم بی اسمبل درست و درمون ؟؟؟
یه مقدار وقت بذار حیفه !!! اخ اگه این دست من بود !!!! کیس خودم X1 بود اصلا هم جادار نبود با زحمت تونستم تقریبا یه اسمبل متوسطی بکنم .....

lastshepherd
2014/02/10, 20:26
دادش اول از همه مبارک باشه و امیدوارم واست کار کنه در حد المپیک ..... ببخشید ها !!! حیف نیست این سیستم بی اسمبل درست و درمون ؟؟؟
یه مقدار وقت بذار حیفه !!! اخ اگه این دست من بود !!!! کیس خودم X1 بود اصلا هم جادار نبود با زحمت تونستم تقریبا یه اسمبل متوسطی بکنم .....
اونطور که از تصاویر معلومه، مغازه دار براشون جهت تست اسمبل کرده، دقت کنید هیچ کدوم از کابل ها از پشت نرفتند. قطعا سیستم نیاز به اسمبل دوباره داره :)

pooya.king
2014/02/10, 23:03
مرسی
مغازه دار بسته برام
گفته 18ماه هم گارانتی،کیس هم پلم کرده :(

Reza Y
2014/02/11, 20:37
مبارکت باشه پویا جان انشاالله که راضی باشی فقط یه تجربه کلی از سیستمت و این که چقدر تفاوت کارایی نسبت به سیستم قبلیت داشته برام پیام کن راستی وضعیت کیس چطوره؟ @};-

atisoc0936
2014/02/13, 09:59
سلام دوستان
بالاخره سیستم خریدم

تشکر ویژه از دوست خوبم
آخر این قطعاتو بستم
Intel® Core i7-4770K
Asus z87 -Plus
ASUS GTX 780 OC DCII 3GB
Pioneer DVD-RW
ssd corsiar 120GB
Hdd western Digital 2TB
مبارک باشه عزیز
خیلی دنباله خرید این کولر حرفه ای بودم
اگر زمان اجازه داد تست دما هم بزارین
تا ببینیم این 2 تا غول از پس هم چطور بر میان (منظور کولر و سیپیو هست)

Aliover
2014/02/13, 12:34
خب سیستم ما.
البته این برا یک سال پیش هست.
الان کلی تغییر کرده کابل ها از پشت رد شده.و کولر هم 90 درجه چرخیده.
دما هم که توی تاپیک دمای پردازنده موجوده.
بیکاری 20 درجه لود 29 درجه.در تست Cinebench 11.5
کارت هم ادیتیشنش انحصاری خودمه (:

2544225443

old gamer
2014/02/13, 14:30
سلام دوستان
بالاخره سیستم خریدم

تشکر ویژه از دوست خوبم
آخر این قطعاتو بستم
Intel® Core i7-4770K
Asus z87 -Plus
ASUS GTX 780 OC DCII 3GB
Pioneer DVD-RW
ssd corsiar 120GB
Hdd western Digital 2TB
داداش مبارکت باشه.
اولا دوستان اشاره کردن سیستم نیاز به اسمبل دوباره داره.
منم یه نکته ای بهت بگم. اون کولر ترمال رایت 3 تا فن داره که هرکدوم 40 تومن ارزش مالی داره ببین اگه یه فنشو فروشنده نداده بهت احتمالا زده تو گوشش
فن های کولر رو هم برعکس بسته از بیرون به سمت داخل میکشه انگار. طرف از پشت کوه اومده سیستم اسمبل کرده ؟
حسام جمشیدی از این بنده خدا بهتر اسمبل میکرد. والا به خدا
ضمانت مغازه دار هم هیچ ارزشی نداره وقتی تمام قطعات شما اورجینال و دارای گارانتی اصلی هست.
اگر خواستی باز کنی مجدد اسمبل کنی بگو شماره بدم تلفنی خوب راهنماییت کنم . نگران نباش خیلی زیباتر از این حرفا میشه سیستمت

Aliover
2014/02/13, 18:19
اره دیدی سیم ها رو پایین چه طوری رهاش کرده؟
مثلا خیر سرش تو این کیس میشده سیم ها از پشت بره!!!
یارو اونی که اسمبل کرده حتما عجله داشته گفته تو 15 دقیقه سیستم اسمبل کنمبدم بره!!!
فن ها باید از راست هوا بکشه بده به فن پشت کیس.اگر اینطوری باشه درسته.
به نظر من وقتی هوا مکش میشه بهتره از اونیه که هوا پمپ بشه.
تو حالت مکش بین پره ها گرد و خاک کمتری انباشت میشه.

pooya.king
2014/02/14, 11:13
مبارک باشه عزیز
خیلی دنباله خرید این کولر حرفه ای بودم
اگر زمان اجازه داد تست دما هم بزارین
تا ببینیم این 2 تا غول از پس هم چطور بر میان (منظور کولر و سیپیو هست)

چشم حتما
نرم افزار مناسب واسه نشون دادن دما چیه؟میشه راهنمایی کنید؟

داداش مبارکت باشه.
اولا دوستان اشاره کردن سیستم نیاز به اسمبل دوباره داره.
منم یه نکته ای بهت بگم. اون کولر ترمال رایت 3 تا فن داره که هرکدوم 40 تومن ارزش مالی داره ببین اگه یه فنشو فروشنده نداده بهت احتمالا زده تو گوشش
فن های کولر رو هم برعکس بسته از بیرون به سمت داخل میکشه انگار. طرف از پشت کوه اومده سیستم اسمبل کرده ؟
حسام جمشیدی از این بنده خدا بهتر اسمبل میکرد. والا به خدا
ضمانت مغازه دار هم هیچ ارزشی نداره وقتی تمام قطعات شما اورجینال و دارای گارانتی اصلی هست.
اگر خواستی باز کنی مجدد اسمبل کنی بگو شماره بدم تلفنی خوب راهنماییت کنم . نگران نباش خیلی زیباتر از این حرفا میشه سیستمت

مرسی
واقعا؟؟ 40تمون؟؟
سیستم از شیراز گرفتم
خودم الان بوشهرم
چند وقت دیگه کیس ببرم پیش خودش،که اگه فن نبود توش پولش بگیرم
این فن که اشتباه گذاشته مشکلی ایجاد میکنه؟
Render نگیرم فعلا؟؟
گارانتی هم بیشتر بخاطر CPU گفتم گارانتی کنم.چون گارانتی نداشت خودش.
...
الان دستم که پشت کیس میزارم،یه باد آرومی میاد.این مربوط به فن کیس هست پس نه CPU.
مرسی که گفتی

ARMIN
2014/02/14, 11:33

CPU اینتل گارانتی نمی خواد. چون همه اش تست میشه.

Reza Y
2014/02/14, 12:23
چشم حتما

مرسی
واقعا؟؟ 40تمون؟؟
سیستم از شیراز گرفتم
خودم الان بوشهرم
Render نگیرم فعلا؟؟
...
الان دستم که پشت کیس میزارم،یه باد آرومی میاد.این مربوط به فن کیس هست پس نه CPU.
مرسی که گفتیاون کولر دوتا فن بیشتر تو باکسش نیست

vestlaif
2014/02/14, 14:44
چشم حتما

مرسی
واقعا؟؟ 40تمون؟؟
سیستم از شیراز گرفتم
خودم الان بوشهرم
Render نگیرم فعلا؟؟
...
مرسی که گفتی
اول تبریک میگم برای خریدتون .
طبق گفته دوستمون 1 سیستم نیاز به اسمبل داره . 2 کلا کولر سیپیو 180 درجه باید بچرخه و دوباره نصب بشه تا هوا راحت تهویه بشه اینجوری هوایی که میخواد خارج بشه از کیس دوباره وارد فن سی پیو میشه و برمیگرده توی کیس و ... 3درسته فن ها قیمتش 36 تومنه ولی این فن ترمال رایت چه این سری چه سیور آرو هر دو دوتا فن بیشتر ندارن ولی قابلیت نصب سومین فن رو دارن . سی پی یو هم نمیتونه گارانتی بشه اخه چجوری میخواد گارانتی کنه ؟ سوخت یکی دیگه بهت میده ؟
باد کم اومدن پشت گیس هم بخاطر برعکس بودن فن سی پیو هست که نمیذاره هوا کامل خارج بشه . البته سرعت فن کیس هم هستا ...
خلاصه مبارک باشه .
موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

old gamer
2014/02/14, 14:55
دوستان نیازی نیست کولر بچرخه. فقط فن ها در میاد و میچرخه. اگر میدونستم از شیراز میخوای بخری یه فروشنده خوب بهت معرفی میکردم

pooya.king
2014/02/14, 21:04
اول تبریک میگم برای خریدتون .
طبق گفته دوستمون 1 سیستم نیاز به اسمبل داره . 2 کلا کولر سیپیو 180 درجه باید بچرخه و دوباره نصب بشه تا هوا راحت تهویه بشه اینجوری هوایی که میخواد خارج بشه از کیس دوباره وارد فن سی پیو میشه و برمیگرده توی کیس و ... 3درسته فن ها قیمتش 36 تومنه ولی این فن ترمال رایت چه این سری چه سیور آرو هر دو دوتا فن بیشتر ندارن ولی قابلیت نصب سومین فن رو دارن . سی پی یو هم نمیتونه گارانتی بشه اخه چجوری میخواد گارانتی کنه ؟ سوخت یکی دیگه بهت میده ؟
باد کم اومدن پشت گیس هم بخاطر برعکس بودن فن سی پیو هست که نمیذاره هوا کامل خارج بشه . البته سرعت فن کیس هم هستا ...
خلاصه مبارک باشه .
موفق باشید

مرسی
100 تومن دادم واسه گارانتی و اسمبلش:(
من تاحالا تجربه باز کردن کیس ندارم
خودم میتونم؟؟
سخت نیست؟؟
یخورده ترسناکه.

دوستان نیازی نیست کولر بچرخه. فقط فن ها در میاد و میچرخه. اگر میدونستم از شیراز میخوای بخری یه فروشنده خوب بهت معرفی میکردم
هنوز دیر نیست
واسه خریدای آینده ایشالا 8->
مرسی

lastshepherd
2014/02/14, 21:20
مرسی
خودم میتونم؟؟
سخت نیست؟؟
یخورده ترسناکه.

هنوز دیر نیست
مرسی

1. شما به راحتی می تونی بری و بابت اسمبل از خجالت فروشنده در بیای. فروشنده ها در خریدهای بالا معمولا اسمبل رو به صورت رایگان انجام میدن که این یکی نوبر بوده! (باز اگر خوب بود مشکلی نداشت!)
2. برای اسمبل دوباره البته که دیر نیست، اصلا هم جای نگرانی نداره. شما هر موقع خواستی و نیاز به راهنمایی داشتی، یا تاپیک بزن (از آقا رضا می تونی محل دقیقش رو بپرسی) یا توی چت باکس اعلام کن. بچه های خیلی حرفه ای در بحث اسمبل توی سایت فعالن و می تونن کمک کنن.

موفق باشی :)

vestlaif
2014/02/14, 21:21
مرسی
خودم میتونم؟؟
سخت نیست؟؟
یخورده ترسناکه.

هنوز دیر نیست
مرسی

یه روز تعطیل که همه بچه ها هستن مشخص کن . یه تاپیک جدید ایجاد کن بعد بخواه از بچه ها بیان اونجا .یا توی یاهو باهاشون قرار بذار. خلاصه به کمک خودت و بچه ها بار میکنیم و دوباره میبندیم. ترس از چی ؟ تا حالا کامپیوتر باز نکردی ؟ اینم همون سیستم های قدیمی هست و هیچ چیزش تغییر تکرده فقط قطعات بزرگ تر هستن . سکوت هارو جاشو عکس بگیر و یاد داشت کن که بدونی کدوم سکوت ماله کجاست . بعد کم کم قطعات رو باز کن و سیم هارو درست رد کن از پشت کیس و درست جمع و جورشون کن بعد ببند روی قطعات . خوده کولر سی پی یو هم که به کمک بچه ها و قبل از باز کردن چهار تا عکس و کلیپ و ... ببین تا یادبگیری . دوبار ببندی خودت میشی اینکاره . ببخش زیاد شد . موفق باشی

Mehran coyote
2014/02/18, 23:33
سلام بچه ها گفتم دمه رفتنی عکس های سیستمو بزارم که دو سری هستن
امیدوارم خوشتون بیاد

دسته یک = ماله زمانی هست که ایرکولر داشتم
25509255102551125512

دسته دو = واتر کولر اقا حسام شالیکارانو خریدم و بعد از دو سه روز همین الان عکسهاشو گرفتم
دو سه روز دستم کلا بهش بند بود چون پمپ و رادیاتور بیرون کیس گذاشتم کلی دردسر کشیدم تا فن هارو سیماشو بلند کردم ولی با ظرافت کامل انجامش دادم تازه روکش حرارتی خریدم واسه سیما که زشت نباشه :)
حالا میفهمم کیس مد کردن چه دردسری داره ولی از اون ور ادم لذتش رو میبره :x

2551325514255152551625517

مشخصات سیستم

CPU = Intel : Core i7 2600K @ 4.8GHz Vol 1.380
MB = ASUS P8Z77-V
VGA = ASUS GTX 760
RAM = Corsair 4x4GB 2000MHz
PSU = GREEN 785W
SSD = Adata : 60GB SX900
HDD = WD 1 TB
CASE = GREEN-X7
COOLER = Water cooler XSPC RS360

moli_ahmad
2014/02/18, 23:38
بسیار عالی و زیبا اقا مهران مبارکه

old gamer
2014/02/19, 00:32
سرباز مملکت ببین چه سیستمی داره . به به عجب اسمبلی عجب دمی چه پری . . . :x

mustang GT
2014/02/19, 05:10
بابا سیستم. . .:D
بقول استاد سرباز مملکت چه سیستمی داره.
خداییش دوری این سیستم رو میتونی تحمل کنی؟؟؟؟!!!![-(
اصلا درست نیست تنهاش بذاری. . .

Castiel
2014/02/19, 08:18
مهران جان مبارکت باشه عزیز، نتیجه کار بسیار عالی شد.

Mehran coyote
2014/02/19, 09:19
قابل نداره دوستان، ممنون از همتون :-*
دلم براش خیلی تنگ میشه . =((
دو روز خودم و داداشم روش وقت گذاشتیم.
برای فن هاش اذیت شدم حدود 30 تا سیم لحیم شد با روکش حرارتی(shrink)، باید تمیز می شد. o:-)
حالا مرخصی عید که اومدم اگه وقت شد یه برنامه ی خوبی هم برای خنکتر شدنش دارم

بچه ها همین جا از همتون خداحافظی میکنم فردا صپ زمان حرکت من به جهرمه
حلال کنید یا علی @};-

Lycas
2014/02/19, 09:48
برادر اصلا دیدم نصبت به اسمبل سیستم عوض شد (:
انشالله که موفق و معید باشید @};-

OMiD.1080p
2014/02/19, 09:57
جای تعجبه که سیستم شما با اون همه فن روی زمین ثابت مونده !
در واقع انتظار میره که مثل جت به پرواز در بیاد .**==

Reza Eshraghi
2014/02/19, 10:38
مهران جون داداش مبارکه عزیز دل ! خیلی خوشگل شده و با ظرافت و حوصله کامل کار کردی ! :x
ولی ای کاش الآن این کار رو نمی کردی که دوریشو راحت تر تحمل کنی !
ما رو هم حلال کن ! ایشالله این زمان مثل برق بگذره و دوباره افتخار داشته باشیم در کنارت باشیم و پیش شما شاگردی کنیم ! :x

smrbh
2014/02/24, 11:13

rre_za
2014/02/24, 12:16
Reservoir به صورت ایستاده جا نمیشه توی کیس ؟

res رو میتونین به حالت ایستاده قرار بدین جلوم گرافیک ( اگه سمت راستش جا شد که بهتر اگه نشد میتونین res رو بزارید سمت راست و جلوتر از گرافیک و ببندینش به اسکلت کیس )

از شیلنگ های کوتاه تر هم استفاده کنید زیبایی 2 چندان میشه شما الان یک لوپ خوب دارید اما این لوپ اصلا خودش رو نشون نمیده توی کیس

res رو همینجا تهیه کردین ؟ منم بدم نمیاد یکی داشته باشم اما گیر نمیاد اصلا

( اقا پیام من دوستانه بود ها قصد ناراحت کردن شما رو ندارم )

smrbh
2014/02/24, 12:39
Reservoir به صورت ایستاده جا نمیشه توی کیس ؟

res رو میتونین به حالت ایستاده قرار بدین جلوم گرافیک ( اگه سمت راستش جا شد که بهتر اگه نشد میتونین res رو بزارید سمت راست و جلوتر از گرافیک و ببندینش به اسکلت کیس )

از شیلنگ های کوتاه تر هم استفاده کنید زیبایی 2 چندان میشه شما الان یک لوپ خوب دارید اما این لوپ اصلا خودش رو نشون نمیده توی کیس

res رو همینجا تهیه کردین ؟ منم بدم نمیاد یکی داشته باشم اما گیر نمیاد اصلا

( اقا پیام من دوستانه بود ها قصد ناراحت کردن شما رو ندارم )

سلام

در اون قسمت جا نمیشه . گرافیک اجازه این کار رو نمیده و به خصوص اگه بخوام گرافیک جدیدی بخرم ، به هیچ عنوان در اون قسمت نمیشه بست .
در مورد شیلنگ ها هم به خاطر اینکه خم نشن ، مجبور شدم کمی بزرگتر بردارم . قبلا در چند جا تست کردم و بهترین جا همین قسمت بود که گذاشتم . بازم در دفعات بعدی سعی میکنم بهتر از این اسمبل کنم .

واتر کولر رو از خارج تهیه کردم .

ممنون از نظرات مفیدتون @};-

soorush
2014/02/26, 12:17
با سلام خدمت دوستان اینم عکس سیستم من البته به پای سیستم های شما که نمیرسه ما تازه شروع کردیم با بودجه کم انشاالله در آینده حرفه ای ترش میکنیم.

25721
مشخصات :
cpu :cor i5 4430
ram:6gb corsair
hdd:1tb wd green
vga :asus 650 ti boost 2gb
case : green x6
power : green 530 eu
monitor : led 19 asus
mb: asus z87-a

نظرتون چیه خوشحال میشم نظرتون رو بدونم ؟؟

Reza Eshraghi
2014/02/26, 12:42
با سلام خدمت دوستان اینم عکس سیستم من البته به پای سیستم های شما که نمیرسه ما تازه شروع کردیم با بودجه کم انشاالله در آینده حرفه ای ترش میکنیم.

25721
مشخصات :

مبارک باشه سروش جان ! ایشالله فنهاش واست بچرخه ! :x@};-
ولی یه چیزی میگم ناراحت نشو ! خیلی بی نظم اسمبل شده ! توی کیس به این بزرگی و با قابلیت مدیریت کابل کشی بسیار بی حوصله و بی نظم کابل ها رو از توی خود کیس رد کردن !!

Aliover
2014/02/26, 12:58
مشخصات :

اولین نظر:
کولر رو 45 درجه بچرخون تا هوا رو از زیز به بالا بزنه.
دوم اینکه عکستون رو کمی فشرده میکردید بد نبود.مراعات حال دیگران رو بکنید که با اینترنت کم سرعت به سایت میان.
سیم ها رو تا جایی که میتونی از پشت کیس رد کن حدا امکان به طور منظم تر.
سیم برق بورد همون 24 پین رو از پشت رد کن .
سیم برق کارت هم از پشت رد بشه.
همه این ها میتونه از پشت رد بشه.
کیس من از اون قدمی ها هست ولی با خلاقیت خودم همه سیم ها از پشت رد شدن.
یعنی در حد کیس مگنوم 2 شده.
سیم دیتا هارد هم اینطوری نباشه بهتره یه کاری کن از زیرش رد بشه نه از کنار!
کلا سیستمت نیاز به اسمبل دوباره داره.

jason123
2014/02/26, 23:20
بسیار زیباست آقا آرمین .

2تا سوال:
1- اون فن پشت کیس نباید برعکس باشه تا هوا رو به سمت بیرون هدایت کنه؟
2- گرافیک ندارین؟

Yaser_Aramesh
2014/02/26, 23:29
آرمین جان بسیار زیباست .

ماشین حسابت عینه ماشین حساب ماست (که ماله 15-20 سال پیشه ! )

ARMIN
2014/02/26, 23:55
بسیار زیباست آقا آرمین .

2تا سوال:
1- اون فن پشت کیس نباید برعکس باشه تا هوا رو به سمت بیرون هدایت کنه؟
2- گرافیک ندارین؟

ممنون دوست خوبم

چشماتون زیبا میبینه.

1. بله در حالت عادی درست میفرمایید. اما دوستانی که مثل بنده رادیاتور واتر کولر رو در سقف نصب کرده اند خیلی خوبه که یک فن ورودی، یا در جلو یا در عقب کیس نصب کنند. در جلوی کیس به دلیل وجود درایو نوری امکان نصب فن نیست، بنابراین با تغییر جهت فن پشتی و استفاده از اون به عنوان فن ورودی، تونستم هوای تازه به رادیاتور برسونم. ضمن اینکه با توجه به کارکرد بسیار خنک سیستم، با تنظیم برنامه ی Fan Xpert ایسوس، اغلب اوقات فنهای سیستم کاملا" خاموشه. دو فن روی رادیاتور هم در سرعت 550 دور حرکت میکنند.

2. خیر عزیز، نیازی بهش نداشتم. :)

آرمین جان بسیار زیباست .

ماشین حسابت عینه ماشین حساب ماست (که ماله 15-20 سال پیشه ! )

چشمات زیبا میبینه یاسر جان،

ماشین حساب بسیار خوب و وفاداریه، تاحالا باهاش بیشتر از 10 تا سیستم بستم برای دوستان.

Aliover
2014/02/27, 09:24
اینم از سیستم ما در حالت اورکلاک برای تست wPrime 32 (مسابقه فروم همسایه):

2574025741

Flanker
2014/02/27, 11:19

آقا آرمین خیلی باسلیقه اید!!

iSteve
2014/02/28, 21:16
آرمین جان، واقعا زیباست، آدم دوست داره همینجوری نگاش کنه.
نگاش که کردم یاد شهر بازی هایی افتادم که داخلشون پر از چراغ های رنگیه!:)@};-

ARMIN
2014/02/28, 22:29
آقا آرمین خیلی باسلیقه اید!!

آرمین جان، واقعا زیباست، آدم دوست داره همینجوری نگاش کنه.
نگاش که کردم یاد شهر بازی هایی افتادم که داخلشون پر از چراغ های رنگیه!:)@};-

ممنون دوستان. لطف دارین. خجالت میدین. @};-@};-@};-@};-@};-

h.davoudi
2014/03/01, 20:42
تنبلی این جانب رو ببخشید سیستم پوکید عکساشو 6 ماه 6 ماه یادم می افته بزارم:دی

iSteve
2014/03/03, 22:13
به این میگن ارتقاء:)) از آغاز تا کنون:
1-
25836
2-
25837
3-
25838
4- حال حاضر
25839

اینم چندتا تصویر دیگه از داخل کیس:
یک ایر کولر، محصول مشترک شرکت کولرمستر و زالمن!
25840

25858 25861 25862
درب فلاپی رو از روی کیس باز کردم و یکی از هاردها رو(هاردی که ویندوز روش نصبه) گذاشتم جای فلاپی، چون کنار فن هست و جریان هوا به خوبی خنکش میکنه:
25863
تصویر بالا، نمایی از جلوی کیسه که تمام درپوش های درایورش رو برداشتم و یک فن جلوش گذاشتم تا هوای تازه رو از جلوی کیس به سمت ایرکولر و داخل کیس هدایت کنه.
میپرسید چرا عکس رو کج گرفتم؟؟؟ میپرسید پس رایتر کجاست؟؟؟
25864 25865
کیس خوابیده اس و رایتر رو بیرون از کیس گذاشتمش:D

Lycas
2014/03/04, 01:33
آههها پس سیستم یک اورکلاکر سوکت 775 این شکلیه =D> ;)

از شماره 1 تا 4 شبیه سیر تکاملی انسان غارنیشن به انسان مدرن هست :))

منم زده به سرم برم سیستم 775 رو یک دستی به سر و روش بکشم 8-> (امان از دست این شپش ها تو جیبم !!!).

Aliover
2014/03/04, 08:30
به این میگن ارتقاء:)) از آغاز تا کنون:
1-
2-
3-
4- حال حاضر
اینم چندتا تصویر دیگه از داخل کیس:
یک ایر کولر، محصول مشترک شرکت کولرمستر و زالمن!

درب فلاپی رو از روی کیس باز کردم و یکی از هاردها رو(هاردی که ویندوز روش نصبه) گذاشتم جای فلاپی، چون کنار فن هست و جریان هوا به خوبی خنکش میکنه:
تصویر بالا، نمایی از جلوی کیسه که تمام درپوش های درایورش رو برداشتم و یک فن جلوش گذاشتم تا هوای تازه رو از جلوی کیس به سمت ایرکولر و داخل کیس هدایت کنه.
میپرسید چرا عکس رو کج گرفتم؟؟؟ میپرسید پس رایتر کجاست؟؟؟
2586425865
کیس خوابیده اس و رایتر رو بیرون از کیس گذاشتمش:D
ناصر جان کیست کپی خودمه.
کیس قدیمی بعد کولرم توش جا نشد فنش درب کیس رو از بیرون وصل کردم.
درب کیست رو هرطوریه ببندش.گرد و خاک میگیره.
من از اونجایی که کیسم دو تا پاور داره یعنی پاور 6 تا فن کیس جداست تا نویز روی قطعات نیوفته!
دی وی دی رایتر رو به بالا انتقال دادیم ، پاور دوم رو هم به زیر دی وی دی رایتر هدایت کردیم:))
تو تست ها فن کیس رو روشن میکنم انگاری یه بوئینگ بر فراز اتاقم پرواز میکنه! (:
سیم ها هم همه به سختی از پشت کیس رد کردم.
ایشالا وقت بشه ازش عکس میذارم.

soorush
2014/03/05, 21:25
با سلام خدمت جناب Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و دیگر دوستان که گفتن کیس بنده بد اسمبل شده و شلوغه خیلی خیلی ممنونم ازشون خودمم حدس زده بودم ممنونم که گفتید انشاالله یه بار دیگه اسمبل میکنم عکسشو میزارم خدا خیرتون بده که راهنمایی میکنید و در کل وقت میزارید

ARMIN
2014/03/05, 21:55
میپرسید پس رایتر کجاست؟؟؟

ناصر جان، پس SSD کو؟ ما ز یاران چشم یاری داشتیم!

me.mr
2014/03/06, 13:04
سیستم بنده:

iSteve
2014/03/06, 20:28
ناصر جان، پس SSD کو؟ ما ز یاران چشم یاری داشتیم!
این عجب بین که چه تخمی ز کجا کاشتیم!
آقا آرمین عزیزم، در حال حاضر به یک پاور خوب نیاز دارم(با دلداری های بچه های هیروز فعلا دارم با همین پاورم زندگی میکنم!)
با این حال خیلی تو فکر SSD هستم و احتمالا خرید بعدیم یک SSD میباشد:)
آرمین جان راستش الان دارم هزینه هامو کم میکنم که اگه خدا بخواد در آینده ی نزدیک میخوام یک آتلیه برپا کنم(هنوز صددرصدی نیست) برای همین در حال حاضر نمیتونم روی سیستمم خرج کنم:D

me.mr
2014/03/07, 10:43
اینم یه عکس از سیستم قبلیم.یادش بخیر باهاش Lego racers1 بازی میکردم، هی ارور stop working میداد!بعدشم مجبور میشدم دوباره از اول بازش کنم!کلاً سرم کلاه رفته بود چون روزی 20 بار باید از اول بازی رو شروع میکردم!!!!:D8-}
البته اینو بگما، زمان خودش شاه و سلطان pc ها بود!b-)

meelad
2014/03/07, 11:16
سلام دوستان
بالاخره سیستم خریدم

تشکر ویژه از دوست خوبم
آخر این قطعاتو بستم
Intel® Core i7-4770K
Asus z87 -Plus
ASUS GTX 780 OC DCII 3GB
Pioneer DVD-RW
ssd corsiar 120GB
Hdd western Digital 2TB

مغازه دار بسته برام
گفته 18ماه هم گارانتی،کیس هم پلم کرده :(

1.#-o

2. [-(

3. :-&

4.:179:
اگه من به جای شما بودم کارم با فروشنده به اینجا میکشید: :73:

atisoc0936
2014/03/13, 17:40
کی میخای دست از سره 775 برداری
دیگه تولید نمیشه ها :D

راستی داریم رو ساخت یه کولر یخچالی با موتور یخچال کار میکنیم (واس مواقع تست )
اگه پول جور شه ~X(

IMAN4K
2014/03/17, 15:43
اینم از سیستم جدید ما!!
260852608626087

core i3-4130
650 ti boost
kingston hyperX Blu 2*4 G 1600
enermax tomahawk 500w
asus B85-Plus
X1 Basic

Reza Eshraghi
2014/03/17, 17:28
اینم از سیستم جدید ما!!
260852608626087

core i3-4130
650 ti boost
enermax tomahawk 500w
asus B85-Plus
X1 Basic

مبارکه ایمان جان ! پرسپولیسی هستی شما ؟! :D
جدا از شوخی خیلی خوشگل شده آفرین ! :x@};-=D>
آقا آرمین ببینه کلی ذوق می کنه !

IMAN4K
2014/03/17, 17:56
مبارکه ایمان جان ! پرسپولیسی هستی شما ؟! :D
جدا از شوخی خیلی خوشگل شده آفرین ! :x@};-=D>
آقا آرمین ببینه کلی ذوق می کنه !

نه والا!کلا از led قرمز خوشم میاد!!
خیلی ممنون.شما لطف دارید.

jason123
2014/03/17, 18:48
ممنون .به جان خودم پرفورمنسش با ترمال رایت آرچون که دارم فرقی نداره. فقط سایلنت و با کلاسه

دوست عزیز مهمترین ویژگی که داره مشکل برای رم ها و گرافیک ایجاد نمیکنه.

نصبش راحته یا سخته؟؟

atisoc0936
2014/03/17, 19:26
اینم از سیستم جدید ما!!
260852608626087

core i3-4130
650 ti boost
enermax tomahawk 500w
asus B85-Plus
X1 Basic
جانم
اگه اون 4130 دسته من بود Hwbot رو میترکوندم باهاش :-bd

IMAN4K
2014/03/17, 20:02
جانم
اگه اون 4130 دسته من بود Hwbot رو میترکوندم باهاش :-bd
فعلا با استوک کاری نمیشه کرد!!

atisoc0936
2014/03/18, 12:58
با استوکش هم کلی تست گذاشتن
اونم چه پوینت هایی داره

.:majid:.
2014/03/26, 09:33
ممنون دوستان. لطف دارین. خجالت میدین. @};-@};-@};-@};-@};-

آرمين عزيز سيتمتون رو به روشنايي بسيار زيبايي مجهز كردين ميشه بپرسم كه اينا LED هستن يا ...؟؟؟
بعد يه چيز ديگه هم كه منو به خودش جلب كرد اون روشنايي كيبورد هم بود ،اون رو هم خودتون تعبيه كردين يا روش بوده بطور استوك؟؟

ARMIN
2014/03/26, 17:27
آرمين عزيز سيتمتون رو به روشنايي بسيار زيبايي مجهز كردين ميشه بپرسم كه اينا LED هستن يا ...؟؟؟
بعد يه چيز ديگه هم كه منو به خودش جلب كرد اون روشنايي كيبورد هم بود ،اون رو هم خودتون تعبيه كردين يا روش بوده بطور استوك؟؟

بله دوست خوبم، نوارهای رشته ای led هستند.

بکلایت کیبرد هم به صورت استوک روش بوده.

AJOR
2014/03/31, 00:16
این هم از کیس ما!
2622626227
Asus B85M-E
Green 600 EU
Intel Core i3 4130
Corsair XMS 3 4G
Asus gtx 650ti boost
کیس هم یک کیس ایرانی به اسم پاسکال هست.(این کیس 8 سالشه/:) و حدودا سر چهار پنج تا سیستمو خورده!)

Castiel
2014/03/31, 09:23
این هم از کیس ما!
2622626227
Asus B85M-E
Green 600 EU
Intel Core i3 4130
Corsair XMS 3 4G
Asus gtx 650ti boost
کیس هم یک کیس ایرانی به اسم پاسکال هست.(این کیس 8 سالشه/:) و حدودا سر چهار پنج تا سیستمو خورده!)

خیلی خوب و خوش سلیقه اسمبل شده، البته اگر با بست های کوچک، کابل ها را در فاصله های نزدیک به هم بچسبانید، نتیجه کار خیلی بهتر می شود.

Lycas
2014/03/31, 09:54
این هم از کیس ما!
2622626227
Asus B85M-E
Green 600 EU
Intel Core i3 4130
Corsair XMS 3 4G
Asus gtx 650ti boost

مبارک باشه، بسیار عالی اسمبل کردید. فقط حتما چند تا فن اضافه کنید تا قطعات در دمای پایین تری فعالیت کنند.
سیستم خوبی هست (;

AJOR
2014/03/31, 11:13
خیلی خوب و خوش سلیقه اسمبل شده، البته اگر با بست های کوچک، کابل ها را در فاصله های نزدیک به هم بچسبانید، نتیجه کار خیلی بهتر می شود.

مبارک باشه، بسیار عالی اسمبل کردید. فقط حتما چند تا فن اضافه کنید تا قطعات در دمای پایین تری فعالیت کنند.
سیستم خوبی هست (;

ممنون دوستان لطف دارید @};-دارم یه کارایی رو کیس انجام میدم(فن هم شامل میشه!) اگر خوب شد که شد ولی اگر نشد یک X1 تهیه می کنم.

Roz6710
2014/04/01, 19:35
سلام به همگی
البته ببخشید آقا حسام اگر یه موقع تاپیکو اشتباهی اومدم...:-/
اینم از خرید جدید بنده لیست قطعاتم داخل امضاء هست:262442624526246262472624826249

Roz6710
2014/04/02, 19:59
اینم از اولین روز کاری سیستم:262632626426265262662626726268
خوشحال میشم نظرات دوستان و اساتید خودم رو بدونم...=;البته الان در ایام تعطیل هستیم که به محض فارغ شدن کاور x9 رو بدست یکCNC کار میسپرم.

ARMIN
2014/04/02, 23:48
اینم از اولین روز کاری سیستم:
خوشحال میشم نظرات دوستان و اساتید خودم رو بدونم...=;البته الان در ایام تعطیل هستیم که به محض فارغ شدن کاور x9 رو بدست یکCNC کار میسپرم.

فکر کنم از این بهتر نمیشه. عالیه.

Devileytion
2014/04/03, 00:53

بهزاد جان ، من یه چیز میگم ناراحت نشی . سیستم قدرت مندی بستی ولی اسمارتیسش کردی . مخصوصا که میخوای در کیسو ماد بزنی و همیشه چشت میفته توش .
یه مورد رو مثال میزنم ، کابل ساتا . اولا که مادربردت 4 تا کابل ساتا مشکی در دو نوع صاف و 90درجه داره ، بهتره به جای اون کابل قرمز بی کیفیت درایو نوریت از مشکیش استفاده کنی . دوما فرفری کردن کابل ساتا مال زمانی بود که کیس ها اصلا چیزی به نام پنل پشت سینی مادربرد نداشتن و باعث بهم ریختن کابل کشی میشد ، اما شما که کیس به این خوبی با این همه فضای کابل کشی داره بهتر بود کابل هارو صاف و از پشت رد میکردی که دیده نشن و اگرم بشن زیبا باشن .

ARMIN
2014/04/03, 13:40
این کامپیوتر را در تاریخ 1/2/90 خریداری کردم ومشخصات آن به قرار زیر است

9- لطفا" جهت ارتقاء آن به چه قطعاتی نیاز است .ضمنا" میخواهم هم هارد ورم را ارتقاء دهم ودر صورت امکان یک عدد اس اس دی پلکستور 128 . اگر دوستان نظری دارند بیان کنند .متشکرم .این هم عکسهایی از این سیسم.

دوست خوبم در مورد مشاوره برای سیستم کامل باید در انجمن زیر تاپیک مستقل ایجاد کنید، بودجه و اقلام درخواستی به همراه کاربری خودتون از سیستم رو بفرمایید تا راهنمایی لازم صورت بگیره.

kenzo
2014/04/06, 07:36
من یکسالی منتظر بودم تا پول دستم بیاد و کارت گرافیک بخرم بعدش عکس بزارم چون سیستم بدون کارت گرافیک زیبایی نداره، این از عکس سیستم ببخشید که کیفیتش پایینه

26356

کارت گرافیکش r9 270 هستش نگید چرا x نخریدی چون 100 هزار تومن گرونتر بود به خاطر اندکی فرکانس بیشتر نمی صرفید، نکته جالب سیستمم اینه که وقتی خنک کننده پردازنده روش نصب کردم درب کیس بسته نمی شد به همین خاطر این ابتکار و به خرج دادم

26357

Nima.Salarian
2014/04/06, 08:24
من یکسالی منتظر بودم تا پول دستم بیاد و کارت گرافیک بخرم بعدش عکس بزارم چون سیستم بدون کارت گرافیک زیبایی نداره، این از عکس سیستم ببخشید که کیفیتش پایینه

26356

کارت گرافیکش r9 270 هستش نگید چرا x نخریدی چون 100 هزار تومن گرونتر بود به خاطر اندکی فرکانس بیشتر نمی صرفید، نکته جالب سیستمم اینه که وقتی خنک کننده پردازنده روش نصب کردم درب کیس بسته نمی شد به همین خاطر این ابتکار و به خرج دادم

26357

مبارکه
این حرکت شما کارایی هم داره؟

kenzo
2014/04/06, 10:07
مبارکه
این حرکت شما کارایی هم داره؟

سلام نیما جان بله تست شده است جواب می ده بهتر از اینه که نباشه

lastshepherd
2014/04/06, 12:24
لذت اولترابوک با

Sony VAIO Duo 11 + (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

=

=================

=

|
|
|
|
|
|
|

26363
|
|
|
|
|
|
|

=

=================

=

=================

=

|
|
|
|
|
|
|

26359

|
|
|
|
|
|
|

26360

|
|
|
|
|
|
|

|

=================

|
=================

|

|
|
|
|
|
|
|

26361
|
|
|
|
|
|
|

26358

|
|
|
|
|
|
|

=

=================

=

=================

=

Shahin007
2014/04/14, 10:46
سیستم جدید ما هم جمع شد و اینم عکس هاش:

26518265192652026521

مشخصات:

AMD apu 5400k balck edition
ESC A55F2-M4
Corsair 2GB XMS3 1600MHZ
SEAGATE 120 GIG

فکر کنم اسمبل رو با توجه به مبتدی بودنم بد انجام ندادم...دوستان هم نظرشونو بگن خوشحال میشم.@};-

ARMIN
2014/04/14, 10:52
سیستم جدید ما هم جمع شد و اینم عکس هاش:

مشخصات:

AMD apu 5800k balck edition
ESC A55F2-M4
Corsair 2GB XMS3 1600MHZ
SEAGATE 120 GIG

فکر کنم اسمبل رو با توجه به مبتدی بودنم بد انجام ندادم...دوستان هم نظرشونو بگن خوشحال میشم.@};-

شاهين جان، مبارك باشه، بله خيلى هم بد نيست. البته 80 درصد زيبايي اسمبل به خود كيس و مدلش بر ميگرده كه چه امكاناتي رو در اختيار بگذاره. از نظر من كه فعلا" قشنگ كار كردى.