PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید گوشی تا 1500-1600

reza.riahi
2014/04/09, 17:39
سلام ممنون میشم یه گوشی خوب به من معرفی کنید حداکثر تا 1600 خودم نظرم روی جی 2 ولی باز از اساتید راهنمایی میخوام برای یه خرید خوب

Arthur
2014/04/09, 18:06
با سلام.
بنده htc One رو پیشنهاد میکنم.
به این دلیل :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. r__best_tablet-news-7931.php

Shahin007
2014/04/09, 19:09
سلام دوست عزیز...

بفرمائید چه انتظاراتی از گوشی دارید و بیشتر کدوم قسمت های گوشی براتون مهمه؟

reza.riahi
2014/04/09, 19:21
سلام دوست عزیز...

بفرمائید چه انتظاراتی از گوشی دارید و بیشتر کدوم قسمت های گوشی براتون مهمه؟
سلام دوست عزیز برای من کیفیت ساخت طول عمر باتری بالا سرعت پردازشی بالا که از پس هر اپ و بازی بر بیاد دوربین خوب و .......
راستشو بخواهید دارم برنامه نویسی اندرویید را یاد میگرم و به خاطر همین قصد خرید یه گوشی اندروییدی خوبی دارم که تجربه لذت بخشی توی کار با گوشی اندرویید بهم بده میخوام به اندازه کافی سرعتش بالا باشه
من تا الان تجربه کار با گوشی اندروییدی را نداشتم و میخوام اولین تجربهاستفاه از اندرویید برام لذت بخش باشه تا قبل از این با ios کار میکردم و حالا قصد مهاجرت به اندرویید دارم ممنون میشم یه دستگاه خوب بهم معفی کنید یه سوال هم دارم
----------------------------------------------------------------------
گوشی الان بخرم بهتره یا صبر کنم گوشی جدید الجی جی 3 و سامسونگ اس 5 وارد بازار بشه
همه میگن که بعد از ثبت نام یارانه ها بنزین گرون میشه و میترسم قیمت گوشی زیاد بشه و نتونم گوشی را بخرم به نظر شما چی کار کنم بهتره

Shahin007
2014/04/09, 19:37
سلام دوست عزیز برای من کیفیت ساخت طول عمر باتری بالا سرعت پردازشی بالا که از پس هر اپ و بازی بر بیاد دوربین خوب و .......
راستشو بخواهید دارم برنامه نویسی اندرویید را یاد میگرم و به خاطر همین قصد خرید یه گوشی اندروییدی خوبی دارم که تجربه لذت بخشی توی کار با گوشی اندرویید بهم بده میخوام به اندازه کافی سرعتش بالا باشه
من تا الان تجربه کار با گوشی اندروییدی را نداشتم و میخوام اولین تجربهاستفاه از اندرویید برام لذت بخش باشه تا قبل از این با ios کار میکردم و حالا قصد مهاجرت به اندرویید دارم ممنون میشم یه دستگاه خوب بهم معفی کنید یه سوال هم دارم
----------------------------------------------------------------------
گوشی الان بخرم بهتره یا صبر کنم گوشی جدید الجی جی 3 و سامسونگ اس 5 وارد بازار بشه
همه میگن که بعد از ثبت نام یارانه ها بنزین گرون میشه و میترسم قیمت گوشی زیاد بشه و نتونم گوشی را بخرم به نظر شما چی کار کنم بهتره

با توجه یه چیزایی که گفتید G2 نسبتا بهتره به بقیه ی گزینه ها.نسخه ی 32 گیگ پیشنهاد میشه.
S5 وارد شده و قیمتش حدودا 2.500 ـه که ارزش خریدش صفر مطلقه...G3 هم بیاد از این کمتر نمیشه تا چند ماه که حالا برسه به قیمت مد نظر شما.پس فرقی نمیکنه صبر کنید یا نه چون G3 هم بیاد بودجه ی شما نمیرسه.
موفق باشید.@};-

reza.riahi
2014/04/09, 19:46
با توجه یه چیزایی که گفتید G2 نسبتا بهتره به بقیه ی گزینه ها.نسخه ی 32 گیگ پیشنهاد میشه.
S5 وارد شده و قیمتش حدودا 2.500 ـه که ارزش خریدش صفر مطلقه...G3 هم بیاد از این کمتر نمیشه تا چند ماه که حالا برسه به قیمت مد نظر شما.پس فرقی نمیکنه صبر کنید یا نه چون G3 هم بیاد بودجه ی شما نمیرسه.
موفق باشید.@};-
ممنون بابت پیشنهادتون
یه سول دارم افزایش نرخ بنزین تاثیری توی افزایش نرخ گوشی های داره یا نه الان قیمت جی 2 یک میلیون 600 به نظر شما میارزه الان بخرم یا صبر کنم تا دو سه ماه دیگه شاید با عرضه جی 3 قیمت جی 2 کاهش پیدا کنه ممکن هم هست با افزایش نرخ بنزین قیمت جی 2 از این هم بالا تره بره
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
با تشکر

Shahin007
2014/04/09, 19:49
ممنون بابت پیشنهادتون
یه سول دارم افزایش نرخ بنزین تاثیری توی افزایش نرخ گوشی های داره یا نه الان قیمت جی 2 یک میلیون 600 به نظر شما میارزه الان بخرم یا صبر کنم تا دو سه ماه دیگه شاید با عرضه جی 3 قیمت جی 2 کاهش پیدا کنه ممکن هم هست با افزایش نرخ بنزین قیمت جی 2 از این هم بالا تره بره
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
با تشکر

قیمت G2 نسخه ی 32 گیگ حدودا 1.600 هستش.
در مورد تغییر قیمت هیچ نظری ندارم.غیر قابل پیشبینی هستش.

iranmanoto
2014/04/09, 19:49
چرا نوت3 رو انتخاب نمیکنید؟! مدل n9005
1/640/000تومان نسخه 32 گیگ!
خواستی آدرس بدم برو بگیر
از g2 خیلی بهتره!
پردازنده قوی تری داره! صفحه برگ تر! ساپورت رم (جی 2 رم نمیخوره) فیلم برداری 4k !!!
وجود سنسور های متعدد!!!(که حالا حالاها کم بود نزاره براتون)
3گیگ رم
قلم s-pen که اگه عادت کنید بهش دیگه نمیتونید ترکش کنید!!!
دارا بودن حسگرهای:شتاب سنج, ژیروسکوپ, حسگر مجاورتی, قطب نما, فشارسنج , حسگر دما , حسگر رطوبت, gesture
با این حسگر ها آفلاین هم که باشد میزان دما (اتاق یا بیرون) میزان رطوبت و میزان فشار هوا رو اندازه میگیره!
و....
امید وارم خوب وسوسه شده باشی (:دی

Dan
2014/04/09, 20:19
البته فراموش نکنید که جشنواره نوروزی الجی هنوز ادامه داره و با خرید G2 یک Quick Cover و یک عدد هدست هدیه میگیرید. :)

reza.riahi
2014/04/09, 20:35
البته فراموش نکنید که جشنواره نوروزی الجی هنوز ادامه داره و با خرید G2 یک Quick Cover و یک عدد هدست هدیه میگیرید. :)
ممنون ولی به نظرم نوت 3 خیلی بزرگه یکی از رفیقام داره وقتی داره باهاش صحبت میکنه مثل اینکه یه پاره اجر گرفته در گوشش به نظر ال جی خوبه ولی با این حرفهایی که زدید به نوت 3 هم فکر کنم خویه
شما مطمئنید جشنواره هنوز ادامه داره چون توی سایتشون زده تا 15 فروردین اگه تمدید شده ممنون میشم خبرم کنید با تشکر

Dan
2014/04/09, 20:55
ممنون ولی به نظرم نوت 3 خیلی بزرگه یکی از رفیقام داره وقتی داره باهاش صحبت میکنه مثل اینکه یه پاره اجر گرفته در گوشش به نظر ال جی خوبه ولی با این حرفهایی که زدید به نوت 3 هم فکر کنم خویه
شما مطمئنید جشنواره هنوز ادامه داره چون توی سایتشون زده تا 15 فروردین اگه تمدید شده ممنون میشم خبرم کنید با تشکر
تا جایی که اطلاع دارم هنوز جشنواره ادامه داره و تابلو های تبلیغاتی هم توی سطح شهر باقی موندن.

میتونید با شرکت تماس بگیرید و سوال کنید:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

iranmanoto
2014/04/09, 21:10
چی؟ پاره آجر... %-(
(مهیار خودت رو کنترل کن! کنترل...!!! )

برای شما که میخواین برنامه نویسی کنید صفحه بزرگ خیلی بهتره! (تو گوشی هم میتونید کد نویسی کنید)

اگه با دردست گرفتن پاره آجر تو جمع و خیابون میونه ی خوبی ندارید میتونید از هندزفری بی سیم استفاده کنید! خیلی شیک و مجلسی!

reza.riahi
2014/04/09, 22:38
الان قیمت دقیق ال جی جی 2 چنده توی همین سایت زده

1/469/000
(با گارانتی)
همین چند روز پیش روی مرز 1600 بود الان شده 1400
این قیمت درسته یا نه
این قیمت برای 32 گیگ بود

Reza Eshraghi
2014/04/09, 22:47
الان قیمت دقیق ال جی جی 2 چنده توی همین سایت زده

1/469/000
(با گارانتی)
همین چند روز پیش روی مرز 1600 بود الان شده 1400
این قیمت درسته یا نه
این قیمت برای 32 گیگ بود

قیمت در وبلاگ رسمی ال جی برای گوشی G2 :

26416

reza.riahi
2014/04/09, 22:59
ممنون
یه سوال دیگه هم دارم لیبل ضد ضربه قیمتش چنده برای گوشی جی 2
ایا این حرف درسته که میگن کیف های ال جی جی 2 خوب نیست و در کیف بسته نمیشه هر کس خریده ناراضیه این حرف درسته یا نه
در کل چه لوازم جانبی میشه براش تهیه کرد
ممنون

Dan
2014/04/09, 23:12
ممنون
یه سوال دیگه هم دارم لیبل ضد ضربه قیمتش چنده برای گوشی جی 2
ایا این حرف درسته که میگن کیف های ال جی جی 2 خوب نیست و در کیف بسته نمیشه هر کس خریده ناراضیه این حرف درسته یا نه
در کل چه لوازم جانبی میشه براش تهیه کرد
ممنون
کیف اصلی گوشی مشکلی نداره. بعد از خرید توی نمایندگی تست کنید مشکلی داشت تعویض کنید.

هدفون داخل جعبه خودش Quad Beat 2 هست که کیفیت خیلی خوبی داره یه هدست Neck Band بلوتوث هم که جز بسته نوروزی هست بعلاوه Quick Cover .

منظورتون از لیبل ضد ضربه چیه؟ مگه یه برچسب میتونه گوشی رو ضد ضربه کنه؟!

reza.riahi
2014/04/09, 23:32
کیف اصلی گوشی مشکلی نداره. بعد از خرید توی نمایندگی تست کنید مشکلی داشت تعویض کنید.

هدفون داخل جعبه خودش Quad Beat 2 هست که کیفیت خیلی خوبی داره یه هدست Neck Band بلوتوث هم که جز بسته نوروزی هست بعلاوه Quick Cover .

منظورتون از لیبل ضد ضربه چیه؟ مگه یه برچسب میتونه گوشی رو ضد ضربه کنه؟!
منظورم لیبل های برند buff که چند لایه ساخته شده و از صفحه نمایش گوشی محافظت میکنه اول برای اپل اومد توی بازار الان برای اکثر گوشی ها اومده

Dan
2014/04/10, 08:14
منظورم لیبل های برند buff که چند لایه ساخته شده و از صفحه نمایش گوشی محافظت میکنه اول برای اپل اومد توی بازار الان برای اکثر گوشی ها اومده
زیاد نمیشه روی ضد ضربه بودن این نوع بر چسب ها حساب کرد. قیمتشون فکر میکنم حدود 70 - 80 هزار تومان هست. محافظ های ضد خش صفحه هم از 10 هزار تومان به بالا موجوده. شخصا برای مدل هایی که قیمت بالایی دارند ارزش خرید زیادی نمیبینم. مخصوصا زمانی که از کیف استفاده میکنید.

reza.riahi
2014/04/12, 11:15
اقا یه سوال یکی از مغازه دارها که رفتم گوشی جی 2 بخرم گفت یه بنده خدایی گوشی جی 2 آورده برای فروش به خاطر مشکل مالی من به گوشی یه نگاهی انداختم هنوز برچسب های دور تا دور گوشی و قسمت شارژ گوشی هنوز کنده نشده بود به نظرم تمیز میومد گفت 1540 (جعبه گوشی مال زمان جشنواره بود و گفت یه کیف یه لیبل و یه هندزفری بلوتوث که مال جشنواره است روی گوشیه ) به نظر شما ارزش خرید داره یا برم نو بخرم با چند نفر صحبت کردم یکی میگه بخر یکی میگه نخر حالا نظر شما اساتید را میخوام
این گوشی با 10 روز کارکرد ارزش خرید داره یا نه به قیمت 1540
یه سوال دیگه گوشی جی 2 مشکل هنگی نداره چون خیلی از گوشی ها که بچه ها داشتند میگفتند هنگ میکنه مثل گلکسی اس 3

Dan
2014/04/12, 11:45
اقا یه سوال یکی از مغازه دارها که رفتم گوشی جی 2 بخرم گفت یه بنده خدایی گوشی جی 2 آورده برای فروش به خاطر مشکل مالی من به گوشی یه نگاهی انداختم هنوز برچسب های دور تا دور گوشی و قسمت شارژ گوشی هنوز کنده نشده بود به نظرم تمیز میومد گفت 1540 (جعبه گوشی مال زمان جشنواره بود و گفت یه کیف یه لیبل و یه هندزفری بلوتوث که مال جشنواره است روی گوشیه ) به نظر شما ارزش خرید داره یا برم نو بخرم با چند نفر صحبت کردم یکی میگه بخر یکی میگه نخر حالا نظر شما اساتید را میخوام
این گوشی با 10 روز کارکرد ارزش خرید داره یا نه به قیمت 1540
یه سوال دیگه گوشی جی 2 مشکل هنگی نداره چون خیلی از گوشی ها که بچه ها داشتند میگفتند هنگ میکنه مثل گلکسی اس 3
باید تستش کنید. همینطوری که نمیشه گفت سالمه یا نه. بله اگه مشکلی نداشته باشه خیلی هم خوبه.

خیر توی این چند ماه من ندیدم که هنگ کنه.

meelad
2014/04/12, 11:49
از هر گوشی بیشتر از توانش کار بکشی هنگ میکنه! (هیچ گوشی قدرتش بینهایت نیست!)
خیلی ها فکر میکن چون گوشی گرونی دارن میتونن هر چقدر که دلشون میخواد برنامه ها و بازی ها رو به طور همزمان باز کنن!

اما اینکه گوشی بدون دلیل هنگ کنه مشکل دیگه ای هستش!

reza.riahi
2014/04/12, 12:34
شما میگید تستش کنم چی کار کنم چه چور بفهمم سالمه میشه دقیق راهنمایی کنید دو سال گارانتی داره فکر کنم اگه مشکلی هم داشته باشه گارانتی جوابگو هست

meelad
2014/04/12, 12:51
شما میگید تستش کنم چی کار کنم چه چور بفهمم سالمه میشه دقیق راهنمایی کنید دو سال گارانتی داره فکر کنم اگه مشکلی هم داشته باشه گارانتی جوابگو هست
منظور من گوشی که شما میگید نبود!
بر فرض محال احتمال داره که کل گوشی های G2ای که آپدیت نشده باشن ! بی دلیل هنگ کنن!

reza.riahi
2014/04/12, 13:01
ممنون تاپیک بسه بشه اگه خدا بخواد عصری دارم میرم بخرم ممنون