PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد یک سیستم حداکثر تا 4700

reza.riahi
2014/04/09, 13:10
سلام خدمت تمامی اساتید یه سیستم میخواستم بخرم حداکثر 4700-4800
فقط کیس بهم معرفی کنید برای کاهای برنامه نویسی گرافیک بازی ؟؟؟؟

(بازی هم فقط بتونم the run را بازی کنم برای من کفایت میکنه کل کاری که من میخوام با این سیستم انجام بدم برنامه نویسی سی شارپ و اندروییده فتوشاپ هم کار میکنم ولینه حرفه ای )
برای سیستم هارد پیشنهاد ندید بهجای اون ssd بزارید و به جای هارد یه هارد اکسترنال یک ترا بایت خوب بهم پیشنهاد بدهید ssd هم فکر کنم 128 بس باشه
مانیتور انتخابی خودم
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

موس و کیبرد انتخابی خوم
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%BE%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D9%BE

اسپیکر

کیس + قطعات بالا نهایت تا 4700-4800
(یه سوال دیگه هم دارم به نظر شما الان این سیستمو بخرم یا بزارم یک ماه دیگه چون همه میگن بنزین گرون بشه قیمت قطعات هم میره بالا و اگه بنزین بره بالا همین قطعات بایددو برابر بخرم ایا این حرف درسته )

(من واقعا قصد خرید دارم و در گذشته هم درخواست مشاوره داده بودم ولی به دلایلی پولم جور نشد الان هم کل پولم جور نیست به طور دقیق بگم اواسط اردیبهشت پولم جور میشه به نظر شما اساتید اگه احتمال داره قطعات گرون بشه الان به صورت چکی سیستم را بخرم )

با تشکر

ARMIN
2014/04/09, 13:30
(من واقعا قصد خرید دارم و در گذشته هم درخواست مشاوره داده بودم ولی به دلایلی پولم جور نشد الان هم کل پولم جور نیست به طور دقیق بگم اواسط اردیبهشت پولم جور میشه به نظر شما اساتید اگه احتمال داره قطعات گرون بشه الان به صورت چکی سیستم را بخرم )

با تشکر

دوست خوبم ميتونى برخى قطعات رو الان بگيرى و برخى ديگه رو وقتى پولت جور شد. الان نقد چقدر دارى كه بشه براش پيشنهاد داد؟

reza.riahi
2014/04/09, 14:23
دوست خوبم ميتونى برخى قطعات رو الان بگيرى و برخى ديگه رو وقتى پولت جور شد. الان نقد چقدر دارى كه بشه براش پيشنهاد داد؟
راستشو بخواهید من خیلی پولم نقد نیست کل پول من یه کامیپوتر دارم که 700 ارش داره یا من الان باید به کل خرید کنم یا باید بزارم اول خرداد یا اول تیر ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر

reza.riahi
2014/04/09, 16:30
اقا چی شد سیستم پیشنهاد نمیدید به نظر شما الان بخرم یا یکی دو ماه دیگه
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

SAMAN
2014/04/09, 16:40
اقا چی شد سیستم پیشنهاد نمیدید به نظر شما الان بخرم یا یکی دو ماه دیگه
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

به نظر من بخری بهتره تو مملکت ما هرچی رو بخری اونم زودتر ضرر نمیکنی !!!! اقا الان شما میخوای با بوجه ی 4800 تومن به صورت اقساطی یه سیستم بخری ؟؟؟؟

reza.riahi
2014/04/09, 17:15
به نظر من بخری بهتره تو مملکت ما هرچی رو بخری اونم زودتر ضرر نمیکنی !!!! اقا الان شما میخوای با بوجه ی 4800 تومن به صورت اقساطی یه سیستم بخری ؟؟؟؟
کل پول من 5 میلیون وام + سیستم خودم به ارزش 700 تومن
که یک میلیون را میخوام برای گوشی موبایل بزارم کنار کل پولی که برای من میمونه 4700 نهایت 4800 یه سیستم کامل با قطعاتی که در بالا گفتم به من پیشنهاد بدید
اگر هم توی گوشی سر رشته دارید توی مرز 1500-1600 گوشی خوبی بهم معرفی کنید خودم بین جی 2 و اچ تی سی وان گیر کردم که کدومشو بخرم
با تشکر

reza.riahi
2014/04/09, 17:20
کیس هم ترجیحا x7 باشه

SAMAN
2014/04/09, 17:23
کل پول من 5 میلیون وام + سیستم خودم به ارزش 700 تومن
که یک میلیون را میخوام برای گوشی موبایل بزارم کنار کل پولی که برای من میمونه 4700 نهایت 4800 یه سیستم کامل با قطعاتی که در بالا گفتم به من پیشنهاد بدید
اگر هم توی گوشی سر رشته دارید توی مرز 1500-1600 گوشی خوبی بهم معرفی کنید خودم بین جی 2 و اچ تی سی وان گیر کردم که کدومشو بخرم
با تشکر

عزیز من بهت پیشنهاد میدم لیست قطعات رو ولی چون نقد خرید نمیکنی ممکنه همش رو نداشته باشه ها !!!؟؟؟
واسه ی گوشی تاپیک جدا بزن و نیازهات رو بگو بقیه ی دوستان میان و راهنماییت میکنن !!!

SAMAN
2014/04/09, 17:25
کیس هم ترجیحا x7 باشه

بوجه ی شما با سطح توقع شما یکی نیست !!!! شما 4700 داری نمیشه که کیس 300 هزار تومنی بخری + موس و کیبرد 300 هزار تومنی عزیز !!!!

reza.riahi
2014/04/09, 17:37
بوجه ی شما با سطح توقع شما یکی نیست !!!! شما 4700 داری نمیشه که کیس 300 هزار تومنی بخری + موس و کیبرد 300 هزار تومنی عزیز !!!!
صفحه کلید خیلی مهم نیست هر مدلی به نظر شما خوبه پیشنهاد بدید کیس هم فکر کنم x3 خوب باشه

SAMAN
2014/04/09, 17:37
این پیشنهاد منه وایسا بزار بقیه ی اساتید هم بیان و پیشنهادشون رو بدن ..... یه سیستم باید متوازن قدرت داشته باشه اگه بخوایم 300 تومن رو موس و کیبرد بزاریم باید مادربرد رو ضعیف کنیم یا cpu رو !!!؟؟؟

26406

reza.riahi
2014/04/09, 17:54
این پیشنهاد منه وایسا بزار بقیه ی اساتید هم بیان و پیشنهادشون رو بدن ..... یه سیستم باید متوازن قدرت داشته باشه اگه بخوایم 300 تومن رو موس و کیبرد بزاریم باید مادربرد رو ضعیف کنیم یا cpu رو !!!؟؟؟

26406
سیستم خوبیه ولی هارد حذف بشه به جاش یه اکسترنال خوب ضد ضربه بهم معرفی کنید
خیلی اهل بازی نیستم همین که بتونم دو تا بازی gta v و need for speed the run را بتونم با گرافیک خوب بازی کنم برام بسه فکر کنم از گرافیک کم کنید روی بقیه قطعات تقسیم کنید
بهتر باشه ولی باز نظر اساتید چیه ؟
اس پیکر هم این باشه فکر کنم بهتر باشه
Genius SW-G2.1 1250 Speaker فکر کنم قیمتش 160 باشه

Reza Eshraghi
2014/04/09, 18:40
سلام ! سال نو مبارک !
قرار شد شما دو روز قبل از خرید تشریف بیارید برای مشاوره !!!! در مشاوره های قبلیتون بهتون گفتیم وقتی بودجتون قطعی شد تشریف بیارید ! ما که فرار نکردیم که یک ماه زودتر تشریف میارید برای مشاوره ! وقتی زودتر میاید و خودتون میگید که پولتون هنوز قطعی نیست خب مشاورین خیلی رغبتی برای مشاوره نشون نمیدن ! و این جور موارد و اشتباهات فاحش هم پیش میاد !

در صورتی که فقط یک بار دیگه چنین پیشنهاداتی از طرف کاربر sootalak (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) توی یک تاپیک دیگه مشاهده بشه باهاشون به شدت برخورد خواهد شد !
سعی می کنم تا چند ساعت دیگه یه سیستم بهتون معرفی کنم !
تا اون موقع قانون شماره 6 بخش مشاوره رو به خاطر داشته باشید که :

6. کاربران به عناوین کاربری مشاوران انجمن توجه داشته باشند! و اعتبار سیستم های پیشنهادی را با عناوین کاربری مشاوران بسنجند.

SAMAN
2014/04/09, 18:40
سیستم خوبیه ولی هارد حذف بشه به جاش یه اکسترنال خوب ضد ضربه بهم معرفی کنید
خیلی اهل بازی نیستم همین که بتونم دو تا بازی gta v و need for speed the run را بتونم با گرافیک خوب بازی کنم برام بسه فکر کنم از گرافیک کم کنید روی بقیه قطعات تقسیم کنید
بهتر باشه ولی باز نظر اساتید چیه ؟
اس پیکر هم این باشه فکر کنم بهتر باشه
Genius SW-G2.1 1250 Speaker فکر کنم قیمتش 160 باشه

هارد رو حذف کن رو این رو بگیر Western Digital My Passport Ultra Portable Hard Drive - 1TB با قمت حدودی 250 تومن با گارانتی سازگار !!!!
دست به گرافیک نزن همین خوبه !!!!
اسپیکر رو هم برند ی که من گفتم بهتره !!!

reza.riahi
2014/04/09, 18:55
سلام ! سال نو مبارک !
قرار شد شما دو روز قبل از خرید تشریف بیارید برای مشاوره !!!! در مشاوره های قبلیتون بهتون گفتیم وقتی بودجتون قطعی شد تشریف بیارید ! ما که فرار نکردیم که یک ماه زودتر تشریف میارید برای مشاوره ! وقتی زودتر میاید و خودتون میگید که پولتون هنوز قطعی نیست خب مشاورین خیلی رغبتی برای مشاوره نشون نمیدن ! و این جور موارد و اشتباهات فاحش هم پیش میاد !

در صورتی که فقط یک بار دیگه چنین پیشنهاداتی از طرف کاربر sootalak (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) توی یک تاپیک دیگه مشاهده بشه باهاشون به شدت برخورد خواهد شد !
سعی می کنم تا چند ساعت دیگه یه سیستم بهتون معرفی کنم !
تا اون موقع قانون شماره 6 بخش مشاوره رو به خاطر داشته باشید که :

6. کاربران به عناوین کاربری مشاوران انجمن توجه داشته باشند! و اعتبار سیستم های پیشنهادی را با عناوین کاربری مشاوران بسنجند.

آقا رضای عزیز من گفتم اگر قطعات قراره گرون بشه سریعا اقدام کنم برای خرید که اگه نظر اساتید مثبت باشه و بگن که قیمت ها قراره بعد از ثبت نام یارانه ها افزایش پیدا کنه من شنبه میرم که سیستم را سفارش بدم و در اسرع وقت عکس های سیستم را میزارم تا مطمئن بشید که واقعا قصد خرید دارم
من میخواستم صبر کنم تا پولم بیاد دستم و نقد بخرم ولی اگر قراره قیمت ها بره بالاتر همین شنبه میرم سیستم را میخرم چک یک ماهه بهش میدم
ممنون میشم حداکثر تا 4700 نهایت نهایت تا 5 تومن بهم یه سیستم پیشنهاد بدید

reza.riahi
2014/04/09, 19:49
هارد رو حذف کن رو این رو بگیر Western Digital My Passport Ultra Portable Hard Drive - 1TB با قمت حدودی 250 تومن با گارانتی سازگار !!!!
دست به گرافیک نزن همین خوبه !!!!
اسپیکر رو هم برند ی که من گفتم بهتره !!!
اسپیکر هم خودم مدل m-223 microlab دارم و ازش راضی هستم ولی توی سایت دیجی کالا اون اسپیکری که گفتم را خیلی تعریف کرده و گفته اسپیکر خیلی خوبیه باز هم نظر اساتید

Reza Eshraghi
2014/04/09, 19:58
سیستم پیشنهادی من اینه با بودجه حداکثری 5 میلیون :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2014/04/09, 20:00
اسپیکر هم خودم مدل m-223 microlab دارم و ازش راضی هستم ولی توی سایت دیجی کالا اون اسپیکری که گفتم را خیلی تعریف کرده و گفته اسپیکر خیلی خوبیه باز هم نظر اساتید

اون اسپیکر جنیوس در بازار ظاهراً موجود نیست ! چند وقت پیش یه بنده خدایی اومد گفت قیمت روز بهم بدید هرچی سایت های آنلاین رو زیر و رو کردم قیمت روز و موجود اون اسپیکر پیدا نشد ! وقتی خود دیجی نداره دیگه تا آخر قضیه رو بخونید !
اگر بتونید فعلاً اسپیکر نگیرید و بودجشو روی قطعات دیگه بزارید بهتره !

SAMAN
2014/04/09, 20:02

به نظر من بعدا هم میشه اسپیکر رو اضافه کرد ............. تازه اسپیکر شما هم اوکی هست !!!! ولی به نظر من اون اسپیکری که فرمودید اینقدر ارزش هزینه نداره !!!!

Reza Eshraghi
2014/04/09, 20:03
به نظر من بعدا هم میشه اسپیکر رو اضافه کرد ............. تازه اسپیکر شما هم اوکی هست !!!! ولی به نظر من اون اسپیکری که فرمودید اینقدر ارزش هزینه نداره !!!!

با آقا سامان 100 % موافقم ! :-bd@};-

reza.riahi
2014/04/09, 20:40
سیستم پیشنهادی شما عالیه ولی به نظر شما کارت گرافیک زیاد نیست گفتم من خیلی بازی نمیکنم نهایت بتونم دو تا بازی the run و gta v را بتونم با تنظیمات متوسط بازی کنم برام بسه به نظر کارت گرافیک یه خورده زیاده و اگه یه مدل پایینتر بردارم و قیمتش را روی قطعات دیگه تقسیم کنم فکر کنم بهتر باشه باز نظر اساتید چیه ؟
اگه زحمتی نیست اسپیکر را حذف کنید و قیمتش را روی بقیه تقسیم کنید
کیس را هم به ایکس 3 ارتقا بدم به نظر شما بهتر نیست
درضمن قیمت کیبردی که گفتید توی دیجی کالا زده 135

((خداییش خیلی پول بی ارزش شده دو سال پیش با این پول میتونستم پراید بگیرم الان یه کامپیوتر متوسط فکر کنم سال دیگه بتونم با این پول یه گوشی بگیرم ))

Reza Eshraghi
2014/04/09, 20:47
سیستم پیشنهادی شما عالیه ولی به نظر شما کارت گرافیک زیاد نیست گفتم من خیلی بازی نمیکنم نهایت بتونم دو تا بازی the run و gta v را بتونم با تنظیمات متوسط بازی کنم برام بسه به نظر کارت گرافیک یه خورده زیاده و اگه یه مدل پایینتر بردارم و قیمتش را روی قطعات دیگه تقسیم کنم فکر کنم بهتر باشه باز نظر اساتید چیه ؟
کیس را هم به ایکس 3 ارتقا بدم به نظر شما بهتر نیست
درضمن قیمت کیبردی که گفتید توی دیجی کالا زده 135

انتظارتون از بازی روی یک مانیتور FHD چقدره ؟! میخواین چند فریم بگیرید در بهترین حالت ؟!
در مورد کیبرد هم بله ! درست می فرمائید ! اولش اون 2000 رو نوشتم که بنا به یه اشتباه محاسباتی مجبور شدم عوضش کنم ! قیمت اون مدل پایین تر رو که Microsoft Wireless Desktop 800 بود زدم توی قیمت ها ولی یادم رفت مدلشو اصلاح کنم ! شرمنده ! X_X

reza.riahi
2014/04/09, 21:33
من خیلی توقع زیادی ندارم در حدی که توی رزولیشن فول اچ دی یا اچ دی روی تنظیمات low یا مدیوم بازی راحت اجرا بشه

Reza Eshraghi
2014/04/09, 21:54
من خیلی توقع زیادی ندارم در حدی که توی رزولیشن فول اچ دی یا اچ دی روی تنظیمات low یا مدیوم بازی راحت اجرا بشه

واقعیت اینه که تعاریف از انتظارها متفاوته ! یکی میگه میخوام راحت اجرا بشه ! درواقع منظورش اینه توی اون رزولوشن و جزئیات 100 فریم بگیره ! یکی دیگه نه ! همین که بازی توی اون رزولوشن و جزئیات بدون لگ و بدون اعصاب خردی اجرا بشه براش کفایت می کنه !
می خواین براتون یه گرافیک در حد 650 تومن پیشنهاد بدم ، اسپیکر هم کلاً حذف کنم به جاش بودجه آزاد شده از این دو تا رو پخش کنم روی بقیه قطعات ؟!
مثلاً کیس بهتر و جادارتر و مادربرد بهتری پیشنهاد بدم ؟! یا در حالت دوم مثلاً هارد اکسترنال رو اگه جور شد 2 ترابایتی پیشنهاد بدم + کیس بهتر ؟!

reza.riahi
2014/04/09, 22:15
واقعیت اینه که تعاریف از انتظارها متفاوته ! یکی میگه میخوام راحت اجرا بشه ! درواقع منظورش اینه توی اون رزولوشن و جزئیات 100 فریم بگیره ! یکی دیگه نه ! همین که بازی توی اون رزولوشن و جزئیات بدون لگ و بدون اعصاب خردی اجرا بشه براش کفایت می کنه !
می خواین براتون یه گرافیک در حد 650 تومن پیشنهاد بدم ، اسپیکر هم کلاً حذف کنم به جاش بودجه آزاد شده از این دو تا رو پخش کنم روی بقیه قطعات ؟!
مثلاً کیس بهتر و جادارتر و مادربرد بهتری پیشنهاد بدم ؟! یا در حالت دوم مثلاً هارد اکسترنال رو اگه جور شد 2 ترابایتی پیشنهاد بدم + کیس بهتر ؟!

این برای من کفایت میکنه توی رزولیشن فول اچ دی یا اچ دی با تنظیمات گرافیکی مدیوم :
همین که بازی توی اون رزولوشن و جزئیات بدون لگ و بدون اعصاب خردی اجرا بشه برام کفایت می کنه !

بودجه آزاد شده را روی موس و کیبرد + کیس و بقیه قطعات پخش کنید هارد همون یک ترابایت بسه؟

reza.riahi
2014/04/09, 22:19
یه مانیتور خوب با پنل ips چنده ؟ این مدلی که خودم معرفی کردم خوبه یا یه مدل بهتر بگیرم بهتره ؟

Reza Eshraghi
2014/04/09, 22:20
این برای من کفایت میکنه توی رزولیشن فول اچ دی یا اچ دی با تنظیمات گرافیکی مدیوم :
همین که بازی توی اون رزولوشن و جزئیات بدون لگ و بدون اعصاب خردی اجرا بشه برام کفایت می کنه !

بودجه آزاد شده را روی موس و کیبرد + کیس و بقیه قطعات پخش کنید هارد همون یک ترابایت بسه؟

هارد رو در اولویت قرار بدید از نظر من ! این روزها واقعیت اینه که دیگه 1 ترابایت هم حجم قابل توجهی نیست ! حجم فایل هتای ویدئویی و بازی ها داره به سرعت بالا و بالاتر میره و شاید الآن خیلی فرقی نکنه ولی یه سال دیگه ممکنه افسوس بخورید که چرا 2 ترابایت نگرفتید !
ایشالله اگه عمری باقی بود صبح تغییرات رو اعمال می کنم براتون !

reza.riahi
2014/04/09, 22:27
هارد رو در اولویت قرار بدید از نظر من ! این روزها واقعیت اینه که دیگه 1 ترابایت هم حجم قابل توجهی نیست ! حجم فایل هتای ویدئویی و بازی ها داره به سرعت بالا و بالاتر میره و شاید الآن خیلی فرقی نکنه ولی یه سال دیگه ممکنه افسوس بخورید که چرا 2 ترابایت نگرفتید !
ایشالله اگه عمری باقی بود صبح تغییرات رو اعمال می کنم براتون !
خیلی اختلاف قیمت که ندارن
بعد یه سوال دیگه هم دارم 128 برای یه سیستم برنامه نویسی و گیم کم نیست (تمام فایل های حجیم را توی اکسترنال نگه داری میکنم )
حرف شما درست ولی من نه ارشیو زیادی دارم نه چیزی الان یه هارد 320 دارم 70 گیگش خالیه من هر فایلی که استفاده کردم و احساس کردم دیدگه به دردم نمیخوره سریع پاکش میکنم به خاطر همین فکر کنم یک ترا بس باشه و این هزینه ای که میکنم برای هارد را ترجیح میدم روی بقیه قطعات تقسیم کنم
من اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد شنبه میرم که سفارش بدم شما تا صبح شنبه سیستم پیشنهادی را به من برسونید خیلی هم عجله ای نیست که حتما صبح سیستم پیشنهاد بدید هر وقت سرتون خلوت شد سیستم را بهم پیشنهاد بدید و تغییرات را اعمال کنید
ممنون

(از اقا حسام دیگه خبری نیست به کل از این انجمن رفتند یا فعالیتشون کم شده )

شما میدونید بازی the run چه سیستمی میخواد حداقل چه سیستمی و حداکثر چه سیستمی توی هر سایتی یه چیزی زده ادم نمیدونه این بازی دقیق چه سیستمی میخواد ؟

Reza Eshraghi
2014/04/09, 22:34
خیلی اختلاف قیمت که ندارن
بعد یه سوال دیگه هم دارم 128 برای یه سیستم برنامه نویسی و گیم کم نیست (تمام فایل های حجیم را توی اکسترنال نگه داری میکنم )
حرف شما درست ولی من نه ارشیو زیادی دارم نه چیزی الان یه هارد 320 دارم 70 گیگش خالیه من هر فایلی که استفاده کردم و احساس کردم دیدگه به دردم نمیخوره سریع پاکش میکنم به خاطر همین فکر کنم یک ترا بس باشه و این هزینه ای که میکنم برای هارد را ترجیح میدم روی بقیه قطعات تقسیم کنم
من اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد شنبه میرم که سفارش بدم شما تا صبح شنبه سیستم پیشنهادی را به من برسونید خیلی هم عجله ای نیست که حتما صبح سیستم پیشنهاد بدید هر وقت سرتون خلوت شد سیستم را بهم پیشنهاد بدید و تغییرات را اعمال کنید
ممنون

(از اقا حسام دیگه خبری نیست به کل از این انجمن رفتند یا فعالیتشون کم شده )

شما میدونید بازی the run چه سیستمی میخواد حداقل چه سیستمی و حداکثر چه سیستمی توی هر سایتی یه چیزی زده ادم نمیدونه این بازی دقیق چه سیستمی میخواد ؟

بسیار خب ! فردا ببینم چیکار میشه کرد !
منظورتون SSD هست ؟! SSD با حجم 256 گیگابایت اختلاف قیمتی حدود دو برابر یا بالاتر و پایین تر نسبت به حجم 128 گیگابایتی داره !
منظورتون NFS:Run هست ؟!
آقا حسام هم به دلایلی اخراج شدند !

reza.riahi
2014/04/09, 22:41
بله منظورم همین بازیه
سیستم را طوری پیشنهاد بدید که اگر مثلا تا یک سال دیگه یه پولی دستم رسید بتونم گرافیک را ارتقا بدم
ممنون

Reza Eshraghi
2014/04/09, 22:44
بله منظورم همین بازیه
سیستم را طوری پیشنهاد بدید که اگر مثلا تا یک سال دیگه یه پولی دستم رسید بتونم گرافیک را ارتقا بدم
ممنون

گرافیک رو عوض کنید کلاً یا مشابه همین رو باهاش SLI کنید ؟!

reza.riahi
2014/04/09, 22:57
نمیدونم شاید sli شاید هم به کل تعویض
دیگه مزاحمتون نمیشم دیر وقته شب خوش

Reza Eshraghi
2014/04/10, 10:39
نمیدونم شاید sli شاید هم به کل تعویض
دیگه مزاحمتون نمیشم دیر وقته شب خوش

کارت 650Ti Boost یه کارت Mid-Range از سری 600 انویدیا هست ! یعنی یک نسل قبل از نسل حال حاضر ! اما یکی از بهترین های انویدیا در رده قیمت میانی هست .
اگه قصد بر SLI باشه باید این کار در آینده نزدیک اتفاق بیفته یعنی تا زمانی که این کارت در بازار موجود باشه !

کولری که پیشنهاد دادم رو از جناب شالیکاریان عزیز استعلام موجودی نهایی بگیرید و از فروشگاه فروم با قیمت مناسب خریداری کنید.

فروشگاه فروم سخت افزار (فروش ویژه Enermax، Zalman، Noctua و XSPC) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

reza.riahi
2014/04/10, 11:12
اقا رضا قیمت کیس گرین x4 چنده ؟؟؟؟
قیمت x3 چنده ؟؟؟؟

Reza Eshraghi
2014/04/10, 11:21
اقا رضا قیمت کیس گرین x4 چنده ؟؟؟؟
قیمت x3 چنده ؟؟؟؟

X4گرین وجود خارجی ندارد !
X3 حدود 210 ! کیفیت ساخت چندان جالبی نداره البته ! X7 در رده کیس های میان قیمت برای سیستم های نیمه حرفه ای تا حرفه ای بسیار مناسب تر هست !

reza.riahi
2014/04/10, 11:44
اقا این گرافیکی که نوشتید جواب نیاز منو میده یا نه یا به نظر شما این سیستم تا 5 تومن 180 تومن برای من میمونه 100 تومن هم ارتقای بودجه بدم همون گرافیکی که اول نوشتید را بخرم این جوری بهتره یا این گرافیک برای من مناسبه یه سوال دیگه هم داشتم (میدونم اول خودم گفتم گرافیک زیاده ولی هر چی فکر میکنم میگم الان هزینه میکنم بعد خیالم دیگه راحته چون در غیر این صورت بعد باید یه گرافیکی عین همین 645 تومنی باید گیر بیارم برای sli )
توی یه انجمنی دیدم نوار ال ای دی خریده بود برای نورافشانی داخل کیس میخواستم ببینم اگه بخوام من هم همچین کاری بکنم میتونم یا نه چه نوع ال ای دی باید بخرم که به پاور وصل بشه چون کیس صفحه شیشه ای داره فکر کنم جالب میشه یا به نظر شما بهتره از فن های رنگی استفاده کنم

Lycas
2014/04/10, 12:20
برادر آقا رضا سیستم تماما جوابگو نیاز شما هست و هیچ شکی درش نیست. با توجه به تفاسیر خود شما این سیستم بسیار فراتر از نیازتون هم هست ! البته به نظر من بهتره که بودجه CPU Cooler رو گرافیک هزینه بشه و کارت بهتری (مثلا R9 270X) خریداری کنید. در مورد زیبایی سیستم دیگه سلیقه ای هست و بستگی به بودجه ای داره که برای این کار کنار گذاشتید (: _____ برای اس اس دی به نظرم اصلا برای گیم کافی نیست 128GB ! اگر مثلا دو تا بازی مثل COD Ghosts و NFS Rrivals و در آینده نچندان دور Watch Dogs نصب کنید حدود 75% از فضای اس اس دی پر میشه !!!

Reza Eshraghi
2014/04/10, 12:40
اقا این گرافیکی که نوشتید جواب نیاز منو میده یا نه یا به نظر شما این سیستم تا 5 تومن 180 تومن برای من میمونه 100 تومن هم ارتقای بودجه بدم همون گرافیکی که اول نوشتید را بخرم این جوری بهتره یا این گرافیک برای من مناسبه یه سوال دیگه هم داشتم (میدونم اول خودم گفتم گرافیک زیاده ولی هر چی فکر میکنم میگم الان هزینه میکنم بعد خیالم دیگه راحته چون در غیر این صورت بعد باید یه گرافیکی عین همین 645 تومنی باید گیر بیارم برای sli )
توی یه انجمنی دیدم نوار ال ای دی خریده بود برای نورافشانی داخل کیس میخواستم ببینم اگه بخوام من هم همچین کاری بکنم میتونم یا نه چه نوع ال ای دی باید بخرم که به پاور وصل بشه چون کیس صفحه شیشه ای داره فکر کنم جالب میشه یا به نظر شما بهتره از فن های رنگی استفاده کنم

برادر من ! رضا جان ! من دیگه کلاً شما رو می شناسم ! با دو تا یوزر این سومین مشاوره شماست ! می دونستم و 100% مطمئن بودم که با پیشنهاد کارت 650Ti Boost دوباره دچار وسواس و شک میشید و نظرتون بر می گرده روی همون 760 ! اما وظیفه داشتم که پیشنهادم رو به شما بدم ! تازه خدا به خیر کنه اگه 760 آخرین انتخاب شما باشه و کارتون قدم به قدم جلو نره و بکشه به Titan-Z و R9-295X2 ! که هیچ بعید نیست ! توی همون صفحه دوم مشاوره شما همه پا به فرار گذاشتند چون می دونستند که سرنوشت این تاپیک چه خواهد شد !
وسواس شما کار دستتون خواهد داد ! احتمال میدم این تاپیک 150 صفحه پیش بره برای انتخاب فقط یک قطعه !
در مورد کیس X4 باید اصلاح کنم که وجود داره اما هنوز وارد بازار نشده !
در مورد رشته های LED هم باید از آقا آرمین که تخصصش رو دارن بپرسید !
بازار نوسانی هست و احتمال اینکه بهتون اقساط بفروشند بسیار کمه ! مگه اینکه آشنای خیلی نزدیک باشید با فروشنده یا مشتری همیشگی ! چون فروشنده میگه به ضررمه جنس اقساط بفروشم واسه یه ماه دیگه بعد تو این مدت معلوم نیست چه بلایی سر قیمت ها بیاد !
پیشنهاد من اینه یا الآن نقد بخرید یا وقتی پولتون کامل جور شد یا همون طور که آقا آرمین گفتند به اندازه پول نقدتون قطعات رو بخرید و اگه قطعه ای جا موند واسه همون اردیبهشت که بقیه پولتون آماده میشه ! اینکه میگیم دو حداکثر دو روز قبل از خرید برای مشاوره تشریف بیارید واسه همین چیزهاست !

reza.riahi
2014/04/10, 13:08
برادر من ! رضا جان ! من دیگه کلاً شما رو می شناسم ! با دو تا یوزر این سومین مشاوره شماست ! می دونستم و 100% مطمئن بودم که با پیشنهاد کارت 650Ti Boost دوباره دچار وسواس و شک میشید و نظرتون بر می گرده روی همون 760 ! اما وظیفه داشتم که پیشنهادم رو به شما بدم ! تازه خدا به خیر کنه اگه 760 آخرین انتخاب شما باشه و کارتون قدم به قدم جلو نره و بکشه به Titan-Z و R9-295X2 ! که هیچ بعید نیست ! توی همون صفحه دوم مشاوره شما همه پا به فرار گذاشتند چون می دونستند که سرنوشت این تاپیک چه خواهد شد !
وسواس شما کار دستتون خواهد داد ! احتمال میدم این تاپیک 150 صفحه پیش بره برای انتخاب فقط یک قطعه !
در مورد کیس X4 باید اصلاح کنم که وجود داره اما هنوز وارد بازار نشده !
در مورد رشته های LED هم باید از آقا آرمین که تخصصش رو دارن بپرسید !
بازار نوسانی هست و احتمال اینکه بهتون اقساط بفروشند بسیار کمه ! مگه اینکه آشنای خیلی نزدیک باشید با فروشنده یا مشتری همیشگی ! چون فروشنده میگه به ضررمه جنس اقساط بفروشم واسه یه ماه دیگه بعد تو این مدت معلوم نیست چه بلایی سر قیمت ها بیاد !
پیشنهاد من اینه یا الآن نقد بخرید یا وقتی پولتون کامل جور شد یا همون طور که آقا آرمین گفتند به اندازه پول نقدتون قطعات رو بخرید و اگه قطعه ای جا موند واسه همون اردیبهشت که بقیه پولتون آماده میشه ! اینکه میگیم دو حداکثر دو روز قبل از خرید برای مشاوره تشریف بیارید واسه همین چیزهاست !

دوست عزیز من درسته یوزر دوم ساختم و شما فهمیدید درسته من اشتباه کردم ولی اون روز معذرت خواهی کردم و مطمئن باشید این سیستم راواقعا قصد خرید دارم من مردم ازار که نیستم هر روز بیام مشاوره بگیرم درسته قبلا هم از شما مشاوره گرفتم اون موقع هم قصد خرید داشتم ولی به خاطر مشکلاتی نتونستم سیستم را بخرم الان که خدار را شکر مشکلاتم حل شده قصد خریدم دارم اگر خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد شنبه صبح دارم میرم که بخرم اگر اون رفیقم که مغازه داره همه قطعات را بتونه برام بیاره تا دوشنبه نهایت تا سه شنبه اگر مشکلی پیش نیاد توی همین تاپیک عکسهای سیستم را میزارم تا مطمئن بشید که سرکاری نبوده و واقعا قصد خرید دارم
با این حال من از شما معذرت میخوام که وقت گرانبهای شما را گرفتم این سیستمی که پیشنهاد دادید را میخرم اگر پولم رسید اون کارت گرافیک قبلی را میخرم اگر هم پولم نرسید همین کارت گرافیکی را که پیشنهاد دادید میخرم

با این حال باز هم ممنون و از همه شما عزیزان معذرت میخوام به خاطر اینکه وقت شما ها را گرفتم با تشکر
فقط تاپیک را باز بزارید تا سیستم را خریدم عکسها را توی این تاپیک بزارم
ممنون

Reza Eshraghi
2014/04/10, 13:16
دوست عزیز من درسته یوزر دوم ساختم و شما فهمیدید درسته من اشتباه کردم ولی اون روز معذرت خواهی کردم و مطمئن باشید این سیستم راواقعا قصد خرید دارم من مردم ازار که نیستم هر روز بیام مشاوره بگیرم درسته قبلا هم از شما مشاوره گرفتم اون موقع هم قصد خرید داشتم ولی به خاطر مشکلاتی نتونستم سیستم را بخرم الان که خدار را شکر مشکلاتم حل شده قصد خریدم دارم اگر خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد شنبه صبح دارم میرم که بخرم اگر اون رفیقم که مغازه داره همه قطعات را بتونه برام بیاره تا دوشنبه نهایت تا سه شنبه اگر مشکلی پیش نیاد توی همین تاپیک عکسهای سیستم را میزارم تا مطمئن بشید که سرکاری نبوده و واقعا قصد خرید دارم
با این حال من از شما معذرت میخوام که وقت گرانبهای شما را گرفتم این سیستمی که پیشنهاد دادید را میخرم اگر پولم رسید اون کارت گرافیک قبلی را میخرم اگر هم پولم نرسید همین کارت گرافیکی را که پیشنهاد دادید میخرم

با این حال باز هم ممنون و از همه شما عزیزان معذرت میخوام به خاطر اینکه وقت شما ها را گرفتم با تشکر
فقط تاپیک را باز بزارید تا سیستم را خریدم عکسها را توی این تاپیک بزارم
ممنون

پیشنهاد می کنم هارد رو از اکسترنال به اینترنال تبدیل کنید ! 1 ترابایت سیگیت باراکودا 64 مگابایت بافر با سریال نامبر ST1000DM003 ! هم اینکه اگه خواستید بازی روی سیستم بریزید فضا کم نمیارید و هم نسبت به اکسترنال ارزونتره ! کسی که به اطلاعاتش دائم نیاز داره اینترنال براش بهتره ! روی SSD هم ویندوز و نرم افزار بریزید اگه فضا باقی موند یه بازی هم بریزید !
حدود 183 تومنه !
گرافیک رو 760 بگیرید همون مدل MSI !

reza.riahi
2014/04/10, 13:18
پیشنهاد می کنم هارد رو از اکسترنال به اینترنال تبدیل کنید ! 1 ترابایت سیگیت باراکودا 64 مگابایت بافر با سریال نامبر ST1000DM003 ! هم اینکه اگه خواستید بازی روی سیستم بریزید فضا کم نمیارید و هم نسبت به اکسترنال ارزونتره ! کسی که به اطلاعاتش دائم نیاز داره اینترنال براش بهتره ! روی SSD هم ویندوز و نرم افزار بریزید اگه فضا باقی موند یه بازی هم بریزید !
حدود 183 تومنه !
گرافیک رو 760 بگیرید همون مدل MSI !

اقا رضا ببخشید ولی اگر زحمتی نیست لیست جدید بدید که همه اینها رعایت شده باشه
با تشکر

Reza Eshraghi
2014/04/10, 17:06
خدمت شما :
حله دیگه انشاء الله ؟! ;)

reza.riahi
2014/04/10, 17:52
حله ممنون

reza.riahi
2014/04/11, 19:15
اقا رضا یه سوال داشتم میخواستم خصوصی بگم هر کاری کردم نتونستم پیام خصوصی بفرستم
این اقا ارمین که گفتید
(در مورد رشته های LED هم باید از آقا آرمین که تخصصش رو دارن بپرسید !)
میشه ادرس پروفایلشون را بدید ؟
ممنون

Dan
2014/04/11, 19:20
اقا رضا یه سوال داشتم میخواستم خصوصی بگم هر کاری کردم نتونستم پیام خصوصی بفرستم
این اقا ارمین که گفتید
(در مورد رشته های LED هم باید از آقا آرمین که تخصصش رو دارن بپرسید !)
میشه ادرس پروفایلشون را بدید ؟
ممنون
ARMIN 2012 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)