PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل کروم به مقام دومین مرورگر محبوب دنیا صعود کرد

saeid6574598
2011/12/05, 21:58
بر اساس تحقیق صورت گرفته توسط StatCounter، گوگل کروم برای اولین بار به رتبه دومین مرورگر پر استفاده در دنیا صعود کرده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

مایکروسافت با مرورگر معروف خود اینترنت اکسپلورر همچنان در صدر قرار دارد و موزیلا در ادامه روند نزولی خود در سال ۲۰۱۰ به رتبه سوم سقوط کرده است.
این تحقیق نشان می دهد که کروم با در اختیار گرفتن ۲۵٫۷ درصد، از موزیلا که ۲۵٫۲۳ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد در ماه نوامبر پیشی گرفته است.

۲ سال پیش کروم تنها ۴٫۵ درصد از بازار را در اختیار داشت و در کنار اپرا و سافاری حرکت می کرد اما با اضافه کردن امنیت بیشتر و امکانات متنوع خیلی زود توانست به صف مدعیان بپیوندد.

اینترنت اکسپلورر به تنهایی ۴۰ درصد از کاربران اینترنتی را در سراسر جهان در اختیار دارد.

به نقل از : برسام

Arsn
2011/12/05, 22:13
خب حقشه کروم واقعا عالیه! ! من جدیدا به اعجوبه ای به نام IE9 پی بردم که قبلا حتی حاضر به تستش هم نبودم ! سرعت دانلودش از IDM هم بیشتر بود ! من با idm معمولا 130-140 دانلود میکنم ولی با IE9 به صورت ثابت 170 را پر میکرد!

doom2009
2011/12/18, 00:58
کروم تو سرعت عالیه ورژن های قدیمیش بهتر بودن ولی از ورژن 16 ناجور هنگ میکنه البته ورژن های قدیمی تر هم هنگ میکردن ولی نه مثل این آخری سایت دانلودها ورژن 17 و بقول خود سایت نهایی گوگل کروم رو که گذاشته برای دانلود خیلی بهتر هستش هنگ نمیکنه فقط موقه ای که نصب کردی اسمش رو Chromium مینویسه و رنگ آیکن هم فرق داره در کل بهتر هستش برای اینجانب اینگونه بوده با تشکر

s@j@d
2011/12/18, 10:53
واقعا تو سرعت حرف نداره از بقیه خیلی سرتره
تازه محیط ساده ش هم پرطرفدارتره