PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن ویندوز.

unihoin
2014/04/06, 18:06
سلام دوستان.
یک کامپیوتر داریم که دچار مشکل شده به جای بالا آمدن ویندوز این ارور رو میده:
26364

موس و کیبورد هم کار نمیکنه.
بایاس رو هم ریست کردم.
این مشکل وقتی پیش آمد که ویندوز خودم بالا نمیومد یعنی صفحه سیاه نشون میداد.دو تا هاردم رو یکی یکی زدم به این کامپیوتر و با یکی از هاردها این ارور رو نشون میداد.بعد که جدا کردم مشکلی نداشت.ولی دفعه بعد موقع روشن شدن این ارور آمد.
دوباره که هاردها رو به کامپیوتر خودم زدم بدون مشکل کار کرد و نمیدونم چطور درست شده و اصلا از اول چش بود.
لطفا راهنمایی کنید.

Castiel
2014/04/06, 19:59
عزیز درست توضیح بدید که روی این سیستم یک هارد بوده یا دو تا یا اینکه خودتون بعد از این مشکل هارد بهش اضافه کردید.

h.davoudi
2014/04/06, 20:44
با توجه به سوال درسته Castiel عزیز
باید بگم سیستم به وضوح داره داد میزنه که فایل بوت رو پیدا نمیکنه تا ویندوز رو اجرا کنه

شما از ویندوز ریکاوری استفاده کن و فایل بوت رو مجدد بساز انشالله مشکلت حل میشه
در ضمن همیشه بدونید ویندوز و فایل بوت سالم توی کدوم هارتون هست و اولویت بوت سیستم رو روی هاردی بزارید که میدونید فایل بوت سالمی داره

unihoin
2014/04/06, 21:05
رو هر دو تا سیستم دو تا هارد بوده.
چه طور فایل بوت رو بسازم؟

Castiel
2014/04/06, 21:14
در مرحله اول همانطور که جناب داوودی فرمودند باید از Repair کردن ویندوز قبلی استفاده کنید. اگر هم مشکل برطرف نشد باید ویندوز را مجدد نصب کنید.

IMAN4K
2014/04/06, 21:37
چه طور فایل بوت رو بسازم؟
دوست عزیز خود ویندوزی که الان نصب هست قابلیت ساخت فایل boot.mgr (یا همون فایل بوت رو داره) برای اینکار بعد از وارد شدن به محیط ریکاوری کنسول دستور زیر رو با دقت تایپ کنید 26367
اگر ویندوز اجرا شد حتما با یک آنتی ویروس سیستم رو اسکن کنید.

h.davoudi
2014/04/06, 21:46
در مرحله اول همانطور که جناب داوودی فرمودند باید از Repair کردن ویندوز قبلی استفاده کنید. اگر هم مشکل برطرف نشد باید ویندوز را مجدد نصب کنید.

به نکته خوبی اشاره شد:
تصور کنید :
ویندوزی روی سیستم A روی هارد نصب شده و کاملا ویندوز سالمه
شما هارد سیستم A رو خارج میکنید و در سیستم B نصب میکنید
احتمالا انتظار دارید ویندوزی که تازه روی هارد سیستم A نصب کردید روی سیستم B با هارد سیستمA به خوبی اجرا بشه :
بلو اسکرین....
بدونه شک این خطای هست که باهاش برخورد میکنید و ناچارید مجدد ویندوز نصب کنید یا از هارد سیستم A در خوده سیستم A استفاده کنید.

یعنی حتی اگر مشکل بوت هم نداشته باشید باز هم نمیتونید به ویندوز وارد بشید

unihoin
2014/04/06, 22:23
دوست عزیز خود ویندوزی که الان نصب هست قابلیت ساخت فایل boot.mgr (یا همون فایل بوت رو داره) برای اینکار بعد از وارد شدن به محیط ریکاوری کنسول دستور زیر رو با دقت تایپ کنید 26367
اگر ویندوز اجرا شد حتما با یک آنتی ویروس سیستم رو اسکن کنید.
Failure میده.

به نکته خوبی اشاره شد:
هاردی که متعلق به سیستم منه و ویندوز روش هست رو وقتی به اون یکی سیستم میزنم بدون مشکل بالا میاد.

unihoin
2014/04/06, 22:52
دوستان درست شد!!!نمیدونم چطور ولی شد!
بعد از ناامیدی از انجام راههای مختلف،هارد رو به سیستم خودش متصل کردیم و ویندوز بالا آمد!!!!
ما که کلا گیج شدیم!
شرمنده از این که وقتتون رو گرفتم!
از همه ممنونم!

Reza Eshraghi
2014/04/06, 23:05
خب خدا رو شکر !