PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در مورد Intel HD Graphics 3000

saranipedram
2011/12/05, 18:04
سلام.وقت بخیر.ببخشید من میخوام یه مک بوک بگیرم(ان شاء الله).همه چیزش خوبه ولی من از این گرافیک سر در نمیارم.میشه کمکم کنید و بگید این گرافیک خوبه یا نه؟.
1.زیاد نمیخوام باهاش بازی کنم(بهترین فریم و از این چیزا نمیخوام)
2.با زبان های برنامه نویسی زیاد کار میکنم.
این مشخصات کلیه:

کارت گرافیک: Intel HD Graphics 3000 - MB UpTo Intel HD Graphics 3000 - DDR3 SDRAM Shared With Main Memory MB

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این لینک دیجی کالا از محصول

sajjadsa
2011/12/05, 18:09
گرافیک این مدل برای کارهای روزمره و اداری و کارهای برنامه نویسی شما کاملا کفایت میکنه. اما تو دنیای بازی حرف زیادی برای گفتن نداره. برای بازی زیاد روش حساب نکنید.

saranipedram
2011/12/05, 18:55
گرافیک این مدل برای کارهای روزمره و اداری و کارهای برنامه نویسی شما کاملا کفایت میکنه. اما تو دنیای بازی حرف زیادی برای گفتن نداره. برای بازی زیاد روش حساب نکنید.
مثلا کال اف دیوتی روش جواب میده؟(همین اخری mw3).با بهترین فریم نه.به طور معمولی؟

farjam1990
2011/12/05, 19:02
به نظرم یا اصلا اجرا نمیشه یا اگر هم اجرا بشه شبیه دیدن آلبوم عکس میشه که فریم ها به آهستگی عوض میشن

+Aren
2011/12/05, 19:17
این فریم ریت های این کارت گرافیک با بازی های مطرح با پایینترین سطح گرافیک:
The Elder Scrolls V: Skyrim
18 فریم
Battlefield 3
7 فریم!!!!!!
Deus Ex Human Revolution
40 فریم
Dirt 3
50 فریم!
حدس من برای Mw3 بین 20 تا 30 فریم هست با این تفاسیر!
سپاس

sajjadsa
2011/12/05, 21:44
در بهترین حالت تو رزولیشن 1024 در 768 روی تنظیمات کم میتونه حدود 20 تا 30 فریم بده. توصیه میکنم با خودتون روراست باشید 8-> اگر میخواید بازی کنید یه مدل با کارت گرافیک بهتر بردارید! من شخصا از مدل 721 خوشم اومد. پردازنده سندی بریج داره و کارت گرافیک سری 6000 رادئون و 6 گیگ رم که حالا حالاها میتونید برای هر نوع کار و بازی روش حساب کنید.

Ali Fatehi
2011/12/05, 22:47
سلام.وقت بخیر.ببخشید من میخوام یه مک بوک بگیرم(ان شاء الله).همه چیزش خوبه ولی من از این گرافیک سر در نمیارم.میشه کمکم کنید و بگید این گرافیک خوبه یا نه؟.
1.زیاد نمیخوام باهاش بازی کنم(بهترین فریم و از این چیزا نمیخوام)
2.با زبان های برنامه نویسی زیاد کار میکنم.
این مشخصات کلیه:

کارت گرافیک: Intel HD Graphics 3000 - MB UpTo Intel HD Graphics 3000 - DDR3 SDRAM Shared With Main Memory MB

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این لینک دیجی کالا از محصول

سلام خوش امدید .

عزیزم اون مدلی گرافیکی که شما انتخاب کرده اید بهترین لبتاپش برای اپل mc724 است .در حال حاضر چند وقتی است خریدم . از نقش . من هرجوری بگی توی بازی ها بود تست زدم البته در ویندوز که از طریق بوت کمپ اجرا کردم . بدرد نمی خورد . بازی اجرا می شن اما ریگ می زنند . اگر می خواهی بازی کنی بدرد نمی خوره . من توی ویندوز 7 32بیتی و 64 بیتی هیچ نتیجه ای نگرفتم. اگر می خواهی بگیری برو دنبال مک بوک پرو ای گرافیک مجزا داشته باشه .
در ویندوز از 4 گیگ رم یک گیگ را کارت گرافیک بر می داره.

اگر سوال دیگر داری بپرس در مورد اپل

saranipedram
2011/12/06, 09:59
ممنون دوستان.من اصلا با لپ تاپ نمیتونم نمیتونم بازی کنم.شاید بازی های مثل Limbo یا Angry birds ولی بازی های سنگین نمیتونم.چون همش به مشکل بر میخورم.