PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ آپدیت همگانی به کیت کت برای نوت 3 9005 چه زمانیه؟!

STEALTH
2014/03/31, 18:25
سلام دوستان
من همه جا میخونم که تاریخ jan برای آپدیت نوت3 به کیت کت اعلام شده
ولی من هنوز موفق نشدم گوشیمو آپدیت کنم من برای آپدیت از Samsung kies3 استفاده میکنم
در ضمن آپدیت رسمی کیت کت رو تونستم پیدا کنم ولی مشکل کار اینه که من نمیخوام گوشیمو روت کنم.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
با تشکر.

Shahin007
2014/03/31, 19:34
سلام دوستان
من همه جا میخونم که تاریخ jan برای آپدیت نوت3 به کیت کت اعلام شده
ولی من هنوز موفق نشدم گوشیمو آپدیت کنم من برای آپدیت از Samsung kies3 استفاده میکنم
در ضمن آپدیت رسمی کیت کت رو تونستم پیدا کنم ولی مشکل کار اینه که من نمیخوام گوشیمو روت کنم.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
با تشکر.

سلام دوست عزیز...
این آپدیت بر اساس زمان بندی منظقه ای صورت میگیره و ممکنه برای بعضی رام ها دیرتر قابل دسترس باشه.
پس شما باید صبر کنید تا برای رام شما قابل دسترس بشه و بعد آپدیت کنید.
@};-

Dan
2014/03/31, 19:48
در تکمیل صحبت های آقا شاهین باید عرض کنم که در اکثر کشور های خاورمیانه آپدیت N9005 دیر عرضه میشه. فعلا توی کشور های عربی هم برای آپدیت کیت کت از تعویض رام به رام کشور هایی مثل انگلیس و لهستان استفاده میشه.

STEALTH
2014/04/03, 04:06
با تمامی تفاسیر دوستان عزیز آپدیت کردن به کیت کت از طریق روت کردن گوشی (البته در مرحله اول دانلود رام مربوطه) توصیه میکنن
چون چند جایی خوندم که گوشی هایی که از s-pen استفاده میکنن ممکنه دچار مشکل بشن!

Dan
2014/04/03, 09:46
با تمامی تفاسیر دوستان عزیز آپدیت کردن به کیت کت از طریق روت کردن گوشی (البته در مرحله اول دانلود رام مربوطه) توصیه میکنن
چون چند جایی خوندم که گوشی هایی که از s-pen استفاده میکنن ممکنه دچار مشکل بشن!
شما چطور تفسیر کردید که به این نتیجه رسیدید؟!
همونطور که شاهین جان خدمتتون عرض کردند فعلا باید منتظر بمونید تا بصورت رسمی برای منطقه عرضه بشه. اگر نشد اون موقع به فکر راه جایگزین باشید. عجله هم نکنید چون قرار نیست با آپدیت اتفاق خیلی خاصی بیفته! :)

STEALTH
2014/04/05, 01:22
شما چطور تفسیر کردید که به این نتیجه رسیدید؟!
همونطور که شاهین جان خدمتتون عرض کردند فعلا باید منتظر بمونید تا بصورت رسمی برای منطقه عرضه بشه. اگر نشد اون موقع به فکر راه جایگزین باشید. عجله هم نکنید چون قرار نیست با آپدیت اتفاق خیلی خاصی بیفته! :)

من از دوستان عزیزی که جوابی برای سوال من ندارن خواهش میکنم پست بی مورد نزنن.
در ضمن دوست عزیز من از کسی نخواستم عملکرد منو تحلیل کنه!!!
من نیازهای خودمو میشناسم و حتما قراره با این آپدیت برای من اتفاق خاصی بیافته که سوالمو مطرح کردم.

amir-bahador
2014/04/05, 01:57
شما اصلا نیازی به روت نداری میتونی رام کشور های دیگه مثل انگلستان رو نصب کنی فقط فارسی منو ساپورت نمیشه

تو عکس کامل مشخصه

Dan
2014/04/05, 08:58
من از دوستان عزیزی که جوابی برای سوال من ندارن خواهش میکنم پست بی مورد نزنن.
در ضمن دوست عزیز من از کسی نخواستم عملکرد منو تحلیل کنه!!!
من نیازهای خودمو میشناسم و حتما قراره با این آپدیت برای من اتفاق خاصی بیافته که سوالمو مطرح کردم.
زمانی که شما تحلیل اشتباهی رو به ما نسبت میدید ما حق داریم که اون رو تکذیب کنیم.
شما فرمودید : " با تمامی تفاسیر دوستان عزیز آپدیت کردن به کیت کت از طریق روت کردن گوشی (البته در مرحله اول دانلود رام مربوطه) توصیه میکنن "
درصورتی که با خوندن پست های بالا کاملا مشخصه که ما چنین توصیه ای نکردیم. به شما توصیه شد که صبر کنید تا رام رسمی عرضه بشه حالا اگر شما حتما به آپدیت نیاز دارید بحث اون جداست.
گوشی مال شماست و گارانتی هم نداره پس کسی نمیتونه شما رو منع کنه. حالا شما هر طور مایلید عمل کنید. ما کسی رو مجبور به کاری نمیکنیم و صرفا توصیه میکنیم.

Reza Eshraghi
2014/04/05, 09:47
تاپیک به پایان رسید !
وقتی شما خودتان می دانید چه کاری باید انجام دهید بفرمائید و همان کار را انجام دهید ! نیازی به مشاوره هم ندارید !
دوستانی که به شما راهنمایی کردند از برترین اساتید بخش موبایل هستند و در خواب به آنها مشاوره وحی نمی شود نعوذبالله و از روی دانش و آگاهی مشاوره می دهند !
اگر احساس می کنید کسی اینجا پاسخ مورد نظر شما را نمی داند بفرمائید همانجایی که پاسخ شما را می دهند !
متأسفانه خیلی از کاربران توقع دارند جواب مشاورین مطابق بر جواب مد نظر خودشان باشد ! که سخت در اشتباهند و مطمئن باشند اینجا یعنی در فروم سخت افزار هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد !
شما با همین تاپیک مستحق دریافت دو اخطار هستید !
اخطار اول مربوط به ایجاد تاپیک در بخش اشتباه و اخطار دوم مربوط به لحن نامناسب صحبت در خطاب به مشاورین عزیز !
اما فعلاً این اخطارها را نمی دهم . در صورتی که یک بار دیگر چنین برخوردی با مشاورین داشته باشید و تخلف دیگری مرتکب شوید بلافاصله به طور دائم اخراج می شوید !

و خطاب به همکاران عزیز انجمن :
همکاران گرامی در صورت مشاهده این موارد بدون تعلل و درنگ این موارد را ریپورت کنید !