PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ری استارت شدن پی در پی

omid4583
2014/03/30, 02:30
سلام سیستم جدیدی بستم با مادر بورد گیگابایت ( H61-S2P-USB3 ) با فشردن دکمه پاور لامپ هارد روشن و صدای فن شنیده میشه ولی پس از چند ثانیه سیستم خاموش میشه (صدای بوق سلامت شنیده نمی شه )و بعد از چند ثانیه سیستم خودبه خود روشن میشه و همون حالت قبل تکرار میشه تا جایی که مجبور میشم دکمه پشت پاور رو خاموش کنم بعد از 10 دقیقه مجددا که دکمه پاور رو که میزنم سیستم به حالت عادی روشن میشه و بالا میاد -( هم ایکس پی هم سون )
البته این حالت همیشه بوجود نمی یاد و هر از 12 یا 13 بار این اتفاق می افته
نمایندگی آواژنگ در شیراز رم و سی پی یو و مادر بورد رو چک کرده گفتند مشکلی نداره-که فقط اقدام به آپدیت بایوس کردن
حتی خودم رم رو به توصیه نمایندگی آواژنگ تهران ( عدم سازگاری رم GEIL با مادر بورد گیگا ) -108 هزار تومن - عوض کردم ولی مشکل پابرجاست دیگه نمی دونم چیکار کنم( حتی پاور رو هم با یکی از دوستام عوض کردم ) لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه
cpu : intel G2020 ------RAM AXTROM 4GIG (RAM AVAL GEIL 4GIG BOOD

Reza Eshraghi
2014/03/30, 09:46
سلام سیستم جدیدی بستم با مادر بورد گیگابایت ( H61-S2P-USB3 ) با فشردن دکمه پاور لامپ هارد روشن و صدای فن شنیده میشه ولی پس از چند ثانیه سیستم خاموش میشه (صدای بوق سلامت شنیده نمی شه )و بعد از چند ثانیه سیستم خودبه خود روشن میشه و همون حالت قبل تکرار میشه تا جایی که مجبور میشم دکمه پشت پاور رو خاموش کنم بعد از 10 دقیقه مجددا که دکمه پاور رو که میزنم سیستم به حالت عادی روشن میشه و بالا میاد -( هم ایکس پی هم سون )
البته این حالت همیشه بوجود نمی یاد و هر از 12 یا 13 بار این اتفاق می افته
نمایندگی آواژنگ در شیراز رم و سی پی یو و مادر بورد رو چک کرده گفتند مشکلی نداره-که فقط اقدام به آپدیت بایوس کردن
حتی خودم رم رو به توصیه نمایندگی آواژنگ تهران ( عدم سازگاری رم GEIL با مادر بورد گیگا ) -108 هزار تومن - عوض کردم ولی مشکل پابرجاست دیگه نمی دونم چیکار کنم( حتی پاور رو هم با یکی از دوستام عوض کردم ) لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه
cpu : intel G2020 ------RAM AXTROM 4GIG (RAM AVAL GEIL 4GIG BOOD

سلام امید جان ! مجدداً ورود شما رو به انجمن سخت افزار خوش آمد میگم !
برادر Clear CMOS کردید ؟!

omid4583
2014/03/30, 11:39
سلام نمایندگی بایوس رو آپدیت کرد -ولی نه این کار رو انجام ندادم

omid4583
2014/04/08, 22:12
مشکا همچنان پابرجاست کسی نمیتونه کمک کنه ؟

Castiel
2014/04/13, 14:26
1- شما ابتدا لطف کنید به سوالاتی که پرسیده می شود به درستی پاسخ دهید.
2- تمام مواردی که دوستان اشاره می کنند، باید انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید. با سلام و صلوات از راه دور به حتم مشکل سیستم شما برطرف نمی شود!
3- بعد از ارسال آخرین پست خود، به مدت 9 روز در فروم آنلاین نشدید و به همین دلیل دوستان فکر کردند شما از دریافت مشاوره و راهنمایی منصرف شدید.
4- به دلیل ایجاد تاپیک تکراری، یک اخطار تخلف دریافت می کنید.

aryaiee
2014/04/17, 09:07
این میتونه از مادر برد هم باشه.فک نمیکنم به بایوس ربطی داشته باشه!البته میگی power رو هم عوض کردی ولی ترجیحا با یه پاور wat بالاتر امتحان بفرمایید!از رم هم نمیتونه باشه اصلا خودت رو با رم درگیر نکن!مانیتور توی اون موقع هیچ تصویری داره؟اصلا حالت معمولی روشن میشه؟

omid4583
2014/04/27, 16:35
با سلام- ظاهرا مشکل حل نشده
بایوس رو هم آپدیت و clear cmos هم انجام دادم یه ده روزی خوب بود و لی امروز دوباره همون حالت قبل براش پیش اومد -یه فش توی یو اس بی جلو قرار داشت که در آوردم سیستم رو از دکمه پاور پشت خاموش کردم و دوباره روشن کردم که سیستم بالا اومد ضمنا رم رو هم عوض کردم- پاور هم قبلا عوض کردم ( نوع معمولی ) درست نشد

omid4583
2014/04/27, 16:40
این میتونه از مادر برد هم باشه.فک نمیکنم به بایوس ربطی داشته باشه!البته میگی power رو هم عوض کردی ولی ترجیحا با یه پاور wat بالاتر امتحان بفرمایید!از رم هم نمیتونه باشه اصلا خودت رو با رم درگیر نکن!مانیتور توی اون موقع هیچ تصویری داره؟اصلا حالت معمولی روشن میشه؟

با سلام
اون چند ثانیه ای که سیستم روشن میشه یه صفحه سورمه ای رنگ که لو گوی GIGABYTE داره ظاهر میشه و بعد از چند ثانیه خاموش و بعد از 2 ثانیه روشن و همون حالت تکرار میشه
به محض اینکه دکمه پاور پشت رو میزنم و خاموش میکنم بعد از چند دقیقه که دکمه پاور جلو رو میزنم معمولا سیستم به حالت عادی روشن میشه و مشکلی نیست

Reza Eshraghi
2014/04/27, 17:03
لطف کنید سیستم رو مجدداً به طور کامل بیرون از کیس اسمبل کنید ببینید مشکل هنوز برقراره ؟!

iranmanoto
2014/04/27, 17:27
هنگامی که پی در پی ریست میشه،فن cpu کار میکنه؟!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

aryaiee
2014/04/28, 21:56
با سلام
اون چند ثانیه ای که سیستم روشن میشه یه صفحه سورمه ای رنگ که لو گوی GIGABYTE داره ظاهر میشه و بعد از چند ثانیه خاموش و بعد از 2 ثانیه روشن و همون حالت تکرار میشه
به محض اینکه دکمه پاور پشت رو میزنم و خاموش میکنم بعد از چند دقیقه که دکمه پاور جلو رو میزنم معمولا سیستم به حالت عادی روشن میشه و مشکلی نیست
میتونه از بخش گرافیک یا همون مادربرد هم باشه اینکه میگی بایوس رو ریست کردی و 10 روزی درست شده به نظرم بایوس رو یک بار دیگه پرگرام کن.جدیدا قطعه ای اضافه نکردی؟