PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نصب مایا 2014 در ویندوز 8

ehsan.kheibar
2014/03/26, 19:33
سلام دوستان

من مایا 2014 رو روی ویندوز 8 نصب کردم برنامه بالا میاد ولی صفحه ادیتور هیچی نشون نمیده و فقط یک صفحه سفید نشون میده . توی ویندوز 7 همون مایا رو نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت .

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه درستش کنم .

Reza Eshraghi
2014/03/26, 20:15
سلام دوستان

من مایا 2014 رو روی ویندوز 8 نصب کردم برنامه بالا میاد ولی صفحه ادیتور هیچی نشون نمیده و فقط یک صفحه سفید نشون میده . توی ویندوز 7 همون مایا رو نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت .

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه درستش کنم .

مجدداً سلام احسان جان ! سال نو مبارک ! انشاء الله سال خوب و پر خیر و برکتی داشته باشید !
به فروم سخت افزار هم خوش آمدید ! @};-

هردو ویندوز 7 و 8 نسخه 64 بیتی بودند که ؟!
اینجا رو ببینید :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
قانوناً طبق سایت سازنده باید از ویندوز 8 پشتیبانی کنه مایا 2014 ! البته نسخه پروفشنال !

یه ترفند کوچولو هم هست بعضی اوقات جواب میده !
روی فایل اجرایی نرم افزار راست کلیک کنید و properties رو انتخاب کنید . به تب compatibility بروید و در همین تب قسمت compatibility mode تیک عبارت :Run this program in compatibility mode for رو فعال کنید و از لیست باز شو ویندوز 7 رو انتخاب کنید و همه پنجره ها رو تأیید کنید !
بعد از این کار تست کنید ببنید جواب میده یا نه ؟!
اگه جواب نداد بهتره برگردید به ویندوز 7 !

ehsan.kheibar
2014/03/27, 12:27
مرسی رضا جان، سال نو شما هم مبارک امیدوارم یرای شما هم سال خوبی باشه .

هر دو ویندوز 64 بیتی هست
توی این لینکی که دادی این نوشته بود :
Location Error - Download RequestDownload Not AvailableThis download is not available in some countries.

اون ترفند هم جواب نداد .

برنامه 3d max رو نصب کردم درست کار میکنه ولی maya و photoshop مشکل داره .

لپ تاپم core i7 با کارت گرافیک geforce gt 630m , 2gb و رم 8gb .