PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آزاد - عمومی

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Arsn
2012/02/21, 18:23
من موقع ثبت نام رفتم خودشون گفتن باید تعیین سطح کنم
حالا یه سوال : اگه از basic 1 بشینم اشکال داره ؟؟؟
با این چیزایی که تو گفتی تمام امیدم رو ناامید کردی :D

ضمنا منم همون کانون زبان ایران رفتم

با تشکر

اشکال که نداره ولی مسئله اینجاست که یه 5-6 سال باید مثل پسرهای خوب بری کلاس زبان تازه اگر هیچ ترمی را Fail نشی (شعار کانون :هیچ دانش آموزی تو کانون وجود نداره که یک ترم هم مردود نشه !!!)

نه ، قصد ترسوندن نبود ! معمولا همیشه همون PRE1 راه دستشون است !

ولی کلا اگه جای دیگه ای را سراغ داری (مثل کیش ، سفیر و...) بهتر جواب میگیری ! کلا بدترین تجربه من همین کانون بود ! (البته نظر شخصی است )

بهترین جواب را شما زمانی میگیری اگر کلاس بر مبنای مکالمه باشه و خصوصا اگر مختلط باشه ! :دی
(البته فکر کنم ارشاد جدیدا اجازه کلاس های مختلط زیر 18 سال را نمیده ! )

یادش بخیر ! 6 سالم که بود که به ضرب و زور و نصیحت و پیراشکی و ... میرفتیم کلاس زبان ! اما از 8 سالگی به بعد انقدر هم به کلاس زبان و هم بچه ها عادت کرده بودم که اگر کسی من را میرسوند براش بستنی میخریدم ! الان هم حاضر یه مبلغی دستی بدم ولی دوباره همون کلاس زبان با همون جو صمیمی اون زمان را داشته باشم !

هی جوونی کجایی که یادت بخیر !!!!!!!!!

doom2009
2012/02/21, 19:33
بچه ها آب ریخت رو لپ تاپم ! ولی هنوز زندست !

ایول به یاسین عزیز میدونستی این چند روز که نبودی دلمون برات تنگ شده بید هر موقع هم که میای یک مساله رو مطرح میکنی که چت روم رو به تلاطم میندازه خوب برادر حداقل لب تابت رو توی سطل آب امتحان میکردی اون هم پر از آب شور بعد میگفتی لب تاب یا لپ تاب نمیدونم کدومش درسته ضد آب هست البته آب ریخته رو دیگه نمیشه کاریش کرد خدارو شکر که لب تاب زنده است یکمی احتیاط کنید که خدای ناکرده فردا کسی نگه که با برق باتری لب تاب دچارسانحه شد موفق باشی سپاس

*hit m@n*
2012/02/21, 19:49
اشکال که نداره ولی مسئله اینجاست که یه 5-6 سال باید مثل پسرهای خوب بری کلاس زبان تازه اگر هیچ ترمی را Fail نشی (شعار کانون :هیچ دانش آموزی تو کانون وجود نداره که یک ترم هم مردود نشه !!!)

ولی کلا اگه جای دیگه ای را سراغ داری (مثل کیش ، سفیر و...) بهتر جواب میگیری ! کلا بدترین تجربه من همین کانون بود ! (البته نظر شخصی است )

بهترین جواب را شما زمانی میگیری اگر کلاس بر مبنای مکالمه باشه و خصوصا اگر مختلط باشه ! :دی

یادش بخیر ! 6 سالم که بود که به ضرب و زور و نصیحت و پیراشکی و ... میرفتیم کلاس زبان ! اما از 8 سالگی به بعد انقدر هم به کلاس زبان و هم بچه ها عادت کرده بودم که اگر کسی من را میرسوند براش بستنی میخریدم ! الان هم حاضر یه مبلغی دستی بدم ولی دوباره همون کلاس زبان با همون جو صمیمی اون زمان را داشته باشم !

کلاس های کانون که مختلط نیست !!
کلاس که هیچی امتحانات با روز های ثبت نامشونم جداست .

موسسات کیش با سفیر هم فکر نکنم هنوز اینجا اومده باشه .

حالا به طور کلی کانون زبان خوب هست یا نه ؟؟؟؟/
البته منم موافقم کلاس تک جنسیتی به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره .
کانون زبان سطحش چطوره ؟؟؟ خوبه ؟؟ ( آخر سر دو دلم کردی )

علیرضا الان مدرک چیه ؟؟؟ اصلا الان زبان میخونی ؟؟؟

با تشکر

Castiel
2012/02/21, 20:05

علیرضا جان ما 5 سال قبل برای کلاسهای Advanced که مختلط بود، یواشکی کلاس برگزار می کردیم که یک وقتی بازرس نیاید! دقیقا دوبار کلاس به همین دلیل برگزار نشد.

ya30n
2012/02/21, 21:05
ایول به یاسین عزیز میدونستی این چند روز که نبودی دلمون برات تنگ شده بید هر موقع هم که میای یک مساله رو مطرح میکنی که چت روم رو به تلاطم میندازه خوب برادر حداقل لب تابت رو توی سطل آب امتحان میکردی اون هم پر از آب شور بعد میگفتی لب تاب یا لپ تاب نمیدونم کدومش درسته ضد آب هست البته آب ریخته رو دیگه نمیشه کاریش کرد خدارو شکر که لب تاب زنده است یکمی احتیاط کنید که خدای ناکرده فردا کسی نگه که با برق باتری لب تاب دچارسانحه شد موفق باشی سپاس

فدات دله منم برات تنگ شده بود جیگر ! این دفعه که خواستم امتحان کنم ، حتما فیلم میگیرم !

*hit m@n*
2012/02/21, 21:16
علیرضا جان ما 5 سال قبل برای کلاسهای Advanced که مختلط بود، یواشکی کلاس برگزار می کردیم که یک وقتی بازرس نیاید! دقیقا دوبار کلاس به همین دلیل برگزار نشد.

من نمیدونم چرا اینقدر ملت الاف کلاس های مختط هستن /؟؟:-bd
البته به نظر من کلاس اگه مختلط باشه طرفین بیشتر به درس خوندن علاقه پیدا میکنن . ( حداقل برای رو کم کنی :D )
ترم قبل تو دانشگاه ما محل برگذاری امتحان رو تفکیک کرده بودن ( خاک بر......... )

با تشکر

Castiel
2012/02/21, 21:24
من نمیدونم چرا اینقدر ملت الاف کلاس های مختط هستن /؟؟:-bd
البته به نظر من کلاس اگه مختلط باشه طرفین بیشتر به درس خوندن علاقه پیدا میکنن . ( حداقل برای رو کم کنی :D )
ترم قبل تو دانشگاه ما محل برگذاری امتحان رو تفکیک کرده بودن ( خاک بر......... )

با تشکر
خوبی کلاس مختلط اینه که ما دخترارو از درس خوندن میندازیم و خودمون بهترین نمرات را میگیریم! حالا گرفتی؟؟

Arsn
2012/02/21, 21:56
کلاس های کانون که مختلط نیست !!
کلاس که هیچی امتحانات با روز های ثبت نامشونم جداست .

موسسات کیش با سفیر هم فکر نکنم هنوز اینجا اومده باشه .

حالا به طور کلی کانون زبان خوب هست یا نه ؟؟؟؟/
البته منم موافقم کلاس تک جنسیتی به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره .
کانون زبان سطحش چطوره ؟؟؟ خوبه ؟؟ ( آخر سر دو دلم کردی )

علیرضا الان مدرک چیه ؟؟؟ اصلا الان زبان میخونی ؟؟؟

با تشکر

بله کلاس های کانون مختلط نیست و مسئولین ثبت نام تا کمربند شلوار بنده ریش دارند !

والا چی بگم ! شما فقط داری نظر من را میشنوی و یه طرفه به قاضی میری ! من به شخصه کانون را نپسندیدم به سفت و سخت بودن قوانینش ، بچه های شدیدا مثبت ، معلم های وحشتناک خشک ، دفتر دار ها و کادر اجرایی بی ادب ، کتب قدیمی و گرامر محور ، معلم محوری .و مثل مدرسه بودن تدریس ، عدم شرکت دانش آموز در بحث ، همه چیز کلاس از قبل تعریف شدست و به محض این که شما بحث یه کم منحرف کنی جلوت گرفته میشه !

البته بعضی از این ها مزیت های کانون هم هست ! قانون سفت و سختش ، نمرات و امتحانات سنگینش که 3 ساعت بعد جوابش رو سایت میاد ، معلم ها با تجربه ! سطحش هم بالاست !

ببین کانون به درد بعضی ها میخوره و خوب جواب میگیرند و به درد بعضی ها نمیخوره
اما اگه شما داری تازه شروع میکنی کانون مطمئنم شما را از زبان دلسرد میکنه (کانون به درد عشاق زبان میخوره !)

من تو جهاد دانشگاهی درس خوندم تا Advanced 2 رفتم ! بعد بچه های کلاس (من و 6 تا دختر دیگه) تصمیم گرفتیم یک ترم مرخصی بگیریم و وقتی اومدیم دوباره ثبت نام کلاس تشکیل نشد

آخه ما تو اون کلاس روابطمون خیلی دوستانه بود ! همه شماره هم را داشتیم ، خطاب قرار دادنمون به اسم کوچک بود ، حتی ولنتاین یک کم جشن میگرفتیم ، موضوعات بحثمون به صورت پارتنر مانند بود و همیشه با هم شوخی داشتیم ، اگه یکی نمیومد بهش زنگ میزدیم ، مقداری از مسیر را با هم میرفتیم و هر جلسه بساط خوراکی ما جور بود (هر کی یک کلمه فارسی حرف میزد باید جلسه بعد شکلاتی ، بستنی ، چیزی میاورد)

الان هم کلاس نمیرم ! و فقط با ترجمه مقالات و خوندن کتاب های انگلیسی دارم سعی میکنم زبانم تحلیل نره!

جواب پست 756 : نه اون زمان من 14 سالم بود و دخترهای کلاس هم تو رنج 14 تا 22 سال بودند و روابط کلاس هر چی که بود جز همشاگردی بودن و علاقه معقول به کلاس و درس و هم دیگر نبود ! همانطور که من به دوست های مدرسه علاقه داشتم با بچه های کلاس هم دوست بودم ! البته یاد اون همشاگردی 22 سالم به خیر ! هر جلسه سلام دادنمون به ژاپنی بود چون اون زبان ژاپنی میخوند !

راستی من هم با این طرح تفکیک جنسیتی مخالفم ! رواج دوستی خیابانی و ... است ! اولین روزی که خود دانشگاه امیرکبیر هم این کار را کرد فرداش دانشجو ها اعتراض کردند و دوباره کار به حالت اول برگشت ! اصلا چه معنی دارد این کارا !

چه قدر درد دل!

کلا شاید اون کلاس خیلی برای من آرمانی بود که کلاس کانون به دلم ننشست ! به خاطر همین مسائل همیشه غبطه اون روز ها را میخورم !

Arsn
2012/02/21, 21:58
خوبی کلاس مختلط اینه که ما دخترارو از درس خوندن میندازیم و خودمون بهترین نمرات را میگیریم! حالا گرفتی؟؟

حسام جان مطمئنی بلعکس نگفتی ؟! والا دروغ چرا ولی من همیشه یا top student بودم یا دوم میشدم ولی عشوه های دخترها بعضا معجزه میکنه !!!!!! (حرف حق بعید میدونم جواب داشته باشه !)

Castiel
2012/02/21, 22:09
حسام جان مطمئنی بلعکس نگفتی ؟! والا دروغ چرا ولی من همیشه یا top student بودم یا دوم میشدم ولی عشوه های دخترها بعضا معجزه میکنه !!!!!! (حرف حق بعید میدونم جواب داشته باشه !)

خب شما سیاست از راه به در کردن دخترا رو نداری!
باید بهت اموزش خصوصی بدم

*hit m@n*
2012/02/21, 22:13
بله کلاس های کانون مختلط نیست و مسئولین ثبت نام تا کمربند شلوار بنده ریش دارند !

والا چی بگم ! شما فقط داری نظر من را میشنوی و یه طرفه به قاضی میری ! من به شخصه کانون را نپسندیدم به سفت و سخت بودن قوانینش ، بچه های شدیدا مثبت ، معلم های وحشتناک خشک ، دفتر دار ها و کادر اجرایی بی ادب ، کتب قدیمی و گرامر محور ، معلم محوری .و مثل مدرسه بودن تدریس ، عدم شرکت دانش آموز در بحث ، همه چیز کلاس از قبل تعریف شدست و به محض این که شما بحث یه کم منحرف کنی جلوت گرفته میشه !

البته بعضی از این ها مزیت های کانون هم هست ! قانون سفت و سختش ، نمرات و امتحانات سنگینش که 3 ساعت بعد جوابش رو سایت میاد ، معلم ها با تجربه ! سطحش هم بالاست !

ببین کانون به درد بعضی ها میخوره و خوب جواب میگیرند و به درد بعضی ها نمیخوره
اما اگه شما داری تازه شروع میکنی کانون مطمئنم شما را از زبان دلسرد میکنه (کانون به درد عشاق زبان میخوره !)

من تو جهاد دانشگاهی درس خوندم تا Advanced 2 رفتم ! بعد بچه های کلاس (من و 6 تا دختر دیگه) تصمیم گرفتیم یک ترم مرخصی بگیریم و وقتی اومدیم دوباره ثبت نام کلاس تشکیل نشد

آخه ما تو اون کلاس روابطمون خیلی دوستانه بود ! همه شماره هم را داشتیم ، خطاب قرار دادنمون به اسم کوچک بود ، حتی ولنتاین یک کم جشن میگرفتیم ، موضوعات بحثمون به صورت پارتنر مانند بود و همیشه با هم شوخی داشتیم ، اگه یکی نمیومد بهش زنگ میزدیم ، مقداری از مسیر را با هم میرفتیم و هر جلسه بساط خوراکی ما جور بود (هر کی یک کلمه فارسی حرف میزد باید جلسه بعد شکلاتی ، بستنی ، چیزی میاورد)

الان هم کلاس نمیرم ! و فقط با ترجمه مقالات و خوندن کتاب های انگلیسی دارم سعی میکنم زبانم تحلیل نره!

جواب پست 756 : نه اون زمان من 14 سالم بود و دخترهای کلاس هم تو رنج 14 تا 22 سال بودند و روابط کلاس هر چی که بود جز همشاگردی بودن و علاقه معقول به کلاس و درس و هم دیگر نبود ! همانطور که من به دوست های مدرسه علاقه داشتم با بچه های کلاس هم دوست بودم ! البته یاد اون همشاگردی 22 سالم به خیر ! هر جلسه سلام دادنمون به ژاپنی بود چون اون زبان ژاپنی میخوند !

راستی من هم با این طرح تفکیک جنسیتی مخالفم ! رواج دوستی خیابانی و ... است ! اولین روزی که خود دانشگاه امیرکبیر هم این کار را کرد فرداش دانشجو ها اعتراض کردند و دوباره کار به حالت اول برگشت ! اصلا چه معنی دارد این کارا !

چه قدر درد دل!

کلا شاید اون کلاس خیلی برای من آرمانی بود که کلاس کانون به دلم ننشست ! به خاطر همین مسائل همیشه غبطه اون روز ها را میخورم !

کانون زیبان اینجا تا کمربند شلوار بنده ریش ندارند
ولی با این اوصاف یه 2 ترم میرم
اگه حال نداد میرم یه جای دیگه
البته میدونم حال نمیده - چون کلاسی که مختلط نباشه اصلا جالب نیست - کاملا خشکه
حالا یه تحقیقی میکنم ببینم این کیش با سفیر این جا اومده یا نه ( البته الان زنگ زدم به رفیقم اون گفت رشت هست )

با تشکر

Arsn
2012/02/21, 22:21
کانون زیبان اینجا تا کمربند شلوار بنده ریش ندارند
ولی با این اوصاف یه 2 ترم میرم
اگه حال نداد میرم یه جای دیگه
البته میدونم حال نمیده - چون کلاسی که مختلط نباشه اصلا جالب نیست - کاملا خشکه
حالا یه تحقیقی میکنم ببینم این کیش با سفیر این جا اومده یا نه ( البته الان زنگ زدم به رفیقم اون گفت رشت هست )

با تشکر

خب احتمالا شما قدت خیلی کوتاهه یا کمربندت را خیلی پایین میبندی!!! (شوخی میکنم)

بحث مختلط بودن نیست ! بحث این مقرراتی و چهارچوب بودن کانون است !
البته این که میرم امتحان میکنم شاید برای شما جواب بده ولی برای تهرانی ها باید برای همون تعیین سطح 1 سال تا 1.5 سال تو نوبت باشی ! (من شهر شما را خبر ندارم !)

*hit m@n*
2012/02/21, 22:31

بحث مختلط بودن نیست ! بحث این مقرراتی و چهارچوب بودن کانون است !
البته این که میرم امتحان میکنم شاید برای شما جواب بده ولی برای تهرانی ها باید برای همون تعیین سطح 1 سال تا 1.5 سال تو نوبت باشی ! (من شهر شما را خبر ندارم !)

برای تعیین سطح 1 سال تا 1.5 باید تو نوبت باشی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من هفته قبل رفتم واسه ثبت نام - بهم گفتن 2 اسفند که امروز باشه برم واسه تعیین سطع
7 اسفند هم تعیین سطح شفاهی هست ( امروز کتبی بود )

با تشکر

saeid6574598
2012/02/21, 23:39
شما انقدر روابطتون با دخترها خوب بود و من نمی دونستم ؟! ماشاالله ! عجب انسانهای توداری هستین ! یکمی هم به من یاد بدید !

شاید بهم بخندید اما این 4 سالی که دانشگاه بودم ، به هیچ کدوم از 8 تا دختری که تا آخر ترم ، باهامون بودند ، حتی سلامم نکردم ! همینجوری سرمو مینداختم پایین و میرفتم .

Arsn
2012/02/22, 05:36
شما انقدر روابطتون با دخترها خوب بود و من نمی دونستم ؟! ماشاالله ! عجب انسانهای توداری هستین ! یکمی هم به من یاد بدید !

شاید بهم بخندید اما این 4 سالی که دانشگاه بودم ، به هیچ کدوم از 8 تا دختری که تا آخر ترم ، باهامون بودند ، حتی سلامم نکردم ! همینجوری سرمو مینداختم پایین و میرفتم .

من نمیگویم سمندر باش یا پروانه باش --- چون بفکر سوختن افتاده‌ای مردانه باش

از اسب افتاده‌ایم، اما از اصل نیفتاده‌ایم

از اون نترس که های و هوی داره، از اون بترس که سر به توی داره

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

VSH-Katana
2012/02/22, 13:37
فرجام سلام رسوند و گفت دیگیه نزدیکه که بیاد و سوپرایز کنه
راستی رفیع جان اگه میشه دیگه زیاد بحث رو سمت هواپیما جندگنده نبر به دلایلی حالم گرفته میشه!!

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 13:41

اینو خیلی خوب اومدی !

Oh My God !!!!!!!!!!!!!

جدی میگی ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

من که کپ کردم ! خندم نگرفت !! D:

خیلی باحالی سعید جان ! اینقدر + ؟ واااااااااااااااااااااااا اای !

Arsn
2012/02/22, 14:04
راست بچه ها یادم رفت بگم! فرجام بالاخره 6970 را خرید و تازه برای ADSl درخواست داده ! انشالله هفته آینده (سه شنبه چهارشنبه) ایشون را تو فروم با قدرت خواهیم داشت ! (کلاغ نیوز!)

Phantom
2012/02/22, 14:17
فرجام سلام رسوند و گفت دیگیه نزدیکه که بیاد و سوپرایز کنه
راستی رفیع جان اگه میشه دیگه زیاد بحث رو سمت هواپیما جندگنده نبر به دلایلی حالم گرفته میشه!!
من نمیبرم من میپرسم شما کشش میدین من ادامه

farjam1990
2012/02/22, 17:21
سلام شنوندگان عزیز توجه فرمایید :دی
خوبید همه؟ دلم برای همه دوستانم در اینجا تنگ شده
یک سری مشکلات پیش اومد برای خط تلفنی که میخوام روش adsl بگیرم که البته مرتفع شده و انشالله هفته آینده در خدمت عزیزان خواهم بود
هم اکنون در کافی نت به سر میبرم :دی

Phantom
2012/02/22, 17:23
یک سری مشکلات پیش اومد برای خط تلفنی که میخوام روش adsl بگیرم که البته مرتفع شده و انشالله هفته آینده در خدمت عزیزان خواهم بود
درود فرجام جان ببین بچهای فروم چقدر به فکر بازگشتتن پس کمی زود تر
با سپاس

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 17:58
منتظرت هستیم فرجام جان

Arsn
2012/02/22, 21:22
با 3875 مگابایت کارت گرافیک میشینیم بازی که 32 مگ گرافیک میخواست بازی میکنیم

یادتون هست ؟ StrongHold Crusader

7670

راستی اگر این را بازی نکردید مثل اینه که Angry birds را بازی نکردید ! (بهتره با اینترنت اکسپلورر شماره 9 به سایتش برید ، سبک است)

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 23:52
اگر این را بازی نکردید مثل اینه که Angry birds را بازی نکردید ! (بهتره با اینترنت اکسپلورر شماره 9 به سایتش برید ، سبک است)

ابن هم لینک برای اطلاعات,تصاویر و .....

Yaser_Aramesh
2012/02/24, 06:54
من امروز فهمیدم که Maxtor و Seagate با هم ادغام شدن و با نام سیگیت فعالیت میکنن !

میدونستید ؟؟

Beni7192
2012/02/24, 10:10
من امروز فهمیدم که Maxtor و Seagate با هم ادغام شدن و با نام سیگیت فعالیت میکنن !

میدونستید ؟؟
نمی دونستم کی این اتفاق افتاد؟

Arsn
2012/02/24, 10:43
بچه ها فکر میکنم یه سه سالی هست این اتفاق افتاده ! مطمئنید بیدار هستید ؟

Beni7192
2012/02/24, 10:50
پس بگو زمانی این اتفاق افتاد که سایت سخت افزار نبود که اطلاع رسانی کنه:))

Yaser_Aramesh
2012/02/24, 12:37
بچه ها فکر میکنم یه سه سالی هست این اتفاق افتاده ! مطمئنید بیدار هستید ؟
همینه دیگه ! ما اونموقه اینترنت نداشتیم که ! الان فهمیدم من !

ya30n
2012/02/24, 19:02

میدونستید ؟؟
یاسر کجایی ؟ ما شیرینیشم خوردیم !

Castiel
2012/02/24, 23:09

میدونستید ؟؟

seagate خط تولید هارد دیسکهای اینترنال سامسونگ را هم اوایل سال 2011 خرید

*hit m@n*
2012/02/24, 23:19
یاسر کجایی ؟ ما شیرینیشم خوردیم !

یاسین جان شیرینی رو از کی گرفتی ؟؟؟
با برو بچ seagate آشنایی؟؟

مثل اینکه این seagate وضعش خیلی خوبه هاااااااااااا !!!!

با تشکر

ya30n
2012/02/24, 23:42
یاسین جان شیرینی رو از کی گرفتی ؟؟؟
با برو بچ seagate آشنایی؟؟

با تشکر

با طرفتاراش آره ! وی خودم اصلا قبول ندارم Seagate رو ! جریان شیرینی هم این بود ! که من یه پیش گویی کردمو درست از آب درومد ! اونم خرید maxtor توسط Seagate بود !

Yaser_Aramesh
2012/02/25, 14:32
مرسی بابت اطلاعت

سیگیت وضعش خیلی خوبه !!!! معلومه !!!!

Castiel
2012/02/25, 15:19
البته قبل از اینکه خط تولید را به سیگیت واگذار کنه، کلی تولید خودش را بالا برد و هارد دیسک در انبارها ذخیره کرد

Yaser_Aramesh
2012/02/25, 15:24
بچه ها ماوس جدید من امروز صبح رسیده بود و مادرم الان بهم داد !!!!!!! قبلش هم اونقدر حولم کرد که قول 5 تومن مژدگانی را ازم گرفت !

در کل دست فروشگاه چاره,اداره پست و مادر عزیزم درد نکنه !

شاید بخواین بپرسید که ماوسم چیه !!! درسته ؟؟!!! معلومه که میخواین بپرسین !!

اما من نمیزارم که بپرسین !!!

چون قبل از اینکه شما بپرسین جواب میدم ! ماوس بنده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) را ببینید !

+Aren
2012/02/25, 15:29
بچه ها ماوس جدید من امروز صبح رسیده بود و مادرم الان بهم داد !!!!!!! قبلش هم اونقدر حولم کرد که قول 5 تومن مژدگانی را ازم گرفت !

چون قبل از اینکه شما بپرسین جواب میدم ! ماوس بنده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) را ببینید !

مبارکه
شیرینی ما یادت نره!
انشاالله باهاش کارای بزرگی بکنی
سپاس

Beni7192
2012/02/25, 15:37

ایشالا scrollش برات بچرخه!

+Aren
2012/02/25, 15:47
Beni7192

نون بگیرم؟ نفت بیارم؟ دلت گرفته؟...

سپاس

Castiel
2012/02/25, 15:50

مبارکه، انشالله Dpi ماوست برات به پرواز دربیاد!

Beni7192
2012/02/25, 15:57
Beni7192

نون بگیرم؟ نفت بیارم؟ دلت گرفته؟...

سپاس
بهنام هستم

ما هم سپاس

Yaser_Aramesh
2012/02/25, 16:04
مبارکه، انشالله Dpi ماوست برات به پرواز دربیاد!
عمرا ! 1600 چیه ؟؟!!!

من برای زیبایی اش گرفتم ! البته dpi اش هم بد نیست !! هست ؟؟!!!

+Aren
2012/02/25, 16:08
عمرا ! 1600 چیه ؟؟!!!

من برای زیبایی اش گرفتم ! البته dpi اش هم بد نیست !! هست ؟؟!!!
موس 20 تومنی من dpi 3600 داره با قابلیت تنظیم dpi و برنامه ریزی و تنظیم وزن!
کاش از این متد ایرانی زیبایی گرای بیرون میومدی و به کارایی هم فکر می کردی!
البته شاید 1600 برای شما مناسب باشه! از لحاظ زیبایی هم زیباست.
سپاس

Yaser_Aramesh
2012/02/25, 16:13
سپاس
اتفاقا روح الله جان باید بگم که من اصلا زیباگرا نیستم ! به کارایی و کیفیت و ..... تو وسایل الکترونیکی خودم اهمیت میدم ! حتی تو لباس هم زیاد زیبا نمیگیرم !

اما این ماوس به خاطر طراحی و رنگش چشممو گرفت,منم گفتم منم که ماوس لازم دارم ! همینو بگیرم ! (چون اینی که داشتم 1000dpi بود و گیر میکرد نشانگرش ! )

Castiel
2012/02/25, 16:14
من ریمارک اپل گرفتم که 800 و 1600 را میتونید تنظیم کنید و رنگ بدنه هم متالیکه!
25 هزار تومن خریدم و راضی هم هستم

rre_za
2012/02/25, 16:20
منم از یه 8 ( شاید هم 9 ) سالی میشه یه Logitech MX518 دارم :دی بسیارهم راضی هستم....

برای موس همراه هم یک A4tech X6-60MD دارم... از ایناس که سیمس جم میشه :دی

Yaser_Aramesh
2012/02/25, 16:22
ازتون ممنونم !

من شیرینی نمیدم !

انشاالله به جای شیرینی mwc رو براتون پوشش میدم ! تا حد توانم ! با اینکه وقت ندارم و کل کارا جمع شده اما قول میدم وقتم رو , تمام وقت بیکاری رو برای پوشش mwc به کار بگیرم !

از همتون هم میخوام همراه من و بقیه تا حد توان پوشش بدین ! البته با کپی پیست نه ! با زحمت کشیدن و ترجمه کردن تا ارزش فروم بالا بره و خودمون هم حالی ببریم که در همچین فروم ای فعالیت میکنیم که بر و بچ همه فعال هستن !

در ضمن قول یک تاپیک آموزش زبان (به خصوص کمک کننده ی زیاد برای ترجمه ی اخبار ) رو بهتون میدم ! البته برای 14 فروردین

موفق باشید..........منتظرم....تنها 1 روز و 16 ساعت و 40 دقیقه مانده !

+Aren
2012/02/25, 21:35
این قیمتها کی می خواد برگرده!؟
خسته شدیم!
سپاس

*hit m@n*
2012/02/25, 21:39
این قیمتها کی می خواد برگرده!؟
خسته شدیم!
سپاس

منظورت قیمت قطعات هست ؟؟؟؟؟؟؟
اگه منظورت همینه باید بگم که نمک نریز رو زخمم که ..........
تا من اومدم هارد اکسترنال بگیرم قیمتها کشید بالا
شانس 0%

حالا اون هیچی
دلار هم هر روز داره میره بالا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدا رحم کنه

با تشکر

rajah
2012/02/25, 21:49
سپاس
موست چیه روح الله جان احیانا فراسو توس FLM-3180 Tous نیست البته قیمتش 16700 و dpi 3200

+Aren
2012/02/25, 21:53
خودم زخمی ترم! مثلا می خواستم موبایل بخرم!
البته امیدوارم که این توفیق اجباری(صبر کردن) به نفعم باشه و مدلهای هیجان انگیزی معرفی بشه!
چون توی تمام این مدل ها موندم کدومو بگیرم! و بیشترین چیزی هم که منو تو شک برده این ویندوزفون هست!
خداااااااااااااااااا!
سپاس

rre_za
2012/02/25, 22:30
منظورت قیمت قطعات هست ؟؟؟؟؟؟؟
اگه منظورت همینه باید بگم که نمک نریز رو زخمم که ..........
تا من اومدم هارد اکسترنال بگیرم قیمتها کشید بالا
شانس 0%

حالا اون هیچی
دلار هم هر روز داره میره بالا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدا رحم کنه

با تشکر

من جم کرده بودم گوشی بگیرم:((

saeid6574598
2012/02/25, 22:48
بچه ها پیشنهاد می کنم تا 1000 فرسخی بازار هم پیداتون نشه ! می پرسید چرا ؟ یک مثال براتون می زنم . من چند روز پیش قیمت یک پاور گرین را 200 هزار تومان گرفتم ! شاید باورتان نشود ، دقیقا 3 دقیقه بعد که زنگ زدم و پرسیدم ، شده بود 215 هزار تومان ! :-o

Phantom
2012/02/26, 08:25
بچه ها پیشنهاد می کنم تا 1000 فرسخی بازار هم پیداتون نشه ! می پرسید چرا ؟ یک مثال براتون می زنم . من چند روز پیش قیمت یک پاور گرین را 200 هزار تومان گرفتم ! شاید باورتان نشود ، دقیقا 3 دقیقه بعد که زنگ زدم و پرسیدم ، شده بود 215 هزار تومان ! :-o
خدارو شکر تو هم داری کم کم به روز میشی

farjam1990
2012/02/26, 11:30
پروژه adsl فعلا شکست خورد :دی

*hit m@n*
2012/02/26, 11:32
پروژه adsl فعلا شکست خورد :دی

سلاااام فرجام جان
خوبی ؟؟

پروژه چرا شکست خورد ؟؟
الان چی داری ؟؟

با تشکر

farjam1990
2012/02/26, 11:38
سلام قربونت خودت خوبی داداش؟ :دی
ظاهرا خط pcm هستش :دی
فعلا با وایمکس یکی از دوستام اومدم نت :دی

Yaser_Aramesh
2012/02/26, 11:58
خدا رحم کنه بهم !

سه هفته دیگه قراره پاور و رم از تهران بگیرم !

بچه های تهران کجا رو بهم پیشنهاد میدن برای خرید ؟؟!!

farjam1990
2012/02/26, 12:01
3 هفته دیگه؟ یعنی هفته آخر سال؟ با قیمتهای وحشتناک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودکشی نکن :دی
بازار ایران بهتره(خیابان ولیعصر بین میدان ولیعصر و خیابان طالقانی)

Yaser_Aramesh
2012/02/26, 12:28
3 هفته دیگه؟ یعنی هفته آخر سال؟ با قیمتهای وحشتناک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودکشی نکن :دی
بازار ایران بهتره(خیابان ولیعصر بین میدان ولیعصر و خیابان طالقانی)
آره دیگه فرجام جان !

میخوام برا سال نو قطعات جدید هم داشته باشم ! البته ممکن هم هست که بیفته به 2 یا 3 فروردین ! چون تو تهران برنامه ها بهم میریزه برای من ! اینور اونور,دوست فامیل,فروم,موزه,پارک و .....

حسابی کار دارم تو تهران !!

farjam1990
2012/02/26, 12:50
به سلامتی انشالله
در تهران کاری امری داشتی در خدمتیم

Yaser_Aramesh
2012/02/26, 12:51
به سلامتی انشالله
در تهران کاری امری داشتی در خدمتیم
ممنون

لطف داری فرجام جان

هستن بر و بچ

Amoo
2012/02/27, 09:01
بالاخره اسکار به فیلم جدایی رسید مبارک باشه... به اصغر فرهادی و همه ایرانیان تبریک میگم.

*hit m@n*
2012/02/27, 09:11
بالاخره اسکار به فیلم جدایی رسید مبارک باشه... به اصغر فرهادی و همه ایرانیان تبریک میگم.

بابا اینا همش 30 یا 30 هست
اسکار کیلو چنده - یعنی شما فکر میکنی اگه اسکار 30 یا 30 نبود به یه فیلم ایرانی میدادن ؟؟؟؟؟؟؟

(( البته این نظر منه و هر کش نظر خودشو داره ))

با تشکر

Castiel
2012/02/27, 10:58
اسکار کیلو چنده - یعنی شما فکر میکنی اگه اسکار 30 یا 30 نبود به یه فیلم ایرانی میدادن ؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
جواد جان همه دوره های اسکار اینطور بوده, بازیگرای خیلی بزرگی در دنیای سینما تاکنون حتی نامزد اسکار هم نشدند و بسیاری از فیلمها هم به همین شکل

saeid6574598
2012/02/27, 12:08

با تشکر
من هم با نظر جواد جان موافقم ! شما فکر کرده اید که آنان عاشق چشم و ابروی ما ایرانی ها هستند که به ما جایزه اسکار می دهند ؟! نخیر عزیز برادر ! این فیلم چون مربوط می شد به مسائل بحرانی خانواده ها و از همه مهمتر ،

مسئله طلاق در بین جوان ها ، جایزه اسکار گرفت ! آنها با دادن جایزه اسکار به این فیلم ، زهر خود را بر ایرانیان پاشیدند ! مطمئن باشید اگر فیلم موضوعش ، چیزی غیر از این بود ( مثلا شهادت ، فداکاری ، از خود گذشتگی و ..... )

هیچ گاه جایزه اسکار نمی گرفت ! یک مسئله دیگر هم که هست اینه که چرا آقای اصغر فرهادی باید با مدونا و سایر بازیگران زن خارجی ، دست بدهد ! مگر ه اینکه ایشون یک مسلمان دوازده امامی شیعه هستند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من خیلی ها رو می شناسم که سالهای سال ، در خارج از کشور زندگی می کردند ، کار می کردند و موفقیت کسب می کردند و نمازشان هم ترک نمی شد و به این گونه انحرافات هم کشیده نشده و ایرانی بودن خودشان را هم فراموش نکرده اند ! حالا قضاوت با خودتان است !

Arsn
2012/02/27, 12:31
من هم با نظر جواد جان موافقم ! شما فکر کرده اید که آنان عاشق چشم و ابروی ما ایرانی ها هستند که به ما جایزه اسکار می دهند ؟! نخیر عزیز برادر ! این فیلم چون مربوط می شد به مسائل بحرانی خانواده ها و از همه مهمتر ،

مسئله طلاق در بین جوان ها ، جایزه اسکار گرفت ! آنها با دادن جایزه اسکار به این فیلم ، زهر خود را بر ایرانیان پاشیدند ! مطمئن باشید اگر فیلم موضوعش ، چیزی غیر از این بود ( مثلا شهادت ، فداکاری ، از خود گذشتگی و ..... )

هیچ گاه جایزه اسکار نمی گرفت ! یک مسئله دیگر هم که هست اینه که چرا آقای اصغر فرهادی باید با مدونا و سایر بازیگران زن خارجی ، دست بدهد ! مگر ه اینکه ایشون یک مسلمان دوازده امامی شیعه هستند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من خیلی ها رو می شناسم که سالهای سال ، در خارج از کشور زندگی می کردند ، کار می کردند و موفقیت کسب می کردند و نمازشان هم ترک نمی شد و به این گونه انحرافات هم کشیده نشده و ایرانی بودن خودشان را هم فراموش نکرده اند ! حالا قضاوت با خودتان است !

wow !!!

دوستان فیلم اصغر فرهادی فیلم ستودنی بود ! برنده شدن هم حقش بود !

انقدر عادت کردید همه چیز را به چشم دشمنی ببینید که نمیخواهید مقایسه درستی انجام بدید !

مهم ترین رقیب فیلم جدایی نادر از سیمین ، فیلم خون و عسل آنجلینا جولی بود که اگر شما اون فیلم را دیده باشید مطمئنا منصفانه است که به فیلم جدایی رای بدید !

این فیلم حقش بود ، به دور از هر مسئله سیاسی ! همانطور که خرس نقره ای و گلدن گلب را گرفت همه دنیا پیش بینی میکرد که بهترین فیلم خارجی هم جدایی باشه !

مگر فیلم "درباره الی" سیاسی بود یا ایران را بد نشون میداد ؟ پس چرا جایزه خرس نقره ای گرفت ؟

نگاه ویژه و متفاوت فرهادی به هر مسئله فیلم سازی باعث موفقیت هاش میشه (فیلم هایی که از هر نظر با بقیه متفاوت است )

اصلا شما فیلم را دیدی ؟ ایران تو این فیلم بهتر از اون چیزی که هست به تصویر کشونده شده بود یا بدتر ؟

دلیل برنده شدن این فیلم ، همونطور که از مصاحبه های خارج نشین ها برمیومد متفاوت بودن و هنجار شکنی این فیلم بود ، واقع گرایانه بودن داستان و سکانس های درام در این فیلم موج میزد !
حتی فیلم برداری این فیلم هم برای مردمان اروپا و آمریکا جالب بود!

دست دادن مگر نوعی انحراف است ؟ در ضمن نوع زندگی ، اعتقادات و رفتار هر کس به خودش مربوطه ! دست دادن اصغر فرهادی با هر کسی هم به خودش مربوطه ! مگر شما اصغر فرهادی را سمبل ایران و شیعه میدونید که کار اون را انقدر بد طلقی میکنید !

saeid6574598
2012/02/27, 12:39
آقا علیرضا گل ! من نمی گم باهاشون دست نده ! من می گم آدم باید به اعتقاداتش پایبند باشه ! شما تا حالا فکر کردی که چرا این اجنبی ها ، تا این حد پیشرفت کرده اند ؟ دلیلش در یک چیز خلاصه می شه : پایبندی به اعتقادات .

اونها در هر شرایطی ، به اعتقاداتشون پایبندند اما ما ایرانی ها ، تا یه ذره ازمون تعریف و تمجید میشه ( دور از جون بچه های خودمون ) ، خودمون رو می بازیم و فراموش می کنیم که ایرانی هستیم .

من این را با قاطیعت می گم ( تجربه بهم می گه ) : " ضربه ای که ما ایرانی ها ، در طول تاریخ به خودمان زدیم ، هیچ کس نزد . ما خودمان عامل بدبختی خودمان هستیم ." ( دیگه ادامه نمی دم ؛ می ترسم 30 یا 30 بشه ! )

Arsn
2012/02/27, 12:49
آقا علیرضا گل ! من نمی گم باهاشون دست نده ! من می گم آدم باید به اعتقاداتش پایبند باشه ! شما تا حالا فکر کردی که چرا این اجنبی ها ، تا این حد پیشرفت کرده اند ؟ دلیلش در یک چیز خلاصه می شه : پایبندی به اعتقادات .

اونها در هر شرایطی ، به اعتقاداتشون پایبندند اما ما ایرانی ها ، تا یه ذره ازمون تعریف و تمجید میشه ( دور از جون بچه های خودمون ) ، خودمون رو می بازیم و فراموش می کنیم که ایرانی هستیم .

من این را با قاطیعت می گم ( تجربه بهم می گه ) : " ضربه ای که ما ایرانی ها ، در طول تاریخ به خودمان زدیم ، هیچ کس نزد . ما خودمان عامل بدبختی خودمان هستیم ." ( دیگه ادامه نمی دم ؛ می ترسم 30 یا 30 بشه ! )

دست دادن یک جور تعامل اجتماعی است و اگر اون فرد دست نده به نحوی بی احترامی کرده !
حتی در موارد خاص (قابل پیگیری است) دست دادن با نامحرم و کافر هم میتونه مجاز باشه !
کجا به اعتقاداتش پایبند نبوده ؟ غیر از این که دست داده خطای دیگری کرده ؟ خود شما هم که میگه دست دادنش مشکل نداشته پس چرا تو پست 817 محکومش میکنی ؟ به چه گناه نا کرده ای ؟

مسئله تمجید یا خود بزرگ بینی نیست ! مسئله داشتن آزادی عمل و اختیار است ، هر کس مسئول رفتار خودش است ! کار زشت و قبیهی هم نکرده !

ما هم اگر واقعا میخوایم از گذشته عبرت بگیریم ، به جای اینکه فیلم رو زیر سوال ببریم یا دست دادن فرهادی را سوژه کنیم ، از راهش درس بگیرم و تمجیدش کنیم به نفعمون است !
تا کی باید آرزوی داشتن نماینده ای در اسکار را با خودمون داشته باشیم ؟ اصغر فرهادی ایران را مطرح کرد ، هنر ایرانی را به رخ کشید ، بدون این که کوچکترین انحرافی داشته باشه، در آخر هم وطنش را ستود و ایرانی را صلح دوست و هنرمند دونست (آخر مراسم گلدن گلب) و جز خدمت کاری برای این مملکت نکرد پس مستحق تمجید است !

واقعا از این جو تعجب کردم ! انتظار داشتم وقتی به خونه و فروم میرسم شاهد تاپیک تبریک و اخبار اسکار باشم ولی متاسفانه .....

Yaser_Aramesh
2012/02/27, 12:50
wow !!!

دوستان فیلم اصغر فرهادی فیلم ستودنی بود ! برنده شدن هم حقش بود !

انقدر عادت کردید همه چیز را به چشم دشمنی ببینید که نمیخواهید مقایسه درستی انجام بدید !

مهم ترین رقیب فیلم جدایی نادر از سیمین ، فیلم خون و عسل آنجلینا جولی بود که اگر شما اون فیلم را دیده باشید مطمئنا منصفانه است که به فیلم جدایی رای بدید !

این فیلم حقش بود ، به دور از هر مسئله سیاسی ! همانطور که خرس نقره ای و گلدن گلب را گرفت همه دنیا پیش بینی میکرد که بهترین فیلم خارجی هم جدایی باشه !

مگر فیلم "درباره الی" سیاسی بود یا ایران را بد نشون میداد ؟ پس چرا جایزه خرس نقره ای گرفت ؟

نگاه ویژه و متفاوت فرهادی به هر مسئله فیلم سازی باعث موفقیت هاش میشه (فیلم هایی که از هر نظر با بقیه متفاوت است )

اصلا شما فیلم را دیدی ؟ ایران تو این فیلم بهتر از اون چیزی که هست به تصویر کشونده شده بود یا بدتر ؟

دلیل برنده شدن این فیلم ، همونطور که از مصاحبه های خارج نشین ها برمیومد متفاوت بودن و هنجار شکنی این فیلم بود ، واقع گرایانه بودن داستان و سکانس های درام در این فیلم موج میزد !
حتی فیلم برداری این فیلم هم برای مردمان اروپا و آمریکا جالب بود!

دست دادن مگر نوعی انحراف است ؟ در ضمن نوع زندگی ، اعتقادات و رفتار هر کس به خودش مربوطه ! دست دادن اصغر فرهادی با هر کسی هم به خودش مربوطه ! مگر شما اصغر فرهادی را سمبل ایران و شیعه میدونید که کار اون را انقدر بد طلقی میکنید !

موافقم باهات علیرضا جان

این فیلم واقعا مستحق دریافت هر جایزه ای هست ! به نظر من هم اصلا ربطی به مسائل سیاسی نداره !

saeid6574598
2012/02/27, 13:14
باشه ! حرف های من همه اشتباه ! اما خدا وکیلی توی این چند وقت که خبر گرفتن جایزه اسکار توسط آقای فرهادی ، مطرح شده ، یکی از این کانال های تلویزیون ، مراسم اهدا جایزه را پخش کرده است ؟! اصلا توی تلویزیون ، حرفی ازش زدن ؟! تازشم می دونید توی این روزنامه ها ، چه حرف هایی بر علیه این بنده خدا زدند 1 توی یک روزنامه ای ( اسم نمی برم ! ) نوشته بود : " اصغر فرهادی ، هموطن من نیست . " .

Arsn
2012/02/27, 13:36
باشه ! حرف های من همه اشتباه ! اما خدا وکیلی توی این چند وقت که خبر گرفتن جایزه اسکار توسط آقای فرهادی ، مطرح شده ، یکی از این کانال های تلویزیون ، مراسم اهدا جایزه را پخش کرده است ؟! اصلا توی تلویزیون ، حرفی ازش زدن ؟! تازشم می دونید توی این روزنامه ها ، چه حرف هایی بر علیه این بنده خدا زدند 1 توی یک روزنامه ای ( اسم نمی برم ! ) نوشته بود : " اصغر فرهادی ، هموطن من نیست . " .

من نمیگم حرف های شما اشتباه ، میگم بهتره منصف باشید !

از کی تا حالا تلویزیون شده منبع ! فقط اخبار ساعت 10 یه کلمه از مراسم گلدن گلب حرف زد و خبر فرهادی را گفت !(گلدن گلب 2 ماه پیش بود) ولی اگر مثلا اخراجی های 3 این جایزه را برده بود (خدا اون روز را نیاره) مطمئن باش تمامی اخبار تمام ساعات شبانه روز براش جشن میگرفتند ! (فکر کنم بیشتر بازش نکنم بهتره ، منظورم کاملا واضحه !)

فرهادی دیشب ساعت 5 صبح اسکار برده بعد شما میگی چند هفته !!! اولا مراسم اسکار خریدنی است و به ایران نمیفروشن دوما به همون دلیل که ایران مراسم المپیک را کامل نشون نمیده (مراسم اسکار هم مراسمی نیست که بشه تو تلویزیون نشونش داد مثل المپیک صحنه داره)

روزنامه ها حرف زیاد میزنند ! مهم اینه که به چه دلیل حرف میزنند و کی این حرف را میزنه ! شما دو تا روزنامه زرد و امثال آقای سلحشور را میبینی که جایزه فرهادی را مسخره میکنند ، لازمه که بیانیه خانه سینما و میلیون ها ایرانی را که به ایشون تبریک گفتند را هم ببینی !

سعید مظفری عزیز ، منطقی بودن شما همیشه برای من ستودنی بوده ولی در این مورد خاص منابعت و خبرها و... که به دست اوردی غلط بوده و موضوع را وارونه بهت جلوه دادند !

Yaser_Aramesh
2012/02/27, 15:00
بچه ها mwc چند ساعته شروع شده ! اخبار زیادی منتشر شده !

یا علی بگین و دست به کار بشین ! کجا ان مترجمین خوب سخت افزار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Phantom
2012/02/27, 15:48
خوب یاسر جان مجله دوهفته نامه عصر شبکه ابتدا در قطع بزرکتر از سخت افزار ماهی دو شماره منتشر میشد مدیر مسئول و صاحب امتیاز سر کار خانم نیره باقر امیری بودنر سردبیر و همه کاره و گرداننده اصلی هم آقای محمد رضا پناهی با همکاری دوستانشون (امیر یاری ، بابک ولی زاده ،احسان عباسی و... که این مجله اول با قیمت 300تومان و قطع بزرگ کاغذ تحریر (همون a4) یک درمیان صفحات رنگی بود یعنی نیم مجله سیاه و سفید بود با حدود 36 صفحه کل صفحات بعد با تلاش و کوشش آقای پناهی و همکاراشون پیشرفت کرد و صفحات تمام گلاسه تمام رنگی شد و فروش بالا رفت در اوج فروش و پختگی این مجله که حاصل زحمات آقای پناهی بودند خانم باقر امیری عذر ایشان را خواست تا با همکاری آقای محمد نادر این مجله را بگرداند من نیز تازه مجله را مشترک شده بودم باید یکسال این مجله رو برام میفرستادند ولی اون مجله پر بار شده بود آموزش رایت سی دی و از این قبیل واینم آخر و عاقبت کارشون

Yaser_Aramesh
2012/02/27, 18:59
ببخشید سالهای گذشته هم آقای پناهی برای پوشش نمایشگاهی خارج از کشور رفته بودند ؟؟!! لطفا با سال ذکر کنید !

farjam1990
2012/02/27, 19:41
:دی

:دی

NinIX
2012/02/27, 20:08
ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــلامــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

Yaser_Aramesh
2012/02/27, 20:09
ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــلامــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
علیک سلام...........

NinIX
2012/02/27, 20:36
دوست عزیز درسته سلام عربی هست اما شما دیگه یک بارش کردید...

+Aren
2012/02/27, 21:25
دوست عزیز درسته سلام عربی هست اما شما دیگه یک بارش کردید...
جانم مهراد جان؟
اگه قرار هست عربی رو حذف کنیم پس باید این انگلیسی رو هم حذف کنیم!
پارسی فقط پارسیست!
در ضمن علیک سلام هیچ مشکلی نداره! چون توصیه دینمان هست.
از مرسی که بهتره!
سپاس

Castiel
2012/02/28, 00:01
خوب یاسر جان مجله دوهفته نامه عصر شبکه ابتدا در قطع بزرکتر از سخت افزار ماهی دو شماره منتشر میشد مدیر مسئول و صاحب امتیاز سر کار خانم نیره باقر امیری بودنر سردبیر و همه کاره و گرداننده اصلی هم آقای محمد رضا پناهی با همکاری دوستانشون (امیر یاری ، بابک ولی زاده ،احسان عباسی و... که این مجله اول با قیمت 300تومان و قطع بزرگ کاغذ تحریر (همون a4) یک درمیان صفحات رنگی بود یعنی نیم مجله سیاه و سفید بود با حدود 36 صفحه کل صفحات بعد با تلاش و کوشش آقای پناهی و همکاراشون پیشرفت کرد و صفحات تمام گلاسه تمام رنگی شد و فروش بالا رفت در اوج فروش و پختگی این مجله که حاصل زحمات آقای پناهی بودند خانم باقر امیری عذر ایشان را خواست تا با همکاری آقای محمد نادر این مجله را بگرداند من نیز تازه مجله را مشترک شده بودم باید یکسال این مجله رو برام میفرستادند ولی اون مجله پر بار شده بود آموزش رایت سی دی و از این قبیل واینم آخر و عاقبت کارشون

بنده سال 88 مشترک شدم و فقط یک شماره برایم ارسال شد. این بود نظم و ترتیب این مجموعه

ببخشید سالهای گذشته هم آقای پناهی برای پوشش نمایشگاهی خارج از کشور رفته بودند ؟؟!! لطفا با سال ذکر کنید !

بله، برای مسابقات gooc سال 2008 نماینده ایران بودند.

farjam1990
2012/02/28, 04:26
دوستان من از اینترنت مبین نتِ دوستم دارم استفاده میکنم
سرعت و اینهاش بدک نیست
توصیه میکنید آیا؟

Beni7192
2012/02/28, 08:57
برادرا این القاب جدید رو یه توضیحی بدین مال من (کاربر مفید) مال فرجام (کاربر فعال)

Castiel
2012/02/28, 10:37
برادرا این القاب جدید رو یه توضیحی بدین مال من (کاربر مفید) مال فرجام (کاربر فعال)

بهنام جان عناوین کاربری از 3 عنوان به 8 عنوان آپدیت شد.

farjam1990
2012/02/28, 17:25
دوستان من از اینترنت مبین نتِ دوستم دارم استفاده میکنم
سرعت و اینهاش بدک نیست
توصیه میکنید آیا؟

نبود نظری چیزی؟ :دی

farjam1990
2012/02/28, 17:25
ینی من فعال هستم فقط؟ مفید نیستم؟ :)) :دی

*hit m@n*
2012/02/28, 19:42
بچه ها الان تو چیز ب//و/ک فرجام یه عکس از بچه گیهاش گذاشت
با هماهنگی خودش قرار شد بزارم تو فروم تا یه ذره هوای فروم عوض بشه

بابا کاسیاس

با تشکر

doom2009
2012/02/28, 20:53
بچه ها الان تو چیز ب//و/ک فرجام یه عکس از بچه گیهاش گذاشت
با هماهنگی خودش قرار شد بزارم تو فروم تا یه ذره هوای فروم عوض بشه

بابا کاسیاس

با تشکر

ایول به فرجام فرجام جان داری فوتبال آمریکایی باری میکنی دستکش پوشیدی ؟

ya30n
2012/02/28, 21:00
فرجام اون ساعت دستت با کنتر آبه ؟

rajah
2012/02/28, 21:13
فرجام تو بچگی هم خوشتیپ بود حیف که یکم دستکشت بزرگه

farjam1990
2012/02/28, 21:27
جواد جان =)))))))))))
doom : والا یادم نیست :دی
داش یاسین تا پارسال داشتمش اون ساعت دیواری رو =)))))
قربونت داداش سعیدِ گل :دی

*hit m@n*
2012/02/28, 23:53
بخشید دوستان امشب باید یه ذره زودتر تنهاتون بزارم
فردا تا دلتون بخاد بدبختی دارم
تا 3 بعد از ظهر دانشگاه
- ساعت 4 هم نوبت دندان پزشکی دارم واسه عصب کشی دندون ( خدا رحم کنه )
فرجام امشب تنهایی !!!!!

با تشکر

doom2009
2012/02/29, 02:32
لطفابرروی عکس کلیک کنید

بدون شرح
8132

*hit m@n*
2012/02/29, 03:03
لطفابرروی عکس کلیک کنید

بدون شرح
8132

یادش بخیر
کارتون فوتبالیستها

با تشکر

Beni7192
2012/02/29, 12:53
یاسر جان تبریک میگم جایزه اشتراک شماره 36 رو بردی: (یه فلش 4gb)

=D>=D>=D>

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 12:59
یاسر جان تبریک میگم جایزه اشتراک شماره 36 رو بردی: (یه فلش 4gb)

=D>=D>=D>
جدی ؟؟!! از کجا فهمیدین ؟؟!! من هنوز مجله ام نرسیده !!!

doom2009
2012/02/29, 13:09
یاسر جان این سایت شما چی شده ؟

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 13:16
یاسر جان این سایت شما چی شده ؟
فیلا تعطیله ! برنامه هایی داریم و درحال عملی کردنیم ! از جمله قالب,بنر,نویسنده,هاست و ...............

Bestapps زود ظهور خواهد کرد ! با قدرتی تازه و ..........

Beni7192
2012/02/29, 13:19
جدی ؟؟!! از کجا فهمیدین ؟؟!! من هنوز مجله ام نرسیده !!!
تو صفحه ی فرم اشتراک نوشته برندگان یاسر آرامش-حجت ا... سازور-ثریا آذرباد-سعید انبار لویی

شیرینی هم فراموش نشه!

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 13:27
تو صفحه ی فرم اشتراک نوشته برندگان یاسر آرامش-حجت ا... سازور-ثریا آذرباد-سعید انبار لویی

شیرینی هم فراموش نشه!
نمیدونم چرا یه هفته هست که همش یه چیز میشه که من باید شیرینی بدم !

Phantom
2012/02/29, 13:37

تو هم اینقد شیرینی دادی ما دل زده شدیم
مبارکت باشه

Beni7192
2012/02/29, 13:45
یعنی نمی خوای شیرینی بدی؟:-w

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 13:47
یعنی نمی خوای شیرینی بدی؟:-w
چی بدم ؟؟!!

Beni7192
2012/02/29, 13:50
من چه بدونم خودت سورپرایزمون کن!

Phantom
2012/02/29, 13:55
چی بدم ؟؟!!

سیب تو دستت

*hit m@n*
2012/02/29, 14:01
ماشاالله چقدر هم خوش شانسی
این چندیم باره برنده میشی ؟؟ 2 یا 3 ؟؟
ای کاش ما یه ذره از این شانسا داشتیم

با تشکر

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 14:34
ماشاالله چقدر هم خوش شانسی
این چندیم باره برنده میشی ؟؟ 2 یا 3 ؟؟
ای کاش ما یه ذره از این شانسا داشتیم
با تشکر
یه دفه اشتراک شش ماهه جایزه گرفتم و الان هم که یه فلش C008 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

چی بردیم مگه ؟ قابلت رو نداره . رسید دستم بفرستم برات ؟

*hit m@n*
2012/02/29, 14:44
یه دفه اشتراک شش ماهه جایزه گرفتم و الان هم که یه فلش c008 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

چی بردیم مگه ؟ قابلت رو نداره . رسید دستم بفرستم برات ؟

تعارف لاهیجانی شنیدی ؟؟
تو هم آره
:d

با تشکر

Beni7192
2012/02/29, 14:47
تو هم دیگه واسه همه چی لینکه منبع میزاری!

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 15:12
تو هم دیگه واسه همه چی لینکه منبع میزاری!
برای اینکه راحت برین ببینین چی هست ! چه خبر هست ! هم کاره خودم رو راحت میکنم (دیگه چیزی نمینویسم ! ) هم کار شما رو ! (البته اگه دوست داشته باشین ببینین ! )

Beni7192
2012/02/29, 16:38
شوخی کردم دوست داریم بازم لینک بزار!!!

farjam1990
2012/02/29, 16:54
دغدغه فکری لرها: چرا جعبه پیتزا مربعه خودش گرده موقع خوردن مثلثه ؟ :))
خودم لر هستم البته :دی

vali66
2012/02/29, 19:12
من یه پست داده بودم ، چرا نیست شده ؟ یا اصلا من توهم زدم و پستم ثبت نشده ؟:(

Beni7192
2012/02/29, 19:29
من یه پست داده بودم ، چرا نیست شده ؟ یا اصلا من توهم زدم و پستم ثبت نشده ؟:(

شاید پست تون به علت رعایت نکردن یه سری چیزا مثل :عدم استفاده از برچسب ,موضوع تکراری و.... حذف شده باشه!!!

vali66
2012/02/29, 20:01
تاپیک نه که ، تو هین تاپیک پست دادم !! شایدم ثبت نشده !خلاصه گفتم بپرسم اگه ثبت شده و عدم خورده ، دلیلشو بدونم که خدای نکرده چه اشتباهی بوده تو پستم که دیگه تکرار نشه .@};-

ya30n
2012/02/29, 20:47
دغدغه فکری لرها: چرا جعبه پیتزا مربعه خودش گرده موقع خوردن مثلثه ؟ :))
خودم لر هستم البته :دی
این سوال خیلی وقته ذهن منم به خودش مشغول کرده ! واس همین کم میام توی فروم ! واقعا چرا پیتزا اینجوریه ؟
(I am a Lor's Man )

Arsn
2012/02/29, 21:08
ولی یک فیلسوف لر مهمترین سوال جهان را که حتی استیون هاکینگ هم از جوابش عاجز بود را کشف کرد !

سوال اینه : اول مرغ بوده یا تخمه مرغ ؟

(البته جنبه مزاح داره !)

*hit m@n*
2012/02/29, 22:33
به خودم قول دادم دقیقا همون روز که کنکور را دادم ، سینما خانواده را بیارم تو اتاقم و وصلش کنم به کامپیوتر و به یاد قدیما cod mw 4 را از اول تا آخر با صدای دالبی بازی کنم ! وقتی نارنجک میترکید واقعا ترسناک بود !

علیرضا جان

همه فکر میکنن اگه کنکور بدن راحت میشن
طرف کلی برنامه میریزه که بعد از اتمام کنکور عملیش کنه
بعد از اینکه کنکور میده انگار نه انگار
همه چی مثل روز عادی

الان اینجوری هستی - کنکور دادی عین خیالتم نیست

با تشکر

farjam1990
2012/03/01, 01:55
دوستان یک عددnoctua nh-d14 خریدم
X_X

*hit m@n*
2012/03/01, 05:23
X_X

تو مگه خنک کننده مایع نداشتی ؟؟
چرا اینو خریدی ؟>؟؟ لازم بود ؟؟

با تشکر

rre_za
2012/03/01, 06:48
X_X

غولیست برای خودش :دی از نظر صدا چطوره ؟ سرو صداش زیاده ؟

اخرین قیمتی که داشتم ازش 150 بود , چقد در اومد واستون فرجام جان ؟

farjam1990
2012/03/01, 16:25
تو مگه خنک کننده مایع نداشتی ؟؟
چرا اینو خریدی ؟>؟؟ لازم بود ؟؟

با تشکر

چرا اونم دارم اما یهو گرفتم آخه طرف داشت خوب میداد :دی

farjam1990
2012/03/01, 16:26
غولیست برای خودش :دی از نظر صدا چطوره ؟ سرو صداش زیاده ؟

اخرین قیمتی که داشتم ازش 150 بود , چقد در اومد واستون فرجام جان ؟

والا تقریبا یا بهتره بگم کاملا سایلنت هستش..چون حداکثر دور فنهاش یکی 1200 و دیگری 1300 هستش
والا من دست دوم خریدم 100 تومن اما طرف فقط چندروز استفاده کرده بود :دی

Arsn
2012/03/01, 18:51
چرا اونم دارم اما یهو گرفتم آخه طرف داشت خوب میداد :دی

فرجام این منطق شما من را کشته !!!

rre_za
2012/03/01, 19:06
لول بسیار عالی گرفتی :دی

یک تست لود هم بگیر ببین صداش در میاد یا نه

farjam1990
2012/03/01, 19:13
فرجام این منطق شما من را کشته !!!
:دی میشناسی که منو
x_x

farjam1990
2012/03/01, 19:16
لول بسیار عالی گرفتی :دی

یک تست لود هم بگیر ببین صداش در میاد یا نه

والا فکر نمیکنم بطور نرمافزاری کنترل بشه سرعت فنهاش چون 4 رشته ای نیست :دی
به جاش 2 تا تبدیل داره که مخصوص اینه که از ولتاژ کم میکنه تا فنها در دور 900 چرخش کنند :دی یعنی بطور عادی روی حداکثر هستند و صدا هم ندارند :دی

Castiel
2012/03/02, 00:05
دوستان عزیز شب همگی شما بخیر،‌ چشمانم حتی با چوب کبریت هم باز نمی ماند!

VSH-Katana
2012/03/02, 02:36
ساعت 4:01 هست و فروم خالیه

VSH-Katana
2012/03/02, 02:40
راستی از اونجایی که زبان رسمی فروم لریه آموزش لری در حد مفاهیم اولیه 100% تزمینی(تضمینی) در 400 به صورت شبانه روزی با مبلغ عالی پذیرفته میشه
با همکاری وحید فرجام و یاسین

Beni7192
2012/03/02, 08:16
آقا حسام برار برو این لرا درنه کودتا کندنه وشون جلو ره ونه بیریم!!!!

+Aren
2012/03/02, 10:11
راستی از اونجایی که زبان رسمی فروم لریه آموزش لری در حد مفاهیم اولیه 100% تزمینی(تضمینی) در 400 به صورت شبانه روزی با مبلغ عالی پذیرفته میشه
با همکاری وحید فرجام و یاسین
ای دا!
کا ای سیت دوا نویمو! بره درست بخون!
آفرین کا!
منم یکمی بلدم! یکمی فقط!
...
سپاس

saeid6574598
2012/03/02, 10:42
یاسین گفت آدمها یا لرن یا ترک ! من باور نکردم ! :))

ya30n
2012/03/02, 13:32
یاسین گفت آدمها یا لرن یا ترک ! من باور نکردم ! :))
حالا باور کردی ؟ اصلا به نظرسنجی راه میندازیم ، فقطم دو گزینه لر و ترک میزاریم ! خوبه ؟ نظرتون چیه ؟

+Aren
2012/03/02, 14:05
الحق که باید زبان رسمی فروم رو لری بذاریم!
سپاس

Beni7192
2012/03/02, 14:22
مثل اینکه شما ندوندنی مدیر کل فروم مازندرانیه!
اقا حسام کجه دری؟ برو اتا کار هاکن وشون فروم ره اشغال هاکردنه!

Beni7192
2012/03/02, 14:30
برادرا کسی میتونه یه تاریخچه و یه سری اطلاعات در مورد شرکت via بزاره!

demigod
2012/03/02, 15:02
ما هم آمدیم
ما رو هم بازی بدین....

Phantom
2012/03/02, 15:07
حالا باور کردی ؟ اصلا به نظرسنجی راه میندازیم ، فقطم دو گزینه لر و ترک میزاریم ! خوبه ؟ نظرتون چیه ؟
من اندیشه کرده می ترکها نیز لر تشریف دارنه چون همیشه میگویند عزیز هموطن لر (مگه نه یاسر جان؟ بیا توضیح بده)

Arsn
2012/03/02, 16:31
برادرا کسی میتونه یه تاریخچه و یه سری اطلاعات در مورد شرکت via بزاره!

درباره تاریخچه که تا جایی که عمر من کفاف میده لااقل این شرکت 15 سالی هست که داره کار میکنه و قعالیتش شبیه فاکسکان است ! یعنی هر چیزی که مفید باشه را تولید میکنه ! از چیپ مادربورد و خود مادربورد گرفته تا پردازنده و کارت گرافیک و شبکه وصدا و....! در زمینه شبکه هم فعال است ! میتونید برای اطلاعات بیشتر به سایتش برید فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)تفاقا امروز داشتیم خونه تکونی میکردیم ، کیسی که مال خودم و 14 سال پیش بود را انداختیم دور ! از قضا مادربورد و پردازنده اش مال همون Via است !

اینم عکسش :

82888289

فکر کن پردازنده با این خنک کن میشده (حتی Sb مادربورد های جدید هم با این خنک نمیشند) :

82908291

ya30n
2012/03/02, 16:40
جاله بدونید شعار Via توی تولید پردازنده اینه که پردازنده باید طوری طراحی و تولید بشه که نیازی به فن نداشته باشه !

Beni7192
2012/03/02, 17:52
درباره تاریخچه که تا جایی که عمر من کفاف میده لااقل این شرکت 15 سالی هست که داره کار میکنه و قعالیتش شبیه فاکسکان است ! یعنی هر چیزی که مفید باشه را تولید میکنه ! از چیپ مادربورد و خود مادربورد گرفته تا پردازنده و کارت گرافیک و شبکه وصدا و....! در زمینه شبکه هم فعال است ! میتونید برای اطلاعات بیشتر به سایتش برید فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)تفاقا امروز داشتیم خونه تکونی میکردیم ، کیسی که مال خودم و 14 سال پیش بود را انداختیم دور ! از قضا مادربورد و پردازنده اش مال همون Via است !

اینم عکسش :

82888289

فکر کن پردازنده با این خنک کن میشده (حتی Sb مادربورد های جدید هم با این خنک نمیشند) :

82908291
آقا سیستم عاملش چیه؟
کلا یه توضیحی در مورد این سیستمت بزار!

Arsn
2012/03/02, 18:00
آقا سیستم عاملش چیه؟
کلا یه توضیحی در مورد این سیستمت بزار!

سیستم عامل چی چیه ؟
اون کیس قدیمیه ؟ یه زمانی داس و بعدها با پیشرفت روزافزون تکنولوژی (!) به ویندوز 3 تبدیل شد ! البته آخرین بار روش ویندوز 98 هم ریختیم
اون کیس با پردازنده 800 AMd کاتلون K6 کار میکرد ، رمش 16 مگ بود(بهترین اون زمان ، پدرم از سنگاپور وارد کرد) ، هاردش هم که ارتقا داده بودیم دو تا 4 گیگ بود ، پاور 150 وات ، گرافیک هم vodoo با حجم 4 مگ بود !
خلاصه زندگی داشتیم با این کیس !

Arsn
2012/03/02, 18:47
فیتیله فردا تعطیله ! فیتیله فردا تعطیله !

همین الان اخبار اعلام کرد که فردا تمام مقاطع تحصیلی تهران به غیر از شمیرانات و اسلام شهر به علت شمارش رای تعطیل میباشد !!!!

یه مقاله درست حسابی فردا مهمون من هستید !!!

+Aren
2012/03/02, 18:53
فیتیله فردا تعطیله ! فیتیله فردا تعطیله !

همین الان اخبار اعلام کرد که فردا تمام مقاطع تحصیلی تهران به غیر از شمیرانات و اسلام شهر به علت شمارش رای تعطیل میباشد !!!!

یه مقاله درست حسابی فردا مهمون من هستید !!!
تعطیلی هم برای شما تهرانی ها!
ما اینجا خاک تنفس می کنیم!
با دمای بالای 50 درجه سانتیگراد و رطوبت 90% آبپز می شیم!
و...
یبار نشد تعطیل بشیم!
حالا خدا روزی نیاد تهران یکم هوا خاکی بشه!
(به قول شاعر: شکایت نیست، درد دل است)
سپاس

*hit m@n*
2012/03/02, 20:48
جاله بدونید شعار Via توی تولید پردازنده اینه که پردازنده باید طوری طراحی و تولید بشه که نیازی به فن نداشته باشه !

حالا در این زمیه موفق شده بود یا نه ؟؟
تا کجا پیش رفته بود ؟؟ اصلا پیش رفتی داشت ؟؟

با تشکر

ya30n
2012/03/02, 23:51
حالا در این زمیه موفق شده بود یا نه ؟؟
تا کجا پیش رفته بود ؟؟ اصلا پیش رفتی داشت ؟؟

با تشکر

اگه پردازنده یا چیپ های via رو ببینی متوجه میشی :دی ! معمولا فقط یه سینک آلمینیومی روشونه ! توی بد ترین حالت هم یه فن کوچیک که نای چرخیدن نداره ! فکر کنم اون فن رو هم میزاره که کاربرا دلشون خوش باشه ! وگر نه با یه سینک بهتر نیازی به فن هم نداره !

+Aren
2012/03/03, 00:04
برای شما هم این ارور Database error هست؟
پدرم در اومد!
سپاس

ya30n
2012/03/03, 00:13
آره ! رو مخه من هم رفته !

Phantom
2012/03/03, 08:09
توجه توجه

همین الان ساعت 9.35 صبح روز 13اسفند نود رادیو جوان اعلام کرد
یه سیارک حدود 100متری قرار است حدود سال 2036 به کره زمین برخورد کنه و دانشمندان در پی اون هستند به نحوی مسیرش رو عوض کنند

شما هم بهتر از همین الان به فکر باشین

doom2009
2012/03/03, 08:23
توجه توجه

همین الان ساعت 9.35 صبح روز 13اسفند نود رادیو جوان اعلام کرد
یه سیارک حدود 100متری قرار است حدود سال 2036 به کره زمین برخورد کنه و دانشمندان در پی اون هستند به نحوی مسیرش رو عوض کنند

شما هم بهتر از همین الان به فکر باشین

ممکن هست انقراض دایناسورها دوباره تکرارشه ولی به جای دایناسورها ........ منقرض شن راحت شیم سپاس

Phantom
2012/03/03, 08:26
ممکن هست انقراض دایناسورها دوباره تکرارشه ولی به جای دایناسورها ........ منقرض شن راحت شیم سپاس

البته اگه تا اون موقع اینها..... مارو نخورده باشند و منقرضمون نکرده باشند =))

Yaser_Aramesh
2012/03/03, 08:37
من میدونستم پایان دنیا نزدیکه !

هر چی خواست خدا باشه اتفاق میفته !

بیاین خوب زندگی کنیم ! بیاین خوب باشیم تا بعدا وقتش که رسید حسرت نخوریم که فرصت های خوب بودن رو از دست دادیم !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این جا آستارا , تمامی مقاطع دبستان,راهنمایی و دبیرستان تعطیل است !

امروز بیشتر در کنارتون خواهم بود !

Phantom
2012/03/03, 08:46
من میدونستم پایان دنیا نزدیکه !

هر چی خواست خدا باشه اتفاق میفته !

بیاین خوب زندگی کنیم ! بیاین خوب باشیم تا بعدا وقتش که رسید حسرت نخوریم که فرصت های خوب بودن رو از دست دادیم !
نگران نباش یاسر جان اونطور که تو رادیو میگفت احتمال داره و مسیرش هنوز صد در صد نیست تازه دانشمندان میخوان قبل اینکه به زمین بخوره با فرستادن فضا پیمای انفجاری تو مسیرش منحرفش کنند البته اگه بر آورد شون غلط نشه و انفجار مدارشو 100%به سمت زمین تغییر نده
فرق ما با دایناسورها همینه

+Aren
2012/03/03, 08:47
می خواین برم با سیاره صحبت کنم؟ شاید منصرف شدا!
آخه به 100 متر هم می گن سیاره!؟ شهاب سنگه دیگه! می خوره یجایی(شاید توی آب) دیگه!
البته 100 متر تا برسه زمین فکر کنم بشه 10 متر!
دو تا موشک هم میزنیم بهش که دیگه اینورا پیداش نشه!
حالا این قضیه واقعیت داره یا دروغه 13 اسفنده؟
حالا هر چی هست! ما باید خوب زندگی کنیم!
سپاس

Phantom
2012/03/03, 09:10
می خواین برم با سیاره صحبت کنم؟ شاید منصرف شدا!
آخه به 100 متر هم می گن سیاره!؟ شهاب سنگه دیگه! می خوره یجایی(شاید توی آب) دیگه!
البته 100 متر تا برسه زمین فکر کنم بشه 10 متر!
دو تا موشک هم میزنیم بهش که دیگه اینورا پیداش نشه!
حالا این قضیه واقعیت داره یا دروغه 13 اسفنده؟
حالا هر چی هست! ما باید خوب زندگی کنیم!
سپاس

اگر این شهاب سنگ به زمین برخورد کند شدت برخورد آن به 870 مگاتن می‌رسد. این شدت 65 هزار برابر بزرگ‌تر از بمباران اتمی هیروشیما است

rajah
2012/03/03, 09:16
فکر کنم باید از همین الان باید بساطم رو جمع بکنم عازم بشم آخه بابام یه خونه پدری تو ماه داره احتمالا برم اونجا.....................دی:فکر کنم سیارک نیست شهاب سنگ باشه آخه سیارک اونم 100 متری

ya30n
2012/03/03, 11:42
من دوست دارم عروسی حسام رو ببینم بعد بمیرم !

+Aren
2012/03/03, 12:27
ای یاسین...!
...
این روز های پایانی زندگی توی هر فرومی میرویم این ارور دیتابیس رو می بینیم!
چه خبر شده؟ همه سرورهای لینوکسی قاط زدن اساسی!
سپاس

farjam1990
2012/03/03, 15:09
پس از کش مکش های فراوان adsl ظاهرا وصل شده :دی

Castiel
2012/03/03, 15:26
خب به سلامتی فرجام عزیز
مبارکه
شیرینی ما را هم بزن به حساب!

farjam1990
2012/03/03, 16:39
سلامت باشید :دی
چشم حتماااااااااااااا شیرینی محفوظ
راستی دوستان جمع نمیشن تهران زیارتشون کنیم؟ :دی

Yaser_Aramesh
2012/03/03, 16:42
من میام عید ! بیام ببینمت ؟!

farjam1990
2012/03/03, 16:48
بسیار خوشحال میشم یاسر جان
در خدمتت هستم

Yaser_Aramesh
2012/03/03, 16:51
بسیار خوشحال میشم یاسر جان
در خدمتت هستم
چه جدی گرفتی !!!! D:

عمرا اولیا بزارن !!! d:

farjam1990
2012/03/03, 16:57
بپیچون :دی

Yaser_Aramesh
2012/03/03, 17:12
بپیچون :دی
می فهمن ! کلا من بلدم آدما رو بچیتونم ! رفقا,معلم ها,فامیل ها ولی پدر و مادر رو عمرا ! همیشه می فهمن !

Castiel
2012/03/03, 17:35

انشالله قبل از عید میام تهران و حتما زیارتت می کنم فرجام عزیز
کلا این سری که آمدم فقط میخوام دوستان را ببینم.

Beni7192
2012/03/03, 18:52
انشالله قبل از عید میام تهران و حتما زیارتت می کنم فرجام عزیز
کلا این سری که آمدم فقط میخوام دوستان را ببینم.
خدا قسمت کنه ما که نزدیکیم یه برنامه پیش بیاد شما رو از نزدیک زیارت کنیم آخه دانشگاهم صنعتی بابل هست که دیگه بابلسر 2 قدم راه هست!

Castiel
2012/03/03, 19:09
خدا قسمت کنه ما که نزدیکیم یه برنامه پیش بیاد شما رو از نزدیک زیارت کنیم آخه دانشگاهم صنعتی بابل هست که دیگه بابلسر 2 قدم راه هست!

ما در خدمتیم، شما اراده کنید، ما خدمت میرسیم بهنام جان

Beni7192
2012/03/03, 19:18
خیلی آقایی, منتظرم یه بهونه ای پیش بیاد خدمتت برسم.

Castiel
2012/03/03, 19:19
خیلی آقایی, منتظرم یه بهونه ای پیش بیاد خدمتت برسم.

بزرگواری عزیز
انشالله موقعیت مناسبی پیش بیاد

VSH-Katana
2012/03/03, 19:48
منم میخوام

saeid6574598
2012/03/03, 22:34
اون وقت میگن چرا کم کاری ! ما یک ساعته که مطلب " انواع تکنولوژی های صدا " رو گذاشتیم رو فروم دریغ از یک بازدید کننده ! می دونید چقدر براش زحمت کشیدم ! =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Beni7192
2012/03/03, 22:49
ما که بازدید کردیم خواستیم نظر هم بدیم گفتیم شاید مقاله ادامه دار باشه,نظمشو بهم نزنیم!

Phantom
2012/03/04, 08:26
دوستان مدتیه عکسهایی که در تاپیکها قرار دادم قابل مشاهده نیستند علتش اینه که مرکز آپلود (up.iranblog.com) تعطیله واین پیام رو گذاشته روی سایت (سایت در حال بروز رسانی و پاک سازی میباشد

کلیه عکس و فایلهای قبلی در دسترس است

امکان آپلود عکس و فایل جدید تا چند روز آینده مجددا فراهم میشود)

احتمالا بعد بروز رسانی دوباره عکسها قابل مشاهده باشند

saeid6574598
2012/03/04, 19:32
برنامه " صفر و یک " را دیدم . واقعا آقای پناهی و بابک نقاش ، دو گوهر گرانبها برای این مملکت هستند . واقعاً خوب و تخصصی صحبت می کردند . ای کاش زمان زیادی را به این دو بزرگوار اختصاص می دادند . جامعه کامپیوتر کشور به یک چنین اشخاص متخصص و مجربی ، نیاز مبرم دارد . از آقای شالیکاریان هم که خبر برنامه را دادند ، سپاسگذاری می کنم . :-c

Beni7192
2012/03/04, 19:45
من ندیدم کجا میشه دانلود کرد؟؟
چرا قبلا اعلام نکردید؟

saeid6574598
2012/03/04, 19:50
چرا قبلا اعلام نکردید؟
دانلودی که نیست بهنام جان ! ساعت 6 و نیم بعداز ظهر امروز از شبکه آموزش پخش شد . من هم اطلاع نداشتم . حسام جان خبر دادند . منم شانسی اومدم توی فروم وگرنه عمرا می فهمیدم . ( یه چیزی بهم گفت به فروم سر بزنم )

ya30n
2012/03/04, 19:56
چرا قبلا اعلام نکردید؟

ایشالله فردا میتونی دانلود کنی !
لینک دانلود رو علیرضا زحمتش رو میکشه !

+Aren
2012/03/04, 21:46
خالق cd در گذشت ... _________________ شرکت ژاپنی سونی اعلام کرد که خالق "سی دی" که نقش مهمی در همه گیر شدن آن داشت، درگذشت. شرکت سونی از مرگ مردی خبر داد که در همه گیر شدن استفاده از سی دی (لوح فشرده) در جهان نقش اساسی داشت. این شرکت ژاپنی اعلام کرد که نوریو اوگا، رئیس پیشین سونی در سن ۸۱ سالگی در توکیو درگذشته است. به گفته سونی، "دوراندیشی و قدرت پیش بینی" اوگا، سونی را به یکی از پیشروان صنعت سرگرمی در جهان تبدیل کرد. اوگا در آخرین فعالیت خود به عنوان مشاور ارشد شرکت سونی با این شرکت همکاری می کرد.

واقعیت داره؟
سپاس

Yaser_Aramesh
2012/03/04, 22:32
واقعیت داره؟

بله....خدا رحمتش کنه

Yaser_Aramesh
2012/03/04, 22:36
در 23 آپریل 2011 فوت کردند ! حالا چی شده روح الله که الان می پرسی ؟!

Yaser_Aramesh
2012/03/04, 23:19
شب همگی بخیر دوستان گلم

Arsn
2012/03/04, 23:21
شب بخیر ! خواب های سیاه سفید ببینی !

+Aren
2012/03/04, 23:35
در 23 آپریل 2011 فوت کردند ! حالا چی شده روح الله که الان می پرسی ؟!
آخه یه کسانی مثل این آقا فوت می کنند و ما هیچی نمی فهمیم! کسایی که رایانه رو پایریزی کردند!
ولی...

rajah
2012/03/04, 23:35
شب بخیر ! خواب های سیاه سفید ببینی !
آقا چرا رنگی نبینه؟؟؟

farjam1990
2012/03/05, 03:09
بعضی ها اصلا استعداد گیم ندارن :دی

8407

Yaser_Aramesh
2012/03/05, 18:55
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآ هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا ی

بچه هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا

Mediafire ف i ل t ر شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! من نمیزارم فی0000ل----تر بمونه !!!!!!!!!!!!!!!!! کجا باید اعتراض کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!

dr.zhivago
2012/03/05, 19:38
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآ هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا ی

Mediafire ف i ل t ر شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! من نمیزارم فی0000ل----تر بمونه !!!!!!!!!!!!!!!!! کجا باید اعتراض کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!
تو که نمیتونی اعتراض کنی !
صاحابش با شناسنامه و کارت ملی باید بره اعتراض کنه !
اما میتونی بری اینجا فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

+Aren
2012/03/05, 20:46
دوستان!
بنده نیاز مبرم دارم به یک داستان نسبتا کوتاه گفت و گو بین دو چیز (عیر از انسان)
کمک کنید!

saeid6574598
2012/03/05, 21:34
ها ای که الا وگفتی ، ای یعنی چه ؟

saeid6574598
2012/03/05, 23:10
بچه ها یک مطلب در مورد " پردازش ابری " توی قسمت فناوری گذاشتم . برید ببینیدش !

farjam1990
2012/03/06, 03:46
دوستان کم فعالیت شدن بنده رو با وجو وصل شدن اینترنتم ببخشید
حدود 1 هفتست خیلی فکرم درگیره
با یکسری نرم افزارها مشکل پیدا کردم
حالم از هرچی نرم افزار و محیط ویندوز داره به هم میخوره... قشنگ دارم میارم بالا
امشب هم پردازندم رو تا سر حد سوزوندن ازش کار کشیدم(فکر کنم دانگرید کرده) ! شبا خواب فریم و بنچمارک میبینم
از طرفی هم به شدت دارم کار میکنم که پول در بیارم و بتونم یکسری کارهای بنیادین کنم
واقعا مخ درد گرفتم از بس فکر کردم
الانه که کرش کنم و صفحه آبی بدم

Phantom
2012/03/06, 08:05

به خدا اعتراض کن
من تو تاپیک 24 عکس سحری که براتون آوردم آخرش مجبور شدم از filتر شکن استفاده کنم چون نیمی از عکسها که همه هم مال طبیعت بی بدیل خداوند بودند قابل دسترس نبوددند البته این برنامه هم سرعت رو پایین میاورد
من به کی اعتراض کنم؟

saeid6574598
2012/03/09, 21:54
با سلام ! دو تا پلیر رو بررسی کردم و فردا 20 اسفند ماه 1390 ، اونها رو بر روی فروم می گذارم . فقط نظر یادتون نره !

Yaser_Aramesh
2012/03/09, 21:59
فردا مقاله ای با موضوع لیزر خواهم گذاشت
به شدت خسته ام
شب همگی خوش

VSH-Katana
2012/03/09, 22:45
نه فرجام خداییش لر کرش میکنه ؟
که تو میخوایی این کار رو بکنی
هااا تو از لر بودن اخراج وشدی !

ya30n
2012/03/09, 22:50
والا ! لر رو چه به کرش ؟
من اگه لپتاپم کرش کنه ! با آجر میزنم تو سرش !

VSH-Katana
2012/03/09, 22:51
دوستان کم فعالیت شدن بنده رو با وجو وصل شدن اینترنتم ببخشید
حدود 1 هفتست خیلی فکرم درگیره
با یکسری نرم افزارها مشکل پیدا کردم
حالم از هرچی نرم افزار و محیط ویندوز داره به هم میخوره... قشنگ دارم میارم بالا
امشب هم پردازندم رو تا سر حد سوزوندن ازش کار کشیدم(فکر کنم دانگرید کرده) ! شبا خواب فریم و بنچمارک میبینم
از طرفی هم به شدت دارم کار میکنم که پول در بیارم و بتونم یکسری کارهای بنیادین کنم
واقعا مخ درد گرفتم از بس فکر کردم
الانه که کرش کنم و صفحه آبی بدم
هه خدا فرجام نونم اصلا لر وه کامپیوتر چی
یه هیچ یه لر هیچ وقت صفحه آبی نمه اه اصلا کرش مال سه سولا هی اما سی سولیم

VSH-Katana
2012/03/11, 15:55
بچه ها کارت منو گذاشتن واسه جایزه میشه یه چیزی به این حسام بگید که کارت رو بهم بده

Beni7192
2012/03/11, 16:40
بچه ها من امروز ویندوز 8 رو نصب کردم
نبودن استارت یکم اذیتم میکنه امکانات قسمت شبکه یه جورایی کم شده
چند تا مشکل هم دارم:
1 نمیتونم مای کام‍‍‍‍بیوتر رو ‍‍‍‍‍روی دسکتاب بزارم جاش شرتکاتش رو گذاشتم!!!!
2 نمیتون حرف p فارسی رو تایب کنم!!!
3 از فونت فارسیش خوشم نمیاد!
4 Epu engine روش کار نمی کنه!
5 نرم افزار مدیریت صدای ریلتک نصب میشه ولی باعث میشه کلا صدا قطع شه!!!

کمک!!!!!

Castiel
2012/03/11, 18:54
بچه ها من امروز ویندوز 8 رو نصب کردم
نبودن استارت یکم اذیتم میکنه امکانات قسمت شبکه یه جورایی کم شده
چند تا مشکل هم دارم:
1 نمیتونم مای کام‍‍‍‍بیوتر رو ‍‍‍‍‍روی دسکتاب بزارم جاش شرتکاتش رو گذاشتم!!!!
2 نمیتون حرف p فارسی رو تایب کنم!!!
3 از فونت فارسیش خوشم نمیاد!
4 Epu engine روش کار نمی کنه!
5 نرم افزار مدیریت صدای ریلتک نصب میشه ولی باعث میشه کلا صدا قطع شه!!!

کمک!!!!!

بهنام جان این طبیعی هست چون این سیستم عامل نسخه نهایی نیست و نسخه بتا یک سری محدودیت سخت افزاری داره و به همین دلیل مشکل با شناسایی درایور ها به وجود اومده

Beni7192
2012/03/11, 19:50
بهنام جان این طبیعی هست چون این سیستم عامل نسخه نهایی نیست و نسخه بتا یک سری محدودیت سخت افزاری داره و به همین دلیل مشکل با شناسایی درایور ها به وجود اومده

یعنی همه ی چیز هایی که گفتم به خاطر آزمایشی بودنشه!!!!

Castiel
2012/03/11, 20:17
یعنی همه ی چیز هایی که گفتم به خاطر آزمایشی بودنشه!!!!

آره عزیز
البته این مشکل تا زمانی که شرکتهای سازنده سخت افزار به روز رسانی برای درایور انجام ندهند ادامه خواهد داشت. به طور حتم Realtek فایلهای درایور را به روز رسانی می کنه

Beni7192
2012/03/12, 00:10
بچه ها از یاسر خبری نیست دو سه روزی نیست تو فروم!

ya30n
2012/03/12, 00:11
من میدونم کجاست ! ولی نمی تونم بگم !

saeid6574598
2012/03/12, 00:14
من میدونم کجاست ! ولی نمی تونم بگم !
چرا نمیشه بگی ؟؟؟!!!!

ya30n
2012/03/12, 00:18
آخه اینجا بچه ها هوایی میشن !
سعید یادت نیست توی بخش میدران سر چه موضوعی کلید کردیم روی یاسر ! ؟ رفته دنباله همون دیگه ! :دی

saeid6574598
2012/03/12, 00:23
سعید یادت نیست توی بخش میدران سر چه موضوعی کلید کردیم روی یاسر ! ؟ رفته دنباله همون دیگه ! :دی
شوخی می کنی یا جدی میگی ؟

ya30n
2012/03/12, 00:25
ای بابا مگه به قیافه من می خوره که شوخی بکنم ! ؟

Beni7192
2012/03/12, 00:35
منظورت کنفرانس در مورد لیزره یا شیرینی جایزش؟

ya30n
2012/03/12, 00:38
یه چیز تو همین مایه ها ! بیشتر به شیرینی نزدیکه !

saeid6574598
2012/03/12, 00:38
منظورت کنفرانس در مورد لیزره یا شیرینی جایزش؟
ای کاش اون بود بهنام جان !>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)

بگم ؟ بگم ؟ بگم ؟

Beni7192
2012/03/12, 00:42
بگو دیگه جون به لب شدیم!

saeid6574598
2012/03/12, 00:50
بگو دیگه جون به لب شدیم!
رفته قاطی مرغها بشه ؛ اگه بتونه !=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>

Beni7192
2012/03/12, 00:55
جدی که نمیگی هنوز .............

saeid6574598
2012/03/12, 01:00
جدی که نمیگی هنوز .............
یک نگاه به عکس پروفایلم بنداز ! این قیافه با کسی شوخی داره ؟!

Beni7192
2012/03/12, 01:03
من الان کلم داره دود میکنه خودشم شناسنامشو بیاره نمی تونم قبول کنم!!!!

ya30n
2012/03/12, 01:06
آقا باور نکن ! منم اول مثل تو ! ولی بعد که به سیبیل های سعید دقت کردم دیدم ! راست میگه و با کسی شوخی نداره !

saeid6574598
2012/03/12, 01:06
من الان کلم داره دود میکنه خودشم شناسنامشو بیاره نمی تونم قبول کنم!!!!
توی این دوره زمونه هیچ چیز عجیب نیست بهنام جان ! =d>

saeid6574598
2012/03/12, 01:09
آقا باور نکن ! منم اول مثل تو ! ولی بعد که به سیبیل های سعید دقت کردم دیدم ! راست میگه و با کسی شوخی نداره !
پس حالا سبیل هام رو ندیدی ! شده مثل سبیل قزاق ها !

Beni7192
2012/03/12, 01:11
من که دیگه مخم کرش شده باید ریستش کنم!!!

شب خوش!!!

farjam1990
2012/03/12, 02:46
من آخرش در راه این فروم شهید میشم و سیستمم هم دود میشه میره هوا :دی
با کمترین امکانات و بدون هیچ حمایت و تشویق :دی
روزی 6 ساعت صرفا" دارم بنچمارک میگیرم !
خیلی سخته که یه کاریو بخوای توش نتیجه بگیری اما دیگران بلد باشن و تو نباشی :دی دارم زور میزنم تا با آزمایش و خطا راه خودمو پیش برم :دی
دقیقا" مثل اینه که بدون کلاس ریاضی و این چیزها بخوای قضیه فیثاغورث رو اثبات کنی! :دی
منظورم مسابقست :دی
دوستانی هستند که 5-6 سال در اورکلاک سابقه دارند اما منی که اولین بنچمارکم و اورکلاکم 4 ماه پیش بوده باید باشون رقابت کنم:دی
لااقل نشون بدم که با این مدت کمی که چیز میز یاد گرفتم میتونم رقابت کنم :دی شاید جایزه نگیرم اما نشون میدم که فروممون قویه!
فقط 2 نفر بهم انرژی مثبت دادن تا حالا :دی علیرضا و داداش وحید :دی

Yaser_Aramesh
2012/03/12, 08:41
سلام بچه ها !

من دو ساعت دیگه راهی تهرانم !!!

انشاالله چند روز دیگه تو تهران میام !

بابت دو روز نبودم هم عذر میخوام ! مودم ام خراب بود ! الان هم در دست برادران تعمیرکار !

در کل جبران میکنم اساسی !!

خداحافظ همتون

adam
2012/03/12, 08:57
سلام و خسته نباشین من یک دسته بیسیم ایکس باکس و یک ریسیور برای دسته گرفتم(البته ریسیور همراه دسته نبود و فروشنده جداگانه اون رو بهم داد) بنده می خوام بااین دسته تو pc بازی کنم اما نمی دونم چطوری

+Aren
2012/03/12, 10:01
من آخرش در راه این فروم شهید میشم و سیستمم هم دود میشه میره هوا :دی
با کمترین امکانات و بدون هیچ حمایت و تشویق :دی
روزی 6 ساعت صرفا" دارم بنچمارک میگیرم !
خیلی سخته که یه کاریو بخوای توش نتیجه بگیری اما دیگران بلد باشن و تو نباشی :دی دارم زور میزنم تا با آزمایش و خطا راه خودمو پیش برم :دی
دقیقا" مثل اینه که بدون کلاس ریاضی و این چیزها بخوای قضیه فیثاغورث رو اثبات کنی! :دی
منظورم مسابقست :دی
دوستانی هستند که 5-6 سال در اورکلاک سابقه دارند اما منی که اولین بنچمارکم و اورکلاکم 4 ماه پیش بوده باید باشون رقابت کنم:دی
لااقل نشون بدم که با این مدت کمی که چیز میز یاد گرفتم میتونم رقابت کنم :دی شاید جایزه نگیرم اما نشون میدم که فروممون قویه!
فقط 2 نفر بهم انرژی مثبت دادن تا حالا :دی علیرضا و داداش وحید :دی

دمت گرم فرجام! بزن همه رو داغون کن! رو دست همه باید بزنی! ببینم چیکار می کنی!

سلام و خسته نباشین من یک دسته بیسیم ایکس باکس و یک ریسیور برای دسته گرفتم(البته ریسیور همراه دسته نبود و فروشنده جداگانه اون رو بهم داد) بنده می خوام بااین دسته تو pc بازی کنم اما نمی دونم چطوری
سلام
از اینجا درایورش رو دانلود کن عزییم!
فقط اگر دوباره در این زمینه سوالی بود اینجا بپرسید که سریع تر به پاسخ برسید:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پرسش-و-پاسخ

امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم.

Beni7192
2012/03/12, 10:35
سلام بچه ها !

من دو ساعت دیگه راهی تهرانم !!!

انشاالله چند روز دیگه تو تهران میام !

بابت دو روز نبودم هم عذر میخوام ! مودم ام خراب بود ! الان هم در دست برادران تعمیرکار !

در کل جبران میکنم اساسی !!

خداحافظ همتون

ای بابا یاسر هم چیزی نگفت !
سعید جان گه منو نمیزنی: اطمینان میدی که سرکارم نزاشتی؟!؟!؟!

saeid6574598
2012/03/12, 10:42
ای ببا یاسر هم چیزی نگفت !
سعید جان گه منو نمیزنی: اطمینان میدی که سرکارم نزاشتی؟!؟!؟!
والله چی بگم بهنام جان !!!!!!!!!

ya30n
2012/03/12, 11:57
بهنام فکر کردی یاسر برای چی داره میاد تهران ؟

+Aren
2012/03/12, 12:28
می بینم که پشت سر بچه مردم دارین حرف می زنید :دی!
بیچاره یاسر !!! چیکارش دارید خب... رفته قطعه بگیره برا سیستمش!
آخه سنش قد می ده به این حرفا :دی

Arsn
2012/03/12, 12:30
چی کارش دارید یاسر را ؟

اصلا اومده من را ببینه ! (اومده به دیدار یار)

ya30n
2012/03/12, 12:31
می بینم که پشت سر بچه مردم دارین حرف می زنید :دی!
بیچاره یاسر !!! چیکارش دارید خب... رفته قطعه بگیره برا سیستمش!
آخه سنش قد می ده به این حرفا :دی
عزیزم این چیزا به سن نیست به دله ! یاسر دلش خیلی بزرگه !

+Aren
2012/03/12, 12:41
عزیزم این چیزا به سن نیست به دله ! یاسر دلش خیلی بزرگه !
جیگرم، عاشق شدن به دل هست! ولی زن گرفتن به سن هست (در حال حاضر حداقل اینطور هست )

چی کارش دارید یاسر را ؟

اصلا اومده من را ببینه ! (اومده به دیدار یار)

:دِی
علیرضا منم هنوز تو رو ندیدم! :(

VSH-Katana
2012/03/12, 13:30
کار دله اون دل یاسر بیا و ببین چه اوتوبانیه این دلش

Beni7192
2012/03/12, 13:31
فکرکنم دستی دستی بچه ی مردم رو زنش دادیم رفت!
اگه حتی تا حالا نمی خواست زن بگیره حالا دیگه باید حتما بگیره!!!!

saeid6574598
2012/03/12, 13:59
به قول بووووووووووووووووق که می گه : " دوست دارم می دونی که این کار دله ؛ گناه من نیست تقصیره دله ! " =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))ر

Beni7192
2012/03/12, 14:11
مثل اینکه یاسر بد سوژه شده, بیچاره نیست حتی از خودش دفاع کنه!

+Aren
2012/03/12, 14:19
بکس گیر ندین!
موضوع رو عوض کنید!
یوقت دیدین ناراحتی چیزی پیش اومدا!

ya30n
2012/03/12, 14:19
عزیزم خلاف شرع که نکرده ! زن گرفته !

Beni7192
2012/03/12, 14:22
عزیزم خلاف شرع که نکرده ! زن گرفته !
نه مثل اینکه یاسین بیخیال نمیشه!!!

Beni7192
2012/03/12, 23:21
ای بابا امشب هیشکی نیست یه کم درد دل کنیم!!!

ما هم رفتیم بخوابیم!!!

farjam1990
2012/03/12, 23:25
این اینترنت ما هم سکته ای شده :دی
سیم کشی داخل منزل ایراد داره و خط به شدت نویز داره از وقتی که این اینترنت رو گرفتم بعضی اوقات به این شکل قطع میشه :دی
از دیروز اینترنتم از ساعت 10 شب تا الان قطع بوده :دی یک روز کامل بدون نت داشتم میمردم :دی
چیکار کنم با این همه نویز؟ :دی

saeid6574598
2012/03/12, 23:25
ای بابا امشب هیشکی نیست یه کم درد دل کنیم!!!

ما هم رفتیم بخوابیم!!!
بگو بهنام جان ! من هستم ! درد دل کن !!!!!!!!

saeid6574598
2012/03/12, 23:29
این اینترنت ما هم سکته ای شده :دی
سیم کشی داخل منزل ایراد داره و خط به شدت نویز داره از وقتی که این اینترنت رو گرفتم بعضی اوقات به این شکل قطع میشه :دی
از دیروز اینترنتم از ساعت 10 شب تا الان قطع بوده :دی یک روز کامل بدون نت داشتم میمردم :دی
چیکار کنم با این همه نویز؟ :دی
فرجام جان ! از صمیم قلب درکت می کنم ! یک آدم متخصص مثل شما ، اونم بدون اینترنت ، نمی تونه زندگی کنه ! من خودم یک سری 10 روز اصفهان بودم ! توی این 10 روز ، هر جوری که بود ، خودم را به نزدیک ترین کافی نت می رسوندم ! اصلا نمی تونستم تحمل کنم ! معتاد اینترنت شدم رفته پی کارش !!!!!!

farjam1990
2012/03/12, 23:35
قربونت داداش سعید
لطف داری منو متخصص خطاب میکنی
آره واقعا نمیشه زندگی کرد بدون اینترنت :(
به خدا فشارم میاد پایین وقتی نت ندارم

saeid6574598
2012/03/12, 23:42
خدا لعنت کند باعث و بانی مشکلات اینترنتی را !!!!!!!!! همین کسانی که خون ملت را در شیشه کرده اند ، بهترین isp رو در خونه ها و محل کارشون دارند . این شعار رو هم هی می کوبن تو سرمون : " برای ما الحمدالله ؛ برای شما استغفرالله " .

Beni7192
2012/03/13, 08:54
بگو بهنام جان ! من هستم ! درد دل کن !!!!!!!!

سعید جان دیر اومدی خودکشی کردیم رفت:دی

ya30n
2012/03/13, 11:44
دوستان من برم مسافرت !
حسام حتما تهران میبینیمت !
بقیه بچه ها هم اگه تهران بودید ...
یا علی !

Beni7192
2012/03/13, 12:21
برو به سلامت!
از طرف من هم بکس رو ببوس!!!!