PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آزاد - عمومی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23

Shahin007
2013/08/01, 16:16
یعنی تو آستارا یه Lumia 520 پیدا نشد ! چی بگم الان ؟ تو یه شهر میشه یه مدل گوشی پیدا نشه ؟ یعنی این همه مغازه ی موبایل فروشی هست اما هیچ کدوم یه لومیا 520 ندارن ؟ اینجا شهره یا بیابون ؟

یکی از فامیل ها به بیشتر از 6 مغازه موبایل فروشی رفته اما هیچ کدوم نداشتن . به گزارش ایشون یه مغازه دار گفته : این چرت و پرت ها چیه ؟ الان گالکسی و اکسپریا رو بورسه,از اینا انتخاب کن و یکی دیگه گفته : لومیا ویندوزه . خوب نیست . آندروید بگیر.

خلاصه حالا به این فامیلمون Xperia L پیشنهاد کردم . انشاالله که دیگه این یکی پیدا بشه تو این بیابون .

یاسر جان چرا اینترنتی تهیه نمیکنی؟
از اون موقع که این اندروید مسخره اومد دیگه افتاد تو دهن این فروشنده های بی اطلاع...تا اسم گوشی میاری میگن اندروید و گلکسی!

یک موی lumia 520 میرزه به کل هیکل xperia L...تو رنج قیمت خودش LUMIA 520 در حال حاضر بهترین گوشیه.

iSteve
2013/08/01, 16:42
بچه ها دیدم فروم یه کم سوت و کوره گفتم یه سرگرمی بشه. در صورت صلاحدید مدیران پست رو حذف یا ویرایش کنند و یا اینکه بفرمایند تا خودم ویرایش کنم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

چی کار کردی تووووووو؟!!! (با لحن لطیف و بچه گانه!):
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.عکس-خنده-دار-از-کودکان-9.jpg

old gamer
2013/08/01, 21:37
از اون موقع که این اندروید مسخره اومد دیگه افتاد تو دهن این فروشنده های بی اطلاع...تا اسم گوشی میاری میگن اندروید و گلکسی!

یک موی lumia 520 میرزه به کل هیکل xperia L...تو رنج قیمت خودش LUMIA 520 در حال حاضر بهترین گوشیه.
هرکی عاشق اندرویده بهش بگید (مدیریت حافظه رم). و تمومه دیگه میره واسه خود کشی :))

Yaser_Aramesh
2013/08/01, 21:43

من به فامیلمون توصیه کردم و گفتم که فروشگاه های اینترنتی معتبر هم وجود داره اما این فامیل ما با خرید وسایل گرون قیمت از سایت های اینترنتی موافق نیست.

درضمن کمی هم حرف فروشنده ها روش تاثیر گذاشته و میخواد آندروید بگیره . منم گفتم باشه,برو Xperia L بگیر.

Nima.Salarian
2013/08/01, 21:54
خب یاسر جان یکم مشخصات Xperia L بیشتره . بعدشم سونی چیزی از نوکیا کم نداره
وگرنه فروشگاه معتبری مثل دیجیکالا هست که من خودم ازش خرید داشتم و جنساش اصلی هستن

Arsn
2013/08/01, 22:01
هرکی عاشق اندرویده بهش بگید (مدیریت حافظه رم). و تمومه دیگه میره واسه خود کشی :))

هر کی هم گفت ویندوز فون ، بهش بگید تعداد نرم افزار و بسته بودن سیستم عامل ، خودش خودکشی میکنه !

old gamer
2013/08/01, 22:01
نیما سالاریان عزیز دفتر و شرکت دیجی کالا نزدیک منزل ما هست. کارشون که حرف نداره. منم هرچیزی که بخوام بخرم اول میرم تو سایتش ببینم داره که از اونجا بخرم. قیمتاشم به نظرم عالیه. 2 تا لبتاپ و 5 تا گوشی تا حالا ازش خریدم

old gamer
2013/08/01, 22:06
هر کی هم گفت ویندوز فون ، بهش بگید تعداد نرم افزار و بسته بودن سیستم عامل ، خودش خودکشی میکنه !
شما 2 میلیون برنامه نصب کن . چه فایده وقتی 4 تاشو باز میکنی گوشیت میره تو کما !!!!:)) برو عمو برو از خدا بترس با مایکروسافت نمیتونی در بیوفتی =))

Arsn
2013/08/02, 12:24
شما 2 میلیون برنامه نصب کن . چه فایده وقتی 4 تاشو باز میکنی گوشیت میره تو کما !!!!:)) برو عمو برو از خدا بترس با مایکروسافت نمیتونی در بیوفتی =))

نیازی نیست با ماکروسافت در بیفتم ! دستمون توی یک کاسه است ! نا سلامتی MCP و MCTS همون ماکروسافتم ها !

برادر بنده توی خیلی چیزها به ماکروسافت معتقدم اما دلیل نمیشه که ضعف هاش را نگم ! سیستم عامل بدون نرم افزار هیچه !

شما با گوشی هایی که رم بالا دارند کار کنید ، یا درست از گوشی استفاده کنید (اونهایی که رم خوبی ندارند) مطمئنا با اندروید به مشکل نمیخورید !

در ضمن اندروید های نسخه 4 به بالا اصراری برای خالی کردن رم ندارند (همانطور که ویندوزهای دسکتاپ جدیدتر این گونه اند) بلکه هدفشون اجرای سریعتر است ! مسلما هم برای گوشی های رده متوسط به بالا عرضه میشند که 1 گیگ یا بیشتر رم دارند !

همین دوست خودم با همین هدف که چقدر روون است و گرافیک خوبی داره و امکانات جالبی دارد (راست هم میگفت) رفت HTC 8S یا 8X یا یه همچین چیزی خرید ، به خاطر نرم افزار و پشتیبانی کم الان optimus4x دارد !
خودم هم با ویندوز فون کار کردم ، انصافا روون است ولی ....

Dan
2013/08/02, 12:36
نیازی نیست با ماکروسافت در بیفتم ! دستمون توی یک کاسه است ! نا سلامتی MCP و MCTS همون ماکروسافتم ها !

برادر بنده توی خیلی چیزها به ماکروسافت معتقدم اما دلیل نمیشه که ضعف هاش را نگم ! سیستم عامل بدون نرم افزار هیچه !

شما با گوشی هایی که رم بالا دارند کار کنید ، یا درست از گوشی استفاده کنید (اونهایی که رم خوبی ندارند) مطمئنا با اندروید به مشکل نمیخورید !

در ضمن اندروید های نسخه 4 به بالا اصراری برای خالی کردن رم ندارند (همانطور که ویندوزهای دسکتاپ جدیدتر این گونه اند) بلکه هدفشون اجرای سریعتر است ! مسلما هم برای گوشی های رده متوسط به بالا عرضه میشند که 1 گیگ یا بیشتر رم دارند !

همین دوست خودم با همین هدف که چقدر روون است و گرافیک خوبی داره و امکانات جالبی دارد (راست هم میگفت) رفت HTC 8S یا 8X یا یه همچین چیزی خرید ، به خاطر نرم افزار و پشتیبانی کم الان optimus4x دارد !
خودم هم با ویندوز فون کار کردم ، انصافا روون است ولی ....
من کامل میکنم دوستت 8S داشت. البته الان هم خیلی راضی نیست ولی از 8S بهتره. دوستت کلا پر توقعه! انتظار داره صبح تا شب با گوشیش کار کنه ولی باتریش خالی نشه! فقط موتورولا باید بخره!

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 13:06
من کامل میکنم دوستت 8S داشت. البته الان هم خیلی راضی نیست ولی از 8S بهتره. دوستت کلا پر توقعه! انتظار داره صبح تا شب با گوشیش کار کنه ولی باتریش خالی نشه! فقط موتورولا باید بخره!

در رده قیمت 550 به بالا به نظر من 8S و Lumia 520 واقعا ارزش خرید دارن . هر کدوم هم چند برتری نسبت به اون یکی دارن . Lumia 520 حافظه ی داخلیش 4گیگ بیشتره , 8S برای دوربینش فلش داره , لومیا یه سری برنامه ی اختصاصی نوکیا رو داره و ...

اگه طول عمر باتری میخواد بگو Droid Razr Maxx بگیره و به ICS آپدیت کنه تا طعم شیرین استفاده در کل روز رو بچشه !

Dan
2013/08/02, 13:25
در رده قیمت 550 به بالا به نظر من 8S و Lumia 520 واقعا ارزش خرید دارن . هر کدوم هم چند برتری نسبت به اون یکی دارن . Lumia 520 حافظه ی داخلیش 4گیگ بیشتره , 8S برای دوربینش فلش داره , لومیا یه سری برنامه ی اختصاصی نوکیا رو داره و ...

اگه طول عمر باتری میخواد بگو Droid Razr Maxx بگیره و به ICS آپدیت کنه تا طعم شیرین استفاده در کل روز رو بچشه !
بله منظورم از فقط موتورولا Razr Maxx بود. هر چند Droid Maxxx که از اون هم بهتره! دو روز میتونه راحت باهاش کار کنه.
از 8S اصلا راضی نبود. بعضی ها بدون اپن سورس نمیتونن زندگی کنن. سرشون درد میکنه برای دستکاری کردن گوشی!
بعدشم اینا رو علیرضا باید بهش بگه. دوسته علیرضاست دوست من که نیست! :D

iSteve
2013/08/02, 14:56
من فقط میدونم آدم زمانی که گوشی ای رو میخره و دستش میگیره باید ازش راضی باشه و بهش افتخار کنه، مهم نیست سیستم عاملش چیه یا از کدوم برند هست و یا بقیه در موردش چی فکر میکنند، مهم اینه که خودمون نسبت بهش حس خوبی داشته باشیم. من خودم شخصا اون حسی که با یک گوشی نوکیا 1100 دارم با صدتا گلکسی اس4 و 5 و اکسپریا و... ندارم!
کسی که یه بار گلکسی دستش میگیره و میگه عالیه و فرداش یه اکسپریا میخره و میگه این خیلی بهتره اون گلکسی به درد نمیخوره و باز فرداش موتورولا بخره و بگه این از همشون بهتره و همینطور ادامه میده تا آخر، این فرد مشخصه که هدفی نداره و به یک چیز خاص علاقه ای نداره و هرگز به چیزی که میخواد نمیرسه.
@};-@};-@};-

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 16:14
آخ جون , ماشین شستن ! دارم میرم ماشینمون رو بشورم . شاید توش رو هم جارو برقی کشیدم ! مونده به حال و احوالم.

actros 1843
2013/08/03, 01:36
من فقط میدونم آدم زمانی که گوشی ای رو میخره و دستش میگیره باید ازش راضی باشه و بهش افتخار کنه، مهم نیست سیستم عاملش چیه یا از کدوم برند هست و یا بقیه در موردش چی فکر میکنند، مهم اینه که خودمون نسبت بهش حس خوبی داشته باشیم. من خودم شخصا اون حسی که با یک گوشی نوکیا 1100 دارم با صدتا گلکسی اس4 و 5 و اکسپریا و... ندارم!
کسی که یه بار گلکسی دستش میگیره و میگه عالیه و فرداش یه اکسپریا میخره و میگه این خیلی بهتره اون گلکسی به درد نمیخوره و باز فرداش موتورولا بخره و بگه این از همشون بهتره و همینطور ادامه میده تا آخر، این فرد مشخصه که هدفی نداره و به یک چیز خاص علاقه ای نداره و هرگز به چیزی که میخواد نمیرسه.
@};-@};-@};-

ایول دقیقا حرف دل بنده!
من اگر بخوام گوشی بگیرم یا گوشی میگیرم که ios باشه یا هیچ سیستم عاملی نداشته باشه!
مثل یک ماه پیش که 4s داشتم و آیپاد 4s رفت:( آیپاد رفت:(
پول خرید اکسپریا هم دارم ولی الان این گوشی دستمه!
البته مدل (blue editation) دل و رودش رو ریختم بیرون led های توش رو آبی کردم :D

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 3%2F1348403880_440900023_1-nokia-101-in-1000rs-with-4gb-free-memory-card-Janakpuri.png&ei=YUL8UeX4FYLdPaHjgZAK&psig=AFQjCNHEnDN991mV9rgzBx3tOfgPsHzyeA&ust=1375572961404876

Mamall
2013/08/03, 09:47
فروم چقدر سوت و کور شده : (

lastshepherd
2013/08/03, 22:08
@};-@};-@};-

بنظرم آدم باید یه گوشی ای بخره که اگر به هر نحوی سرقت شد یا احیانا افتاد روی زمین، تا نهایت روح آدم نسوزه.

Castiel
2013/08/03, 23:56
فروم چقدر سوت و کور شده : (

بله واقعا همینطور است
روزی 40 کاربر جدید
روزی 2500 بازدید
یعنی سوت و کور بودن!
خب در این ساعت شما یک نگاهی به فروم های دیگر بیندازید، حتما متوجه حضور ارواح خواهید شد!

VSH-Katana
2013/08/04, 00:45
بله واقعا همینطور است
روزی 40 کاربر جدید
روزی 2500 بازدید
یعنی سوت و کور بودن!
خب در این ساعت شما یک نگاهی به فروم های دیگر بیندازید، حتما متوجه حضور ارواح خواهید شد!

پس ببین به حالت عادی چقدیم که به این میگن سوت و کور

lastshepherd
2013/08/04, 10:22
یک پیشنهاد: یک تاپیک جامع زده بشه که توی اون لینک تمام نظر سنجی ها وجود داشته باشه. که در طی زمان پیدا کردنش راحت باشه.

Yaser_Aramesh
2013/08/04, 10:39
یک پیشنهاد: یک تاپیک جامع زده بشه که توی اون لینک تمام نظر سنجی ها وجود داشته باشه. که در طی زمان پیدا کردنش راحت باشه.

خیلی پیشنهاد خوبی هست

Dan
2013/08/04, 13:16
برای نظرسنجی یک بخش کامل در "اخبارها و اعلان ها" تشکیل شده.

lastshepherd
2013/08/04, 17:28
برای نظرسنجی یک بخش کامل در "اخبارها و اعلان ها" تشکیل شده.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.نظرسنجی-بزرگ-سخت-افزار

ممنون، بخش رو دیده بودم. ولی ایجاد یک تاپیک اختصاصی هم خارج از لطف نیست.

iSteve
2013/08/04, 19:51
سلام بچه ها، امروز یکی از دوستام یک 5800K و یک msi FM2-A75MA-P33 خریده بود و یه فرصت پیش اومد تا یک apuی خوب رو در کنار یک مادربورد msi با قابلیت OC GENIE امتحان کنم.
متاسفانه این دوستم برای این سیستم تنها یک عدد رم 4GB یا فرکانس 1333MHz تهیه کرده بود، ابتدا بازی DiRT2 رو روش نصب کردیم و مشاهده کردیم در بعضی جاهای یه مقدار افت فریم داشتیم و تصویر تیک میزد، بعدش که OC GENIE رو فعال کردیم، این بازی بدون هیچ گونه افت فریم اجرا شد و خیلی عالی بازی کردیم. اما گفتیم با نصب یک بازی سنگین 5800K رو به چالش بکشیم! اومدیم بازی کرایسیس3 و DX11 رو نصب کردیم و شروع به بازی کردیم اما متاسفانه بازی در حالت عادی با فریم کم اجرا میشد، دقیقا نمیدونم چند فریم میزد ولی فکر کنم بین 12 تا 15 فریم بود. خوب ویژگی OC GENIE رو فعال کردم و یه مقدار خیلی کم کارایی بالاتر رفت و در نهایت تونستیم 15 فریم بگیریم. اما خوشبختانه یک عدد ماژول رم apacer DDR3 1333MHz 2GB داشتیم و به این سیستم اضافه کردیم تا ببینیم واقعا قدرت گرافیکی apuها به رم بستگی داره یا نه؟ با اضافه کردن یک رم 2گیگ دیگه در کنار رم 4گیگ و درست کردن سیستم دوکاناله برای رم ها در عین ناباوری همون سیستم با همون تنظیمات بازی کرایسیس 3 رو با تنظیمات دیفالت بالای 30 فریم برثانیه اجرا کرد. اینجا بود که دیگه به صورت عملی تاثیر پهنای باند حافظه ی اصلی رو بر گرافیک مجتمع apuها دیدم.
قدرت گرافیکی 5800K واقعا عالیه و با یک مانیتور با رزولوشن 1366X768 به راحتی میشه تمام بازی های روز رو حداقل با نرخ فریم 30 فریم و بیشتر اجرا کرد. البته این موضوع رو روی مانیتورهای FullHD تا به حال امتحان نکردم. قدرت گرافیکی apuها وابستگی شدیدی به رم ها و فرکانس و حالت دوکاناله ی اونها داره.
نکته ای که این وسط هست اینه که در سیستم هایی که تا به حال دیدم و تست هایی که در اینترنت مشاهده کردم اینو نشون میدادن که کارایی و افزایش فرکانس cpu با استفاده از قابلیت OC GENIE در سیستم های اینتل بهتر از سیستم های AMD عمل میکرد. در این سیستم با apuی 5800K، با فعال کردن OC GENIE گاهی اوقات به جای افزایش کارایی شاهد افت کارایی بودیم!
اما نکته ی بعدی این بود apuهای amd بسیار خنک عمل میکنند، در تاپیک دمای پردازنده ی اعضای فروم میبینیم که یکی از دوستان از apuها استفاده میکرد که دمای پایینی داشت و امروز از نزدیک این موضوع رو تجربه کردم. اما خنک کننده ی چیپست کوچیکی که روی مادربورد msi FM2-A75MA-P33 بود، به شدت داغ میشد!

Shahin007
2013/08/04, 20:00
سلام بچه ها، امروز یکی از دوستام یک 5800K و یک msi FM2-A75MA-P33 خریده بود و یه فرصت پیش اومد تا یک apuی خوب رو در کنار یک مادربورد msi با قابلیت OC GENIE امتحان کنم.
متاسفانه این دوستم برای این سیستم تنها یک عدد رم 4GB یا فرکانس 1333MHz تهیه کرده بود، ابتدا بازی DiRT2 رو روش نصب کردیم و مشاهده کردیم در بعضی جاهای یه مقدار افت فریم داشتیم و...

مرسی ناصر جان که تجربتو با ما در میان گذاشتی...حالا با خیال راحت تری میشه به دیگران از این پردازنده پیشنهاد کرد...
اتفاقا با چیزهایی که از خودت یاد گرفتم الان به یکی از کاربرا همین پردازنده رو با همین مادربرد و 8 گیگ رم پیشنهاد دادم..بودجش تا 1 تومن برای این سه قطعه بود...
مشورت جهت خرید مادربرد، رم و سی پی یو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

iSteve
2013/08/04, 20:06
مرسی ناصر جان که تجربتو با ما در میان گذاشتی...حالا با خیال راحت تری میشه به دیگران از این پردازنده پیشنهاد کرد...
اتفاقا با چیزهایی که از خودت یاد گرفتم الان به یکی از کاربرا همین پردازنده رو با همین مادربرد و 8 گیگ رم پیشنهاد دادم..بودجش تا 1 تومن برای این سه قطعه بود...
مشورت جهت خرید مادربرد، رم و سی پی یو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.مشورت-جهت-خرید-مادربرد،-رم-و-سی-پی-یو)

خواهش میکنم شاهین جون@};- راستی الان یادم اومد که چند هفته ی پیش قرار بود یه چندتا موزیک واست لینک بدم!
یه چیز دیگه ای هم میخواستم بگم که یادم رفته بود! اینکه 5800K رو همین امروز دوستم به قیمت 500تومن و مادربورد
msi FM2-A75MA-P33 رو به قیمت 260 تومن خریده بود. اینها رو گفتم تا قیمت ها رو داشته باشید.;)

Reza Eshraghi
2013/08/04, 20:06
متاسفانه این دوستم برای این سیستم تنها یک عدد رم 4GB یا فرکانس 1333MHz تهیه کرده بود، ابتدا بازی DiRT2 رو روش نصب کردیم و مشاهده کردیم در بعضی جاهای یه مقدار افت فریم داشتیم و تصویر تیک میزد، بعدش که OC GENIE رو فعال کردیم، این بازی بدون هیچ گونه افت فریم اجرا شد و خیلی عالی بازی کردیم. اما گفتیم با نصب یک بازی سنگین 5800K رو به چالش بکشیم! اومدیم بازی کرایسیس3 و DX11 رو نصب کردیم و شروع به بازی کردیم اما متاسفانه بازی در حالت عادی با فریم کم اجرا میشد، دقیقا نمیدونم چند فریم میزد ولی فکر کنم بین 12 تا 15 فریم بود. خوب ویژگی OC GENIE رو فعال کردم و یه مقدار خیلی کم کارایی بالاتر رفت و در نهایت تونستیم 15 فریم بگیریم. اما خوشبختانه یک عدد ماژول رم apacer DDR3 1333MHz 2GB داشتیم و به این سیستم اضافه کردیم تا ببینیم واقعا قدرت گرافیکی apuها به رم بستگی داره یا نه؟ با اضافه کردن یک رم 2گیگ دیگه در کنار رم 4گیگ و درست کردن سیستم دوکاناله برای رم ها در عین ناباوری همون سیستم با همون تنظیمات بازی کرایسیس 3 رو با تنظیمات دیفالت بالای 30 فریم برثانیه اجرا کرد. اینجا بود که دیگه به صورت عملی تاثیر پهنای باند حافظه ی اصلی رو بر گرافیک مجتمع apuها دیدم.
قدرت گرافیکی 5800K واقعا عالیه و با یک مانیتور با رزولوشن 1366X768 به راحتی میشه تمام بازی های روز رو حداقل با نرخ فریم 30 فریم و بیشتر اجرا کرد. البته این موضوع رو روی مانیتورهای FullHD تا به حال امتحان نکردم. قدرت گرافیکی apuها وابستگی شدیدی به رم ها و فرکانس و حالت دوکاناله ی اونها داره.
نکته ای که این وسط هست اینه که در سیستم هایی که تا به حال دیدم و تست هایی که در اینترنت مشاهده کردم اینو نشون میدادن که کارایی و افزایش فرکانس cpu با استفاده از قابلیت OC GENIE در سیستم های اینتل بهتر از سیستم های AMD عمل میکرد. در این سیستم با apuی 5800K، با فعال کردن OC GENIE گاهی اوقات به جای افزایش کارایی شاهد افت کارایی بودیم!
اما نکته ی بعدی این بود apuهای amd بسیار خنک عمل میکنند، در تاپیک دمای پردازنده ی اعضای فروم میبینیم که یکی از دوستان از apuها استفاده میکرد که دمای پایینی داشت و امروز از نزدیک این موضوع رو تجربه کردم. اما خنک کننده ی چیپست کوچیکی که روی مادربورد msi FM2-A75MA-P33 بود، به شدت داغ میشد!

نتیجه اخلاقی و فنی اینکه اگه رم این سیستم فرکانسش 1600 به بالا بود گیم رو درسته قورت می داد !!!! :))
ناصرجون خواهشی که دارم اینه که به دوستتون بگید یه کار پردازش مثل کانورت ویدیوئی رو هم انجام بدن تا قدرت پردازشی این رفیق شفیق جدید ( A10-5800K ) !!! دستمون بیاد !!! خیلی کمک می کنه به ما توی کار مشاوره برای بودجه های محدود و اعتماد به نفسمون رو برای پیشنهاد این پردازنده بالا میبره !!

iSteve
2013/08/04, 20:14
نتیجه اخلاقی و فنی اینکه اگه رم این سیستم فرکانسش 1600 به بالا بود گیم رو درسته قورت می داد !!!! :))
درسته، من هیچ وقت اینو نگفتم چون هنوز به صورت عملی تستش نکردم ولی اگه از رمهای حرفه ای در کنار این apuها استفاده کنیم و cpu و gpuی مجتمع رو کمی اورکلاک کنیم، به نظرم میتونیم تمام بازیهای روز رو در تنظیمات High یا شایدم very High اجرا کنیم!
انشاالله خدا بخواد یه روزی یک سیستم برپایه ی apuها میگیرم و اینو به همه ثابت میکنم:x دل به دل راه داره! مطمئنم 5800K هم منو خیلی دوست داره و اگه بخرمش برام سنگ تموم میذاره و رو سفیدم میکنم!:D

old gamer
2013/08/04, 20:24
ناصر خان من اینهمه دارم داد میزنم آقا گرافیک داخل apu‌ کولاک میکنه کو گوش شنوا. به خدا اگه دست من بود همه سیستمهای معمولی خونگی رو apu میبستم. یه تاپیکم زدم در مورد تاثیر رم در کارایی apu ها. تاپیکش غیب شده.
شما تصور کن از دوتا رم 4 گیگ دوکاناله با فرکانس 2133 و مینبورد F2A85 گیگا استفاده کنی چه میکنه اون APU. تازه 6800K هنوز به بازار نیومده

Reza Eshraghi
2013/08/04, 20:34
ناصر خان من اینهمه دارم داد میزنم آقا گرافیک داخل apu‌ کولاک میکنه کو گوش شنوا. به خدا اگه دست من بود همه سیستمهای معمولی خونگی رو apu میبستم. یه تاپیکم زدم در مورد تاثیر رم در کارایی apu ها. تاپیکش غیب شده.
شما تصور کن از دوتا رم 4 گیگ دوکاناله با فرکانس 2133 و مینبورد F2A85 گیگا استفاده کنی چه میکنه اون APU. تازه 6800K هنوز به بازار نیومده

اینم تاپیک خوب شما صحیح و سالم تحویل امین آقا گل ! :))

iSteve
2013/08/04, 20:40
ناصرجون خواهشی که دارم اینه که به دوستتون بگید یه کار پردازش مثل کانورت ویدیوئی رو هم انجام بدن تا قدرت پردازشی این رفیق شفیق جدید ( A10-5800K ) !!! دستمون بیاد !!! خیلی کمک می کنه به ما توی کار مشاوره برای بودجه های محدود و اعتماد به نفسمون رو برای پیشنهاد این پردازنده بالا میبره !!
متاسفانه بنا به دلایلی این سیستم دیگه از دسترسمون خارج شده! چشم رضاجون در فرصت بعدی حتما این کارو میکنم. اما تا جایی که میدونم در کدگشایی ویدئویی و کانورت کردن ویدئوها پلتفرم اینتل خیلی بهتر عمل میکنه، منظورم سری های گرافیک دار هستند مثل sandy bridge و ivy bridge و در مورد cpuهای دیگه ی اینتل اطلاعای ندارم

درست میفرمایید، منم یه تاپیک در این مورد زده بودم و apuها رو کاملا بررسی کرده بودم:

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.ها-یک-تنه-در-برابر-GPUهای-مستقل-و-ivy-bridge-ها!)ولی به نظرم بهترین مادربورد برای apuها msi FM2-A85XA-G56 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./?div=Detail) هست که از رم هایی تا فرکانس 2400MHz پشتیبانی میکنه.

Shahin007
2013/08/04, 21:42
راستی الان یادم اومد که چند هفته ی پیش قرار بود یه چندتا موزیک واست لینک بدم!
5800K رو همین امروز دوستم به قیمت 500تومن و مادربورد
msi FM2-A75MA-P33 رو به قیمت 260 تومن خریده بود. اینها رو گفتم تا قیمت ها رو داشته باشید.;)

همین جوریه دیگه من یک آهنگی گوش میدم فقط فکر میکنم ببینم اگه به نظرم بیاد که تو هم خوشت میاد از اون آهنگ زود به تو معرفیش کینم ولی تو یادت میره
اصلا انگار نه انگار!:D...البته چند وقتیه بهخاطر اینترنت حلزونی آهنگ هم نتونستم دانلود کنم.

بابت قیمت ها هم مرسی لیون مادربرد و پایین تر و پردازنده رو بالاتر زده بود که جمعش همونی که شما گفتی میشد.

iSteve
2013/08/04, 21:50
همین جوریه دیگه من یک آهنگی گوش میدم فقط فکر میکنم ببینم اگه به نظرم بیاد که تو هم خوشت میاد از اون آهنگ زود به تو معرفیش کینم ولی تو یادت میره
اصلا انگار نه انگار!:D...البته چند وقتیه بهخاطر اینترنت حلزونی آهنگ هم نتونستم دانلود کنم.

بابت قیمت ها هم مرسی لیون مادربرد و پایین تر و پردازنده رو بالاتر زده بود که جمعش همونی که شما گفتی میشد.
خوبه، انشاالله اگه من خواستم یه سیستم FM2 بخرم، 5800K رو خودم میخرم و مادربورد رو از لیون میخرم! اینجوری ارزون تر درمیاد!:D

شاهین جان اگه آهنگ گوش میکنی بگو عزیز تا واست لینک بذارم، آهنگای قشنگی واست دارم ها! تیلور سوئیفت گوش میکنی؟ یکی از اون قشنگاش!

Shahin007
2013/08/04, 21:58
خوبه، انشاالله اگه من خواستم یه سیستم FM2 بخرم، 5800K رو خودم میخرم و مادربورد رو از لیون میخرم! اینجوری ارزون تر درمیاد!:D

شاهین جان اگه آهنگ گوش میکنی بگو عزیز تا واست لینک بذارم، آهنگای قشنگی واست دارم ها! تیلور سوئیفت گوش میکنی؟ یکی از اون قشنگاش!

چقدر هم که ما اقتصادی هستیم:D

آهنگ گوش میکنم؟!من آهنگ گوش نکنم میمیرم:D
آره چرا که نه تیلور هم گوش میدیم...من عاشق سبک کانتریم.
چند وقتیه زدم تو کار آهنگ ارمنی البته یک آهنگ گوش کردم دیگه خیلی خوشم اومد دیگه همه ی آهنگاشو گرفتم فقط مشکل اینجاس
نمیفهمم چی میگن:D

iSteve
2013/08/04, 22:17
چقدر هم که ما اقتصادی هستیم:D

آهنگ گوش میکنم؟!من آهنگ گوش نکنم میمیرم:D
آره چرا که نه تیلور هم گوش میدیم...من عاشق سبک کانتریم.
چند وقتیه زدم تو کار آهنگ ارمنی البته یک آهنگ گوش کردم دیگه خیلی خوشم اومد دیگه همه ی آهنگاشو گرفتم فقط مشکل اینجاس
نمیفهمم چی میگن:D
پس زود دانلود کن و نظرتو بگو....زودباش!!!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. eat.+The+Civil+Wars++Free+Mp3+Download)

old gamer
2013/08/04, 22:51
دستشون درد نکنه جا به جا کردن به منم هیچی نگفتن منم هی میگردم میگم خدایا مگه چی توش نوشتم که حذف شده

lastshepherd
2013/08/04, 23:45
آقا من یه چند تا موزیک ویدئو دیدم، خیلی باحال بود. خیلی حال داد. کلی هم یاد شما بودم. (چون صفحه ی فروم کلا تو بروزرم بازه!)

علت گفتن این بود که اگر دوست داشته باشید، و اشکالی نداشته باشه براتون لینک یا تویوپ ش رو بذارم.

old gamer
2013/08/05, 00:18
آقا من یه چند تا موزیک ویدئو دیدم، خیلی باحال بود. خیلی حال داد. کلی هم یاد شما بودم. (چون صفحه ی فروم کلا تو بروزرم بازه!)

علت گفتن این بود که اگر دوست داشته باشید، و اشکالی نداشته باشه براتون لینک یا تویوپ ش رو بذارم.
حالا لینک هم نذاشتی بگو با چی میری تو تویوپ ؟؟

lastshepherd
2013/08/05, 00:51

گفتم که اگر تمایل داشته باشن دوستان و اگر اشکالی نداشته باشه.

زنگ زدم برام باز کردن! :)]

Yaser_Aramesh
2013/08/05, 20:57
درباره ی Taylor Swift باید بگم که از آهنگ The last time اش خیلی خوشم میاد . آهنگ Starlight اس رو هم دوست میدارم .

درضمن تو آهنگ 22 صداش عین Avril Lavigne ست .

ولی هیچ کدوم به Alexandra Stan نمیرسن . واقعا صداش فوق العادست و بیشتر موزیک ویدیو هاش خیلی قشنگ ان به نظرم . کلا دختر خیلی ردیفیه !

بهترین موزیک ویدیوهاش از نظر من به ترتیب :

All my People

Lemonade

One Million

Get Back

Mr Saxobeat

بهترین آهنگ هاش هم به ترتیب :

Show Me The Way

One Million

All My People

Crazy

Bitter Sweet

عشق است الکساندرا

A Z A D
2013/08/05, 21:02

امین جان v پی n که الان وصل میشه... یو*تو*ب هم راحت باهاش باز میشه...

Shahin007
2013/08/05, 21:03
پس زود دانلود کن و نظرتو بگو....زودباش!!!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. eat.+The+Civil+Wars++Free+Mp3+Download)

SAFE & SOUND خیلی قشنگ بود...اولین بار آهنگ پایانی فیلم Hunger games بود که گوشش دادم...
این آهنگ نامزد دریافت golden globe بود که رقیبش آهنگ Skyfall از Adele بود که همون طور که انتظار میرفت آهنگ Adele جایزه رو گرفت...اسکار هم واسه همین آهنگ گرفت.
حالا اینو دانلود کن ببین بانوی صدا چه میکنه: بکلیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

lastshepherd
2013/08/05, 21:17
دوستان اگر موافق باشید یه تاپیک با عنوان همزن درست کنم!

Reza Eshraghi
2013/08/05, 21:19
دوستان اگر موافق باشید یه تاپیک با عنوان همزن درست کنم!

این تاپیک هدفش چی هست امین آقا ؟!!

iSteve
2013/08/05, 21:21
SAFE & SOUND خیلی قشنگ بود...اولین بار آهنگ پایانی فیلم Hunger games بود که گوشش دادم...
این آهنگ نامزد دریافت golden globe بود که رقیبش آهنگ Skyfall از Adele بود که همون طور که انتظار میرفت آهنگ Adele جایزه رو گرفت...اسکار هم واسه همین آهنگ گرفت.
حالا اینو دانلود کن ببین بانوی صدا چه میکنه: بکلیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
شارژم تهش هست! امشب دانلود میکنم.

Nima.Salarian
2013/08/05, 21:26
هم زن یعنی بهم زن از اونایی که حسام شالیکاران بهشون اخطار میده و اخراج:))

lastshepherd
2013/08/05, 21:38
هم زن یعنی بهم زن از اونایی که حسام شالیکاران بهشون اخطار میده و اخراج:))

نه، من فعلا اخطارم رو گرفتم. دنبال یکی دیگه نیستم. در ضمن تاپیک توی قسمت بحث آزاده. توش که قرار نیست بحث تخصصی بشه.

این تاپیک هدفش چی هست امین آقا ؟!!

این تاپیک مال کسایی که حوصلشون سر رفته. توی این تاپیک شما معلوم می کنید که چقدر وقت خالی دارید و دوست دارید چطوری پرش کنید. بعد دوستان بهتون روشش رو پیشنهاد می کنن.

مثلا شما می گید که امروز یک سفر بین شهری دارم و حدودا 20 دقیقه طول می کشه. من طرفدار آهنگ های راک و فلان خواننده هستم.

بعد دوستان میان و به ایشون یک آلبوم یا سری آهنگ پیشنهاد میدن.

iSteve
2013/08/06, 10:09
شاهین جان این لینک، آهنگ skyfall هست؟؟؟

Yaser_Aramesh
2013/08/06, 10:14
بله.من دانلود کردم

iSteve
2013/08/06, 10:32

بله.من دانلود کردم
بابا دمش گرم! من آهنگ جدید لینک میدم، شاهین جان آهنگ هایی که 20 سال پیش گوش میدادم لینک میده! شاهین جان قبل از اینکه Adele این آهنگ رو تو بازار بده یه بار واسه من خوندش و اشکالات کارشو گرفتم اونم اصلاح کرد وگرنه جایزه ی Grammy رو نمیگرفت! من میگم فول موزیک adele رو دارم بعد شما skyfall لینک میدی؟!!!!

Shahin007
2013/08/06, 10:36
بابا دمش گرم! من آهنگ جدید لینک میدم، شاهین جان آهنگ هایی که 20 سال پیش گوش میدادم لینک میده! شاهین جان قبل از اینکه Adele این آهنگ رو تو بازار بده یه بار واسه من خوندش و اشکالات کارشو گرفتم اونم اصلاح کرد وگرنه جایزه یGrammy رو نمیگرفت! من میگم فول موزیک adele رو دارم بعد شما skyfall لینک میدی؟!!!!

آره دیگه بانوی صدا عمه ی محترمم که نیست:D
دم تو گرم یه ساعته از اون آهنگ تعریف کردم دیگه:))
شب یه آهنگ دیگه لینک میدم بهت:D

iSteve
2013/08/06, 10:37
بچه هایی که linkin park گوش میکنن توجه داشته باشن!
این موزیک رو دوسش دارم:

iSteve
2013/08/06, 10:42
درباره ی Taylor Swift باید بگم که از آهنگ The last time اش خیلی خوشم میاد . آهنگ Starlight اس رو هم دوست میدارم .

درضمن تو آهنگ 22 صداش عین Avril Lavigne ست .

ولی هیچ کدوم به Alexandra Stan نمیرسن . واقعا صداش فوق العادست و بیشتر موزیک ویدیو هاش خیلی قشنگ ان به نظرم . کلا دختر خیلی ردیفیه !

بهترین موزیک ویدیوهاش از نظر من به ترتیب :

All my People

Lemonade

One Million

Get Back

Mr Saxobeat

بهترین آهنگ هاش هم به ترتیب :

Show Me The Way

One Million

All My People

Crazy

Bitter Sweet

عشق است الکساندرا
آره آهنگ های تیلور رو دوست دارم و زیاد گوش میکنم ولی بعضی آهنگ هاش شبیه هم هستن! اما من از این الکساندرا اصلا خوشم نمیاد!

ali0231
2013/08/06, 13:02
دوستان يه سايت خيلى خوب واسه دانلود آهنك معرفى ميكنيد،ممنون ميشم:-*

iSteve
2013/08/06, 13:17
دوستان يه سايت خيلى خوب واسه دانلود آهنك معرفى ميكنيد،ممنون ميشم:-*
علی جان روی یکی از اون لینک هایی که دادم کلیک کنید وارد یکی از سایت های خوب میشید. اون بالا توی قسمت search نام هر خواننده ای که خواستین تایپ کنید تا واستون بیاره.

Yaser_Aramesh
2013/08/06, 13:34
بچه هایی که linkin park گوش میکنن توجه داشته باشن!
این موزیک رو دوسش دارم:
من گوش میدم . New Divide آهنگ بسیار بسیار قشنگی هست . درضمن موزیک ویدیوی این آهنگ صحنه های فیلم Transformers 2 رو نشون میده .

فول آلبوم Living Things رو با کیفیت 384kb دارم .

آهنگ های مورد علاقه ی من از آلبوم Living Things :

Castle of Glass (موزیک ویدیوش رو هم دارم . اونم قشنگه )

Lost in the echo (از موزیک ویدیوش خوشم نیومد )

Burn in down

اهنگ های مورد علاقه ی من از آلبوم Minutes to midnight :

New Divide

Numb (موزیک ویدیوش هم خوبه )

Crawling (از موزیک ویدیوش خوشم نیومد )

Somewhere I belong

Shahin007
2013/08/06, 13:59
من گوش میدم . New Divide آهنگ بسیار بسیار قشنگی هست . درضمن موزیک ویدیوی این آهنگ صحنه های فیلم Transformers 2 رو نشون ...
Somewhere I belong

Powerless یادت نره یاسر جان...موزیک ویدئوش هم (همونی که صحنه هایی از فیلم "آبراهام لینکلن و شکارچی خون آشام"هست)خیلی قشنگه.

iSteve
2013/08/06, 14:00
من گوش میدم . New Divide آهنگ بسیار بسیار قشنگی هست . درضمن موزیک ویدیوی این آهنگ صحنه های فیلم Transformers 2 رو نشون میده .

فول آلبوم Living Things رو با کیفیت 384kb دارم .

آهنگ های مورد علاقه ی من از آلبوم Living Things :

Castle of Glass (موزیک ویدیوش رو هم دارم . اونم قشنگه )

Lost in the echo (از موزیک ویدیوش خوشم نیومد )

Burn in down

اهنگ های مورد علاقه ی من از آلبوم Minutes to midnight :

New Divide

Numb (موزیک ویدیوش هم خوبه )

Crawling (از موزیک ویدیوش خوشم نیومد )

Somewhere I belong
ماشاالله! شما هم مثل اینکه مثل من هستید! یه موزیک ویدئوی باحال اگه داشتید لینک بدین، اگه شیلتر بود پ.خ کنید.

Yaser_Aramesh
2013/08/06, 14:10
Powerless یادت نره یاسر جان...موزیک ویدئوش هم (همونی که صحنه هایی از فیلم "آبراهام لینکلن و شکارچی خون آشام"هست)خیلی قشنگه.

دیدمش شاهین جان . راست میگی . اونم خوب بود .

Yaser_Aramesh
2013/08/06, 14:14
ماشاالله! شما هم مثل اینکه مثل من هستید! یه موزیک ویدئوی باحال اگه داشتید لینک بدین، اگه شیلتر بود پ.خ کنید.

لینک ندارم ناصر جان . دانلودم برمیگرده به خیلی وقت پیش ولی اگه پیدا کنم بر روی چشم .

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/06, 14:21
سلام

اساتید بین برند های گوشی های آندرویدی، بهتری عملکرد رو از نظر ارائه آپدیت (ارائه آپدیت بیشتر، زود تر، بهتر و ...) کدوم برند داره؟؟

البته واضحه که گوشی های نکسوس در اول لیست قرار میگیرند.

لطف کنید این چند تا برند معروف رو از این نظر به ترتیب کنید.
اگه دلیل یا تجربتون هم رو ذکر کنید که دیگه نورعلانوره.

Dan
2013/08/06, 14:25
سلام

اساتید بین برند های گوشی های آندرویدی، بهتری عملکرد رو از نظر ارائه آپدیت (ارائه آپدیت بیشتر، زود تر، بهتر و ...) کدوم برند داره؟؟

البته واضحه که گوشی های نکسوس در اول لیست قرار میگیرند.

لطف کنید این چند تا برند معروف رو از این نظر به ترتیب کنید.
اگه دلیل یا تجربتون هم رو ذکر کنید که دیگه نورعلانوره.
1- سامسونگ
2- HTC و سونی
3- ایسوس
.
.
.
آخر- موتورولا و ال جی (ال جی فقط در خاورمیانه و بخصوص در ایران. موتورولا در همه دنیا!)

بهتر بودن آپدیت بیشتر وابسته به گوگله ولی سامسونگ و HTC و LG رو تجربه دارم خوب بودن.
ایسوس توی تبلت تجربه دارم که فوق العاده بود! بعد از آپدیت انگار سیستم عامل عوض شد! زیر و رو میکنه.

iSteve
2013/08/06, 15:44
سلام بچه ها، کارم گیره! یه نرم افزار اوپس و گوپس و دوپس و خیلی کاردرست و واقعا معرکه برای ریکاوری فایلهای ویدئویی معرفی کنید لطفا.
ویدئوهای بسیار مهم و درسی روی درایوC لپ تاپ یکی از اقوام بود که بدون اینکه من خبر داشته باشم واسش ویندوز عوض کردم و اونها پاک شد!!! بیچاره دختر خالم خیلی ناراحت شده بود با نرم افزارهایی که داشتم امتحان کردم ولی جواب نداد و بعضی هاشون کرک نشده بودن، میخوام بهش کمک کنم. اگه شما بتونید بهم کمک کنید ممنون میشم، فقط لطفا لینک نرم افزار اگه میدین همراه با کرک و... باشه.

iSteve
2013/08/06, 19:10
سلام بچه ها، کارم گیره! یه نرم افزار اوپس و گوپس و دوپس و خیلی کاردرست و واقعا معرکه برای ریکاوری فایلهای ویدئویی معرفی کنید لطفا.
ویدئوهای بسیار مهم و درسی روی درایوC لپ تاپ یکی از اقوام بود که بدون اینکه من خبر داشته باشم واسش ویندوز عوض کردم و اونها پاک شد!!! بیچاره دختر خالم خیلی ناراحت شده بود با نرم افزارهایی که داشتم امتحان کردم ولی جواب نداد و بعضی هاشون کرک نشده بودن، میخوام بهش کمک کنم. اگه شما بتونید بهم کمک کنید ممنون میشم، فقط لطفا لینک نرم افزار اگه میدین همراه با کرک و... باشه.
کسی سراغ نداره؟؟؟؟؟

Shahin007
2013/08/06, 19:21
کسی سراغ نداره؟؟؟؟؟

Ontrack EasyRecovery (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).

خودم هم الان میخوام بگیرمش...شدیدا بهش نیاز دارم...فکر کنم خوب باشه.

iSteve
2013/08/06, 20:30
Ontrack EasyRecovery (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).

خودم هم الان میخوام بگیرمش...شدیدا بهش نیاز دارم...فکر کنم خوب باشه.
شاهین جان اینم کرکش مشکل داشت. فایلهایی که شناسایی کرده بود رو save نمیکرد.

Shahin007
2013/08/06, 20:45
شاهین جان اینم کرکش مشکل داشت. فایلهایی که شناسایی کرده بود رو save نمیکرد.

ناصر جان یک بار دیگه با حوصله ی بیشتر کرکش کن چون من الان ریکاوری کردم بدون مشکل سیو هم کرد:)

iSteve
2013/08/06, 21:04
ناصر جان یک بار دیگه با حوصله ی بیشتر کرکش کن چون من الان ریکاوری کردم بدون مشکل سیو هم کرد:)
امکان داره یه فیلم یا چندتا شات بگیری و نصبش رو آموزش بدی؟ من هر کار کردم نشد@};-

Shahin007
2013/08/06, 21:10
امکان داره یه فیلم یا چندتا شات بگیری و نصبش رو آموزش بدی؟ من هر کار کردم نشد@};-

کار خاصی نکردم ناصر جان...کل پوشه ی x86 کرک رو کپی کردم اونجایی که برنامه رو نصب کردم و فایل کرک رو اجرا کردم...همین...آنتی ویروس و نت هم غیر فعال کردم.

Shahin007
2013/08/06, 22:13
iSteve

ناصر بیا اینو دانلود کن با هم بریم فضا:D
این اون موقع که آهنگ ROLLING IN THE DEEP ادل شونصد هفته سطر جدول بیلبورد بود اومد و اول شد. بکلیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

iSteve
2013/08/06, 23:37
کار خاصی نکردم ناصر جان...کل پوشه ی x86 کرک رو کپی کردم اونجایی که برنامه رو نصب کردم و فایل کرک رو اجرا کردم...همین...آنتی ویروس و نت هم غیر فعال کردم.
شاهین جان این تصویر رو ببین:
22159
کار ریکاوری تموم شده، اما نمیدونم چطوری باید فایلها رو ذخیره کنم، اگه شما یا بچه های دیگه میدونید لطفا سریع تر کمک کنید.

Reza Eshraghi
2013/08/06, 23:45
22159
کار ریکاوری تموم شده، اما نمیدونم چطوری باید فایلها رو ذخیره کنم، اگه شما یا بچه های دیگه میدونید لطفا سریع تر کمک کنید.
چرا اون گزینه Save غیرفعاله ناصرجون ؟! روی قسمت سمت چپ که نوشته Lost(46 کلیک کن ببین اون گزینه فعال میشه ؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/07, 15:49
من اصولا کم به yahoo سر میزنم، چون اصولا برام ایمیل مهمی نمیاد (:دی)، اما امروز که برای اطاعت امر یاسر جان خواستم برم yahoo متوجه شدم که پسورد رو قبول نمیکنه.
رفتم به قسمت بازیابی پسورد و به سوالات جواب دادم و جواب هام هم مورد تایید قرار گرفت.
ولی وقتی به قسمتی رسیدم که باید پسورد جدید رو وارد کنم؛ هر پسوردی که میزنم سطحش از سطح "weak" (خونه دوم) بالا تر نمیره!! (پسورد هایی رو امتحان میکنم که متشکل از حروف، اعداد و علامات هستند)
پسورد "weak" رو هم قبول نمیکنه و ارور میده.
حتی وقتی عصبانی شدم و تند تند تعداد زیادی کاراکتر رو به صورتی که خودم هم نفهمیدم چی زدم وارد کردم، باز هم از سطح "weak" (خونه دوم) بالا تر نرفت!!!
چه کنم؟؟
ممنون

Shahin007
2013/08/07, 16:22
22159

ناصر جان تب LICENSE برنامتو با این مقایسه کنن...روی تب LICENSE کلیک کن ببین با این یجوره:
22188

Arsn
2013/08/07, 16:27
من اصولا کم به yahoo سر میزنم، چون اصولا برام ایمیل مهمی نمیاد (:دی)، اما امروز که برای اطاعت امر یاسر جان خواستم برم yahoo متوجه شدم که پسورد رو قبول نمیکنه.
رفتم به قسمت بازیابی پسورد و به سوالات جواب دادم و جواب هام هم مورد تایید قرار گرفت.
ولی وقتی به قسمتی رسیدم که باید پسورد جدید رو وارد کنم؛ هر پسوردی که میزنم سطحش از سطح "weak" (خونه دوم) بالا تر نمیره!! (پسورد هایی رو امتحان میکنم که متشکل از حروف، اعداد و علامات هستند)
پسورد "weak" رو هم قبول نمیکنه و ارور میده.
حتی وقتی عصبانی شدم و تند تند تعداد زیادی کاراکتر رو به صورتی که خودم هم نفهمیدم چی زدم وارد کردم، باز هم از سطح "weak" (خونه دوم) بالا تر نرفت!!!
چه کنم؟؟
ممنون

سلام

این که هر چی میزنی (مثلا این را امتحان کن : @ASDFasd1234@ ) ولی باز میگه weak دلیلش response نداشتن سرور است ! سوزنش گیر کرده ! با یه V-$%%#P$#$#$N امتحان کن !

iSteve
2013/08/07, 18:29
چرا اون گزینه Save غیرفعاله ناصرجون ؟! روی قسمت سمت چپ که نوشته Lost(46 کلیک کن ببین اون گزینه فعال میشه ؟
آخ قربونت بشم رضاجان! راست گفتی، درست شد و save کردم.@};-
میبینی من در چه سطحی هستم؟!!

ناصر جان تب LICENSE برنامتو با این مقایسه کنن...روی تب LICENSE کلیک کن ببین با این یجوره:
دستت درد نکنه شاهین جان، save شد. راستش فایل هایی که میخواستم رو بازگردانی نکرد! من میخواستم فایل ویدئویی برگردونه، اومده بود چندتا پوشه ی خالی رو برگردونده بود!@};-

دوستان دیگه اگه نرم افزار ریکاوری برای فایل های ویدئویی سراغ داشتن لطف کنند و نام ببرند.

Reza Eshraghi
2013/08/07, 19:27
آخ قربونت بشم رضاجان! راست گفتی، درست شد و save کردم.@};-
میبینی من در چه سطحی هستم؟!!

خدا نکنه ناصر جون !! :x آفرین !! موفق باشی !!@};-
فایل های ریکاوری شده چقدرش سالم و مثل روز اول بودن ؟!
شما استاد من هستی ! :-*

iSteve
2013/08/07, 20:03
خدا نکنه ناصر جون !! :x آفرین !! موفق باشی !!@};-
فایل های ریکاوری شده چقدرش سالم و مثل روز اول بودن ؟!
شما استاد من هستی ! :-*
رضاجون فقط چندتا پوشه ی خالی و حدود 8گیگ فایل خراب که اصلا باز نمیشد رو ریکاوری کرده بود! حتی یه دونه فایل سالم رو هم ریکاوری نکرد!

میدونی آخرین فیلمی که از پدر مرحومش داشتن پاک شده برای همین خیلی ناراحت شد. اگه نرم افزار خوبی برای بازگردانی فیلم سراغ داشتی خبرم کن.
توی دنیای به این بزرگی و این همه نرم افزار های عالی مثل فتوشاپ و افترافکت که باید مغز برنامه نویسانش رو ببوسیم! یه برنامه ی درست و حسابی برای ریکاوری و کانورت پیدا نمیشه!

Reza Eshraghi
2013/08/07, 20:43
رضاجون فقط چندتا پوشه ی خالی و حدود 8گیگ فایل خراب که اصلا باز نمیشد رو ریکاوری کرده بود! حتی یه دونه فایل سالم رو هم ریکاوری نکرد!

میدونی آخرین فیلمی که از پدر مرحومش داشتن پاک شده برای همین خیلی ناراحت شد. اگه نرم افزار خوبی برای بازگردانی فیلم سراغ داشتی خبرم کن.
توی دنیای به این بزرگی و این همه نرم افزار های عالی مثل فتوشاپ و افترافکت که باید مغز برنامه نویسانش رو ببوسیم! یه برنامه ی درست و حسابی برای ریکاوری و کانورت پیدا نمیشه!

خدا رحمتشون کنه !
به هرحال شانس ریکاوری چون بعد از پاک شدن فایلها ، فایل های جدید جایگزین شده کم شده اما یه جا توی همین فروم دیدم آقا حسام نرم افزار Stellar Phoenix Windows Data Recovery - Professional (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو پیشنهاد داده بودند و خودم هم از EASEUS Data Recovery Wizard Professional (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده می کنم که راضی بودم نسبتاً !

Arsn
2013/08/07, 20:44
بچه ها روزهای آخر ثبت نام استارت آپ ویکند تهران است !

پایه هاش بیان تا بریم !!!

lastshepherd
2013/08/07, 21:23
دوستان کسی اینجا اکسل بلد هست؟

Dan
2013/08/07, 21:27

پایه هاش بیان تا بریم !!!

بعنوان کار آفرین میری؟!
تا حالا شرکت کردی؟ بار علمی چطوره؟

Arsn
2013/08/07, 22:17
دوستان کسی اینجا اکسل بلد هست؟

بله !!!

اگر خیلی تو اعماق اکسل نباشه میتونم کمکت کنم !

Arsn
2013/08/07, 22:23
بعنوان کار آفرین میری؟!
تا حالا شرکت کردی؟ بار علمی چطوره؟

تا حالا شرکت نکردم ولی همیشه قضیه را دنبال کردم ! (به هر حال قضیه دفتر خالی همیشه آدم را قلقلک میده !)

نخیر به صورت افتخاری از طرف یکی از دوستان که از بزرگهای این جمع است دعوت شدم ! البته باید پول نهار و شام ها را بدم !!! (یه 70-60 تومنی صرفه جویی میشه !)

امسال صرفا میرم تماشا و دور دور و کسب تجربه و پیدا کردن آدم های تازه!!!

انشالله برای یکی دو سال دیگه (پایان این دانشگاه لعنتی) به صورت جدی تر شرکت میکنم ! به قول تو به عنوان کارآفرین ! (استارت آپ بهش میگه بازاریابی)

Dan
2013/08/07, 22:28
تا حالا شرکت نکردم ولی همیشه قضیه را دنبال کردم ! (به هر حال قضیه دفتر خالی همیشه آدم را قلقلک میده !)

نخیر به صورت افتخاری از طرف یکی از دوستان که از بزرگهای این جمع است دعوت شدم ! البته باید پول نهار و شام ها را بدم !!! (یه 70-60 تومنی صرفه جویی میشه !)

امسال صرفا میرم تماشا و دور دور و کسب تجربه و پیدا کردن آدم های تازه!!!

انشالله برای یکی دو سال دیگه (پایان این دانشگاه لعنتی) به صورت جدی تر شرکت میکنم ! به قول تو به عنوان کارآفرین ! (استارت آپ بهش میگه بازاریابی)
نگران نباش اگه استارت آپ هم شکست بخوره ماریسا مایر استارت آپتو میخره! متوجه ای که!

Arsn
2013/08/07, 22:44
نگران نباش اگه استارت آپ هم شکست بخوره ماریسا مایر استارت آپتو میخره! متوجه ای که!

=))

زنه دیگه ! اگر دستش را نگیره کارخونه ی لپ لپ را هم میخره !

Dan
2013/08/07, 22:50
=))

زنه دیگه ! اگر دستش را نگیره کارخونه ی لپ لپ را هم میخره !
=)) خانومان دیگه! خرید دوست دارن!
شایعه های جالبی درست کرده! میگن برنامه نویس ها رو جمع میکنه دور خودش که سیستم عامل بده بیرون! فکر کن ، یاهو ، سیستم عامل ...!

Yaser_Aramesh
2013/08/07, 22:59
=)) خانومان دیگه! خرید دوست دارن!
شایعه های جالبی درست کرده! میگن برنامه نویس ها رو جمع میکنه دور خودش که سیستم عامل بده بیرون! فکر کن ، یاهو ، سیستم عامل ...!

خانوما عاااااشق خریدن . این که مسلم هست !

Yahoo ؟؟ OS ؟؟؟

یاهو بره لوگوش رو عوض کنه بابا

Yaser_Aramesh
2013/08/07, 23:01

علیرضا جان تمیز توضیح بده چی هست و درباره ی چه مسائلی بحث میشه و چه کسانی حضور پیدا میکنن ؟ (مفهوم استارت آپ رو میدونم اما اگه خواستی برای کسانی که نمیدونن بنویس )

قربانت

Dan
2013/08/07, 23:05
خانوما عاااااشق خریدن . این که مسلم هست !

Yahoo ؟؟ OS ؟؟؟

یاهو بره لوگوش رو عوض کنه بابا
شایعست دیگه! هر چی بیاد میگن. فعلا یه مقدار امید به Tizen و ابونتو هست. بذار اینا بیان ببینیم چی میشه. جفتشون خیلی انعطاف پذیرن مخصوصا Tizen . هدف خیلی بلند پروازنه ایه برای سامسونگ ولی نشدنی نیست.

Dan
2013/08/07, 23:06
علیرضا جان تمیز توضیح بده چی هست و درباره ی چه مسائلی بحث میشه و چه کسانی حضور پیدا میکنن ؟ (مفهوم استارت آپ رو میدونم اما اگه خواستی برای کسانی که نمیدونن بنویس )

قربانت
این سایتشه. همه چی کامل توضیح داده شده.

Yaser_Aramesh
2013/08/07, 23:16
شایعست دیگه! هر چی بیاد میگن. فعلا یه مقدار امید به Tizen و ابونتو هست. بذار اینا بیان ببینیم چی میشه. جفتشون خیلی انعطاف پذیرن مخصوصا Tizen . هدف خیلی بلند پروازنه ایه برای سامسونگ ولی نشدنی نیست.

من هم به ابونتو و Tizen امید دارم . Tizen به خاطر اجرای بیشتر اپلیکیشن های آندروید (از طریق نرم افزار Polaris ) میتونه به محبوبیت برسه . ابونتو هم که نسخه ی دستکتاپش به اندازه ی کافی معروف و محبوب هست . پس میشه بهش امید داشت تا روی اسمارت فون ها هم به محبوبیت برسه .

فایرفاکس و Sailfish هم که در راه هستند (به Sailfish بیشتر از فایرفاکس امید دارم )

البته باید بگم هیچ کدوم اینها تا چندین سال به آندروید و iOS نمیرسن . اونقدر این دو سیستم عامل جای پاشون رو محکم کردن که به این زودی ها کنده نمیشن !

این سایتشه. همه چی کامل توضیح داده شده.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

خیلی ممنون میعاد جان

Dan
2013/08/07, 23:27
من هم به ابونتو و Tizen امید دارم . Tizen به خاطر اجرای بیشتر اپلیکیشن های آندروید (از طریق نرم افزار Polaris ) میتونه به محبوبیت برسه . ابونتو هم که نسخه ی دستکتاپش به اندازه ی کافی معروف و محبوب هست . پس میشه بهش امید داشت تا روی اسمارت فون ها هم به محبوبیت برسه .

فایرفاکس و Sailfish هم که در راه هستند (به Sailfish بیشتر از فایرفاکس امید دارم )

البته باید بگم هیچ کدوم اینها تا چندین سال به آندروید و iOS نمیرسن . اونقدر این دو سیستم عامل جای پاشون رو محکم کردن که به این زودی ها کنده نمیشن !

من به Sailfish و Firefox توی گوشی های ارزون اصلا امید ندارم!
Tizen بخاطر انعطاف پذیریش میتونه توی انواع محصولات مثل یخچال ، جاروبرقی ، اتومبیل ، کامپیوتر های پوشیدنی و نوشیدنی(!) و ... میتونه استفاده بشه. برای سامسونگ که سبد کالا هاش اینقدر تکمیله خیلی مزیت بزرگیه که همه تولیداتش یکپارچه بشن. (بعید نیست الجی هم چنین حرکتی انجام بده)
ابونتو هم که قراره با یه نسخه روی همه دیوایس ها اجرا بشه که فوق العادست! انجام چنین کار بزرگی آرزوی دیرینه خیلی از شرکت های بزرگه.

Arsn
2013/08/08, 10:29
دقیقا اون سایت هم توضیح داد و سایت اصلی Startup تهران است ! حالا مزیت Startup Weekend ها به عنوان یه دور همی و سمینار اینه که یه سری آدم در گروه های کاری مختلف دور هم جمع میشند ، این آدم ها میتونند ایده های خیلی خوبه داشته باشند ، میتونند از نظر فنی خیلی خوب باشند (مثلا برنامه نویس یا طراح یا گرافیک کار) ، میتونند توی کار اجرایی و مدیریت خوب باشند ! استارت آپ ویکند ها از چهارشنبه تا جمعه شب است و معمولا افراد همونجا اقامت دارند ! هر کسی میاد 60 ثانیه درباره ایده اش صحبت میکنه ، داورا رای میدند ، کنفرانس های موفقیت و... انجام میشه و افراد به صورت تیم 2 روز روی پروژه و نحوه ی انجام اون با هم کار میکنند ! البته این وسط آدم هایی که قبلا استارت آپ های موفقی داشتند نیز کمک میکنند ! (مهم)

اما در مجموع خیلی به درد من یا خیلی از شما ها نمیخوره چون بیشتر در حوزه موبایل و خدمات وب است ! یعنی یه اپ طراحی بشه یا یه سایت !!! همه ی موضوعات کامپیوتر را پوشش نمیده ! مثلا برای من که کارم شبکه است چیزهایی زیادی اونجا نیست فقط میتونم ایده هایی برای کار خودم بگیرم ولی نه به صورت مستقیم !!! مهمترین مزیت استارت آپ ویکند برای من یا هرکسی که به صورت مستقیم جزو اون سه دسته نباشه ، تجربه و افرادی است که میبینه و دید جدیدی که پیدا میکنه !!!

Hessam
2013/08/08, 12:03
دوستان اینو ببینید. پشیمون نمی شین! بعد نظرتونو بگین! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2013/08/08, 12:11
دوستان اینو ببینید. پشیمون نمی شین! بعد نظرتونو بگین! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

عالی بود !!! :))
اگه به این روش به مشکلات نگاه کنیم خیلی آسون تر حل میشه و پیچیدگی ها و گره ها به راحتی باز میشن !!
ممنون آقا حسام !! @};-

ali0231
2013/08/08, 12:59
سلام بجه ها اول از همه بيشابيش عيدتون مبارك و اينكه هيجى بيغام عيد داريد بزاريد<:-Po:-)

ARMIN
2013/08/08, 13:56
سلام بجه ها اول از همه بيشابيش عيدتون مبارك و اينكه هيجى بيغام عيد داريد بزاريدo:-)

به به علی جان، سر تایتان به سلامت باد، چه عجب از این ورا؟ عید شده اومدی عیدی بگیریا! :)

عید تو و عید همه ی دوستان فروم مبارک باشه. امیدوارم هر روزتون عید باشه.

Reza Eshraghi
2013/08/08, 14:03
دوستان عزیز ، اساتید و مدیران گرامی طاعات همگی توی این ماه عزیز قبول و عید همگی مبارک !! ایشالله شاد و خوش و سلامت باشید !!

ali0231
2013/08/08, 14:52
به به علی جان، سر تایتان به سلامت باد، چه عجب از این ورا؟ عید شده اومدی عیدی بگیریا! :)

عید تو و عید همه ی دوستان فروم مبارک باشه. امیدوارم هر روزتون عید باشه.
قربانت آرمينجان،ما كه هستيم فقط پشت صحنه فعاليت داريم،از سربازان گمنام امام زمانيم،ديده نميشيم:-":))

Shahin007
2013/08/08, 20:44
عیدتون مبارک دوستان...ایشالا سال دیگه هم این ماه قشنگ رو همگی کنار هم باشیم:)

Yaser_Aramesh
2013/08/08, 21:16
عید سعید فطر , عید سربلندی از آزمون اخلاص بر همه ی شما عزیزان مبارکباد .

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/08, 23:01
عید فطر و جشن بزرگ بندگی خداوند متعال مبارک

خدا را شکر میکنم که به من و دوستانم توفیق روزه داد و سربلند از این امتحان خارج شدیم (انشاالله)

Nima.Salarian
2013/08/08, 23:05
عید همگی مبارک دوستان طاعات و عبادات همه قبول باشه @};-

old gamer
2013/08/09, 13:02
درود و سپاس
چندی از دوستان سوال میکنند که: چرا اسم یوزرم در همه جا old gamer هست ولی در مباحث گیم شرکت نمیکنم.
باید عرض کنم که من و هم دوره ای های من با این بازیها گیمر شدیم (سیرک چارلی)

22216

Mr.Kourosh
2013/08/09, 13:11
درود و سپاس
چندی از دوستان سوال میکنند که: چرا اسم یوزرم در همه جا old gamer هست ولی در مباحث گیم شرکت نمیکنم.
باید عرض کنم که من و هم دوره ای های من با این بازیها گیمر شدیم (سیرک چارلی)

22216

یادش بخیر ،چه خاطراتی دارم با این بازی ،وقتی پنج سالم بود برای اولین بار با دنیای گیم آشنا شدم ...یادمه اونموقع ها که میکرو داشتم فقط قارچ خور و لاک پشتهای نینجا و همین بازیو بازی میکردم! هی روزگار

amir1364
2013/08/09, 14:10
دوستان عزیز درود پس از یک مدت یک و نیم ماهه دوباره در خدمتتون هستیم با کلی تجربه از این به بعد دوستان میتونند سوالات سخت افزاری در مورد تعمیرات مادربرد و کارت گرافیک و هارد تخصصی و کلا در مورد پی سی و انواع پرینترهای سوزنی-جوهر افشان-لیزری انواع مانیتورهای ال سی دی و سی آر تی و تعمیرات لب تاپ و....در پیام خصوصی از بنده بپرسند و من در مورد هر کدوم که اطلاعاتی داشتم در خدمت عزیزان خواهم بود

من در این مدت که نبودم. در تهران دوره های سخت افزار را داشتم میگذراندم البته یه مقدارش مونده که دوباره باید بعد از تعطیلات برگردم و تمومش کنم

old gamer
2013/08/09, 14:17
امیر خان این دوره ای که رفتی بدجوری فشرده بوده مواظب خودت باش به نظرم 3 ماه دیگه بری میتونی CPU سوخته رو هم تعمیر کنی 8-}

amir1364
2013/08/09, 14:21
نه هنوز مونده یه 2 ماه دیگه بعد در خدمت عزیزان هستیم بنده بعد از تموم شدن میخام مرکز تعمیرات و فروش قطعات کامپیوتری رو در شهرمون بزنم

old gamer
2013/08/09, 14:27
نه هنوز مونده یه 2 ماه دیگه بعد در خدمت عزیزان هستیم بنده بعد از تموم شدن میخام مرکز تعمیرات و فروش قطعات کامپیوتری رو در شهرمون بزنم
به سلامتی دعا میکنم کارتون بگیره موفق باشی . دوستان فروم سخت افزار هم از تجربیاتتون استفاده میکنن

Mr.Kourosh
2013/08/09, 15:09
رده‌بندي 10 تيم برتر فوتبال دنيا به‌شرح زير است:

1- اسپانيا 1484 امتياز (بدون تغيير)

2- آلمان 1257 امتياز (بدون تغيير)

3- کلمبيا 1219 امتياز (بدون تغيير)

4- آرژانتين 1210 امتياز (بدون تغيير

5- هلند 1165 امتياز (بدون تغيير)

6- ايتاليا 1142 امتياز (بدون تغيير

7- پرتغال 1099 امتياز (بدون تغيير)

8- کرواسي 1098 امتياز (بدون تغيير)

9- برزيل 1089 امتياز (بدون تغيير)

10- بلژيک 1079 امتياز (بدون تغيير)

رده‌بندي 5 تيم برتر آسيا نيز به‌صورت زير است:

1- ژاپن 695 امتياز (بدون تغيير)

2- استراليا 630 امتياز (6 پله سقوط)

3- ايران 601 امتياز (بدون تغيير)

4- کره‌جنوبي 594 امتياز (13 پله سقوط)

5- ازبکستان 566 امتياز (يک پله سقوط)

iSteve
2013/08/09, 15:52
دوستان عزیز درود پس از یک مدت یک و نیم ماهه دوباره در خدمتتون هستیم با کلی تجربه از این به بعد دوستان میتونند سوالات سخت افزاری در مورد تعمیرات مادربرد و کارت گرافیک و هارد تخصصی و کلا در مورد پی سی و انواع پرینترهای سوزنی-جوهر افشان-لیزری انواع مانیتورهای ال سی دی و سی آر تی و تعمیرات لب تاپ و....در پیام خصوصی از بنده بپرسند و من در مورد هر کدوم که اطلاعاتی داشتم در خدمت عزیزان خواهم بود من در این مدت که نبودم. در تهران دوره های سخت افزار را داشتم میگذراندم البته یه مقدارش مونده که دوباره باید بعد از تعطیلات برگردم و تمومش کنم
به به امیر آقا، راستش همین دیشب تو فکر بودم که امیر آقا کجا رفت؟! چرا دیگه نمیاد؟! خوش اومدی عزیز، بیشتر به اینجا سر بزن تا همه از تجربیات شما استفاده کنیم.

Arsn
2013/08/09, 17:06
دوستان عزیز درود پس از یک مدت یک و نیم ماهه دوباره در خدمتتون هستیم با کلی تجربه از این به بعد دوستان میتونند سوالات سخت افزاری در مورد تعمیرات مادربرد و کارت گرافیک و هارد تخصصی و کلا در مورد پی سی و انواع پرینترهای سوزنی-جوهر افشان-لیزری انواع مانیتورهای ال سی دی و سی آر تی و تعمیرات لب تاپ و....در پیام خصوصی از بنده بپرسند و من در مورد هر کدوم که اطلاعاتی داشتم در خدمت عزیزان خواهم بود

من در این مدت که نبودم. در تهران دوره های سخت افزار را داشتم میگذراندم البته یه مقدارش مونده که دوباره باید بعد از تعطیلات برگردم و تمومش کنم

از این حس نوع دوستی شما متشکریم !

دقیقا چه دوره ای و در کجا گذروندید ؟ (یا در حال گذروندن هستید ؟)

دوره PDI نبوده ؟

iSteve
2013/08/09, 17:19
سلام آقا علیرضا، اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رو یه نگاهی میکنید و نظر خودتونو بفرمایید؟

Reza Eshraghi
2013/08/09, 18:07

سلام امیر آقا گل ! اول عیدت خیلی خیلی مبارک ! @};-:)
دوم خیلی خیلی خوش اومدی ! خیلی تو فکرت بودم ! :x
سوم اینکه آفرین ! به سلامتی ! =D> انشاء الله از تجربیات ارزشمند و جدیدت همه دوستان استفاده لازم و کافی رو خواهند برد ! :)
چهارم اینکه جسارت نباشه ولی چرا توی پی ام ؟!! :-?

amir1364
2013/08/09, 18:50
سلام امیر آقا گل ! اول عیدت خیلی خیلی مبارک ! @};-:)
دوم خیلی خیلی خوش اومدی ! خیلی تو فکرت بودم ! :x
سوم اینکه آفرین ! به سلامتی ! =D> انشاء الله از تجربیات ارزشمند و جدیدت همه دوستان استفاده لازم و کافی رو خواهند برد ! :)
چهارم اینکه جسارت نباشه ولی چرا توی پی ام ؟!! :-?

سلام جناب اشراقی عزیز
بخاطر این گفتم پ خ چون چون دیگه برای جواب دادن به دوستان لازم نشه کل فروم رو زیر رو کنم ولی اگر بازم پیشنهاده بهتری وجود داره بگید تا لحاظ کنیم در ضمن عید شما هم مبارک باشه عزیز دل

Reza Eshraghi
2013/08/09, 18:54
سلام جناب اشراقی عزیز
بخاطر این گفتم پ خ چون چون دیگه برای جواب دادن به دوستان لازم نشه کل فروم رو زیر رو کنم ولی اگر بازم پیشنهاده بهتری وجود داره بگید تا لحاظ کنیم در ضمن عید شما هم مبارک باشه عزیز دل

آخه همه دوستان مشکلاتشون رو توی بخش سؤالات و مشکلات سخت افزاری یا تاپیک پرسش و پاسخ عمومی / سخت افزار می پرسن !!
مرسی امیر جان ! @};-

amir1364
2013/08/09, 19:00
آخه همه دوستان مشکلاتشون رو توی بخش سؤالات و مشکلات سخت افزاری یا تاپیک پرسش و پاسخ عمومی / سخت افزار می پرسن !!
مرسی امیر جان ! @};-

راهنمایی هایی که ما میخواهیم ارائه بدیم در مورد تعمیر قطعات مادربرد-گرافیک -سی دی رام-تعمیرات هارد و ریکاوری تخصصی-و.... بزودی برای دوستان در همین فروم ارائه خواهد شد امیدواریم بتونیم با تجربیات خودمون راهنمای مشکلات عزیزان باشیم من فردا برای ادامه دوره به تهران میرم فکر کنم 1 الی 2 ماه دیگه کارم طول بکشه بعد از اون در خدمت عزیزان هستیم
باتشکر

Reza Eshraghi
2013/08/09, 19:02
راهنمایی هایی که ما میخواهیم ارائه بدیم در مورد تعمیر قطعات مادربرد-گرافیک -سی دی رام-تعمیرات هارد و ریکاوری تخصصی-و.... بزودی برای دوستان در همین فروم ارائه خواهد شد امیدواریم بتونیم با تجربیات خودمون راهنمای مشکلات عزیزان باشیم من فردا برای ادامه دوره به تهران میرم فکر کنم 1 الی 2 ماه دیگه کارم طول بکشه بعد از اون در خدمت عزیزان هستیم
باتشکر

موفق باشی امیر جان ! انشا ء لله به زودی با کوله باری از تجربه بر می گردی و از وجود و تجربیاتت بهره خواهیم برد ! @};-

iSteve
2013/08/09, 20:21
<p>
از صبح تا حالا چرا فروم اینجوری شده؟ وقتی میخوام داخل پستم تصویر بذارم و اون دکمه ی image رو میزنم یه چیزای دیگه ای میاد، وقتی میخوام اسمایل انتخاب کنم اصلا هیچ کدوم نمایش داده نمیشن، وقتی نقل قول میکنم همه چیز در و بر هم نشون داده میشه، وقتی پست رو ارسال میکنم گاهی اوقات یه نشانه های عجیب و غریبی در پستم ظاهر میشه، مثل همین الان که میبینید. وقتی ویرایش میکنم باز این نشانه ها بیشتر میشه و کل نوشته رو بهم میزنه، وقتی دوباره ویرایش میکنم خیلی بدتر میشه طوری که دیگه خونده نمیشه، وقتی رنگ فونت رو عوض میکنم به جای اینکه نوشته رنگی بشه جلوش کد رنگ رو نشون میده.</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p>
دیگه اعصابم بهم ریخته، توی فروم گشتم دنبال تاپیک مشکلات اما یا اصلا همچین چیزی توی فروم نداریم و یا اینکه من اینقدر عصبانی شدم که نمیبینمش. الانم کسی هست بگه چه خبره؟</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p>
اینجا رو ببینید میخوام نوشته ی روبه رو رو رنگی کنم: &nbsp;<span style="color: rgb(255, 0, 0);"> سلام</span></p>

ARMIN
2013/08/09, 20:28
ناصر جان

سرعت اینترنتت مشکلی نداره؟

راستی Browser رو عوض کن ببین مورد برطرف میشه؟

Reza Eshraghi
2013/08/09, 20:33
<p>
از صبح تا حالا چرا فروم اینجوری شده؟ وقتی میخوام داخل پستم تصویر بذارم و اون دکمه ی image رو میزنم یه چیزای دیگه ای میاد، وقتی میخوام اسمایل انتخاب کنم اصلا هیچ کدوم نمایش داده نمیشن، وقتی نقل قول میکنم همه چیز در و بر هم نشون داده میشه، وقتی پست رو ارسال میکنم گاهی اوقات یه نشانه های عجیب و غریبی در پستم ظاهر میشه، مثل همین الان که میبینید. وقتی ویرایش میکنم باز این نشانه ها بیشتر میشه و کل نوشته رو بهم میزنه، وقتی دوباره ویرایش میکنم خیلی بدتر میشه طوری که دیگه خونده نمیشه، وقتی رنگ فونت رو عوض میکنم به جای اینکه نوشته رنگی بشه جلوش کد رنگ رو نشون میده.</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p>
دیگه اعصابم بهم ریخته، توی فروم گشتم دنبال تاپیک مشکلات اما یا اصلا همچین چیزی توی فروم نداریم و یا اینکه من اینقدر عصبانی شدم که نمیبینمش. الانم کسی هست بگه چه خبره؟</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p>
اینجا رو ببینید میخوام نوشته ی روبه رو رو رنگی کنم: &nbsp;<span style="color: rgb(255, 0, 0);"> سلام</span></p>

ناصرجون ! عکس زیر رو ببین :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اینم تاپیک حل مشکلات :

Arsn
2013/08/09, 22:03
سلام آقا علیرضا، اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رو یه نگاهی میکنید و نظر خودتونو بفرمایید؟

والا من در اون فروم اکانت ندارم !

اگر میشه مدل خنک کننده های مورد نظرتون را بفرمایید !

iSteve
2013/08/09, 22:58
والا من در اون فروم اکانت ندارم !

اگر میشه مدل خنک کننده های مورد نظرتون را بفرمایید !
1- Cooler Master Hyper 212 EVO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
2- ZALMAN CNPS10X Performa (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
3- ZALMAN CNPS9700 NT (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

old gamer
2013/08/09, 23:08
سلام دوستان من حوصلم سر رفته چه خبرا؟ کی بیداره کی خوابه؟؟

iSteve
2013/08/09, 23:20
ناصر جان سرعت اینترنتت مشکلی نداره؟ راستی Browser رو عوض کن ببین مورد برطرف میشه؟
ناصرجون ! عکس زیر رو ببین : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اینم تاپیک حل مشکلات : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ممنون آرمین جان، مرورگرم کروم هست، پاکش کردم و دوباره نصبش کردم، اما هنوزم همینجوریه، اگه پستم رو ویرایش کنم و یا رنگی کنم همین مشکل برقرار هست.
از شما هم ممنونم رضاجان ولی نمیدونم چرا اون گزینه ای که نشون دادی من ندارمش! چه در صفحه ی پاسخ سریع و چه در صفحه ی پیشرفته!

Arsn
2013/08/09, 23:31
1- Cooler Master Hyper 212 EVO (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
2- ZALMAN CNPS10X Performa (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
3- ZALMAN CNPS9700 NT (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

والا چی بگم ! خیلی سخته ولی با این سرچ هایی که من کردم فکر میکنم CNPS10x بهتر باشه ! لااقل بهتر از hyper212 است ! و یه مزیتی هم که داره میتونید دو فنش کنید !

یعنی از ترمال رایت محصولی را مد نظر ندارید ؟ مثلا ترو اسپریت یا ماچو ؟؟؟

البته اذعان میکنم که در این موقع شب خیلی نظر تخصصی نمیتونم بدم !(یه چیزی فکرم را مشغول کرده)

Arsn
2013/08/09, 23:32
سلام دوستان من حوصلم سر رفته چه خبرا؟ کی بیداره کی خوابه؟؟

هستم اما خسته ام !!!

برای اینکه حوصله ات سر نره توی گوگل درباره Bitcoin سرچ کن !

amir1364
2013/08/09, 23:44
درود
دوره ای که من گذروندم دوره کامل تعمیرات بوده بخاطر این که تبلیغات نشه اسمش رو نمیگم.
این دوره PDI چی هستش ؟

old gamer
2013/08/10, 00:08
هستم اما خسته ام !!!

برای اینکه حوصله ات سر نره توی گوگل درباره Bitcoin سرچ کن !
نخود سیاه؟ x-(داشتیم؟؟؟ من که چیزی ازش نفهمیدم تا اینجا. حالا چی هست؟ خسته هم نباشی علیرضا خان

lastshepherd
2013/08/10, 01:05
نخود سیاه؟ x-(داشتیم؟؟؟ من که چیزی ازش نفهمیدم تا اینجا. حالا چی هست؟ خسته هم نباشی علیرضا خان

:)) منم بیدارم! دارم فیلمامو مرور می کنم!!!

(در ضمن این بیت کوین خیلی چیز معرکه ای است!!! به این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 6) لینک ویکی یه سر بزن.)

Reza Eshraghi
2013/08/10, 06:11
از شما هم ممنونم رضاجان ولی نمیدونم چرا اون گزینه ای که نشون دادی من ندارمش! چه در صفحه ی پاسخ سریع و چه در صفحه ی پیشرفته!

عجیبه ها ! :-o
من دارم از تو کروم این پست رو ارسال می کنم
اینم از نوار ابزار ارسال پاسخ سریع !

Dan
2013/08/10, 08:08
درود
دوره ای که من گذروندم دوره کامل تعمیرات بوده بخاطر این که تبلیغات نشه اسمش رو نمیگم.
این دوره PDI چی هستش ؟
هر حرفی که تبلیغ نیست!
شما بگید کجا میرفتید و بعد بعنوان یه کارآموز بگید مزایا و معایب آموزشگاه از نظر شما چی بود؟ (جمعیت کلاس ها ، سطح آموزش ، آموزش نکات ریز و ...)

changal
2013/08/10, 08:58
از دوستان کسی تو این انجمن عضو هست : forum.shopkeeper.ir

Arsn
2013/08/10, 10:50

سلامت باشی !
نه بابا سرکاری چیه ! حیف جایی که اسمش را بزارند فروم بعد درباره بیت کوین کاربراش اطلاعات نداشته باشند ! فوق العاده مسئله مهم آینده دار و فنی است !

این یه واحد پولی است (مثل $) فقط چند تا تفاوت معرکه دارد !
یک: این که مستقل از دولت هاست ! (این قضیه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مهمه !!!!) یه جنبه اش میتونه این باشه که دولت های نمیتونند مثل NSA یا Prism در تمام رفتارهای ما کنترل داشته باشند ! تکنیکال : رفتار پول ما به صورت Centralize نیست و انتقال پول و گردش حساب ها چیزی شبیه شبکه های تورنت است ! شاید هم p2p است ! کلا عجیبه !
دوم: اینکه مستقل از بانک ها و گیت ها است ! (کلا واسطه نداریم)
سوم: اینکه به صورت الکترونیکی است !
چهارم: اینکه ارزش بالایی دارد !(فک کنم هر سکه بیت کوین 113$ استرالیا باشه)!
پنجم: امنیت بسیار بالایی از طریق KEY های مختلف براش تعبیه شده ! خلاصه بگم بسیار امن تر از سیستمهای فعلی ! (کلید عمومی و اختصاصی داری)
ششم: رویای فریدمن (اقتصاد دان) بوده و یه ه-ک-ر گسترش داده ! (مستعار : ساتوشی ناکاموتو)
هفتم: نیاز به قاطرهای پول عملا محو میشه ! پول شویی را کم میکنه !
هشتم :توسط چندین و چند شرکت و خدمات دهنده و... پشتیبانی میشه ! (مثلا همین الان میتونی زنگ بزنی Pizza Hot سفارش بدی، بیت کوین را قبول دارند)
نهم : کیف پول های زیادی براش عرضه شده ! (کیف پول دیجیتال هم به صورت آنلاین هم به صورت آفلاین)
دهم : سیستمی به نام Blockchain تمام گردش ها را مدیریت میکنه به طوری که هیچ کس نمیتونه زیر پرداخت یا دریافت پول بزنه !
اگر بگم مهمترین پدیده سال 2012 و 2013 دنیای اقتصاد+آی تی است ، مبالغه نکردم ! حتی شایعه هایی برای تعویض این پول با یورو هم شنیده میشه !

کلا کاش به جای این کار یه مقاله دربارش مینوشتم !! :دی
حالا برو درباره Bitcoin Mining تحقیق کن !!! نخود سیاه هم نیست!

me.mr
2013/08/10, 10:54
یعنی بدبختی ما با درایور های ویندوز تمومی نداره!!!

Shahin007
2013/08/10, 17:26
ای وای حوصلمون پوکید ها!
همه رفتن صفا سیتی فک کنم!
اگر کسی صدای منو میشنوه من اینجام بیاد اینجا با هم حرف بزنیم!(شد از این فیلم تخیلی ها که برای سیاره های دیگه پیام میفرستن:D)

iSteve
2013/08/10, 18:10
ای وای حوصلمون پوکید ها!
همه رفتن صفا سیتی فک کنم!
اگر کسی صدای منو میشنوه من اینجام بیاد اینجا با هم حرف بزنیم!(شد از این فیلم تخیلی ها که برای سیاره های دیگه پیام میفرستن:D)
من هستم شاهین جون، هر چه میخواهد دل تنگت بگو!
میگم شاهین جون، خودمونیما! آواتار من از آواتار تو خیلی خوشگل تره!!!:)) اون پسره ی بدترکیب چیه؟!! جمعش کن!!=))

Shahin007
2013/08/10, 18:15
من هستم شاهین جون، هر چه میخواهد دل تنگت بگو!
میگم شاهین جون، خودمونیما! آواتار من از آواتار تو خیلی خوشگل تره!!!:)) اون پسره ی بدترکیب چیه؟!! جمعش کن!!=))

قربون تو.
ناصر جون خودت تنهایی فکر کردی فهمیدی آواتار تو خوشگل تره؟:))
آخه اون شیربرنج چیه گذاشتی آبرومونو بردی:))
یه مــــــــــرد بذار=))

iSteve
2013/08/10, 18:23
قربون تو.
ناصر جون خودت تنهایی فکر کردی فهمیدی آواتار تو خوشگل تره؟:))
آخه اون شیربرنج چیه گذاشتی آبرومونو بردی:))
یه مــــــــــرد بذار=))
خوب تو بی احساسی، تقصیر من چیه؟؟!!!! این یه آقای محترمه که کنار پنجره ی رویه حیاط نشسته و یه feather زیبا رو به نمایش گذاشته! تصویر به این رویایی ای!!! توجه کن: رویایی ای!:))
تازه هم بازیگری و هم خوانندگیش بهتر از اون آقایی هست که گذاشتی واسه آواتارت!
خوشتیپ تر هم هست، مثل آواتار شما سیاه سوخته نیست!!=))

iSteve
2013/08/10, 18:27
اینم یه مرد:

22237

منتها از این مردای جدیده! یه شال کم داره!

Shahin007
2013/08/10, 18:28
خوب تو بی احساسی، تقصیر من چیه؟؟!!!! این یه آقای محترمه که کنار پنجره ی رویه حیاط نشسته و یه feather زیبا رو به نمایش گذاشته! تصویر به این رویایی ای!!! توجه کن: رویایی ای!:))
تازه هم بازیگری و هم خوانندگیش بهتر از اون آقایی هست که گذاشتی واسه آواتارت!
خوشتیپ تر هم هست، مثل آواتار شما سیاه سوخته نیست!!=))

آره از همون پنجره بره تو افق محو بشه خیلی دیگه رویایی ای تر میشه!:))
حالا خوبه نه بازیگریشو دیدی نه خوانندگیشو ها!=))
تازه عزیزم به این رنگ پوست نمیگن سیاه سوخته میگن بُرُنزه!اگه نمیدونستی بدون:D

iSteve
2013/08/10, 18:35
آره از همون پنجره بره تو افق محو بشه خیلی دیگه رویایی ای تر میشه!:))
حالا خوبه نه بازیگریشو دیدی نه خوانندگیشو ها!=))
تازه عزیزم به این رنگ پوست نمیگن سیاه سوخته میگن بُرُنزه!اگه نمیدونستی بدون:D
اگه شخصیت آواتار شما برنزه ست پس andrew منم بُ نقره ست.
من شخص آواتار خودمو، هم بازیگریشو دیدم و هم خوانندگیشو(فراوون) شما چی؟؟؟ یکی از اهنگ هاشو لینک بذار یه کم بخندیم!

Shahin007
2013/08/10, 18:42
اگه شخصیت آواتار شما برنزه ست پس andrew منم بُ نقره ست.
من شخص آواتار خودمو، هم بازیگریشو دیدم و هم خوانندگیشو(فراوون) شما چی؟؟؟ یکی از اهنگ هاشو لینک بذار یه کم بخندیم!

ناصر نزنی منو داریم شوخی میکنیم ها:D..احساس میکنم عصبانی شدی!:))
اصلا من گفتم بیای حرف بزنیم نه سر آواتار بحث کنیم!=))
خب معلومه که آواتار تو قشنگ تره کیه که به سلیقه ی آقا ناصر شک داشته باشه...مثل خودت یدونس.

میگم ناصر کلیپی که HESSAM تو یکی از تایپیک های مشاوره گذاشته بود رو دانلود کردی ببینی؟خیلی قشنگ و عالی بود.

iSteve
2013/08/10, 18:49
ناصر نزنی منو داریم شوخی میکنیم ها:D..احساس میکنم عصبانی شدی!:))
اصلا من گفتم بیای حرف بزنیم نه سر آواتار بحث کنیم!=))
خب معلومه که آواتار تو قشنگ تره کیه که به سلیقه ی آقا ناصر شک داشته باشه...مثل خودت یدونس.

میگم ناصر کلیپی که HESSAM تو یکی از تایپیک های مشاوره گذاشته بود رو دانلود کردی ببینی؟خیلی قشنگ و عالی بود.
چرا بحث رو عوض میکنی؟؟؟x-(باید در تمام فروم ها به این قضیه اعتراف کنیx-(وگرنه....وگرنه......از آقا حسام خواهش میکنم و تمنا میکنم، به دست و پاشون میوفتم که اخراجت کنه!!:)) شوخی میکنم شاهین جون، چون از شکل خنده کمتر استفاده کردم شما فکر میکنی عصبانی شدم! بیا اینم خنده:=))
اصلا کی گفته آواتار من خوشگل تره؟ نخیرم آواتار شما قشنگتره! ولی آواتار من مدل موی قشنگتری داره در صورتی که چهره ی آواتار شما مشخص نیست که اصلا مو داره یا نه! چون با دستش قسمت جلوی موهاش رو پوشونده!=)) برو تو خودت!
کدوم ویدئو منظورت هست؟ اون ویدئو که یه آقایی داشت سخنرانی میکرد؟

Dan
2013/08/10, 18:52
تیم بسکتبال هشتمین بازی رو هم برد! 8 بازی 8 بار پیروزی! به امید خدا آخرین بازی رو هم میبریم :)>-

تیم فوتبال یه کم یاد بگیره! حیف این همه پول که هدر میدن [-(

Shahin007
2013/08/10, 18:57
چرا بحث رو عوض میکنی؟؟؟x-(باید در تمام فروم ها به این قضیه اعتراف کنیx-(وگرنه....وگرنه......از آقا حسام خواهش میکنم و تمنا میکنم، به دست و پاشون میوفتم که اخراجت کنه!!:)) شوخی میکنم شاهین جون، چون از شکل خنده کمتر استفاده کردم شما فکر میکنی عصبانی شدم! بیا اینم خنده:=))
اصلا کی گفته آواتار من خوشگل تره؟ نخیرم آواتار شما قشنگتره! ولی آواتار من مدل موی قشنگتری داره در صورتی که چهره ی آواتار شما مشخص نیست که اصلا مو داره یا نه! چون با دستش قسمت جلوی موهاش رو پوشونده!=)) برو تو خودت!
کدوم ویدئو منظورت هست؟ اون ویدئو که یه آقایی داشت سخنرانی میکرد؟

مو داره:D...خوب هم داره:))

نه اون...این: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نقل قول از حسام جان:
یارو 4 تا کارت تیتان رو روی اتفاقاً مادربرد Asus Rampage IV Extreme اس ال آی چهار مسیره کرده با کولر آبی XSPC!!
چیزی که جلب توجه کرد این بود که 4 تا کارت رو قابشون رو جدا کرده و به هم چسبونده!!!

iSteve
2013/08/10, 19:14
مو داره:D...خوب هم داره:))

نه اون...این: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نقل قول از حسام جان:
یارو 4 تا کارت تیتان رو روی اتفاقاً مادربرد Asus Rampage IV Extreme اس ال آی چهار مسیره کرده با کولر آبی XSPC!!
چیزی که جلب توجه کرد این بود که 4 تا کارت رو قابشون رو جدا کرده و به هم چسبونده!!!

آره این ویدئو رو که خیلی قبل ترها دانلود کرده بودم.

Shahin007
2013/08/10, 19:43
آره این ویدئو رو که خیلی قبل ترها دانلود کرده بودم.

مایعی که واسه رم و کارت گرافیک میرفت و خنکشون میکرد از همون پمپیه که مایع پردازنده رو تامین میکنه یا پمپ جدا دارند هر کدوم؟

iSteve
2013/08/10, 20:01
مایعی که واسه رم و کارت گرافیک میرفت و خنکشون میکرد از همون پمپیه که مایع پردازنده رو تامین میکنه یا پمپ جدا دارند هر کدوم؟
نه دیگه، یک ست واتر کولر کامل بیشتر نیست.@};-

Arsn
2013/08/10, 20:46
داشتم عکس های روی سیستم را مرتب میکردم چند تا عکس دیدم تنم لرزید !!!

سال کنکور ! ساعت 5:50 دقیقه مدرسه ! روزی 14-15 ساعت درس خوندن اون هم روزهای عید ! هیچ وقت دوست ندارم اون روزها تکرار بشه !

222592226022261

اوایل فروم (هنوز Arsn نشده بودم ، اون موقع arsn بودم :دی) :

22262

Dan
2013/08/10, 21:08
داشتم عکس های روی سیستم را مرتب میکردم چند تا عکس دیدم تنم لرزید !!!

سال کنکور ! ساعت 5:50 دقیقه مدرسه ! روزی 14-15 ساعت درس خوندن اون هم روزهای عید ! هیچ وقت دوست ندارم اون روزها تکرار بشه !

اه اه حالم بد شد! :-& عکس قحطی بود؟!
همه کتاب های بهمن بازرگان رو داره! اون جامدادیه که خیلی باهاش خاطره داری ، گسسته رسول حاجی زاده ، ... ! عجب سال مزخرفی بود ؛ خدا نصیب گرگ بیابون نکنه!

دوستان ساعتشو میبینید؟! مرفهین بی درد که میگن اینه!

sima_f
2013/08/10, 21:36
4 روز دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی دارم .... این عکسا رو دیدم حالم بدتر شد ...خیلی استرس دارم:118:

Arsn
2013/08/10, 21:41
اه اه حالم بد شد! :-& عکس قحطی بود؟!
همه کتاب های بهمن بازرگان رو داره! اون جامدادیه که خیلی باهاش خاطره داری ، گسسته رسول حاجی زاده ، ... ! عجب سال مزخرفی بود ؛ خدا نصیب گرگ بیابون نکنه!

دوستان ساعتشو میبینید؟! مرفهین بی درد که میگن اینه!

همه ی این کتاب های بهمن را خوندیم آخرش هم نصف سوال های سخت شیمی کنکور سراسری از مباحثی بود که کمتر بهش تسلط داشتم ! شیمی برام یادآور اون معلم شیمی دیوانه الماسی است ! (خداییش خوب یاد میداد که چجوری آب شنگولی درست کنیم !) :دی

اون جامدادیه خوراک تقلب بود ! اصلا به خاطر نداشتن همونه که معدل دانشگام پایینه !!!

تو هم بین اون هم چیز فقط به اون ساعت گیر بده !!! گاو به اون خوشگلی را ول کردی ...

Nima.Salarian
2013/08/10, 21:46
من که به شخصه برا هیچ کنکوری درس نخوندم . دوبار برا کارشناسی امتحان دادم که هیچی نخونده بودم با اون حال رتبه 8400 کشور شدم دانشگاه ملی که بخاطر مادرم نرفتم چون پدرم یک شهر دیگه سرکار بود دیگه نشد. باز آزاد امتحان دادم بازم قبول شدم ولی نفهمیدم جریان نمراتش چطور بود زده بود رتبه 2 !!!
کلا من اینطوری ام :>

Dan
2013/08/10, 21:46
4 روز دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی دارم .... این عکسا رو دیدم حالم بدتر شد ...خیلی استرس دارم:118:
کنکور که استرس نداره. شما که یه بار کنکور دادید و تجربه دارید.

Dan
2013/08/10, 21:52
همه ی این کتاب های بهمن را خوندیم آخرش هم نصف سوال های سخت شیمی کنکور سراسری از مباحثی بود که کمتر بهش تسلط داشتم ! شیمی برام یادآور اون معلم شیمی دیوانه الماسی است ! (خداییش خوب یاد میداد که چجوری آب شنگولی درست کنیم !) :دی

اون جامدادیه خوراک تقلب بود ! اصلا به خاطر نداشتن همونه که معدل دانشگام پایینه !!!

تو هم بین اون هم چیز فقط به اون ساعت گیر بده !!! گاو به اون خوشگلی را ول کردی ...
خوندیم نه! خوندی! من نیما سپهری میخوندم. بهمن از اون تیکه های یخی مینداخت اعصاب همه رو میریخت به هم. هر چند با اون سوال های شیمی کنکور مورتیمر هم میخوندیم هیچی نمیشد!

100 دلار قیمت ساعته! جای بسی گیر دادن داره!

Arsn
2013/08/10, 22:04

بهترین جمله برای این موقع ها --> "این نیز بگذرد"

الان باید اینجوری درس بخونی (اون شب برق رفته و من هم که ادعای معارف داشتم ، یه مبحثی را به کل یادم رفته بود ، اینجوری درس میخوندم) :

22265

ولی توصیه میکنم این کار را بکنی (اکثر کسایی که نتیجه بهتری میگیرند استرس کمتری دارند ، استرس ربطی به دانش نداره) :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.درس نخواندن.jpg

معلم شیمی دوم دبیرستان، یادش بخیر !

22264

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/10, 22:16
علیرضا جان شما هم مثل بنده عید سال کنکور در مدرسه اعتکاف علمی داشتید؟

این اعتکاف علمی هیچ سودی هم اگر نداشت ( که داشت ) یک منفعت بزرگ داشت آن هم اینکه خانواده برعکس بقیه سال که میگفتند بیشتر بخوان در این دو هفته مدام برایم دلسوزی میکردند و من لذت میبردم. :>

گفتی شیمی؛ ما یک دبیر بسیار باحال داشتیم که مفاهیم شیمی را با مثال های ... توضیح میداد و در ذهن بچه ها حک میشد. :-"

دبیر فیزیکمان (خداییش عالی درس میداد) هم که خاطرات ... از دوران اقامتش در اسپانیا و اخذ مدرک دکترایش در این کشور برایمان تعریف میکرد. (زیاد فکر بد نکنید)

ولی در کل با شما موافقم؛ دوست ندارم هرگز آن سال تکرار شود.

سیما خانم؛ شما که میگویید فقط 4 روز مانده، پس سختی ها را گذرانده اید. به خدا توکل کنید و از او بخواهید آنچه به صلاحتان هست برایتان پیش بیاورد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/10, 22:29
علیرضا حتما یک عکس درست و حسابی از ساعتت بذار تا ببینیم آقا میعاد چی میگه؛ عکس واضح نیست!!!

تعریف کن ببینم این عکس آخر رو با این فاصله کم از دبیر و از مقابلش چجوری گرفتی؟؟

راستی شوما چجوری تو سالی که کنکور داشتیم به مدیریت تو فروم رسیدید؟!!!!

AmirMahmood
2013/08/10, 22:38
منم امسال کنکور دارم ( 25 مرداد) ولی حتی یک کلمه از حرفاتونو درک نمی کنم منکه خیلی اسوده دارم زندگیم رو می کنم

Dan
2013/08/10, 22:39
علیرضا حتما یک عکس درست و حسابی از ساعتت بذار تا ببینیم آقا میعاد چی میگه؛ عکس واضح نیست!!!

G-Shock که دیگه عکس واضح نمیخواد از 100 کیلومتری معلومه! مدل ساعت علیرضا رو یادم نیست ولی یه عکس از مدل مشابه میذارم.

22266

Castiel
2013/08/10, 22:39
من هم از کنکور بگم براتون:

در کنکور کاردانی به کارشناسی که کاملا بدون استرس و بدون دونستن منبع امتحانی، رتبه 8600 آوردم و مستقیم رفتیم به آغوش گرم دانشگاه
در کنکور ارشد هم سال اول رتبه 2500 و سال دوم هم رتبه 1500 به دست آمد (حاصل گردید!) که هر دو در کنکور دولتی بود، چون هزینه ارشد دانشگاه آزاد بیشتر از گرفتن مدرک از دانشگاه میشیگان بود، به هیچ وجه در کنکور آزاد شرکت نکردم. الان هم دو سال از آخرین کنکور می گذرد! شاید امسال شرکت کردم!

sima_f
2013/08/10, 22:57
مثل کنکور کاردانی استرس ندارم .دیگه مثل اون کنکور سخت و رقابتی نیست.نصف پسرا که بعد کاردانی میرن سر کار .دخترا هم که ازدواج میکنن. الان بین دوستای خودم تقریبا بیشترشون ازدواج کردن و دیگه کنکور نمیدن .این نشون میده کاردانی به کارشناسی آسونه.
البته اون کنکور هم رتبم 200 شدم .الان مدرسان میرم توی آزمون هاش اصولا بین 100 تا 200 میشدم. برام مهم نیست دیگه دانشگاه سراسری برم یا آزاد .فقط میخوام تهران باشم.مامانم که نمیذاره برم خوابگاه میگه جو بدی داره .بعد مجبور میشم تنهایی زندگی کنم.فکر کنم دیوونه بشم . این دو روز خونه تنها بودم .تا صبح از ترس نخوابیدم. خیلی بد میشه :( بعدشم من نمیدونم چرا واسه این همه دانشجوی معماری نباید دانشگاه سراسری یا حداقل غیر انتفاعی توی تهران بیشتر بذارن دوتا دونه دانشگاه با این همه سهمیه که ملت دارن ما نداریم قبول شدنش کار حضرت فیله.آدم این همه هزینه کنه باید بره حومه تهران همش توی راهه.

Castiel
2013/08/10, 23:08
مثل کنکور کاردانی استرس ندارم .دیگه مثل اون کنکور سخت و رقابتی نیست.نصف پسرا که بعد کاردانی میرن سر کار .دخترا هم که ازدواج میکنن. الان بین دوستای خودم تقریبا بیشترشون ازدواج کردن و دیگه کنکور نمیدن .این نشون میده کاردانی به کارشناسی آسونه.
البته اون کنکور هم رتبم 200 شدم .الان مدرسان میرم توی آزمون هاش اصولا بین 100 تا 200 میشدم. برام مهم نیست دیگه دانشگاه سراسری برم یا آزاد .فقط میخوام تهران باشم.مامانم که نمیذاره برم خوابگاه میگه جو بدی داره .بعد مجبور میشم تنهایی زندگی کنم.فکر کنم دیوونه بشم . این دو روز خونه تنها بودم .تا صبح از ترس نخوابیدم. خیلی بد میشه :( بعدشم من نمیدونم چرا واسه این همه دانشجوی معماری نباید دانشگاه سراسری یا حداقل غیر انتفاعی توی تهران بیشتر بذارن دوتا دونه دانشگاه با این همه سهمیه که ملت دارن ما نداریم قبول شدنش کار حضرت فیله.آدم این همه هزینه کنه باید بره حومه تهران همش توی راهه.

الان در سایت سنجش یک اطلاعیه دیدم که متاسفانه دیر شده بود، سه دانشگاه ارس، کیش و البرز که هر سه پردیس هستند و مرتبط با دانشگاه تهران

هزینه شهریه ثابت برای رشته های فنی مهندسی دقیقا 2/700/000 تومان است که واقعا ...

sima_f
2013/08/10, 23:36
تازه هزینه ثابت بوده اینقدر!!!!بله خب دانشگاهای بین المللی که واقعا هزینش بالاست .تحصیل خارج از کشور با هزینه دانشگاه و اقامت ازون تر از اینا در میاد.

Arsn
2013/08/10, 23:38
من که به شخصه برا هیچ کنکوری درس نخوندم . دوبار برا کارشناسی امتحان دادم که هیچی نخونده بودم با اون حال رتبه 8400 کشور شدم دانشگاه ملی که بخاطر مادرم نرفتم چون پدرم یک شهر دیگه سرکار بود دیگه نشد. باز آزاد امتحان دادم بازم قبول شدم ولی نفهمیدم جریان نمراتش چطور بود زده بود رتبه 2 !!!
کلا من اینطوری ام :>

اون رتبه ی دو یعنی توی دانشگاه خودتون و اون رشته خاص رتبه دو شدید مثلا من 15 شدم !

خوندیم نه! خوندی! من نیما سپهری میخوندم. بهمن از اون تیکه های یخی مینداخت اعصاب همه رو میریخت به هم. هر چند با اون سوال های شیمی کنکور مورتیمر هم میخوندیم هیچی نمیشد!

100 دلار قیمت ساعته! جای بسی گیر دادن داره!

نه 100 دلار یعنی 100 هزار تومان ! (من واقعا 150 تومن خریدمش از اونور) به خاطر مملکت بی صاحب است که قیمتش میشه 470 تومن !

علیرضا جان شما هم مثل بنده عید سال کنکور در مدرسه اعتکاف علمی داشتید؟

این اعتکاف علمی هیچ سودی هم اگر نداشت ( که داشت ) یک منفعت بزرگ داشت آن هم اینکه خانواده برعکس بقیه سال که میگفتند بیشتر بخوان در این دو هفته مدام برایم دلسوزی میکردند و من لذت میبردم. :>

گفتی شیمی؛ ما یک دبیر بسیار باحال داشتیم که مفاهیم شیمی را با مثال های ... توضیح میداد و در ذهن بچه ها حک میشد. :-"

دبیر فیزیکمان (خداییش عالی درس میداد) هم که خاطرات ... از دوران اقامتش در اسپانیا و اخذ مدرک دکترایش در این کشور برایمان تعریف میکرد. (زیاد فکر بد نکنید)

ولی در کل با شما موافقم؛ دوست ندارم هرگز آن سال تکرار شود.

سیما خانم؛ شما که میگویید فقط 4 روز مانده، پس سختی ها را گذرانده اید. به خدا توکل کنید و از او بخواهید آنچه به صلاحتان هست برایتان پیش بیاورد.

دقیقا چرا انقدر کتابی صحبت میکنی ؟ بابا راحت باش ، مجلس بی ریاست !!!

بله به قول شما از 25 اسفند تا 14 فروردین به غیر از 1 فروردین از 7 صبح تا 9 شب تو مدرسه بودیم ! (البته من زودتر میرفتم)

جالبه که روز 8 فروردین با حضور 120 نفر برای من تولد هم گرفته شد ! با مسخره بازی هایی که ناظممون درآورد(برام لپ لپ خریده بود) کلی خندیدیم ! شیرینی هم خوردیم !

خب این قضیه مدیر بودن ، خودش از عجایب خلقت است ! با گوشی توی مدرسه آنلاین میشدم ولی از 15 فروردین کاملا دیگه فروم را ترک کردم !

در کمال ناباوری 2 ماه مونده بود به کنکور سیستم را جمع کردم گذاشتم توی کمد و از فروم هم تا 8 تیر خداحافظی کردم ! (یادت نیست ؟؟)

22267

منم امسال کنکور دارم ( 25 مرداد) ولی حتی یک کلمه از حرفاتونو درک نمی کنم منکه خیلی اسوده دارم زندگیم رو می کنم

کنکور چیه که 25 مرداده ؟ برای چه مقطعی ؟؟؟
شما خیلی مردی !

G-Shock که دیگه عکس واضح نمیخواد از 100 کیلومتری معلومه! مدل ساعت علیرضا رو یادم نیست ولی یه عکس از مدل مشابه میذارم.

22266

مال من G 7900 اس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ت ! در ضمن میعاد میدونه ساعت برای من یه چیز دوست داشتنی است (مثلا من اهل ماشین و ماشین بازی نیستم و همیشه پیاده گز میکنم ، اگر مایه دار بودم مثل حسام لااقل یه پراید داشتم!) و حتی با این دلار گرون هم باز ساعت میخرم البته نه با این قیمت های توهم ایران ! موقعیتی برام جوره که بعضی چیزها را از اونور میخرم ! مثلا تا چند وقت دیگه Barnes and noble nook simple touch میرسه که قیمتش به جای اینکه برام 480 تومن در بیاد حدود 250-280 در میاد ! البته انشالله اینطور بشه !!!

یه ساعت casio edifice efr516pb هم از اونور برام اومد (اردیبهشت امسال) که دقیقا 550 برام تموم شد ! در صورتی که اگر میخواستم ایران بخرم حداقل حداقل باید 1000 میدادم !

من پولی را که راحت به دست میارم ، راحت به باد میدم (البته من به غیر از اون جی شاک ، همه را خودم میخرم یعنی خودم کار میکنم) ، سر همین مسئله الان 6 ماهی هست که نمیتونم امتحان های بین المللی MCITP را بدم چون نمیتونم پس انداز کنم ! (البته این خیلی گرونه و شاید حالا حالاها هم نتونم ) ، بحث 500 تومن 1 تومن نیست ، حدود 10 تومن باید هزینه کنم چون امتحان ها را باید خارج ایران بدم ، یه پولی رشوه به تست سنتر ها بدم ، پول هتل و استاد و امتحان و... (همه ی این بدبختی ها به خاطر ملیت ایرانی است !)

در کنکور کاردانی به کارشناسی که کاملا بدون استرس و بدون دونستن منبع امتحانی، رتبه 8600 آوردم و مستقیم رفتیم به آغوش گرم دانشگاه
در کنکور ارشد هم سال اول رتبه 2500 و سال دوم هم رتبه 1500 به دست آمد (حاصل گردید!) که هر دو در کنکور دولتی بود، چون هزینه ارشد دانشگاه آزاد بیشتر از گرفتن مدرک از دانشگاه میشیگان بود، به هیچ وجه در کنکور آزاد شرکت نکردم. الان هم دو سال از آخرین کنکور می گذرد! شاید امسال شرکت کردم!

مگه بیشتر از ترمی 2 تومنه ؟ بابا دانشگاه میشیگان سالی 250 میلیون باید پول بدی !
این فوق لیسانس کمابیش به درس خوندنش میارزه ! یه کم وقت بزاری حله ها ! سراسری قبولی !

sima_f
2013/08/10, 23:42

25 ام؟؟ اگر کنکورتون کاردانی به کارشناسیه 24 پنج شنبست.
آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي فني و مهندسي و علوم پايه در صبح روز پنجشنبه مورخ 24/5/92 و آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي پزشكي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم انساني، هنر و دامپزشكي در بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 24/5/92 برگزار مي‌گردد.
دیگه زیادی هم آسوده نباشید یه موقع جا بمونید :)

AmirMahmood
2013/08/11, 00:02
25 ام؟؟ اگر کنکورتون کاردانی به کارشناسیه 24 پنج شنبست.
آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي فني و مهندسي و علوم پايه در صبح روز پنجشنبه مورخ 24/5/92 و آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي پزشكي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم انساني، هنر و دامپزشكي در بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 24/5/92 برگزار مي‌گردد.
دیگه زیادی هم آسوده نباشید یه موقع جا بمونید :)
کاردانی به کارشناسی ? نه بابا من خیلی وقته این مسخره بازی های دانشگاهی رو به صورت شخصی گذروندم ولی برای اینکه دهنه مردم بسته شه تازه دارم میرم واسه ورودی فنی و حرفه ای تا یه کاردانی به زور خوانواده بگیریم و 100 البته یه 2 یا 3 سال پیچوندن خدمت .
چرا خودمو اذیت کنم برای وارد شدن به جایی که می خوان بکوبن تو سرتو نزارن پیشرفت کنی ؟؟ و همش تئوری های قدیمی خودشونو می خوان به ادم بقبولونن . قبول هم نشدیم که نشدیم میریم ازاد بدون ازمون ،

Arsn
2013/08/11, 00:14
به خدا به همین دانشگاه های ایران بچسبید ! خیلی هم عالیه !!! دوشواری نداره !!

یه شکری خوردم چند وقت پیش برای Apply کردن توی آمریکا و استرالیا شروع به تحقیق کردم ! دو هفته ای ، کل سایت های دانشگاه های اونور را شخم زدم ! با یه تیم مشاوره در خارج هم مشورت کردم ، رزومه فرستادم و شرایطم را گفتم (مشاوره ساعتی 60 تومن+ هزینه تلفن یا اسکایپ به آمریکا!!!!)

مصائب و مشکلاتی دارد که دانشگاه های ایران را حلوا حلوا میکنم !!!

مهمترین مشکل : هزینه ! برای رشته های فنی ، بالاخص کامپیوتر و آی تی دانشگاه های دولتی یا خصوصی آمریکا (کالج نه) برای فوق لیسانس چیزی بین 55000 تا 65000$ سالیانه میگیرند ! هزینه خوابگاه حدود 7000 تا 9000$ متغیر است ، هزینه ی خوراک داخل campus هم برای یکسال و 2 وعده در روز بین 1500 تا 3000 $ میفته !

مسئله دوم : تافل یا آیلتس ! یه مشکل عمده اینه که هر دانشگاهی یه کدوم را قبول داره و همون موقع که داری آیلتس یا تافل میدی باید درخواست ارسال نمره به دانشگاه را بدی که اگر از 5 تا بیشتر باشه برای هر دانشگاه 20$ باید هزینه کنی ! معمولا افرادی که واقعا خواهان این قضیه هستند 10 تا را لااقل میخواند ! در ضمن اون موقع که من دنبالش بودم سازمان سنجش و هیچ جا حتی دانشگاه آزاد آزمون نمیگرفتند به خاطر مشکلات روابط سیا -- سی !!! البته الان درست شده !
نمره تافل یا آیلتس وابسته به دانشگاه متغیره ! اکثر دانشگاه بین 6.5 تا 7 میخوان !(به صورت عمومی) ولی اکثر دانشکده های همون دانشگاه ها بین 7 تا 7.5 میخوان !
مشکل بیشتر میشه وقتی بعضی از دانشگاه ها تافل IBT یا CBT میخوان

مسئله سوم : آزمون GRE یا SAT یا GMAT : برای فوق یا دکترا شما باید GRE هم Subject و هم عمومی بدید (بعضی اوقات یه دونش)! نمره قابل قبول در دانشگاه های مختلف متفاوت است ولی به خاطر ریاضیات نه خیلی سخت این آزمون برای ما ایرانیا ، میشه امیدی داشت ! من فلش کارت های Gre را گرفتم ، حتی گفته میشه لغاتش برای خود آمریکایی ها هم سخته ! ادبیاتش هم که گریه است ! یعنی آیلتس 7 داشته باشی شاید بتونی از روش بخونی یا بنویسی !
نمره لازمه چیزی بین 3500 تا 4500 است وابسته به دانشگاه و رشته ! sat هم برای کارشناسی که من روش تحقیق نکردم !
در ضمن با اینکه سنجش آزمون میگیره ولی شنیدم که برای بعضی از دانشگاه ها شما باید خارج ایران آزمون بدید ! (هزینه 5 تومن )

مسئله چهارم : Gpa یا شرط معدل ! خب دقیقا ضعف عمده من اینجاست ! معدل از همه ی موارد مهمتر است یعنی اگر gre بالا داشته باشید ولی معدل بلنگه شاید رد بشید ! Gpa شما باید حداقل 3.8 تا 4.5 باشه ! یعنی معدل 15.20 حداقل است !

مسئله پنجم : توصیه نامه ، TA یا RA بودن ، مقالات *** یا معتبر ، داشتن رزومه قوی ، انگیزه نامه ، مسابقات ،تحقیق ها و...

مثلا مشکل توصیه نامه برای ما دانشگاه آزادی ها که استادی که دکترا از خارج داشته باشه و خوب باشه نداریم مشکلی بزرگی است ! تازه بعضی هاشون اصلا نمینویسند !

نصف استاد های ما اصلا TA خودشون را به دانشگاه معرفی نمیکنند پس عملا اگر هم باشید کشکه ! اصلا چیزی به معنای RA در ایران معنا دراه ؟؟؟

مسئله ششم : اقامت آمریکا ! اگر apply هم بگیرید هیچ ضمانتی در کار نیست که کنسول به شما روادید بده یا نه !!! (برای رسیدن به خاک آمریکا یه 20 30 هزار تا باید هزینه کنید)

خلاصه این بود نتیجه ی زحمات دو هفته ای + حدود 100 تومن هزینه کردن من که رایگان و خیلی خلاصه به شما رسید !!!
پس عزیزان قدر بدونید و بچسبید به همین دانشگاه های ... ایران !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون احتمال خیلی زیاد مثل من در مورد اول (هزینه سالی 250 تومن) گیر میکنید !

Arsn
2013/08/11, 00:17
کاردانی به کارشناسی ? نه بابا من خیلی وقته این مسخره بازی های دانشگاهی رو به صورت شخصی گذروندم ولی برای اینکه دهنه مردم بسته شه تازه دارم میرم واسه ورودی فنی و حرفه ای تا یه کاردانی به زور خوانواده بگیریم و 100 البته یه 2 یا 3 سال پیچوندن خدمت .
چرا خودمو اذیت کنم برای وارد شدن به جایی که می خوان بکوبن تو سرتو نزارن پیشرفت کنی ؟؟ و همش تئوری های قدیمی خودشونو می خوان به ادم بقبولونن . قبول هم نشدیم که نشدیم میریم ازاد بدون ازمون ،

امیرمحمود دقیقا چی کار کردی که میگی شخصی گذروندی ؟

سعی کن اگر امکانش بود یه ضرب کارشناسی قبول بشی که زحمت دو بار آزمون دادن هم نداشته باشی و نگرانی سربازی را تا 6 سال نداشته باشی !

sima_f
2013/08/11, 00:21
دانشگاه های اروپا خصوصا کشورهایی مثل فرانسه وآلمان که زبان تدریس به زبان فرانسوی و آلمانی و غیره هست تقربیا رایگانه.مشکل زبان هم نداره چرا که براتون کلاسهای زبان قبل از شروع دانشگاه میذارن.فقط باید یه پیش زمینه ای برای زبان داشته باشید و فقط می مونه هزینه اقامت و زندگی که اون زیاده

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/11, 00:22
ممنون که وقت گذاشتی و اون همه برام جواب نوشتی @};-

دقیقا چرا انقدر کتابی صحبت میکنی ؟ بابا راحت باش ، مجلس بی ریاست !!!

از دستم در رفت!!! :دی

در کمال ناباوری 2 ماه مونده بود به کنکور سیستم را جمع کردم گذاشتم توی کمد و از فروم هم تا 8 تیر خداحافظی کردم ! (یادت نیست ؟؟)

اون موقع نمیشناختمت چون من حدودا یک ماه قبل از کنکور عضو فروم شدم.

AmirMahmood
2013/08/11, 00:22
بر منکرش لعنت !!
ولی من با بیس کار مشکل دارم چه می خواد پیام نور بومهن باشه چه هاردوارد یا میشیگان

AmirMahmood
2013/08/11, 00:26
امیرمحمود دقیقا چی کار کردی که میگی شخصی گذروندی ؟

سعی کن اگر امکانش بود یه ضرب کارشناسی قبول بشی که زحمت دو بار آزمون دادن هم نداشته باشی و نگرانی سربازی را تا 6 سال نداشته باشی !
فنی و حرفه ای یه ضرب کارشناسی نداره

old gamer
2013/08/11, 00:57
ای بابا این دانشجوها اینجا هم دست از سر ما برنمیدارن. تورو خدا بحث کنکورو عوض کنید
جناب Castiel میشه چند روز بالای اسمتون بنویسی کاربر اخراجی؟ میخوام یه شات ازش بگیرم خیلی باحال میشه :P
فقط نامردی نکنی بزنی منو اخراج کنیا. :-ssاخطار هم قبول نیست چون اینجا چت رومه 8-}
تهران بارون اومد عجب بویی پیچیده . انگار رو یه من خاک آب بپاشی =))

Nima.Salarian
2013/08/11, 01:01
اسم دانشگاه گرفتید حالم بد شد :-& هنوز نتایج ترم بهمنم رو نگرفتم کی باور میکنه؟!!! ها؟

VSH-Katana
2013/08/11, 01:34
نگو دانشگاه بگو زجر گاه

Castiel
2013/08/11, 02:14
ای بابا این دانشجوها اینجا هم دست از سر ما برنمیدارن. تورو خدا بحث کنکورو عوض کنید
جناب Castiel میشه چند روز بالای اسمتون بنویسی کاربر اخراجی؟ میخوام یه شات ازش بگیرم خیلی باحال میشه :P
فقط نامردی نکنی بزنی منو اخراج کنیا. :-ssاخطار هم قبول نیست چون اینجا چت رومه 8-}
تهران بارون اومد عجب بویی پیچیده . انگار رو یه من خاک آب بپاشی =))

چشم حتما حضوری گفتگو می کنیم و امیدوارم به نتیجه برسیم.
آرزوی قلبی بنده حضور نداشتن در فروم است که امیدوارم یک روزی این آرزو برآورده شود.

old gamer
2013/08/11, 02:38
چشم حتما حضوری گفتگو می کنیم و امیدوارم به نتیجه برسیم.
آرزوی قلبی بنده حضور نداشتن در فروم است که امیدوارم یک روزی این آرزو برآورده شود.
آقا من غلط بکنم بگم شما حضور نداشته باشی. تا جایی که من میدونم شما ستون این فروم هستید. من فقط گفتم شما که اینهمه کاربر رو به علل مختلف حواس پرتی یا نادانی یا هرچی اخراج کردی یه چند روز بالای اسم خودتون بنویس کاربر اخراجی. تجربه جالبیه به نظرم. شایدم نظرمو واسه خودم نگه دارم بهتر باشه

me.mr
2013/08/11, 10:48
دلم گرفته!من میخوام آواز بخونم!!!رفتیم ویندوز 8قیمت کردیم بگو چند؟چند باشه خوبه؟

Dan
2013/08/11, 12:09
دلم گرفته!من میخوام آواز بخونم!!!رفتیم ویندوز 8قیمت کردیم بگو چند؟چند باشه خوبه؟
قیمت لایسنس Win 8 Pro حدود 210 تومنه.

Yaser_Aramesh
2013/08/11, 14:00
علیرضا جان از همه ی اطلاعاتی که دادی ممنونم . خیلی هاش رو نمیدونستم . در مورد نظر شخصیم نسبت به ساعت هم باید بگم که من قبلا اصلا دوست نداشتم ولی وقتی هم که علاقه مند شدم ساعت ببندنم دستم دوران خوبی نبود . سه ساعت در عرض یک هفته پوکوندم (با یکی رفتم شنا ! , یکی از ارتفاع 4 متری افتاد روی سرامیک , یک رو هم گم کردم ! البته گرون قیمت نبودن . از 20 تومن تا 50 تومن ) . ولی در کل باید تو تهران یه ساعت بگیرم . واجبه به دلیل مهمی

میعاد جان ممنون بابت شفاف سازی در مورد ساعت علیرضا .

برای سیما خانوم آرزوی موفقیت میکنم . انشاالله به درجه ای که میخواین برسین .

حسام جان شما اسطوره ای . آفرین برادر .

me.mr
2013/08/11, 14:04
نه منظورم غیر اوریجینال هست؟با توجه به اصطحلاک pc و پول برق و...؟

Dan
2013/08/11, 15:11
علیرضا جان از همه ی اطلاعاتی که دادی ممنونم . خیلی هاش رو نمیدونستم . در مورد نظر شخصیم نسبت به ساعت هم باید بگم که من قبلا اصلا دوست نداشتم ولی وقتی هم که علاقه مند شدم ساعت ببندنم دستم دوران خوبی نبود . سه ساعت در عرض یک هفته پوکوندم (با یکی رفتم شنا ! , یکی از ارتفاع 4 متری افتاد روی سرامیک , یک رو هم گم کردم ! البته گرون قیمت نبودن . از 20 تومن تا 50 تومن ) . ولی در کل باید تو تهران یه ساعت بگیرم . واجبه به دلیل مهمی

میعاد جان ممنون بابت شفاف سازی در مورد ساعت علیرضا .

برای سیما خانوم آرزوی موفقیت میکنم . انشاالله به درجه ای که میخواین برسین .

حسام جان شما اسطوره ای . آفرین برادر .
خب G-Shock از 80 دلار شروع میشه. اگه میتونی یه بار برای همیشه بگیر. میتونی از 40 متری پرتش کنی رو سرامیک یا باهاش بری شنا فرقی نداره. منم اگه یه روزی تصمیم بگیرم ساعت ببندم یه G-Shock میگیرم چون نمیتونم نگه داری کنم.

Reza Eshraghi
2013/08/11, 15:29
قهرمانی ارزشمند و غرور آفرین تیم ملی بسکتبال ایران رو در مسابقات جام ملتهای آسیا و صعود به عنوان تیم اول آسیا به رقابتهای جام جهانی 2014 اسپانیا رو به همه دوستان ، اساتید و مدیران عزیز و بزرگوار انجمن تخصصی سخت افزار و ملت شریف ایران تبریک و تنهیت عرض می کنم !! @};-@};-=D>

ایران .... ایران :x=D>

Dan
2013/08/11, 15:59
قهرمانی ارزشمند و غرور آفرین تیم ملی بسکتبال ایران رو در مسابقات جام ملتهای آسیا و صعود به عنوان تیم اول آسیا به رقابتهای جام جهانی 2014 اسپانیا رو به همه دوستان ، اساتید و مدیران عزیز و بزرگوار انجمن تخصصی سخت افزار و ملت شریف ایران تبریک و تنهیت عرض می کنم !! @};-@};-=D>

ایران .... ایران :x=D>
البته دیروز رفتن به مسابقات اسپانیا قطعی شد. اگه خدای نکرده امروز میباختیم باز هم میرفتیم جام جهانی!

من هم این پیروزی رو به همه تبریک میگم. @};-

Overclocker
2013/08/11, 16:00
دوستان سلام
من قبلا اینترنت 1 مگ داشتم از پارس آنلاین ( به قول خودشون پارسان لین ) ولی الان که 2 مگ ازشون گرفتم آپلودم 2 برابر شده ولی دانلودم شاید 60 درصد قبلش شده . البته آپلودم حدود 70 درصد چیزی هست که باید باشه .
مشکل از منه یا از پارس آنلاین ؟

saeid6574598
2013/08/11, 17:23
با سلام خدمت همه دوستان عزيز و سروران گرامي! مدتيست كه به دليل قطعي اينترنت خدمت دوستان نيستم و از اين بابت بسيار شرمنده ام. انشاالله به محض برقراري ارتباط، نبودم را جبران خواهم كرد.

با تشكر

Shahin007
2013/08/11, 17:29
دوستان سلام
من قبلا اینترنت 1 مگ داشتم از پارس آنلاین ( به قول خودشون پارسان لین ) ولی الان که 2 مگ ازشون گرفتم آپلودم 2 برابر شده ولی دانلودم شاید 60 درصد قبلش شده . البته آپلودم حدود 70 درصد چیزی هست که باید باشه .
مشکل از منه یا از پارس آنلاین ؟

سلام دوست من...
تنها تفاوتی که بین اشتراکهای 2 مگ و 1 مگ هست سرعت آپلود هست...سرعت دانلود تغییری نمیکنه..نه مشکل از شماست و نه از پارس آنلاین.
اگر آپلود ندارید اشتراک 2 مگ به دردتون نمیخوره و فقط خرج اضافی هست.

با سلام خدمت همه دوستان عزيز و سروران گرامي! مدتيست كه به دليل قطعي اينترنت خدمت دوستان نيستم و از اين بابت بسيار شرمنده ام. انشاالله به محض برقراري ارتباط، نبودم را جبران خواهم كرد.

با تشكر

سلام آقا سعید...ما که دلمون براتون تنگه شدید...ایشالا هر چی زودتر درست بشه...موفق باشید.@};-

Dan
2013/08/11, 18:48
یکی از فروشگاه های دریا کامپیوتر رم G.Skill Sniper 1600 8GB رو میده 650 هزار تومن!!! رم ها رو به من نشون نداد ولی فکر کنم هیت سینک هاش از طلا باشه!

Nima.Salarian
2013/08/11, 18:59
یکی از فروشگاه های دریا کامپیوتر رم G.Skill Sniper 1600 8GB رو میده 650 هزار تومن!!! رم ها رو به من نشون نداد ولی فکر کنم هیت سینک هاش از طلا باشه!
650.000 تومان؟!!!
فک کنم با نگین های الماسم تزئین شده باشه

A Z A D
2013/08/11, 20:04

تو پرشین تولز تا 25 تومن هم دیدم و واسه خودم خریدم. :rolleyes:اما دیگه نداره. آنتی ویروس ولی داره اونم به شدت ارزون!

iSteve
2013/08/11, 20:52
امروز رفتم بازار تا یه کولرcpuی پشت ویترینی یا دست دوم بخرم، رفتم یه مغازه ای دیدم چندتا کولر پشت ویترین چیده، اون کولرها یادمه یکی true spirit بود، دیگه archon و macho و transformer هم داشت. رفتم قیمت بگیرم گفتم این کولرهای پشت ویترینی فروشی هستن؟ گفت آره، از قیمت ها پرسیدم گفت از 150 به بالا!!! گفتم این true spirit مگه چنده؟ گفت اگه خواستی برای شما 140 حساب میکنم! گفتم بابا آکبندش 120 تومنه، گفت خوب اونم آکبنده دیگه! من گفتم نه آکبند نمیخوام این پشت ویترینی رو میخوام، گفت خب همون دیگه آکبنده! گفتم اینکه از تو کارتن دراومده یه وجب خاک روشه! گفت استفاده که نشده، آکبنده! منم خداحافظی کردم.

ahmadeid1362
2013/08/11, 20:57
امروز رفتم بازار تا یه کولرcpuی پشت ویترینی یا دست دوم بخرم، رفتم یه مغازه ای دیدم چندتا کولر پشت ویترین چیده، اون کولرها یادمه یکی true spirit بود، دیگه archon و macho و transformer هم داشت. رفتم قیمت بگیرم گفتم این کولرهای پشت ویترینی فروشی هستن؟ گفت آره، از قیمت ها پرسیدم گفت از 150 به بالا!!! گفتم این true spirit مگه چنده؟ گفت اگه خواستی برای شما 140 حساب میکنم! گفتم بابا آکبندش 120 تومنه، گفت خوب اونم آکبنده دیگه! من گفتم نه آکبند نمیخوام این پشت ویترینی رو میخوام، گفت خب همون دیگه آکبنده! گفتم اینکه از تو کارتن دراومده یه وجب خاک روشه! گفت استفاده که نشده، آکبنده! منم خداحافظی کردم.
سلام استیو...اخه بعضی ها عالمی دارن عزیز:))

sima_f
2013/08/11, 21:04
این فیلم هایی که توی تاپیک(پایان کدام فیلم ها بهتون چسبید؟ (نظرسنجی)) معرفی میکنید .دانلود میکنید؟اگر دانلود میکنید از کدوم سایت؟

Dan
2013/08/11, 21:16
این فیلم هایی که توی تاپیک(پایان کدام فیلم ها بهتون چسبید؟ (نظرسنجی)) معرفی میکنید .دانلود میکنید؟اگر دانلود میکنید از کدوم سایت؟
من دانلود نمیکنم از بقیه میگیرم ولی اگه سایت خوب برای دانلود میخواهید ، iranfilm و takmovie خوبن.

sima_f
2013/08/11, 21:28
خیلی طول میکشه دیروز فارست گامب رو دانلود کردم دقیقا 12 ساعت طول کشید

Arsn
2013/08/11, 21:31
خیلی طول میکشه دیروز فارست گامب رو دانلود کردم دقیقا 12 ساعت طول کشید

ولی ارزشش را داشت نه ؟؟؟

موسیقی بسیار زیبایی داره !

Arsn
2013/08/11, 21:34

ناصر عزیز دقیقا چرا فکر کردی اون چیزی را که باز میکنند میزارند پشت ویترین باید به عنوان دست دوم بفروشند؟؟؟
با این که گرون میگفته مشکل دارم ولی تو اکثر صنف ها همین قضیه حاکمه ! جنس پشت ویترینی که روشن نشده باشه با نو فرقی نمیکنه !!! تو صنف موبایل کاملا صادق است ! حالا این شمایی که میگی با جعبه ی بازنشده بهت بده یا پشت ویترینی را !

sima_f
2013/08/11, 21:35
ولی ارزشش را داشت نه ؟؟؟

موسیقی بسیار زیبایی داره !
تعریفشو از خیلی ها شنیدم.هنوز ندیدم میخوام امشب ببینم :72:

Arsn
2013/08/11, 21:43
تعریفشو از خیلی ها شنیدم.هنوز ندیدم میخوام امشب ببینم

من هم الان V for vendeta را گذاشتم ! به دلایلی هم باید 100 درصد فیلم را ببینم و از ریزش سر در بیارم !!!
هدفون به گوش با صدای بلند و زیرنویس انگلیسی ! به امید درک کامل فیلم !

:72::72::72::72::72:

Dan
2013/08/11, 22:23
من هم الان V for vendeta را گذاشتم ! به دلایلی هم باید 100 درصد فیلم را ببینم و از ریزش سر در بیارم !!!

دلیلش ماسک V نیست؟!

ARMIN
2013/08/11, 22:46
دوستان هر کسی یک ایرادی داره، که بالاخره خودش هم نفهمه بقیه میفهمن. یکی از ایراداتم اینه که خیلی حرف میزنم. تو دنیای واقعی نه ها! تو دنیای مجازی منظورمه. نمیدونم چرا. مثلا" مطلبی که میشه در یک خط توضیح داد رو ناچارم در 3 سطر توضیح بدم. متاسفانه این گزافه گویی در زبان انگلیسی منم جاریست و واقعا" نمیدونم چیکار کنم که توانایی نوشتاریم بشه کم گوی و گزیده گوی! توی امتحاناتم هم همش برگه ی اضافه میگیرم. بعد رفیقام فکر میکنن من چه خرخونم اما خبر ندارن نمیتونم لپ مطلب رو برسونم ناچارم هی چرت و پرت بگم.

نمونه اش همین پست، 10 خط شد، حالا از دوستان کسی راه حلی نداره؟

Nima.Salarian
2013/08/11, 22:54
دوستان هر کسی یک ایرادی داره، که بالاخره خودش هم نفهمه بقیه میفهمن. یکی از ایراداتم اینه که خیلی حرف میزنم. تو دنیای واقعی نه ها! تو دنیای مجازی منظورمه. نمیدونم چرا. مثلا" مطلبی که میشه در یک خط توضیح داد رو ناچارم در 3 سطر توضیح بدم. متاسفانه این گزافه گویی در زبان انگلیسی منم جاریست و واقعا" نمیدونم چیکار کنم که توانایی نوشتاریم بشه کم گوی و گزیده گوی! توی امتحاناتم هم همش برگه ی اضافه میگیرم. بعد رفیقام فکر میکنن من چه خرخونم اما خبر ندارن نمیتونم لپ مطلب رو برسونم ناچارم هی چرت و پرت بگم.

آرمین جان منم کم و بیش به همین صورتم حوصلم بگیره پدر گوش شنونده رو در میارم ولی من تو دنیای واقعی اینطوری هستم شاید یک موضوع رو 10 بار تو حرفام بگم.
سعی کن چیزای مهم رو بگی مثلا یکی از یک قطعه ازت سوال میکنه نمیخواد بگی که از کجا آمده و کجا میخواد بره.
متاسفانه کسی که عادت کرده به این ، نمیشه به راحتی ترک عادت کرد.
مگه کم کم کمش کنی داداش.

lastshepherd
2013/08/11, 22:55
یک سوالی یکی پرسید من جوابش رو مطمئن نبودم: اینکه تبلت های سیم کارت خور می شه باهاشون تلفن زد یا فقط از جی پی آر اس شون می شه استفاده کرد؟

این فیلم یک فیلم 5 ستارس.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/11, 23:41
یک سوالی یکی پرسید من جوابش رو مطمئن نبودم: اینکه تبلت های سیم کارت خور می شه باهاشون تلفن زد یا فقط از جی پی آر اس شون می شه استفاده کرد؟

هر دو نوعش هست؛ با بعضی ها علاوه بر استفاده از GPRS میشه پیامک هم داد و تماس هم گرفت (مثل این ها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) ولی با بعضی ها فقط میشه از GPRS استفاده کرد (مثل این ها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)).

مرجع لینک ها: دیجی کالا

دقت کنید که در قسمت "جست و جو و انتخاب پیشرفته" برای فیل/تر "مکالمه تلفنی با سیم" برای دسته اول گزینه "بله" و برای دسته دوم گزینه "خیر" را انتخاب کرده ام.

اساتید اگر اشتباهی کرده ام لطفا تصحیح بفرمایید.

Arsn
2013/08/11, 23:46

خیلی هم خوبه ! بهتر از کسایی است که ازشون سوال میکنی باید خودت را بکشی یا ازشون حرف بکشی !!!!

دلیلش خیلی واضحه ! البته برای من نه برای یه روان شناس :دی!!! این که به بیشتر حرف زدن غیر کلامی را دوست داری و...

شاید هم دلیلش مطالعه باشه ، هر چی مطالعه بیشتری داشته باشی دایره واژگان قوی تر ، نمونه جمله ی بهتر و نوشتار بهتری داری !

مثلا یه آقایی به نام دادگستر توی نارنجی مینویسه (مکالمات تخیلی بین شرکت ها و کارکنانشون) ، بسیار هم زیبا این کار را میکنه و من فکر میکنم مهمترین دلیلش داستان خوندن یا رمان خوندن زیاد است !

من فقط در زمینه کامپیوتر و دنیای آی تی اینجوریم ! مثلا اگر یکی نظرم را درباره کتاب دکتر حسابی که خوندم بپرسه ، میگم آدم خوبی بود ! تمام !
ولی کافیه درباره Query گرفتن با پروتوکل LDAP در Backtrack بپرسه !!! زندگینامه ی بک ترک و LDap ,... را میارم جلوی چشمش ! حتی از پیش زمینه و ماخره و... هم براش میگم !

عجب فیلمی بود ! باید 10 بار دیگه ببینمش ! خیلی خیلی خیلی پر مفهوم بود !

Remember Remember the fifth of november !
the gunpower treason and plot
i have no reason why the gunpower treason
should ever be forget

V for vendetta = power of Idea

راستی رفقا فردا امتحان عملی "قام قام" برای بار دوم دارم !!! ساعت 7 صبح دوباره باید بشینم پشت این پراید های داغون افسرها ! امیدوارم این دفعه دیگه اذیت نکنه !

جالب بود که از رئیس آموزشگاه درباره اون افسری که از من امتحان گرفت پرسیدم ! میگفت افسره (پیر هم بود) از 43 نفر که امتحان دادند9 نفر قبول کرده ، 8 خانوم(!!!) و 1 آقا که آقاهه دفعه 9 امش بوده امتحان میداده !!! قضاوت با شما !

sima_f
2013/08/12, 00:26

اتفاقا خیلی از مواقع خوبه چرا که راجب یه موضوعی اطلاعات کافی و کامل به مخاطب میرسونید
البته من هم قبل از اینکه یه پست رو بفرستم چندبار میخونم و ممکنه دو سه خط ازش کم بشه.

AmirMahmood
2013/08/12, 00:38
آبروم رفت . فقط 56 تا بازدید ؟؟ به به چه امیدی این سایت و بیارم بالا اخه . اینجا که بهترین انجمن سخت افزار اینه وضش پس حتما من سایت بزنم باید بشینم قاب بندازم

VSH-Katana
2013/08/12, 00:59
الان من به پاسخ کدومتون جواب سوالی رو بدم که خودمم نمیدونم؟
خب آرمین جان خط بالا لپ مطلب رو رسوند نه! اما زیاده روی و طنز هم داشت و البته نامفهوم خب همچین چیزی مقبول نیست بعضی وقتا هم باید از کلماتی مثل " من خودم به شخصه نظرم اینه که .... " پرهیز کنی! چرا؟ چون که وقتی جمله "نظرم اینه که" یا "به نظرم " میشه ادامه داد چرا بقیه اشو بنویسی ؟

گاهی هم نمیشه کاریش کرد یه مطلب توضیح میخواد!
راستی فقط نظرم این بود به عنوان یک خواننده نه به عنوان کارشناس 8->
اما منظورم از جمله اول: حالا که اینقدر دیر اومدم جواب سوال نظر و... کدوم رو بدم؟ از آرمین شروع کردم با علیرضا تموم کنم خوبه؟

Dan
2013/08/12, 07:05
مثلا یه آقایی به نام دادگستر توی نارنجی مینویسه (مکالمات تخیلی بین شرکت ها و کارکنانشون) ، بسیار هم زیبا این کار را میکنه و من فکر میکنم مهمترین دلیلش داستان خوندن یا رمان خوندن زیاد است !

"ندایی از انتهای میز گفت : اینتل را بخر"
منظورت از همین جمله هاست دیگه!

آبروم رفت . فقط 56 تا بازدید ؟؟ به به چه امیدی این سایت و بیارم بالا اخه . اینجا که بهترین انجمن سخت افزار اینه وضش پس حتما من سایت بزنم باید بشینم قاب بندازم
امیر آقا بررسی موس و کیبورد و پد موس رو هر کسی نمیخونه. اکثر ایرانی ها به موس و کیبورد هیچ اهمیتی نمیدن. بررسی فارسی برای این چیزا هم خیلی کمه ولی خواهشا شما اگه چیزی گیر آوردی بخاطر اون عده کم که بدردشون میخوره نقد بنویسید.

Arsn
2013/08/12, 07:50
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.بررسی-اختصاصی-Razer-BlackWidow-Ultimate-2013?p=95233#post95233

آخه وقتی شما مینویسی اختصاصی و بعدش فقط اسم لیون و سیمرغ است آدم یه کم روی این اختصاصی بودن شک میکنه !!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/12, 10:03
یک چیزی کشف کردم!!!
پست هایی که تو چت روم میزنم به تعداد پست هام اضافه نمیشه!!!

Shahin007
2013/08/12, 10:06
یک چیزی کشف کردم!!!

:))...اینو که خیلی وقت پیش آقا حسام تو همین چت روم اعلام کرد و گفت که نه تنها در چت روم کلا در بحث آزاد اضافه نمیشه:D

Yaser_Aramesh
2013/08/12, 10:10
عجب فیلمی بود ! باید 10 بار دیگه ببینمش ! خیلی خیلی خیلی پر مفهوم بود !

Remember Remember the fifth of november !
the gunpower treason and plot
i have no reason why the gunpower treason
should ever be forget

V for vendetta = power of Idea

کار خوبی کردی دیدی . فیلم فوق العاده ایه . واقعا پر از مفهومه . منم 3 بار دیدمش (البته دوبله اش رو ! انگلیسیش رو گیر نیاوردم . اگه تو دانلودش کردی لینکش رو بی زحمت بده )

دو تا دویالوگ مورد علاقه ی من در این فیلم که هر دو رو V گفته :

People Should not be afraid of their governments.Governments should be afraid of their people

Beneath this mask there is more than flesh.Beneath this mask there is an idea, Mr.Creedy ,and ideas are bulletproof

ARMIN
2013/08/12, 10:36
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.بررسی-اختصاصی-Razer-BlackWidow-Ultimate-2013?p=95233#post95233

امير محمود جان

2 تا دليل داره كه هيچ كدوم تقصير شما نيست، يكيش اينه كه محصولات ريزر بسيار گران قيمت هستند، اين كيبرد هم بالاى 400 تومنه. دومين ايراد شكل ظاهرى كيبرده كه خيلى چيز چندان عجيب غريبى نداره. ظاهرش كه معموليه، Performance‌ رو هم بايد باهاش كار كرد، نميشه با كلمات و يا تصاوير نشونش داد. براى همين ممكنه جذابيتى كه مثلا" مادربرد ماكسيموس ايسوز داره، اين نداشته باشه.

بعدش هم خيلى طبيعيه بعضى ريويو ها خواننده بيشترى و بعضى‌ هم خواننده كمترى داشته باشه.

ahmadeid1362
2013/08/12, 12:46
امير محمود جان

2 تا دليل داره كه هيچ كدوم تقصير شما نيست، يكيش اينه كه محصولات ريزر بسيار گران قيمت هستند، اين كيبرد هم بالاى 400 تومنه. دومين ايراد شكل ظاهرى كيبرده كه خيلى چيز چندان عجيب غريبى نداره. ظاهرش كه معموليه، Performance‌ رو هم بايد باهاش كار كرد، نميشه با كلمات و يا تصاوير نشونش داد. براى همين ممكنه جذابيتى كه مثلا" مادربرد ماكسيموس ايسوز داره، اين نداشته باشه.

بعدش هم خيلى طبيعيه بعضى ريويو ها خواننده بيشترى و بعضى‌ هم خواننده كمترى داشته باشه.
هرچی این ارمین جان ما گفت چشم بسته بپذیر ضرر نمی کنی.....................:-h.........

bsireza
2013/08/12, 15:41
توجه توجه کسانی که آموزشی میفتن 08 خاش پول CD ندن

ARMIN
2013/08/12, 17:06
هرچی این ارمین جان ما گفت چشم بسته بپذیر ضرر نمی کنی.....................:-h.........

مخلصم احمد جان، امیر محمود عزیز خودشون از اساتید سخت افزار هستند، ما پیش ایشون درس پس میدیم.

ARMIN
2013/08/12, 17:07
یک چیزی کشف کردم!!!

نیستی تو فروم محمد جان؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/12, 17:23
نیستی تو فروم محمد جان؟

:| "تیکه" بعدی لطفا ... :دی

iSteve
2013/08/12, 17:43
غیر از آقا نیما کس دیگه ای از دوستان از کولر tuniq tower 120 extreme استفاده کرده؟ کنترلر فنش چطوره؟ زود خراب نمیشه؟ صداش و کاراییش خوبه؟ اگه توضیحات و تجربیاتی داشتید بفرمایید@};-

ARMIN
2013/08/12, 18:09
:| "تیکه" بعدی لطفا ... :دی

اممم... بذار فک کنم.... این چه آواتاریه؟ قبلا" یادمه عکس خوشتیپ خودت بود. الان چرا علامت تعجبه؟ یه آواتار باحال تر نداری؟

خودت خواستیها! >:)

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/12, 18:33
اممم... بذار فک کنم.... این چه آواتاریه؟ قبلا" یادمه عکس خوشتیپ خودت بود. الان چرا علامت تعجبه؟ یه آواتار باحال تر نداری؟

خودت خواستیها! >:)

از اول همین بوده.
یعنی حدود 14 ماهه که عضو شدم؛ غیر از حدودا 2 ماه اول که آواتار نداشتم بقیش همین بوده.

اون موقع یادمه یک مسایقه ای بود به عنوان "زیباترین آواتار".
یادم نیست که نتیجش اعلام شده باشه؛ شده؟

عکس خودم هیچ وقت آواتارم نبود؛ عکس پروفایلمه.

naser 26
2013/08/12, 18:37
غیر از آقا نیما کس دیگه ای از دوستان از کولر tuniq tower 120 extreme استفاده کرده؟ کنترلر فنش چطوره؟ زود خراب نمیشه؟ صداش و کاراییش خوبه؟ اگه توضیحات و تجربیاتی داشتید بفرمایید@};-

سلام دوست عزیز من از این خنک کننده دارم رو cpu 3770k قرارش دادم، خدایش خوبه خیلی کم صداست. خیلی هم با ولوم سرعتش کار میکنم تا حالا که اذیتی نکرده ازشم راضیم.
جواب من مثبته

ARMIN
2013/08/12, 18:41
از اول همین بوده.
یعنی حدود 14 ماهه که عضو شدم؛ غیر از حدودا 2 ماه اول که آواتار نداشتم بقیش همین بوده.

اون موقع یادمه یک مسایقه ای بود به عنوان "زیباترین آواتار".
یادم نیست که نتیجش اعلام شده باشه؛ شده؟

عکس خودم هیچ وقت آواتارم نبود؛ عکس پروفایلمه.

هان، اینطوزیه ها. از بس گیر الکی دادم مچم رو گرفتی! راست میگی اون عکس هنوز تو پروفایلت هست. :)

Dan
2013/08/13, 11:01
تو چت روم بدون عکس میشه جنس فروخت؟!
کیس گرین Stylish عزیزمو میخوام بفروشم! 65 هزار تومن فقط تهران حضوری.
پایان فروش در فروم تا ساعت 3 بعد از ظهر امروز!

lastshepherd
2013/08/13, 15:12
هان، اینطوزیه ها. از بس گیر الکی دادم مچم رو گرفتی! راست میگی اون عکس هنوز تو پروفایلت هست. :)

داداش ما iSteve (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ه که هی آواتار خوشگل خوشگل عوض می کنه!

ولی خداییش اون باب اسفنجیه ها یک چیز دیگه بود...

Hessam
2013/08/13, 15:58

Reza Eshraghi
2013/08/13, 16:34

و بدین ترتیب مانند گذشته مشت محکمی بر دهان مستکبرین خواهد زد !!! :)) :D
مبارک باشه حسام جون ! :x
آفرین به گیگابایت ! @};-=D>

naser 26
2013/08/13, 16:36
سلام: من کولر tuniq tower 120 extreme دارم که برای cpu i7 3770k گرفتم، من که راضیم انشالله cpu م هم راضیه، درمورد ولوم سرعتش من هر روز سرعتشو تنظیم میکنم تا به حال اذیت نکرده و دور فنش هم 2000دور بر دقیقس رنگش led ش هم آبیه و قابل تعویضه خیلی هم کم صداس اگر هم صدا بده باید پیچهای پایشو تنظیم کنید که به ندرت این مشکل پیش میاد

22309

ARMIN
2013/08/13, 17:03
تاصر جان، 3770 رو چقدر اوورکلاک کردی؟ و دماش تو لود با این کولر چقدر میشه؟

Dan
2013/08/13, 22:07
دوستان به این تشابه امضایی دقت کردید؟

22316

قرمز ها که دقیقا یکی هستن. سبز ها هم هر دو با A شروع میشه.

actros 1843
2013/08/13, 22:09
سلام
دوستان TECH DATA منحل شده؟

iSteve
2013/08/14, 11:46
داداش ما iSteve (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ه که هی آواتار خوشگل خوشگل عوض می کنه!

ولی خداییش اون باب اسفنجیه ها یک چیز دیگه بود...
قربان شما، چشاتون خوشگل میبینه:) اون باب اسفنجی رو دوست دارم ولی نمیدونم چرا خیلی زود از آواتارهای خودم خسته میشم و عوضشون میکنم!

iSteve
2013/08/14, 11:51
:((=((:-s:((
این چه دنیاییه؟؟ این چه وضعشه آخه؟؟؟
:50:

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/14, 12:01

چی شده ناصر جون؟
لگد عشقی خوردی؟؟
:دی

ARMIN
2013/08/14, 12:17

اووركلاك نميشه؟

Yaser_Aramesh
2013/08/14, 17:04
دیجیکالا Xperia L رو تا ساعت 24 امشب با 25 هزار تومن تخفیف به قیمت 764 هزار تومن میفروشه .
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
لازم به ذکر میدونم که Xperia L یک اسمارت فون بسیار خوش قیمت هست و در رنج قیمت خودش هیچ رقیبی نداره که در نسبت کارایی به قیمت بهش برسه .

واقعا اگه پول داشتم یا این رو میگرفتم یا Lumia 520 رو .

kamyar
2013/08/14, 18:22
سلام دوستان ی سوال چطور میتونم طوری در فرومی انلاین بشم که به سایت کامل دسترسی پیدا کنم؟درواقع فروم تشخیص نده با اندروید انلاین شدم چون سایت پرشین تولز گزینه فول سایت داره اما وقتی میزنم مینویسه صفحه پیدا نشد و وارد حالت موبایل میشه که خب به سایت کامل دسترسی ندارم

Sent from my Nexus 10 using Tapatalk 4 Beta

iSteve
2013/08/14, 19:21
چی شده ناصر جون؟
لگد عشقی خوردی؟؟
:دی

اووركلاك نميشه؟
نه عزیزان، این مادربوردو از دست دادم:(:
223352233622337223382233922340

سوکت 775 هست، برند DFI، مدار تغذیه ی فول دیجیتال، چیپست P45، دکمه های Reset و Power on/off روی مادربورد، پشتیبانی از SLI به صورت X8 - X8 و...

ARMIN
2013/08/14, 19:30
نه عزیزان، این مادربوردو از دست دادم:(:

ناصر جان، ارزش مادی داشت یا معنوی داداشم؟ وقت کردی داستان اون سار سفر کرده رو تعریف کن. ایشالا غم آخرت باشه.

من در فروم لیون هم گفتم، اینجا هم میگم، قریب به اتفاق بچه های فروم کما بیش دستشون به خون قطعات کامپیوتر آلوده است، ما همه همرزم و درد آشناییم. @};-

Dan
2013/08/14, 19:42
سوکت 775 هست، برند DFI، مدار تغذیه ی فول دیجیتال، چیپست P45، دکمه های Reset و Power on/off روی مادربورد، پشتیبانی از SLI به صورت X8 - X8 و...
تسلیت میگم ناصر جان. مادربوردهای P45 زمان خودشون خیلی بودن. حبف بود!
منم موقع خرید مادربرد میخواستم GA-EP45T-USB3P بگیرم ولی آواژنگ وارد نکرد. همیشه این شرکت های گارانتی دردسر سازن!

iSteve
2013/08/14, 20:42
ناصر جان، ارزش مادی داشت یا معنوی داداشم؟ وقت کردی داستان اون سار سفر کرده رو تعریف کن. ایشالا غم آخرت باشه.

من در فروم لیون هم گفتم، اینجا هم میگم، قریب به اتفاق بچه های فروم کما بیش دستشون به خون قطعات کامپیوتر آلوده است، ما همه همرزم و درد آشناییم. @};-
سلام آرمین جون، خوبی؟ دلم برای شما تنگ شده بود(از ته دل میگم) یکی دو روزه یه کم درگیر یه سری مسائلم برای همین خیلی کم اومدم اینجا(فقط به اندازه ای که پیام هامو چک کنم) اما انشاالله که این مسائل زودتر تموم بشن.
فکر کنم شما فکر کردین که این مادربورد خودمه که خراب شده، نه داستان یه جور دیگه ست! راستش آرمین جان، یکی از بچه های اورکلاکینگ هیروز این مادربوردو پیدا کرده بود و قرار بود برام بخره و بفرسته اما وقتی که رفته بخره، متوجه شده که فروش رفته، از طرفی دنبال یه کولر هستم اما پیدا نمیکنم، اگه یادتون باشه توی همین چت روم گفتم که رفتم بازار همه جا کولرها رو خیلی قیمت بالا میدادن. لعنتی ها کولر پشت ویترینی ها رو از آکبند گرون تر میدادن! یه کولر true spirit پشت ویترینی چیه که 140تومن قیمتش باشه؟!
دنبال یه مادربورد عالی هم هستم و غیر از این DFI چندتا مورد خوب پیدا کردم اما همگی DDR2 بودن، در صورتی که این DFI یک مین DDR3 بود(بد جوری چشمم رو گرفته بود) به هر حال درسته آرمین جان نباید ناراحت بود، انشاالله یه مورد بهتر پیدا بشه.
یه چند روزه کولر ندارم، دمای cpuی من در حداکثر فشارکاری گاهی روی 80درجه میره! همین الان دماش 40درجه ست. از وقتی این P5QC رو خریدم هنوز یه اورکلاک حسابی نکردمش، البته من اورکلاک حسابی بلد نیستم ولی دارم از اساتید یاد میگیرم:)
همه ی اینها به کنار، این جریان کم شدن پوینت ها توی HWBOT رو که خبر دارید؟ از منم تقریبا 8پوینت کم شده! معلوم نیست مدیران HWBOT کی میخوان این امتیازها رو برگردونن.
@};-@};-@};-

Hessam
2013/08/15, 11:30
آشفتگی های بازار رایانه و لپ‌تاپ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

VSH-Katana
2013/08/15, 12:09
دقیقا کی آشفته نبوده؟ آخرین باری که آشفته نبود رو به یاد ندارم

Reza Eshraghi
2013/08/15, 15:42
یه خبر مسرت بخش و خوشحال کننده میخوام براتون بزارم ! حیف که در این لحظه جناب شالیکاریان آنلاین نیستند ! اما شما یه کف مرتب به افتخار سایت و انجمن سخت افزار بزنید تا من خبر رو اعلام کنم !! =D>=D>=D>
همون طور که می دونید در تاریخ 1392/5/22 مقاله کالبد شکافی اپتیموس جی پرو ال جی روی سایت سخت افزار گذاشته شده بود . دقیقاً یک روز بعد وبلاگ رسمی ال جی ایران با ذکر منبع و عنوان
کالبد شکافی اختصاصی اپتیموس جی پرو توسط سایت سخت افزار

سایت سخت افزار رو به عنوان معدود سایت هایی که کار بررسی تخصصی سخت افزار رو انجام میدن معرفی کرد و گفت :

« بی شک فقط اینکاره‌ها می‌توانند یک عمل جراحی بی عیب و نقص داشته باشند، بله اینکاره‌ها و به نظر بچه‌های تیم ال‌جی، سایت سخت افزار یکی از اینکاره‌های بررسی سخت افزار در ایران است.

در ادامه شما را به کالبد شکافی گوشی اپتیموس جی پرو توسط سایت سخت افزار دعوت می‌کنیم. »

این افتخار و موفقیت بزرگ رو به مدیران عزیز ، اساتید جراح این گوشی و همه مخاطبان و کاربران سایت و انجمن تخصصی سخت افزار تبریک و تهنیت عرض می کنم و از مسئولین وبلاگ الجی که حق کپی رایت رو رعایت کردند و با منبع خبر رو درج کردند و به عنوان یکی از تیترهای اولشون قرار دادند به نمایندگی از همه کاربران پروپاقرص سایت و مدیران عزیز تشکر و قدر دانی می کنم !!

منبع :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.کالبد-شکافی-اختصاصی-اپتیموس-جی-پرو-توس/

ایول ایوله ایول .....سایت سخت افزار تکه ایول!!! =D>=D>=D> @};-@};-@};-

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/15, 16:24
ناصر جون دمت گرم
تو وبلاگ الجی زیر کالبد شکافی جی پرو کامنت با حالی گذاشتی. :))

Reza Eshraghi
2013/08/15, 16:30
عالی بود ناصر جون ! گل کاشتی عزیز ! :))@};-