PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آزاد - عمومی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Hessam
2013/06/06, 13:31
نه بابا! اصلاً اهل ماشین و ماشین بازی نیستم! پرشیا که سهله! بی ام وه و پورشه هم بهم بدن، خوشحال نمی شم از رانندگی!
من با سخت افزار و فوتبال حال می کنم! رانندگی چیه! :d مردان بزرگ اکثر راننده ی شخصی دارن! :d
قصد دارم یکی رو استخدام کنم واسم رانندگی کنه! کلاً بدم میاد از رانندگی و تیک آف و اینا...
اینا واسه بچه سوسولاست! :D ما رو چه به این کارا؟!! :D
حیف نیست تریپ جوونیمونو پای رانندگی هدر بدیم؟!
من ترجیح میدم جوونیم رو با یک کار لذت بخش و سودمند و آینده دار پیش ببرم تا اینکه اهل ماشین باشم!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/06, 13:54
بی ام وه و پورشه هم بهم بدن، خوشحال نمی شم از رانندگی!
قصد دارم یکی رو استخدام کنم واسم رانندگی کنه!

میگم حسام جان کی بیام برای استخدام؟ :دی
توقع مالی هم ندارم؛ همون که بی ام دبلیو یا پورشه برونم کافیه. شب ها هم که شما رو رسوندم ماشین رو میبرم واسه عروس دامادها تا خرجم در بیاد. البته خیالت راحت خودم میرونم. :دی

lastshepherd
2013/06/06, 18:21
عید سعید مبعث رو به تمامی دوستان خودم در فروم سخت افزار تبریک عرض می کنم.

sezar
2013/06/06, 18:41
اینجا چرا همه جدیدن‌!!!! احساس غریبی میکنم:دی

Mr.Kourosh
2013/06/06, 19:21
لیگ برتر ایران با گزارش فارسی بهنوش بختیاری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

7777
2013/06/06, 22:05
علي جون منم تبريك ميگم!
راستي كار و كاسبيت گرفت داداش؟ هر كس اون كيس ايكس ناين و تايتان را ببينه چشماش حذلولي مي شه!!! >:)

مرسی نوید جان گذاشتمش توی مغازه ساعتی پول میگیرم بازی کنن طرف اومده میگه کیست(x9 ) مثل یگان ویژه میمونه :D
کارو کاسبی هم اولشه دیگه

amir1364
2013/06/06, 22:07
مرسی نوید جان گذاشتمش توی مغازه ساعتی پول میگیرم بازی کنن طرف اومده میگه کیست(x9 ) مثل یگان ویژه میمونه :D
کارو کاسبی هم اولشه دیگه

علی جون مگه مغازه چی داری؟

7777
2013/06/06, 22:09
علی جون مگه مغازه چی داری؟

خدمات کامپیوتری فروش بازی و این سیستم جدیده گیم نت مغازه هستش

amir1364
2013/06/06, 22:13

موفق باشی

7777
2013/06/06, 22:15
موفق باشی

ممنون امیر جان شما هم در زندگی شاد و موفق باشی

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/07, 00:17

علی جان یعنی تایتان رو میندازی زیر دست مشتری؟؟؟؟؟؟؟
آخه چطور دلت میاد؟ :دی

NAVID OC
2013/06/07, 05:06
علي جان جدي مي گي؟! مي دي مشتري بازي كنه! تو خونه اگر احدي انگشت كوچيكشو به سيستمم بزنه دنيا را دور سرش تاب مي دم! :d
والا يه ٥٧٠ هم بيشتر نداريم! حالا شما تايتان ميدي دست مشتري؟! :دي

نه حالا واقعا مي دي بازي كنن؟

7777
2013/06/07, 07:30
بله آقا محمد جان و نوید جان ساعتی 3 تومنه دوستان میان خودمم میشینم pes میزنیم پولم اونا حساب میکنن به سیستم هم فشاری نمیاد

تایتان رو که نمیدم تو دستشون :D فقط دسته بازی رو میگیرن نمیذارم به هیچی دیگه دست بزنند (البته بازیهایی دیگم روی سیستم گذاشتم که اصلا اهلش نیستن)

hak
2013/06/07, 08:28
سلام به همگی :d

iSteve
2013/06/07, 08:31
سلام به همگی :d
سلام حمیدرضا جان، به جمع ما خوش اومدی عزیز:x
تصویر آواتار رو به مسی تغییر بدی دیگه خیلی عزیز میشی!:D

hak
2013/06/07, 08:36
سلام حمیدرضا جان، به جمع ما خوش اومدی عزیز:x
تصویر آواتار رو به مسی تغییر بدی دیگه خیلی عزیز میشی!:D
خیلی ممنون ناصر جان :x
این مسی که میگی کی هست :D

iSteve
2013/06/07, 09:16
خیلی ممنون ناصر جان :x
این مسی که میگی کی هست :D
منظورم بهترین بازیکن دنیاست!:226:

NAVID OC
2013/06/07, 11:39
علي جون عجب ايده بكري!
ولي فكر كنم يه مشكلي دارد! اونوقت طرف ازت مي پرسه گرافيكت چند گيگه؟!!!!:D
بعد بايد يه قرن واسي براش توضيح بدي. :-q

7777
2013/06/07, 12:01
علي جون عجب ايده بكري!
ولي فكر كنم يه مشكلي دارد! اونوقت طرف ازت مي پرسه گرافيكت چند گيگه؟!!!!:d
بعد بايد يه قرن واسي براش توضيح بدي. :-q

قربونت یکبار یکی پرسید گفتم تایتانه هیچی نگفت فقط کلشو تکون میداد :d

amir1364
2013/06/07, 12:13

علی جون باورت میشه هر کی کیس منو میبینه میگه این بخاری هستش به این بزرگی چون فنهاش رنگش قرمز هست فکر میکنن بخاری برقی =)) =)) =)) =))

7777
2013/06/07, 12:15
علی جون باورت میشه هر کی کیس منو میبینه میگه این بخاری هستش به این بزرگی چون فنهاش رنگش قرمز هست فکر میکنن بخاری برقی =)) =)) =)) =))

=)) =)) =))

NAVID OC
2013/06/07, 13:00
آره ! هركسم ازم مي پرسه گرافيكت چنده؟ ميگم زياااااااد!!! كه ديگه هيچي نگند! :d

M0hammad Mahdi
2013/06/07, 14:02
سلام دوستان عزیز

دوستان ظهری از قند شکنی به نام ف ری گ ی ت استفاده کردم تا ف ی س چوک رو باز کنم و در همون حال توی یاهو هم آن شدم اما الان دیگه نمیشه بدون اون توی یاهو آن شم و ارور میده، چی کار کنم؟ ورژنش هم 11.5.0.228 هست.

چی کار کنم به نظرتون؟؟؟؟؟ با اون برنامه که آن میشی توی یاهو طرف که تایپ می کنه همش مسنجر هنگ می کنه. :(( کــــــــــــــــــــمکم کنید.

NAVID OC
2013/06/07, 14:45
با همون هيتلر شكن برو تو ياهو اول ساين اوت كن بعد هيتلرو قطع كن دوباره وصل شو...

hak
2013/06/07, 15:27
سلام محمد مهدی :D
برو تو کنترل پنل بعد internet options بعدش connections بعدش LAN setting یه پنجره جدید باز میشه تیک گزینه Automatically detect settings رو بزار و بعد با یاهو مسنجرت وصل بشو
شک نکن جواب میده چون من خودم قبلا با همون قندشکن وصل میشدم همش اینجور میشد که هربار هم با همین کار درست میشد درضمن بعدش دوباره برو اون تیک رو بردار
امیدوارم جواب بده :D

M0hammad Mahdi
2013/06/07, 15:54
با تشکر از دوستان عزیز

نسخه 9 یاهو مسنجر رو نصب کردم و مشکلم برطرف گشت.

ممنونم از همه :x

lastshepherd
2013/06/07, 22:57
شب همه ی اساتید شب بیدار بخیر...

iSteve
2013/06/07, 23:00
شب همه ی اساتید شب بیدار بخیر...
بنده شاگرد کوچیک شما هستم ولی شب شما هم بخیر عزیزم.:x

iSteve
2013/06/07, 23:06
راستی نمیخواستم بگم ولی بازم گفتم اگه بگم ضرری نداره، از دوستان اگه احتمالا کسی یه پاور بالای 500 وات و زیر 600وات سراغ داشت یه خبر بده. ضمن اینکه یه odd از برند plextor هم همینطور.
اگه پاورها از برندهای زیر باشه خیلی بهتره:
cooler master - silverstone - thermaltak - antec - ocz - corsair
ضمن اینکه ترجیحا پاور گارانتی داشته و کم کار هم باشه.

Hessam
2013/06/08, 11:11
سلام
دوستان خدا بخواد فردا دارم میرم تهران!
سوال داشتم... دوستانی که تهران هستن. یه کاری دارم که تو جردن هست. کمتر از یه هفته اقامت دارم که البته با خانواده ام هست.
یه هتل می خواستم معرفی کنید تو جردن که گرون نباشه. 4-5 شب احتمالاً هستیم... من اصلاً تهران رو بلد نیستم و نمی دونم چه جوریه.
ممنون میشم معرفی کنید.
یک مورد دیگه اینکه ماشین همراهمونه. چه جوری زوج و فرد منطقه ها رو تشخیص بدیم؟ نقشه ای چیزی هست که راهنمایی کنه و این زوج و فرد رو رعایت کنیم و میخوام با ماشین بریم.
هتل هما زنگ زدم میگه شبی 370 هزار تومن اتاق 4 تخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sayeh
2013/06/08, 11:44
چرا بیشتر کاربرای این انجمن رو آقایون تشکیل میدنفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.[1].gif
اصلا کاربر خانم نداریمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ARMIN
2013/06/08, 12:07
چرا بیشتر کاربرای این انجمن رو آقایون تشکیل میدنفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.[1].gif

سلام،

کاربر خانم هم داریم، منتها خیلی فعال نیستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/08, 12:28

کاربر خانم که فعال هم باشن فقط سیما خانم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) در خدمتشون هستیم

vandelin v
2013/06/08, 12:32
سلام دوستانن

کچل شدم از بس سلام کردم جواب نشنیدم
:|:|:||

Nima.Salarian
2013/06/08, 12:32
خانم ها حتما علاقه ای به سخت افزار ندارن

sayeh
2013/06/08, 12:33
خب من کلا به مبحث سخت افزار علاقه مندم و دوست دارم بیشتر در مورد این مباحث بدونم.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
امیدوارم اینجا بتونم با کمک دوستان و اساتید در این زمینه اطلاعات کسب کنمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

th e nd
2013/06/08, 12:34
سلام دوستانن

علیک سلام!

sayeh
2013/06/08, 12:37
خانم ها حتما علاقه ای به سخت افزار ندارن

جز قوانین اینجا نیست که" اگه ی کاربر تازه وارد وقتی سوالی میپرسه که برای بقیه دوستان بسیار مبتدی هست طوری رفتار نکنن که از سوال پرسیدنش پشیمون بشه"
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Nima.Salarian
2013/06/08, 12:39
سلام دوستانن

سلام سلام علیک سلام خوبید شما؟

sayeh
2013/06/08, 12:42
اینجا امکان منشن کردن اعضا در یک پست وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟

vandelin v
2013/06/08, 12:42
سلام چه عجب بعد 2 هفته عضو بودن یکی جواب مارو داد :|
:d خدا بگم چیکارت نکنه سرووش سر این :دی هم اینجا باید حرص بخورم هم تو بازی نما :d
خوب متاسفانه یا خوشبختانه همینه در زمینه سخت افزار تازه پسرا هم تعدادشون خیلی خیلی کمه

البته منی که پول ندارم سر این قضیه آی حرص میخورم پس حق میدم به اون دوستانی که تو این زمینه علاقه ندارن :d

th e nd
2013/06/08, 12:46
اینجا امکان منشن کردن اعضا در یک پست وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟

تا جاییکه بنده اطلاع دارم سوال های خیلی مبتدیانه هم به خوبی جواب داده شده!
شما هم هر سوالی دارید در جای مناسبش بپرسید پاسخ می گیرید.
امکان "منشن" دیگه نمیدونم چیه!

sayeh
2013/06/08, 12:55
امکان "منشن" دیگه نمیدونم چیه!
خوب mention خیلی امکان جالبیه که معمولا برای اینکه بخوایم به کسی بفهمونیم اسمشو اوردیم تو یه پست استفاده میشه
و تو پروفایل شخصی هم یه تب بهش اختصاص داده میشه
اینجوری میشه به اون کاربر اطلاع داد که میخوام اون پست رو بخونه و نظر بده.
خب اینجا حتی نقل و قول کردن پست یک کاربر هم بهش اطلاع داده نمیشه اینا معمولا جز امکانات پروفایل هست

Nima.Salarian
2013/06/08, 12:57
الان جریان سر چیه؟؟
سر جواب سلام دادنه؟|-)

vandelin v
2013/06/08, 12:57
~x(~x(~x(

جم کوفتی کم بوود aaa هم به جمع این مسخره ها اضافه شدد

بابا ما نخوایم فیلم های ترکی و... ببینیم باید چه کسی رو ببینیم 8-|

خوب قبول دارم ولی مسلما کسایی که تازه عضو میشن بسیار اطلاعاتشون اندکه و به نظرم گاهی اوقات دوستان کم کاری میکنند ( ولی خدایی چند تا از دوستان عالین مثل دوتا حسام ها و خودتون !)

th e nd
2013/06/08, 13:01
خوب mention خیلی امکان جالبیه که معمولا برای اینکه بخوایم به کسی بفهمونیم اسمشو اوردیم تو یه پست استفاده میشه
و تو پروفایل شخصی هم یه تب بهش اختصاص داده میشه
اینجوری میشه به اون کاربر اطلاع داد که میخوام اون پست رو بخونه و نظر بده.
خب اینجا حتی نقل و قول کردن پست یک کاربر هم بهش اطلاع داده نمیشه اینا معمولا جز امکانات پروفایل هست

پیشنهاد خوبی هست، میتونید اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA) مطرحش کنید.

sayeh
2013/06/08, 13:08
پیشنهاد خوبی هست، میتونید اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پیشنهادات-و-انتقادات) مطرحش کنید.

خب پیشنهاد که بسیاره فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
خب مثلا اینجا باید یه مقدار از حالت خشکی و بی روحی در بیاد .فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
کاربر پسند تر بشه..فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/08, 13:16
سلام دوستانن

سلام داداش
شرمنده؛ من ترسیدم بگن چرا اسپم میزنی
خلاصه داداش حلال کن چون جواب سلام واجبه

vandelin v
2013/06/08, 13:23
محمد جان کدووم اسپم ؟؟؟ الان داخل چترووم هستیماا اینجا همه چی آزاده :دی

مگر این که سخت افزار مگ تو این زمینه قانون خاص خودش رو داشته باشه که من ندونم

دوستان کسی میدونه آواژنگ کی مادربورد های گیگابایت z87 رو وارد میکنه ؟؟ چون هنوز من خبری در این مورد نشنیدم

سایه خانم از لحاظ کاربر پسندی که سایت کابر پسند هست
ایشالا بهتر میشه
ولی میزان تحویل گیری یکم ضد حاله :d بابا هوای کابراری جدید رو هم داشته باشین !
البته به همه نبودم !ناراحت نشید از دستم

ARMIN
خب مثلا اینجا باید یه مقدار از حالت خشکی و بی روحی در بیاد .فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این تاپیک بیوگرافی کاربران فروم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.بیوگرافی-کاربران-فروم/page7) برای دوستانی که تازه عضو میشوند میتونن خودشون رو معرفی کنند.

MOHAMMAD MOBASHERI

اول باید بگم خوش اومدید سایه خانم
و اما بعد؛ فکر میکنم مدیران اینجا بر این عقیده هستند که اینجا یک فروم علمی و تخصصی است و نه فروم تفریحی و سرگرمی
برای همین زیاد از جنگولک بازی خوششون نمیاد
البته من هم فکر میکنم حق داشته باشند
ولی این موردی که اشاره کردید که به کاربر خبر بده که جایی ازش یادی شده فکر خوبیه

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/08, 13:27
جم کوفتی کم بوود aaa هم به جمع این مسخره ها اضافه شدد

چی؟؟؟

vandelin v
2013/06/08, 13:27
و اما بعد؛ فکر میکنم مدیران اینجا بر این عقیده هستند که اینجا یک فروم علمی و تخصصی است و نه فروم تفریحی و سرگرمی
خوب محمد جان قبول
ولی تو این چند ماه تاپیک هایی در مورد سوالات دوستان من به شخصه دیدم ! و دیگر هیچ
برای مثال بحث در مورد مقاله ها تقریبا وجود خارجی نداشت ( جز در مواردی خاص !)
کاشکی یه دسته بندی کلی بوود در اونجا تمامی مقالات پایه برای یاد گیری مفاهیم سخت افزار بوود تا دوستان تازه وارد ( خودمم هستم !) بتونن مفاهیم رو یاد بگیرن !!
اگر هم هست ممنون میشم لینک بدید !

از سریال های شبکه جم نفرت دارم محمد جان حالا شبکه aaa family هم جو گرفتتش داره باز اون فیلم ها رو پخش میکنه همین موقع که کامنت دادم خبر از شبکه پخش شد
حالا باید به زور خونواده صدای نحس اینا رو بشنویم :D8-|

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/08, 13:40
خوب محمد جان قبول
ولی تو این چند ماه تاپیک هایی در مورد سوالات دوستان من به شخصه دیدم ! و دیگر هیچ
برای مثال بحث در مورد مقاله ها تقریبا وجود خارجی نداشت ( جز در مواردی خاص !)
کاشکی یه دسته بندی کلی بوود در اونجا تمامی مقالات پایه برای یاد گیری مفاهیم سخت افزار بوود تا دوستان تازه وارد ( خودمم هستم !) بتونن مفاهیم رو یاد بگیرن !!
اگر هم هست ممنون میشم لینک بدید !

اینجا اصل بر اینه که به سوالات در زمینه علم کامپیوتر جواب داده بشه
حالا چه مشاوره برای خرید، چه مشکلاتی که برای سیستم کاربران پیش میاد، چه سوالاتی که دوستان برای افزایش اطلاعاتشون میپرسند (حتی اگر بسیار مبتدیانه باشه) و ...
در زمینه مقاله باید بگم دوستان اینجا اکثرا دانشجو هستند و بقیه هم فعالیت اقتصادی دارند و فرصتی برای این کار ندارند
با وجود این در زمینه قطعات روز مقالات و توضیحات خوبی وجود داره. همچنین مقالات آقا سعید در زمینه صوت و تصویر واقعا خوندنی است.
در مورد این که کسی بیاد از پایه همه چیز رو توضیح بده فکر نمیکنم کار جالبی باشه چون سطح دانش کاربران متفاوت است پس مقاله بسیار طولانی میشه و در اون صورت کاربران حوصله مطالعه اش رو ندارند و ترجیح میدن که از طریق پرسیدن سوال اطلاعات مد نظرشون رو به دست بیارند و این کاریه که همین الان هم داره انجام میشه.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/08, 13:44
از سریال های شبکه جم نفرت دارم محمد جان حالا شبکه aaa family هم جو گرفتتش داره باز اون فیلم ها رو پخش میکنه همین موقع که کامنت دادم خبر از شبکه پخش شد
حالا باید به زور خونواده صدای نحس اینا رو بشنویم :D8-|

آهان؛ شرمنده داداش منظورت رو نگفتم آخه ما از این شبک ها نداریم.

vandelin v
2013/06/08, 13:48
در مورد این که کسی بیاد از پایه همه چیز رو توضیح بده فکر نمیکنم کار جالبی باشه چون سطح دانش کاربران متفاوت است پس مقاله بسیار طولانی میشه و در اون صورت کاربران حوصله مطالعه اش رو ندارند و ترجیح میدن که از طریق پرسیدن سوال اطلاعات مد نظرشون رو به دست بیارند و این کاریه که همین الان هم داره انجام میشه.
نه منظورم این نبوود که یک یا چندین کاربر اینکا رو انجام بدن یه بخش از انجمن برای اون بخش از مقاله هایی که نوشته شده و جز مقالات پایه هستن جمع آوری بشه تا اگر کسی سوالی هم داشت اول به اونجا سر بزنه اگر جواب مورد نظر رو نگرفت یا کمی گیج شد سوال رو بپرسه!!

با توجه به دسته بندی زیاد انجمن واقعا برای کسی که تازه عضو شده پیدا کردن بعضی تاپیک ها سخته !

Hessam
2013/06/08, 14:29
خب من کلا به مبحث سخت افزار علاقه مندم و دوست دارم بیشتر در مورد این مباحث بدونم.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
امیدوارم اینجا بتونم با کمک دوستان و اساتید در این زمینه اطلاعات کسب کنمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بسیار عالی.
ما استقبال می کنیم. :)

vandelin v
2013/06/08, 14:42
سلام حسام جان

ترکیدیم از بی حوصلگیی بابل یکی یه حرفی چیزی :|
الان میرم یه خبر میزاارم ببینم بچه ها ساکت میمونن یا نه :|

Hessam
2013/06/08, 14:44
سلام حسام جان

ترکیدیم از بی حوصلگیی بابل یکی یه حرفی چیزی :|
الان میرم یه خبر میزاارم ببینم بچه ها ساکت میمونن یا نه :|

سلام
چی بگم والا...؟
تازه از دانشگاه اومدم. امتحانام تموم شد. خسته ام...

sayeh
2013/06/08, 14:44
بسیار عالی.
ما استقبال می کنیم. :)

تشکر فراوان دارمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

vandelin v
2013/06/08, 14:54
سلام
چی بگم والا...؟
تازه از دانشگاه اومدم. امتحانام تموم شد. خسته ام...

بسی بهت حق میدم حسام جان

دوستان نظرتون در مورد این کیس چیه ؟؟؟
در برابر کیس prodigy

sayeh
2013/06/08, 14:59

اول ممنون از خوش آمد گوییتون
من کی گفتم اینجایک فروم تفریحی و سرگرمی هست.
جنگولک بازی دیگه یعنی چی!!!!!!!!

در کل منظورم این هست که میشه امکاناتی اضافه بشه که یک کاربر راحت تر بتونه پست ها وسوالات خودش رو پیگیری کنه دو مورد رو هم که ذکر کردم با راهنمایی دوستان در تاپیک پیشنهادات و انتقادات مطرح کردم.
اینجا فروم عالی ای هست و دوستانی حضور دارند که در اولین فرصت و با حوصله پاسخ میدن.
قبلا اینجا از راهنماییهاشون استفاده کردم.
اما خب مدام سرچ کردن سوال و تاپیکی که در اون پست زدی کمی زمانبر هست اگه اطلاع رسانی از طریق ایمیل یا منشن یا نقل و قول انجام بشه راحت تر هست

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/08, 15:05
اول ممنون از خوش آمد گوییتون
من کی گفتم اینجایک فروم تفریحی و سرگرمی هست.
جنگولک بازی دیگه یعنی چی!!!!!!!!

در کل منظورم این هست که میشه امکاناتی اضافه بشه که یک کاربر راحت تر بتونه پست ها وسوالات خودش رو پیگیری کنه دو مورد رو هم که ذکر کردم با راهنمایی دوستان در تاپیک پیشنهادات و انتقادات مطرح کردم.
اینجا فروم عالی ای هست و دوستانی حضور دارند که در اولین فرصت و با حوصله پاسخ میدن.
قبلا اینجا از راهنماییهاشون استفاده کردم.
اما خب مدام سرچ کردن سوال و تاپیکی که در اون پست زدی کمی زمانبر هست اگه اطلاع رسانی از طریق ایمیل یا منشن یا نقل و قول انجام بشه راحت تر هست

من که عرض کردم با پیشنهادتون موافقم
اون رو هم راجع به پستی که گفتید اینجا بی روح است گفتم

vandelin v
2013/06/08, 15:09
محمد قبول کن خیلی بی روحهه
من که داره کم کم خوابم میبره(:|

در کل منظورم این هست که میشه امکاناتی اضافه بشه که یک کاربر راحت تر بتونه پست ها وسوالات خودش رو پیگیری کنه
آره راست میگید این قابلیت داخل انجمن نیست
:-?
تعجبم چرا نیست
آن یکی حسام جان زحمت رو بگکشید فعالت های من و پست های من رو به نوار بالا اضافه کنید :d تنکیو

sayeh
2013/06/08, 15:20
الان ساعت این جا چنده.........فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Hessam
2013/06/08, 15:23

ساعت فروم مشکل داره. اشتباه هست. کلاً یک سری مشکلات جزئی داره این فروم. خیلی وقته که به مدیریت همشون رو انتقال دادیم.

vandelin v
2013/06/08, 15:34
یک ساعت فقط عقب هست که :|
بیشتر انجمن ها سالی یه بار هم تغییر نمیکنه :d

sayeh
2013/06/08, 15:39
خب من که انتقادی نکردمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. تو چت روم که فکر نکنم اشکال داشته باشه در این موارد حرف زده بشه کهفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

vandelin v
2013/06/08, 15:48
خب من که انتقادی نکردمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. تو چت روم که فکر نکنم اشکال داشته باشه در این موارد حرف زده بشه کهفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
کدوم مواردد ؟؟
نه مشکلی نیستت

دوستان برنامه ای برای چک کردن هارد دیسک سرراغ دارین به بنده بدین چون دیشب لپ تاپ بدجور خورد زمین میترسم هاردم مشکلی به هم زده باشه ( در ظاهر که الان نه ولی باطن خدا داند :|)

Hessam
2013/06/08, 16:12
کدوم مواردد ؟؟
نه مشکلی نیستت

دوستان برنامه ای برای چک کردن هارد دیسک سرراغ دارین به بنده بدین چون دیشب لپ تاپ بدجور خورد زمین میترسم هاردم مشکلی به هم زده باشه ( در ظاهر که الان نه ولی باطن خدا داند :|)

HD Tune Pro

Hessam
2013/06/09, 14:09
سلام
دوستان خدا بخواد فردا دارم میرم تهران!
سوال داشتم... دوستانی که تهران هستن. یه کاری دارم که تو جردن هست. کمتر از یه هفته اقامت دارم که البته با خانواده ام هست.
یه هتل می خواستم معرفی کنید تو جردن که گرون نباشه. 4-5 شب احتمالاً هستیم... من اصلاً تهران رو بلد نیستم و نمی دونم چه جوریه.
ممنون میشم معرفی کنید.
یک مورد دیگه اینکه ماشین همراهمونه. چه جوری زوج و فرد منطقه ها رو تشخیص بدیم؟ نقشه ای چیزی هست که راهنمایی کنه و این زوج و فرد رو رعایت کنیم و میخوام با ماشین بریم.
هتل هما زنگ زدم میگه شبی 370 هزار تومن اتاق 4 تخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کسی نیست جواب بده؟!!!

ARMIN
2013/06/09, 15:14
حسام جان،

من هتل تو جردن نمیشناسم.

در مورد ترافیک زوج و فرد این نقشه اشه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اگر راهت سمت میدون هفت تیر افتاد من محل کارم اونجاست یه ندا بده شاید وقت شد و سعادت همراهمون بود و همو تونستیم ببینیم عزیز دل. در کل، به کثیف ترین و مزخرفترین شهر دنیا خوش اومدی.

Hessam
2013/06/09, 15:21
حسام جان،

من هتل تو جردن نمیشناسم.

در مورد ترافیک زوج و فرد این نقشه اشه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اگر راهت سمت میدون هفت تیر افتاد من محل کارم اونجاست یه ندا بده شاید وقت شد و سعادت همراهمون بود و همو تونستیم ببینیم عزیز دل. در کل، به کثیف ترین و مزخرفترین شهر دنیا خوش اومدی.

مرسی آرمین عزیز. این دفعه فکر نمی کنم سعادت دیدار داشته باشیم.
نمی دونم هفت تیر کجاست. اما مقصد من چهار راه میرداماده. یه هتلی میخواستیم نزدیک اینجا و ارزون باشه! 370 هزار تومن واقعاً سنگینه!!!
ممنون بابت لینک! اما این کل تهران رو پوشش داده?! فکر نمی کنم اینقدر کوچیک باشه تهران! :D یه کم هم تاره! تصویر واضح تر سراغ داشتی، دریغ نکن بی زحمت. :x
تاریخش نوشته برج 3 1390!! دو سال پیش! :D
بعد این زوج و فرد چه جوریه؟ روزانه تغییر می کنه منطقه هاش؟ از چه ساعتی تا چه ساعتی آزاده رفت و آمد؟

ARMIN
2013/06/09, 15:46
مرسی آرمین عزیز. این دفعه فکر نمی کنم سعادت دیدار داشته باشیم.
نمی دونم هفت تیر کجاست. اما مقصد من چهار راه میرداماده. یه هتلی میخواستیم نزدیک اینجا و ارزون باشه! 370 هزار تومن واقعاً سنگینه!!!
ممنون بابت لینک! اما این کل تهران رو پوشش داده?! فکر نمی کنم اینقدر کوچیک باشه تهران! :D یه کم هم تاره! تصویر واضح تر سراغ داشتی، دریغ نکن بی زحمت. :x
تاریخش نوشته برج 3 1390!! دو سال پیش! :D
بعد این زوج و فرد چه جوریه؟ روزانه تغییر می کنه منطقه هاش؟ از چه ساعتی تا چه ساعتی آزاده رفت و آمد؟

ببین 2 تا طرح داریم، طرح اصلی که نه زوج اجازه داره بره و نه فرد. منطقه کوچکی از تهران رو پوشش میده ولی چون در قلب تهرانه هرکاری کنی از اونجا باید رد بشی.

طرح زوج و فرد وسیعتر از طرح اصلیه و روز های زوج ماشین های زوج رفت و آمد میکنن و روزهای فرد هم ماشین های فرد.

اگر فقط چند روز میای تهران به نظرم طرح روزانه بخری 18500 و هرجا میخواین برین.

البته میرداماد در هیچ طرحی نیست.

از اوجایی که شما هستین (میرداماد - جردن) طرح زوج و فرد از شهید بهشتی شروع میشه که خیلی پایین تر از شماست.

Yaser_Aramesh
2013/06/09, 16:07
به کثیف ترین و مزخرفترین شهر دنیا خوش اومدی.

این چه حرفیه آرمین جان ؟؟؟؟؟؟ میخوای منو عصبانی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ تهران آلوده هست اما کثیف و مزخرف نیست !

شهرهای دیگه چه مزایایی دارن ؟ هوای بهتر دارن و ترافیک ندارن . عوضش هزار تا چیز خوب که تو تهران هست رو ندارن . دانشگاه خوب , امکانات تفریحی , بازار خوب

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/09, 16:14
این چه حرفیه آرمین جان ؟؟؟؟؟؟ میخوای منو عصبانی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ تهران آلوده هست اما کثیف و مزخرف نیست !

شهرهای دیگه چه مزایایی دارن ؟ هوای بهتر دارن و ترافیک ندارن . عوضش هزار تا چیز خوب که تو تهران هست رو ندارن . دانشگاه خوب , امکانات تفریحی , بازار خوب

والا...
همه دو دستی چسبیدن به تهران هی هم میگن بده!!!! :دی

ARMIN
2013/06/09, 16:18

من اگر میتونستم برم یه جای دیگه معطلش نمیکردم.

بگذریم، شاید من امروز حالم خوش نیست.

sima_f
2013/06/09, 17:09
آقا آرمین راست میگه اونجایی که میخوای بری فکر نکنم طرح باشه.ولی محض احتیاط ازین طرح روزانه ها بخر. اگر هم میبینی نقشه کوچیکه چون کل تهران که طرح نیست فقط مرکزش طرحه.
من خودم هر وقت میرداماد کار دارم ماشین نمیبرم انقدر شلوغه و خیابون های یه طرفه داره و جا پارک نیست که اعصاب خورد کنه...وسایل نقلیه عمومی هست دیگه ماشین و طرح واسه چی؟؟؟

اینم یه سایت درباره هتل ها و قیمتاشون .
اگر هتلی توی میرداماد و جردن پیدا نکردی، هتل های ولیعصر یا ونک هم باشی میتونی راحت بری میرداماد

Nima.Salarian
2013/06/09, 17:50
بچه ها من یک دفعه آمدم تهران ولی اونقدر که ازش بدم آمد که حد و نصاب نداره
میدیدن ازشون سوال میپرسیم و آدرس میخواهیم یک راه هایی میگفتن که عقل جن بهشون نمی افتاد یک مسیر رو سه بار مختلف آدرس دادن یکی میگفت برو شرق 100 قدم بالاتر میگفتن ای بابا اینجا چرا اومدی از اونجا برو یکی کلا گفت اینجا که میری به فلان جا میرسی خلاصه ما رو گیر آورده بودن
از ترافیکش که اصلا خوشم نمیاد اشتباه رفتم افتادم تو اتوبان منم نامردی نکردم از همون بغل 200 متر دنده عقب گرفتم ماشینم که نو بود و پلاکم نداشت آی حال میکردیم :d
خلاصه ازش در کل خوشم نیامد
زیاد هم بلد نبودیم ولی شهر با حالی بود داف زیاد داشت خوش بحال تهرانی ها:dثانیه ای عوض میکنن

Hessam
2013/06/09, 18:05
ممنون. نه جایی که میرم خوشبختانه فکر می کنم پارکینگ اختصاصی داشته باشه و مشکلی از بابت پارک ماشین نیست!
خوبه پس طرح و اینا نداره...

ARMIN
2013/06/09, 18:07
بچه ها من یک دفعه آمدم تهران ولی اونقدر که ازش بدم آمد که حد و نصاب نداره
میدیدن ازشون سوال میپرسیم و آدرس میخواهیم یک راه هایی میگفتن که عقل جن بهشون نمی افتاد یک مسیر رو سه بار مختلف آدرس دادن یکی میگفت برو شرق 100 قدم بالاتر میگفتن ای بابا اینجا چرا اومدی از اونجا برو یکی کلا گفت اینجا که میری به فلان جا میرسی خلاصه ما رو گیر آورده بودن
از ترافیکش که اصلا خوشم نمیاد اشتباه رفتم افتادم تو اتوبان منم نامردی نکردم از همون بغل 200 متر دنده عقب گرفتم ماشینم که نو بود و پلاکم نداشت آی حال میکردیم :d
خلاصه ازش در کل خوشم نیامد
زیاد هم بلد نبودیم ولی شهر با حالی بود داف زیاد داشت خوش بحال تهرانی ها:dثانیه ای عوض میکنن

والا ما خودمون هم همه ش رو بلد نیستیم. اینقدر که بی حساب و کتابه.

Nima.Salarian
2013/06/09, 18:16
والا ما خودمون هم همه ش رو بلد نیستیم. اینقدر که بی حساب و کتابه.
آره بابا من موندم اینقدر که تو نقشه کوچکه تو شهرش میرید چرا اینقدر بزرگه

vandelin v
2013/06/09, 19:08
یادم میومد اول باری که اومدم تهران تا از اتوبوس اومدم پائین درجا گفتم غلط کردم پاشیم بریم همون کرج داشتم خفه میشدم :d
والا با این هواش :| البته شیرازم جدیدا داره اوضاعش خوب میشه :d

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/06/09, 19:43
نیما جام داداش محیط فرهنگیه رعایت کن داداش :دی

من دو تا از عمو هام تهران هستند
مسافرت زیاد میرفتیم تهران؛ خاطرات خوبی دارم از اقامت در این شهر.

یکی از بهترین خاطراتم تابستون بود که قرار بود بریم غرب ایران رو بگردیم که به اصرار من قرار رو گزاشتن ظهر دربی تو تهران تا بقیه از شیراز بیان و من تونستم برای اولین بار استادیوم آزادی رو ببینم

vandelin v
2013/06/09, 19:48

یکی از بهترین خاطراتم تابستون بود که قرار بود بریم غرب ایران رو بگردیم که به اصرار من قرار رو گزاشتن ظهر دربی تو تهران تا بقیه از شیراز بیان و من تونستم برای اولین بار استادیوم آزادی رو ببینم

برو یخ منو باز کن حداقل :دی
تنکیو داداشش

Nima.Salarian
2013/06/09, 20:09

خوش بحالت داداش :دی
محیط فرهنگی سخت افزار تو حلقم :دی

sima_f
2013/06/09, 20:37
اول که ایشون درست فرموند محیط فرهنگیه ثانیا استفاده این لفظ برای خانم ها و دختر خانوم ها بی احترامیه

th e nd
2013/06/09, 20:40
عزیزان دل توجه کنید که اینجا خونواده نشسته آخه!

vandelin v
2013/06/09, 20:42
خوش بحالت داداش :دی

به قول شاهین
تیپ زدن و با کلاس حرف زدنت تو حلقم :دی خوب راست میگن دیگه :|این چه طرز حرف زدنه
از شاهین نفرت دارم گیر ندین :| :d

دوستان یه بحثی راه نمیندازید بابا کامپیوتکس برگزار شداا :|

iSteve
2013/06/09, 21:15
__________________________________________________ ______
این خط قرمز بالا رو کشیدم تا همه باهم کدورت ها و ناراحتی ها رو کنار بذاریم و موضوع فرهنگ و حلق و خانم و خونواده رو فراموش کنیم و به قول معروف شتر دیدی، ندیدی دیگه بابا بسه فراموشش کن!
ضمن اینکه اون تبلیغاتی که داخل پست بنده هست رو هم فراموش میکنیم!

دوستان یه بحثی راه نمیندازید بابا کامپیوتکس برگزار شداا :|
خوب برای کمک به تعویض فضا یه سوال میپرسم:
به نظر شما چرا اپل در هیچ کدوم از نمایشگاهها شرکت نمیکنه؟
فقط دوستان دقت داشته باشید که از هرگونه توهین به شرکت اپل خودداری کنید. اینو کاملا جدی گفتمl-)ولی توهین به سامسونگ کاملا آزاده!!!=))(شوخی بود سامسونگی ها محترم هستن)

Nima.Salarian
2013/06/09, 22:03
آقایون و خانم های محترم از همتون عذرخواهی میکنم تهران اصلا از اون چیزایی که گفته شد نداره شوخی بود :دی

Castiel
2013/06/10, 03:42
دوستان عزیز با عرض تاسف و شرمندگی، پست های مدیر داخلی فروم زیر را بخوانید

NAVID OC
2013/06/10, 06:16

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.خرید-چند-قطعه-برای-سیستم-تا-سقف-1500-میلیون/

منظور شما سطح پایین اطلاعات است؟

راستی بچه ها تا حالا مادربردی دیده بودید قابلیت افزایش ولتاژ نداشته باشد؟!

Yaser_Aramesh
2013/06/10, 07:15

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.خرید-چند-قطعه-برای-سیستم-تا-سقف-1500-میلیون/

من که نفهمیدم مدیر نرم افزار رو میگی یا فناوری ولی هر دوشون iq ان !

Castiel
2013/06/10, 08:06
منظور شما سطح پایین اطلاعات است؟

راستی بچه ها تا حالا مادربردی دیده بودید قابلیت افزایش ولتاژ نداشته باشد؟!

فکرش را بکنید که برای پردازنده آیوی بریج (سوکت 1155)، مادربورد x58 از سوکت 1366 پیشنهاد دادند!
و اینکه اینتل در مقایسه با ای ام دی دارای حرارت بیشتر، توان مصرفی بیشتر و همچنین نویز فن بیشتر است! در حالی که همواره مصرف توان و حرارت پردازنده های ای ام دی به دلیل فناوری ساخت قدیمی تر بیشتر بوده و هست. در حال حاضر پردازنده های آیوی بریج 77 وات و پردازنده های amd fx برابر با 125 وات مصرف می کنند. صدای فن amd هم که ...

Shahin007
2013/06/10, 08:13

یا خــــــــدا!!!اینا چرا اینجوری راهنمایی کردن؟!:
در نهایت اگر خواستی amd ببندی مادربرد های msi بهتر جواب میدن

amd هم مصرف برق پایین تری داره هم صدای کمتری تولید میکنه و هم گرمای کمتری تولید میکنه

ولی اینتل صداش بیشتره ، حرارت بیشتره ، مصرف برق هم بیشتره ولی در نهایت از amd قوی تره

اینتل صداش بیشتره یعنی چی؟!cpu صدا میده ما نمیدونستیم!:دی
مصرف برقش بیشتره!

پروردگارا اساتید فروم خودمونو سلامت بدار که خداییش کار همشون درسته.اسم نمیبرم که نکنه کسی جا بمونه و من شرمنده بشم.

Hessam
2013/06/10, 08:16
من گفتم یه نفر آدم درست و حسابی و منطقی و متفکر از کاربران علاقه مند به ای ام دی پیدا نمیشه که بیاد اثبات کنه آقا ای ام دی بنا به دلایل زیر از اینتل بهتره!
همش به سری نوجوون احساساتی میان برای سایر کاربران تصمیم گیری می کنن و اطلاعات غلط میدن!
باور کنید فروشنده های توی سطح شهر به خدا بدتر از اینا هستن!! اینا در برابرشون پرفسورن! من 100 تای اینجوری کاربر ای ام دی دوست رو فدای یه خاله موی این فروشنده های نادان بازار نمی کنم!
باز صد رحمت به اینا که ندانسته و صرفاً از روی احساسات و علایق به برند و سخت افزار خاص، یکی رو پیشنهاد می کنن!
اما این بازاری ها ادعای این رو دارن که اطلاعات به قول خودشون صحیح رو میدن به مردم و در آخر برندهای آشغال رو تبلیغات می کنن که بهترین و عالیه و با قیمت های هنگفت میذارن تو کاسه و کوسه ی مردم! صدای هیچکسی هم در نمیاد!
من در شهری زندگی می کنم که برای تمام سیستم های زیر یک میلیون و 500 یارو فقط سوکت 775 و 1156 می بنده!!! نمی دونم این محصولات از رده خارج و توقف تولید شده رو از کجا میاره؟!!!!!!!!!! میگه سورسم از تهران واسم میاره! :|
بهش گفتم پردازنده ام Core i3 هست! گفت: چی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-O عجب پردازنده ی غول و قدرتمندی داری؟!!!!!!!!!!!!!! انگار توی عمرش کور آی 3 ندیده بود!!!!!!!
دیگه پیش خودم گفتم خدایا اسم Core i7 3770 رو ببرم، سکته ناقص میزنه!!! :|

NAVID OC
2013/06/10, 09:14
بچه ها من با اين مادربرد چي كار كنم؟!!!! يكي نيست كمك كند؟!!!!
M3n78
تو باياسش گزينه افزايش ولتاژ نيست!

vandelin v
2013/06/10, 11:55

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.میلیون/ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.خرید-چند-قطعه-برای-سیستم-تا-سقف-1500-میلیون/)

واتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا من که در مورد amd هیچی نمیدونم حداقل چهار تا اطلاعات در مورد اینتل بلدم که این چی گفته !!!:|

حسام جان والا فروشنده ها هم هیچی بارشون نیست رفتم لپ تاپ بگیرم به طرف میگم کارت 630 رو مبیخوام میگه فرقی نداره با 610 هلا فقط طرفند تبلیغاتی داره شما برو تو خود سایت اونویدیا آمارشو بگییر ( فکر کرده نمیدونم سایت انویدیا ترحریمیم و هیچی بارم نیست !) یا یکی دیگش میگه کارت شما 2 گیگه فرقی نداره 610 ئ باشه یا 630m :| یا در مورد هارد میگه اگه هارد یه ترا باشه اساسا سرعتش بالاتره :| هنوز نمیده یه هار 750 با سرعت دور 7200 بهتر از یه یه ترا 5400 دور در عمل میکنه
و یه هارد 64 گیگ ssd از همشون سر تره :|

حسام جان خدایی راست میگی یکی از اقوام یه سیستم بست هزینه کیس حدودا 500 تومن شد من هر وقت میدیدمش میگفتم این چیه بسته!! پردازنه core 2 due کارت hd4570 فکر کنم !:-? با هارد 500 گیگ و..... دقیقا مدلش رو یادم نمیاد ( حالا جالبهه پاور سیستم 1000 واات بوودد :|:|:|:| ( البته برندشک next اینا بود ایشالا توان اصلیش 300 وات بوده :دی )
والا اون موقع من با همین پول یه سیستم با سوکت 1155 مد نظرم بوود بسی قوی تر این سیستم از رده خارج :|

مستر استیوو از بی اپل بیکار و بیحاله تو زمینه سخت افزار :دی خوب بایدم نباشه مگه مثل سونی و .... صد مذل گوشی میزه که بیاد الان بیاد تو کامپیوتکس مک بوک پرو قدیمی رو نشون بده ؟؟؟؟؟:d

amir1364
2013/06/10, 12:18

چقدر جالبه هر دوشون مدیرند با این که ..... واقعاً آدم تأسف میخوره وقتی میبینه اینجور چیزارو من که سر گیجه گرفتم اینو دیدم |-)

VSH-Katana
2013/06/10, 13:14
اقا به نظرم طرف amd fx6100 ببنده با مادریرد p8z65 asus خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ z65 :دی

VSH-Katana
2013/06/10, 13:17
دوستان گوگل شما نمیاد؟

ARMIN
2013/06/10, 13:34
دوستان گوگل شما نمیاد؟

قطع بود الان درست شده.

milad.sanandaj
2013/06/10, 13:55
2 تا مين برد عوض كردم..2 تا سي بي يو عوض كرد...2 تا رم عوض كرد.. كلي هزينه كردم.
اخر نفهميدم اين اين فيش هاي جلو كيس جرا كار نمي كنه منظورم او 2 تا فيش سبز و صورتي هستش كه هدست بهش وصل مي كني.
كابل روي مين برد نصب كردم اما هنوز صدا رو بيرون نميده.
اي خاك تو سر شركت كرين با اين فيش درس كردنش.

Yaser_Aramesh
2013/06/10, 14:18
دوستان گوگل شما نمیاد؟
مال من میاد

من Gmail و ویکیپدیا ام نمیان از دیروز

دوستان Gmail و ویکیپدیا برای شما باز میشن ؟

M0hammad Mahdi
2013/06/10, 15:52
ورود آقای بابک ولی زاده رو به انجمن خوش آمد می گوییم. :d

Beni7192
2013/06/10, 17:50
2 تا مين برد عوض كردم..2 تا سي بي يو عوض كرد...2 تا رم عوض كرد.. كلي هزينه كردم.
اخر نفهميدم اين اين فيش هاي جلو كيس جرا كار نمي كنه منظورم او 2 تا فيش سبز و صورتي هستش كه هدست بهش وصل مي كني.
اي خاك تو سر شركت كرين با اين فيش درت كردنش.
توی تنظیمات بایوس توی قسمت چیپست حالت فرانت پنل رو عوض کن!

Yaser_Aramesh
2013/06/10, 19:08

amir1364
2013/06/10, 19:15
بچه ها تو بخش خودروهای آمریکایی سه تا عکس گذاشتم برید نگاه کنید نظر بدید تا هفته آینده عکس های بهتری میذارم

Yaser_Aramesh
2013/06/10, 19:31
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./)

Mr.Kourosh
2013/06/10, 19:37
اي خاك تو سر شركت كرين با اين فيش درس كردنش.

میلاد جان ،کیس منم همینطوریه :d

Mr.Kourosh
2013/06/10, 20:00
Xbox One در نوامبر امسال راهی بازار میشه با قیمت 499دل--ار!!!

milad.sanandaj
2013/06/10, 20:20
میلاد جان ،کیس منم همینطوریه :d

خوب اخه جرا...؟
اون فيش ها رو كار نميذاشتن محترم تر بودن.
به جه درد ميخوره وقتي نشه ازش استفاده كرد.

Yaser_Aramesh
2013/06/10, 21:05
خب , خب , سخنرانی wwdc تمام شد . باید بگم که واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم . اپل فوق العاده عمل کرده .

iSteve
2013/06/10, 22:03
خب , خب , سخنرانی wwdc تمام شد . باید بگم که واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم . اپل فوق العاده عمل کرده .
اگه شما یا هر یکی از دوستان، ویدئوی کامل این کنفرانس رو سراغ داشت حتما یه لینک بده. بهتره که با کیفیت باشه. ممنونم.

iSteve
2013/06/10, 22:06
خوب اخه جرا...؟
اون فيش ها رو كار نميذاشتن محترم تر بودن.
به جه درد ميخوره وقتي نشه ازش استفاده كرد.
تو رده ی کیس های ارزون قیمت، فقط حدود 50درصدشون اون پورت هاشون کار میکنه و بقیه خرابه! کیس منم مثل کیس شما اون خروجی های صداش کار نمیکنه!!!

sayeh
2013/06/11, 10:59

خب حالا تکلیف یکی که میاد تو نت راهنمایی بگیره چی میشه،فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. فروشنده که قابل اعتماد نیست، اینم ار دوستان مثلا متخصصفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

دوستان عزیز تو فروم بخشی برای نقد و بررسی سیستم های کاربران وجود داره !!!

Shahin007
2013/06/11, 11:11

واقعا شد یکی از آرزوهام که اونجا میبودم دیشب...خیلی توپ بود...ios 7 فوق العادس.

نسل جدید کامپیوتر Mac Pro:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دیشب فهمیدم که بعد از استیو جابز خلاقیت اپل از بین نرفته...همیشه بهترینه.

vandelin v
2013/06/11, 11:12
هرچی نوشتم پر پر شد :|

دوستان خبر رو که دارید کنسول ps4 معرفی شد یه تاپیک همین الان زدم ولی به لطف نت پر پر شد :|:|:|:|

چرا حداقل دو خط هم سیو نشد ؟؟

Hessam
2013/06/11, 18:38
سلام - امروز بازار رضا بودم! چه خبر بود ایسوس؟!!!!! :d اصلاً گیگابایت محو بود توی این بازار!! Msi هم خوب بود! از گیگابایت بیشتر بود!! دو تا دونه نمایندگی تخصصی گیگابایت داشت که فقط محصول گیگا داشتن!
بقیه همه ایسوس!!!! دو تا تیتان ایسوس هم از نزدیک دیدم! باعث بسی افتخار بود! :d
قیمت هاش هم واقعاً عالی بود! طرف h77 گیگا رو می گفت 405 تومن! از قیمت آواژنگ هم ارزون تر!!!
کلاً محصولاتش از دیجیکالا و چاره و لیون کامپیوتر و رایان صبا ارزون تر بود واقعاً!
همین فروشنده های اینجا میان به این قیمت های مفت می خرن! اینجا به قیمت های هنگفت می فروشن!
یه نماینده ی کولر مستر هم هست تو پاساژ رضا! دو نوع رم جی اسکیل هم داشت!!! همچین خییییییلی هم ناموجود نیست! :D
تازه می گفت هر چی میخوای، بگو شاید بتونم برات رم جی اسکیل پیدا کنم!!
البته اخلاق فروشنده هاش واقعاً افتضاح بود!!! طلبکار بودن! دعوا داشتن با آدم!!
بیشترین تعدد محصول مادربرد GA-P61A-D3 گیگابایت بود!!!! هر مغازه ای حداقل حداقل حداقل 5 تا از این مادربرد ها داشت!!
یکی که کلاً 20-30 تا از این مادربرد رو ردیف چیده بود کنار هم تا ....! :D

ARMIN
2013/06/11, 19:29

کاملا" موافقم. یعنی این یه مشکل حل بشه - نصف اعصاب خورد شدن های آدم حل میشه.

iSteve
2013/06/11, 19:38
واقعا شد یکی از آرزوهام که اونجا میبودم دیشب...خیلی توپ بود...ios 7 فوق العادس.
نسل جدید کامپیوتر Mac Pro:
......
دیشب فهمیدم که بعد از استیو جابز خلاقیت اپل از بین نرفته...همیشه بهترینه.
من از اپل نا امید شدم! کجااااااایییی استیییو جاااااااااااااابزززز که اپلتو کشتن:((
همین بود جانشینی که میگفتی دوست صمیمی توئه؟ همین بود جانشینی که میگفت روح استیو هنوز در شرکته؟ همین بود جانشینی که قول داده بود ادامه دهنده ی راهت باشه؟
استیو جابز هرگز قبل از رونمایی حتی مشخصات خیلی کلی محصول رو لو نمیداد، هرگز از کارایی دستگاه های خودش کم نمیکرد تا ارزون تر دربیاد، همیشه MacProهاش در زمان خودشون قدرتمندترین کامپیوترها بودن نه اینکه بیاد اون ها رو خوشگل تر کنه، میومد روی کارایی کار میکرد.
و از همه مهمتر.....همیشه در هنگام معرفی محصولات در WWDC خودش حضور داشت و تماشاچیان رو از خوشحالی بیهوش میکرد! با لحن صحبت جذاب و رقص کلمات جالب و گاهی خنده دار یه روح خاص و تازه ای به کنفرانس میبخشید...

ای وای من...ای وای من...
اگه بدونید دلم چقدر واسش تنگ شده...:-s:((

NAVID OC
2013/06/11, 21:28
از من بشنو ناصر جان!

اپل هم خودش يك انقلاب بود ديگه! رهبرش كه رفت شركتشم بر باد رفت!!! فقط عشق و علاقه مردم به اپل و استيو جابز است كه باقي مي ماند.:-q

ARMIN
2013/06/11, 21:36
از من بشنو ناصر جان!

اپل هم خودش يك انقلاب بود ديگه! رهبرش كه رفت شركتشم بر باد رفت!!! فقط عشق و علاقه مردم به اپل و استيو جابز است كه باقي مي ماند.:-q

نوید جان،

با همه ی حرفهات موافق بودم. ولی خوب خیلی سطحش بالا بود. :) ناچار شدم. عف کن.

Devileytion
2013/06/11, 23:57
سلام - امروز بازار رضا بودم! چه خبر بود ایسوس؟!!!!! :d اصلاً گیگابایت محو بود توی این بازار!! Msi هم خوب بود! از گیگابایت بیشتر بود!! دو تا دونه نمایندگی تخصصی گیگابایت داشت که فقط محصول گیگا داشتن!

آقا باز رضا روبرو پارک دانشجورو میگی ؟
آقا ما یه بار رفتیم اون همه میگفتن بازار رضا 1 طبقه 4 ردیفی بود بسی حالمان بد شد ، طبقه دوم هم پشت دخل محسوب می شد . دوتا مغازه پیدا کردیم که به نظر میومد کابل ساتا داشته باشن . رفتیم تو گفتم کابل ساتا داری ؟ گفت آره . دست کرد از این کابل قرمزا که تو جعبه رایتر هست در آورد ، نه پین داشت نه L شکل بود سرش . گفتم نه ، مشتی باشه ! گفت یعنی چی ؟ گفتم مشکی ، L شکل ، قفل دار . یار اینجوری شد :| گفت ندارم . گفتم کاسب نیستی . جفتشونا . زدم بیرون پردیم تو مترو ؛ رد ssd sx900 64gb رفته بودم که تموم شده بود کل تهران ، قبل از عید بود .

NAVID OC
2013/06/12, 04:47
نوید جان،

با همه ی حرفهات موافق بودم. ولی خوب خیلی سطحش بالا بود. :) ناچار شدم. عف کن.

باشد آرمين جان هر جور راحتي!;;)
تعارف نكن با من!
عف يعني چي؟!!! اينم از اون كلمات سطح بالاهاست؟!
بابا رحم كن ما هنوز ديپلم نگرفتيما!!!

Yaser_Aramesh
2013/06/12, 10:06
دانلود ویدویوی سخنرانی اصلی WWD در کیفیت های HD , Full HD و SD در اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

من که full HD ایش رو گذاشتم تو لیست IDM

iSteve
2013/06/12, 10:21
دانلود ویدویوی سخنرانی اصلی WWD در کیفیت های HD , Full HD و SD در اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.اپل-دانلود-کنفرانس)

من که full HD ایش رو گذاشتم تو لیست IDM

6.5 گیگاباااااااییییییییییییی ت!!!!! باید به مدت یک هفته شب ها سیستم رو بذارم واسه دانلود!

Yaser_Aramesh
2013/06/12, 11:36
6.5 گیگاباااااااییییییییییییی ت!!!!! باید به مدت یک هفته شب ها سیستم رو بذارم واسه دانلود!

برا من چهار شبه تموم میشه

Dan
2013/06/12, 12:04
خدا کارت گرافیک کسی رو ازش نگیره! :((
ولی الان حس میکنم خیلی حرفه ای شدم! کارت Quadro گذاشتم رو سیستم! :D

20527

actros 1843
2013/06/12, 15:47
بچه ها الان 10 روزه مین رو دادم گارانتی(ویستا)امروز زنگ زدم میگه از این مین تو موجودی انبار نداریم :((
گفت حداقل باید یک هفته دیگه صبر کنم:((
به نظرتون چیکار کنم؟پاشم برم اونجا؟یا فرقی نداره برم یا نرم باید یک صبر کنم!

milad.sanandaj
2013/06/12, 20:09
بچه ها الان 10 روزه مین رو دادم گارانتی(ویستا)امروز زنگ زدم میگه از این مین تو موجودی انبار نداریم :((

به نظر من ويستا اشغال ترين كارانتي هستش..
اينو جدي كفتم.

Mr.Kourosh
2013/06/12, 20:20

با مادربوردت خداحافظی کن ...
مرگ بر ویستا پخش ملعون !

asda13123
2013/06/12, 20:25
من گفتم یه نفر آدم درست و حسابی و منطقی و متفکر از کاربران علاقه مند به ای ام دی پیدا نمیشه که بیاد اثبات کنه آقا ای ام دی بنا به دلایل زیر از اینتل بهتره!
همش به سری نوجوون احساساتی میان برای سایر کاربران تصمیم گیری می کنن و اطلاعات غلط میدن!
باور کنید فروشنده های توی سطح شهر به خدا بدتر از اینا هستن!! اینا در برابرشون پرفسورن! من 100 تای اینجوری کاربر ای ام دی دوست رو فدای یه خاله موی این فروشنده های نادان بازار نمی کنم!
باز صد رحمت به اینا که ندانسته و صرفاً از روی احساسات و علایق به برند و سخت افزار خاص، یکی رو پیشنهاد می کنن!
اما این بازاری ها ادعای این رو دارن که اطلاعات به قول خودشون صحیح رو میدن به مردم و در آخر برندهای آشغال رو تبلیغات می کنن که بهترین و عالیه و با قیمت های هنگفت میذارن تو کاسه و کوسه ی مردم! صدای هیچکسی هم در نمیاد!
من در شهری زندگی می کنم که برای تمام سیستم های زیر یک میلیون و 500 یارو فقط سوکت 775 و 1156 می بنده!!! نمی دونم این محصولات از رده خارج و توقف تولید شده رو از کجا میاره؟!!!!!!!!!! میگه سورسم از تهران واسم میاره! :|
بهش گفتم پردازنده ام Core i3 هست! گفت: چی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-O عجب پردازنده ی غول و قدرتمندی داری؟!!!!!!!!!!!!!! انگار توی عمرش کور آی 3 ندیده بود!!!!!!!
دیگه پیش خودم گفتم خدایا اسم Core i7 3770 رو ببرم، سکته ناقص میزنه!!! :|

اگر علاقه داشته باشید من میتونم بهتون ثابت کنم . وکیلم ؟

آقا حسام شما سنتون چقدر است که طرفدارهای amd را که نوجوان هستند احساساتی میدونید ؟

th e nd
2013/06/12, 20:32
هرچی نوشتم پر پر شد :|

دوستان خبر رو که دارید کنسول ps4 معرفی شد یه تاپیک همین الان زدم ولی به لطف نت پر پر شد :|:|:|:|

چرا حداقل دو خط هم سیو نشد ؟؟

سنگین درکت می کنم!

actros 1843
2013/06/12, 20:38
به نظر من ويستا اشغال ترين كارانتي هستش..
اينو جدي كفتم.

بله متاسفانه!!

با مادربوردت خداحافظی کن ...
مرگ بر ویستا پخش ملعون !

بیخیال حاجی!!:( چرا خداحافظی:((

Shahin007
2013/06/12, 20:48
بله متاسفانه!!

بیخیال حاجی!!:( چرا خداحافظی:((

یه آماری بگیری ببینی اونایی که با این گارانتی سر و کار داشتن چه ستمی کشیدن میدونی چرا میگن خدافظی کن!
هر کاری میتونی بکن که فقط هر چی زودتر پاتو از اون شرکت ببر تا اعصابت هدر نرفته.

Yaser_Aramesh
2013/06/12, 21:06
دوستانی که گوگل براشون نمیاد از این پست من تشکر کنن که بفهمیم چجوریاست وضعیت

Castiel
2013/06/12, 21:11
دوستانی که گوگل براشون نمیاد از این پست من تشکر کنن که بفهمیم چجوریاست وضعیت

یاسر جان گوگل چی هست عزیز؟ خوردنیه؟

Yaser_Aramesh
2013/06/12, 21:19
یاسر جان گوگل چی هست عزیز؟ خوردنیه؟
گوگل یه گوگول مگولی هست ! :)

actros 1843
2013/06/12, 21:35
یه آماری بگیری ببینی اونایی که با این گارانتی سر و کار داشتن چه ستمی کشیدن میدونی چرا میگن خدافظی کن!
هر کاری میتونی بکن که فقط هر چی زودتر پاتو از اون شرکت ببر تا اعصابت هدر نرفته.

تنها جایی که باهاش سروکار داشتم سازگار بود که خیلی سریع یه هارد نو گرفتم:(
با این وضع باید فردا برم اونجا یه سرو صدایی راه بندازم...

amir1364
2013/06/12, 22:02
تنها جایی که باهاش سروکار داشتم سازگار بود که خیلی سریع یه هارد نو گرفتم:(
با این وضع باید فردا برم اونجا یه سرو صدایی راه بندازم...

والا دوست عزیز من تا حالا کارم به این شرکت گارانتی کننده نیفتاده ولی خیلی شنیدم که هیچکی ازش راضی نیست (:|

th e nd
2013/06/12, 22:12
برو بچ فروم خواب ندارن؟! (:|

ARMIN
2013/06/12, 22:36

نه - اگر شما داری به ما قرض بده :)

NAVID OC
2013/06/13, 03:47
بچه ها يادآوري مي كنم كه يكي از اركان زندگي خوب و سالم شب زود خوابيدن و صبح زود برخيزيدن است! منم ديشب راس ١٠ گرفتم خوابيدم و الان زمان پست را يه نگاهي بندازيد;)
دير نخوابيد خيلي بده!

darkknight
2013/06/13, 07:19
نه خواب کجا بود
بخاطر استرس قبل از امتحانات ادم نمبتونه که بخوابه
من از بیکاری حدود 4 گیگ موزیک ویدیو دیشب دان کردم دیگه فکر نکنم کسی روی این کره خاکی باشه من ازش چیزی نداشته باشم:دی

Castiel
2013/06/13, 10:30
گوگل یه گوگول مگولی هست ! :)

الان که قطره چکان گذاشتند برای اینترنت و ...

Beni7192
2013/06/13, 10:45
فعلا دست های ما به سوی آسمان بلند شده تا همین قطره چکان هم مسدود نشه!!!!!!!

actros 1843
2013/06/13, 18:10
خدارو شکر امروز رفتم ویستا حدود یک ساعت چونه زدم بالاخره قبول کردن که به جای صبر دو ماهه برای پیدا شدن مشابه مین ام پولش رو بهم بدن!!!
قبول کردن حداقل 280 بدن!امیدوارم دبه نکنه!ولی حسابی محکم رفتم فکر کنم برای گرفتن حق از ویستا باید فقط با زبان تند و تن صدای بالا بریم!

Shahin007
2013/06/13, 20:38
من که فردا صبح برو بچ رو جمع کردم میخوایم بریم کوه صفا کنیم واسه خودمون!:دی
از این میادین هر چه دورتر بهتر!

Mr.Kourosh
2013/06/13, 21:15
بنده در تکاپوی خرید یک عدد گیمپد xbox360می باشم ... خودرو و خوش بو می باشم !!!!از ما فرزندان خود دلشاد باش ای ایران !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخ

Shahin007
2013/06/14, 16:51
این یک بیت غزل از دیوان شمس مولوی خیلی مناسبه امروزه:

زین همرهان سست عناصر دلم گرفت...شیر خدا و رستم دستانم آرزوست.

Hessam
2013/06/14, 16:52
سایت گوگل مالک سایت ایمیل "جی میل" از جاسوسی گسترده علیه کاربران این سایت در سه هفته اخیر در ایران خبر داد.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، گوگل گفت: در طول سه هفته اخیر با بسیاری از اقدامات برای ** حساب دهها هزار نفر از شهروندان ایرانی مقابله کردیم و مانع از ** آنها شده ایم.

این شرکت اضافه کرد: منبع این حملات هکری، ایران است. این تعداد اقدام برای ** حساب های جی میل، نشان دهنده یک رکورد در عملیات مقابله با ** در منطقه است.

گوگل افزود: زمان این حملات هکری و افراد مورد هدف نشان می دهد که این حملات با انگیزه سیاسی است و با انتخابات ریاست جمهوری جمعه آینده مرتبط هستند.

براساس این گزارش، نرم افزار مرورگر "کروم" وابسته به گوگل در کشف ** گروهی علیه حساب های جی میل سهم داشت. این عملیات هکری خیلی پیچیده نبود. در این اقدام، کاربران جی میل با ایمیل ناشناس روبه رو می شوند که در آن لینک سایتی قرار داده شده است و از آنها خواسته می شود تا برای بهتر شدن فعالیت جی میل، این لینک را کلیک کند.

با کلیک کردن روی این لینک، صفحه جعلی "جی میل" باز می شود که از این طریق رمز عبور کاربران، دزدیده می شود.

گوگل همچنین اعلام کرد بر حفظ امنیت کاربران خود تاکید داردو این ** را به کاربران خود اطلاع داده است.

گوگل به کاربرانش به ویژه آنهایی که در ایران هستند خواست اقدامات بیشتر حفاظتی را برای امنیت و حفاظت از حساب کاربری خود داشته باشند.

Castiel
2013/06/14, 23:44
هر گونه بحث در خصوص انتخابات ممنوع است. در صورت تکرار، کاربران خاطی اخراج می شوند.

gonzoo
2013/06/15, 00:23
شب خوش عزیزان:ar!

Castiel
2013/06/15, 00:34
شب خوش عزیزان:ar!

شب شما بخیر

NAVID OC
2013/06/15, 03:44
بچه ها من يه سري قطعات زغالي دارم كه مي نويسيم:
يك عدد مادم دايال آپ اكسترنال اصل آمريكا maid in usa.
يك عدد كارت tv
يك عدد مادم دايال آپ اصل كشور همسايه چين!!! اينو اگر كسي خواست ٥ تومن هم روش مي دم :D
يك عدد كابل dvi هم موجوده!

milad.sanandaj
2013/06/15, 05:53
دارم خواب ميبينم...!
خدايا شكرت.

NAVID OC
2013/06/15, 07:49
دارم خواب ميبينم...!
خدايا شكرت.

اين بحثا ممنوع است.

milad.sanandaj
2013/06/15, 08:04
اين بحثا ممنوع است.

كدوم...؟
:d
اقا ديشب خواب ديدم دارم كارت كرافيك مي خرم صبح كه با شدم همش خواب بود.
نزديك بود ذهره ترك بشم..
اخيش.

NAVID OC
2013/06/15, 08:24
كدوم...؟
:d
اقا ديشب خواب ديدم دارم كارت كرافيك مي خرم صبح كه با شدم همش خواب بود.
نزديك بود ذهره ترك بشم..
اخيش.

شوخی بود...:d:d:d

milad.sanandaj
2013/06/15, 09:18
شوخی بود...:d:d:d

كيف كردي جه داستاني درست كردم...
اصلا من بايد فيلم نامه نويس مي شدم.

milad.sanandaj
2013/06/17, 08:08
اقايون 2 تا سوال.

FATALITY جيه ؟

Quadro جيه ؟

من اين 2 تا اسم رو زياد شنيدم رو محصولات جي هستن؟
ميشه يكي برام توضيح ميده ؟

Mr.Kourosh
2013/06/17, 09:06

Battlefield 4 در پاییز امسال برای پلتفرم های PC, PS3 و Xbox 360 و کنسول های نسل بعدی منتشر خواهد شد.

ARMIN
2013/06/17, 09:11
نوشته Windows 8 Not supported.

یعنی از هرچی فحشه بدتره....

vandelin v
2013/06/17, 10:18
اقايون 2 تا سوال.

FATALITY جيه ؟

Quadro جيه ؟

من اين 2 تا اسم رو زياد شنيدم رو محصولات جي هستن؟
ميشه يكي برام توضيح ميده ؟

سلام fatality لقب یکی از بزرگترین گیمر های دنیاست که تو چندین مسابقه جهانیی امتیازات عالی کسب کرده وقتی رو یه بوررد این اسم حک میشه ( فقط مادربورد نه!! پاور و.. ) یعنی این که این قطعه بر پایه نظرت این آقا دیزاین و طراحی شده معمولا چنین قطعاتی در گیمینگ کارایی بسیار عالی نسبت به بورد های دیگه دارن ( دوستان غلط گفتم لهم نکنید اصلاح کنید :D ) آزارک هم یکی از پیشگام ترین شرکت برای کمک گیری از ایشون در طراحی مادربوردشون هستن !

Quadroبه سری کارت های دیگه انویدا اطلاق میشه که قدرت پردازشی نسبت بالاتری به سری جیفورس دارن و معمولا دارای حجم بالاتر هستن (مثلا 6 گیگ به نسبت 2 گیگ سری جیفورس ) که معمولا از این کارت ها برای انجام کارای گرافیکی . رندر گیری سنگین و از این دست کار ها مورد استفاده قرار میگیره و معمولا جز کاراهایی گرون قیمت بازارند ( قیمت های سرسام آور 6 میلیون و... )

Yaser_Aramesh
2013/06/17, 22:33

برای اینکه به PRISM اعتراض کنید به لینک بالا برید

NAVID OC
2013/06/18, 06:22
با سلام.
دوستان ما هم رفتنی شدیم! :دی
رفتیم تا برا کنکور بخونیم.
برام دعا کنید.
همواره به یادتون هستم.
همتون را دوست دارم.

به امید دیدار............

milad.sanandaj
2013/06/18, 19:48
يني خدا مايكروسافت رو بكشه با اين ويندوز درست كردنش..
الان 2 تا از بهترين بازي ها روش اجرا نميشه.
دوستان من 7 نسخه 64 بيتي دارم تو بعضي از بازي ها مشكل داره مال دوستم هم همينطوره اونم 64 بيت هستش.
جيكار كنم خيلي كلافه شدم..
به نظر دوستان از يه شركت ديكه ويندوز بخرم درست ميشه الان اين بك ويندوز من مال 1 يا 2 سال بيش هستش..
دوستم كفت از يه شركت ديكه يه ويندوز 7 بخر مشكلت حل ميشه به نظر شما درسته؟
شما از كدوم شركت فروشنده ويندوز استفاده مي كنيد.

Yaser_Aramesh
2013/06/19, 13:47
مسابقه جهانی عکاسی سونی
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
واقعا بیشتر عکسها خیلی قشنگن

actros 1843
2013/06/19, 17:04
بالاخره سیستم روشن شد!!
بعد کلی سختی تونستم یه p7p55d بخرم و روشنش کنم!
البته هنوز نتونستم پولی از ویستا بگیرم!
امیدوارم دیگه از این مشکلا پیش نیاد!

iSteve
2013/06/19, 20:33
COME BACK
سلام بچه ها... با یه خبر بد و یه خبر نسبتا خوب و یک تجربه ی خیلی عالی برگشتم!

Beni7192
2013/06/19, 20:36
نکات طنز نوشته زیر را مشخص کنید :D

Reza Eshraghi
2013/06/19, 21:06

رم DDR4 ؟؟؟؟!!!!!!!!! :-o تو آینده سیر می کرده نویسنده !!!!!!!:D تازه اینتل توی سری Haswell -E میخواد از DDR4 رسماً استفاده کنه !!!!

جبران ضعف کارت گرافیک با سی پی یو قوی ؟؟؟!!!! یکی کلت کمری با خفه کن نداره من خود کشی کنم؟؟ !!!!!!!!:D
بعضی ها حرف نزنن می میرن ؟!!!!!!!:D اگه نطق نکنن ثواب داره ها !!!! میرن بهشت !!!! :D

th e nd
2013/06/19, 21:06

شما نکات جدیش رو مشخص کن! :D

Castiel
2013/06/19, 21:11
بهنام جان تجربه ای که من از مسئولین سایت نارنجی دیده ام، متاسفانه فرق بین مادربورد و پردازنده را هم نمی دانند. چون اساسا این سایت برای گجت هاست و نه برای محصولات سخت افزاری، باید هم انتظار چنین مطالب خنده داری را هم داشت.

فکر می کنم رم DDR4 نارنجی ادیشن تولید شده باشد که در این مطلب به آن اشاره شده!

Beni7192
2013/06/19, 21:20
فقط پردازنده تان را اورکلاک نکنید. اورکلاک کردن تأثیر چشمگیری در سرعت کامپیوترتان ندارد

vandelin v
2013/06/19, 21:21
قط پردازنده تان را اورکلاک نکنید. اورکلاک کردن تأثیر چشمگیری در سرعت کامپیوترتان ندارد و حتی باعث کاهش عمر پردازنده می شود. اگر هم می خواهید سی پی یو سیستم خود را اورکلاک کنید، سیستم خنک کننده ی مناسب و توانایی برای آن آماده کنید.

واتت؟ مثلا حالا اگه پردازنده من قوی نباشه و بخوام کرایسیس رو به یه کارت قوی که دارم برم بهتره پردازنده رو اور نکنم دیگه ؟؟؟ :D طبق شواهد کرایسیس جز بازی هایی هست که پردازنده رو خوب سرویس میکنه :D

- رزولوشن یا وضوح مانیتور را کم کنید. این باید آخرین گزینه ای باشد که آن را کاهش می دهید. زیرا با کم کردن وضوح تصویر، کیفیت بازی کاهش چشمگیری پیدا می کند.
وات ؟؟ بازی رو 30 فریم تنظیم شه کافیه حتما مانیتور فول اچ دی با رزوالیشن 800 در 600 بازی کنیم :d

- آنتی ویروس خود را به روز کنید و سیستم را به طور کامل اسکن کنید. از Gaming Mode آن هم استفاده کنید تا Notificationهای پی در پی آن مزاحم بازی شما نشوند.

یکی منو بگیره!!! دشمن اصلی بازی های کپی و دردسراش همین انتی ویروس کوفتیه بعد آپدیتش کنیممممممم؟؟؟؟؟؟؟ و غیر فعالش نکنیم ؟؟؟؟؟

Castiel
2013/06/19, 21:21
در ضمن در این مطلب عنوان شده که اورکلاک پردازنده تاثیری در کارایی ندارد، پس چرا اورکلاک به وجود آمده؟؟؟!! در ادامه هم گفته شده اگر می خواهید اورکلاک کنید یک سیستم خنک کننده خوب تهیه کنید! خب وقتی اورکلاک به قول شما تاثیر ندارد چرا سیستم خنک کننده بخریم و چرا اصلا اورکلاک کنیم؟!

واقعا برای سایت نارنجی به دلیل انتشار مطالب خلاف واقع و دروغ محض متاسفم.

Reza Eshraghi
2013/06/19, 21:24
فقط پردازنده تان را اورکلاک نکنید. اورکلاک کردن تأثیر چشمگیری در سرعت کامپیوترتان ندارد

یه آرایه ادبی داریم به نام پارادوکس یا متناقض نما !!!!!!! :D این جمله توی اون مقاله مصداق بارز پاردوکس بود !!!!!!!!!!!!!!:D

Reza Eshraghi
2013/06/19, 21:29
در ضمن در این مطلب عنوان شده که اورکلاک پردازنده تاثیری در کارایی ندارد، پس چرا اورکلاک به وجود آمده؟؟؟!! در ادامه هم گفته شده اگر می خواهید اورکلاک کنید یک سیستم خنک کننده خوب تهیه کنید! خب وقتی اورکلاک به قول شما تاثیر ندارد چرا سیستم خنک کننده بخریم و چرا اصلا اورکلاک کنیم؟!

واقعا برای سایت نارنجی به دلیل انتشار مطالب خلاف واقع و دروغ محض متاسفم.

فاجعه هست آقا مدیر !!!! وقتی کسی تخصص در یه زمینه ای نداره حرف نزنه یا مطلب ننویسه ، به تعداد کاراکترهای اون مطلب براش ثواب نوشته میشه !!!!:D

vandelin v
2013/06/19, 21:37
از درایوهای پرسرعت SSD استفاده کنید. البته این درایوها گران تر از هارد دیسک های معمولی هستند و ظرفیت کمتری را در اختیار شما قرار می دهند. لذا مقرون به صرفه است که از هر دو کنار هم استفاده کنید؛ سیستم عامل تان به همراه برنامه ها و بازی ها را روی SSD و بقیه اطلاعات را روی هارد معمولی ذخیره کنید.

دوستان کاربرد ssd داخل لگ زدن بازی ها یعنی چی ؟؟؟ والا من که بازی میکنم تنها تفاوتی که دیدم این بوده که هارد ssd سرعت لود بازی رو بسیار میاورد بالا که برای بازی های الان کات سین ها با لود بازی یکی شدن و کسی توجه نمیکنه و ادامه داستان رو میبینه :|

البته اون تیکه که کارت شما اگه ضعیف هست اینا شاید نسبتا به گفت درست باشه ( مثلا مادر بورد هایی با قابلیت virtu mvp میتونه فریم گیری کارت ضعیف رو مناسب تر کنه !)
چه سوتی دادم :|

iSteve
2013/06/19, 22:07
و اما خبر بد اینکه یکی از ماسفت های مادربوردم زیر اورکلاک طاقت نیاورد و ترکیده بود برای همین چند روزی نتونستم آنلاین باشم.
خبر خوب دوتاست! یکی اینکه امروز مادربوردم از گارانتی برگشت و خبر خوب بعدی اینه:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. thwood_(200_fsb)_4950.4_mhz?recalculate=true
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. thwood_(200_fsb)_4950.4_mhz?recalculate=true)و اما تجربه ی خوب هم دوتاست؛ یکی اینکه برای اولین بار طعم شیرین اورکلاک رو چشیدم(گر چه شاید به نظرتون ترکیدن ماسفت طعم خوشی نداشته باشه ولی اورکلاک برای من شیرین بود!) و تجربه ی خوب بعدی من تو این مدت استفاده از گارانتی آواژنگ بود، با اینکه تقصیر خودم بود که ماسفت ترکیده بود و همین طور مادربوردم قدیمی بود(GIGABYTE GA-G41MT-S2) و فکر نمیکردم گارانتی داشته باشه و در آخر با توجه به اینکه در سهل انگاری خودم یکی از پایه های سوکت cpu روی مادربورد کج شده بود اما شرکت آواژنگ بدون دریافت هیچ هزینه ای هم ماسفت رو تعویض کرد و هم پایه ی cpu رو تا حد بسیار خوبی (که اصلا مشخص نمیشه) پایه رو سرجاش برگردوندن و از همه مهمتر اینکه درست در صبح روز سوم سالم تحویلم دادن.
برخورد کارکنان اون شرکت با بنده بسیار خوب بود، واقعا از متخصصین و مدیران و کلا مجموعه ی آواژنگ بی نهایت سپاسگزارم و تشکر میکنم.:)

ARMIN
2013/06/19, 22:10
چه رکورد خوبی ناصر جان، عالی بود.

Reza Eshraghi
2013/06/19, 22:16
و اما خبر بد اینکه یکی از ماسفت های مادربوردم زیر اورکلاک طاقت نیاورد و ترکیده بود برای همین چند روزی نتونستم آنلاین باشم.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. thwood_(200_fsb)_4950.4_mhz?recalculate=true
و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. thwood_(200_fsb)_4950.4_mhz?recalculate=true) اما تجربه ی خوب هم دوتاست؛ یکی اینکه برای اولین بار طعم شیرین اورکلاک رو چشیدم(گر چه شاید به نظرتون ترکیدن ماسفت طعم خوشی نداشته باشه ولی اورکلاک برای من شیرین بود!) و تجربه ی خوب بعدی من تو این مدت استفاده از گارانتی آواژنگ بود، با اینکه تقصیر خودم بود که ماسفت ترکیده بود و همین طور مادربوردم قدیمی بود(GIGABYTE GA-G41MT-S2) و فکر نمیکردم گارانتی داشته باشه و در ؟آخر با توجه به اینکه در سهل انگاری خودم یکی از پایه های سوکت cpu روی مادربورد کج شده بود اما شرکت آواژنگ بدون دریافت هیچ هزینه ای هم ماسفت رو تعویض کرد و هم پایه ی cpu رو تا حد بسیار خوبی (که اصلا مشخص نمیشه) پایه رو سرجاش برگردوندن و از همه مهمتر اینکه درست در صبح روز سوم سالم تحویلم دادن.
برخورد کارکنان اون شرکت با بنده بسیار خوب بود، واقعا از متخصصین و مدیران و کلا مجموعه ی آواژنگ بی نهایت سپاسگزارم و تشکر میکنم.:)

سلام ناصرجون ! تبریک به شما بابت رکوردی که زدی و تأسف بابت مشکل پیش اومده ! و تشکر از مجموعه عزیز آواژنگ ! حتماً خبر داری که جناب آقای فوزی با نام کاربری Avj_GBT (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نماینده رسمی شرکت آواژنگ افتخار دادند و عضو فرو سخت افزار شده اند ! با تشکر از ایشون بابت این کار بسیار پسندیده ! و بنده هم به نمایندگی از همه اعضای فروم مراتب تشکر خودم رو به ایشون اعلام می کنم تا به مسئولین عزیز آواژنگ اطلاع بدن !!
امیدوارم این کار بسیار پسندیده الگویی برای سایر شرکت های پشتیبانی کننده محصولات سخت افزاری باشه !!

A Z A D
2013/06/19, 22:40
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. thwood_(200_fsb)_4950.4_mhz?recalculate=true)و اما تجربه ی خوب هم دوتاست؛ یکی اینکه برای اولین بار طعم شیرین اورکلاک رو چشیدم(گر چه شاید به نظرتون ترکیدن ماسفت طعم خوشی نداشته باشه ولی اورکلاک برای من شیرین بود!) و تجربه ی خوب بعدی من تو این مدت استفاده از گارانتی آواژنگ بود، با اینکه تقصیر خودم بود که ماسفت ترکیده بود و همین طور مادربوردم قدیمی بود(GIGABYTE GA-G41MT-S2) و فکر نمیکردم گارانتی داشته باشه و در آخر با توجه به اینکه در سهل انگاری خودم یکی از پایه های سوکت cpu روی مادربورد کج شده بود اما شرکت آواژنگ بدون دریافت هیچ هزینه ای هم ماسفت رو تعویض کرد و هم پایه ی cpu رو تا حد بسیار خوبی (که اصلا مشخص نمیشه) پایه رو سرجاش برگردوندن و از همه مهمتر اینکه درست در صبح روز سوم سالم تحویلم دادن.

خوشا بحال شما که تهران هستید. چند وقته دنبال یه گرافیک گیگا هستم. با آواژنگ تماس گرفتم شماره 3 تا از نمایندگیاشون رو بهم دادن. اما این نمایندگیا یکی بی بخار تر از دیگری... نه قطعه دارن, نه میتونند تهیه کنند, نه میتونند قیمت بدند!

Shahin007
2013/06/19, 22:57
خودم یکی از پایه های سوکت cpu روی مادربورد کج شده بود اما شرکت آواژنگ بدون دریافت هیچ هزینه ای هم ماسفت رو تعویض کرد و هم پایه ی cpu رو تا حد بسیار خوبی (که اصلا مشخص نمیشه) پایه رو سرجاش برگردوندن و از همه مهمتر اینکه درست در صبح روز سوم سالم تحویلم دادن.

ایول ایوله ایول،داش ناصر یله ایول:دی
عالی بود ناصر جان...تو معرکه ای...دما چجوریا شد با اون کولر خوشگلت؟
خدارو شکر که اون مشکل کوچیک مادربردت هم بدون دردسر حل شد.

VSH-Katana
2013/06/19, 23:20

تازه منبع (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شو ببین!
خیلی هم جالب عاشق سایت منبع شدم

ARMIN
2013/06/20, 09:16
نارنجی مثل به بچه شیطون و شر میمونه با پست های جنجالی. خیلی نباید دنبال اطلاعات دقیق درش باشید. بیشتر خوبه برای بالابردن هیجان موضوع. :)

Reza Eshraghi
2013/06/20, 09:21
نارنجی مثل به بچه شیطون و شر میمونه با پست های جنجالی. خیلی نباید دنبال اطلاعات دقیق درش باشید. بیشتر خوبه برای بالابردن هیجان موضوع. :)

و البته یه دل سیر خندیدن !!!!!!! :Dاما تأسف خوردن بابت اینکه هرکسی به خودش اجازه میده با وجود اینکه صلاحیت صحبت در مورد مطلبی رو نداره ، اما با اعتماد به نفس حرفشو بزنه و حرفشو به زور به کرسی بنشونه !!!!!:((

به نظر من فقط یه تاپیک چند صد صفحه ای میتونه این حرفها رو با حضور اساتید در این انجمن نقد کنه !!!!!! :D

Shahin007
2013/06/20, 09:27
تو این سایت های اخبار فناوری و IT من فقط سایت زومیت رو قبول دارم...تو همه ی زمینه ها واقعا کارشون درسته...نویسنده های با سوادی داره.
طرف نانجی و نارنگی هم نرفتم تا حالا:دی

saeid6574598
2013/06/20, 09:31
دوستان خودتان را ناراحت نکنید! اینها همه تراوشات ذهن بیمار عده ای از کاربران کامپیوتری است که حاضرم قسم بخورم هنوز فرق بین DDR4 و چهار کاناله را نمی دانند! اینها همان کسانی هستند که چند سال پیش در وب سایت های مختلف مقاله ای منتشر کردند با عنوان دروغ بزرگ AMD. این دوستان عزیزمان بیان کرده بودند که AMD به اشتباه، تعداد ترانزیستورهای پردازنده های جدید خود را یک میلیارد بیشتر اعلام کرده است. به نظر شما چنین چیزی ممکن است؟ آیا شرکتی که رقابت تنگاتنگی با اینتل دارد، می تواند به چنین کار احمقانه ای دست دامن زده و فعالیت های خود را زیر سوال ببرد!

Hessam
2013/06/20, 09:56
دوستان مژدهههههههههههههههههههههه ههههه! $ شد 3200 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D
بازار در بهت و شوک!!!!!!!!!!!! نامردا!!!!!!!!!!!! هیچکی قیمت رو نمیاره پایین!!!!!!!!!!!!!
باورتون نمیشه!!!!!!! هر یک ربع 15 تومن کاهش داره!!!!!!!!!! تا غروب میشه زیر 2500 تومن اگه همین وضع ادامه پیدا کنه!
به خدا الان پردازنده ی 3770 900 باید باشه!!!!!!!!! 3570 هم همین الان 700 بیشتر نمی ارزه!!!!!!!!!! 830 تومن داره میده رایان صباااااااا!!!!!!!! خیییییییییییییلی گرونه!!!!!!!!!!
چی می کنه ر.ی.ا.س.ت ج.م.ه.و.ر.ی م.ن.ت.خ.ب...؟!!!!!!!!!! :D :D :D

Shahin007
2013/06/20, 10:05
حسام شوخی میکنی؟!دوربین مخفیه؟!من قلبم با باطری کار میکنه ها:دی
خدایا شکرت

Hessam
2013/06/20, 10:09
حسام شوخی میکنی؟!دوربین مخفیه؟!من قلبم با باطری کار میکنه ها:دی
خدایا شکرت

نه به خدا شوخی چیه؟! رویایی است که 1 دقیقه ی پیش به حقیقت پیوست! :D

Hessam
2013/06/20, 10:13
به یه ایرانی گفتن قیمت $ چنده؟!

گفت الان یا الان؟!!!!!! :D :D :D :))

Reza Eshraghi
2013/06/20, 10:13
نه به خدا شوخی چیه؟! رویایی است که 1 دقیقه ی پیش به حقیقت پیوست! :D

همیشه خوش خبر باشی حسام جون !!!!!!:D خدا کنه 3770K بشه 500 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Hessam
2013/06/20, 10:15
همیشه خوش خبر باشی حسام جون !!!!!!:D خدا کنه 3770K بشه 500 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

تا آخر تابستون به قیمت کمتر از این ایمان دارم! :D
هر کی دیروز 3570 خرید 800 تومن، الان ازش 700 هم نمی خرن!!!!!! ضرر کرد بدجورررررررر!

ARMIN
2013/06/20, 10:16
دوستان مژدهههههههههههههههههههههه ههههه! $ شد 3200 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D
بازار در بهت و شوک!!!!!!!!!!!! نامردا!!!!!!!!!!!! هیچکی قیمت رو نمیاره پایین!!!!!!!!!!!!!
باورتون نمیشه!!!!!!! هر یک ربع 15 تومن کاهش داره!!!!!!!!!! تا غروب میشه زیر 2500 تومن اگه همین وضع ادامه پیدا کنه!
به خدا الان پردازنده ی 3770 900 باید باشه!!!!!!!!! 3570 هم همین الان 700 بیشتر نمی ارزه!!!!!!!!!! 830 تومن داره میده رایان صباااااااا!!!!!!!! خیییییییییییییلی گرونه!!!!!!!!!!
چی می کنه ر.ی.ا.س.ت ج.م.ه.و.ر.ی م.ن.ت.خ.ب...؟!!!!!!!!!! :D :D :D

حسام جان

من الان CPU ندارم. منتظرم قیمت ها بیاد پایین اصن تکون نمیخوره لامصب. نامردا اصن انگار نه انگار مدیر سخت افزار بی سیستم مونده رو هوا!

ولی مطمئنم قیمت در بهترین حالت از 2500 پایین نمیاد. چون بودجه ایران بر اساس 2500 بسته شده، اگر پایینتر بیاد دولت ضرر میکنه پس باید فعلا" حداقل امسال رو (در بهترین حالت) با 2500 سپری کنیم.

اما نمیدونم چرا الان که قیمت $ پایین اومده هیچ تاثیری رو قیمتها نداره..... ظاهرا" یکسری از صرافی ها اصن خرید $ ندارند تا قیمت رو به صورت مصنوعی همچنان بالا نگه دارند تا ضرر نکنند.

Hessam
2013/06/20, 10:19
الان فکر کنم بازار منوچهری غوغایی برپاست!!!!!!! :D :D :D

Hessam
2013/06/20, 10:29

این خبر 45 دقیقه پیشه!

Reza Eshraghi
2013/06/20, 10:37
حسام جان

من الان CPU ندارم. منتظرم قیمت ها بیاد پایین اصن تکون نمیخوره لامصب. نامردا اصن انگار نه انگار مدیر سخت افزار بی سیستم مونده رو هوا!

ولی مطمئنم قیمت در بهترین حالت از 2500 پایین نمیاد. چون بودجه ایران بر اساس 2500 بسته شده، اگر پایینتر بیاد دولت ضرر میکنه پس باید فعلا" حداقل امسال رو (در بهترین حالت) با 2500 سپری کنیم.

اما نمیدونم چرا الان که قیمت $ پایین اومده هیچ تاثیری رو قیمتها نداره..... ظاهرا" یکسری از صرافی ها اصن خرید $ ندارند تا قیمت رو به صورت مصنوعی همچنان بالا نگه دارند تا ضرر نکنند.

سلام آرمین جون ! ایشالله $ بیاد پایین یه سیستم فول گیمینگ بخری با 4 تا گرافیک تایتان !!!!!!!!!!:D مادربرد رو هم G1.Sniper 5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ببندی با سی پی یو Core i7 4770K (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)!!!!!!:D با 32 گیگ رم و دو تا SSD به حجم 1600 گیگابایت از سری SX2000 برند ADATA به صورت RAID 0 !!!!!!!!!!!! :D
البته به عنوان شیرینی یه شب کل فروم رو باید دعوت کنی به شام !!!!!!!!!!! :D

Reza Eshraghi
2013/06/20, 10:42

این خبر 45 دقیقه پیشه!

خبرنگار ما جناب حسام جمشیدی از فروم سخت افزار مستقر در صرافی های کشور از نوسانات نرخ $ گزارش می کنه !!!!!!! :D
حسام جان سلام !!! چه خبر از آخرین تغییرات نرخ $ ؟!!!!!!!!!! =))

Hessam
2013/06/20, 11:16
خبر جدید: لحظاتی پیش قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا انجام شد و تیم بوریرام یونایتد تایلند حریف استقلال ایران شد

قرعه کشی مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و طبق قرعه استقلال به مصاف بوریرام تایلند می رود

سایت گل-استقلال با بهترین قرعه ممکن مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا را آغاز خواهد کرد. چیزی که نشان می دهد ما کماکان روی دور شانسیم!
به گزارش سایت گل در قرعه کشی این مسابقات که دقایقی پیش در مالزی برگزار شد، .بوریرام یونایتد تایلند به عنوان حریف استقلال در یک چهارم نهایی مشخص گردید.

این در حالی است که شرايط استقلالي‌ها در حال حاضر چندان مناسب نيست. تيم استقلال با مشكلات مالي روبرو است. هنوز هيات مديره و مديرعامل اين تيم جلسه‌اي را براي فصل آينده و مشخص شدن تكليف بازيكناني كه قراردادشان به پايان رسيده برگزار نكرده اند.

با مروری بر سه بازی باقی مانده متوجه شانس سرشار استقلال خواهید شد. سایر بازی ها به شرح زیرند:

الاهلی عربستان - اف سی سئول کره جنوبی

کاشیوا ریسول ژاپن - الشباب عربستان

گوانگژو چین - لخویای قطر

Reza Eshraghi
2013/06/20, 11:23
خبر جدید: لحظاتی پیش قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا انجام شد و تیم بوریرام یونایتد تایلند حریف استقلال ایران شد

قرعه کشی مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و طبق قرعه استقلال به مصاف بوریرام تایلند می رود

سایت گل-استقلال با بهترین قرعه ممکن مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا را آغاز خواهد کرد. چیزی که نشان می دهد ما کماکان روی دور شانسیم!
به گزارش سایت گل در قرعه کشی این مسابقات که دقایقی پیش در مالزی برگزار شد، .بوریرام یونایتد تایلند به عنوان حریف استقلال در یک چهارم نهایی مشخص گردید.

این در حالی است که شرايط استقلالي‌ها در حال حاضر چندان مناسب نيست. تيم استقلال با مشكلات مالي روبرو است. هنوز هيات مديره و مديرعامل اين تيم جلسه‌اي را براي فصل آينده و مشخص شدن تكليف بازيكناني كه قراردادشان به پايان رسيده برگزار نكرده اند.

با مروری بر سه بازی باقی مانده متوجه شانس سرشار استقلال خواهید شد. سایر بازی ها به شرح زیرند:

الاهلی عربستان - اف سی سئول کره جنوبی

کاشیوا ریسول ژاپن - الشباب عربستان

گوانگژو چین - لخویای قطر

خبرنگار ما از مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور مالزی گزارش می دهد !!!!! =))
سلام حسام جان ! در صورت صعود به دور بعد احتمالاً رقیب استقلال چه تیمی خواهد بود؟!!
بازی های مرحله یک چهارم هم مثل دور قبل رفت و برگشت برگزار میشه یا تک حذفی ؟!!!

VSH-Katana
2013/06/20, 11:24
حسام من برم برا FX 9000 :دی با این اوضاع میتونم بخرم:D

Hessam
2013/06/20, 11:35
:))
.............

Beni7192
2013/06/20, 11:44
سلام آرمین جون ! ایشالله $ بیاد پایین یه سیستم فول اکستریم بخری با 4 تا تایتان !!!!!!!!!!:D مادربرد رو هم EVGA SR-X (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ببندی با دو تا سی پی یو 3970X !!!!!!!!!!!!!!!!:D با 96 گیگ رم و دو تا SSD به حجم 1600 گیگابایت از سری SX2000 برند ADATA به صورت RAID 0 !!!!!!!!!!!! :D
البته به عنوان شیرینی یه شب کل فروم رو باید دعوت کنی به شام !!!!!!!!!!! :D

فکر کنم رکورد قدرتمندترین سیستم رو توی تاپیک سیستم آرزوها رو من تنهایی اینجا زدم !!!!!!!!=))
خلاصه بنده مصرّانه برای سیستم پیشنهادی رقیب می طلبم !!!!!!!!!=))

به مدیران عزیز پیشنهاد میدم به رکوردار سیستم 50% هزینه اون سیستم رو به عنوان کمک هزینه خرید هدیه بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!=))
سیستمت رد صلاحیت شد آخه کدوم مینبورد دوتا 3970 ساپورت میکنه؟!
توی اینتل فقط سری زئون این قابلیت رو دارند!

vandelin v
2013/06/20, 12:01
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند./?div=Basic

سلام mb رو این جایگزین کنید 128 گیگ رم :D
دیگه نیازی به رفتن به زئون نیست !!!

vandelin v
2013/06/20, 12:13
هم استانی گل ! چطوری دلت اومد برند اول مادربردهای دنیا رو با MSI که جلوی EVGA باید بوق بزنه رو عوض کنی ؟!!!!! :D

از بس دل پری از این evga دارم :| :D والا هر وقت میبینمش اونقدر حرص میخورم که حد نداره :D تو شیراز یکی این برند یکی آزراک وجود خارجی نداره ~X(پس همون بهتر رو بیاریم به MSI :D

Castiel
2013/06/20, 12:33
دلیل پایین نیامدن قیمت ها این است که واردات بسیاری از آنها به دلیل ممنوعیت، قطع شده و برخی قطعات دیگر هم به دلیل گرانی ارز توسط وارد کننده ها به بازارا راه پیدا نمی کنند. از طرفی در این وضعیت موجودی ها رو به اتمام است و فروشندگان عزیز آخرین نمونه های موجود را با قیمت های بسیار خوبی به فروش می رسانند.

amir1364
2013/06/20, 12:53
سیستمت رد صلاحیت شد آخه کدوم مینبورد دوتا 3970 ساپورت میکنه؟!
توی اینتل فقط سری زئون این قابلیت رو دارند!

ساپورت میکنه مطمئن باش \m/

Beni7192
2013/06/20, 13:07
لیست پردازنده هایی که چیپست C606 ساپورت میکنه!

C606 Series Motherboards (Dual-QPI LGA 2011)

Sandy Bridge EP

Xeon E5 2687W - 3.10 GHz
Xeon E5 2690 - 2.90 GHz
Xeon E5 2680 - 2.70 GHz
Xeon E5 2670 - 2.60 GHz
Xeon E5 2660 - 2.20 GHz
Xeon E5 2650 - 2.00 GHz
Xeon E5 2640 - 2.50 GHz
Xeon E5 2630 - 2.30 GHz
Xeon E5 2620 - 2.00 GHz

Reza Eshraghi
2013/06/20, 13:57
لیست پردازنده هایی که چیپست C606 ساپورت میکنه!

C606 Series Motherboards (Dual-QPI LGA 2011)

Sandy Bridge EP

Xeon E5 2687W - 3.10 GHz
Xeon E5 2690 - 2.90 GHz
Xeon E5 2680 - 2.70 GHz
Xeon E5 2670 - 2.60 GHz
Xeon E5 2660 - 2.20 GHz
Xeon E5 2650 - 2.00 GHz
Xeon E5 2640 - 2.50 GHz
Xeon E5 2630 - 2.30 GHz
Xeon E5 2620 - 2.00 GHz

مرسی بهنام جان واسه تذکر ! پست (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.چت-روم?p=83027&viewfull=1#post83027) ویرایش و اصلاح شد !!! :31:
اشتباه بنده رو شما و آرمین جان به بزرگواری خودتون ببخشید و بذارید به حساب کم تجربگی بنده !!!!! :((
منو چه به این کارا آخه ؟!!!:((

Reza Eshraghi
2013/06/20, 14:09
ببخشید دوستان ! امیدوارم به این سؤالم نخندین !!!! :D
این دستاورد Overdrive مفهومش چی هست و چه زمانی به کاربر تعلق می گیره که من تازه دشت کردم ؟!!!! :D

th e nd
2013/06/20, 16:11
ببخشید دوستان ! امیدوارم به این سؤالم نخندین !!!! :D
این دستاورد Overdrive مفهومش چی هست و چه زمانی به کاربر تعلق می گیره که من تازه دشت کردم ؟!!!! :D

یعنی شما دیگه شور اکتیو بودن رو درآوردین! ;;)

Reza Eshraghi
2013/06/20, 16:16
یعنی شما دیگه شور اکتیو بودن رو درآوردین! ;;)

مرسی ! مخلص و کوچک شما هستم استاد بزرگوار آقا احسان گل !!! :D

iSteve
2013/06/20, 19:16
خوشا بحال شما که تهران هستید. چند وقته دنبال یه گرافیک گیگا هستم. با آواژنگ تماس گرفتم شماره 3 تا از نمایندگیاشون رو بهم دادن. اما این نمایندگیا یکی بی بخار تر از دیگری... نه قطعه دارن, نه میتونند تهیه کنند, نه میتونند قیمت بدند!
بابا تهران کدومه!!! یه نیگا به پایین آواتار بندازین بنده مشهدی هستم!

ایول ایوله ایول،داش ناصر یله ایول:دی
عالی بود ناصر جان...تو معرکه ای...دما چجوریا شد با اون کولر خوشگلت؟
خدارو شکر که اون مشکل کوچیک مادربردت هم بدون دردسر حل شد.
قربانت شاهین جون شاگرد کوچیک شمام، هنوز در حد آماتور هم نیستم.
دمای cpu در نهایت فشار کاری و زیر تست wprime 1024M و فرکانس 4950MHz نهایتا به 36 درجه رسید که فکر میکنم خیلی خوب بود واقعا به قیافه ی CNPS10X Performa نمیخوره همچین کارایی ای داشته باشه! رکوردهای بالاتر و حتی پایین تر از 4950MHz با LN2 به نتیجه رسیده بودن (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=0#interval=20). کم کم دارم به استفاده از LN2 فکر میکنم!:D این بار میخوام به جای ترکیدن ماسفت، یک انفجار هسته ای راه بندازم! >:)

Reza Eshraghi
2013/06/20, 19:36

دمای cpu در نهایت فشار کاری و زیر تست wprime 1024M و فرکانس 4950MHz نهایتا به 36 درجه رسید که فکر میکنم خیلی خوب بود واقعا به قیافه ی CNPS10X Performa نمیخوره همچین کارایی ای داشته باشه! رکوردهای بالاتر و حتی پایین تر از 4950MHz با LN2 به نتیجه رسیده بودن (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=0#interval=20). کم کم دارم به استفاده از LN2 فکر میکنم!:D این بار میخوام به جای ترکیدن ماسفت، یک انفجار هسته ای راه بندازم! >:)

چه می کنه این آقا ناصر گل !!! گل کاشتی ناصرجون !!!!:D
زبونم لال این دفعه مادربرد میره رو هوا ها !!!!!!!!!!!:D
فکر کنم اگه به جای مادربرد و پردازنده فعلی ، یه مادربرد Z87X-OC Force و پردازنده Core i7 4770K بود ، یه رکورد جهانی آقا ناصر جابه جا میکرد !!:)

amir1364
2013/06/20, 21:56

ناصر جون گل کاشتی داداش :-bd

Hessam
2013/06/21, 07:34
بار دیگر برند Gigabyte توانست جایزه ی بهترین را در نمایشگاه کامپوتکس 2013 و سایت تام هاردورز را کسب کند!
پیش از این گیگابایت در سال 2012 موفق به اخذ این عنوان شده بود و از این پس بر روی محصولات منتخب گیگابایت در این نمایشگاه و البته موجودی این محصولات در سایت Newegg.com این لوگوی Best Of Computex 2013 درج خواهد شد!
لوگویی است بس ارزشمند و غرور آفرین که توسط مادربردهای این برند به یدک کشیده خواهد شد! :D
گیگابایت با پیشی گرفتن از سایر رقبا توانست این لقب بزرگ را مجدداً با بیشترین عنوان بدست بیاورد و بار دیگر مشت محکمی بر دهان مستکبرین بزند! :D

Reza Eshraghi
2013/06/21, 10:01
بار دیگر برند Gigabyte توانست جایزه ی بهترین را در نمایشگاه کامپوتکس 2013 و سایت تام هاردورز را کسب کند!
پیش از این گیگابایت در سال 2012 موفق به اخذ این عنوان شده بود و از این پس بر روی محصولات منتخب گیگابایت در این نمایشگاه و البته موجودی این محصولات در سایت Newegg.com این لوگوی Best Of Computex 2013 درج خواهد شد!
لوگویی است بس ارزشمند و غرور آفرین که توسط مادربردهای این برند به یدک کشیده خواهد شد! :D
گیگابایت با پیشی گرفتن از سایر رقبا توانست این لقب بزرگ را مجدداً با بیشترین عنوان بدست بیاورد و بار دیگر مشت محکمی بر دهان مستکبرین بزند! :D

حسام جون !! واقعاً من مشتاقم بدونم کسانی که از ایسوس طرفداری متعصبانه و دو آتیشه می کنند چه سندی می تونند رو کنند که کارایی ایسوس از گیگا بیشتره ؟!!!!! :D

Hessam
2013/06/21, 13:38
بار دیگر جایزه ی معتبر دیگری را مادربرد گیگابایت دریافت کرد! :D
مادربرد GA-Z87X-OC گیگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) علاوه بر جایزه ی Best of Computex 2013 و انتخاب پیشنهادی Tom's Hardwares موفق به اخذ جایزه ی معتبر و ویژه ی دیگری با عنوان Highly Recommended از سوی سایت Techpowerup.com شد تا بتواند بار دیگر مشت محکمی بر دهان مستکبرین بزند! :))

20759

Reza Eshraghi
2013/06/21, 13:42
بار دیگر جایزه ی معتبر دیگری را مادربرد گیگابایت دریافت کرد! :D
مادربرد GA-Z87X-OC گیگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) علاوه بر جایزه ی Best of Computex 2013 و انتخاب پیشنهادی Tom's Hardwares موفق به اخذ جایزه ی معتبر و ویژه ی دیگری با عنوان Highly Recommended از سوی سایت Techpowerup.com شد تا بتواند بار دیگر مشت محکمی بر دهان مستکبرین بزند! :))

مصرّانه منتظر محصولات تولیدی رقبای مدعی جهت رقابت با این مادربرد اورکلاکینگ و همچنین مدل Z87X-OC Force هستیم !!:D

milad.sanandaj
2013/06/21, 16:24
يا خدا اينجا جقدر طرفدار GIGABYTE داريم..
يادمه جند وقت بيش GIGABYTE رو با حروف كوجيك نوشتم طرف اومده بود تو بيغام خصوصي بهم مي كفت از اين به بعد بايد با حروف بزرك بنويسي.. خخخخ
شما از اين دسته نباشيد.. ؟!؟!؟!؟
اقايون منم خداييش طرفدار كيكابايت با حروف بزرك هستم. حرف نداره خدا وكيلي به ايسوس ترجيح ميدم هر جند تا حالا ايسوس نداشتم. دي
ولي از يه جيزش بدم مياد يني ديكه تكراري شده..
خيلي بدم مياد رنك برد كارت كرافيك هاش رو ابي ميكنه اصلا خوشكل نيست..
مثلا الان مين برد من رنكش رو به سياه رفته بعد كارت من كه كيكابايت با حروف بزرك هستش ابيه. خوب اين يني جي حالا خوبه سال به سال در كيس رو باز نمي كنم ولي وقتي درب كيس رو باز كنم........ واي اين ديكه جه كوفتيه. W T F
اما خداييش خوب بلده مين بزنه اين يكيش هيج اعتراضي بهش وارد نيست.

iSteve
2013/06/21, 16:41
حسام جون و رضا جون، منتظر یک تاپیک جامع از سوی شما، برای معرفی کامل و دقیق مشخصات و امکانات و فناوری های این مادربورد هستیم و حتما در تاپیک خودتون به این نکته هم اشاره ی مفصلی بکنید که این مادربورد دقیقا چه امکاناتی اختصاصی ای برای اورکلاکرها در نظر گرفته.

Shahin007
2013/06/21, 16:53
ناصر جان میگه عزیزان گیگابایتی این حرکتو پیاده کنن:دی
به جز قدرت و پتانسیل خود مادربرد واسه اوورکلاک اون امکانات جانبیش که میزنن واسه فوق حرفه ای ها خیلی مهمه...
الان ایسوس دیدین چه دنگ و فنگی میذاره رو مین هاش؟!:دی
کارو واسشون خیلی راحت کرده با اون امکانات جانبی.
در کل هم ایسوس و هم گیگابایت هر دو شرکت های خیلی بزرگی هستن و فناوری های زیادی رو تو حیطه ی کاریشون معرفی کردن.
من که جفتشونم دوس دارم...نامردا نمیان یه مادربرد خشک و خالی (از همین خوشگلا که جایزه میگیرن) به من هدیه بدن:دی

Hessam
2013/06/21, 16:55
حسام جون و رضا جون، منتظر یک تاپیک جامع از سوی شما، برای معرفی کامل و دقیق مشخصات و امکانات و فناوری های این مادربورد هستیم و حتما در تاپیک خودتون به این نکته هم اشاره ی مفصلی بکنید که این مادربورد دقیقا چه امکاناتی اختصاصی ای برای اورکلاکرها در نظر گرفته.

یه پیشنهادی در این مورد به مدیر کل دادم. منتظر جوابش هستم.
ناصر جان شما که می دونی...! یعنی شک دارید؟ :D

iSteve
2013/06/21, 17:17
ناصر جان میگه عزیزان گیگابایتی این حرکتو پیاده کنن:دی
به جز قدرت و پتانسیل خود مادربرد واسه اوورکلاک اون امکانات جانبیش که میزنن واسه فوق حرفه ای ها خیلی مهمه...
الان ایسوس دیدین چه دنگ و فنگی میذاره رو مین هاش؟!:دی
کارو واسشون خیلی راحت کرده با اون امکانات جانبی.
در کل هم ایسوس و هم گیگابایت هر دو شرکت های خیلی بزرگی هستن و فناوری های زیادی رو تو حیطه ی کاریشون معرفی کردن.
من که جفتشونم دوس دارم...نامردا نمیان یه مادربرد خشک و خالی (از همین خوشگلا که جایزه میگیرن) به من هدیه بدن:دی
درسته، منم همیشه اسوز رو دوست داشتم و دارم(یکی نیست بیاد بگه تو چیو دوست نداری!)، ولی بعضی از دوستان در حق این برند بزرگ کم لطفی کردن! درسته که در ایران گارانتی خوبی نداره وقیمتش یه مقدار غیر منطقیه ولی هیچ کدوم از اینا ربطی به شرکت اسوز نداره.

یه پیشنهادی در این مورد به مدیر کل دادم. منتظر جوابش هستم.
چرا مدیر؟ خودتون یه پا مدیر هستین!

ناصر جان شما که می دونی...! یعنی شک دارید؟ :D
در مورد چی حسام جون؟ منظورتونو دقیقا متوجه نمیشم.

Hessam
2013/06/21, 17:28
نه. یه بخشی رو میخوام مدیریت ایجاد کنه با قسمت های مشاوره, نقد و بررسی, اخبار, خرید و فروش, پشتیبانی و ... ! همشون در رابطه با فقط و فقط گیگا باشه.
مدیریت و تمام چرخوندن این بخش با من. مسئولیتش رو می پذیرم. جناب اشراقی هم بیاد کمکی! :D

پیشنهاد دادم به ایشون در مورد هر برندی بخش جدا هم قرار بده. مثلاً ام اس آی و اپل ایجاد کنه، شما بچرخونی... :D
یا ایسوس رو یکی دیگه و ... .

منظورم در مورد فناوری و پتانسیل اورکلاک و ... گیگابایت هست.

amir1364
2013/06/21, 18:48
نه. یه بخشی رو میخوام مدیریت ایجاد کنه با قسمت های مشاوره, نقد و بررسی, اخبار, خرید و فروش, پشتیبانی و ... ! همشون در رابطه با فقط و فقط گیگا باشه.
مدیریت و تمام چرخوندن این بخش با من. مسئولیتش رو می پذیرم. جناب اشراقی هم بیاد کمکی! :D

پیشنهاد دادم به ایشون در مورد هر برندی بخش جدا هم قرار بده. مثلاً ام اس آی و اپل ایجاد کنه، شما بچرخونی... :D

آقا بخش انودیا رو بدید به من >:D<

Reza Eshraghi
2013/06/21, 18:49

مرسی حسام جان ! با کمال میل در خدمتم ! :D
راستش پیشنهاد من این هست که یه انجمن ایجاد بشه به نام بررسی و معرفی محصولات دنیای دیجیتال !!! که زیر شاخه هاش شامل سخت افزار ، موبایل ، نوت بوک و تبلت و گجت ها باشن !!! اینجوری موازی کاری که بین انجمن سخت افزار و اخبار فناوری پیش اومده برطرف میشه و همه اونها در این انجمن ادغام بشن !!!
از شما حسام جون ، آقا ناصر عزیز و همه اساتید خواهش می کنم این پیشنهاد رو نقد و بررسی کنند !!!!! :D

iSteve
2013/06/21, 18:54

آره خیلی عالیه، فروم نظم بیشتری میگیره. اونوقت شما میشی مدیر انجمن گیگابایت و آقا رضا هم همکار انجمن گیگابایت! منم حاضرم بشم نوکر و چاکر بچه های فروم در بخش اپل و msi!:D راستی آقا آرمین یا آقا شاهین هم بخش اسوز رو بچرخونن. طفلکی ازراک طرفدار پروپاقرص داره تو این فروم؟ فکر کنم آقای شالیکاران ازراک رو دوست داشته باشن تا جایی که خبر دارم.
یادمه کلاس چهارم دبستان که بودیم معلم کلاسمون، از بچه های کلاس پنج تا گروه تشکیل داد و منم شدم سرگروه و گفت حالا یه اسم برای گروه خودتون انتخاب کنید. بعدش از سرگروه ها سوال کرد اسم گروهتونو چی گذاشتین؟ به من که رسید به شوخی گفتم اسم گروهمون حسن کچله!!! اونم نامردی نکردو تا یک ماه اسم گروهمونو گفت باید همین حسن کچل بمونه! حالا میترسم آقای شالیکاران هم مثل همین معلممون بالای آواتارم بنویسه" نوکر و چاکر بچه ها در بخش msi و apple" !!!:))

نه من که شک ندارم.

actros 1843
2013/06/21, 18:56
سلام
دوستان دنبال براکت1156 برای v8 هستم 5شنبه هر چقدر نمایندگی مرکزی زنگ زدم کسی جواب نداد
نمایندگی تو پاساژ ایرانیان هم رفتم برداشت گفتم براکت 1156 میخوام برام یه براکت 2011 آورد نمیدونم انگیزش از این کار چی بود!!!:-/
بعد بهم گفت یکی دیگه بگیر توشون براکت 1156 دارن واقعا این راهنماییش منو نابود کرد!
کسی راه حلی نداره بزاره جلو ما؟

Reza Eshraghi
2013/06/21, 19:01
ناصر جون پیشنهادم چطوره ؟!!!!:D

iSteve
2013/06/21, 19:04
ناصر جون پیشنهادم چطوره ؟!!!!:D
توپ :-bd

Reza Eshraghi
2013/06/21, 19:22
آقا بخش انودیا رو بدید به من فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بابا چه خبره اینجا ؟!!!! فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. نه به داره نه به باره !!!!!!فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ولی همه دارن برای خودشون میبرن و می دوزن !!!!!!!فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Shahin007
2013/06/21, 19:31
آقا منو وارد بازی های پشت پردتون نکنید:دی
شوخی کردم...پیشنهاد دوستانم قشنگه...مخصوصا پیشنهاد حسام جان...چیز جالبیه به نظر من...ایشالا اگه بقیه ی دوستان و آقا حسام(مدیر)صلاح ببینن زود راه بیفته.
با وجود اساتید گل من اصلا به خودم اجازه نمیدم دخالت کنم تو کارای بزرگترا.

Reza Eshraghi
2013/06/21, 20:01
آره خیلی عالیه، فروم نظم بیشتری میگیره. اونوقت شما میشی مدیر انجمن گیگابایت و آقا رضا هم همکار انجمن گیگابایت! منم حاضرم بشم نوکر و چاکر بچه های فروم در بخش اپل و msi!:D راستی آقا آرمین یا آقا شاهین هم بخش اسوز رو بچرخونن. طفلکی ازراک طرفدار پروپاقرص داره تو این فروم؟ فکر کنم آقای شالیکاران ازراک رو دوست داشته باشن تا جایی که خبر دارم.
یادمه کلاس چهارم دبستان که بودیم معلم کلاسمون، از بچه های کلاس پنج تا گروه تشکیل داد و منم شدم سرگروه و گفت حالا یه اسم برای گروه خودتون انتخاب کنید. بعدش از سرگروه ها سوال کرد اسم گروهتونو چی گذاشتین؟ به من که رسید به شوخی گفتم اسم گروهمون حسن کچله!!! اونم نامردی نکردو تا یک ماه اسم گروهمونو گفت باید همین حسن کچل بمونه! حالا میترسم آقای شالیکاران هم مثل همین معلممون بالای آواتارم بنویسه" نوکر و چاکر بچه ها در بخش msi و apple" !!!:))

نه من که شک ندارم.

=))
حیف که EVGA توی ایران محصولاتش موجود نیست وگرنه آقا حسام می شدند مدیر انجمن EVGA منم میشدم مدیر انجمن گیگابایت !!!!!!!:D

Hessam
2013/06/21, 20:05
آره بابا...! اگر اینجور بود، هیچ موقع به سمت گیگا نمی رفتم! چون اون موقع ها همه می گفتن ایسوس خوبه! منم از همه جا بی خبر! طرفدار ایسوس بودم! :D

iSteve
2013/06/21, 20:12
لطفا همه بخوانند...

بچه ها بد نیست یه یادی بکنیم از دوست بسیار خوبمون نوید جون (NAVID-OC)، متاسفانه ایشون تا پایان سال 93 به دلیل مشغله های درسی و آماده شدن برای کنکور نمیتونن آنلاین بشن، برای نوید آرزوی موفقیت میکنیم انشاالله که در تمام مراحل زندگی موفق باشن و به تمام چیزهایی که دوست دارن برسن.
نوید جونم جات اینجا خیلی خالیه:-<
امیدوارم تا زمان برگشتن نوید همه مون در کنار همدیگه باشیم، باید قدر این آشنایی رو بدونیم و به خاطر یه سری صحبت ها و تعصبات همدیگه رو نرنجونیم که این خیلی بده. ارزش دوستی و در کنار هم بودن خیلی بیشتر از اسوز و گیگابایت و کراس فایر و بایوس و اینجور چیزاست!
یادمه زمانی که سوم دبیرستان بودم(اون زمان سوم تجربی بودم ولی بعدش تغییر رشته دادم) در روز آخر مدرسه ها معلم درس زیست مون گفت امروز روز مرگ سوم تجربیه و زمان گذشت و وقت اینه که با همدیگه خداحافظی کنید. ما هم همه با هم به صحبت های آقا معلم میخندیدیم و مسخره اش میکردیم! اونم گفت الان بخندید!. حالا میبینم که راست میگفت و از اون لحظه ها استفاده نکردیم!
منم یه برگه بردم پیش همون معلم زیست و بهش گفتم به عنوان یه یادگاری یه چیزی تو این برگه بنویسید، اونم این شعر رو نوشت:

حرف های ما هنوز نا تمام
تا نگاه میکنی وقت رفتن است
باز هم همان حکایت همیشگی
پیش از آنکه با خبر شوی لحظه ی عظیمت تو ناگزیر میشود
آه ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان چقدر زود دیر میشود!

همدیگه رو نرنجونیم و اگه کسی از دست ما ناراحته از دلش در بیاریم که دنیا دو روزه، تا نگاه میکنی وقت رفتن است! هیچ کدوم از ما برای همیشه در این فروم نیستیم و همیشه در کنار هم نمیمونیم.@};-

Reza Eshraghi
2013/06/21, 20:13
آره بابا...! اگر اینجور بود، هیچ موقع به سمت گیگا نمی رفتم! چون اون موقع ها همه می گفتن ایسوس خوبه! منم از همه جا بی خبر! طرفدار ایسوس بودم! :D

پس یه تحول و انقلاب عقیده پیدا کردی حسام جون !!!!!!:D ایسوس کجا و گیگا کجا ؟!!!!!! :D EVGA هم که دیگه بماند !!!!!!!!:D

Reza Eshraghi
2013/06/21, 20:19
لطفا همه بخوانند...

بچه ها بد نیست یه یادی بکنیم از دوست بسیار خوبمون نوید جون (NAVID-OC)، متاسفانه ایشون تا پایان سال 93 به دلیل مشغله های درسی و آماده شدن برای کنکور نمیتونن آنلاین بشن، برای نوید آرزوی موفقیت میکنیم انشاالله که در تمام مراحل زندگی خودشون موفق باشن و به تمام چیزهایی که دوست دارن برسن.
نوید جونم جات اینجا خیلی خالیه:-<
امیدوارم تا زمان برگشتن نوید همه مون در کنار همدیگه باشیم، باید قدر این آشنایی رو بدونیم و به خاطر یه سری صحبت ها و تعصبات همدیگه رو نرنجونیم که این خیلی بده ارزش دوستی و در کنار هم بودن خیلی بیشتر از اسوز و گیگابایت و کراس فایر و بایوس و اینجور چیزاست!
یادمه زمانی که سوم دبیرستان بودم(اون زمان سوم تجربی بودم ولی بعدش تغییر رشته دادم) در روز آخر مدرسه ها معلم درس زیست مون گفت امروز روز مرگ سوم تجربیه و زمان گذشت و وقت اینه که با همدیگه خداحافظی کنید. ما هم همه با هم به صحبت های آقا معلم میخندیدیم و مسخره اش میکردیم! اونم گفت الان بخندید! حالا میبینم که راست میگفت و از اون لحظه ها استفاده نکردیم!
منم یه برگه بردم پیش همون معلم زیست و بهش گفتم به عنوان یه یادگاری یه چیزی تو این برگه بنویسید، اونم این شعر رو نوشت:

حرف های ما هنوز
نا تمام تا نگاه میکنی وقت رفتن است
باز هم همان حکایت همیشگی
پیش از انکه با خبر شوی لحظه ی عظیمت تو ناگزیر میشود
آه ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان چقدر زود دیر میشود!

همدیگه رو نرنجونیم و اگه کسی از دست ما ناراحته از دلش در بیاریم که دنیا دو روزه، تا نگاه میکنی وقت رفتن است! هیچ کدوم از ما برای همیشه در این فروم نیستیم و همیشه در کنار هم نمیمونیم.@};-

اشکمو درآوردی ناصرجون !! واقعاً با حرفات موافقم !!! این بحث ایسوس و گیگا هم یه شوخی بیش نیست !!!! حسام جون هم قبلاً گفتن که هیچ تعصبی به هیچ برندی ندارند !!!!
من هم به نوبه خودم واسه آقا نوید گل هم استانی عزیز خودم آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی و مخصوصاً تحصیلشون دارم !!! و وقتی که امضاشو دیدم اشکم دراومد که تا مدتی از تجربیات ایشون نمی تونیم استفاده کنیم !!

Shahin007
2013/06/22, 05:22
الان که دارم این پست رو میدم فقط من آنلاینم تو سایت:دی...شاعر میگه:سحرخیز باش تا کامروا باشی(حرف بیخود زده بخوابید واسه خودتون:دی)

شب میبینمتون.:-h

Avj_GBT
2013/06/22, 08:20
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. thwood_%28200_fsb%29_4950.4_mhz?recalculate=true) اما تجربه ی خوب هم دوتاست؛ یکی اینکه برای اولین بار طعم شیرین اورکلاک رو چشیدم(گر چه شاید به نظرتون ترکیدن ماسفت طعم خوشی نداشته باشه ولی اورکلاک برای من شیرین بود!) و تجربه ی خوب بعدی من تو این مدت استفاده از گارانتی آواژنگ بود، با اینکه تقصیر خودم بود که ماسفت ترکیده بود و همین طور مادربوردم قدیمی بود(GIGABYTE GA-G41MT-S2) و فکر نمیکردم گارانتی داشته باشه و در آخر با توجه به اینکه در سهل انگاری خودم یکی از پایه های سوکت cpu روی مادربورد کج شده بود اما شرکت آواژنگ بدون دریافت هیچ هزینه ای هم ماسفت رو تعویض کرد و هم پایه ی cpu رو تا حد بسیار خوبی (که اصلا مشخص نمیشه) پایه رو سرجاش برگردوندن و از همه مهمتر اینکه درست در صبح روز سوم سالم تحویلم دادن.
هدف شرکت آواژنگ همواره ارایه بهترین خدمات به مشتریان بوده است، و خواندن تجربیات مثبت کاربران باعث دلگرمی و تجربیات منفی باعث تلاش بیشتر برای بهبود بخشیدن تعامل دوطرفه بوده است. به شخصه خوشحالم که خاطره خوبی از آواژنگ برای شما باقی مانده است و امیدوارم دیگر کاربران نیز همچین تجربیاتی داشته باشند.

سلام ناصرجون ! تبریک به شما بابت رکوردی که زدی و تأسف بابت مشکل پیش اومده ! و تشکر از مجموعه عزیز آواژنگ ! حتماً خبر داری که جناب آقای فوزی با نام کاربری Avj_GBT (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نماینده رسمی شرکت آواژنگ افتخار دادند و عضو فرو سخت افزار شده اند ! با تشکر از ایشون بابت این کار بسیار پسندیده ! و بنده هم به نمایندگی از همه اعضای فروم مراتب تشکر خودم رو به ایشون اعلام می کنم تا به مسئولین عزیز آواژنگ اطلاع بدن !!
امیدوارم این کار بسیار پسندیده الگویی برای سایر شرکت های پشتیبانی کننده محصولات سخت افزاری باشه !!
خیلی ممنون، لطف داری شما.

دوست عزیز، لطف می کنید شهر محل سکونت خود را بگویید تا بتوانم نمایندگی های رسمی را معرفی کنم؟

Reza Eshraghi
2013/06/22, 09:10
دوست عزیز، لطف می کنید شهر محل سکونت خود را بگویید تا بتوانم نمایندگی های رسمی را معرفی کنم؟

سلام جناب فوزی عزیز ! جناب A Z A D ساکن یزد هستن و بنده شماره نمایندگی یزد رو بهشون هم دادم ولی ظاهراً نمایندگی یزد و دو تا نمایندگی دیگه هم که تماس گرفته اند کارت گرافیک موردنظرشون رو موجود نداشتن !
البته من نمی دونم جناب A Z A D با نمایندگی شیراز هم تماس گرفته اند یا نه ؟!!

Avj_GBT
2013/06/22, 09:45
سلام جناب فوزی عزیز ! جناب A Z A D ساکن یزد هستن و بنده شماره نمایندگی یزد رو بهشون هم دادم ولی ظاهراً نمایندگی یزد و دو تا نمایندگی دیگه هم که تماس گرفته اند کارت گرافیک موردنظرشون رو موجود نداشتن !
البته من نمی دونم جناب A Z A D با نمایندگی شیراز هم تماس گرفته اند یا نه ؟!!
سلام.
اگر جناب A Z A D اسم یا شماره نمایندگی هایی که با آن تماس گرفته اند را بگویند، من می تونم قضیه را پیگیری کنم.

Yaser_Aramesh
2013/06/22, 11:14
سلام بر همگی

دوستان آیا سرویس اینستاگرام برای ایرانیان قابل استفاده هست ؟ تحریم که نشده ؟

ARMIN
2013/06/22, 11:36
سلام بر همگی

دوستان آیا سرویس اینستاگرام برای ایرانیان قابل استفاده هست ؟ تحریم که نشده ؟

تحریم نشده، مشکلی نداره.

Yaser_Aramesh
2013/06/22, 11:51
تحریم نشده، مشکلی نداره.

خیلی ممنون آرمین جان