PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آزاد - عمومی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Beni7192
2012/10/11, 14:34
دوستان این براتون چه معنی داره؟؟؟؟؟
به نظرتون چیه؟؟؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

راهنماییش اینکه خودم تست گرفتم!!!

kamyar
2012/10/11, 15:02
چیه این؟؟؟چرا حجم 1 گیگ؟از چه پورتی استفاده شده؟اینا که همش شد سوال دی:
حدس:از پورت تاندربولت استفاده شده!؟(میدونم نه)

expellite
2012/10/11, 15:04
دوستان این براتون چه معنی داره؟؟؟؟؟
به نظرتون چیه؟؟؟

راهنماییش اینکه خودم تست گرفتم!!!
یه SSD که از طریق Thunderbolt وصل شده و با نیتروژن مایع خنک میشه! :|

expellite
2012/10/11, 15:05
به راحتی میتونی به صورته 90 روزه فعالش کنی!
نه میخوام مادام العمر فعال بشه مثل 7!!!!!

Beni7192
2012/10/11, 15:10
تاندربولت؟؟؟
من اخه امکاناتم کجا بود ؟؟؟
گفتم سیستم خودمه!!!!

حالا چی چیزی دستگیرتون شد؟؟؟

+Aren
2012/10/11, 15:14
نه میخوام مادام العمر فعال بشه مثل 7!!!!!
از لینکی که بهت دادم استفاده کن!

expellite
2012/10/11, 15:15
RAMDisk! الان گرفتم! رم رو تبدیل به هارد موقت میکنه! چه جالب ولی به همین میگن امکانات دیگه! امکانات برتر از این میخوای؟

Beni7192
2012/10/11, 15:32
حال میده کلی رم داشته باشی اضافه رو بذاری واسه رم دیسک!
تازه رم های من ddr2 بودن نتیجه این شد!!!
از لینک زیر میتونین دانلودش کنین!

expellite
2012/10/11, 15:34
حال میده کلی رم داشته باشی اضافه رو بذاری واسه رم دیسک!
تازه رم های من ddr2 بودن نتیجه این شد!!!
از لینک زیر میتونین دانلودش کنین!
ببینم رو سیستم منم جواب میده؟ مال من اینتل هستش با گرافیک انویدیا؟

kamyar
2012/10/11, 15:36
خیلی جالبه روی چه سیستم هایی جواب میده؟فقط همون a10 یا روز بقیه هم جواب میده؟

Beni7192
2012/10/11, 15:40
مشکلی نیست!!!
تو سایت سازنده که اینطور گفته!
فقط این نسخه محدود هست برای نسخه دائم باید 19$ داد!

expellite
2012/10/11, 15:40
من دانلود کردم. روش استفاده شو میگی؟

Beni7192
2012/10/11, 15:46
بعد از نصب اجراش کن!
اول قسمت تنظیمات بالا میاد!
حجم و فرمت دیسک رو انتخاب کن بعد استارت رم دیسک رو بزن!
البته امکانات دیگه ای هم داره!

expellite
2012/10/11, 15:49
بعد اگه بخوایم حذفش کنیم چی؟ ببینم رم های تو amd هستن؟ چون من اجرا کردم یه اروری داد!

Beni7192
2012/10/11, 15:53
دکمه استاپ رم دیسک رو بزن!
نه، cpu و گرافیک AMD هست!

kamyar
2012/10/11, 15:55
خیلی عالی بود اقا بهنام ممنون مال من سرعتش شد6437 مگ بر ثانیه!!تازه با فرکانس 1333 چون فرکانس هم قطعا تاثیر داره
نمیشه ازش به عنوان کش در هنگام روشن شدن سیستم استفاده کنیم؟

Beni7192
2012/10/11, 16:20
فکر نمیکنم بشه چون باید اول ویندوز اجرا بشه بعد نرم افزار بالا بیاد!
ولی اگه یه همچین قابلیتی توی بایوس مادربرد قرارداده بشه چی میشه!!!

expellite
2012/10/12, 00:06
دوستان من امتیاز 1000 رو رد کردم؟ برام جایزه یه z77x-up7 همراه با دو تا gtx 680 و 2 تا ssd و ... از اینا بخرید آرزو به دل نمونم!!! دقت کنید حتما گارانتی ویستاپخش باشه!

Beni7192
2012/10/12, 00:52
پس من که 38000 امتیاز رو رد کردم الان مدیر عامل ویستا پخش هستم :دی

kamyar
2012/10/12, 14:15
سلام دوستان سرعت با فرکانس 2400 رم به 8 گیگ بر ثانیه رسید با زمان دسترسی فوق العاده 0.0000001 ثانیه!اگر میشد به عنوان کش استفاده کرد قبل از زدن کلید پاور سیستم بوت شده بود دی:

expellite
2012/10/12, 14:31
سلام دوستان سرعت با فرکانس 2400 رم به 8 گیگ بر ثانیه رسید با زمان دسترسی فوق العاده 0.0000001 ثانیه!اگر میشد به عنوان کش استفاده کرد قبل از زدن کلید پاور سیستم بوت شده بود دی:
اینی که میگید در باره RAMDisk هست؟

kamyar
2012/10/12, 14:53
بله در مورد رم یسک هست

Hessam
2012/10/15, 08:27
توی آفیس ورد 2010، چه جوری میشه اعداد کسری و ریاضی رو تایپ گرد؟!

Arsn
2012/10/15, 10:01
توی آفیس ورد 2010، چه جوری میشه اعداد کسری و ریاضی رو تایپ گرد؟!

توی سربرگ insert دنبال Equation بگردید اونجا تمام فرمول ها را به راحتی میتونید تایپ کنید ! البته نه خیلی راحت چون کار سختیه !

dr.zhivago
2012/10/17, 21:35
الان داشتم یه فیلم آموزشی میدیدم سی پی یو سیستم طرف این بود : 2*2.4 Quad Core Intel Xeon
این چجور مکی هست ؟

rre_za
2012/10/17, 21:37
الان داشتم یه فیلم آموزشی میدیدم سی پی یو سیستم طرف این بود : 2*2.4 Quad Core Intel Xeon
این چجور مکی هست ؟

ُسرور..!!

+Aren
2012/10/20, 00:30
در این ساعت یعنی 12:58 دقیقه زمین اینجا لرزید...
خداوند عاقبت ما را بخیر کند.
آمین.

farjam1990
2012/10/20, 01:16
در این ساعت یعنی 12:58 دقیقه زمین اینجا لرزید...
خداوند عاقبت ما را بخیر کند.
آمین.

اتفاق خاصی نیوفتاد که زبونم لال؟خوبین همگی؟

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________________

امروز داشتم حساب میکردم قطعاتی رو که در این یکسال فروختم :دی
اگه نگهشون داشته بودم الان میلیونر بودم =))))

Navid.y
2012/10/20, 10:23
این چجور مکی هست ؟
یعنی دوتا 4هسته ای زئون.

کجاش مبهمه؟

dr.zhivago
2012/10/20, 11:47
مبهم که نیست ، اسم و مدل و تعدادش رو هم که خودش نوشته ، نکتش اینجا بود که این سیستم مکینتاش بود ! فکر نمی کردم همچین سی پی یویی روی مک نصب کنن !

که دوستمون گفتن سیستم سروره و منم فراموش کرده بودم که اپل سرور هم تولید می کنه . و نکته دیگه این که این آموزش هیچ ربطی یه شبکه نداشت !

Arsn
2012/10/20, 21:06
مبهم که نیست ، اسم و مدل و تعدادش رو هم که خودش نوشته ، نکتش اینجا بود که این سیستم مکینتاش بود ! فکر نمی کردم همچین سی پی یویی روی مک نصب کنن !

که دوستمون گفتن سیستم سروره و منم فراموش کرده بودم که اپل سرور هم تولید می کنه . و نکته دیگه این که این آموزش هیچ ربطی یه شبکه نداشت !

یعنی چی به شبکه ربط نداشت ؟

چه ربطی داره ! روی مکینتاش نصب نشده ، روی هکینتاش نصب شده ! نسخه ** شده مک برای پردازنده های مختلف بهینه سازی میشه !

dr.zhivago
2012/10/20, 21:17
چی به چی ربط باید داشته باشه ؟؟

مطمئنم اینی که شما میگی نیست چون هیچ دلیل منطقی برای اینکار وجود نداره ، داشته پریمیر آموزش میداده ، پریمیر هم روی ویندوز نصب میشه .

iranmanoto
2012/10/20, 21:27
سلام دوستان قیمت این پاور چتده؟
gp 530a-eu
ممنون میشم اگه زود جواب بدید

dr.zhivago
2012/10/21, 10:32
کسی هست از طورنط سر در بیاره ؟؟؟

VSH-Katana
2012/10/21, 11:33
کسی هست از طورنط سر در بیاره ؟؟؟
واسه چی؟

dr.zhivago
2012/10/21, 15:12
ببین یه فایل دارم دانلود میکنم تعداد سید ها بالاست اما سرعت دانلود بازم پایینه

عکسو ببین
14005

20 تا از 162
swarm چیه ؟

VSH-Katana
2012/10/21, 20:17
مطمعنی که سرعت دانلودو واسش محدودیت نزاشتی؟
و برای سرعت آپلود هم محدودیت بزار!
حالا سرعتت چقدر هست؟
آخه معمولا من وقتی سییید ها بالا باشه سرعتم زیر 150 نیست

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/21, 21:24
کدام سیستم عامل بهتر است؟
مقایسه OS X اپل با ویندوز 8 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اپل به تازگی نسخه جدید سیستم عامل OS X خود را ارائه کرده و یک بسته به‌روز‌رسانی نیز برای آن منتشر نموده است. از سویی ویندوز ۸ مایکروسافت که تغییراتی انقلابی نسبت به نسخه‌های قبلی داشته است، نیز راهی بازار شده است.

آی تی گذر : (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اپل به تازگی نسخه جدید سیستم عامل OS X خود را ارائه کرده و یک بسته به‌روز‌رسانی نیز برای آن منتشر نموده است. از سویی ویندوز ۸ مایکروسافت که تغییراتی انقلابی نسبت به نسخه‌های قبلی داشته است، نیز راهی بازار شده است. همه این‌ها نوید یک رقابت بزرگ در عرصه سیستم عامل‌ کامپیوترهای شخصی را می‌دهد. ما در این مطلب تلاش کرده‌ایم تا با اطلاعات موجود، نگاهی اجمالی به این دو سیستم عامل محبوب بیاندازیم. با سایبر تکنولوژی همراه باشید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اوایل هفته گذشته، شرکت اپل بسته بروزرسانی مهمی برای OS X نسخه شیرکوهی، سیستم عامل رومیزی خود ارائه کرد. مایکروسافت نیز این هفته اعلام نمود که ویندوز ۸ را تا تاریخ ۲۶ اکتبر روانه بازار خواهد کرد. نسخه ای از خانواده ویندوز که با تغییرات گسترده همراه شده و نه تنها مناسب رایانه‌های رومیزی و همراه است بلکه می‌توان آن را بر روی تبلت ها نیز راه اندازی کرد. البته نسخه نهایی این سیستم عامل تنها یک روز پس از ارائه آن به شرکای تجاری به بیرون درز کرد و هم اکنون می‌توانید آن را دانلود کنید. حال پس از سال‌ها که این دو سیستم عامل شباهت ظاهری زیادی به یکدیگر داشتند، تفاوت‌ها آشکار شده و جای اشتراکات را گرفته‌اند.

در این مقاله سعی می‌کنیم با رجوع به نسخه آزمایشی ویندوز ۸، این گل سر سبد مایکروسافتی‌ها را با آخرین دستاورد یاران استیو جابز مقایسه نماییم.

رویکردهای متفاوت برای نیل به اهداف مشترک

حقیقت آن است که هر دوی این سیستم عامل‌ها هدفی یکسان دارند، تیم طراح هر یک می‌کوشند تا تجربه کار با سیستم‌های رومیزی را به ابزارهای همراه نزدیک نمایند، اما فلسفه کار در دو سوی میدان متفاوت است. در حالی که اپل بسیاری از قابلیت‌های محبوب پلتفرم iOS خود (مربوط به گوشی آیفون، تبلت های iPad و دستگاه پخش موسیقی iPod) را در سیستم عامل رومیزی بکار می‌گیرد، می‌کوشد تا روایت رومیزی از برنامه‌های iOS را تولید نموده (همچون برنامه Messages) و آن را با سایرین یکپارچه نماید.

از سوی دیگر، مایکروسافتی‌ها می‌کوشند تا رویکرد همه جانبه‌ای را پیش گرفته و با اعمال تغییرات شگرف در سیستم عامل ویندوزشان، آن را برای رایانه‌های رومیزی و ابزارهای موبایل بهینه کنند. بدین ترتیب با تولید سیستم عامل دوگانه (هیبریدی) آن را می توان بر روی هر دوی این ابزارها نصب نموده و به کار گرفت. اهمیت این موضوع وقتی بیشتر می‌شود که می‌بینیم رقابت این دو کمپانی بزرگ در دنیای تبلت‌های مبتنی بر پردازنده ARM نیز بالا گرفته و به زودی با معرفی تبلت سرفیس مایکروسافت شاهد جنگی تمام عیار خواهیم بود. عملیات یکپارچه‌سازی و همگام‌سازی مناسب در چنین شرایطی می‌تواند یک نقطه قوت برگ به حساب آید.

پس علی رغم اینکه هدف یکی است، شکافی بزرگ بین این دو سیستم وجود دارد و کاربر نهایی در آخر با دو اکوسیستم مختلف روبرو است که می‌تواند نیازهای متعددی از وی را رفع و رجوع نماید. در این مقاله می‌کوشیم تا از چهار منظر متفاوت به کارائی این دو بپردازیم که عبارتند از:

اشتراک گذاری
برنامه‌های کاربردی شخصی
کار با عکس‌ها و تصاویر
سرویس‌های ابری (کلاد)

بیایید به تک تک این چهار مورد از نزدیک نگاهی بیاندازیم. لازم به یادآوری مجدد است، با وجود آن که آخرین بروزرسانی سیستم عامل شیرکوهی هم‌اکنون در دسترس می‌باشد، هنوز خبری از ویندوز ۸ نیست و ممکن است تا آن زمان شاهد بروز تغییراتی در این سیستم عامل نیز باشیم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اشتراک گذاری

این قابلیت در بدنه سیستم عامل شیرکوهی کارگذاری شده است به طوری که کاربر می‌تواند موارد دلخواه (همچون وب سایت‌ها، فایل‌های ویدئویی و غیره) را از طریق برنامه‌ای خاص به اشتراک بگذارد. جالب اینکه مرورگر سافاری نیز چنین قابلیتی را در خود دارد، و کاربر می‌تواند با مراجعه به منوی آبشاری ویژه‌، نوع اشتراک گذاری خود را برگزیند (همچون اشتراک در توئیتر، ایمیل و به زودی فیس‌بوک).

از این گذشته، برنامه Mail نیز با مرورگر سافاری یکپارچه شده تا روند اشتراک گذاری تسهیل گردد. بدین ترتیب اگر یک نشانی اینترنتی به نظرتان جالب آمد و خواستید آن را به اشتراک بگذارید، برنامه از شما می‌پرسد که آیا مایل به اشتراک لینک، محتوای کل صفحه، نسخه Reader آن (که فاقد عکس و آگهی و غیره است) و یا نسخه PDF صفحه هستید.

اما قابلیت اشتراک گذاری ویندوز ۸ به مراتب قوی تر است و این ویژگی یکی از پنج عنوان موجود در نوار Charms که بخشی اساسی از بدنه ویندوز است، لحاظ شده. پس هر زمان که کاربر اراده کند، فارغ از اینکه در خلال کار با کدام برنامه است می‌تواند با یک کلیک یا لمس کردن عنوان Share سریعاً اقدام به اشتراک گذاری نماید. در این حین فهرستی از برنامه‌هایی که این امکان را مهیا می‌کنند، به نمایش در خواهد آمد و این کاربر است که ابزار دلخواه را خود انتخاب خواهد کرد.

با وجودی که در حال حاضر این فهرست قدری محدود است (فعلاً فقط برنامه Outlook), اما قرار است همزمان با عرضه ویندوز ۸ موارد بیشتری چون فیس بوک و توئیتر نیز به این فهرست اضافه شوند. نکته مثبت اینکه برنامه‌ای که بیش از همه برای اشتراک گذاری استفاده شود، به طور خودکار به بالای فهرست منتقل خواهد شد.

هر دوی سیستم عامل‌های ویندوز ۸ و شیرکوهی این بخش از داستان را به توانائی توسعه دهندگان نرم افزاری واگذار کرده‌اند. اگر توسعه دهنده‌ای برنامه‌ای مشترک برای هر دوی این سیستم‌ عامل‌ها بنویسد، آنگاه می‌توان اشتراک گذاری یکسانی را بین دو سیستم‌عامل تجربه کرد. در سیستم OS X این برنامه نویس است که نحوه‌ی اشتراک گذاری را تعیین می‌نماید (استفاده از منوی آبشاری یا دکمه‌های رادیویی)، در حالی که ویندوز ۸ این قابلیت را به رابط گرافیکی خود مربوط می‌داند.

به نظر ما در این بخش، ویندوز از برتری خاصی برخوردار بوده و به شیرکوهی ترجیح داده می شود.

برنامه‌های کاربردی شخصی

هر دوی این پلتفرم ها مجهز به مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی شخصی دسترسی دارند که به کمک آنها می‌توان با دیگران ارتباط برقرار کرده و یا امور محوله را سازماندهی می‌کنند. برنامه Messages شرکت اپل که جایگزینی برای iChat است، می‌تواند پیام‌های شما را مستقیماً با گوشی و تبلت اپلی‌تان یکپارچه نماید، و نه تنها قادر است با نسخه همراه به خوبی کار کند، بلکه برنامه Calendar و Contacts (دفترچه تلفن) گوشی نیز از طریق سرویس iCloud همگام‌سازی می‌شوند.

ویندوز ۸ نیز دارای برنامه‌ای است که علی رغم اختلافات فاحش، دارای کارکرد مشابهی است. این برنامه که People نام دارد قادر است با حساب کاربری در فیس بوک همگام شده و کاربر را از جدیدترین رویدادهای مربوط به دوستان و آشنایان مطلع نماید. از این گذشته برنامه پیام‌رسان ویندوز ۸ شما را با دوستانتان که عضو فیس بوک یا Windows Live هستند مرتبط نگه می‌دارد. جالب اینجاست که اپل با تمام دبدبه و کبکبه‌ای که در مورد اشتراک گذاری محتوا دارد، فاقد پشتیبانی از سرویس فیس‌بوک است.

هر دوی این سیستم عامل‌ها برای تکمیل این خصوصیت تا پیش از پاییز امسال آماده نخواهند بود. مسلم است که ویندوز ۸ تا پیش از اکتبر هنوز عرضه نهایی نخواهد شد و iOS 6 نیز تا پیش از آن زمان و تا رفع کلیه مشکلات فنی برنامه Messages برای آیفون و تبلت iPad مهیا نخواهد بود.

کار با عکس‌ها و تصاویر

مایکروسافت کار با تصاویر را با برنامه Photos، به یکی از بخش‌های اصلی سیستم عامل خود مبدل ساخته است. این برنامه نه تنها قادر است تصاویری که در کامپیوترتان وجود دارد را نمایش دهد، بلکه قادر است با سرویس‌هایی چون فیس بوک، فلیکر و اسکای درایو نیز همگام شده و تصاویر موجود در همه این سرویس‌دهندگان را به سادگی نمایش دهد.

اپل نیز بیکار ننشسته و برنامه iPhoto را با تمامی تجهیزات مک مرتبط کرده است. iPhoto یکی از برنامه‌های مهم مدیریت و ویرایش تصاویر است که می‌تواند تمام عکس‌های موجود در ابزارهای مجهز به سیستم iOS تان را به کمک سرویس iCloud با OS X مجتمع نماید. این در حالی است که گرفتن تصاویر فلیکر و فیس بوک در ویندوز به عملیات خروجی گرفتن از تصاویر محدود شده است.

علی‌رغم مجهز بودن ویندوز ۸ به برنامه Paint که توانایی ویرایش تصاویر را مهیا کرده، در این بخش برنامه‌های اپل قدرتمندتر از مایکروسافت عمل می‌کنند. برنامه Photos مایکروسافت می‌کوشد تا مرجعی ساده برای اشتراک گذاری تمام تصاویر کاربر باشد در حالی که iPhotos اپل بیشتر به ابزاری تخصصی شباهت دارد.

حال انتخاب با شماست، می‌توانید تا تکمیل شدن سیستم عامل مایکروسافت، از اپل بهره شایسته و بایسته را ببرید.

سرویس‌های ابری (کلاد)

مقایسه سرویس‌های ابری موجود در ویندوز ۸ و شیرکوهی به مقایسه سیب و پرتقال می‌ماند، کاری که چندان منطقی به نظر نمی‌رسد! در حالی که مایکروسافت از SkyDrive که سرویسی قدرتمند و درجه یک برای ذخیره ابری انواع فایل‌ها، استفاده می‌کند، iCloud سرویس همگام‌سازی اپل است که تنها نوع خاصی از محتوا را در بین ابزارهای گوناگون یکسان نگه می‌دارد.

SkyDrive نه تنها قادر به نگهداری از انواع فایل بر فراز ابرهاست (شبیه سرویس گوگل درایو) بلکه دسترسی به فایل‌ها را در برنامه‌های گوناگونی میسر کرده است، به طوری که آفیس ۲۰۱۳ می‌تواند فایل‌های خود را به صورت پیش فرض در این سرویس ابری ذخیره نماید. پس کاربر قادر خواهد بود تا فایل‌های خود را از هر جا که دسترسی به اینترنت دارد مورد استفاده قرار دهد. جالب اینکه با این سرویس حتی فایل‌های مبنایی (Templates) نیز به طور مرتب توسط خود مایکروسافت به‌روز می‌شوند.

از سویی دیگر سرویس iCloud در شیرکوهی فایل‌های مورد استفاده کاربر را با سرورهایی که در بالای ابرهاست همگام کرده و فایل‌های تصاویر، تماس‌ها و تقویم را به نحوی همگام می‌کند که از تمامی ابزارها به آن دسترسی شایسته‌ای وجود داشته باشد. با این وجود، این سرویس نیز دارای محدودیت‌های خاص خود است. iCloud هنوز فایل‌های ویدئویی را همگام نمی‌نماید و سرویس تقویم آن مشابه گوگل نبوده و نمی‌تواند تمامی قابلیت‌هایش را بین ابزارهای گوناگون به اشتراک بگذارد. از این گذشته به دلیل عدم وجود ساختار فایلی، دسترسی کاربر به محتوای همگام شده ممکن نیست.

کدام بهتر است؟ این پاسخی است که به سلیقه و نظر شما باز می‌گردد که کدام فلسفه طراحی را برای رفع نیازتان مناسب می‌یابید. اینکه دسترسی به فایل‌ها برایتان اولویت دارد یا قابلیت ادامه کار از هر ابزاری مهم‌تر است. البته هر یک از این دو سرویس مزایا و معایب خاص خود را به همراه دارند.

بررسی و ارزیابی نهایی

سال‌های سال رایانه‌ها ابزارهایی مجزا و به دور از هم بودند که چون جزایر مستقل هیچ ارتباط پایداری بین آن‌ها وجود نداشت. کارکرد هر یک از سیستم‌های مک و پی سی نیز با توجه به نیاز مخاطبان‌شان مشخص و تعریف شده بود، و با وجودی که رویکرد هر یک متفاوت بود، هدف نهایی رفع و رجوع نیازهای همین کاربران به شمار می‌رفت.

اما زمانه تغییر کرده و رایانه‌ها توانسته‌اند خود را به یکی از اجزای اصلی زندگی بشر بدل کنند. در دنیایی که در آن به سر می‌بریم با وجود ابزارهای همراه رنگارنگ و متنوع، کامپیوترها هستند که نقش پررنگ‌تری را در زندگی‌مان بازی می‌کنند. به همین خاطر ویندوز ۸ و سیستم عامل شیرکوهی می‌کوشند تا با تغییر رویکرد و روشی که در پیش دارند، به نحو شایسته‌ای نیازهای امروز بشر را رفع کنند.

در حالی که در ویندوز ۸ تغییرات شگرف بوقوع پیوسته (و پشتیانی آن از حرکات کاربر در کنار تغییرات بنیادین در رابط کاربری‌اش) آن را برای هر دو پلتفرم رایانه‌های رومیزی و تبلت ها به ابزاری مناسب تبدیل کرده است. اپل و شیرکوهی‌اش تنها به رایانه‌های رومیزی چشم دوخته‌اند تا با برقراری ارتباطی تنگاتنگ‌تر، تجربه کار در سایر ابرازهای اپلی را به این پلتفرم نیز وارد کنند.

با بروز این تغییرات گسترده در ویندوز و ثبات و پایداری بیش از پیش در OS X این پرسش مطرح می‌شود که این دو کمپانی بزرگ به کجا چشم دوخته‌اند و آمال و آلام نهایی‌شان در چیست!؟ نظر شما در این رابطه چیست، آیا رویکرد مایکروسافت و ویندوز ۸ می تواند شما را مجاب کند، یا اینکه به شیرهای کوهی خشمگین اپلی پناه می برید!؟

منبع: سایت برترین ها

dr.zhivago
2012/10/21, 21:32
مطمعنی که سرعت دانلودو واسش محدودیت نزاشتی؟
و برای سرعت آپلود هم محدودیت بزار!
حالا سرعتت چقدر هست؟
آخه معمولا من وقتی سییید ها بالا باشه سرعتم زیر 150 نیست

محدودیت آپلود نذاشتم ، حالا این یکی سیدش بالاست بعضی ها فقط سیدشون 1 یا 2 تاست منم آپ می کنم تا بقیه هم استفاده کنن.
سرعت هم 20 ، 30 بالا پایین میشه ، اما یه کاری کردم یهو شد 200 !!!
نرم افزاز یوطورنط توربو بوستر نصب کردم ، اما همه دانلود ها فدای این یکی شد . سرعت این رفت بالا بقیه اومد پایین ، با اینکه نسخه رایگانش بود ، شماره سریال نمیدونم چطور واسش پیدا کنم .

dr.zhivago
2012/10/21, 21:34
محمد مباشری عزیز اینو چرا اینجا گذاشتی ؟

هرسخن جايي و هر نکته مکاني دارد!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/21, 22:21
راستش ترسیدم تایپک جدید باز کنم آقا حسام ناراحت بشن!
جای بدی نیست؛ چون بحث آزاده!
البته از این لحاظ که وسط بحث شما و آقا وحید قرار گرفت بده و من عذر خواهی میکنم.

dr.zhivago
2012/10/21, 22:24
یکی باز کن ایرادی نداره ، منتها تو جای خودش

Navid.y
2012/10/22, 01:06
نه دوست عزیز
اگر در چهارچوب قوانین کار کنبد، از زدن تاپیک کسی ناراحت نمیشه.

شما این چند مورد رو درنظر بگیرید مشکلی پیش نمیاد.
1.از کلمات ممنوعه استفاده نکنید. مثل فیشبوگ،و... (تاپیک سرزمین 1 میلیارد نفری شما به همین دلیل پاک شد)
2.مطالب کپی پیست شده رو با ذکر منبع بنویسید.
3.قوانین انجمن که به قوت خودش باقیه.
4.توی انجمن مناسب خودش مطرح کنید.

در ضمن اگه فعالیت خودتون رو از 90 درصد به 99 درصد برسونید جایزه ی overdrive میگرید.

Arsn
2012/10/22, 09:55

نه اتفاقا من میخواستم روی wall شما ازتون تشکر کنم که دیدم اینجا پست دادید ! (برای پست هایی که در تاپیک های مختلف گذاشته بودید)

به قول نوید شما قوانین را رعایت کنی حسام جان ماچت هم میکنه ! چرا ناراحت بشه !

مثلا این تاپیک شما میتونست توی بخش نرم افزار و زیرگروه مک یا ویندوز باشه !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/22, 14:26
(تاپیک سرزمین 1 میلیارد نفری شما به همین دلیل پاک شد)

یادم نمیاد همچین تایپکی باز کرده باشم!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/22, 14:31
از شما دوستان عزیز به خاطر راهنمایی هایتان بسیار متشکرم

یک خواهش دارم؛ لطفا در این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به من کمک کنید.

iranmanoto
2012/10/23, 13:36
دوستان خالم برنامه نویس هست و من هم دارم لپتاب رو میفروشم بهش
چند بفروشم
فقط زود بگید که رفتنی میخواد ببردش
مدل هست:
dell vostro 1015
ram :3g
ایراد ش هم اینکه اندازه یک دکمه رو ال سی دیش سیاه شده
زود بگید
ممنون

ya30n
2012/10/23, 13:40
آخه آدم به خالش چیزی میفروشه ؟ :دی
ببین چقدر میتونه پول بده !

+Aren
2012/10/23, 13:48
منم خواهرم دندون تیز کرده برا لپ تاپم!
اما مگه پولم چور میشه لپ تاپ بخرم!

iranmanoto
2012/10/23, 14:06
پ ن پ بهش میندازه جنس رو!!!!
میگه 500
چند بدم بهش

+Aren
2012/10/23, 14:30
پ ن پ بهش میندازه جنس رو!!!!
میگه 500
چند بدم بهش
300 تا 400!
100 تومنشم بده برا تعویض lcd اگه پیدا کنه!

iranmanoto
2012/10/23, 15:02
به
شما شریک دزدی یا.....!
بنده خدا خودش قبول کرده 500 رو + نصف پول یه هارد اکسترنال برای برداشتن اطلاعاتم
بعد من بگم 300 400 !!!
میگم اگه 500 بدم خوبه یا ضرر میکنم :P (کامپیوتر رو فروختم لپ تاپ رو هم الان بفروشم ) باید یه سیستم بخرم تو این گرونی
به اینجا یه سر بزنید
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!!%28%D8%AA%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%29

bsireza
2012/10/24, 01:14

کاش یه جا برای این جور عکسا داشتیم

Navid.y
2012/10/24, 01:22

کاش یه جا برای این جور عکسا داشتیم

فکر کنماین لینک پایین همونی هست که شما میخواین.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

bsireza
2012/10/24, 01:57

فکر کنماین لینک پایین همونی هست که شما میخواین.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

منظورم جایی برای گذاشتن Box Shot بازی هاست

Navid.y
2012/10/24, 02:15
منظورم جایی برای گذاشتن Box Shot بازی هاست
اگه تاپیک مشابه پیا نکردید یکی بزنید. خوشحال میشم انجمن گیم بیاد بالا.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/24, 15:36
نه دوست عزیز
در ضمن اگه فعالیت خودتون رو از 90 درصد به 99 درصد برسونید جایزه ی overdrive میگرید.

من الان دو روزه که فعالیتم بالای 99 درصده شده؛ ولی خبری از overdrive نشد!!!
پس Activity Award و Community Award رو به کیا میدن؟
کاش یک جایی تو فروم بود که میشد دلیل هر کدوم از دستاورد ها و جایزه ها رو اون جا دید!!!!

Navid.y
2012/10/24, 15:50
کاش یک جایی تو فروم بود که میشد دلیل هر کدوم از دستاورد ها و جایزه ها رو اون جا دید!!!!

iranmanoto
2012/10/24, 16:05
وایسا بینم
موضوع ناموسی شد!!
کی برای جایزیه من خواب دیده
هرکی مرد بیاد جلو:213::213::213::213::213::213:

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/24, 16:29
وایسا بینم
موضوع ناموسی شد!!
کی برای جایزیه من خواب دیده
هرکی مرد بیاد جلو:213::213::213::213::213::213:

با دوئل موافقی؟؟

iranmanoto
2012/10/24, 16:33
چرا که نه به قول....!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/24, 18:17

اینجا که نوشته فعالیت 100%!! ولی شما گفتی 99%!! :((
چرا با احساسات بچه مردم بازی میکنید؟
اگه همین الان اوردرایو + اکتیویتی آوارد + کامیونیتی آوارد + ... + مدیر کلی رو به من ندید رگم رو میزنم!!!!
به جان مهیار میزنم!!!

Arsn
2012/10/24, 18:54
خواب دیدید خیر باشه ! بعد از یکسال فعالیت فقط تونستم یک بار overdrive بگیرم ! 99.9 درصد هم قبول نیست فقط 100

کامیونیتی هم که دست خودمه ! بیشترین پیغام بازدید کننده !

برید سراغ بقیه !

iranmanoto
2012/10/24, 18:58
از مدیران عزیز درخاست دارم
جایزیه این جانب رو گرفته و به جناب آقای محمد احدا گردد
تا از کشته شدن یک جوان ناکام جلو گیری کرده و من حوصله ندارم از اینجا برم مشهد برای ختم
باتشکر فراوان
کاربر همیشه فعال
(تا چشت دراد:p)

iranmanoto
2012/10/24, 19:18
اقا علی رضا یه سوال شخصی
این عکس اواتارت کیه؟

Arsn
2012/10/24, 21:10
اقا علی رضا یه سوال شخصی
این عکس اواتارت کیه؟

جونم سوال !

آواتارم که یه عکس اینترنتی است ! همینجوری پیداش کردم گذاشتم ! (از این جور عکس ها زیاد دارم)

عکس پروفایلم هم که خودم هستم ! نمیدونم چند سالم بوده ولی مطمئنا خودم هستم !

iranmanoto
2012/10/24, 22:19
ا عموی کلاس چندمی!!!8->
حیف اسکنر ندارم
راستی شانس اوردی که اون اواتار مال فامیلات نبود وگرنه هرجا که بودی پیدات میکردم و یه گاز از این بچه میگرفتم
البته خودتم نیاز به گاز داری عموییی

Arsn
2012/10/24, 23:17
ا عموی کلاس چندمی!!!8->
حیف اسکنر ندارم
راستی شانس اوردی که اون اواتار مال فامیلات نبود وگرنه هرجا که بودی پیدات میکردم و یه گاز از این بچه میگرفتم
البته خودتم نیاز به گاز داری عموییی

دفعه اول که با سعید قرار گذاشته بودیم ، سعید من را از روی عکس پایین شناخت !
عمویی اگر الان من را ببینی دیگه نمیگی عمویی !!!!

14309

VSH-Katana
2012/10/24, 23:38

14309
علیرضا ومپایری؟
چشات قرمزه!

Navid.y
2012/10/24, 23:40

14309
یعنی چی؟؟؟؟

من که باورم نمیشه. این تویی؟ آخه چه ربطی به تو داره؟

نه موهاش شبیه تو هست، نه قیافش، اصلا چه ربطی داره به تو؟ از کدوم سایت گرفتیش؟

Arsn
2012/10/24, 23:51
یعنی چی؟؟؟؟

من که باورم نمیشه. این تویی؟ آخه چه ربطی به تو داره؟

نه موهاش شبیه تو هست، نه قیافش، اصلا چه ربطی داره به تو؟ از کدوم سایت گرفتیش؟

اتفاقا 100 درصد خود نامردش هستم ! تازه لب هام از این هم قرمز تر بوده ، توی عکس خیلی معلوم نیست ! انگار همیشه ماتیک زده بودم! (البته به مرور زمان این خاصیت پرید !)
چشم هام هم به خاطر فلاش است !
این هم یه عکس دیگه :

14310

راستی عکس آواتارم را عوض کردم ! چه طوره ؟

یه نظر سنجی هم دارم میزارم انتظار دارم همه توش شرکت کنید !

Navid.y
2012/10/24, 23:56
انگار همیشه ماتیک زده بودم! (البته به مرور زمان این خاصیت پرید !)

کلاً از این عکس های بچه تو اواتار بدم میاد. اینجا مهد کودک نیست که. باز این آخریه خوبه.

یه آواتار دیگه بذار. یا حد اقل یکی از عکسای خودت باشه.

مال من چطوره؟

iranmanoto
2012/10/25, 01:26
اخ جوون
اواتارو ببین
خودتی؟!
یه گاز باید مهمون کنی
آخخییییییی

iranmanoto
2012/10/25, 01:28
اتفاقا 100 درصد خود نامردش هستم ! تازه لب هام از این هم قرمز تر بوده ، توی عکس خیلی معلوم نیست ! انگار همیشه ماتیک زده بودم! (البته به مرور زمان این خاصیت پرید !)
چشم هام هم به خاطر فلاش است !
این هم یه عکس دیگه :

14310

خوشبختانه یا متاسفانه من هنوز این خاصیت رو دارم!!!!!;;)

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/25, 09:21

قبلی ناز تر بود!!!

یه عکس هم از الانت بزار مقایسه کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/25, 09:35

پس کو؟؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/26, 00:30
امشب هر کدوم از بخش های فروم رو که میخوام باز کنم، کلی طول میکشه!!
ولی سایت های دیگه رو راحت باز میکنه!!!!!
اینترنت پر سرعت از شرکت شاتل دارم.
کسی میدونه مشکل از چیه؟؟

bsireza
2012/10/26, 01:09

iranmanoto
2012/10/26, 09:34
امشب هر کدوم از بخش های فروم رو که میخوام باز کنم، کلی طول میکشه!!
ولی سایت های دیگه رو راحت باز میکنه!!!!!
اینترنت پر سرعت از شرکت شاتل دارم.
کسی میدونه مشکل از چیه؟؟
منم یکی دو روزه این مشکل رو دارم
به نظرم از سایت باشه

Yaser_Aramesh
2012/10/26, 10:13
روزگارتان به زیبایی گلستان ابراهیم و پاکی چشمه زمزم *عید قربان بر همه ی شما عزیزان مبارک باد*

dr.zhivago
2012/10/26, 12:09
جدیدا تو فروم ها روی عکس ها تبلیغات میاد !

مال شما هم همینه ؟

الان تو این مطلبی که آقا سعید گذاشته در مورد مانیتورهای فیلیپس ، یه پیغام میاد میگه More About Philips !
عکسهای دیگه هم همینه یه تبلیغاتی میاد روش خیلی وقتها هم بیربطه.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/27, 13:17
جدیدا تو فروم ها روی عکس ها تبلیغات میاد !

مال شما هم همینه ؟

الان تو این مطلبی که آقا سعید گذاشته در مورد مانیتورهای فیلیپس ، یه پیغام میاد میگه More About Philips !
عکسهای دیگه هم همینه یه تبلیغاتی میاد روش خیلی وقتها هم بیربطه.

من چنین مشکلی ندارم!!

alicom
2012/10/27, 17:17
این صفحه برای شما هم اینجوریه
14426

Castiel
2012/10/27, 17:25
این صفحه برای شما هم اینجوریه
14426

14 روز دیگر فضاپیمای سخت افزار به کره ماه پرتاب می شود!

Yaser_Aramesh
2012/10/27, 17:43
خیلی خوب طراحی شده.امیدوارم با موفقیت پرتاب بشه و فرود بیاد !

Castiel
2012/10/27, 17:52
خیلی خوب طراحی شده.امیدوارم با موفقیت پرتاب بشه و فرود بیاد !

قرار است در بین راه، مریخ نورد کنجکاوی را هم به زمین بیاوریم!

Beni7192
2012/10/27, 20:11
وقعا دست گلتون درد نکنه سر راهتون بی زحمت برا منم یکم خاک مریخ بیارید!

kamyar
2012/10/27, 20:26
دستتون درد نکنه پوسته خیلی عالی شده ولی واقعا این زمان برای چی هست؟

Hessam
2012/10/28, 09:54
دوستان میخوام محتویات متنی یک فایل پی دی اف رو کپی کنم توی ورد.
چه جوری میشه اینکارو انجام داد؟ این نرم افزارهای تبدیل فرمت پی دی اف به ورد هم که میگن درست و حسابی کار نمی کنه!
اگه خوبش رو سراغ دارین، با آموزش بذارین اینجا تا همه استفاده کنن!
خیلی مهم و کاربردیه!

bsireza
2012/10/28, 22:04

تولدت مبارک بیل گیتس برایت آرزوی بهترین ها را دارم

Yaser_Aramesh
2012/10/28, 23:04
Happy Birthday Bill Gates

تولدش مبارک.حالا 57 ساله شد مرد بزرگ

انشاالله صد ساله بشه

جا داره تشکر کنم ازش بابت تمام کارهایی که در زمینه ی فناوری اطلاعات کرده
ای کاش زودتر می فهمیدم و مثل دنیس ریچی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دنیس-مک-آلیستر-ریچی) برای بیل گیتس هم یه مقاله مینوشتم !

Navid.y
2012/10/29, 00:03
مرسی اطلاع رسانی!

خب چرا نمیزنی؟

ما هم دوست داریم تاثیرش رو روی دنیای تکنولوژی بدونیم.

مثلاً طرح تلویزیون هوشمند، نامگذاری "ابر" برای برخی سرویس های مبتنی بر وب، طرح کلی تبلت ها و اسمارت فون ها، اولین دستگاه تایپ با فونت به هم پیوسته، اولین رایانه ی شخصی که خودش رو در دل مردم جا کرد، فکر کنم اولین موس، و.... از جمله کارهای استیو جابز بودن.

یه تاپیک بزن ببینیم بیل چی کرده!

+Aren
2012/10/29, 00:42
آیییییییی نفس کش:

تصویر بیل گیتس که در سال ۱۹۷۷ به دلیل تخلف رانندگی، ثبت شده‌است.

Navid.y
2012/10/29, 01:53
آیییییییی نفس کش:

یعنی هرکی خلاف کنه این عکس رو ازش میگیرن؟

لابد خلافش خیلی سنگین بوده. پولداریه دیگه! پولشو میده. میخوان چیکارش کنن؟

Arsn
2012/10/29, 07:01
آیییییییی نفس کش:

من فکر کردم به جرم "آب بازی" دستگیرش کردند ! پس بگو خلافش سنگین نبوده !

Hessam
2012/10/29, 07:05
دوستان میخوام محتویات متنی یک فایل پی دی اف رو کپی کنم توی ورد.
چه جوری میشه اینکارو انجام داد؟ این نرم افزارهای تبدیل فرمت پی دی اف به ورد هم که میگن درست و حسابی کار نمی کنه!
اگه خوبش رو سراغ دارین، با آموزش بذارین اینجا تا همه استفاده کنن!
خیلی مهم و کاربردیه!

نبوووووووود...؟!):

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/29, 07:38
سلام دوستان
یک خبر خوب دارم برای کسایی مثل خودم که قصد خرید گوشی دارند ولی با این قیمت ها دست نگه داشتند
دیشب تو روزنامه قدس خوندم که گوشی های موبایل هم جزء اولویت 9 ارز مرجع قرار گرفت و هر وقت اولویت 9 اعلام بشه گوشی ها با $ ارزونتر وارد میشن
فکر میکنم اولویت 8 اعلام شده
من که امیدوارم

+Aren
2012/10/29, 10:11

تولد یکی از برندگان آینده نوبل صلح، بیل گیتس را تبریک می گوییم. او اکنون ۵۶ ساله می شود. از میان بسیاری از دستاوردهای وی به گمانم باید به این مورد اشاره کنیم که وی ظهور استیو جابزی را که در خاطر داریم، شدنی کرد.

زیرا بدون بیل، احتمالا استیو باید پس از برگشتش از تبعید، به تماشای سقوط و فروپاشی اپل می نشست. نه آیپادی، نه آیتونزی، نه آیفونی، نه آیپادی و شاید نه مکینتاشی.

پس از مرگ استیو، برخی سعی کردند از موقعیت استفاده کرده و به مقایسه جابز و گیتس بپردازند، و معمولا تمامی مزایا را از آن استیو می دانستند و هر شک و شبهه ای را به بیل نسبت می دادند.

اما این درست نبود.

در ادامه مطلب با نارنجی باشید تا داستان David Coursey از فوربس را در این باره بخوانید.
نمی خواهیم استیو را از همه آن خوبی ها به دور بدانیم. اما واقعا شما ترجیح می دهید کدام یک همسایه شما باشند؟ کسی که وی را بیشتر به خاطر دایره تحریف واقعیت و تند مزاجی وی را به خاطر می آوردند؟ یا کسی که میلیاردها **** از ثروتش را خرج نابودی فلج اطفال و مالاریا کرده است؟

شما کسی را ترجیح می دهید که از پذیرفتن سرپرستی و وظیفه پدری فرزند اولش طفره می رفت، یا مردی که تبدیل به یکی از افراد متخصص در بیماری های گرمسیری و حاره ای شده و توانسته بسیاری از کودکان آفریقایی را نجات دهد؟

شما ترجیج می دهید با فردی نشست و برخواست داشته باشید که Warren Buffet (ثروتمند ترین انسان دنیا) را متقاعد کرد ثروت خود را ببخشد، یا کسی که حتی چیزی از دارایی خودش را هم صرف کارهای خیریه نکرد؟

بیل گیتس طی سالها بارها به ناحق مورد تهمت و ناسزا واقع شد، اما زمانه با وی مهربان بود. نوادگان ما گیتس را به خاطر خواهند داشت، نه به خاطر مایکروسافت، بلکه بابت درمان بیماری ها، کمک به فقرا و بهبود وضعیت آموزش. و به همین دلیل می توان مطمئن بود که وی و همسرش، ملیندا، نوبل صلح را برنده خواهند شد.

و البته بسیاری از دیدگاه های غیر رقابتی، گیتس را برای آنچه که واقعا در اپل اتفاق افتاده مقصر می دانند. از جمله اینکه از نقطه نظر آنتی-تراست، اپل برای کنترل کامل بر تمام اکوسیستم، سرگرمی ها و اطلاعاتش ممکن است مقصر شمرده شود.

اما اپل یک لایه جذاب و زیبای بیرونی دارد که مردم را خوشحال می کند و مشتریان چندان شکایتی از آن ندارند. مانند بسیاری از ما که با هم در شادی مان از اکوسیستم اپل شریکیم.

بیل گیتس هیچگاه سعی نکرد تا تمامی پلتفرمش را در سیطره خود داشته باشد، آن هم به اندازه ای که استیو جابز خودش را دارای این حق می دانست که پادشاه اپل باشد.

بگذارید به این داستان برگردیم که بیل اجازه داد استیوی ما در ذهن داریم، به وجود بیاید:

بدون تزریق پول مایکروسافت، به سادگی ممکن بود که نه آیتونزی به وجود آید، نه آی پادی، نه آیفونی و نه آیپدی. و نه استیوی که ما به خاطر سپرده ایم. اگر در سال ۱۹۹۷ مایکروسافت ۱۵۰ میلیون **** در اپل سرمایه گذاری نمی کرد، و همچنین توسعه و تولید مک آفیس در آینده را تضمین نمی نمود، اپل امروزه نمی توانست وجود داشته باشد.

نجات اپل را از نظر منطقی می توان بدترین سرمایه گذاری تمام دوران مایکروسافت دانست، نجات شرکتب که بعدا به بدترین کابوس رقابتی مایکروسافت تبدیل شد. جابز بعدها گفت اپل زمانی به حیات برگشت که تنها ۹۰ روز تا ورشکستگی فاصله داشت.

بیل گیتس و مایکروسافت انقلاب پی سی را مشتعل کردند و کامپیوترهای کوچک را به مهمترین بخش زندگی ما تبدیل کردند. جابز هم آنچه را که گیتس و مایکروسافت شروع کرده بودند، بهبود بخشید. البته بعد از آنکه مایکروسافت اپل را نجات داد.

گیتس اکنون یکی از بزرگترین ساکنان زنده این کره خاکی است. شاید در کمتر از یک دهه، هنگامی فلج اطفال که دومین بیماری بشریت است، با مایه کوبی کاملا نابود و ریشه کن شود، بیل این حق را خواهد داشت رهبر گروهی باشد که آخرین ضربات را وارد می آورند. و چه روز با شکوهی خواهد بود.

داستان مالاریا کمی سخت تر است. اما با بهبود سلامت تمامی انسان ها، این می تواند بزرگترین چالش باشد.

در اینجا نمی خواهیم تمام فضایل و خوبی های استیو جابز را نفی کنیم، اما آنها دیری نخواهد پایید. زمان طولانی پس از آنکه آی دیوایس ها فراموش شوند، فضایل و خوبی های بیل گیتس در زمینه بشردوستی بسیار بیشتر از کارهای وی در مایکروسافت در خاطر خواهند ماند و زنده می مانند.

تولدت مبارک بیل. برایت آرزوهای بسیار بیشتری از این داریم.

منبع نارنجی
تاپیک جدا نزدم چون یاسر میخواد در موردش مقاله بده!

bsireza
2012/10/29, 22:26

Beni7192
2012/10/29, 22:52
من عااااااااااشق گوگلم:دی

ya30n
2012/10/30, 03:42
حالا به سلامتی ویندوز موبایل 8 هم اومد ! ولی بازم جای یه سیستم عامل موبایل کامل و بی نقص خالیه !

dr.zhivago
2012/10/30, 08:17
Ios هست دیگه !

bsireza
2012/10/30, 15:55

تصوير فروش گوشی های لومیا در آمريكا

dr.zhivago
2012/10/30, 17:12
وای چقدر شلوغه

+Aren
2012/10/30, 17:49
وای چقدر شلوغه
اینها ایستگاه های تبلیغاتی هستند! هنوز گوشیی به خورده فروش ها تحویل داده نشده!
خیلی وقت هم می شه که از معرفی سری 7 می گذره! اصلا فروش هم نداره(فقط تحت قرارداد فروخته میشن)

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/30, 20:51
حالا اگه آخرش تو این فروم یه بزن بزنی بین مهدی و روح الله نشد ...
مشت اول 1000 =))

+Aren
2012/10/30, 20:55
حالا اگه آخرش تو این فروم یه بزن بزنی بین مهدی و روح الله نشد ...
مشت اول 1000 =))
من و آقا مهدی دوستیم! اونم دوستای خوب!
توی چیز نظرمون متفاوت باشه دلیلی بر دعوا و دشمنی نمیبینم!

dr.zhivago
2012/10/30, 21:06
رشته هامون فرق داره آخه
من رشتم مشت زنیه آقا روح الله رشتش لگدپراکنی !

بنابراین روح الله مشت نمیزنه !

در ضمن روح الله جان ببین گوشیو گذاشتن واسه نمایش اما فقط یه سرباز اومده نیگا کنه ، اونم حتما برنامه ریزی کرده واسه بعد خدمتش بیاد بخره !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/30, 21:10
من و آقا مهدی دوستیم! اونم دوستای خوب!
توی چیز نظرمون متفاوت باشه دلیلی بر دعوا و دشمنی نمیبینم!

امیدوارم متوجه شوخیم شده باشی!!!!

+Aren
2012/10/30, 21:13
رشته هامون فرق داره آخه
من رشتم مشت زنیه آقا روح الله رشتش لگدپراکنی !

بنابراین روح الله مشت نمیزنه !

در ضمن روح الله جان ببین گوشیو گذاشتن واسه نمایش اما فقط یه سرباز اومده نیگا کنه ، اونم حتما برنامه ریزی کرده واسه بعد خدمتش بیاد بخره !
میگم تا حالا لگد یه تکواندوکار رو خوردی؟
...
می گم حالا توی همه سایت ها پیش فروش 920 از ایفون 5 بالاتره! چه گیری دادی به این سیب گاز زده ؟

امیدوارم متوجه شوخیم شده باشی!!!!
ها عامو!
چه بیییی!
می دونستم شوخی کردی!

dr.zhivago
2012/10/30, 21:34
میدونی چقدر مشت میخوریم تو تمرینا ؟

لگد کارساز نیست !

اما تکواندو کارا ناز نازین ، 20 کیلو لوازم محافظ تنشونه !

+Aren
2012/10/30, 21:36
میدونی چقدر مشت میخوریم تو تمرینا ؟

لگد کارساز نیست !

اما تکواندو کارا ناز نازین ، 20 کیلو لوازم محافظ تنشونه !
من یبار دندونام با لگد استادم شکست! دندون آسیابم! بیهوش شدم!

پس معلوم شد نخوردی!

یه تانک t90 رو زره میپوشونن!
ولی یه تفنگ بادی زره نمی خواد که!
آخه مشت بازی که خطر نداره چیزی بخواد!

dr.zhivago
2012/10/30, 21:50
هوووووووووووووووو

یادم باشه یه کلیپ از تایسون واست بذارم متوجه خطرش بشی !

VSH-Katana
2012/10/30, 21:58
اینقد بحث الکی نکنید وقتی که اومدید کیوکوشین اونوقت میفهمی ضربه خوردن یعنی چی

+Aren
2012/10/30, 22:00
هوووووووووووووووو

یادم باشه یه کلیپ از تایسون واست بذارم متوجه خطرش بشی !

می دونستی تکواندو کامل رو فقط توی ارتش ویژه کره یاد می دن؟ کلا با این فرق داره!
البته من کاری به رشته ندارم! مهم خودتی!
مثلا من اویاما(Oyama) رو خیلی دوست دارم. کاراته کاره! صاحب سبک کیوکشتین کاراته!

اینقد بحث الکی نکنید وقتی که اومدید کیوکوشین اونوقت میفهمی ضربه خوردن یعنی چی
میام میزنمتا!

VSH-Katana
2012/10/30, 22:01
اینقد بحث الکی نکنید وقتی که اومدید کیوکوشین اونوقت میفهمی ضربه خوردن یعنی چی!
در ضمن یه کیو کوشین کار خودش زره هست و حتی ضد زره هم بهش کار ساز نیست !
اما شما لگدی ها .....
موشتی ها هم که دیگه هیچ!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/30, 22:01
ها عامو!

به به؛ شما هم که مثل بنده جنوبی هستید!!
البته من کمی جنوبی هستم (شیراز)

چه بیییی!

زیر نویس لطفا!!!

یک جایی قرار بزارین منم میام داوری میکنم؛ اول برای شروع میگم "هاجی می" (مال کدوم رشته بود!!!)

dr.zhivago
2012/10/30, 22:12
سید فکتم زره داره ؟

یکی میزنم تو فکت زمین و زمان دورت بچرخه !

+Aren
2012/10/30, 22:12
اینقد بحث الکی نکنید وقتی که اومدید کیوکوشین اونوقت میفهمی ضربه خوردن یعنی چی!
در ضمن یه کیو کوشین کار خودش زره هست و حتی ضد زره هم بهش کار ساز نیست !
اما شما لگدی ها .....
موشتی ها هم که دیگه هیچ!

اگه شما ضد زره هستین پس کشتی گیرای ژاپنی چی هستن؟
ا...
بهتر از همه اینها همون رزم آوران هست.
ترکیبی از بهترین ضربات همه رشته ها!
داره بین المللی هم میشه!
..

زیر نویس لطفا!!!

یک جایی قرار بزارین منم میام داوری میکنم؛ اول برای شروع میگم "هاجی می" (مال کدوم رشته بود!!!)
من بوشهریم
سلام کاکو
چه بیییی هم فکر کنم مال خوزستانیاست!
تو مایه های چه خبره!
..
تو اینجور مسابقات داور هم باید کتک بخوره ها!

Arsn
2012/10/30, 22:13
چه کر کری میخونند این سه تا !!!

تا حالا با مادربورد Asus Maximus V Gene توی صورتتون خورده ؟؟؟

(این هم تهدید ما سخت افزاری ها)

dr.zhivago
2012/10/30, 22:14
سید فکتم زره داره ؟

VSH-Katana
2012/10/30, 22:16

زیر نویس لطفا!!!

نمیتونی مبارزه من و روح الله رو رو ببینی! ممکنه آسیب ببینی! یا حافظه اتو از دست بدی

VSH-Katana
2012/10/30, 22:17
سید فکتم زره داره ؟

وقتی که با اولین گدان رو زمین پشخ شدی اونوقت درسته!
اصلا لر کش میشی!

dr.zhivago
2012/10/30, 22:19
ببین تو قبل اینکه دستت به من برسه کف زمین ولو میشی ! =))

VSH-Katana
2012/10/30, 22:19
چه کر کری میخونند این سه تا !!!

تا حالا با مادربورد Asus Maximus V Gene توی صورتتون خورده ؟؟؟

(این هم تهدید ما سخت افزاری ها)
خو علیرضا اگه بخوای با اون بزنی پس عجب بچه مایه داری هستی!

dr.zhivago
2012/10/30, 22:23
حالا یه پیشنهاد دارم ، بریزیم سر هر کی که ما رو دعوا انداخت تا میخوره بزنیمش !

VSH-Katana
2012/10/30, 22:25
ببین تو قبل اینکه دستت به من برسه کف زمین ولو میشی ! =))

ولی خیلی باحال میشه مهدی جان میگن مبارزه شروع شد بعد یهو ملت بالا سرت جمع شدن !:دی
بعد حالا داری میگی برید کنار میخوام بزنمش و این حرفا ولی خو ستاره ها دارن دور سرت میچرخنx_x
منم دارم لباسامو عوض میکنم!=))

+Aren
2012/10/30, 22:26
خو علیرضا اگه بخوای با اون بزنی پس عجب بچه مایه داری هستی!
خیلی هم سوسوله! آخی دستش درد میاد!

حالا یه پیشنهاد دارم ، بریزیم سر هر کی که ما رو دعوا انداخت تا میخوره بزنیمش !
یعنی کی می تونه باشه(همون کسی که می خواست داور بشه!)

VSH-Katana
2012/10/30, 22:26
حسام شالیکاریان؟.....

bsireza
2012/10/30, 22:27
لیست پیش فروش اسمارت فون ها در PhoneHouse ترتیب لیست از فروش بالاتر به پایین تر است

+Aren
2012/10/30, 22:28
حسام شالیکاریان؟.....
اسم بالاهایی رو نبر!
برنده حسامه! با دوتا کلیک پدرمون در میاد!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/30, 22:28
خب؛ تکلیف علیرضا که روشن شد!!
منم که با اضافه وزنی که دارم خودمو رو هرکدومتون بندازم کار تمومه!!!!!
کسی میدونه آقا حسام با چی میاد؟؟

+Aren
2012/10/30, 22:29
لیست پیش فروش اسمارت فون ها در PhoneHouse ترتیب لیست از فروش بالاتر به پایین تر است

اپل کجاست؟ :)>-

dr.zhivago
2012/10/30, 22:30
شالیکاران ، نه شالیکاریان !

نه فکر کنم مباشری بود !

حالا تو کری بخون ، دم دست نیستی که ، هر چی میخوای بگو
من میرم واکیگ دد ببینم !
شب همگی خوش

VSH-Katana
2012/10/30, 22:31
خب؛ تکلیف علیرضا که روشن شد!!
منم که با اضافه وزنی که دارم خودمو رو هرکدومتون بندازم کار تمومه!!!!!
کسی میدونه آقا حسام با چی میاد؟؟
جهت اطلاع من هم الان مگس وزن نیستم و تقریبا هیولا حساب میشم

VSH-Katana
2012/10/30, 22:32
شالیکاران ، نه شالیکاریان !

نه فکر کنم مباشری بود !

حالا تو کری بخون ، دم دست نیستی که ، هر چی میخوای بگو
من میرم واکیگ دد ببینم !
شب همگی خوش
ای ول واکینگ دد عالیه بورو خوش بگزره
کجای فصل چندی؟

dr.zhivago
2012/10/30, 22:36
فصل 3 اپیزود 3

VSH-Katana
2012/10/30, 22:40
فصل 3 اپیزود 3از کدوم شخصیت بیشتر خوشت میاد؟

dr.zhivago
2012/10/30, 22:44
از هیچکدوم !

کمانداره بهتره البته

dr.zhivago
2012/11/01, 10:52
آهنگ ترکی که تو کوچه اقاقیا پخش شد ، خیلی باحاله ببینید

Yaser_Aramesh
2012/11/01, 21:51
چند دقیقه پیش پسرعموم اینجا بود و 36GB فیلم بهم داد ! تازه وقت نشد چون داشتن میرفتن ! تو هارد اکسترنالش که Seagate بود با حجم 640GB نزدیک به 350GB فیلم , بقیه هم سیستم عامل (انواع توزیع های لینوکس و نسخه های مختلف ویندوز و ...) و نرم افزار و ویدیوهای آموزشی و صد البته یک عالمه عکس و ویدیو از ماشین های BMW ! عاشق به تمام معنای BMW است و قسم خورده که هرجور شده یه دونه ماشین BMW میخره.قدیمی قدیمی هم شد شد,فقط باید بخره !

خلاصه قراره هفته ی دیگه هم بیاد کل اطلاعات هادش و بریزه !

kamyar
2012/11/02, 09:54
سلام دوستان بلاخره NFS MOSTWANTED اومد حتما یک بار بازی کردنشو از دست ندین فوقالعادس گرافیکش!!خیلی توپه
میگم کسی میدونه این ورژن 3DMARK رو از کجا میشه دانلود کرد؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/02, 10:19
سلام دوستان بلاخره NFS MOSTWANTED اومد حتما یک بار بازی کردنشو از دست ندین فوقالعادس گرافیکش!!خیلی توپه

ای روزگار .....
خوش به حال اونایی که میتونن!!!

kamyar
2012/11/02, 11:59
بله خیلی گرافیکش بالاست من با 6970 حداکثر تنظیمات 40 فریم میگیرم که کم است!
دوستان اون 3dmark هم اسمش 3dmark for windows هست به غیر از xp به تمام ویندوز ها میخوره
توی نمایشگاه هم که دوستان سخت افزاری در غرفه msi متوجه ورژن این 3dmark نشده بودند

Dan
2012/11/02, 13:04
امروز داشت برنامه پر بار "به روز" رو نشون میداد. درباره انواع تجهیزات ذخیره سازی صحبت میکرد اونوقت میگه : هارد دیسک ssd . درباره ی چیزی که اصلا نمیدونن چی هست مجبورن صحبت کنن؟!!!

Castiel
2012/11/02, 13:23
بله خیلی گرافیکش بالاست من با 6970 حداکثر تنظیمات 40 فریم میگیرم که کم است!
دوستان اون 3dmark هم اسمش 3dmark for windows هست به غیر از xp به تمام ویندوز ها میخوره
توی نمایشگاه هم که دوستان سخت افزاری در غرفه msi متوجه ورژن این 3dmark نشده بودند

دوستان Msi مدل کارت گرافیک های خودشان را هم نمی دانند!
قبل از این نسخه، یک 3D Mark 11 در نمایشگاه کامپیوتکس هم منتشر شد ولی هنوز داستان نسخه های جدید، جدی نشده.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/02, 13:24
امروز داشت برنامه پر بار "به روز" رو نشون میداد. درباره انواع تجهیزات ذخیره سازی صحبت میکرد اونوقت میگه : هارد دیسک ssd . درباره ی چیزی که اصلا نمیدونن چی هست مجبورن صحبت کنن؟!!!

یه جوری گفته که مردم عادی بفهمن ssd چیه

Beni7192
2012/11/02, 13:29
همین جوری گفتن باعث میشه 90% از دوستان با سواد هم بگویند هارد دیسک ssd!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/02, 13:31
خب؛ دیگه وفتشه که سید های فروم خودشون رو معرفی کنن :98:

VSH-Katana
2012/11/02, 14:02
واسه چی؟ خودشونو معرفی کنن!؟

Castiel
2012/11/02, 14:09
H.D.D مخفف Hard Disk Drive هست که میشه هارد دیسک
S.S.D مخفف Solid State Drive هست که میشه سالید دیسک یا همون SSD

این دوستان عزیز از کلمات ترکیبی استفاده می کنند. لازمه از اون کارشناس برنامه سوال بپرسیم که تا الان SSD از نزدیک دیده؟؟!!

kamyar
2012/11/02, 14:09
دوستان Msi مدل کارت گرافیک های خودشان را هم نمی دانند!
قبل از این نسخه، یک 3D Mark 11 در نمایشگاه کامپیوتکس هم منتشر شد ولی هنوز داستان نسخه های جدید، جدی نشده.
توی سایت 3dmark هم خبرش هست و سایت های معتبری مانند tomshardware خبر این نسخه را دادند

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/02, 14:18
واسه چی؟ خودشونو معرفی کنن!؟

نترسین؛ کاریتون نداریم
فقط عیدی میخوایم :d:d:d

expellite
2012/11/02, 16:08
انجمن نمیخواد عیدی یه Rampage IV Extreme همراه با 2 تا GTX 690 و یه مانیتور 27 اینچی 2560x1600p و یه Enermax MAxrevo 1500+ و Corsair H100 و Core i7 3960X و Cooler MAster HAF-XM و 64 گیگابایت Patriot Viper Xtreme 2400 بده؟ آیا؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/02, 16:50
انجمن نمیخواد عیدی یه Rampage IV Extreme همراه با 2 تا GTX 690 و یه مانیتور 27 اینچی 2560x1600p و یه Enermax MAxrevo 1500+ و Corsair H100 و Core i7 3960X و Cooler MAster HAF-XM و 64 گیگابایت Patriot Viper Xtreme 2400 بده؟ آیا؟

مال من امروز رسید!!
برای تو نفرستادن؟؟

ROG
2012/11/02, 18:57
سلام به دوستای گلم
چند وقتی بود نشد بیام فروم

داشتم صحبتای چند صفحه پیشو میخوندم رسیدم به استیو جابز یه چیزی یادم اومد
میدونستید استیو جابز هیچ وقت ماشینش پلاک نداشته؟ و یکی از عادتاش بوده؟ حالا میدونید چطور همچین چیزی ممکنه؟!

expellite
2012/11/02, 19:18
مال من امروز رسید!!
برای تو نفرستادن؟؟
تو رو خدا؟؟؟؟ نه!!!!

Yaser_Aramesh
2012/11/02, 19:31
یه تریلر از Assassin's Creed بود که سینماتیک بود و تو اون حمله ی تکی Conor رو به ارتش انگلیس نشون میداد که دنبالش سربازای آمریکایی هم رفتن .لینک دانلود اون تریلر رو میخوام اما اسمشو نمیدونم

اسمشو یا لینک دانلودشو بدین ممنون میشم

Navid.y
2012/11/02, 19:46
همین جوری گفتن باعث میشه 90% از دوستان با سواد هم بگویند هارد دیسک ssd!!!
دقیقاً

استاد من توی مجتمع فنی داشت در مورد سرعت سرور ها حرف میزد و گفت:"اگر از هاردهای ssd استفاده کنید سرعت سرور بهتر خواهد شد."
من:"استاد ssd هارد نیستا !!"
گفت:"چرا عزیزم هست."

در این لحظه میخواستم وسایلم رو جمع کنم و از کلاس برم بیرون.

expellite
2012/11/02, 19:48
یه تریلر از Assassin's Creed بود که سینماتیک بود و تو اون حمله ی تکی Conor رو به ارتش انگلیس نشون میداد که دنبالش سربازای آمریکایی هم رفتن .لینک دانلود اون تریلر رو میخوام اما اسمشو نمیدونم

اسمشو یا لینک دانلودشو بدین ممنون میشم
چشم بفرمایید:
Assassin's Creed 3 GC Trailer

Navid.y
2012/11/02, 19:49
میدونستید استیو جابز هیچ وقت ماشینش پلاک نداشته؟ و یکی از عادتاش بوده؟ حالا میدونید چطور همچین چیزی ممکنه؟!
بخاطر اینکه اونجا تا 6 ماه ماشین میتونه بدون پلاک باشه. اون هم ماشین نو میخرید و بعد از 6 ماه میفروخت.علتش این بود که میخواست متفاوت باشه.

حالا کسی میدونه چرا محصولات استیو جابز انقدر زود بازار رو پر کردند؟ (اینو بگم که دیگه دورانش تموم شد، چون ویندوز فون8 اومده)

ROG
2012/11/02, 19:57
درود

کاملا درسته نوید جان. البته ماشیناشو نمیفروخت 6 ماه به 6 ماه لیزینگ میکرد

Yaser_Aramesh
2012/11/02, 21:12
من میرم که با بابام فیلم War horse رو ببینم . البته دوبله اش رو ! :ی

دیشب هم که Batman beggins رو دیدیم (شبکه 3 )

dr.zhivago
2012/11/02, 21:32
من میرم که با بابام فیلم War horse رو ببینم . البته دوبله اش رو ! :ی

دیشب هم که Batman beggins رو دیدیم (شبکه 3 )

خوب شد یادم انداختی
War horse رو یادم رفته بود !

bsireza
2012/11/02, 21:57

Beni7192
2012/11/02, 22:10
این هم از موضوعات طنز دوران آیفون 4 بوده!
خیلی جالبه!

bsireza
2012/11/02, 23:25

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/02, 23:41
تو رو خدا؟؟؟؟ نه!!!!

فقط چون گارانتی هاش ویستا پخش بود همه رو ریختم دور!!!
آقا حسام لطفا بیشتر دقت کنید :d

expellite
2012/11/02, 23:46
من رسیدم به سطح 22! باید 22 تا gtx 690 برام بفرستین.

bsireza
2012/11/03, 14:56

bsireza
2012/11/03, 16:30
ترفند گوگل برای طراحی LOGO

Yaser_Aramesh
2012/11/03, 18:07
شبکه سه داره فیلم Echelon Conspiracy رو میده ولی اسمش و گذاشتن شبکه ی جهانی !

توصیه میکنم حتما این فیلم رو ببینین

Dan
2012/11/03, 18:18
شبکه سه داره فیلم Echelon Conspiracy رو میده ولی اسمش و گذاشتن شبکه ی جهانی !

توصیه میکنم حتما این فیلم رو ببینین
خیلی جالبه ؛ اسم فیلم International رو هم گذاشته بودن شبکه ی جهانی. خیلی به این عبارت علاقه دارن.

Yaser_Aramesh
2012/11/04, 15:04
حجم سرویس اینترنت ام تموم شده بود عید قربان که 1GB خریدم به قیمت 5 تومن (سرویس ام 512kb هست با حجم 2GB از پارس آنلاین )

حالا چند روز پیش رفتم ببینم چقدر مونده دیدم 1GB هدیه دادن ! دست گلشون درد نکنه ! منم برای اینکه یک ماه دووم بیاره تنظیم کردم که امضاها و آواتارها نشون داده نشن.

خدا وکیلی الان که نگاه کردن خیلی تاثیر داشت برای منی که خیلی میام فروم و یه عالمه صفحه رو باز میکنم

sezar
2012/11/04, 15:52
حجم سرویس اینترنت ام تموم شده بود عید قربان که 1GB خریدم به قیمت 5 تومن (سرویس ام 512kb هست با حجم 2GB از پارس آنلاین )

حالا چند روز پیش رفتم ببینم چقدر مونده دیدم 1GB هدیه دادن ! دست گلشون درد نکنه ! منم برای اینکه یک ماه دووم بیاره تنظیم کردم که امضاها و آواتارها نشون داده نشن.

خدا وکیلی الان که نگاه کردن خیلی تاثیر داشت برای منی که خیلی میام فروم و یه عالمه صفحه رو باز میکنم
جدی ؟ اخ جون پس یه منم دادن! این سرویس های محدود پارس انلاین نهایت شکنجه هست! ماهی ۵ گیگ حداقل باید حجم بخرم:(((

expellite
2012/11/04, 18:45
بچه ها ویندوز 8 رو نصب کنید که اگر نکنید کلا نصف فعالیت کامپیوترتون بر باد رفته! خیلی باحاله! برا من بعد از نشون دادن لوگوی مادربرد، 8 ثانیه ای بالا میاد! در کل میشه 13 ثانیه! :-t

Yaser_Aramesh
2012/11/04, 19:14
گوگل کروم زیاد فضای رم رو اشغال میکنه به نظرم !

بیشتر از 200mb !

14684

VSH-Katana
2012/11/04, 19:51
گوگل کروم زیاد فضای رم رو اشغال میکنه به نظرم !

بیشتر از 200mb !

14684
بین 200 تا 600 بسته به تعداد تبهاب باز شده

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/04, 23:20
بچه ها ویندوز 8 رو نصب کنید که اگر نکنید کلا نصف فعالیت کامپیوترتون بر باد رفته! خیلی باحاله! برا من بعد از نشون دادن لوگوی مادربرد، 8 ثانیه ای بالا میاد! در کل میشه 13 ثانیه! :-t

لطفا ببینید روی سیستم من (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نصب میشه؟ [-O

bsireza
2012/11/07, 16:17
چیه خب دارم ایمیل میخونم!

Yaser_Aramesh
2012/11/09, 04:29
Salam bar azizan.
Amadim ba wildfire s salami arz konim o berim.
Ghorbanetun,salam beresunim

Sent from my friends HTC Wildfire S using Taptalk

VSH-Katana
2012/11/10, 00:38
امروز شانسی تلویزون رو روشن کردم برنامه بروز بود اصلا وقتی حرف میزد انگار داشت بهم ف.ح ش میداد یعنی دو دقیقه نگاهش کردم بزرگترین مازوخیسم بود برام

Navid.y
2012/11/10, 00:44
Salam bar azizan.
Amadim ba wildfire s salami arz konim o berim.
Ghorbanetun,salam beresunim

Sent from my friends HTC Wildfire S using Taptalk
فهمیدیم تو هم wild fire داری!
این رو هم همیدیم که فارسی نداره و نمیتونی فارسیش کنی!!! (شوخی کردم، به دل نگیری!)

Navid.y
2012/11/10, 00:47
تسک منیجر میگه من 9 ساعته که سیستم رو روشن کردم، network center میگه من 14 ساعته که به وای فای وصلم. چطوری؟؟؟؟

14826

VSH-Katana
2012/11/10, 11:21
تسک منیجر میگه من 9 ساعته که سیستم رو روشن کردم، network center میگه من 14 ساعته که به وای فای وصلم. چطوری؟؟؟؟

14826
به دلیل سرعت بالای کامپیوتر شما! (جدی نگیر)

Dan
2012/11/10, 12:34
به یاد فرجام:

14827

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/10, 16:53
دوستان توصیه میکنید این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو بخرم؟
بهتر از این هم هست؟
دربارش چیزی میدونید؟ مزایا و معایبش؟
متشکرم

VSH-Katana
2012/11/10, 17:25
گردو خوبه مورچه هم مثل اینکه هست اونم خوبه

Yaser_Aramesh
2012/11/10, 18:59
فهمیدیم تو هم wild fire داری!
این رو هم همیدیم که فارسی نداره و نمیتونی فارسیش کنی!!! (شوخی کردم، به دل نگیری!)

مال خودم نیست ! زایه شدی ؟! (: (: (مال یکی از فامیل ها بود که به من داده بود ردیف کنم واسش)

نه بابا چه به دل گرفتنی ؟ من چاکر شما هستم و تو خط شوخی موخی هم هستم !

شاد هم هستم ! چون هارد رو یک ساعت پیش گرفتم.تمام اطلاعات مثل گذشته.بوردش رو عوض کردن

110 هزار تومن برام آب خورد ! دیگه لپتاپ فیلا کنسل شد !

+Aren
2012/11/10, 20:20
سلام
خب همایشمون هم بخوبی تموم شد!
جاتون خالی بعد همایش با دوچرخه برمیگشتم آبمیوه به دست! آبمیوه که تموم شد پاکت رو گفتم بندازم تو سطل زباله.
پرت کردیم چون سطل پر بود دوباره افتاد پایین.
منم که وجدان درد می گرفتم این بیرون سطل باشه زدم رو ترمز. ترمز همان و با صورت و لپ تاپ و موبایل کله کردن تو آسفالت همان! (از معایب دوچرخه سبک با ترمز قوی)
خدا رو شکر زمین خوردن رو بلد بودم چیزیم نشد.
بعد هم بلند شدم ببینم کسی ندیده منو؟! دیدم اونور خیابون دو نفر ایستادن. خودم رو تکوندم و دوچرخه رو بلند کردم . رفتم برا پاکت آبمیوه و با احترام انداختمش توی سطل. خیالم راحت شد. جلو چشم اون دو نفر. خدا میدونه الان چه فکر کردن در مورد من. منم تو شهر گاو پیشونی سپید. همه میشناسن.

Yaser_Aramesh
2012/11/10, 21:23
سلام
خب همایشمون هم بخوبی تموم شد!
جاتون خالی بعد همایش با دوچرخه برمیگشتم آبمیوه به دست! آبمیوه که تموم شد پاکت رو گفتم بندازم تو سطل زباله.
پرت کردیم چون سطل پر بود دوباره افتاد پایین.
منم که وجدان درد می گرفتم این بیرون سطل باشه زدم رو ترمز. ترمز همان و با صورت و لپ تاپ و موبایل کله کردن تو آسفالت همان! (از معایب دوچرخه سبک با ترمز قوی)
خدا رو شکر زمین خوردن رو بلد بودم چیزیم نشد.
بعد هم بلند شدم ببینم کسی ندیده منو؟! دیدم اونور خیابون دو نفر ایستادن. خودم رو تکوندم و دوچرخه رو بلند کردم . رفتم برا پاکت آبمیوه و با احترام انداختمش توی سطل. خیالم راحت شد. جلو چشم اون دو نفر. خدا میدونه الان چه فکر کردن در مورد من. منم تو شهر گاو پیشونی سپید. همه میشناسن.

یکی از بهترین جریاناتی بود که تا حالا شنیدم.

ایول , ایول

خودت و ول کن ! چیزی به موبایل و لپتاپ نشد ؟ با این وضعیت $ دیگه آدم نباید سلامتی خودشو بالاتر از وسایلش بدونه ! والّا !

میتونی توضیح بدی چرا همه میشناسنت ؟

+Aren
2012/11/10, 21:58
یکی از بهترین جریاناتی بود که تا حالا شنیدم.

ایول , ایول

خودت و ول کن ! چیزی به موبایل و لپتاپ نشد ؟ با این وضعیت $ دیگه آدم نباید سلامتی خودشو بالاتر از وسایلش بدونه ! والّا !

میتونی توضیح بدی چرا همه میشناسنت ؟
نه شکر خدا! هیچکدوم از وسایلم چیزیشون نشد! مخصوصا دوچرخه عزیزم!

بخاطر کارهایی که تو شهر انجام دادم... یه دو سه تایی آدم کشتم... چهار پنج تا هم بانک زدم!... تو مسابقات اتومبیل رونی شبانه هم شرکت دارم.
بخاطر فعالیت هایی که دارم و همینطور خانواده ام که همه میشناسن!(بیشتر دوست دارم بخاطر خودم باشه)

Yaser_Aramesh
2012/11/10, 21:59
به بوشهر سرزمین آفتاب میگن یا خودت براش این لقب رو گذاشتی ؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/10, 22:01
دوستان توصیه میکنید این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو بخرم؟
بهتر از این هم هست؟
دربارش چیزی میدونید؟ مزایا و معایبش؟
متشکرم

دوستان لطف میکنید راهنمایی کنید!!

+Aren
2012/11/10, 22:32
به بوشهر سرزمین آفتاب میگن یا خودت براش این لقب رو گذاشتی ؟
بوشهر یکی از شهر های قدیمی جهان هست!
نام های زیادی داره: ژرمانسیکا، لیان، ریشهر، ابوشهر، بوشهر و...
بهش سرزمین آفتاب هم میگن! و چیزای دیگه!

+Aren
2012/11/10, 22:36
بشین برنام هایی رو که می خوای دانلود کن!
دیگه عصر این چیزا تموم شده!
البته اگر همچنان در حال استفاده از دیال اپ نیستید!

Navid.y
2012/11/10, 23:30
هیچ کدوم از این مجموعه های نرم افزاری ارزش خرید ندارن.

وقتی میشه از نت دان کرد چرا آدم پول مفت بده؟ تازه اونا آپدیت هم که نمیشن، ولی شما هروقت به نرم افزاری نیا داشتید میتونید آخرین ورژنش رو تهیه کنید.
یک بار فکراتونو بکنید، ببینید چه برنامه هایی ممکنه لازمتون بشه. همه رو لیست کنید تو idm بذارید شب ها دانلود کنه. خلاص!

7777
2012/11/11, 13:52
سلام به دوستان چگونه باید نظرسنجی در تابیک بذارم؟ بلد نیستم

Navid.y
2012/11/11, 14:01
سلام به دوستان چگونه باید نظرسنجی در تابیک بذارم؟ بلد نیستم
همون موقع که تاپیک رو دست میکنید، اون پایین یه تیک هست برای نظرسنجی.
اون تیک رو بزنید. تعداد گزینه ها رو هم باید تعیین کنید.
بعد یه صفحه باز میشه و ادامه ی اون واضحه.

7777
2012/11/11, 14:08
دوست عزیز نوید جان من تیکی مبنی بر نظرسنجی بیدا نکردم اگه ممکنه میگی کناره اون تیک چی نوشته؟

Navid.y
2012/11/11, 14:33
دوست عزیز نوید جان من تیکی مبنی بر نظرسنجی بیدا نکردم اگه ممکنه میگی کناره اون تیک چی نوشته؟
............................

14849

7777
2012/11/11, 14:34
برای من نیست این گزینه

Navid.y
2012/11/11, 14:38
برای من نیست این گزینه
اون صفحه رو سیو کنید و بدید به من.
این گزینه برای همه ی کاربرا هست.

7777
2012/11/11, 15:00

Castiel
2012/11/11, 15:10
امکان قرار دادن نظرسنجی برای کاربران عادی وجود ندارد و فقط مدیران و همکاران انجمن می توانند نظرسنجی ایجاد کنند.

wowowo
2012/11/11, 16:46
دوستان ببخشید کسی از شما میدونه چرا سایت وطن دان--لود شیلتر شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Castiel
2012/11/11, 16:57
دوستان ببخشید کسی از شما میدونه چرا سایت وطن دان--لود شیلتر شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

معمولا برای شیلتر شدن دلیلی وجود نداره!

wowowo
2012/11/11, 17:02
معمولا برای شیلتر شدن دلیلی وجود نداره!

این سایت اصلا مشکلی نداشت
بعضی از کارها رو هم با مجوز میذاشت !!!!!!!!!!

ای خدا !!!!!!!!

7777
2012/11/11, 17:28
ممنون پس من درست میگفتم تیکش نیست

Castiel
2012/11/11, 18:02

بله، بعضی از کاربران با ایجاد نظرسنجی هایی بدون بار علمی و مواردی که بحث تخصصی را ایجاد نمی کردند، سطح علمی فروم را کاهش می دادند. از این رو، امکان قرار دادن نظرسنحی برای کاربران حذف گردید.

Navid.y
2012/11/11, 19:47
ببخشید من در جریان نبودم!

iranmanoto
2012/11/11, 21:13
خوب بحث بحث آزاده
دوستان شما بین این 2 کدوم رو میخرید؟
c5 صفر
اریون دست2
؟

Navid.y
2012/11/11, 21:58
خوب بحث بحث آزاده
c5 صفر
اریون دست2
؟
c5
................

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/11, 22:07
خوب بحث بحث آزاده
c5 صفر
اریون دست2
؟

شخصا بین دو گزینه برابر اونی رو انتخاب میکنم که کمتر تو دید مردم بوده؛ یعنی کمتر کسی اونو داشته

iranmanoto
2012/11/11, 22:09
c5
................

شخصا بین دو گزینه برابر اونی رو انتخاب میکنم که کمتر تو دید مردم بوده؛ یعنی کمتر کسی اونو داشته
دوستان بیاین اینجا
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!
اینطوری بهتره
ممنون

Navid.y
2012/11/11, 22:22
این خبر مربوط به دیروز هست. حتماً بخونید!

شوخی نمکنم، واقعیه.

یکی از دوستام رفته بود نمایندگی ایران خودرو که قیمت سمند و 405 رو بپرسه. نتیحه این شد:

سمند: 28 میلیون با شرایط زیر
سپر و چراغ عقب و جلو نداره، چراغ نداره، زاپاس و متعلقات صندوق رو ندراه، لاستیک کف نداره، رینگ اسپورت نداره، ضبط نداره، 4 ماه دیگه هم تحویل میدن.

405: 20 میلیون با همون شرایط سمند!!!

نمایندگی گفته بود که اصلآً فروش ندارن و این ماشین ها ناقص موندن تو انبار. کارخونه هم چون قطعه ندارنه همینجوری میفروشه. ای خدا...

iranmanoto
2012/11/11, 22:44

شوخی نمکنم، واقعیه.

یکی از دوستام رفته بود نمایندگی ایران خودرو که قیمت سمند و 405 رو بپرسه. نتیحه این شد:

سپر و چراغ عقب و جلو نداره، چراغ نداره، زاپاس و متعلقات صندوق رو ندراه، لاستیک کف نداره، رینگ اسپورت نداره، ضبط نداره، 4 ماه دیگه هم تحویل میدن.

نمایندگی گفته بود که اصلآً فروش ندارن و این ماشین ها ناقص موندن تو انبار. کارخونه هم چون قطعه ندارنه همینجوری میفروشه. ای خدا...

چیییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
واقعاااااااااا!!!!!!!!!!!!!!
ای وای بر .....

Arsn
2012/11/11, 23:10

شوخی نمکنم، واقعیه.

من 100 درصد باور میکنم چون همین چند روز پیش بود که خبر ارائه پژو 206 بدون سپر رسانه ای شد ! یعنی ماشین بهت میدند خودت برو سپر بخر نصب کن !

تحریم ها هیچ تاثیری نداره

خخخخخخخخخخ

Arsn
2012/11/11, 23:18
هدف بعدی من :

14873

Beni7192
2012/11/11, 23:32
خدایا شکرت یکی از من دیوانه تر هم پیدا شد!

VSH-Katana
2012/11/11, 23:40
ولی هدف بعدی من 6تا تلویزیون 84 اینچ هست 6تا تلویزیون 4k از الجی خیلی باحال میشه فکرشو بکن

Arthur
2012/11/11, 23:41
خوب بحث بحث آزاده
c5 صفر
اریون دست2
؟
حالا چرا نوکیا؟!
C5 چند تا مدل داره...کدومش؟C5-03 فکر کنم حدود 560 باشه...(فکر که نه از دیجی کالا قیمت گرفتم:دی)
با این پول بده حداقل Live with walkman بگیر که آندروید هست...هر چند الان نخری خیلی به نفعت هست!!!!خیای گرون شده!!!
اون یکی رو هم نشنیدم...فکر کنم منظورت این بود : Nokia Oro ?

Navid.y
2012/11/12, 00:00
خدایا شکرت یکی از من دیوانه تر هم پیدا شد!
جانا سخن از زبان ما میگویی!

Navid.y
2012/11/12, 00:01
هدف بعدی من :

14873
این تو نبودی که هفته ی گذشته میگفتی دیگه دست یه سیستم نمیزنم؟؟

Arsn
2012/11/12, 00:11
این تو نبودی که هفته ی گذشته میگفتی دیگه دست یه سیستم نمیزنم؟؟

آخه iq من اگه کل زندگیم را هم کار کنم نمیتونم به اون عکسی که گذاشته بودم برسم ! 24 تا مانیتور است ! هر کدوم 30 اینچ و هر کدوم 1920*1080 ! 4 تا 680 هم از پسش بر بیاد ، میشه لااقل 20 میلیون ! از کجا بیارم ؟؟؟!!!
من الان سیستمم فقط یک مانیتور کم داره که بشه 3 تا ! وگرنه همه جوره ازش راضیم !

1487414875

Navid.y
2012/11/12, 00:17
آخه iq من اگه کل زندگیم را هم کار کنم نمیتونم به اون عکسی که گذاشته بودم برسم ! 24 تا مانیتور است ! هر کدوم 30 اینچ و هر کدوم 1920*1080 ! 4 تا 680 هم از پسش بر بیاد ، میشه لااقل 20 میلیون ! از کجا بیارم ؟؟؟!!!
من الان سیستمم فقط یک مانیتور کم داره که بشه 3 تا ! وگرنه همه جوره ازش راضیم !

1487414875
کلی گفتم.

میبینم که به پارسا و مانی ارادت خاصی داری! از بچه دبستانی هم... مگه بچه های پرند چشونه که ایندوتا بچه رو ول نمیکنی؟؟؟

iranmanoto
2012/11/12, 01:35
حالا چرا نوکیا؟!
C5 چند تا مدل داره...کدومش؟C5-03 فکر کنم حدود 560 باشه...(فکر که نه از دیجی کالا قیمت گرفتم:دی)
با این پول بده حداقل Live with walkman بگیر که آندروید هست...هر چند الان نخری خیلی به نفعت هست!!!!خیای گرون شده!!!
اون یکی رو هم نشنیدم...فکر کنم منظورت این بود : Nokia Oro ?
سلام دوست من
به نظرم شما اشتباه متوجه شدید به این تایپیک بیاین فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.انتخاب-شما-چیست؟!/page5
البته اشتباه از من بود که خوب توضیح ندادم
ببخشید

Arsn
2012/11/12, 10:01
کلی گفتم.

میبینم که به پارسا و مانی ارادت خاصی داری! از بچه دبستانی هم... مگه بچه های پرند چشونه که ایندوتا بچه رو ول نمیکنی؟؟؟

یه ذره تشریح کن ببینم چی میگی ! پارسا کیه ؟ مانی ؟
بچه های پرند ؟

کلا یه زیرنویس بده !

Navid.y
2012/11/12, 13:16
یه ذره تشریح کن ببینم چی میگی ! پارسا کیه ؟ مانی ؟
بچه های پرند ؟

کلا یه زیرنویس بده !
زیر مویس فارسی: همون دوتایی که تو عکس هستن. فکر کنم پارسا رو اشتباه گفتم ولی مانی که درست بود!

Arsn
2012/11/12, 16:06
زیر مویس فارسی: همون دوتایی که تو عکس هستن. فکر کنم پارسا رو اشتباه گفتم ولی مانی که درست بود!

آخه تو چه جوری برای دختره اسم "پارسا" گذاشتی ؟ واقعا بعضی اوقات یه حرفایی هایی میزنی که بهت شک میکنم !

اسم پسره مانی است (پسر دختر دایی) و اسم دختره کیانا است (دختر همسایه ، شبهای ... ) ! این دو تا هم دیگر را توی عروسی میبینند و بله دیگه ! ادامه ماجرا !

در ضمن بچه های پرند 5-6 سالشون نیست که عکس هاشون را به ملت نشون بدم ! وگرنه که عکس های اون ها و آمار همشون را هم دارم ! اتفاقا قرار کوه هم گذاشتیم !
همین عکس هم که بهت نشون دادم هیچ وقت پابلیک نمیکنم(اصل عکس را روی نت نمیگذارم با اینکه اگر روی فیس بزارم 20000 لایک میخوره) ! شاید مادر دختره راضی نباشه ! (با این که 5 سالشه !)

دقت کردی چقدر کیفیت عکس ها بالا بود ؟ دوربین Canon 5d بوده ! بله داداش اینجوریاست !

Arthur
2012/11/12, 19:56
سلام دوست من
به نظرم شما اشتباه متوجه شدید به این تایپیک بیاین فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.انتخاب-شما-چیست؟!/page5
البته اشتباه از من بود که خوب توضیح ندادم
ببخشید
هههههههههههههههههههه!!!!!!!!!! !!!
سوتی در حد بندس لیگا!!!!
ماشین رو میگی....
فکر کردم گوشیه!!!!!!!!!!!!! =))
..
شماها چرا هیچی نمیگین؟؟؟:دی

+Aren
2012/11/12, 20:44
اخبارشبکه ی 2، حد.د یک ساعت پیش، در حال مصاحبه با یکی از مسئولان رده بالای واردات و صادرات:

مجری:" آقای فلانی، شایعه شده بود که قطعات کامپیوتر جز 77 کالایی هست که نباید وارد بشه."
جناب آقای مسئول (!):" نه اصلاً."
مجری: یعنی میشه از فردا سفارش خرید کالا بدن برای ارز؟
جناب آقای مسئول (!): بله میتونن. مثلا میتونن برای کیس سفارش خرید بدن

مجری با حالت مسخره و در حال خنده: کیس فقط یه جعبه هست ولی ما داریم در مورد قطعات صحبت میکنیم نه در مورد یه جعبه ی فلزی!
جناب آقای مسئول (!) هم بدون اینکه به روی خودش بیاره به ادامه ی صحبت هاش پرداخت.
من مسئول نیستم اما فقط بعضی از آنها رو دوست دارم!

Navid.y
2012/11/12, 20:54
من مسئول نیستم اما فقط بعضی از آنها رو دوست دارم!
من که منظورت رو متوجه نشدم.

+Aren
2012/11/12, 21:06
من که منظورت رو متوجه نشدم.

اشکالی نداره!
.................................................>
امیدوارم این غیر مسئول ها هر چه زودتر بروند و یک آدم مسئولیت پذیر بیاد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/12, 22:11
منم 20:30 رو گوش کردم
چیزی که من متوجه شدم این نبود!!!! البته احتمالش کم نیست که من بد فهمیده باشم
چیزی که من فهمیدم مضمونش این بود که اون مسئول گفت ما کامپیوتر رو جزو کالا های لوکس قرار ندادیم بلکه بعضی قطعات فانتزی مثل کیس رو لوکس میدونیم

iranmanoto
2012/11/12, 23:18
چی
کیس لوکس هست؟!!
کیس سر پناه است
فردا کفش هم لوکس میشه!!!!

bsireza
2012/11/13, 00:52
به قول مجری برنامۀ برخط وقتی در یک موقعیت بد به موبایلتون احتیاج پیدا کردید معلوم می شه چی لوکسه
برنامۀ برخط یک نظرسنجی در همین مورد گذاشت که نتیجش این بود

97% گفتن لوکس نیست
3% گفتن لوکس هست!

Navid.y
2012/11/13, 01:22
چی
کیس لوکس هست؟!!
کیس سر پناه است
من اخبار شبکه ی 2 رو گفتم نه 20:30

اون رو اصلا به هیچ وجه تخت هیچ شرایطی نگاه نمیگنم.
البته همین ها رو هم نگاه نمیگنم. بابام صدام کرد گفت بیا ببین این طرف میخواد حرف بزنه.
بعد دیدم که به به.......... از سخنان گرانقدرشان فیض بردیم!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/13, 13:09
چی
کیس لوکس هست؟!!
کیس سر پناه است

میتونی ایرانی بخری!!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/13, 13:12
من اخبار شبکه ی 2 رو گفتم نه 20:30

اون رو اصلا به هیچ وجه تخت هیچ شرایطی نگاه نمیگنم.
البته همین ها رو هم نگاه نمیگنم. بابام صدام کرد گفت بیا ببین این طرف میخواد حرف بزنه.
بعد دیدم که به به.......... از سخنان گرانقدرشان فیض بردیم!

شبکه 2 یک اخبار 20:30 داره و یکی هم 22:30
با توجه به ساعتی که شما پست زدید قطعا 20:30 رو دیدید
در ضمن این یک مصاحبه زنده بین مجری 20:30 و مسئول مورد نظر بود

Navid.y
2012/11/13, 13:28
شبکه 2 یک اخبار 20:30 داره و یکی هم 22:30
با توجه به ساعتی که شما پست زدید قطعا 20:30 رو دیدید
در ضمن این یک مصاحبه زنده بین مجری 20:30 و مسئول مورد نظر بود
فکر کنم مجله ی خبری بود.
حالا هرچی بود، شبکه 2 با یکی داشت صحبت میکرد.

Arsn
2012/11/13, 23:25
دوستان یک سوال م ح ر م ا ن ه!!!! :6:
چجوری میشه ه ک ر شد؟
از کی باید یاد گرفت؟
علاقه مندم :23:

راه های ه-- ک --- ر شدن خیلی زیاد است !

راه اصولی اون این است که شما دوره های مهندسی شبکه ماکروسافت را میخونید (1.5 سال) دوره security + را میخونید ، میرید سراغ دوره CEH !
تا حد مطلوبی از روش بالا از ** سر در میارید و به شدت هم اصولی کار کردید ! حالا میتونید توی فروم ها و سایت های خارجی با کتابهای الکترونیک ادامه بدید !
در ضمن دوره هایی هم به صورت سمینار برگزار میشه که میتونم بهتون معرفی کنم ! (بعد از مراحل بالا)

راه های غیر اصولی هم میشه از همون اول با کتاب الکترونیک و آزمون و خطا و فروم و... یاد گرفتن ! مثلا back track نصب کنی ، از روی یه فروم چند تا مطلب نپخته و آموزش ندیده را کپی کنی و فکر کنی که ه ک یاد گرفتی !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/13, 23:37
دوره های مهندسی شبکه ماکروسافت را کجا میشه گذروند؟
کتاب الکترونیک چی؟ از کجا بیارم؟ آزمون چی؟ خوب اینجا فرومه دیگه!!!!
بسیار متشکرم

Arsn
2012/11/13, 23:46
دوره های مهندسی شبکه ماکروسافت را کجا میشه گذروند؟
کتاب الکترونیک چی؟ از کجا بیارم؟ آزمون چی؟ خوب اینجا فرومه دیگه!!!!
بسیار متشکرم

دوره های ماکروسافت هزار جا برگزار میشه از پشت کوه گرفته تا بعضی دانشگاه ها ! اما ...
دوره های خوب و اصلی با مدرک معتبر را مجتمع فنی تهران ، کهکشان ، نورانت و چند موسسه خصوصی دیگه برگزار میکنند ! هزینه اشون هم کم نیست ! حدود 2.5 برای کل دوره !
کتاب الکترونیک pdf ! اینجا فروم سخت افزار است ! فروم هایی در زمینه ** و امنیت شبکه فراوان هستند ! فارسی خیلی کمه ولی انگلیسی و روسی زیاده !
درضمن پیشنیاز اینها زبان قوی است ! به کامپیوتر هم باید تسلط داشته باشید !

بازم سوالی بود بگو

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/14, 00:03
فقط این که از این دوره ها تو مشهد جایی سراغ داری؟
از کجا میشه سراغ گرفت؟
خیلی ممنونم

ROG
2012/11/14, 13:28
دوستان عزیز سلام

ازتون می خوام لطفا آدرس و شماره تلفن چندتا فروشگاه معتبر کامپیوتر تو لاهیجانو اگه دارید بدید خیلی فوریه (برای خرید مودم tp link w8950nd ) مرسی

kamyar
2012/11/15, 16:21
دوستان میگم کسی 6970 نمیخواد؟؟مشتری نداره براش؟مفت میدما دی:

Castiel
2012/11/15, 21:25
دوستان عزیز سلام

ازتون می خوام لطفا آدرس و شماره تلفن چندتا فروشگاه معتبر کامپیوتر تو لاهیجانو اگه دارید بدید خیلی فوریه (برای خرید مودم tp link w8950nd ) مرسی

علی جان اینترنتی خرید کن عزیز خودتو راحت کن، با هزینه پست هم حساب بکنی باز هم از شهرستان ارزان تر در میاد!

کامیار جان چقدر سر میدی؟! :))

Navid.y
2012/11/15, 21:35
یکی هست...

شنبه میبینمش. اگه شد رو سیستم اون میذارم.
میخواد یه سیستم تا 2.5 جمع کنه.

چقدر میدی اینو؟

kamyar
2012/11/15, 21:42
علی جان اینترنتی خرید کن عزیز خودتو راحت کن، با هزینه پست هم حساب بکنی باز هم از شهرستان ارزان تر در میاد!

کامیار جان چقدر سر میدی؟! :))
کولر زالمنرو میدم + 30 تومن بیشتر ندارم یکم راه بیاین دانش اموزی حساب کنید @};-8-}=))