PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لپتاپ گیمینگ دیگری از msi

fz CODER
2014/03/23, 12:15
26126

کمپانی MSI،از بنام ترین ها در صنعت لپ تاپ های گیمینگ است و هرچند وقت یکبار لپتاپ های فوق العاده ای را در این زمینه روانه بازار میکند.
این کمپانی در آخرین اخبار منتشر شده ،جدیدترین نمونه از باریک ترین لپتاپ خود را با نام Ghost GS60معرفی نموده است.
GS60 Ghost وزن کمی دارد و شاید در نگاه اول کاربر را به یاد اولترابوک ها بیندازد،دارای صفحه نمایش 15.6 اینچی بوده و در دو نمونه با رزولوشن های 3K و 4K تولید شده است.
این لپتاپ همچنین دارای سخت افزار قدرتمندی نیز میباشد؛در قلب تپنده ی GS60 Ghost، پردازنده ای از چهارمین نسل خانواده ی بزرگ اینتل ،هسول (Core i7-4700HQ) به همراه 16 گیگابایت رم قرار گرفته است.

26125

همچنین کارت گرافیک GeForce GTX 870M نیز برای انجام پردازش های سنگین گرافیکی در نظر گرفته شده است؛البته نمونه ی دیگر این لپتاپ با ویژگی های کاملا یکسان به همراه کارت گرافیک GTX 860M عرضه میشود که کاربران با توجه به نیاز خود میتوانند یکی ازاین دو محصول را خریداری کنند.
از دیگرمشخصات این لپتاپ میتوان به درایو نوری (Blue Ray) ،وای فای (استاندارد 802.11ac ) و صفحه کلید مخصوص این سری از محصولات msi یعنی steel series اشاره کرد.
این محصول ،با قیمتی معادل 2000دلار ،در بهار سال جاری عرضه خواهد شد.

ترجمه و نگارش:فریناز امینی

منبع:Softpedia

old gamer
2014/05/17, 21:53
دوستان از موجودی این لبتاپ توی بازار کسی اطلاعاتی داره؟

Shahin007
2014/05/18, 21:25

وارد نشده امین جان.فعلا.

Yaser_Aramesh
2014/05/19, 10:22

میخوای بگیری آقا امین ؟

بله دیگه , مرفه بی درد همینه دیگه !

old gamer
2014/05/19, 12:53
میخوای بگیری آقا امین ؟

بله دیگه , مرفه بی درد همینه دیگه !
یاسر جان دست روی دلم نذار تو فکر این بودم سیستم رو بفروشم لبتاپ بگیرم. صاحب مغازمون اجاره رو دو برابر کرده از اول تابستون باید ماهی یک میلیون تومن اجاره بدیم اگر تمدید کنیم

AliYar
2014/05/20, 12:03
یاسر جان دست روی دلم نذار تو فکر این بودم سیستم رو بفروشم لبتاپ بگیرم. صاحب مغازمون اجاره رو دو برابر کرده از اول تابستون باید ماهی یک میلیون تومن اجاره بدیم اگر تمدید کنیم

آقا جسارتا قابل حمل بودن و کم تر جا گرفتن و این داستانا به کنار، گردن کلفت ترین لپ تاپ به گرد پای یه دسکتاپ خوب هم نمی رسه خودت که اوستایی ، حیفه ها.