PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سال نو مبارک (ناگفته هایی از سال 1392)

Castiel
2014/03/19, 22:03
سلام دوستان عزیز

تنها امروز را در سال 1392 فرصت داریم تا قدر با هم بودن را بدانیم، به همین زودی یک سال سخت گذشت تا پوستمان کلفت تر شود و در برابر مشکلات، آخ هم نگوئیم! یکسال دیگر هم گذشت تا بیش از پیش به گرانی بی دلیل همه چیز به جز جانمان عادت کنیم. یکسال دیگر هم گذشت تا نبودن خیلی از دوستان و آشنایانی که در سال 92 از دست دادیم را خیلی زودتر و راحت تر بپذیریم. یکسال دیگر هم گذشت و این داستان همچنان ادامه دارد، داستان زندگی ما با تمام خوبی ها و بدی ها ادامه دارد تا بدانیم سخت یا آسان، زشت یا زیبا، سپید یا سیاه و تلخ یا شیرین، تنها تفکر و تصور ما از محیط پیرامون است و در حقیقت هیچ چیزی سخت تر از بی ارزش شدن، آسان تر از فراموش شدن، زشت تر از دورویی، زیباتر از راستگویی، سپید تر از یقین، سیاه تر از تردید، تلخ تر از دشنام و شیرین تر از گفتار نیک نیست.

سال 92 در فروم سخت افزار، مملو از مشکلات فراوان فنی بود که به لطف حضور آقای ماجد محمدی به عنوان مدیر فنی و سعی و کوشش فراوان آقای پناهی، این مشکلات برطرف گردید. تعدادی از کاربران نیز فروم را ترک یا اخراج شدند که دلیل آنها، عدم سازگاری با قوانین و جو حاکم در فروم بود و بس. نمی خواهم در خصوص این موارد بیشتر سخن بگویم، اما اگر کسی بخواهد در کنار ما باشد، هیچ فردی نمی تواند در مقابل شما قد علم کند.

در سال 1393 بی دلیل بهانه نگیریم، بی دلیل به پر و پای هم نچیپیم، بی دلیل پشت یکدیگر دسیسه چینی نکنیم، بی دلیل یکدیگر را فراموش نکنیم ...

تنها خودتان را باور کنید تا دیگران هم شما را باور کنند ...
هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز ...

Reza Eshraghi
2014/03/19, 22:40
ایشالله که سال جدید سالی پر از خیر و برکت ، سالی پر از پیشرفت و ترقی روز افزون برای مجموعه سخت افزار و به ویژه فروم سخت افزار ، سالی برای جذب هرچه بیشتر کاربران خوب و حرفه ای و قانون مدار ، سالی برای حفظ احترام و حرمت دیگران بیشتر از همیشه و سالی برای صبر و تحمل یکدیگر و تحمل بیشتر بر مشکلات و تلاش بیشتر برای حل مشکلات باشه و در نهایت سالی باشه که قیمت محصولات سخت افزاری متعادل تر بشه اگه تازه بیشتر نشه !!

سال نو بر همه شما خوبان و همراهان مجموعه سخت افزار ، همه مدیران عزیز و بزرگوار سخت کوش به ویژه جناب شالیکاریان عزیز ، جناب پناهی دوست داشتنی و همه دوستان و همکاران عزیزم و همه کاربران خوب و همراه همیشگی مجموعه سخت افزار مبارک باد !
دوستدار ، ارادتمند و کوچک همه شما @};-@};-
رضا اشراقی

gonzoo
2014/03/20, 00:40
سال نو همه عزیزان و دوستان سخت افزار مبارک باشه @};-
امیدوارم روز به روز مشکلات و سختی ها کمتر بشه تا همه اوقات خوشی پیش رو داشته باشند
هر چند اینجا کم حضور دارم اما دلم با دوستان و فروم هست :100:

پیام نوروز این است که دوست داشته باشید و زندگی کنید، زمان همیشه از آن شما نیست

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

نوروز خجسته باد :36::36:

VSH-Katana
2014/03/20, 01:19
سال 92 هم گذشت چه سخت و چه آسون گذشت , امسال هم مثل هر سال باز هم باید بگیم چقدر زود گذشت انگار همین دیروز بود. امیوارم این تنها تکرار سال 92 تون باشه نسبت به سالهای قبل ! امیدوارم سال خوبی رو گذرونده باشید و وقتی به گذشته نگاه میکنید هیچ حسرتی براتون وجود نداشته باشه و ای کاش تمام ای کاش هامون در حد همین ای کاش باقی نمونن! (خودمم نفهمیدم این چی بود :)))
سال 92 سالی بود برام با حضور کم در فروم ! طوری که الان احساس غریبه بودن میکنم! اما همیشه وقتی میخوام به مطلبی تو فروم سخت افزار اشاره کنم میگم فروم خودمون یا بچه های فروم خودمون اینو گفتم بدونید چقد فروم و تمام بچه های فروم برام عزیزید!
برای همتون آرزوی موفقیت در سال 93 دارم و امیدوارم دلاتون نا امید نباشه و در سال 93 به هر آرزویی که دارید برسید!
سال 93 رو هم فعلا تبریک میگم پیشاپیش! وقتی هم اومد دوباره تبریک میگم!
دوستدار هموتون سید وحید شاهرخی

Nima.Salarian
2014/03/20, 08:10
منم به نوبه خودم به همه دوستای گل سخت افزاری تبریک میگم انشالله توی سال جدید همه مشکلات ما نرم افزاری باشن نه سخت افزاری
سال 92 برای من هم خوب بود هم بد . خب هیچی به میل کامل آدم نیست همیشه
یک آرزو و یک دعا دارم :
خدایا چنان کن سر انجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار ( آمین )
آرزو میکنم سال 93 متفاوت تر باشه با سال های قبل و اوضاء بشه مثل تقریبا 8 یا 9 سال پیش

سال جدید رو پیشاپیش به همه ی دوستای گلم تبریک میگم و امیدوارم هر چی از خدا بخوان بهشوت بده خدا@};-

Shahin007
2014/03/20, 08:30
من هم به نوبه ی خودم فرا رسیدن این عید باستانی رو به تمامی ایرانیان جهان و همه ی اعضای گل سایت مجله سخت افزار تبریک
و تهنیت عرض میکنم...امیدوارم سال جدید سالی پر رزق و روزی و با مشکلات کم تر برای شما عزیزان باشه.
در سالی که گذشت حداقل توی فروم که خیلی به من خوش گذشت و لحظات خیلی خوبی رو با دوستان عزیزم سپری کردم.
بعضی از دوستان هم از خودم ناراحت کردم که همینجا ازشون عذر میخوام و امیدوارم ازم دلخور نباشند.
پر حرفی نمیکنم دیگه...همگی سال خوبی داشته باشید.@};-

Arthur
2014/03/20, 11:25
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
بوی جان می آید اینک از نفس های بهار
دستهای پر گل اند این شاخه ها ، بهر نثار
با پیام دلکش ” نوروزتان پیروز باد ”
با سرود تازه ” هر روزتان نوروز باد ”
شهر سرشار است از لبخند ، از گل ، از امید
تا جهان باقی است این آئین جهان افروز باد . . .

dll
2014/03/20, 11:48
سال نو باستانی بر همه ی دوستان مبارک باشد
انشاءاله که سالی همراه با خوشی و موفقیت پیش رو داشته باشید.26108
بهار ثانیه ثانیه می آید ….
و اما اینجا کسی هست که به اندازه تمام شکوفه های بهاری برایتان آرزوهای خوب دارد ….
سال نو مبارک

Lycas
2014/03/20, 13:17
درودی به زیبایی نام اهورا مزدا، به بزرگی فلات آریایی،به زرینی برگ های اوستا،
به بزرگی تاریخ سرزیمن پارس و مردمانش، به گرمی آتش مقدس زرتشت ...
هدیه به تو که از نسل پاک کورش و داریوشی. پیشاپیش نورزوتان پیروز @};-

امسال من تیم مدیریت رو خیلی اذیت کردم، حلا کنید ...

me.mr
2014/03/20, 14:27
به آخرین ساعت های سال 1392 نزدیک میشیم...
مارو حلال کنید و برام دعا کنید...
شاید توی سال 93 محتاج دعای شما باشیم@};-
عید شما مبارک...@};-@};-@};-

codemaster
2014/03/20, 15:07
الان دقیقا ساعت 16:32 آخرین روز سال 92 هستش و شاید آخرین باری باشه که تو سال 92 وارد فروم میشم. سال جدید را به همه دوستان و همچنین دست اندرکاران فروم و سایت تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشید.

th e nd
2014/03/20, 16:01
26110

سال نو شما دوستان مبارک باشه، امیدوارم که در سال جدید بیشتر در کنار هم باشیم با بررسی و خبرها و مقالات بیشتر.

امیدوارم هرجا که هستید پاینده باشید. چه کسانیکه تنها هستند، سر برجک ایستادند یا در کنار خانواده هایشان هستند و ...

اگر امیدی نبود به پایان زمستان بهاری نمی آمد! تندرست باشید. @};-

Mr.Kourosh
2014/03/20, 17:49
منم سال نو رو به همه ی سخت افزاریهای عزیز تبریک میگم و امیدوارم در سال جدید همه ی دوستان به خواسته هاشون برسن...

OMiD.1080p
2014/03/20, 18:58
کمتر از 3 دقیقه دیگه مانده به سال نو .
امیدوارم سال آینده سالی خوب و خوش و سرشار از موفقیت برای کل مجموعه و کاربران سخت افزاری باشه .
از عزیزانی که در این سالی که گذشت برای انجمن زحمتـــ کشیدن قدردانی میکنم .

Reza Eshraghi
2014/03/20, 19:00

آغاز سال 1393 و عید باستانی نوروز بر همه شما دوستان و عزیزان و همراهان مجموعه سخت افزار و به ویژه مدیریت عزیز مجموعه مبارک باد ! =D>=D>=D>@};-@};-@};-
انشاء الله سالی سرشار از شادی و موفقیت و به دور از هرگونه ناراحتی و گرفتاری آغاز کنید !

VSH-Katana
2014/03/20, 19:23
بازم تبریک میگم سال نو رو ایشالا ههمیشه سالم و سرحال باشید!

AmirMahmood
2014/03/20, 19:28
این سال رو سالی پر از سلامتی و خشنودی برای همه ارزو دارم
سال نو مبارک

javad_90b
2014/03/21, 08:20

درخت غنچه برآورد و بلبلان مستند
جهان جوان شد و یاران بعیش بنشستند
بساط سبزه لگد کوب شد به پای نشاط
ز بس که عارف و عامی برقص برجستند

فرا رسیدن سال ۱۳۹۳ خورشیدی را خدمت همه کاربران و یاران همیشگی ناین مووی تبریک عرض نموده .

@};-@};-

Yaser_Aramesh
2014/03/21, 09:55
به همه ی عزیزان سال نو رو تبریک میگم و امیدوارم سال بسیار خوبی باشه برای همتون @};- :x

یه سال دیگه هم با تمام خوشی ها و ناراحتی ها و نگرانی ها و ... گذشت . سعی کنید از تمام لحظات زندگی نهایت بهره رو ببرید و فرصت ها رو از دست ندید . حضرت علی (ع) می فرمایند : " فرصت ها همچون ابر می گذرند , پس فرصت های نیک را غنیمت شمارید " .

علی (ع) به همراهتون .