PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گوشی تا 700 تومان

hadis
2014/03/16, 18:29
سلام دوستان

میخوام گوشی تو رنج 700 تومن بخرم

میخوام راحت همه نرم افزار و بازی هارو باز کنه و هنگ نکنه

چند تا گوشی خوب معرفی کنید

لطفا به لینک زیر سر بزنید و بگید کدوم بهتره؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Shahin007
2014/03/16, 19:18
سلام...

میخوامراحت همه نرم افزار و بازی هارو باز کنه و هنگ نکنه

امکان نداره.در قوی ترین گوشی های اندرویدی هم لگ و هنگ چیز طبیعی هستش.

اگه میتونید با ویندوزفون 8 کار کنید HTC 8X نسبت به قیمتش عالیه.لگ و هنگ هم در ویندوزفون خیلی کمه.در حد IOS.

بین اندرویدی ها:
LG Optimus L9 P768 ‍‍‍ و Samsung I8190 Galaxy S III Mini نسبتا خوبه.

نظر من در صورتی که با ویندوزفون مشکلی ندارید قطعا 8x هستش.
@};-

hadis
2014/03/16, 19:28
اگه میتونید با ویندوزفون 8 کار کنید HTC 8X نسبت به قیمتش عالیه.لگ و هنگ هم در ویندوزفون خیلی کمه.در حد IOS.

@};-

نقاط ضعف
عدم پشتیبانی از کارت حافظه جانبی
باتری غیر قابل تعویض توسط کاربر
محدود بودن برنامه های موجود برای ویندوز فون 8

Shahin007
2014/03/16, 19:36
نقاط ضعف
عدم پشتیبانی از کارت حافظه جانبی "16 گیگ حافظه ی داخلی.14 گیگ قابل دسترس کم نیست.

باتری غیر قابل تعویض توسط کاربر "اگه هنگ زیاد بود نقطه ضعف بود.نیازی به این کار پیدا نمیکنید.

محدود بودن برنامه های موجود برای ویندوز فون 8 "شما بگید برنامه چی میخواید تا من لینک استور براتون بذارم.
3 ماه پیش تعداد برنامه های ویندوزفون از مرز 200 هزار تا گذشت.
متاسفانه سایت هایی مثل دیجی کالا نقاط قوت و ضعف رو به روز نمیکنند.انگار قرار بوده تعداد برنامه های ویندوزفون زیاد نشه.

با رنگ آبی در بالا جوابتونو دادم...در ضمن ویندوزفون 8 به 8.1 آپدیت میشه با کلی امکانات جدید.
اما اندرویدی های تو این رنج قیمت آپدیت های جدید رو نمیگیرن.

Dan
2014/03/16, 19:52
من هم پیشنهاد اولم 8X هست. گوشی بسیار خوبیه.

اگر روی اندروید اصرار دارید پیشنهاد میکنم با کمی هزینه بیشتر G700 رو بگیرید. چیپست بهتری نسبت به 610 داره. در بخش گرافیک خیلی بهتره.

hadis
2014/03/16, 20:39
یعنی HTC 8X مثل اندروید کلی نرم افزار و بازی واسش هست؟/:)

hadis
2014/03/16, 20:46
بچه ها لطفا گوشی اندروید معرفی کنید

Dan
2014/03/16, 20:48
یعنی HTC 8X مثل اندروید کلی نرم افزار و بازی واسش هست؟/:)
بله تعداد زیادی بازی و برنامه برای ویندوزفون هست اما تعدادش از iOS و اندروید کمتره. بعضی مواقع هم نسخه وینفون بازی ها و نرم افزار ها دیرتر از نسخه iOS و اندروید منتشر میشه. اما در کل برای یه گوشی متوسط بازدهی سخت افزار در ویندوزفون بهتره.

در کل اصلا تعداد نرم افزار و بازی مهم نیست. مهم اینه که شما چه مواردی رو احتیاج دارید. مواردی که حتما نیاز دارید رو از فروشگاه مایکروسافت چک کنید ببیند موجوده یا نه بعد تصمیم بگیرید. در نظر داشته باشید نرم افزار ها رایگان باشن چون نسخه کرکی نمیتونید استفاده کنید.

گوشی اندرویدی هم در پست قبلی پیشنهاد کردم.

hadis
2014/03/16, 21:49
دوستان به این لینک هم نگاه کنید

Dan
2014/03/16, 22:04
دوستان به این لینک هم نگاه کنید
احتیاجی به لینک نیست. قبل از پیشنهاد همه موارد در نظر گرفته میشه. 3 گوشی اول تا حدود زیادی قدیمی شدن. فقط SP خوبه که اونم چون خیلی بالاتر از بودجه شما بود پیشنهاد ندادم.

hadis
2014/03/16, 22:13
احتیاجی به لینک نیست. قبل از پیشنهاد همه موارد در نظر گرفته میشه. 3 گوشی اول تا حدود زیادی قدیمی شدن. فقط SP خوبه که اونم چون خیلی بالاتر از بودجه شما بود پیشنهاد ندادم.

حدود قیمت:
از 760,000 تا 865,000 تومان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

یعنی بیشتر از اینه؟؟
زیر 800 میتونم بگیرم

Dan
2014/03/16, 22:38
حدود قیمت:
از 760,000 تا 865,000 تومان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

یعنی بیشتر از اینه؟؟
زیر 800 میتونم بگیرم
اون مدل های زیر 800 تومن گارانتی ندارن. باگارانتی فکر میکنم تو بازار حدود 850 باشه. (بسته به شهر متفاوته)
اگر بتونید بخرید این هم گزینه خوبیه. صفحه نمایش ضعیفتری نسبت به G700 داره ولی پردازنده گرافیکی قوی تری داره. احتمال آپدیت کیت کت برای SP بیشتره.

hadis
2014/03/16, 22:48
پس بنظرتون این بهترین گزینه هست؟؟؟
منم از این خوشم اومد ولی دوربین8 هست و میگن باتری و نمایشگرش جالب نیست
تو این رنج بهتر از این نیست؟
عذر میخوام اینقدر سوال میپرسم متاسفانه من خیلی سخت گیرم

Dan
2014/03/17, 07:44
پس بنظرتون این بهترین گزینه هست؟؟؟
منم از این خوشم اومد ولی دوربین8 هست و میگن باتری و نمایشگرش جالب نیست
تو این رنج بهتر از این نیست؟
عذر میخوام اینقدر سوال میپرسم متاسفانه من خیلی سخت گیرم
خیلی نمیشه سخت گرفت. هر گوشی ایرادات و کمبود های خاص خودش رو داره. توی این رنج قیمت بین اندرویدی ها SP و G700 از بقیه بهتر هستند.
دوربین 8 که طبیعیه و نباید هم انتظار بیشتری داشته باشید. دوربین هیچکدوم عالی نیست ولی SP از G700 بهتر عمل میکنه.
صفحه نمایش هم SP مثل خیلی از گوشی های سونی از نظر زاویه دید ضعیفه. G700 توی این قسمت بهتره.

javad_90b
2014/03/17, 08:08
این دوستمون که گفت : "16 گیگ حافظه ی داخلی.14 گیگ قابل دسترس کم نیست. "

باید بگم یه بدی که اینجور حافظه ها در ویندوز فون دارن ، اینه که حتما باید بازی یا برنامه ها رو باید از خود استور دانلود و نصب کنی ، که این کار با اینترنت ایران و حجمی بودن واقعا کار سختی هست .

Shahin007
2014/03/17, 08:14
این دوستمون که گفت : "16 گیگ حافظه ی داخلی.14 گیگ قابل دسترس کم نیست. "

باید بگم یه بدی که اینجور حافظه ها در ویندوز فون دارن ، اینه که حتما باید بازی یا برنامه ها رو باید از خود استور دانلود و نصب کنی ، که این کار با اینترنت ایران و حجمی بودن واقعا کار سختی هست .

دوست من الان این چه ربطی به نوع حافظه داشت؟
رم هم میخورد باید برنامه رو از استور دانلود کنن چون هنوز ویندوزفون 8 ** نشده.

Dan
2014/03/17, 08:26
دوست من الان این چه ربطی به نوع حافظه داشت؟
رم هم میخورد باید برنامه رو از استور دانلود کنن چون هنوز ویندوزفون 8 ** نشده.
منظورشون اینه که اگر رم میخورد میشد با کامپیوتر دانلود کرد و از طریق SD Card نصب کرد. اینطوری از خارج از استور هم میشه نرم افزار گرفت.

Shahin007
2014/03/17, 08:31
منظورشون اینه که اگر رم میخورد میشد با کامپیوتر دانلود کرد و از طریق SD Card نصب کرد. اینطوری از خارج از استور هم میشه نرم افزار گرفت.

همینجوری هم میشه با کامپبوتر برنامه رو دانلود کنن و با کابل گوشی رو وصل کنند کامپیوتر و برنامه رو نصب کنند.
مشکلی نداره.

Dan
2014/03/17, 08:41
همینجوری هم میشه با کامپبوتر برنامه رو دانلود کنن و با کابل گوشی رو وصل کنند کامپیوتر و برنامه رو نصب کنند.
مشکلی نداره.
اون روش چون نرم افزار واسط داره راه رسمی حساب نمیشه ولی خب بالاخره امکان پذیره.

hadis
2014/03/17, 12:30
ممنو از کمک همگی
من از xperia sp خوشم اومد ولی اگه خانواده راضی بشن
اگه نشد مجبورم g610 بخرم:-s