PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سخت ترین بازی عمرتان؟

codemaster
2014/03/15, 21:12
دوستان سلام
احتمالا خیلی از شما بازی های زیادی کردید و قطعا در این بین بعضی از این بازی ها سخت و یا خیلی سخت بودند.
مثلا برای من بازی darksouls واقعا سخت بود و همچنین bioshock infinite هم روی درجه سختی hard واقعا غیرقابل تحمل بود. شما چی سخت ترین بازی عمرتان چه بازی بود؟
26071

Arthur
2014/03/15, 21:39
من Borderlands رو انتخاب میکنم.
بعدش هم Alanwake

moslem9694
2014/03/16, 07:51
:livid:Resident Evil Nemsis

armageddon
2014/03/16, 07:53
fallout 3 >:P

kenzo
2014/03/16, 08:00
tomb raider 4
چون فوق العاده فکری بود و واقعاً لذت می بردم از بازی کردنش

Dan
2014/03/16, 12:30
اولین نسخه Operation Flashpoint

th e nd
2014/03/16, 12:36
WarCraft III البته بدون کد تقلب!

Shahin007
2014/03/16, 12:48
IGI 1
و
Splinter Cell قسمت اولش.
@};-

meelad
2014/03/16, 12:50
قلعه! (هر سه نسخه اش!)
اگه پیش بینی حمله رو نکرده باشی واقعا باید عکس العمل سریعی داشته باشی!

Lycas
2014/03/16, 13:09
Darksouls
Batllefield 3 / 4 Multiplayer
The Witcher 2
Call of Duty - Black Ops (درجه Hard واقعا غیرقابل تحمل بود)

codemaster
2014/03/16, 13:59
Darksouls
Batllefield 3 / 4 Multiplayer
The Witcher 2
Call of Duty - Black Ops (درجه Hard واقعا غیرقابل تحمل بود)

نه روی درجه سختی extreme و لی نرمالش که راحت بود

javad_90b
2014/03/16, 14:18
Deus Ex - Human Revolution :|

gamerisgood
2014/05/20, 21:19
فقط و فقط dark souls
1و2

aryaiee
2014/05/20, 22:09
والا من اصن بازی سوم شخص دوست ندارم ملی سخت ترین فکر کنم resident evil4 شایدم چون سوم شخص بود اینجوری شدم.البته با ps2 بازی کردم اونو خیلی وقت پیش

king-baxx
2014/06/05, 13:43
فک نکنم شما از بازی های قدیمی چیزی رو پلی کرده باشین که جز سخترن بازی هاتون باشه (%)

یه خاطره -
من بازی های ریسینگ رو خیلی دوس دارم - همه مدلی هم پلی داشتم
یه روزی تو یکی از گیم نت ها به فردی (حدودا 25ساله) برخوردم که بازی Midnight Club II
پلی میداد -

27414

از صحنه های بازی خوشم اومد - ) آزادی و سرعت و کمی پلیس و شهر بزرگ حرف اول رو تو بازی میزد
بعد از حرف زدن با این دوستمون میگفت - من 1 ماهه تو یکی از مراحل این بازی گیر کردم

حرفش رو باور نکردم - وبه سابقه خودم تو بازی های ریسینگ به گفتگو ادامه دادم -
خلاصه بازی رو تهیه کردم و نشستم بازی کردم - بازی دلچسبی بود اما سخت - دوس داشتم تا آخر این بازی رو برم حالا هر جور شده
بعد از طی مراحلی رسیدم به اون مرحله ای که این دوستمون تعریف میکرد بر خوردم - Paris

27408

مرحله پایانی این شهر واقعا دیوانه کننده بود - شخصا بدون هیچ حرفی 5 ماه سر مرحله آخر این شهر گیر بودم !!!!

- چندباری بازی رو پاک کردم - اما دوباره حسش میومد و سیو بازی رو ادامه میدام
تا اینکه بعدا از آخرین نصب بازی - بعد 2 هفته فوکوس روی مرحله پایانی شهر پاریس - تونستم این مرحله سخت رو تموم کنم - واقعا اون لحظه خندم گرفته بود - چرا باید اینجور باشه-
بعد طی اون مرحله وقت کش و دیوانه کننده به مرحله های بعدی رسیدم - ولی هیچ کدومش مثل اون سخت نبود -

بازی رو تموم کردم و جز ء تجربه های سخت بازی میدونستم- الان هم گه گداری این بازی رو آنلاین بازی میکنم

پیشنهاد میکنم این بازی رو تست بزنید ;)

moslem9694
2014/06/05, 14:13
فک نکنم شما از بازی های قدیمی چیزی رو پلی کرده باشین که جز سخترن بازی هاتون باشه (%)

یه خاطره -
من بازی های ریسینگ رو خیلی دوس دارم - همه مدلی هم پلی داشتم
یه روزی تو یکی از گیم نت ها به فردی (حدودا 25ساله) برخوردم که بازی Midnight Club II
پلی میداد -
27407

از صحنه های بازی خوشم اومد - ) آزادی و سرعت و کمی پلیس و شهر بزرگ حرف اول رو تو بازی میزد
بعد از حرف زدن با این دوستمون میگفت - من 1 ماهه تو یکی از مراحل این بازی گیر کردم

حرفش رو باور نکردم - وبه سابقه خودم تو بازی های ریسینگ به گفتگو ادامه دادم -
خلاصه بازی رو تهیه کردم و نشستم بازی کردم - بازی دلچسبی بود اما سخت - دوس داشتم تا آخر این بازی رو برم حالا هر جور شده
بعد از طی مراحلی رسیدم به اون مرحله ای که این دوستمون تعریف میکرد بر خوردم - Paris

27408

مرحله پایانی این شهر واقعا دیوانه کننده بود - شخصا بدون هیچ حرفی 5 ماه سر مرحله آخر این شهر گیر بودم !!!!

- چندباری بازی رو پاک کردم - اما دوباره حسش میومد و سیو بازی رو ادامه میدام
تا اینکه بعدا از آخرین نصب بازی - بعد 2 هفته فوکوس روی مرحله پایانی شهر پاریس - تونستم این مرحله سخت رو تموم کنم - واقعا اون لحظه خندم گرفته بود - چرا باید اینجور باشه-
بعد طی اون مرحله وقت کش و دیوانه کننده به مرحله های بعدی رسیدم - ولی هیچ کدومش مثل اون سخت نبود -

بازی رو تموم کردم و جز ء تجربه های سخت بازی میدونستم- الان هم گه گداری این بازی رو آنلاین بازی میکنم

پیشنهاد میکنم این بازی رو تست بزنید ;)
درست مثل خودمی من خودم البته قبلا استاد یعنی دکترای این بازی رو داشتم ولی من خودم داخل اون مرحله ای که شما میگین فکر کنم اونی که هر ماشین از یک طرفی میره باید باشه کلی مصیبت کشیدم سر این مرحله اصلا کل بازی به کنار این مرحله هم به کنار راستش خیلی دوست داشتم دوباره تجربش میکردم ولی دیگه cd رو ندارم

leonard
2014/06/05, 14:51
سخت ترین بازی که دیدم Metal Gear Solid پلی 1 بود
توی مرحله ای از بازی کاراکتر اصلی بازی را میبستن به صندلی برقی وشکنجه میدادن اگرطاقت میاوردی ونمیمردی میبردنت توی یه سلول که یه نگهبان داشت اونجا باید سس گوجه میریختی رو زمین و میخوابیدی روی سسها تا نگهبان فکرکنه خودکشی کردی به محض اینکه میومد داخل پامیشدی و دخلشو درمیاوردی و فرار میکردی،باور کنید تو همین قست بازی یه هفته مونده بودیم که باید چکار کرد!
کسانی که بازی کردن میدونن چی میگم مرحله آخر بازی کاربه جائی میکشه که فکر میکنی اصلا بازی سرکاریه.

king-baxx
2014/06/05, 17:43
خب - بازی بعدی که منو به خودش سوق داد و جز خاطرات بازی سخت شد- dino cr***s 2

27418

البته این بازی در اول سخت بودن و آسان بودن رو انتخاب میکنین -

من به خاطر وجود شخصیتهایی که تو بازی بود شیفته این بازی شدم -

27419

گیم پلی این بازی خیلی شبیه بازی اویل 3 است

من توی سونی 1 بازی رو در اول به صوردت نرمال رفتم - بازی هم اکشن هیجانی کمی معمایی بود

با چندتا از دوستم توی کلوپ جمع میشدیم و این بازی رو انجام میدادیم -

این بازی خیلی بهم فاز میداد - تا اینگه گذشت رسیدیم به یک مرحله که یک هفته منو درگیر خودش کرده بود - این مرحله زیر آب بود

27420

سکوییی که در عکس بالا هست باید توسط تفنگ موشک اندازی که از شاپ خریداری میکردین تخریب میشد -
ما تفنگ رو داشتیم اما - هیشکی به ذهنش نمیرسید که کجا باید به کار برد !!!!!

آقا چند روز گذشت - یهو یکی از رفیقامون که هم تپل بود و کمی خنگ دسته رو گرفت - من خسته بودم از اینکه راهی برای جلو رفتن پیدا نکرده بودیم
این دوست گامبومون همینجوری میچرخید و چرت و پرت تعریف میکرد - یهو یه تیر در کرد خورد به اون سکوو - و پایین اومد - باورم نمیشد خنگ ترین آدم جمع باعث حل مشکل بازی بشه !!!!
بهش نگاه کردمو - گفتم نه انگار یه چیزایی تو اون کلت هنوز زندس !! دسته رو ازش گرفتم - وبعد کم کم مراحلو طی کردیم - و این شد خاطره !

-
شاید بگید این کجاش مشکل بود ؟

اگه این بازی رو از اول به صورت سخت برید - واقعا بازی کردن مشکله -

ما بین بچه ها کل انداختیم کی میتونه این بازی رو با درجه سخت و از همه زودتر تموم کنه - خلاصه واقعا سخت میشد بازی

من تو این بازی (درجه معمولی) رکورد 6 ساعت رو دارم (البته نسخه تبدیل شده برای کامپیوتر) که تا پایانه بازی رفتم - ولی نتونستم با درجه سختی رکوردی ثبت کنم -
این بازی رو 8 بار به اتمام رسوندم -
~o)

7i7az
2014/06/05, 20:15
به نظر من بعد از بازی خنثی کردن مین ( پیش نصب ویندوز ایکس پی!!) ،بازی nfs Shift 2 با حد اکثر سختی(بدون کمک کامپیوتر) غیر ممکنه به 100% برسه
مخصوصا آخرین مرحله دریفت که من فقط تو اون گیر کردم
در حدی که کل مسیر رو با دریفت،به بهترین حالت ممکن رفتم،ولی امتیازم نرسید....

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk

imanb
2014/06/17, 13:40
10 سالم بود مرحله ی 3 ,IGI1 یک ماه طول کشید تا بردم
یادش بخیر

moli_ahmad
2014/06/17, 14:33
alone in the dark خیلی وقت پیش بود البته نسخه اول پلی استیشن چند جاشو واقعا گیر کردم اونجایی که میبایست تو مقبره با چراغ قوه حرف m رو بنویسی رو اون قسمت های فلزی تا در تابوت باز شه وچند جای دیگش

Reza Y
2014/06/24, 12:07
Silent Hill 1 اثر استاد بزرگ گیم Akira yamaoka واقعا بازی دشواری هست حتی روی ساده ترین درجه سختی

king-baxx
2014/07/03, 16:16
عجب غول وحشییه !!

سلام -با یکی از بازی های سخت دیگه اومدم که حتما بیشترتون تجربه ی این بازی رو دارین

Mortal Kombat Komplete Edition

27886

این بازی اول برای کنسول نسل هفتم یعنی xbox 360 و ps 3 با کلی سر و صدا اومد --

اما به قول سازندگان این بازی فروش رضایت مندانه ای روی کنسول ها را نداشت - بعد از گذشت چند ماه این بازی روی pc عرضه شد - (تولدی دوباره)

فروش زیاد این نخسه pc سازندگان این بازی رو متحییر کرد - چرا که فروش کل نسخه pc کمی بیشتر از هر دو کنسول بود ( مجزا) -

به قول سازندگان Mortal Kombat به خاطر فروش خوب این نسخه pc قسمت بعدی هم روی pc عرضه میشه !!

واقعا بازی قابل ستایشی بود - از نظر گیم پلی و گرافیک عالی بود -

27887

داستان بازی هم جوری بود که هر کسی قسمت داستانی این بازی رو دنبال میکرد - محال بود از ادامه بازی دست بر داره

البته این بازی خرجی هم بر گردن ما گذاشت - دسته هایی که برای کامپیوتر بودن که گه گداری با بچه ها دور همی یه pes 2013 میزدیم جواب گوی بازی Mortal Kombat نبود !!

چرا که بعد از چند ساعتی اشک دسته در میومد - دسته رو به خرابی میرفت -(منهدم شدن)

ما هم شوق بازی Mortal Kombat رو داشتیم -هیچی رفتیمو دو دسته اورجینال Xbox 360 گرفتم که گرونم گرفتم ( ت220) و یه

بلوتوث مخصوص دسته هم رفت تو پاچمون (بلوتوث مخصوص pc)

خلاصه روی هم رفته برای یه بازی 300 ت خالی شدم -

داستان بازی عالی بود - اما هر چه قدر جلو تر میرفتین بازی سختر و سختر میشد

27888

تا به اینکه به غول اصلی بازی رسیدیم----- (تازه داستان بازی ادامه داشت بعد از غول )

27889

کسایی که این بازی رو انجام دادن میدونن چی میخوام بگم - واقعا سخته کشتن این جانور !!!

چرا که شخصیتی که باید با اون این غول رو بکشین یکم دست پا چلفتیه !!! (بروسلیی)

البته میشه از کد تقلب استفاده کرد - اما من هر کاری کردم جواب نداد تو بازی ---

خلاصه ما شرط گذاشتیم بین داداشم که هر کس تونست این قول رو رد کنه یه تراول 50 ت از من بگیره -

واقعا جالب بود هر کس میشست برای بازی بعد از 15 دقیقه عرق شرم از صورتش جاری میشد !:P

بهد از یه هفته آخرم با کلی ترفند و حرکت تونستیم ردش کنیم -[..]

پیشنهاد این بازی رو برای کسایی که تجربش رو نکردن رو داریم -

worldblue
2014/07/03, 16:34
TomRider
HomeFront

aryaiee
2014/07/03, 16:44
TomRider
HomeFront

home front فقط واسه یه چیز سخت بود!مهمات خیلی کم بود!اون مرحله پشتیبانی هلیکوپتر بماند که 2 روز الاف بودم

Mostafa98
2014/07/03, 16:57
minecraft یک ساله سعی میکنم نتونستم تموم کنم.
یه چیزی ساختن باید 10 نفری گروهی بازی رو تموم کنی.

gamerisgood
2014/07/18, 15:10
minecraft یک ساله سعی میکنم نتونستم تموم کنم.
یه چیزی ساختن باید 10 نفری گروهی بازی رو تموم کنی.

دادا ماینکرف که اصلا بازی نیست که بخواد تموم شه
مثل اینه که بگی سیمز یا سیمسیتی رو نمیتونم تموم کنم

ALEX_HOT
2014/07/18, 17:22
آقا این بازی Ghost Recon هم سخت بود !!!!!
282392824028241

vahidsoltanian
2014/07/19, 03:31
عجب غول وحشییه !!

سلام -با یکی از بازی های سخت دیگه اومدم که حتما بیشترتون تجربه ی این بازی رو دارین

27886

اما به قول سازندگان این بازی فروش رضایت مندانه ای روی کنسول ها را نداشت - بعد از گذشت چند ماه این بازی روی pc عرضه شد - (تولدی دوباره)

فروش زیاد این نخسه pc سازندگان این بازی رو متحییر کرد - چرا که فروش کل نسخه pc کمی بیشتر از هر دو کنسول بود ( مجزا) -

به قول سازندگان Mortal Kombat به خاطر فروش خوب این نسخه pc قسمت بعدی هم روی pc عرضه میشه !!

27887

داستان بازی هم جوری بود که هر کسی قسمت داستانی این بازی رو دنبال میکرد - محال بود از ادامه بازی دست بر داره

البته این بازی خرجی هم بر گردن ما گذاشت - دسته هایی که برای کامپیوتر بودن که گه گداری با بچه ها دور همی یه pes 2013 میزدیم جواب گوی بازی Mortal Kombat نبود !!

ما هم شوق بازی Mortal Kombat رو داشتیم -هیچی رفتیمو دو دسته اورجینال Xbox 360 گرفتم که گرونم گرفتم ( ت220) و یه

27888

تا به اینکه به غول اصلی بازی رسیدیم----- (تازه داستان بازی ادامه داشت بعد از غول )

27889

کسایی که این بازی رو انجام دادن میدونن چی میخوام بگم - واقعا سخته کشتن این جانور !!!

خلاصه ما شرط گذاشتیم بین داداشم که هر کس تونست این قول رو رد کنه یه تراول 50 ت از من بگیره -

واقعا جالب بود هر کس میشست برای بازی بعد از 15 دقیقه عرق شرم از صورتش جاری میشد !:P

آره منم موافقم با اینکه 4 تا دسته بازی خراب کردم رو این بازی ولی هنوزم نصبه رو سیستم و بگم که واقعا کشتنش با بروسلی خودمون خیلی سخت بود من ک بزور تمومش کردم
ی بازی سخت دیگه هم بازی IGI 2 بود اون مرحله ای که دوربینش شکسته و از میان سبزه ها و تانک ها باید عبور کنیم خیلی سختی ها کشیدم

gamerisgood
2014/07/19, 12:21
عجب غول وحشییه !!

27886

27887

27888

27889

دادا وقتی با بروسلی (لو کین ) داری مبارزه میکنی که اسونه
امان از وقتی باید با رایدن باهاش مبارزه کنی
من که رو بالا ترین درجه سختیش کل زندگیم اومد جلو چشام

daiv777
2014/07/27, 17:55
Splinter Cell double agent
اینو یادم میاد
تو ی مرحله باید میرفتی تو ی کارخونه برا جاسوسی
خیلی طول کشید تا اون مرحله رو رد کنم

ata.sinner
2014/07/28, 12:07
بازی فکری machenariom و لیمبو
فال اوت ۳ فقط یه جاش گیر کردم که می رفت تو یک دستگاه تا بابا شو نجات بده
با disprados هم خیلی سر و کله زدم
قلعه هم سخت بود
ندای وظیفه ۴ مرحله اسنایپرش جایی که باید منتظر هلیکوپتر می موندی ام یک دو ساعت علافم کرد

king-baxx
2014/08/02, 15:22
سلام

با یکی دیگه از بازی های سخت ( واقعا سخت ) در خدمت دوستان گیمر و همه ی علاقه مندان به گیم ها هستیم -

امروز میخوام بازی معرفی کنم - که این بازی واقعن معنی سخت بودن رو به مخاطب میرسونه !!

دوستان با Q.U.B.E آشنا شوید --

28704

این بازی به صورت غیر رسمی وارد دنیای گیم شد و سروصدای رو برای اومدنش همانند بازی های امروزی رو نداشت.

من یادمه اون زمانی که این بازی اومد - بازی خیلی زیبای شرکت Valve یعنی PortaL 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=portal+2) رو بازی میکردیم -

کسانی که portal 2 رو پلی کردن با سبک و مدل این بازی آشناییت دارن -

بازی Q.U.B.E هم تغریبا به سبک portal 2 هست ولی پیچیده تر -

من سبک بازی portal 2 خیلی دوست داشتم - و با اینکه یک مرتبه بازی رو به آخر رسونده بودم - ولی باز هم شوق دوباره بازی کردنش رو داشتم -

تا اینکه یه روز =

یکی از دوستان setup این بازی Q.U.B.E رو که معلوم نبود به چه زبانیه آورد - خیلی از بازی تعریف میکرد - و

میگفت که این همون چیزیه که من دنبالشم - به قول دوستان خوراک خودته :P

- بعد از نصب بازی - و کمی توضیح در مورد سبک بازی - شیفته بازی شدم -

در این بازی شما اول با یک رنگ - بعد دو رنگ - وبعد سه و چهار رنگ سرو کله میزنید -

28705

ابتدای بازی خیلی سادس - ولی هر چه قدر که به مراحل بالاتر میروید - دیگه اصلا کلمه ساده بودن رو به یاد نمیارید :|

- در یک کلمه - واقعا این بازی - تمرکز عالی و هوش میخواد - اینکه چجور از موانع رد بشی و اجسام رو برای رفتن به مرحله بعد به کار بگیری واقعا بازی سخت میشه-

من یادمه تو یکی از مراحل - قسمتی از یه مرحله کلا اتاقی که توشی خاموشه و شما باید از روی حدس و گمان این مرحله کزایی رو رد کنین -:|

بعضی جاها هم با مخ و اعصاب شما بازی میکنه -

28706

- خلاصه ما هم بعد از گذشت چند مرحله ای این بازی رو به مدت 1 هفته گذاشتم کنار و ویندوز عوض کردیم -
بعد اومدیم دیدیم بازی بالا میاد اما سیو بازی از اول اومده :| ------ یاد اون لحظه ای که اون مرحله کزایی رو رد کردم افتادم -
گفتم بیخیال ما که نتونستیم - باشه برای بعدآ که وقتی پیش بیاد دوباره بازی کنیم -
-
این بازی رفت جزء پروژه های ناتمام من - و من نتوستم این بازی رو به اتمام برسونم -

-
پیشنهاد این بازی رو به دوستان دارم - چرا که معنی سخت بودن رو درک کنین -- :D

Mostafa98
2014/08/02, 15:36
دادا ماینکرف که اصلا بازی نیست که بخواد تموم شه
مثل اینه که بگی سیمز یا سیمسیتی رو نمیتونم تموم کنم
دادا میشه تموم کرد.
ولی طوووول میکشه.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

gamerisgood
2014/08/02, 15:48
دادا میشه تموم کرد.
ولی طوووول میکشه.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

جدی؟؟:-o
اه پسر من این همه مدت تو بازی میچرخیدم به هدف
پس یک هدفی داشته
یک عمره سر کارم

gobi
2014/08/07, 22:22
darksiders 2 تو ی مرحله فقط باید از fast travel استفاده میکردی ولی تا اون موقع نمیدونستم اصلا fast travel داره!! بعد ی هفته فهمیدم!!
یا اونجایی که باید دروازه های teleport رو باز میکردی.....x-(.....اونجا یک ماه گیر کردم تقریبا این شکلی شده بودم::o)

Oneshot Milad
2014/08/08, 00:47
بازی های زیاده بوده ..

اخریش splinter cell black list که یه قسمتش دوروز وقت برد تا ردش کنم ..

چون اکثرا بازیهارو درجه سخت بازی میکنم .. اکثرا هم یه جاهایی از بازی هست که . از نظر من باگ بازی حساب میشه .. من ازون جاها استفاده میکنم و رد میکنم اون قسمت رو ..

پیدا کردنشونم مثل بازی کردنش سخته :D

laadaan
2014/12/17, 14:05
فکر می کنم warcraft از بقیه بازی ها که انجام می دادم سخت تر بود

sahar66
2014/12/17, 14:14
TomRider

و بازی پیش فرض ویندوز اکس پی که نقطه میذاری یهو بمب منفجر میشه اخرش نفهمیدم چجوری بازی میشه والا همش ترکیدم.

AJOR
2014/12/17, 14:54
1- مرحله 15 بازی IGI 2 تقریبا سه هفته طول کشید تا ردش کنم! وقتی اول راهنمایی بودم بازی میکردم!

34744

2- بازی Neighbours From Hell یکی از مراحلش هر کاری میکردی 100% نمیشد ، این بازی هم برای خیلی وقت پیشه!

اما هر دو جزو بهترین باز هایی که انجام دادم ، مخصوصا دومی رو به همه دوستانی بازی نکردن توصه میکنم.

VFSDF
2015/02/09, 13:39
Darksouls 2

ErfanDL
2015/02/09, 14:46
Resident Evil 1

SAMAN
2015/02/09, 15:00
metro 2033
سخت ترین بازی عمرم بود.بخاطر جوگیر شدنم وقتی باید فیلتر ماسکو عوض می کردم ولی فیلتری پیدا نمیکردم ریتم تنفس من هم مثل کارکتر بازی میریخت بهم و بعضی مواقع میشد که می دیدم دارم سخت نفس میکشم.یه چند باری هم دچار تپش قلب شدم .دوبار کابوسشو دیدم. دوهفته بازی نکردمش . بعد با کمک ترینر تمومش کردم.

واقعا موافق ام دوست عزیز ..........

به علاوه مهمات هم پیدا نمیشد !

خیلی بازی سخت و جذابیه البته اگر اعصاب حرص خوردن رو داشته باشین !

من خودم 50 درصد ش رو رفتم و پاک ش کردم !

milad.sanandaj
2015/02/09, 15:15
portal 2
هم سخت بود هم فکری.

AH64-E
2015/02/09, 15:39
چون عادت ندارم بازیهای کامپیوتری که انجام میدم کمتر درجه سختی : Hard باشه اکثرا اگر گزینه Very High داشته باشه انتخاب می کنم ولی تنها بازی کنه من واقعا اذیتم کرد بازی Hitman : Absolution بودش ، عذاب الهی انگار بر من نازل شده بود .

AmirMahmood
2015/02/09, 15:58
out last
اخرش هم نتونستم تموم کنمش

AJOR
2015/02/09, 18:22
چون عادت ندارم بازیهای کامپیوتری که انجام میدم کمتر درجه سختی : Hard باشه اکثرا اگر گزینه Very High داشته باشه انتخاب می کنم ولی تنها بازی کنه من واقعا اذیتم کرد بازی Hitman : Absolution بودش ، عذاب الهی انگار بر من نازل شده بود .
درسته ، هرکسی بتونه درجه سختی آخر این بازی رو کاملا مخفی و بدون کشتن تموم کنه واقعا شاهکار کرده!
من فقط یک مرحله رو اینجوری تموم کردم !

invoker
2015/02/09, 21:13
سلام
بنظره بنده هیچ بازی مثل بازی لن سخت نخواهد بود ! چیزی که در مقابلت کامپیوتر نخواهد بود بلکه یک فردی هست که با فکر و هوش خودش در مقابلت قرار گرفته ! سخت ترین بازی های که بنده تجربه کردم اول تو بازی های لن هستش مثل دوتا Dota هیچ وقت هیچی بازی در حد چنین بازی های سخت نخواهد بود !!!
به دلایل خواصی ...

و اما بازی های افلاین ! از انجای که بنده سیستم ذغالی دارم خیلی باز نمیشه روش اجرا کرد ولی یه بار بازی مکس پین نصب که کردم خیلی باحال و تو یه مرحله خیلی سخت بود ! در کل جذابیت خوبی داشت ...

با تشکر

M.Ahmadi
2015/02/10, 08:50
به نظرم من igiبازی سختی بود 1و2 .

peto
2015/02/10, 09:33
IGI 1
کسی رو نمیشناسم که مرحله آخرشو تموم کرده باشه.
سخت بودنش یک طرفه ماجرا بود مشکل اصلیش این بود که زخیره هم نمیشد و اگه آخر یه مرحله میباختیم باید از اولش شروع میکردیم@-)

armageddon
2015/02/10, 09:53
قارچ خور خيلي سخت بود

Yaser_Aramesh
2015/02/10, 13:15
Dark Souls II.سختی این بازی به حدی بود که بیخیال جدی بازی کردنش شدم و ترینر نصب کردم (اینو قبلا هم تو تاپیک باگ های بازی ها گفته بودم :)))

daiv777
2015/03/03, 14:39
بنظرم بستگی داره سختی رو چی تعریف کنیم
یکی سختی رو به معماهای بازی میبینه
یکی دیگه سختی رو به درجه بازی میبینه (اسان-نرمال-سخت)
الان با این سوالا ذهن خودم درگیر شد که واقعا کدوم بازی سخت بود؟ :-? :))

SAMAN
2015/03/03, 22:19
IGI 1
کسی رو نمیشناسم که مرحله آخرشو تموم کرده باشه.
سخت بودنش یک طرفه ماجرا بود مشکل اصلیش این بود که زخیره هم نمیشد و اگه آخر یه مرحله میباختیم باید از اولش شروع میکردیم@-)

من تموم کردم !

همون خانومه دیگه .........

شیر زنی بود ! خدا حفظ ش کنه ..........

خفت ش کردم تو یه گوشه رگبار رو بستم بهش !

M.Ahmadi
2015/03/04, 14:27
منم یه 3ن-4نفری میشناختم که تموم کردن.

Viper95
2015/03/04, 15:59
مرد میخواد dark souls و half life رو بتونه رو سخت ترین درجه و بدون تقلب بره .

خود gta هم بدون رمز بازیه سختیه . :D

Blue Lotus
2015/03/07, 13:20
من که همه بازی هارو رو حالا مدیوم میرم و هیچ بازی معروفی هم تاحالا اونقدر سخت نبوده که بشه اینجا نام بردش و فوقش در بدترین حالت با چند بار دوباره از سیو آوردن رد میکنی قسمت سخت رو ، فقط یادمه سال ها پیش بازی igi 1 سیو نداشت و باید کل یک مرحله رو کامل میرفتی تا سیو بشه دهن سرویس میکرد بار ها و بار ها و بارها میرفتیم تا تموم بشه مرحله یادش بخیر واقعا سخت بود

JerJis
2015/03/07, 13:58
Dark Souls II.سختی این بازی به حدی بود که بیخیال جدی بازی کردنش شدم و ترینر نصب کردم (اینو قبلا هم تو تاپیک باگ های بازی ها گفته بودم :)))

بازیش زیاد سخت نیست . باید یاد بگیری چطوری بازی کنی اونوقت برات خیلی لذت بخش میشه و زمان هم میبره تا یاد بگیری. باور کن \m/

dvorah
2020/01/17, 09:20
رزیدنت اویل اچ دی ریمستر

AmirLking
2023/08/23, 01:22
من تمام بازی هایی که شما دارید میگید رو کامل روی درجه سختی آخر تموم کردم ، به غیر از Call Of Duty - Black Ops.مرحله آخرش روی بالاترین درجه سختی گیر کردم و هر کاری کردم ، نتونستم تمومش کنم.
روی اندروید هم بازی Trap Dungeon با اینکه دو بعدی هست ، ولی همیشه با تله هاش منو غافلگیر میکنه و واقعا سخته.

Optimus Prime
2023/08/24, 21:50
Alan Wake:emoji_smiley-26:

mamaly1991
2023/08/27, 19:21
مجموعه بازی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Commandos: Behind Enemy Lines

Commandos: Beyond the Call of Duty

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)Commandos 2: Men of Courage (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Commandos 3: Destination Berlin

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)Commandos: Strike Force (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)