PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام به دوستان

ishbalit
2014/03/12, 20:31
سلام. میشه لطفا دوستان یک مقایسه بین بلک بری z30 و لومیا 1020 ارایه بدن. برا خرید بینشون مرددم؟
ممنوونم
البته من یک کاربر غیر حرفه ای هستم و از اندروید منزجر شدم. برا همین میخوام یه گوشی جدید ترو با امکانات تر با سیستم عامل متفاوت بخرم. لطفا راهنمایی بفرمایید

Reza Eshraghi
2014/03/12, 20:43
سلام. میشه لطفا دوستان یک مقایسه بین بلک بری z30 و لومیا 1020 ارایه بدن. برا خرید بینشون مرددم؟
ممنوونم
البته من یک کاربر غیر حرفه ای هستم و از اندروید منزجر شدم. برا همین میخوام یه گوشی جدید ترو با امکانات تر با سیستم عامل متفاوت بخرم. لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام ابراهیم جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
لطفاً برای تاپیک هاتون عنوان مناسب انتخاب کنید و سعی کنید عنوانی انتخاب کنید که در یک عبارت خیلی کوتاه بتونه تقریباً نیازتون رو توضیح بده !
در انتخاب محل صحیح جهت ایجاد تاپیک هم دقت کنید تا نیاز نباشه دوباره تاپیک بزنید ! ( منظورم تاپیککتون در بخش بحث آزاد هست که اشتباه هست ! )

لطفاً یک عنوان مناسب برای جایگزینی عنوان فعلی انتخاب کنید و بهم اعلام کنید تا عنوان تاپیک رو ویرایش کنم !

Shahin007
2014/03/12, 23:26
سلام دوست عزیز...

بلک بری توی ایران کاربردش خیلی کمه...وابستگی به اینترنت و محدودیت زیادش و همچنین ارزش خرید کم.
مشکلاتی از قبیل کمبود اپلیکیشن هم داره.

لومیا 1020 یک کمرا فون حرفه ای هستش...اما اگه شما عکاس نباشی اصلا نمیتونی از امکانات دوربینش استفاده کنی.
حتما باید قبلا با دوربین DSLR کار کرده باشی تا بتونی با این کمرا فون حرفه ای عکاسی کنی.
اگه با این ها مشکلی نداری لومیا 1020 انتخاب خوبیه.در غیر این صورت سمتش نرو.
ولی اگه دوربین به اون صورت حرفه ای لازم نداری و با فبلت مشکل نداری میتونی روی لومیا 1520 هم فکر کنی.
فبلت بسیار قوی با مشخصات سخت افزاری عالی و سیستم عامل عالی یکی از بهترین هاس.
@};-