PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز 8 روی هارد نو! چطور باید این کارو بکنم

rezashams7
2014/03/12, 19:04
سلام دوستان... پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

من الان روی یه هارد 160 sata ویندوز 8 رو دارم... می خوام یه هارد 1TB رو سیستم بذارم و ویندوز ۸ رو نصب کنم
راهنمایی می کنید چطور باید این کارو بکنم؟

Reza Eshraghi
2014/03/12, 20:14
سلام دوستان... پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

من الان روی یه هارد 160 sata ویندوز 8 رو دارم... می خوام یه هارد 1TB رو سیستم بذارم و ویندوز ۸ رو نصب کنم
راهنمایی می کنید چطور باید این کارو بکنم؟

سلام آقا رضا عزیز ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
دقیق تر سؤالتون رو توضیح بدین برادر !
الآن یه دونه هارد 160 گیگابایتی دارین که روش ویندوز 8 نصبه و یه هارد 1 ترابایتی هم دارین که میخواین کنار اون اضافه کنید و روی اون هم ویندوز 8 بریزید ؟!
منظورتون همینه ؟!

rezashams7
2014/03/13, 08:14
آقا رضا ممنون
هارد 160 رو کلا جدا می کنم و می ذارم کنار... هارد 1TB رو نصب می کنم... حالا می خوام ویندوز 8 رو روی هارد نو نصب کنم...
چیکار باید کرد؟

javad_90b
2014/03/13, 08:41
آقا رضا ممنون
هارد 160 رو کلا جدا می کنم و می ذارم کنار... هارد 1TB رو نصب می کنم... حالا می خوام ویندوز 8 رو روی هارد نو نصب کنم...
چیکار باید کرد؟

با اجازه دوستان
خوب دوست عزیز ، این که آسونه ، وقتی هارد 1ترا وصل کردن ، بعد برین تو بایوس ( وقتی کامپیوتر روشن کردین ، چند بار Delete رو کیبورد رو بزنین ، بعد وارد بایوس میسین ) بعد که وارد شدین تو قسمت بوت بایوس ، اول شما DVD-RW بزارید و تو بوت دوم هم هارد 1ترا ، بعد F10 رو بزنین و Save کنین ، بعد کامیتوتر ریستارت میشه و DVD ویندوز رو بزارین وشروع کنین به نصب ویندوز ، بعد اونجا میتونین هارد خودتون پارتیشن بندی کنین .

امیدوارم ساده توضیح داده باشم :)>-

Reza Eshraghi
2014/03/13, 08:44
آقا رضا ممنون
چیکار باید کرد؟

در اصل میخواین نصب ویندوز از صفر روی هارد صفر کیلومتر و پارتیشن بندی رو یاد بگیرید ؟!
چون در این صورت سؤال و تاپیکتون دیگه مربوط به این بخش نمیشه و باید تاپیک منتقل بشه !

rezashams7
2014/03/13, 09:42
آقا javad بسیار ممنونم
آره همین کارو می خوام بکنم

rezashams7
2014/03/13, 09:43
در اصل میخواین نصب ویندوز از صفر روی هارد صفر کیلومتر و پارتیشن بندی رو یاد بگیرید ؟!
چون در این صورت سؤال و تاپیکتون دیگه مربوط به این بخش نمیشه و باید تاپیک منتقل بشه !

آقا ببخشید حواسم به موضوع این بخش نبود... عذرخواهی می کنم

javad_90b
2014/03/13, 20:30
آقا javad بسیار ممنونم
آره همین کارو می خوام بکنم

خواهش میکنم رضا جان @};-
الان مشکلت حل شده ؟ ، یا مشکلت با پارتیشن بندی بود ؟