PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدفون های جدید و زیبای Sony

saeid6574598
2014/03/11, 22:16
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

هدفون های سری MDR سونی به دلیل طراحی منحصر به فرد و ارائه بیشترین امکانات پخش صدای با کیفیت، همواره مورد تحسین بسیاری از کاربران قرار گرفته اند. در همین راستا، این کمپانی اقدام به راه اندازی خط تولید جدید هدفون های MDR کرده است. محصولات سونی که شامل 11 هدفون متفاوت می گردد، در دو مدل MDR-ZX و MDR-EX وارد بازار خواهند شد. هر دو سری، با تمرکز ویژه روی فاکتورهایی همچون تولید امواج بی نقص، استایل آرگونومیک، قابلیت حمل آسان و مقرون بصرفه بودن، تولید شده و دارندگان آن حسی خارق العاده از گوش دادن به موسیقی را تجربه خواهند کرد.

مدل MDR-ZX750BN که جزو هدفون های سر بند بشمار می رود، امکاناتی مانند ایزوله سازی سیگنال ها، کاهش محدوده نویز و اتصال بلوتوث را در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از رابط بلوتوث، کاربران قادر به اشتراک گذاری فایل های صوتی کامپیوتر شخصی، تلفن هوشمند، تبلت و یا نوت بوک خود با دستگاه خواهند بود. همچنین به کمک فناوری NFC می توان تنها در مدت زمان سه ثانیه اتصال بی سیم را میان هدفون و دیگر تجهیزات سازگار برقرار کرد. درایورهای صوتی 40 میلیمتری، به خوبی تمامی نقاط گوش را پوشش داده و صدا را با بالاترین جزئیات ممکن انتقال خواهند کرد. به گفته سونی، MDR-ZX750BN حدود 98 درصد از میزان اعوجاج و تداخلات الکترومغناطیسی فضای اطراف را کاهش می دهد که سبب گردیده، این هدفون گزینه ای ایده آل برای پخش آهنگ در اماکن پر سر و صدا و شلوغ محسوب شود. تامین توان مورد نیاز، بر عهده نسل بهینه سازی شده باطری های لیتیوم یونی است که 13 ساعت کارکرد بی وقفه در حالت بیسیم (فعال بودن ویژگی حدف نویز)، اثبات کننده این ادعا است. به منظور برقراری تماس های تلفنی و مکالمات آنلاین، یک میکروفن با امکان سوئیج بین حالت های مختلف تدارک دیده شده است.

محصول دوم، هدفون MDR-ZX610AP است که در چهار رنگ متنوع همراه با درایورهای صوتی 40 میلیمتری مجهز به واحدهای نئودیمیوم عرضه خواهد شد. MDR-ZX610AP با نسبت سیگنال به موج 104 دسیبل و تجزیه موشکافانه امواج، هویت واقعی هر یک از سطوح فرکانس را پدید می آورد. همچنین به وسیله برنامه کاربردی Google Play می توانید در نقش یک کنترل از راه دور ایفای نقش کنید. در سری MDR-EX، هدفون درون گوشی EX650AP با طراحی مجدد درایورهای 12 میلیمتری برای بهبود خروجی و استفاده بی دردسر از آن، به میدان رقابت بازگشته است. بهره گیری از ماده ای موسوم به Solid Brass در ساختار این هدفون، موجب افزایش محدوده پاسخ دهی و کاهش وزن گردیده است. Solid Brass در ساخت انواع آلات موسیقی مانند ترومپت و سازهای بادی مورد استفاده قرار گرفته و ماده ای مشابه با ترکیب فلزات مس و روی می باشد. Solid Brass سنگین تر از آلومینیوم بوده و ارتعاشات ناشی از نویز را تا حدود زیادی خنثی می کند. هدفون هایی که در انتهای نام آنها عبارت AP عنوان گردیده، دارای میکروفن و ریموت مخصوص چت خواهند بود. تنها نکته منفی، طول 1.2 متری کابل هدفون های سری MDR-EX و MDR-ZX است که برای کاربران پر جنب و جوش دردسر ساز خواهد شد. محصولات جدید سونی، از آپریل سال جاری ابتدا به بازارهای اروپا راه پیدا خواهند کرد.

fr_sdgh
2014/11/21, 21:09
200 دلار کجاش مقرون بصرفس :دی
مقرون بصرفه یعنی گوشی sony L
حالا یه ایرفون از نوکیا لومیا دارم که ارش خیری راضی نیستم! لطفا یه هدفون/ایرفون برای گوشی و pcم تا سقف 200 تومن پیشنهاد بدین لطفا. البته انتظار دارم کیفیتش از ایفون مذکور بالاتر باشه :دی میشه واقعا!!!

aryaiee
2014/11/21, 21:13
200 دلار کجاش مقرون بصرفس :دی
مقرون بصرفه یعنی گوشی sony L
حالا یه ایرفون از نوکیا لومیا دارم که ارش خیری راضی نیستم! لطفا یه هدفون/ایرفون برای گوشی و pcم تا سقف 200 تومن پیشنهاد بدین لطفا. البته انتظار دارم کیفیتش از ایفون مذکور بالاتر باشه :دی میشه واقعا!!!

توی تاپیک زیر ما همینجوری دور هم بودیم عزیز جان؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B5%D8%AF%D8%A7/page2

fr_sdgh
2014/11/21, 21:28
توی تاپیک زیر ما همینجوری دور هم بودیم عزیز جان؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B5%D8%AF%D8%A7/page2
نمیتونستم باید در مقابل مقرون بصرفه بودن قیام میکردم
آخه منم سونی دوست دارم
بریم سر همون تاپیک خودمون... که شا هم حسادت نکنی به آقای سعید 67...

aryaiee
2014/11/21, 21:34
نمیتونستم باید در مقابل مقرون بصرفه بودن قیام میکردم
آخه منم سونی دوست دارم
بریم سر همون تاپیک خودمون... که شا هم حسادت نکنی به آقای سعید 67...
من حسود نیستم ;))
نگران اینم با این قیام ات که خونتم به جوش میاد نظم هم بهم میریزی بعد این جوشش خون شما رسما منجر به دادن اخطار بهت میشه...خیلی سعی کن خونت دیگه به جوش نیاد کار میده دستتون!