PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب برترین کاربر و مدیر سال 1392 فروم سخت افزار

Castiel
2014/03/10, 10:55
سلام دوستان عزیز

در نظر داریم تا همانند روال معمول فروم، در پایان سال، برترین کاربر و مدیر فروم را به انتخاب شما عزیزان انتخاب کنیم. می توانید نام مدیر و کاربر برتر را با توجه به فعالیت های مفید آنها اعلام کنید.

برترین کاربر و مدیر فروم با جمع بندی نظرات شما سروران گرامی، در روز 29 اسفند ماه اعلام می گردد.
با تشکر

AmirMahmood
2014/03/10, 10:58
در مدیران رضا عشراقی و ارمین
در کاربران هم چون زیادن خودشون بیان کاندید شن ما بهشون رای بدیم:دی

Reza Eshraghi
2014/03/10, 11:07
در مدیران رضا عشراقی و ارمین
در کاربران هم چون زیادن خودشون بیان کاندید شن ما بهشون رای بدیم:دی

امیر محمود جون برم ثبت احوال فامیلم رو عوض کنم ؟!! :P ;)

قطعاً داداش آرمین بهترین مدیر سال هست هیچ شکی هم در این قضیه نیست ! :x@};-

ARMIN
2014/03/10, 11:11

رضا - تو هم راى بده براى بهترين كاربر و مدير. (غير از من!)

حسام جان منم كمى فكرهام رو بكنم راى خودم رو در تاپيك اعلام ميكنم.

AmirMahmood
2014/03/10, 11:16

اا اشتباه املایی مگه داره ؟؟ اگه داره شرمنده از دوران دبستان همشه دیکته رو با 10 پاس میشدم :)

Reza Eshraghi
2014/03/10, 11:29
رضا - تو هم راى بده براى بهترين كاربر و مدير. (غير از من!)

حسام جان منم كمى فكرهام رو بكنم راى خودم رو در تاپيك اعلام ميكنم.

در مورد کاربر شما فکرهاتو بکن منم می کنم بعدش با هم یه مشورتی می کنیم اگه دوست داشتی و موافق بودی نظر مشترک میدیم !
در مورد بهترین مدیر هم چونه نزن وگرنه با این طرفی : :ar!
:))

sh_2500K
2014/03/10, 11:40
من هم آرمین جان و آقای اشراقی رو جزو بهترینهای فروم میدونم.

IMAN4K
2014/03/10, 12:13
بنده هم به مدیران آقای اشراقی و آقا آرمین عزیز رای میدم.
امیدوارم سال جدید موفقیت ها و پیشرفت های زیادی رو (با کمک اهالی سخت افزار) در این فروم و وبسایت ببینیم.

Lycas
2014/03/10, 12:17
همه مدیران واقعا زحمت میکشن و همه برای من حکم استاد رو دارند هستند. البته من کی باشم که مدیران و زحمت کشان این انجمن رو تایید یا رد کنم !
فقط اون چیزی رو که تجربه کردم میگم !

به نظرم عقاب تیز بال انجمن b-( (آقا رضا اشراقی) بهترین مدیر هستند. که همیشه ایشون رو به زحمت میندازم ! سرور و استاد بزرگ ما که هنوزم افتخار شاگردی ایشون رو نداریم. آقا آرمین، یکی از مدیر های بسیار فعال و عزیز فروم هستند @};-

برای بخش مبایل هم آقا یاسر (n8-yaser) و آقا میعاد (Dan) که جا داره ازشون تشکر کنم :x

بهترین کاربران هم به نظرم آقا ناصر عزیز (iSteve) و آقا شاهین گل (Shahin007) هستند :x

kenzo
2014/03/10, 12:50
خیلی ها هستن که شایسته تشکر می باشند اما انتخاب بنده این دونفر هستند امیدوارم دوستان دیگر ناراحت نشوند

آقا حسام شالیکاریان عزیز و آرمین گل

lastshepherd
2014/03/10, 12:52
بهترین مدیر: بدون شک آقا آرمین عزیز.

برای قسمت مدیر برتر اگر به صورت نظرسنجی هم قرار می گرفت خیلی خوب بود.

Reza Eshraghi
2014/03/10, 14:14
دوستان عزیز لطف دارند و من رو خیلی خیلی شرمنده خودشون کردن ! :((:x@};-
ولی خب از هردسته یک نفر انتخاب میشه یک کاربر برتر سال و یک مدیر برتر سال !
کاربران برتر هم به زودی با داداش آرمین مشورت می کنم و نظرمون رو اعلام می کنیم شاید به طور مشترک و شاید هم به صورت مجزا !
من بهترین مدیر رو در درجه اول خود جناب شالیکاریان عزیز میدونم و در درجه بعد داداش آرمین عزیز ! :x@};-

ARMIN
2014/03/10, 14:59
دوستان بايد از بين مديران يك نفر و از بين كاربران هم يك نفر رو معرفى كنند.

me.mr
2014/03/10, 15:26
به نظر من آقای اشراقی لیاقت مدیر برتر شدن رو دارن@};-
از بین کابران، آقا ناصر (isteve) هم شایسته این مقام هستن@};-

sima_f
2014/03/10, 15:27
بهترین مدیر: آقای آرمین
بهترین کاربر انتخابش خیلی سخته نمیدونم .:-?

SAMAN
2014/03/10, 15:35
پیشاپیش @};- @};- @};-
بهترین مدیر: ARMIN 2012
بهترین کاربر:isteve

mostafa392
2014/03/10, 15:38
من مدت زیادی نیست که در این فروم فعالیت می کنم شاید 2 یا 3 ماه .
و تو این مدت آقا رضا اشراقیو همیشه تحسین کردم . بخاطر صبر و حوصله که همیشه در مشاوره کاربران داشتن .
و کاربران نیز isteve.

Arthur
2014/03/10, 17:00
بهترین مدیر : Alonewolf
بهترین کاربر : iSteve

با تشکر از همه مدیران و کاربران انجمن سخت افزار.

old gamer
2014/03/10, 17:16
همه خوبن ولی چون گفتید یکی : بهترین مدیر آرمین ARMIN 2012 بهترین کاربر ناصرخان iSteve

Aliover
2014/03/10, 17:17
بهترین کاربر : iSteve

Shahin007
2014/03/10, 18:05
ای دل غافل...انگار همین دیروز بود همین تاپیک ولی مال سال 91 بود که شرکت کردم...چه زود رسید...

انتخاب هم که دیگه همه دوستان عالی هستند...از دوستان جدیدی هم که به جمعمون پیوستن بعضی ها واقعا خوب فعالیت میکنن...

انتخاب من: رضا جان بین مدیران هستش که کارش درسته و دلسوزانه و دقیق وظیفش رو انجام میده...ایشالا همیشه موفق باشه.
بین کاربران گل هم : ناصر عزیز دوست گلم رو انتخاب میکنم...بهترین آرزوها رو براش دارم.

البته از ارزش مدیران و کاربران عزیز دیگه چیزی کم نمیشه و جاشون تو قلب ما هست.
همگی سال خوبی داشته باشین.@};-

Yaser_Aramesh
2014/03/10, 19:30
همینجا از همه ی کسانی که در این سال همراه مجموعه بودند و به هر نحوی در رشد مجموعه نقش داشتند تشکر میکنم و امیدوارم سال 93 سالی پر از موفقیت و شادی برای این عزیزان باشه @};-

از نگاه بنده آقا آرمین مدیر برتر و آقا ناصر کاربر برتر سال 1392 هستند .

پیشاپیش هم به مدیر و کاربر برتر سال 92 تبریک عرض میکنم @};-

gonzoo
2014/03/10, 19:53
درود
بهترین مدیر: حسام شالیکاریان عزیز
بهترین کاربر: مهدی (Arthur) عزیز که ارادت خاصی نسبت بهش دارم
:x:x

VSH-Katana
2014/03/10, 21:03
برای کاربر به خودم :دی شوخی کردم به شاهین 007 رای میدم ! البته نمیدونم امین (old gamer ) الان کدومه :دی
برای مدیر هم به (خودم :دی) به یاسر دوست خوبم رای میدم n8yaser! پارتی بازیه دیگه!

Arthur
2014/03/10, 21:45
درود
بهترین مدیر: حسام شالیکاریان عزیز
بهترین کاربر: مهدی (Arthur) عزیز که ارادت خاصی نسبت بهش دارم
:x:x
بابا بیخیال داداش کسری!
ما که کلا نبودیم!فکر نمیکنم لیاقتش رو داشته باشم.
ولی بازم قربونت که انقدر به من لطف داری.:x

magiteq
2014/03/10, 22:57
از لحاظ تجربه بی شک ارمین عزیز از بقیه سر تر هست
در بین کابران هم به ناصر عزیز دوست خوبم تبریک میگم به خاطر پیشرفت زیاد اش به طوری که کاندیدای بهترین کاربر سال میشه و امیداورم بهترین کاربر سال هم بشه
رضای عزیز هم با حوصله فراوانی به دوستان کمک میکنه و خیلی سمت اش رو جدی گرفته و این خوبه

ARMIN
2014/03/11, 00:57
خدا رو شکر بلاشک یکی از فنی ترین و شاید بهترین در بین فروم ها از نظر پیشنهادات فنی هستیم. تمامی دوستانی که در تمام زمینه ها، ائم از موبایل و تبلت و لپ تاپ و کامپیوتر فعالیت می کنند از سرمایه های انجمن سخت افزار هستند. آقا محسن - AlonewWolf، آقا میعاد - Dan، و آقا امین - Old Gamer که این اواخر به جمع مدیران پیوستند هر سه از دوستان و یاران عزیز من در سال 92 بودند که تجربه و تخصص خودشون رو در فروم به کار گرفتند و خوشحالم افتخار همکاری رو با این عزیزان تا به این لحظه داشتم. هر سه عزیز رو دوست دارم.

در مورد آقا رضا اشراقی هم که همکار عزیزمه، شاید دوستان باور نکنید ایشون با موبایلشون روزی نیم ساعت در مورد مسائل مدیریتی فروم با من تماس میگیره. نمیدونم پول قبض موبایل ایشون در ماه چقدر میاد ولی مطمئن هستم بالای 90 درصد هزینه ی موبایل ایشون مربوط به تماسهاش با من و حل مسائل فرومه. ایشون همیشه حاضر در صحنه بودند و هستند. ایشون دست راست منه. هرچند گاهی احساسی میشه اما خوب، هر روز داره بهتر کار میکنه.

آقا بهنام عزیز هم که امسال تو فروم کم دیدیمشون اما زحماتشون در بخش برون مرزی انجمن علی الخصوص در شبکه های اجتماعی عیان هست، از قلم نیفتند که ایشان بسیار زحمت می کشند.

و اما انتخاب، نمیدونم آیا میشه جناب آقای پناهی رو به عنوان مدیر برتر انتخاب کرد یا نه، ایشون با تغییر سرور و به روز رسانی انجمن دو مشکلی اساسی که خیلی وقت بود باهاش روبه رو بودیم رو برطرف کردند. بستر مناسب امروز رو ایشون فراهم کردند و همیشه با روی باز مسائل و مشکلات کاربران رو بررسی و تا حد امکان به همه کمک میکردند. من آقای پناهی رو به خاطر زحمات بی دریغشون برای انجمن مدیر برتر سال 92 میدونم.

در مورد کاربر هم، ابتدا بگم خیلی خوشحالم که هم اکنون دو سه نفر از خانم ها از اعضای ثابت انجمن هستند.
هرچند هنوز تعداد این عزیزان کمه و یا فعالیتشون زیاد نیست اما تا همین جاش هم خیلی خوبه که موفق شدیم بستر مناسبی رو برای حضور خانم ها بوجود بیاریم، این از موفقیت های همه ی ماست.

از دیگر موفقیت های ما حضور کاربران متخصص مثل آقا ناصر iSteve هست. اینکه همه ی اعضا با هم توانستیم فضایی در انجمن داشته باشیم که بتوانیم از تجربیات و اطلاعات ایشان و دیگر اعضای حرفه ای و متخصص انجمن، ائم از امیرمحمود AmirMahmood و mla، و th e nd بهره مند بشیم جزو دستاورد های ماست. از همه ی این عزیزان هم به خاطر حضور گرمشون تشکر میکنم.

و اما در مورد انتخاب، من کاربر Shahin007 رو به عنوان کاربر برتر انتخاب میکنم، ایشون با حضور دائمی در فروم و اطلاعات خوبشون در مورد موبایل و تبلت بسیار یاری رسان انجمن بودند.

و در آخر بگم، هر کدوم از این دوستان انتخاب شوند و یا نشوند، ما خوشحال از حضورشان در انجمن هستیم و دلمون برای تک تک این عزیزان تنگ میشه.

موفق باشید.

th e nd
2014/03/11, 07:53
مدیر : ARMIN 2012

کاربر: AloneWolf

Castiel
2014/03/11, 09:08
خب دوستان عزیز جوایزی هم برای مدیر و کاربر برتر در نظر گرفتم که البته مراحل ارسال آن به سال 93 موکول می شود.

Editor In chief
2014/03/11, 09:42
دوستان عزیز و گرامی بنده سلام

از اینکه این دوستی را در بین شما عزیزان می بینیم باعث مسرت و سرافزاری بنده است. آرمین جان عزیز از اینکه به من لطف داشتی ممنونم اما بنده ترجیح می دهم عزیزانی دیگر که بسیار بیش از بنده برای ارتقاء سطح کیفی و کمی مجموعه تلاش کردند جایزه بگیرند. به طور حتم جوایزی هر چند کوچک برای این عزیزان در نظر خواهیم گرفت. البته رضا اشراقی فکر کنم یک جایزه هم از ما طلب دارد که به طور حتم تقدیم می گردد. همه شما عزیزان مجموعه هستید و امیدوارم که همیشه شاد و سالم باشید و قدر این دوستی خود را بدانید چون هیچ لذتی بهتر از داشتن یک دوست خوب نیست. در مورد مدیر و کاربر برتر همه از نظر من همه شما عزیزان بهترین هستید و واقعا من نمی توانم کسی را به عنوان برتر انتخاب کنم.

خوش و پاینده باشید.

old gamer
2014/03/11, 11:07
آقای پناهی راست میگه خداییشم همه زحمت کشیدن و بجای کاربر و مدیر منتخب من اعلام میکنم فروم مجله فروم منتخب من هست به خاطر جو دوستانه و گرم و بار علمی بسیار و نظم عالی و خیلی موارد دیگه که جای تبریک داره برای همه دستاندرکاران و کاربران فروم. :x

Reza Eshraghi
2014/03/11, 21:00
خب نوبت انتخاب من در بخش کاربر برتر رسید !
من هم مثل داداش آرمین و ضمن احترام به همه کاربران عزیز و تشکر و قدردانی از زحمات همه عزیزان و دوستان بزرگوار و همراهان همیشگی انجمن سخت افزار آقا شاهین دوست و برادر بسیار عزیزم رو کاربر برتر سال 1392 میدونم ! البته باز هم میگم همه دوستان زحمت کشیدن و قدردان زحمات همه دوستان و عزیزان هستیم و انتخاب ما هیچ چیز از ارزش های سایر عزیزان کم نمی کنه و طبق گفته جناب پناهی عزیز و امین جان همه بهترین بودن و کار بسیار مشکلی بود این انتخاب برای من از بین چند نفری که مد نظر داشتم ! البته فاکتورهایی رو مد نظرم داشتم و براساس اون این انتخاب رو کردم ! مداومت توی حضور و آنلاین بودن ، نوشتن خبرها و بررسی های مفید ، کمک و مشاوره به کاربران عزیز و بدون حاشیه و منظم بودن فاکتورهای من بود که واقعاً شاهین جان عملکردش بسیار عالی بود از نظر من ! توی بخش موبایل و تبلت کولاک کرد در کنار اساتید عزیز بخش موبایل آقا میعاد و همکار عزیزم آقا یاسر و تا جای ممکن توی این بخش به کاربران کمک های خیلی خوبی کرد و مشاوره هاش واقعاً همیشه مورد تأیید آقا میعاد و آقا یاسر بود و توی بخش سخت افزار هم تا جایی که از دستش برمیومد به ما کمک کرد توی مشاوره سیستم و حل مشکلات سخت افزاری و خبرهای خیلی خوبی هم در بخش سخت افزار و هم در بخش تخصصی خودش موبایل نوشت و اوج کولاکش با سریال برترین های Techspot بود که توی این بخش هم یکی از خبرهاش برنده برترین خبر دوره دوم خبر و بررسی برتر شد ! میزان آنلاین بودنش هم می دیدم که گاهی اوقات پا به پای من آنلاین هست با این که دانشگاه داشت و حتی توی موقع امتحان هم آنلاین بود !
به هر حال این نظر شخصی من و آقا آرمین بود و انتخاب قطعی و نهایی و نظر صائب رو مدیر کل عزیز جناب شالیکاریان عزیز و دوست داشتنی در این مورد خواهند داد که همه ما انتخاب ایشون رو بهترین و اصلح ترین انتخاب می دونیم ! @};-
انشاء الله هرکسی که انتخاب میشه مبارکش باشه و بدونه قطعاً شایسته این انتخاب بوده !
پیشاپیش به کاربر برتر سال 1392 انتخاب شایسته اش رو تبریک میگم ! :x:x@};-@};-=D>=D>=D>=D>

Castiel
2014/03/14, 22:52
سایر دوستان نظری در خصوص برترین کاربر و مدیر ندارند؟ جوایز را تقدیم کنیم؟!

moli_ahmad
2014/03/15, 06:56
ضمن تشکر از همه انتخاب بسیار سختی هست وقتی فروم یا سایتی موفقه مطمئنا تمام مجموعه موفق بودن و بهترین عملکرد رو داشتن

mjf
2014/03/15, 15:33
سلام و عرض ادب
انتخاب بنده برای مدیر بدون شک ARMIN 2012 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
میباشد.

Reza Eshraghi
2014/03/16, 07:45
با سلام -حسام شالیکاران . رضا اشراقی .آرمین . وبسیاری از دوستان که زحمات زیادی کشیده اند در این سالها همانند istive .old gamer .dan و بقیه دوستان که آشنایی چندانی با آنها ندارم .

آقا سهراب عزیز کسی مونده که نگفته باشین ؟! ;) آقا میعاد عزیز کاربر Dan و امین جان Old Gamer الآن دیگه همکار انجمن هستند !
ما هم از اینکه عزیزانی مثل شما در کنار ما حضور دارند بسیار خوشحالیم و به خودمون افتخار می کنیم ! انشاء الله که به خوبی انجام وظیفه کرده باشیم ! @};-
دوستان و عزیزان گرامی یک نفر رو به عنوان مدیر برتر و یک نفر رو به عنوان کاربر برتر سال 92 از دیگاه خودتون و با ملاک ها و فاکتورهایی که مدنظرتون هست انتخاب و اعلام کنید ! فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Amoo
2014/03/16, 11:47
سلام من به آقای "Editor In chief (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)" رای میدم بنده قبل از راه افتادن فروم وب سایت هم از مطالب سخت افزار مگ استفاده میکردم و نظر شخصیم اینه که ایشون جوان خوش برخورد ،فعال و صبور و در یک کلام اهل دلیه...

arian0098
2014/03/17, 00:04
من این قدر از کاربران خوب این فروم مطلب یاد گرفتم که همشون استاد من هستن. تو تابستون بود که بر حسب آشنایی با مجله و علاقه به حوزه سخت افزار، با این فروم آشنا شدم. تو تابستون اون قدر از کاربران خوب مطلب یاد گرفتم که الآن نسبت به سنم (۱۸/۵) خیلی در این حوزه واردم. همش هم به لطف شما کاربران عزیز بوده. اما چند وقتی هست که زیاد سر نمی زنم. علت اصلی هم اینه که به حوزه ی گجت های قابل حمل توجه چندانی نمیشه. سایت های فعال در این زمینه مثل "زومیت" بسیار پر بازدید هستن. البته این فقط یه پیشنهاد از طرف بنده حقیر به مدیران خوب فرومه.
انتخاب مدیر و کاربر برتر هم واقعا مشکله. چون از تک تک عزیزان مطلب آموخته ام. با این حال من آقا امین عزیز (Old Gamer) رو به عنوان کاربر برتر و آقا رضا اشراقی گل رو به عنوان مدیر برتر انتخاب می کنم. ان شا الله سال جدید برای کاربران فروم سال خوبی باشه و شاهد موفقیت روز افزون فروم باشیم.

iSteve
2014/03/17, 21:19
سلام بر همگی؛
به نظر بنده برترین کاربر سال شاهین جان(Shahin007) هست، البته مدتیه که کمتر سعادت دیدن پست های مفیدشونو داریم و فعالیتشون به دلیل مشغله ی کاری کمتر شده.

از اشکان عزیز (Lycas) هم نمیشه چشم پوشی کرد و به نظرم ایشون بهترین کاربر جدیده.
از زحمت هایی که مدیران برای فروم میکشند هم تشکر میکنیم@};-

Castiel
2014/03/25, 09:29
خب دوستان عزیز برترین کاربر انجمن در سال 1392: آقا ناصر عزیز با نام کاربری iSteve
و برترین مدیر انجمن در سال 1392: آقا آرمین عزیز با نام کاربری Armin 2012

آقا ناصر عزیز زحمت بکشند آدرس پستی خود را ارسال کنند تا هدیه ناقابلی که برای ایشان در نظر گرفته شده، ارسال شود. هماهنگی با آرمین جان هم در حال انجام است.

Reza Eshraghi
2014/03/25, 09:34
به هردو دوست بسیار بسیار عزیزم انتخاب شایستشون رو خیلی خیلی تبریک میگم و از زحماتی که کشیدند خیلی خیلی تشکر می کنم ! انشاء الله توفیق همکاری و بهره بردن از این دو دوست عزیز رو امسال و سال های آینده هم داشته باشیم و تنهامون نزارن هیچ وقت ! :x@};-@};-=D>
آرمین جون ، ناصر جون داداشی های خودم خیلی خیلی مبارکه ! بهتون تبریک میگم ! انشاء الله در همه مراحل زندگیتون هم موفق باشید و همیشه بهترین باشید ! :x=D>@};-

Castiel
2014/03/25, 12:32
البته جا داره از تلاش های دوست خوبمون آقا شاهین هم قدردانی کنیم که بسیار با دقت و با حوصله به کاربران مشاوره می دادند. در صورت تمایل آقا شاهین، ایشون به عنوان همکار انجمن به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

smrbh
2014/03/25, 13:03
@};-@};- به هر دو بزرگوار تبریک میگم و امیدوارم که همیشه در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشند @};-@};-

ARMIN
2014/03/25, 20:06
ضمن تبريك به آقا ناصر عزيز براى انتخابشون. ايشالا بتونم بيش از پيش از توانايى ها و تجربياتشون استفاده كنيم.

حسام جان، شرمنده كردى برادر. انشا الله بتونم زير نظر شما به درستى انجام وظيفه كنم و براى فروم و كاربران مفيد واقع بشم.

از حمايت هاى دائمى شما و آقاى پناهى هم سپاسگذارم. انشاالله انجمن بيش از پيش در سال 93 به توسعه فنى، كيفى و كمى خودش ادامه بده.

از همه ى دوستانى هم كه به بنده لطف داشتند و حقير رو لايق دونستند بسيار ممنون و متشكرم.@};-@};-@};-@};-

old gamer
2014/03/25, 20:56
هردو عزیز افتخار ما و فروم مجله هستند . حقشونه . با تشکر از بقیه دوستان و زحمت کشان :x

iSteve
2014/03/25, 21:22
با سلام خدمت همه ی عزیزان@};-
ابتدا از زحمات آقا آرمین و دیگر مدیران تشکر میکنم و خوشحالم که آرمین جان به عنوان مدیر برتر شناخته شدن.
در ادامه میخوام بگم که دوستان دیگری هم بودن که لیاقتشون از بنده بیشتر بود، هر چند به قول عزیزی، اینها همه دلخوشی ها و سرگرمی ها هستن ...(بعضی حرفامو نزنم بهتره:) ) اصل ماجرا اینه که در حال حاضر همه در کنارهم داریم از اطلاعات همدیگه استفاده میکنیم مهم اینه که هر کسی به نیت خیر و گره گشایی از مشکل دیگران کاری انجام بده نه به خاطر کسب عنوان و امتیاز، و این ارزش کارمون رو بالا میبره اونوقت با هیچ چیز قابل قیاس نیست و بقیه ی چیزا در نظر آدم کم ارزش جلوه میکنه.

از همه ی دوستانی که نسبت به بنده لطف داشتن و همینطور آقا حسام و مدیران دیگه تشکر میکنم@};-
همچنین از زحمات فراوان شاهین عزیز و همچنین دوستان دیگه مون که در ظاهر تازه وارد هستن ولی در واقع کهنه کار هستن و همه و همه ی کاربران فعال قدردانی میکنیم. ارزش زحمات شما بسیار بالاست عزیزان:)
شاهین جان هم باااااااید قبول کنه و با عنوان و رنگ جدید به کار خودش ادامه بده:D
اگه اجازه دارم میخوام از دو دوست باتجربه و قدیمی فروم، که در حال حاضر به دلایلی (احتمالا) برای همیشه در جمع ما و در فروم ما نخواهند بود تشکر کنم، هر چی باشه اونها هم برای فروم زحمت کشیدن@};-

در آخر میخوام بگم: من عنوان کاربری قبلیمو میخوام:((

magiteq
2014/03/25, 22:09
ناصر همین عنوان کابری برات قشنگ تر هست
ناصر رو من به عنوان یک شخص خاکی میشناسم
ناصر دوست داره همه در کنار هم به دور از تخریب فعالیت کنن و فروم های مختلف با هم تبادل دانش کنن و دست در دست هم در جهت ترویج علم دیجیتال همکاری کن.

iSteve
2014/03/25, 22:34
ناصر همین عنوان کابری برات قشنگ تر هست
ناصر رو من به عنوان یک شخص خاکی میشناسم
ناصر دوست داره همه در کنار هم به دور از تخریب فعالیت کنن و فروم های مختلف با هم تبادل دانش کنن و دست در دست هم در جهت ترویج علم دیجیتال همکاری کن.
دقیقا!
اونجا که گفتم "بعضی حرفامو نزنم بهتره" همینا رو میخواستم بگم.
چه در این فروم و در بین کاربران فروم سخت افزار و چه در بین کاربران فروم های دیگه و چه در جمع گروه تمام فروم ها، ما همه هدف مشخص و یکسانی داریم و یک مسیر رو داریم طی میکنیم. بهتره همین مسیر رو همه در کنارهم و دوست هم باشیم.
دلم پره ولی خیلی حرفا رو نمیتونم و نباید اینجا بزنم.

من نوکرتم علی جان:x راستش عنوان کاربری قبلی رو به خاطر علاقه ی بی انتها به اورکلاک بیشتر دوست داشتم هر چند کاربر حرفه ای در این زمینه نبودم:-*
پیشاپیش همکار شدن شاهین رو تبریک میگم، واقعا ذوق زده میشم وقتی میبینم دوستانم در همه ی زمینه ها دارن پیشرفت میکنن@};-